کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

افزایش قیمت خودرو قطعی است

کدخبر:۶۵۱۰دوشنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۸:۲۲۵۶۵۶ بازدید

دبیر انجمن خودروسازان برای نیمه دوم امسال پیش‌بینی کرد. براساس فرمول شورای رقابت، تورم بخشی شش ماهه پس از گذشت نیمه ابتدایی سال مورد محاسبه قرار می‌گیرد و مقدار افزایش و کاهش آن در قیمت خودرو محاسبه ...

«براساس فرمول شورای رقابت، تورم بخشی شش ماهه پس از گذشت نیمه ابتدایی سال مورد محاسبه قرار می‌گیرد و مقدار افزایش و کاهش آن در قیمت خودرو محاسبه می‌شود که با توجه به افزایش تورم بخشی در شش ماهه ابتدای امسال چاره‌ای جز افزایش قیمت خودروها وجود ندارد، چراکه خودروسازان در حال زیاندهی هستند‌.» این سخنان را دبیر انجمن خودروسازان می‌گوید‌.

احمد نعمت‌بخش می‌گوید که ایران‌خودرو و سایپا دو شرکت بورسی هستند و به صورت دایم از سوی‌سازمان حسابرسی مورد بازرسی قرار می‌گیرند و براساس اطلاعات رسمی اعلام شده در مجامع این شرکت‌ها و‌سازمان بورس، متاسفانه امسال این دو شرکت زیانده هستند و افزایش قیمت محصولات حق طبیعی آنهاست‌. 

نعمت‌بخش با بیان اینکه بعضی از نمایندگان در ماه‌های اخیر به صنعت خودروسازی هجمه وارد می‌کنند، گفت: متاسفانه در ماه‌های اخیر بعضی از نمایندگان با هدفی جز خیرخواهی برای این صنعت موضع‌گیری کرده‌اند و با انجام مصاحبه‌هایی جهت‌دار به دنبال جمع‌آوری رای در حوزه‌های انتخابیه خود و کسب معروفیت بیشتر گام برداشته‌اند‌. 

وی افزود: بنده نه مثل بعضی از نمایندگان برای راضی کردن مردم و به دست آوردن رای آنها هستم و نه مشغول به کار دولتی هستم که برای خوش آمدن دولت مجبور به کتمان حقیقت باشم بنابراین از گفتن حقیقت هیچ‌گونه واهمه‌ای ندارم‌. 

دبیر انجمن خودروسازان گفت: درجلسه‌ای که با حضور رییس شورای رقابت و مدیران عامل دو شرکت خودروساز داخلی برگزار شده، رییس شورای رقابت به صراحت اذعان کرده‌اند که با شرایط موجود، افزایش قیمت 12 درصدی حق مسلم خودروسازان است ولی به دلیل مصاحبه سخنگوی دولت مبنی بر اعلام مخالفت دولت با افزایش قیمت خودرو این عدد بسیار کم و در حدود 5/5 درصد اعلام شد‌. 
وی گفت: در 15 ماه اخیر قطعات و مواد اولیه تشکیل‌دهنده خودرو از جمله فولاد، چدن، آلومینیوم، مواد پلیمری و‌.‌.‌. افزایش یافته ولی خودرو در بین تمام کالاها و لوازم کمترین افزایش قیمت را داشته است‌. 
نعمت‌بخش با حساس خواندن خودرو برای مردم خاطرنشان کرد: اگر نمایندگان با هدف خدمت به مردم به این موضوع رسیدگی می‌کنند بهتر است لوازم و کالاهای مصرفی چون تخم‌مرغ، لبنیات، نان و‌.‌.‌. که مایحتاج غذایی مردم است و به مراتب افزایش قیمتی بسیار بیشتری از خودرو داشته را بررسی و نسبت به آن واکنش نشان دهند‌. 

نایب‌رییس کمیسیون صنایع:کاهش قیمت خودرو منطقی نیست 
 از سوی دیگر نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی نیز با طرح این سوال که چرا از تولیدکنندگان قطعات خودرو و افزایش قیمت آنها انتقاد نمی‌کنید،‌ گفت:‌ باید حرف خودرو‌سازان را هم گوش دهیم و نباید یک‌طرفه قضاوت و رفتار کنیم‌. 

 نایب‌رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه باید حرف خودرو‌سازان را هم گوش دهیم و نباید یک‌طرفه قضاوت و رفتار کنیم، گفت: فولاد مبارکه قیمت ورق فولادی را که مورد مصرف خودروسازان است سه برابر افزایش داده است و قیمت مواد پتروشیمی دو تا سه برابر شده است‌. 
عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خانه ملت‌ درباره بالا بودن قیمت خودرو و احتمال کاهش قیمت آن‌ گفت: فولاد مبارکه قیمت ورق فولادی را که مورد مصرف خودروسازان است سه برابر افزایش داده است و قیمت مواد پتروشیمی دو تا سه برابر شده است‌. 

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا از تولیدکنندگان قطعات خودرو و افزایش قیمت آنها انتقاد نمی‌کنید،‌ گفت:‌ باید حرف خودرو‌سازان را هم گوش دهیم و نباید یک‌طرفه قضاوت و رفتار کنیم‌. 

وی با تاکید بر اینکه خودرو در ایران گران تمام می‌شود،‌گفت: اینکه چرا خودرو گران تمام می‌شود را باید دولت بررسی کند‌. 

نایب‌رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه مردم از افزایش قیمت خودرو ضرر می‌کنند،‌ گفت: بخشی از افزایش قیمت خودرو به وام‌های بانکی با نرخ سود 31 درصدی برمی‌گردد‌. 
اکبریان با بیان اینکه باید تولید خودرو افزایش یابد، گفت:‌ دولت باید بیماری صنعت خودرو را حل کند، با توی سر زدن مشکلی حل نمی‌شود‌. 

نماینده مردم البرز در مجلس با تاکید بر اینکه دولت نمی‌خواهد مشکل خودرو‌سازان را حل کند، ‌گفت: هم انتقادات مجلس و هم حرف خودروسازان درست است و دولت باید وضعیت را سرو سامان دهد‌. وی افزود: قطعا افزایش قیمت خودرو به خاطر هزینه‌هایی است که تحمیل شده و باید ببینیم نسبت قیمت تمام شده با هزینه‌ها چقدر است بعد درباره کاهش قیمت تصمیم‌گیری کنیم‌. 
نایب‌رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در این‌باره که چرا خودروسازان برای خرید قطعات ارزان‌تر تلاش نمی‌کنند،‌ گفت: بروند از خارج وارد کنند؟ ارزان‌تر از این نیست‌. 

این نماینده مردم در مجلس ضمن بیان اینکه خودرو گران است اما راه‌حل کاهش آن این نیست، افزود: قیمت لبنیات 50 درصد گران شده اما صدای هیچ رسانه‌ای بلند نمی‌شود‌. 

احتمال کاهش قیمت خودرو بیش از این بعید است 
همچنین نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس نیز در رابطه با احتمال بازنگری قیمت خودرو گفت: احتمال کاهش قیمت بیش از این بعید است اما باید با بهبود وضعیت به سمت واقعی کردن قیمت‌ها پیش رفت‌.  

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برای سر و سامان دادن به صنعت خودرو تصمیمات زیربنایی نیاز است، گفت: اقداماتی از قبیل خصوصی‌سازی، رقابتی شدن بازار، خروج از انحصار و تشکیل قطب‌های جدید خودروسازی می‌تواند وضعیت را بهبود بخشد‌. 

موید حسینی‌صدر در رابطه با اقدام خودروسازان برای کاهش سه درصدی قیمت خودرو گفت: قمیت خودرو طی ماه‌های اخیر بیش از حد واقعی افزایش یافته و کاهش سه درصدی آن چندان منطقی نیست‌. 

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: این کش و قوس‌ها باعث بلاتکلیفی مصرف‌کننده، آسیب به صنعت خودروسازی و نابودی قطعه‌سازان می‌شود و زمان آن است که برای صنعت خودرو یک تصمیم زیربنایی و کارآمد اخذ شود چراکه وضعیت صنعت خودرو با تصمیمات مقطعی و کوتاه‌مدت بهبود نخواهد یافت‌. 

وی ادامه داد: برای رونق صنعت خودرو اقداماتی از قبیل خصوصی‌سازی، رقابتی شدن بازار، خروج از انحصار و تشکیل قطب‌های جدید خودروسازی نیاز است، همچنین بازنگری در تعرفه واردات و تصمیمات درست می‌تواند در رشد و بالندگی این صنعت تاثیرات محسوسی داشته باشد‌. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: همچنین برای سر و سامان دادن به بازار خودرو باید به مسایلی از قبیل خروج خودرو‌های فرسوده از چرخه حمل‌ونقل توجه ویژه داشت چراکه براساس اعلام مسوولان طی سال‌جاری 70 هزار دستگاه خودرو لوکس به کشور وارد شده و باید به ازای واردات هر دستگاه چهار خودرو اسقاط شود، در صورتی که مطمئنا طی سال‌جاری 280 هزار دستگاه خودرو فرسوده به هیچ عنوان اسقاط نشده و ابهامات این بخش آسیب‌های جدی به صنعت خودرو وارد کرده است‌. 

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس در رابطه با احتمال بازنگری قیمت خودرو نیز گفت: احتمال کاهش قیمت بیش از این بعید است اما باید با بهبود وضعیت به سمت واقعی کردن قیمت‌ها پیش رفت‌.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

حسین: 1393/6/1007:02:50،
244
38
این چه مملکتی صاحب نداره هر روز داره قیمت ها رو دلخواه بالا میبرن
مثلا کشورمون اسلامیه...
بیتا: 1393/6/1008:20:06،
59
138
منم با نظر شما موافقم ولی بنظر من ربطی به اسلام نداره
بنده خدا: 1393/6/1008:37:37،
154
18
همین نکته که اسلامیه خودش جای تامل داره . کشورهای کافر همسایه نمیفهمن که میتونن مردم خودشونو با بی کیفیتی نابود کنن . فقط "ما میتوانیم" .
مهدی: 1393/6/1008:43:18،
126
19
من نمی دونم قدرت این آقا واقعا از کل نماینده ها مجلس هم بیشتره که همش صحبهتای ایشون عملی میشه !!!
امیر: 1393/6/1008:43:45،
145
38
خداییی این کلمه تحریم هم خوب بهونه ای شده واسه اینا ! یعنی شک نکنین اگه یک زمانی کل دنیا بخواد ایران رو دیگه تحریم نکنن ایران میگه نه ما میخواهیم تحریم باشیم خوب بخور بخوریه از طریق تحریم ... خدا به خیر کنه !
بابک: 1393/6/1008:53:41،
77
32
ادامه تحریم. بعد از چند ماه ببینید همین دبیر انجمن فرغون سازا چطور میاد با التماس از مردم خواهش میکنه فرغوناشونو بخرن با قیمتای پایین تر
نادر: 1393/6/1009:00:43،
49
16
قرار نيست هر كارخونه اي ضرر كنه قيمت اجناسشو بالا ببره و هيچ عارضه اي نداشته باشه . فولاد و محصولات پترو شيمي ميگن گرون شده مشكلي نيست خودرو سازان ميرن از خارج فولاد وارد ميكنند ولي چرا اين كار را نميكنند ؟چون فولاد ايران باز از خارج براشون ارزانتر در مياد پترو شيمي هم همينطور . اين خودرو ي كه از كشور هاي ديگه تو ايران گرون در مياد و دولت نميذاره واردات خودرو ارزانتر صورت بگيره .
اروپا: 1393/6/1009:03:09،
68
22
چرا کسی این خودرو ساز ها را درک نمی کنه خودرو سازها باید برن سفر های خارج از کشور مثل ما که نمی تونند برن شمال پراید سوارشن
كالاي پزشكي: 1393/6/1009:03:40،
61
18
مجلسيها خودرو را با دلار ازاد براورد قيمت ميكنند و براي انتخابات زمينه چيني ميكنند . چرا در مورد كالاي پزشكي نظر نميدند دلار 3 برابر شد ولي كالاي پزشكي در اكثر موارد 10 برابر شد . و هيچكي نظارت نداره .
السالوادور: 1393/6/1009:27:43،
57
18
گل گفت آقای نعمت بخش فکر و ذکر مردم رو سوق دادن طرف خودرو و اخبار مسخره اون تا مردم یکم سرگرم باشن و از مواد غذایی و پوشاک و اسباب و اثاثیه زندگی که سه برابر قیمت شده حرفی زده نشه
ق-ک: 1393/6/1009:40:18،
92
16
دنیا در حال پیشرفت ولی ما هنوز نتونستیم بعد از 2 سال برای قیمت خودرو های تولید 30 سال پیش تصمیم بگیریم اونوقت دم از پیشرفتم میزنیم!!!!!!!!!
رضـا: 1393/6/1010:01:31،
54
17
خیلی جالبه !

آقای قاضی پور میگه کاهش میابه و نعمت بخش میگه افزایش !

مجلس هم میگه اگه شورای رقابت کارشو درست انجام نده منحلش میکنم !

اینه وضع اقتصاد بیمار یه کشور که حرفا انقدر ضد و نقیضه !
ناصر: 1393/6/1010:04:29،
76
41
اسلامی که نیست. مملکت اسلامی عربستانه که پدر بزرگ من هم وقتی رفته بود مکه نسبت ریال عربستان و دلار همونی بود که الان هست!
sajad afshar: 1393/6/1010:21:14،
51
22
پدر بزرگم میگفت اگه من جوون شدم تو این مملکت جنس هام ارزان میشود دیگه حرفی نیست انقدرم تحریم تحریم نکنید
رضا: 1393/6/1010:26:30،
42
18
از اول معلوم بود گرون میشه مگه میشه خودروسازان قیمت رو پایین بیارن !!!!!!
دانشجو: 1393/6/1012:22:06،
43
18
نماینده مردم البرز برگشته میگه قیمت فولاد و محصولات پتروشیمی سه برابر شده!!!!!
فقط یه سوال: دستمزد کارگرا که سه برابر نشده، پس چرا قیمت ماشین سه برابر شده؟؟؟؟
یعنی یه جای دیگه (سود برخی از .....) بیشتر از سه برابر شده.
سجاد: 1393/6/1013:31:16،
33
20
متاسفانه حسین جان باید سوخت و ساخت وقتی مردم اول صبح اول برج میرن دم نمایندگی ها صف میکشند واسه یک دستگاه خودروی پارس یا 405 همینه دیگه!!!! انتظار بیشتری هم دیگه نباید داشت.
masood: 1393/6/1013:34:44،
46
17
کجایی میرزای شیرازی ؟
که فتوای تحریم محصولات سایپا و ایرانخودرو رو صادر کنی.
آهای مفتی ها شما در قبال جون مردم مظلوم غزه ،نه ببخشید منظورم مردم مظلوم ایران بود مسئولید.
من که همین الان فتوای تحریم محصولات سایپا و ایرانخودرو رو خودم صادر میکنم.
نخرید یا اگه خریدید باید از چالش آب یخ بگذرید:)
رضا: 1393/6/1007:16:32،
128
52
شما اگه بلدین همینا رو بفروشین
فکر کردن با این حرفا الان مردم میرن میخرن

زهی خیال باطل

اونقدر گرون کنین تا باد کنه رو دستتون

مردم نمیخرن . . .
ali: 1393/6/1008:16:50،
92
23
ایول
گل گفتی

مدیران خودروسازی زحمت بکشن دبه های بزرگ بخرن
چون باید ماشیناشون رو ترشی بندازن

کو خریدار ؟!!؟!؟

ا
مهناز: 1393/6/1009:52:21،
37
20
پس اینهمه ماشین که تازه پلاک شده را چه کسانی میخرند جز خودمون !!!!
رضا: 1393/6/1010:28:16،
37
36
دوست عزیز خریدار هست زیادم هست میدونی چرا چون ملت پول ندارن برای همین برای پراید له له میزنن
بهروز: 1393/6/1019:14:07،
58
22
اتفاقا مردم میخرن خوبن میخرن
شما که پول نداری فکر میکنه همه مثل شمان
gggggg: 1393/6/1007:27:32،
100
17
لعنت خدا به عاملین گرانی خودرو
reza: 1393/6/1007:31:42،
109
17
افزایش تنفر مردم به شما هم قطعی است
amir: 1393/6/1007:33:37،
91
15
واقعا علت اصرار این آقا به افزایش قیمت خودرو مشخص نیست. آقایی که سوار شدن پراید را برای خود کسر شان و برای سایر مردم شایسته میداند. ....چقدر نگاه بالا به پاییین

ایشان نه سواد و نه صلاحیت داشتن سمت و اظهار نظر را داردآقای محترم نمی توانید کار کنیر بروید کنار و اجازه دهید شاید دیگران از شما صلاحیت بیشتری داشته باشند
صادق: 1393/6/1007:39:50،
74
12
میشه شما لطفا .... بشید؟بابا خون مردم را کردین توشیشه خدا ازتون نگذره.
سیامک: 1393/6/1007:44:32،
92
15
ما راضی به ضرر خودرو سازان نیستیم.محبت کنند کلا تعطیلش کنند و تعرفه واردات خودرو هم حذف بشه.هم خودرو سازها ضرر نمیکنید هم ملت راضی و ممنون میشند.
ARMAN: 1393/6/1007:46:03،
48
13
من و این همه خوشبختی محاله !
وحید ص: 1393/6/1007:49:18،
54
17
آقای احمد نعمت بخش ما از شما بخاطر اینکه خودرو ها را ماهانه( هر ماه) گرون نمیکنید کمال تشکر را داریم. واقعا شما و سایر آقایان خودروساز خیلی مرد هستید !
خرچنگ: 1393/6/1007:59:59،
55
14
باور کنید اگر قیمت کالاهای اساسی هم دست این آقای نعمت بخش بود الان باید نان رابه قیمت نجومی می خریدیم و حتی نفس کشیدن هم پولی بود .
امید: 1393/6/1008:04:53،
46
19
یک بخش از گفته های ایشون خیلی خوب بود .
نمایندگان محترم به جای این که با پایین آوردن قیمت خودرو به فکر مردم باشند به فکر مایحتایج عمومی مردم باشند .
بله مردم خودرو نمیخورند درسته من کارمند باید سی ماه کار کنم و یه ریالش رو خرج نکنم تا یه پژو 405 خودرو سی سال پیش شرکت پژو رو بخرم اما بدون ماشین هم زندگی خیلی سخت نمیشه .
مشکل عمده مردم مسکن و مایحتاج مصرفیشون هست که متناسب با قیمت دلار در طی سه سال چند برابرشده نمایندگان دلسوز و خدوم لطفا بررسی کنند
کوکو: 1393/6/1008:06:42،
54
15
مخالف افزایش قیمت همه اقلام هستم.اینکه همه چیز بی حساب و کتاب تو این کشور بالا میره درسته.ولی به نظرم حرف نعمت بخش هم درسته.همه چیز هفته ای میره بالا.امروز ماست 1000 تومنه فردا میشه 1500 تومن.یعنی 50 درصد قیمت نسبت به قیمت اولیش گرون میشه کسی هیچی نمیگه.حرف از گرونی نمیزنم چون مخالفم.ولی به نظرم همه چیز باید ارزون بشه نه فقط ماشین.
محمد: 1393/6/1008:09:06،
67
13
دمت گرم خیلی با حالی
ایران خودرو و سایپا: 1393/6/1008:26:04،
32
19
قبلا هم بامزه بووووووووووووووووووووووووود!!! خ
ali89: 1393/6/1008:09:09،
46
19
ای بابا 3% کاهش دادن الان 30% میذارن روش باز
بختیار: 1393/6/1008:10:47،
47
14
دست از سر این مردم بردارید ،هرروز یه حرف تازه،اره حق شماست که هرچقدر دلتون می خوادگرون کنید ولی این مردم هیچ حقی ندارند
بیتا: 1393/6/1008:21:49،
32
36
به این آقا کی پست داده؟...
mahmod: 1393/6/1009:07:05،
82
17
كي پست داده؟دشششمن...پس همه يكصدا مرگ برآمريكا!!!!
مجتبی: 1393/6/1008:33:20،
31
20
سناربده آش به همین خیال باش شما که حالا هم پراید را 20 میلیون کردید کو خریدار اصلاپراید50میلیون راضی شدی حالا بگرد دنبال خریدار راضی آقا جان شوراری رقابت خودش روپوست موزه خلاصه جو سازی نکن فروش نمیره لگنها وبعد قطعه ای که ازچین وکره میاد دبیر قطعه ساز نمی خواهد
دارا: 1393/6/1008:35:34،
40
11
عزيزم ديگه مشتري ها كلك جنابعالي وامثال شما رو نمي خورند
برو ببين بازار خودرو چه وضعي داره!
من بدبخت الان مدتي كه ماشين خودم رو (پژو 206 مدل وي 8) از نمايندگي تحويل گرفتم قيمت بازار 38 ميليون بود انقدر خريدار پيدا نشده الان زيرقيمت كارخانه هم مشتري نيست چند روز پيش هم از نمايشگاه تماس گرفتن گفتن بيا ماشينت ببر نه مشتري داريم نه جا

کارشناس: 1393/6/1008:38:50،
40
16
استدلال" آغای" نعمت بخش از گران شدن خودرو و توجیه این است که چون بقیه اقلام گران شده باید خودرو هم گران بشود. من در مقابل این همه بی منطقی عاجزم
هادی: 1393/6/1008:39:32،
41
17
تا کی این بازی ادامه خواهد داشت؟
حرف آخرتان را اول بزنید
دوست دارید پراید چه قیمتی داشته باشد؟
30 میلیون؟
40 میلیون؟
100 میلیون؟؟؟
یکدفعه قیمت مورد نظر خود را اعلام کنید و دیگر تغییر ندهید
با این بازیهاست که تمام کالاهای مورد نیاز مردم را تحت الشعاع قرار داده اید و
هر روز شاهد نوسان قیمت ها هستیم.
احمد: 1393/6/1008:44:32،
36
33
برای ایستادگی در مقابل مافیای خودرو مافیای مسکن و مافیای همه نو کالا دو راه اساسی و کلی وجود داره که اگه مردم به اون عمل کنن کمر هر نوع پدرخونده ای رو میشکونه.
1- نخریدن تا سقوط کامل قیمت ها
2- کاهش جمعیت چون تقاضا رو کم میکنه و پدرخونده ها رو محتاج مردم میکنه.
مهدی: 1393/6/1008:47:14،
41
20
توجه کردین که یه مدته دائم دارن شایعه میکنن این گرون میشه و اون گرون میشه ؛ همش برای اینه که مردم رو تحریک به خرید کنن تا اقتصاد مملکت از رکود در بیاد ؛ خوب اقتصاد فاسد مملکت باید فقط با دروغ رونق بگیره ؛ مثلا سکه 5000 تومان گرون میشه بعد ایران جیب مینویسه قیمت سکه سر به فلک کشید یا دیشب تو اخبار میگفت مسکن گرون میشه ؛ ولی تو بنگاهها که میری میبینی هیچ خبری نیست ؛ اگر واقعا مردم به همین روال ادامه بدن شاید مسئولین فکر چاره اساسی بکنند .
iraj: 1393/6/1008:53:41،
68
39
ماكه همه چيو گرون ميخريم ماشينم روش...دنبال يه قاطرصفركيلومترم بدون خط وخش بيرنگ!!!ميترسيم اينم بخريم قيمت طويله يونجه بره بالا!!!واللا اين مملكت به گوزبنده..
shooter: 1393/6/1009:00:19،
33
18
چقدر حیف
بازم مثل همیشه هیچی ارزون نمیشه
Mmmmmmmmmmmmmmا: 1393/6/1009:02:55،
35
16
اقاي نعمت بخش، شما كه ميكيد افزايش قيمت حق طبيعي خودرو سازاست و دايم از اينا دفاع ميكنيد ، حتي يكبارهم كه شده كفتيد مصرف كننده حق داره خودروي روز ، ايمن با كيفيت وقيمت مناسب سوار بشه؟؟؟ نه، جون توليد كننده كه نبايد سودش كم بشه. شايد خداي نكرده ورشكست بشن وجيب بعضي ها خالي بشه.
جرا ضرر وزيان ناشي از سو مديريتي بعضي مسولين رو مردم بايد بدن؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا جرا؟؟؟
 
سجاد: 1393/6/1013:27:04،
24
18
متاسفانه این آقای نعمت زاده هیچ چی رو درک نمیکنه
ناشناس: 1393/6/1009:09:15،
71
16
چه طور 5.5 درصد به قول خودشان افزايش قيمت دادن، خودرو 5 تا 10 ميليون تومان افزايش قيمت داشت ولي با 3 درصد كاهش خودرو 300 تا 900 هزار تومان كاهش قيمت داشت با چه معادله و تناسبي به اين قيمت ها رسيدند.ما راضي به ضرر خودروسازها نيستيم كارخونه ها رو تعطيل كنند و تعرفه واردات خودرو رو كم كنند تا هم مردم راضي باشند و هم خودرو سازها ضرر نكنند.
مترسک: 1393/6/1009:22:22،
38
18
همه چی بی سر و صدا گرون میشه به جای اینکه به فکر ارزون شدن خودرو باشید به فکر ارزون کردن مایحتاج ضروری مردم باشین
نکته: 1393/6/1009:24:04،
35
15
یارو گفته "بنده نه مثل بعضی از نمایندگان برای راضی کردن مردم و به دست آوردن رای آنها هستم و نه مشغول به کار دولتی هستم که برای خوش آمدن دولت مجبور به کتمان حقیقت باشم" پس این گربه برای رضای خدا موش می گیره
ناصر مختاری: 1393/6/1009:26:46،
33
14
با سلام:متاسفانه تولید خودرو در کشور ما انحصاری می باشد.و هیچ رقابتی وجود ندارد.و همین نبودن رقابت باعث می شود ایران خودرو وسایپا که دو خودرو ساز بزرگ در کشور هستند.به هزینه های متفرقه فکر نکنند.وخودروهای بدونه کیفیت به مشتریان تحویل دهند.اگر نمایندهای محترم مجلس واردات خودرو را آزاد کنند.هم مردم را خوشحال می کنند.و هم قیمت خودرو واقعی می شود.وتمام دردسرهای قیمت گذاری خودرو پایان می یابد
مسعود: 1393/6/1009:28:26،
27
18
به نظر شما این آقایان چقدر گرفتند؟!!
علی: 1393/6/1009:34:00،
35
22
ما خوزستانیا دیگه ماشین آشغالی ایرانی نمیخریم .من با پول یه پارس دیروز یه هیوندا اکسنت اتومات خریدم حالشو میبرم .ماشین اشغالیاشون داره تو خوزستان باد میکنه کسی دیگه اینجا فرغون نمیخره
pldn: 1393/6/1009:40:45،
31
21
بريد ماشين بخريد كه باز داره گرون ميشه.وجدانا شايعه اش هم قيمتا رو ميبره بالا
بهروز: 1393/6/1019:17:01،
28
19
ما که اول برج همیشه دم نمایندگی ایران خودرو خوابیدیم
چون میدونیم که گرون میشه و چیزی که گرون بشه محاله بیاد پایین
شاید 2 تومن گرون کنند و 100 تومن ارزون که برای ما چیزی نیست و خیلی ناچیزه و بازم سود کردیم
,وحید: 1393/6/1009:43:26،
46
20
انشاله صنعت خودرو سازی انقدر ضرر بده تا نابود بشه

آمین یا رب العالمین+++++++
مهرداد: 1393/6/1009:51:24،
32
14
یعنی آخراستدلاله ها:چون هزینه هامیره بالابایدخودرو گرون شه.خوب این بی لیاقتی وضعف مدیریت خودتونه.مردم چرابایدجوربی سوادی وحماقت شماهاروبکشن؟ میتونیدباساماندهی چندهزارنیروی کارکه خیلیاشون توشرکت مگس میپرونن یامدیریت مالی قوی که نخوایید به بانک هاجریمه بدیدهم هزینه روپایین بیارین.نه اینکه تاضرردادینو درواقع سودتون کم شدازجیب مردم بکشیدبیرون.بریدخودتونوجم کنید اگه یه ذره میفهمید.
خسرو: 1393/6/1010:18:14،
67
22
هرکسی میخواد بره بخره ولی دست دوم بخره چون هم کیفیتش بهتره هم این کلاشهای شیاد به اسم خودروساز گردن کلفتتر نمیشن
وحید: 1393/6/1010:22:21،
43
21
در مورد همه چی که فتوا میدن بیان در مورد قیمت بالای خودرو م فتوا بدن
مردم: 1393/6/1010:44:40،
25
16
آقای نعمت بخش باید عوض بشه. دست پیش میگیرن که پس نیفتن.........
آتیلا: 1393/6/1010:57:06،
32
22
هر چی میخاین بالا ببرید کو خریدار!!!؟
اینا میبینن کسی نمیخره هر روز یه چیزی بلغور میکنن شاید ملت تحریک به خرید بشه
سجاد: 1393/6/1013:25:09،
35
18
آتیلا خانم مثل اینکه شما کاملا بی تجربه هستید
اصلا سر از خودرو درنمیارید
چون خودتون نمیتونید بخرید فکر میکنید مردم هم مثل شما هستند
از صف های تویل و سایت های کند ایران خودرو که اول برج باز میشه همه چی معلومه که خریدار نداره!!!!
نعمت بخش جون: 1393/6/1012:30:07،
30
15
برو مقداری هم فکر کن .مردم هم ....... ، آخرتی هم هست.!
سجاد: 1393/6/1013:23:34،
33
21
مسئولین عزیز
خواهش میکنیم یک قیمت ثابت بذارید تا تکلیف هممون روشن بشه
مثلا بنده خدایی که 20 میلیون تومن به هزار زحمت جمع میکنه تا برای خودش یک پراید بخره ، تا که میخواد بخره باز پراید میشه 21 میلیون تومن
بخدا حاضریم پراید بشه 30 میلیون تومن اما قیمتش ثابت باشه و تا چندین سال هیچ تکونی نخوره
محسن: 1393/6/1014:18:14،
34
21
پراید بشه 30تومن؟؟!!!

تا وقتی خودروسازا مشتریای ... مثل تو دارند غمی ندارن!

پراید 8 تومن بیشتر ارزشش نیست یه کم حلبی سرهم کردن شده پراید...
پاسخ به سجاد: 1393/6/1020:42:48،
34
19
سجاد جون اصن چطوره پراید رو بکنیم پشتوانه پول ملیمون؟! ها؟ نظرت چیه؟ اونموقع دیگه خیلی با ثبات میشه توپ تکونش نمیده.
گزارش: 1393/6/1014:47:33،
85
16
من نميدونم اينها اگه زيانده هستند پس چرا هر كدوم از مديراشون 300 و 400 ميليون پاداش ميگيرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ابوالفضل: 1393/6/1015:17:07،
38
16
اگه دولت بخواد ماشین ارزون میشه اگه نخواد نه بقیه هیچ کاره ان.دولت وقتی میگه فرغون سازان اگه قیمت رو پایین نیارن تعرفه واردات خودرو رو برمیداره .حالا مدیرعامل سایپا راضیه میگه ما با این کار موافقیم.چرا دولت این کارو نمیکنه.البته فرغون سازان هم فهمیدن که دولت برای مردم اینا رو میگه تا گناه رو بندازه گرن کس دیگه
نوید: 1393/6/1016:00:00،
28
22
من شخصا خودم واقعا دیگه لج کردم واقعا ماشین لازمم اما بمیرمم از اینا ماشین نمیخرم میخوام اشغالای چینی رو بخرم حد اقل دلم خنک میشه
بهروز: 1393/6/1019:14:49،
37
15
با خریدن یا نخریدن شما خودروسازان ورشکست نمیشند
خاطر جمع باش
جواد: 1393/6/1020:55:15،
28
16
اگه همینجوری پیش بره تا چند وقت دیگه باید یه پراید صفر تو میدون مرکزی هر شهر به عنوان اشانتیون بزارن صب به صب که مردم با دوچرخه میرن سر کار با نگاه کردن و دست کشیدن بهش متبرک بشن و روحیه بگیرن. ما نفهمیدیم مردم قراره سوار این ماشینا بشن یا ماشینا سوار مردم؟! آدم میترسه ۳۰ سال دیگه مجبور باشه به نوه ش بگه یادش بخیر سال ۹۳ با حقوق ۵ سالت میتونستی یه پراید صفر بخری!
صادق: 1393/6/1215:32:13،
37
16
آقا لطفا شما شکر زیادی نخورین . برو بازار ببین چه خبره ماشین اصلا خریدار نداره. اندکی صبر سحر نزدیک است . در فرغون سازا رو خودمون گل میگیریم .

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما