کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

شغل هایی عجیب با درآمدی عجیب در ایران

کدخبر:۶۱۶۴شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰:۲۹۱۳۲۷۸ بازدید

استفاده از راهی که رهروان آن کم است، به‌رغم اینکه هیجان‌انگیز است می‌تواند درآمدزایی خوبی هم داشته باشد. بی‌شک افراد خلاق، افراد موفقی هستند و می‌توانند به ...

استفاده از راهی که رهروان آن کم است، به‌رغم اینکه هیجان‌انگیز است می‌تواند درآمدزایی خوبی هم داشته باشد. بی‌شک افراد خلاق، افراد موفقی هستند و می‌توانند به گونه‌ای فکر یا کار کنند که هیچ‌گاه به ذهن عموم نمی‌رسد. دلیل موفقیت آنها هم دقیقاً در همین نکته است: کاری که انجام‌اش به ذهن هر کسی نمی‌رسد. کارهای عجیب و غریب قطعاً می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد، اما اغلب نیاز به خلاقیت، سعی و کوشش و تمایل به خطر کردن دارد. در این زمینه ابیگیل گرینگ (Abigail Gehring) نویسنده کتاب 100 شغل عجیب معتقد است: «بدیهی است هزینه‌های بالایی برای آموزش و پرورش و تبدیل شدن به یک دکتر یا یک وکیل وجود دارد، اما اگر شما یک فرد سختکوش هستید یک راه بسیار ساده برای موفقیت وجود دارد، مجهولات زیادی هستند که عموم مردم به آن توجه نمی‌کنند و می‌توان از آنها پول درآورد. قرار نیست همه پزشک یا وکیل شوند.» به گفته گرینگ مطمئناً افرادی که از ساعت 9 صبح تا پنج بعد از ظهر سر کار هستند به دنبال شغل‌های عجیب نمی‌روند. آنها شغل دارند و سرشان شلوغ است. معمولاً افرادی که شغل خود را از دست داده‌اند، به دنبال فرصت‌های جدید می‌روند. البته هستند افرادی که برای هیجان دادن به زندگی خود کاری غیرمعمول و هیجان‌انگیز انجام می‌دهند.


دادزن

دادزن‌ها را همه جا دیده‌اید از خیابان انقلاب گرفته تا مقابل سینما‌ها و حتی اگر مشهد رفته باشید عکاسی‌های اطراف حرم. ممکن است بعضی روزها با صدای داد‌زن‌ها از خواب بیدار شوید. داد‌زن‌ها داد می‌زنند و از صدای بلند خود نه برای آواز بلکه برای جذب و جلب مشتری برای یک دکان و حجره استفاده می‌کنند. دادزن‌ها در مشهد بین 30 تا 100 هزار تومان در روز پول می‌گیرند. برخی از آنها یک حقوق ثابت می‌گیرند و مابقی به صورت درصدی است. هر چه مشتری بیشتری بیاید پول بیشتری کاسب هستند. قدیم‌ترها دادزن‌ها مردم را برای دیدن فیلم هم دعوت می‌کردند. اگر سر خیابان حافظ برای سوار شدن تاکسی منتظر شده باشید حتماً آن پیرمرد قد‌کوتاه با عینک دودی را دیده‌اید که با صدای بلند داد می‌زند: «مستقیم ته شاپور». میوه و تره‌بار‌فروش‌ها هم دادزن استخدام می‌کنند. یا شب عید که می‌شود خیابان‌های تهران پر است از داد‌زن‌هایی که برای فروش بیشتر تلاش می‌کنند.

عروسک تن‌پوش

یکی از شغل‌هایی که در همه کشورهای دنیا و حتی در ایران مورد توجه قرار گرفته پوشیدن عروسک تن‌پوش است. افرادی هستند که این عروسک را می‌پوشند و در مقابل رستوران‌ها و فست‌فودها برای مشتریان ایجاد رغبت می‌کنند. معمولاً کودکان به این عروسک‌ها واکنش نشان داده و با آنها بازی می‌کنند و البته بزرگ‌ترها هم با او عکس یادگاری می‌گیرند. یکی از روش‌های شناساندن رستوران و غذاخوری همین عروسک‌های تن‌پوش است. شغلی که شاید در نگاه اول عجیب به نظر رسد اما افراد زیادی این شغل را برای خود انتخاب کرده‌اند و از آن لذت می‌برند. البته پوشیدن عروسک تن‌پوش یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که در کشورهای دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اینکه کسی شغل خود را عروسک تن‌پوش انتخاب کند عجیب و جالب است. عروسک‌های تن‌پوش به شکل جوجه، خروس، پینوکیو، خرس، پلنگ صورتی و‌... است. ممکن است برخی افراد پوشیدن عروسک تن‌پوش را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنند. یک شغل عجیب برای شاد کردن مردم و دعوت آنها به صرف غذا.
سگ‌گردان

یکی از شغل‌های عجیب در ایران و سایر کشورها سگ‌گردانی است (Dog Walking). با اینکه این شغل هم به ندرت نصیب کسی می‌شود ولی برای خیلی‌ها سگ‌گردانی بهتر از سرگردانی است. سگ‌ها موجوداتی هستند که نیاز دارند روزانه پیاده‌روی کنند لذا افرادی که سگ خانگی دارند حتماً این کار را انجام می‌دهند. با توجه به اینکه در سال‌های اخیر نگهداری حیوانات در ایران رونق پیدا کرده است در کنار آن شغل‌ها مثل سگ‌گردانی نیز جایگاه ویژه‌ای دارد و معمولاً افراد پیر یا پر‌مشغله از سگ‌گردان استفاده می‌کنند. البته باید گفت، سگ‌گردانی یک کار پاره‌وقت است و گاه برخی دانشجویان این شغل را انتخاب می‌کنند تا بخشی از هزینه‌های خود را پوشش دهند. البته باید به این موضوع هم توجه کرد که سگ‌گردانی یکی از شغل‌های عجیب اما پذیرفته‌شده در کشورهای توسعه‌یافته است. اما از آنجا که در کشور به لحاظ برخی مسائل نگهداری حیوانات جایگاه چندانی ندارد انتخاب این شغل و همچنین مطالبه برای حضور افرادی که این کار را انجام دهند بسیار عجیب است.
آدم جمع کن

شغل واقعی او تدارک دیدن و مهیا کردن افراد برای حضور در همایش‌ها و مراسم‌هاست. به نحوی که بنا به خواسته کارفرما او می‌تواند سالن یک همایش را در ظرفیتی بین 500 تا 1000 نفر پر کند. برای افرادی که در این مراسم حضور داشتند سرویس ایاب و ذهاب، یک وعده غذا و حدود 20 تا 30 هزار تومان برای هر نفر مطالبه می‌کند که قبل از ورود به سالن این مبلغ باید به افراد پرداخت شود. حق‌الزحمه خودش هم برای هر مراسم پنج میلیون تومان است. او توانایی دارد تا در طبقه‌بندی‌های مختلف سنی، تحصیلی و حتی جنسیتی میهمانان را فراهم کند. برای خود بانک اطلاعاتی مناسبی از افراد تهیه کرده و سامانه پیامکی دارد. می‌گوید این افراد به فراخور مراسم می‌توانند تشویق کنند، سوت و کف بزنند، ساکت و آرام باشند یا در برخی مباحث حضور فعال داشته باشند. شغل این فرد ساماندهی و مدیریت این افراد است و در زمان انتخابات کارش سکه است. او یکی از مهم‌ترین افراد برای گرم کردن میتینگ‌های سیاسی است.

خط نگهدار تاکسی

کارش این است که مسافران را برای سوار شدن به تاکسی هدایت می‌کند. از نظر مسافران این کار مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و حتی باعث رعایت کردن صف هم می‌شود. راننده‌های خطی هم از این موضوع راضی هستند. اما سوال اینجاست که چه چیزی نصیب این فرد می‌شود. اینها در ازای کاری که انجام می‌دهند از راننده‌های خطی و مسافران مبلغی مطالبه نمی‌کنند، بلکه منبع درآمد آنها راننده‌های غیرخطی هستند. یعنی افرادی که مسافربر تاکسی یا شخصی دارند اما در خط خاصی کار نمی‌کنند. این افراد اگر بخواهند در خطی مسافر سوار کنند باید حق حساب خط نگهدار تاکسی را بدهند. عمدتاً سر صبح و سر شب به دلیل ترافیکی که وجود دارد تاکسی‌های خطی نمی‌توانند به موقع به مبدا برگشته و دوباره مسافر سوار کنند. این است که صف‌های طویل مسافر شکل می‌گیرد و کار این افراد سکه می‌شود. آنها از تاکسی‌ها یا شخصی‌های سواری 500 تا 700 تو‌مان می‌گیرند و از رانندگان ون 1000 تا 2000 تومان به ازای سوار کردن مسافر دریافت می‌کنند. در برخی شرایط این افراد از خطوطی که مسافر کمتری دارند برای خطوط پر‌ازدحام تاکسی می‌آورند که آن هم درآمد خاص خودش را دارد.

قلیان موتوری

این روزها در هر پارک یا سفرخانه یا رستوران سنتی که مسیرتان بیفتد شاهد عرضه قلیان به طالبان آن خواهید بود. فارغ از اینکه استعمال قلیان چه مضراتی دارد باید به این نکته اشاره کرد که در کنار استعمال این وسیله شغل هایی هم به فراخور آن ایجاد می شود. قلیان چاق کن شغلی است که این روزها حتی اگر در کنار ساحل هم قدم بزنید برای خودش کاسبی دارد. این افراد قلیان را آماده استفاده کرده و تحویل مشتری می دهند. آنچه در اینجا به عنوان شغل عجیب از آن نامبرده می شود سرویس تحویل در درب منزل قلیان است. یعنی هستند افرادی که قلیان را آماده استعمال کرده و برای فرد متقاضی ارسال می کنند. بنابراین اگر کسی هوس کند قلیانی استعمال کند باید با این افراد تماس بگیرد. البته گاهی این افراد در کنار قلیان غذاهای سنتی هم سرو می کنند. قلیان چاق کنها و آنها که قلیان را در درب منزل یا هر جای دیگری که شما بخواهید تحویل می‌دهند این قابلیت را دارند که طوری برنامه‌ریزی کنند تا قلیان مورد نظر در لحظه تحویل آماده استعمال باشد و آتش آن کم و زیاد نشده باشد.

شیشه‌شور برج

پاک کردن شیشه به خودی خود کار بسیار دشواری است حال تصور کنید که از یک طناب آویزان شده و بدون اینکه بر نقطه محکمی ایستاده باشید شیشه‌های یک برج را در ارتفاع 100متری بشویید. آویزان شدن از ارتفاع 100 متر و بالاتر از آن به خودی خود آنقدر هیجان و خطر دارد که قابل وصف نیست حال اینکه در این شرایط قرار باشد کاری نظیر شیشه شستن هم انجام دهید. هر چقدر هم که این تصور وجود داشته باشد که شستن شیشه توسط این افراد کار ساده‌ای است و نباید به آنها اینقدر پول داد اما باید پذیرفت که در این شغل عجیب فرد شیشه‌شور روی زندگی خود معامله می‌کند. گزارش‌های فراوانی در خصوص حوادث ناشی از شستن شیشه گزارش شده است. گفته می‌شود موسسات و شرکت‌هایی که شیشه ساختمان‌های بلند را می‌شویند برای هر طبقه بین 500 هزار تا یک میلیون تومان دریافت می‌کنند. شیشه‌شورهای ساختمان‌های بلند کاری را انجام می‌دهند که هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. به همین دلیل هم هست که همیشه مشتری دارند. کارگری که از طناب آویزان است و شیشه می‌شوید چندین برابر کارگری که پایش روی زمین است درآمد دارد فقط به خاطر ریسک‌پذیری.

گریه‌کن برای مراسم ترحیم

با توسعه شهرنشینی و وجود ترافیک و در حاشیه قرار گرفتن قبرستان‌ها، دیگر مراسم تشییع جنازه یا حتی برگزاری مراسم ختم، هفتم و چهلم مثل سابق با حضور فامیل‌های چند دست دورتر امکان‌پذیر نیست و ممکن است سالن‌های عزاداری خلوت‌تر از گذشته باشد. اما برخی افراد سنتی همچنان علاقه‌مند هستند که در مراسم آنها جمعیت قابل توجه و پرشوری حضور داشته باشند. برای پاسخگویی به این نیاز موسسات خاصی وجود دارند. این موسسات توانایی این را دارند که مراسم عزا و تشییع را پر‌سوز و گداز برگزار کنند به نحوی که اطرافیان با خود بگویند فرد متوفی چقدر شناخته‌شده و محبوب بوده است. افراد حاضر در صحنه در این‌گونه مجالس دو دسته‌اند؛ دسته‌ای که مثل سیاهی لشگرها، فقط محیط را پر‌ می‌کنند که ساعتی حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان گیرشان می‌آید. دسته‌ای دیگر هم گریه‌کن‌ها و شلوغ‌کن‌ها هستند که بسته به توانایی‌شان ساعتی از ۲۵ هزار تومان به بالا نصیب‌شان می‌شود. برگزاری چنین مجلسی از حدود یک میلیون تومان تا هر قدر که صاحب عزا مایل باشد و بپردازد، جگر‌خراش‌تر می‌شود. 

فال تلفنی(فالتون)

یکی از عجیب‌ترین مشاغل که در کشور ما رواج دارد فال‌گیری تلفنی است به نحوی که دیگر نیازی به حضور طالب فال نیست و تنها با یک تماس می‌تواند از فال خود مطلع شود. در این شغل انواع فال ورق، تاروت، پاسور و شمع به صورت تلفنی انجام شده و به اطلاع صاحب فال می‌رسد. قیمت فال به صورت تلفنی متفاوت است اما با گشت و گذاری که انجام شده عرف بازار به این شکل است که هر فال 20 هزار تومان، دو فال 30 هزار تومان، سه فال 50 هزار تومان و چهار فال 70 هزار تومان است. روش پرداخت به دو صورت آنلاین یعنی از طریق سیستم برخط بانکی و از طریق شارژ تلفن است. در روش شارژ تلفن طالب فال کارت شارژی خریداری کرده برای فالگیر کد را می‌خواند یا از طریق تلفن همراه ارسال می‌کند و او پس از اطمینان کارش را شروع می‌کند. این فالگیرها از همه روش‌های تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کنند و عمدتاً وبلاگ و صفحه فیس‌بوک دارند.

نوبت‌گیرها

نوبت‌گیرها در کار خرید و فروش زمان هستند. آنها از زمان خود می‌زنند. از وقت استراحت خود می‌زنند. صبح علی‌الطلوع نوبت می‌گیرند و نوبت گرفته شده اول را به افرادی که مشغله دارند و نمی‌توانند ساعت‌ها در صف بایستند می‌فروشند. در واقع کار آنها خرید و فروش زمان است. نوبت‌گیرها در بانک‌ها حضور دارند و برای اینکه شما یک ساعت در صف نایستید نوبت خود را به شما می‌فروشند و در ازای فروش آن بین پنج تا 10 هزار تومان دریافت می‌کنند. این افراد را در صف‌های طویل سبد کالا هم می‌شد دید. اینها همه جا هستند. بهمن‌ماه که می‌شود در صف بلیت جشنواره می‌ایستند. یا نوبت خود را به شما می‌فروشند یا بلیتی را که خریده‌اند به چند برابر قیمت به کسی که فرصت ایستادن در صف یا نوبت را ندارد می‌فروشند. نوبت‌گیرها در زمان برگزاری داربی بزرگ پایتخت هم فعال می‌شوند. هم فوتبال می‌بینند و هم کسب درآمد می‌کنند. هم فیلم می‌بینند و هم کسب در‌آمد می‌کنند. هستند افرادی که اگر کاری هم نداشته باشند در خانه نمی‌مانند و برای کسب درآمد هر کاری می‌کنند. هر چیزی می‌فروشند حتی زمان. 

بلیط هواپیمادیدگاه ها

حمزه: 1393/5/1811:03:52،
228
31
ایران جیب نگران نباش الان وضعیت کار جوری شده که لیسانسه ها و فوق لیسانسه ها دارن کارهای بدتر از اینها رو انجام میدن
ali: 1393/5/1811:25:05،
80
63
حداقل اینجور افراد نشستن تو خونه تا کار بیاد سراغشون.فکرشونو به کار انداختن نگفتن ما مهندسیم فقط باید پشت میز بشینیم!!!
سهامدار پدیده: 1393/5/1812:55:54،
37
136
الان نون و درآمد تو سرمایه گذاری تو پروژه های عمرانیه. پولتونو تو طرح مجتمع پدیده سرمایه گذاری کنید ماهی 25-30% سود خالص بزنید به جیب. نه مالیات بهش تعلق میگیره و نه امکان شناساییش از طرف دولت هست که بخواد یارانه شمارو قطع کنه. سهام پدیده در یکماه گذشته 1100 تومان افزایش قیمت داشته. بشتابید برای خرید. امروز قیمت سهام 8000 تومان
جواب565151454: 1393/5/1813:53:41،
74
36
در جواب به پدیده:
اگه سودش 1000% هم باشه ما چون میدونم مال کی و کجاس عمرا پولمو بزارم اونجا.
reza: 1393/5/1815:31:12،
42
29
علی طرف این همه درس خونده زحمت کشیده که بر قلیون چاق کنه؟؟؟ حق داره اگه بخواد دکتر. مندس بشه
دکتر: 1393/5/1820:05:28،
43
34
خب الان میگی چکار کنیم حمزه؟ من الان دانشجوی دکترام، تاجالا نزدیک 260 واحد درس خوندم(البته فعلا).چشام ضعیف شدن، دیروز شیر (با چربی روغن پالم) و بیسکوییت خوردم. تا الانم نهار نخوردم. من حاضرم پای درس بمیرم نه اینکه برم جلوی یه بچه پولدار افاده ای دولا راست بشم قلیونشو چاق کنم(هرجند تاحالا دست ب قلیون و ... نزدم و اصلا نمیدونم چجوری چاق یا چاغ میشه)
سهامدار پدیده: 1393/5/1821:15:26،
29
45
مال کی و کجاست؟ بگو تا منم بدونم. منتظرم
Mey: 1393/5/2601:01:16،
38
23
خدا پدرتو بیامرزه گل گفتی
Sam: 1393/5/2601:01:51،
30
21
مثل شستن کاسه توالت
علی: 1393/5/1811:12:46،
88
33
ماشین فروشها
دلالهایی که با استفاده از پارتی و آشنا داشتن در سایت های ماشین ثبت نام میکنند و با قیمتهای چند برابر به مصرف کننده گان میفروشند که البته جدیدا بدلیل نخریدن مردم ماشینها و حواله هایشان روی دستشان باد کرده و ضرر حسابی کردند
ناصر: 1393/5/1811:16:09،
52
28
تو کشوری که صنعت و درامد از طریق راههای درست و رونق و تولید نباشه، این راههای خاکی گسترش می یابد.ایران مثل یه فرد کارگری می ماند که هرروز به کاری میرود و آخر سر هیچ کاری بلد نیست!اگه درامد از طریق کشاورزی و صنایع غذایی و توریست و اکوتوریسم و صنایع دستی و هنری و تزیینی رفته بود خیلی خیلی بهتر از خودروسازی درامدزایی و اشتغالزایی و ارزش افزوده ایجاد میکرد...
وحید: 1393/5/1811:18:54،
107
32
شغل شریف اختلاس را یادتون رفته بنویسید فقط یه قلمش 3000میلیارد تومان بود
کیان: 1393/5/1812:54:32،
41
31
منظورت مختلس است که به یمن و برکات برخی آقایان، در ثبت مشاغل درایران به ثبت رسید؟
ولی خودمونیم، عجب شغلیه ها!!!
شریف که نیست(چون شرافت درمیان ایشان نایاب است) ولی خب خیلی راحت و باکلاس است.
وای چه باحال!!! راستی برای دکترا باید چه رشته ای برم تا که به این شغل برسم؟
نکنه دکترای افتخاری میدن؟!!! یا همون سیکل افتخاری به همراه کلی صفات خوب مثل ...... هم که داشته باشیم، میشه؟!!!
کشکول: 1393/5/1811:26:11،
56
26
در کشور همه چیز عجیبه!! ولی فقط عجیب خیلی غریبه.!!!!!!
sorati: 1393/5/1811:45:51،
50
26
اين شغلها رو بايد مسئولين رده بالا و.... بخونند شايد براي بوجود آوردن اين مشاغل بخودشون افتخار كنند
افسانه: 1393/5/1812:14:13،
55
23
به نظرم شغلی مثل شیشه‌شور برج و خط نگهدار تاکسی و عروسک تن‌پوش به ترتیب لازمن و اصلا عجیب نیستن.
میخاین نردبان 30 طبقه بزارین خودتون شیشه تمیز کنید؟
یا مردم تو خط تاکسی همدیگرو بکشن؟
آخری هم واسه تبلیغ مناسبه تازه چهره فرد هم مخفی هستش و
اگر نخواد که از نظر من اصلا کار بدی نیست.
علی: 1393/5/1812:20:55،
48
30
یه شغل عجیب و پر درآمد دیگه هم من معرفی می کنم قدیما که بچه تر بودیم در مسافرتهای بین شهری می دیدم که فردی دال اتبوس شده و برای ساخت مسجد و یا مرمت امازاده پول جمع می کند که پیش خودم می گفتم چه انسانهای خوبی تمام خانه و زندگی خود را وقف کار خیر کرده اند اما حالا که یه کم بزرگتر شده ایم به این نکته پی برده این که نه خیر انها در قبال مبالغ جمع شده در صد دریافت می کنند یا همین کسایی که صندوقهای صدقات رو خالی می کنن درصدی پول میگیرند تازه یواش یواش دارم به معنی ضرب المثل « هیچ مرغی برای رضای خدا انجیر جمع نمی کنه » می رسم
واقعگرا: 1393/5/1812:27:33،
58
24
مدیر عامل شرکت های دولتی و نماینده مجلس هم جزو این شغل های عجیب با درامد شگفت انگیز هستن که نیاز به تخصص خاصی ندارن
تهمورٍث: 1393/5/1814:05:21،
42
28
گریه کن برای مراسم ترحیم...!!؟
پناه بر خدا!!!

ما که تو یه روستای 5000 نفری هستیم و همه همدیگه رو میشناسن,و موقع اینجور مراسم ها حداقل 3000 نفر تو مراسم خاکسپاری هستند,اونم مفتکی...

چه زشت,با پول!!!
تنها خاک بشم,بهتر از اینه که یه مشت دلقک بیاین و فیلم بازی کنن
(پس جریان فیلم چند میگیری گریه کنی این بوده)
ذهن بیدار: 1393/5/1815:08:41،
49
32
به امید طلوع صبح آزادی...
به امید ایران آزاد...
Z: 1393/5/1822:48:14،
30
30
فقط انتظار بدون هیچ گونه عملی!!!!!
جوب گردی: 1393/5/1820:37:58،
34
29
یادت رفت جوب گردی رو هم بگی
یکی از شغلها هم جوب گردی است
Z: 1393/5/1822:48:51،
35
23
آلیس در سرزمین عجایب!!!!!!
آسیب پذیر : 1393/5/1823:19:34،
32
59
من از شهرستان می نویسم . دو سه روز پیش یکی از همسایه هامون خونه اش میخواست بفروشه و دلال گفته حداکثر قیمت آپارتمانت 200 تومنه و 214 تومن به خریدار فروخته و 200 تومن به فروشنده داده و 14 تومن یک شبه کاشب شده و معلوم نیست کجای این پول حلاله؟ و من دکترای مهندسی عمران بتونم در یک سال این پولو پس انداز بکنم.
پرایدچی: 1393/5/1823:35:09،
28
33
شغل مدیر عامل ایران خودرو و سایپا !!!
پرهامک: 1393/5/1910:36:36،
26
25
بعضی از این مشاغل مثل شیشه شویی برج، بسیار هم لازم، مشکل و شرافتمندانه هستند. ولی برخی دیگر، زاییده ی فرهنگ ضعیف برخیهاست، مثل نوبت گیر.
گاریز: 1393/5/2314:00:32،
24
28
طبیعی است شهری که جمعیتش 15تا 16 میلیون وورودی و خروجی جمعیت به شهر احتمالاروزانه یک ملیون نفر یا احتمال کم وزیاد است این نوع شغل ها بوجود می آید
رضا اصفهانی: 1393/6/2714:38:49،
27
7
سلام دیروز یک مهندس عمران دیدم فعالیت ساختمانی داشت واقعا تو کشور دیدن چنین صحنه هایی کم پیش میاد ازش عکس هم تهیه کردم کسی خواست ایمیل میکنم چند سالی بود از این صحنه ها ندیده بودم از مسئولین به خاطر تک رقمی کردن این موضوع تشکر میکنم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
لیست قیمت جدید محصولات ایران خودرو با افزایش قیمت اعلام شد - شهریور 96
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
نرخ‌های جدید سود بانکی اعلام شد
جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو با سود مشارکت 25 درصد - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما