کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

ساعت جدید اپل , خوب یا بد ؟

کدخبر:۶۷۶۲شنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳:۳۰۵۶۴۲ بازدید

بالاخره انتظارها به سرآمد و پس از دو سال گمانه‌زنی و انتشار انواع شایعات و اخبار در مورد ساعت‌هوشمند کمپانی اپل، این کمپانی در جریان برگزاری کنفرانس معرفی محصولات، اپل‌واچ را ...

بالاخره انتظارها به سرآمد و پس از دو سال گمانه‌زنی و انتشار انواع شایعات و اخبار در مورد ساعت‌هوشمند کمپانی اپل، این کمپانی در جریان برگزاری کنفرانس معرفی محصولات، اپل‌واچ را معرفی کرد که بسیاری برای تصمیم‌گیری در مورد خرید ساعت‌هوشمند منتظر معرفی این محصول بودند. با زومیت همراه باشید تا این ساعت را از زبان وب‌سایت رسمی اپل مرور کنیم.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


 اپل در وب‌سایت رسمی خود هدف از تولید اپل‌واچ را تسهیل استفاده از قوی‌ترین و بهترین فناوری‌ها مورد استفاده عنوان کرده است. این کمپانی اپل‌واچ را پلی جدید در رابطه‌ی انسان‌ها با فناوری خوانده و این گجت جدید را شخصی‌ترین ابزاری عنوان کرده که اپل تاکنون تولید کرده است.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپلاپل ابزار‌های پوشیدنی و به بیان بهتر گجت‌های پوشیدنی را بسیار متفاوت از گجت‌هایی عنوان می‌کند که کاربران روی میز یا کیف خود قرار می‌دهند، از نظر اپل گجت‌های پوشیدنی بخشی از شخصیت افراد شده و در واقع در نگاه اول مصرف‌کننده را تعریف می‌کند. اپل با چنین فلسفه‌ای محصولات خود را در سه‌گروه اصلی برای تناسب با شخصیت خریداران روانه ی بازار کرده که شامل اپل‌واچ معمولی، اسپورت و نسخه‌ای با عنوان EDITION است. همچنین این ساعت‌هوشمند از نظر ابعاد در دو نسخه تولید می‌شود که نسخه‌ی کوچکتر دارای طول ۳۸ میلی‌متر و نسخه‌ی بزرگتر طوی ۴۲ میلی‌متری دارد.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپلنسخه‌ی معمولی اپل‌واچ دارای بدنه‌ای از جنس استیل به رنگ خود استیل یا خاکستری، با پوشش صفحه‌ی نمایش سافایر و بندهای استیلی متنوع است. نسخه‌ی اپل واچ اسپورت دارای بدنه‌ای از جنس آلومینیوم و رنگ خاکستری و نقره‌ای و پوشش صفحه‌ی نمایش تقویت شده‌ی Ion-X است که بندهای متنوع در رنگ‌های متنوع برای سلایق مختلف پیش‌بینی شده است. نسخه‌ی سوم اپل‌واچ ادیشن نام دارد که در ساخت بدنه‌ی ساعت از طلای ۱۸ عیار استفاده شده و این نمونه در رنگ‌های صورتی و طلایی قابل سفارش است. بندهای این نسخه از مرغوب‌ترین جنس‌ها و با دقت بالایی تولید شده‌اند.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپلدر کنار ظاهر فیزیکی متنوع ساعت‌ها، اپل رابط‌های کاربری متنوعی را برای همخوانی با ظاهر ساعت‌های خود با اپل‌واچ همراه کرده است. بسیاری از نمایه‌های موجود برای اپل‌واچ را می‌توان ویرایش کرده که تغییراتی چون تعویض رنگ، تغییر المان‌های نمایشی و اضافه و کم‌کردن المان‌های نمایش داده شده را شامل می‌شود، از این‌رو می‌توان ظاهر ساعت‌هوشمند را بسیار تغییر داد که براساس ادعای اپل تعداد حالات ممکن ۲ میلیون عدد است.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


اپل بکارگیری فناوری‌های پیشرفته در گجتی با ساختار کوچک را منجر به ایجاد چالش‌های بزرگی برای تیم طراحی عنوان کرده که این چالش‌ها خود منجر به ایجاد و بکارگیری راهکارهای خلاقانه‌ای شده است. از جمله‌ی قابلیت‌های این ساعت باید به وجود اهرم چرخشی اشاره کرد که بیش از یک قرن است که در ساعت‌های کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپل این اهرم چرخشی را مشابه کلید چرخان نام‌آشنای موجود در آیپاد و مجیک ماوس موجود در مک‌ عنوان کرده است.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


اپل یکی از نشانه‌های کیفیت ساعت را دقت آن در نمایش زمان می‌داند و از این‌رو اپل‌واچ را به فناوری‌های مجهز کرده که در ارتباط با آیفون کاربران قادر است زمان را تنها با اختلافی ۵۰ میلی‌ثانیه از ساعت استاندارد جهانی برای کاربران نمایش دهد. همچنین در صورت تغییر مکان، اپل‌واچ بصورت خودکار ساعت محلی را برای کاربرا نمایش خواهد داد. ساعت اپل زمان را با نمایش اعلانیه‌ها در قالبی ملموس‌تر و شخصی‌تر پیش روی کاربران قرار خواهد داد.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


اپل واچ به واسطه‌ی ارتباط با بدن کاربران علاوه بر روش سنتی در نمایش اعلانیه‌ها از روش خلاقانه‌ی دیگری نیز استفاده می‌کند که در این حالت پوست کاربران یک تماس جرئی را در زمان دریافت اعلانیه حس خواهد کرد. همچنین قادر است کاربران را به‌روش جدیدی که توسط هیچ گجت دیگری امکان‌پذیر نیست، به‌یکدیگر متصل کند. ساعت اپل از فناوری بهره می‌برد که طی آن بلندگوهای کوچک مهندسی شده در زیر ساعت‌هوشمند با انتشار امواج صوتی بسیار کوچک بسته به شدت انتقال پیام، حس لمس پوست را به کاربر القا می‌کند. با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند ضربان قلب یکدیگر را با این قابلیت حس کنند، بطوریکه با ایجاد ارتباط بین دو ساعت  یکی از کاربران می‌تواند ضربان قلب خود را به ساعت دیگر انتقال دهد و کاربر دوم با احساس این ضربه‌ها، ضربان قلب را بدون لمس نفر اول و با استفاده از این فناوری جدید احساس کند. با فشردن کلید موجود در کنار اهرم چرخشی این ساعت‌هوشمند می‌توان دوستان خود را مشاهده کرد و با لمس تصویر هر یک با استفاده از روش‌های ارتباطی موجود با آ‌ن‌ها تماس پیدا کرد.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


ساعت اپل قادر است تا شمایی کلی از تمامی فعالیت‌های روزانه‌ی انجام شده توسط کاربران را نمایش دهد که تنها از طریق شمارش تعداد قدم‌ها و مسافت پیموده شده توسط کاربر امکان‌پذیر نیست. رابط‌کاربری مربوط به نمایش وضعیت حرکتی، سه نوار را در قالب یک حلقه نمایش می‌دهد که می‌توان آن را گویاترین و بهترین انگیزه برای تشویق کاربران به انجام حرکت بیشتر خواند. این سه‌نوار شامل نوار Exercise ،Move‌ و Stand است که هریک برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. Move کالری‌های سوزانده شده، Exercise تعداد دقایقی که کاربر به فعالیت ورزشی پرداخته و حلقه‌ی Stand تعداد دقایقی را که در حال سکون بصورت ایستاده به سر می‌برد، نمایش می‌دهد. همچنین اپلیکیشن دیگری نیز برای کنترل‌ برنامه انجام تمرینات منظم و هوازی به منظور سوزاندن چربی قرار داده است. اپل‌واچ به‌مرور زمان با یادگیری الگوی حرکتی کاربران، برنامه‌های روزانه‌ای را برای رسیدن به اهداف تعیین شده مشخص می‌کند. اپل‌واچ قادر است تا علاوه بر مسافت طی شده و تعداد قدم‌ها، تعداد پله‌های بالارفته را نیز محاسبه کند.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


وجود تراشه‌ی NFC به همراه امکان استفاده از سیستم پرداخت Apple Pay قابلیت خرید آسان از ۲۲٫۰۰۰ هزار فروشگاه پشتیبانی کننده از این فناوری را تنها با به‌همراه داشتن ساعت‌هوشمند اپل امکان‌پذیر می‌کند.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل


اپل برای ساعت‌هوشمند خود از یک تراشه‌ی مجتمع استفاده کرده که همه‌ی قطعات الکترونیکی موجود روی آن قرار گرفته است و هدف از آن جمع‌آوری تمامی ماژول‌ها روی یکدیگر است که از انواع آسیب‌ها حفظ می‌کند.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپلاپل برای شارژ ساعت‌هوشمند خود نیز از فناوری MagSafe و شارژ بی‌سیم القایی استفاده می‌کند که هدف از آن تسهیل شارژ کردن اپل‌واچ است.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپلصفحه‌ی نمایش مورد استفاده در اپل‌واچ نیز از نوع رتینا بوده و وضوح تصویر بالایی دارد. همچنین اپل برای محافظت از این صفحه‌ی نمایش از پوشش یاقوت کریستال بهره برده که آن را در برابر انواع ضربات بیمه کرده است. این صفحه‌ی لمسی علاوه بر تشخیص لمس میزان فشار وارد شده را نیز شناسایی کرده و براساس آن و فشار وارد شده در قبال آن عکس‌العمل نشان می‌دهد. همچنین این صفحه‌ی نمایش قابلیت چند لمسی را نیز پشتیبانی می‌کند که با فشردن دو انگشت روی آن می‌توان ضربان قلب را از طریق سنسور ضربان سنج در زیر ساعت محاسبه کرد.
 

مروری بر اپل واچ از زبان وب‌سایت رسمی اپل

 

بلیط هواپیمادیدگاه ها

ناصر: 1393/6/2212:17:08،
55
27
نگران نباشین فردا کپی ازش تو دست کردهاست!میتونین به قیمت 20 هزار بخرین و پز بدین!
وحید یوسفی: 1393/6/2213:21:33،
23
46
وسیله ای که گذر عمر رو نشون میده به هیچ وجه خوب نیست.
حالا میخواد اپل باشه.
میخواد هر چیز دیگه ای باشه.
حرف حساب: 1393/6/2215:19:16،
26
21
درود بر شرف چین که جوان های ما رو ارزو به دل نمیذاره و درود بر کپی و مونتاژ با همون شکل ظاهری و اصلی

مثل mp4 ایفون(چینی) که 20 هزار تومنه اینم میشه همین قیمت
حامد: 1393/6/2215:51:29،
36
17
وحيد يوسفي خيلي بيكار و بي سوادي كه هميشه خلاف همه نظر مي دهي
علی : 1393/6/2216:03:17،
24
16
خیلی شرکت شاخیه
همین که بیان محصولشو کپی کن نشون دهنده شاخ بودنش

خیلی شرکتا ساعت زدن و دادن به بازار ، شما تا حالا دسته کسی دیدین ، معلومه کسی بالاش پول نمیده ، مردم به جز عده محدود دیگه دنبال 10 هسته و 20 گیگ رم و ... اینا نمیرن

میرن یه محصول عمری می خرن که کیفت لازم رو داشته باشه و کارایی

در ضمن من مخلص همه کرد های ایرانی هستم که از اصیل ترین های ایرانن
یحیی: 1393/6/2212:26:28،
59
53
فقط میشه گفت که اپل فوق العاده ایی
Z: 1393/6/2212:29:37،
66
19
آنها به دنبال تکنولوژی جدید هستند و ما به دنبال تاریخ واریز یارانه های نقدی!!!!!
شهروند: 1393/6/2212:37:58،
31
20
قيمت ؟
میلاد: 1393/6/2213:47:21،
23
14
حدود 1/300 تا 1/400
کوکو: 1393/6/2212:51:29،
34
16
یعنی به معنی واقعی دارن با این حرکت ها به کشورهایی مثل ما نشون میدن که زندگی یعنی چی؟
زندگی با اینکه واسه زنده موندن تلاش کنی خیلی فرق میکنه.
k: 1393/6/2212:53:54،
46
25
8 miluon
رضا: 1393/6/2214:20:29،
34
23
قرار شده یکی ساعتم کارخانه glx ایران بزنه روی اپل رو کم کنه فکر کنم فقط ساعتش هر روزی یه ساعت عقب میره دیگه مشکلی نداره
hi: 1393/6/2214:22:47،
27
20
خیلی کلاس داره +
بی نام: 1393/6/2214:32:15،
22
20
ضربان قلب همدیگر را احساس کنید !!!
چه جوگیر فکر میکنند این سوسول بازیا مهمه برای کسی .!!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار