کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

من هم از کیفیت اینترنت راضی نیستم

کدخبر:۶۲۳۴سه شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۸:۰۰۲۶۲۳ بازدید

مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران صبح امروز در قالب نشستی خبری به ارائه توضیحاتی درباره فعالیت‌های شرکت مخابرات استان تهران پرداخت.

 علیرضا صیدی در این نشست به ارائه توضیحاتی درباره تعداد مشترکان تلفن ثابت در استان تهران پرداخت و افزود:‌ ما در سال گذشته برای توسعه شبکه خود برنامه ریزی‌های مختلفی صورت دادیم تا عقب ماندگی‌هایی که در سال‌های گذشته به واسطه تحریم ها در تامین تجهیزات ایجاد شده بود را جبران کنیم.

وی ادامه داد: طی چند ماه گذشته تا حدی این مشکل حل شد و اکنون در حوزه زیرساخت امکانات خوبی فراهم کرده‌ایم که این امکانات برای ورود اپراتورهای موبایلی به نسل‌های سوم و چهارم ارتباطی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیر عامل مخابرات تهران همچنین عنوان کرد:‌اکنون ظرفیت بسیار خوبی در تهران ایجاد شده تا بتواند پاسخگوی سه اپراتور موبایل در زمینه نسل های سوم و چهارم باشد.

وی همچنین عنوان کرد: ما در حوزه تلفن ثابت هم برنامه ریزی مفصلی صورت داده‌ایم که طی شش ماه اول امسال مشکلات سال‌های قبل را برطرف کنیم. به همین دلیل اکنون دیگر مشکلاتی مانند در صف انتظار ماندن برای مشترکان وجود ندارد و به غیر از دو منطقه مشکلی در واگذاری تلفن ثابت وجود ندارد.

صیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد: در حوزه اینترنت پرسرعت خانگی بیشترین تلاش ما بر روی بحث پشتیبانی مشترکان متمرکز شده است درواقع استان تهران بزرگترین اپراتور ارائه کننده اینترنت در استان تهران و البرز است و تعداد مشترکان با شرکت‌های دیگر ارائه کننده اینترنت قابل مقایسه نیست به همین دلیل با توجه به گستردگی مشترکان قاعدتا مشکلات ما هم بیشتر می‌شود اما با این وجود افتخار ما است که تهرانی‌ها مخابرات استان تهران را برای تامین تجهیزات adsl خود در نظر می گیرند.

مدیر عامل مخابرات تهران عنوان کرد: طی شش ماهه اول امسال پهنای باند مخابرات استان تهران نسبت به سال 91 رشدی سه برابری و نسبت به سال 92 رشدی دو برابری داشته است.

وی همچنین به برنامه ریزی‌های این شرکت برای کاهش زمان انتظار مشترکان در تماس با مرکز 2020 خبر داد و افزود:‌ در حال حاضر حدود 96 درصد از پرداخت‌های مشترکان استان تهران به شکل غیر حضوری صورت می گیرد که این آمار ظرف سال‌های گذشته بی سابقه بوده است.

صیدی به افزایش هزینه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به درآمد ثابت مخابرات افزایش هزینه‌ها گاه مشکلاتی ایجاد می کند که ما درصدد هستیم تا با ارائه سرویس‌های ارزش افزوده این مشکلات را به حداقل ممکن برسانیم.

مدیر عامل مخابرات تهران در ادامه صحبت‌های خود به بحث iptv اشاره کرد و درباره آخرین وضعیت اجرایی شدن این طرح گفت: پیش از این با چند ارائه‌کننده خدمات جلسات مختلفی را برگزار کردیم تا آن‌ها پس از فراهم شدن به ارائه این سرویس بپردازند اما سال قبل سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در قالب مصوبه‌ای اعلام کرد که ارائه کنندگان این خدمات از جمله صدا و سیما ملزم به دریافت مجوز از این سازمان هستند و به همین دلیل تا زمان اخذ مجوز این شرکتها از رگولاتوری جلوی کار را گرفتیم البته در حال حاضر به صورت آزمایشی این طرح برخی نقاط انجام شده است و تجهیزات آن در حال نصب و تست قرار دارد و پس از اخذ مجوزهای لازم به ارائه آن پرداخته می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به سوالی که درباره محدودیت اینترنت و قانونی مبنی بر عدم واگذاری اینترنت بالای 128 کیلوبایت اظهار کرد:‌ سال گذشته سازمان تنظیم مقررات مصوبه‌ای در خصوص adsl صادر کرد و در قالب آن تعرفه‌ها به شکل حجمی در نظر گرفته شد بر همین اساس دیگر ارائه کنندگان اینترنت به فروش حجم می پردازند و بحث سرعت حذف شده است.

مدیر عامل مخابرات تهران ادامه داد: البته ما در این حوزه به طور مستقیم فروش نداریم و پیمانکاران ما به ارائه اینترنت می پردازند اما حتی براساس خود مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارائه اینترنت با سرعت بیشتر برای مرکز علمی و آموزشی هیچ محدودیتی ندارد و همکاران ما هم برای ارائه اینترنت بالای دو مگ سعی می کنند حتما این موارد را رعایت کنند.

صیدی یادآور شد: در این زمینه شرکت‌های ندا مانند هم هستند و ما امیدواریم وزارت ارتباطات برای این مشکل راهکاری ریشه‌ای و اساسی در نظر بگیرد و قانونی در این زمینه تصویب شود تا دیگر شرایط به گونه ای نباشد که شرکت‌ها بخواهند قانون را دور بزنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در ارتباط با بدهی‌های مشترکان مخابرات تهران اظهار کرد: متاسفانه مقدار ناوصولی‌های ما بالا است و حتی اگر 10 درصد مشترکین ناوصولی داشته باشند رقم بالایی ایجاد خواهد شد.

صیدی در زمینه بدهی‌های مشترکان به مخابرات اظهار کرد: باید اطلاع رسانی در این زمینه بیشتر شود چرا که اکنون یک مشترک با پرداخت 50 هزار تومان خطی را خریداری می کند و به عنوان مثال صد هزار تومان از آن استفاده می کند و بعد به سراغ خرید خط دیگری می‌رود که پیگیری حقوقی این مسائل هم سختی‌های خاص خود را دارد حال اگر چند درصد مشترکان به این شیوه برخورد کنند قطعا مشکلات متعددی برای مخابرات ایجاد خواهد شد.

مدیر عامل مخابرات تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بحث‌هایی که مبنی بر ورود اپراتور دوم تلفن ثابت مطرح می‌شود اظهار کرد: ما نباید از آمدن رقیب ترس داشته باشیم در حوزه تلفن همراه هم با آمدن اپراتورهای بعدی رقابت ایجاد شد و خدمات بهتری به مشترکان ارائه شد؛ به هر حال آمدن رقیب جدید بد نیست و قطعا ما هم در این حوزه برنامه‌هایی در حوزه تغییر تکنولوژی و توسعه شبکه انجام داده‌ایم و امسال بالای 310 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای ورود به طرح‌های جدید مخابراتی صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر پایین بودن کیفیت اینترنت مخابرات و گلایه‌های متعدد کاربران اظهار کرد:‌ امسال نسبت به سال‌های قبل با وجود افزایش مشترکان پهنای باند خوبی دریافت کرده‌ایم و درحال حاضر یکی از بزرگترین مشتریان شرکت ارتباطات زیرساخت مخابرات تهران است.

وی ادامه داد: به واسطه تعامل خوبی با شرکت زیرساخت داریم سعی می شود نیازهای ما برطرف شود و تاکنون در زمینه تامین پهنای باند مشکل حادی با شرکت زیرساخت نداشته‌ایم اما با این وجود خود من به عنوان یک کاربر از اینترنتی که ارائه می‌شود راضی نیستم.

صیدی همچنین یادآور شد: خود من به طور پراکنده سرویس را در بخش‌های مختلف مورد نظارت قرار می‌دهم و براساس بررسی‌ها می‌توانم این را اعلام کنم که در ماه‌های گذشته نسبت به سال‌های قبل سرویسی به مراتب بهتر ارائه شده است اما با این وجود همچنان در این حوزه جای کار وجود دارد.

مدیر عامل مخابرات تهران همچنین عنوان کرد: اکنون ما برای گذر ipv4 به ipv6 مشکلات متعددی داریم که اگر این مهاجرت انجام نشود و ظرف سال‌های آتی وزارت ارتباطات فکر جدی برای این حوزه نکند قطعا برای کل کشور مشکلات متعددی ایجاد خواهد شد.

رضا خلیلی - معاون فنی مخابرات تهران - نیز در ارتباط با این که با وجود یکسان بودن پهنای باند و افزوده شدن تعداد مشترکان مخابرات چگونه اظهار می شود کیفیت مشترکان اینترنت مخابرات با کاهش مواجه نشده توضیح داد: ما از گذشته فضای خالی داشتیم که برای مشترکان جدید باقی مانده بود و در دوره‌های آتی نیز برای تامین پهنای باند برنامه ریزی‌های متعددی صورت گرفته است و امیدواریم ظرف یک تا دو هفته آینده پهنای باند ما افزایش پیدا کند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

فرشاد: 1393/5/2117:08:27،
93
15
منم راضي نيستم تو هم راضي نيستي پس چرا به فكر چاره نيستي؟
حمید: 1393/5/2200:39:11،
37
23
آخه اینکه من راضی نیستم شد جواب؟!
مرد حسابی شما مسئول این کاری و باید رضایت کاربران را کسب کنی،اگه نمیتونی، بهونه نیار،استعفا بده تا لایق تر از شما این کارو انجام بده.
نظر شما که برای کاربران مهم نیست،این نظر کاربران در مورد شما و عملکرد مجموعه تحت مدیریت شماست که مهمه.
پس خواهشا دیگه نظر نده و نظر کاربران را جلب کن.لطفا
حسرت به دل: 1393/5/2211:37:34،
25
45
عملکرد مخابرات خیلی خیلی عالیه من که راضیم خوب داره خدمت رسانی میکنه
وحید یوسفی: 1393/5/2117:35:32،
75
18
اینرنتی مطلوب خواهد بود که دارای شرایط ذیل باشه:
1- کاملا رایگان باشه
2- سرعت بسیار بالا داشته باشه
3- دارای محدودیت باز کردن سایتهای مورد علاقه نباشه
4- دارای امنیت برای کاربران در هنگام واریز وجه و انتقال باشه
در کشور ایران هیچکدوم از این ویژگیها رو ما نمیبینیم.
در یک کلمه میشه گفت که اصلا در ایران اینترنت به معنای واقعی وجود نداره.
تمام ملت ایران از این اینترنت ناراضی هستند.
خودم: 1393/5/2214:23:34،
20
23
اینترنت رایگان؟
شما خودت حاضری رایگان سرویس بدی؟
چ آدمایی یدا میشن انصافا.....
واقعا تعجب میکنم
حسین: 1393/5/2119:49:45،
33
15
اوه اوه بازم یه مسوال اعلام کرد از سرعت اینترنت راضی نیستم یعنی از فردا بازم سرعت کم میشه
گلستان: 1393/5/2119:57:26،
30
18
با سلام و احترام
از اینترنت خانگی ، همراه اول ، ایرانسل و رایتل استفاده کرده ام و می کنم از هیچ کدوم راضی نیستم و ...
خسته: 1393/5/2120:42:28،
26
18
آفرین صد آفرین
کامیار: 1393/5/2121:07:58،
27
32
دوستان عزیز من به نوبه خودم جا داره از وزیر ارتباطات تشکر کنم
از 2 سال پیش اینترنت به خانگی تا 256 و برای سرعت بیشتر یا باید کارت دانشجویی میبردم و یا مکان اداری و تجاری باشه که نهایت سرعتشون 2 مگ بود
ولی امسال که تبلیغات مخابرات رو دیدم و رفتم مخابرات برای افزایش سرعت ، گفتند تا 2 مگ به خانگی و تا 10 مگ به اداری و .... میدیم
یعنی حداکثر سرعت اون موقع برای خانگی و الان برای خانگی 10 برابر شده
قیمتش هم عالیه ( 10 مگ سرعت و 8 گیگ درماه ترافیک 30 و خورده ای در ماه )
یعنی واقعا به نظر من خوب دارن پیش میرن چون دوستان اگه دقت کرده باشن تا پارسال هیچ تغییری تو سرعت اینترنت ایجاد نشده بود و یا اگر بود به صورت خیلی محدود
به نظر من اگه همین 10 مگ رو به خانگی بدن و نامحدود هم باشه و قیمت هم ماهی 50 هزار باشه دیگه معرکست
اینو هم بگم که از مخابرات شهید کاظمی کرج سرویس میگیرم
Z: 1393/5/2121:38:28،
29
19
من هم ا زکیفیت اینترنت راضی نیستم.
از کرمات شیخ ما اینست شیره خورد و گفت شیرین است.
دادا: 1393/5/2121:43:42،
33
15
ای بابا چی زیاد شده سرعت .اسمی زیاد شده .وگرنه سرعت پایینه.
شعار حرف اول تو این مملکت
مترسک: 1393/5/2211:01:39،
17
20
خوب یه کاری بکن مرد حسابی
arash: 1393/5/2212:17:59،
27
21
منظور ایشون این بود که اینترنت الان دست بیت رهبری هستش ومن کاره ای نیستم.
یاری: 1393/5/2215:52:26،
25
16
آقای محترم اول اینکه همه چیز انحصاری گرفتید در اختیارتان همین میشه نه نظارتی و نه پاسخگویی دوم اینکه زور شما از دولت و مراکز نظارتی بیشتره مگه کسی میتونه از شما سوال جواب کنه
امیر: 1393/5/2220:15:43،
28
15
تنها شوری در دنیا که مسولینش از وضع شور گله میکنند!!!
اخر پدر بیامرز مردم که نباید اینترنت را درست کنند شما که
در راس هستید چه کاره اید!!!!!!!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد / مهر 96 + جدول
شرایط پیش فروش خودروی پژو 207 اتوماتیک ویژه مهر 96 با ظرفیت محدود
بخشنامه جدید پیش فروش خودروی رنو ساندرو استپ وی منتشر شد - آبان 96
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد/ آبان 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - آبان 96
آغاز دور جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی با ظرفیت محدود - آبان 96
معرفی جایگزین احتمالی پژو 405 در ایران
معرفی پرفروش‌ترین نوشابه‌های انرژی‌زا در جهان
آغاز دور جدید پیش فروش خودروی دنا پلاس از سوی ایران خودرو - مهر 96
ورود نسل جدید خودروهای ماهیندرا به ایران + حدود قیمت
شرایط جدید فروش نقد و اقساط محصولات شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو - آبان 96
حواشی عجیب باز هم در ثبت‌نام ساندرو استپ‌وی امروز دوشنبه
آغاز دور جدید فروش محصولات شرکت پارس خودرو - آبان 96
کدام خودروها در بازار بیشترین اختلاف قیمت را با نمایندگی دارند؟
خودروی جدید بسترن B30 به مشتریان تحویل داده شد + قیمت بازار
آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار