کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

کلاه گشاد بر سر پذیره نویسان بانک آینده

کدخبر:۶۱۵۲چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶:۱۲۱۵۶۱۶ بازدید

اواخر سال 91 با ادغام بانک منحل شده تات؛ موسسه صالحین و موسسه آتی بانکی به نام آینده تاسیس شد و با تبلیغات گسترده و مجوز بانک مرکزی؛ پذیره نویسی آن در شعب ...

اواخر سال 91 با ادغام بانک منحل شده تات؛ موسسه صالحین و موسسه آتی بانکی به نام آینده تاسیس شد و با تبلیغات گسترده و مجوز بانک مرکزی؛ پذیره نویسی آن در شعب بانک کشاورزی آغاز شد. در زمانی که کشور تحت تاثیر تحریم ها و مسائل دیگر از نظر اقتصادی شرایط مطلوبی نداشت و متاسفانه بازارهای وسوسه انگیز سوداگری مانند سکه و دلار اغلب صاحبان سرمایه را جذب می کرد؛ عده ای هم مثل من با تفکری دیگر وارد سرمایه گذاری سالم اقتصادی شدیم و به جای ورود به بازارهای دلالی و سهیم شدن در این روش های سوداگرانه؛ دارایی خود را جهت شروع فعالیت و دوام و قوام بانک آینده سرمایه گذاری کردیم و این امید را داشتیم که با سهیم شدن در یک فعالیت مفید از منافع آن نیز طبیعتا برخوردار خواهیم شد. اکنون نظر شما را را به اتفاقاتی که در این ۱۷ ماه افتاده است جلب می کنم.

۱- چند ماهی می شود که نام بانک آینده از لیست بانک ها و موسسات مجاز در سایت بانک مرکزی حذف شده است. چرا و به چه علت؟ مگر خود بانک مرکزی مجوز پذیره نویسی صادر نکرده بود؟ مگر شورای پول و اعتبار مجوز بانک را صادر نکرده بود؟

۲- بانک آینده در این چند ماه اخیر مرتبا مشغول کم کردن شعب خود و رساندن آن از ۷۰۰ شعبه به ۱۶۰ شعبه بوده و به تبع آن عذر بسیاری از نیروهای انسانی خود را خواسته است. علت اصرار بانک مرکزی بر حذف هفتاد درصد شعب بانک آینده چیست ؟ ۷۰۰ شعبه کجا و ۱۶۰ شعبه کجا؟ چرا از بانک هایی مثل انصار با ۸۰۰ شعبه یا بانک مهر اقتصاد و امثال آن با قریب به همین تعداد شعبه درخواست تعدیل شعب نمی شود و این قضیه فقط شامل بانک آینده است آنهم بانکی نوپا و جدید التاسیس؟

۳- در مورد عواید حاصل از فروش اموال و دارایی های بانک آینده و تعدیل پرحجم شعب آن شفاف سازی نشده است و اخباری بسیار ناخوشایند و ناگوار به گوش می رسد.

۴- در چهار مرحله به حساب دارندگان سهام بانک منحل شده تات در مجموع به ازای هر سهم مبلغ ۹۰۰ تومان واریز شده است منابع این واریزی ها چیست؟ چه کسی آنرا تامین کرده است؟ اگر بانک تات تامین کرده! که این بانک منحل شده و اموال آن در اختیار بانک آینده است در این صورت چرا به پذیره نویسان پولی پرداخت نشده است؟ آیا وقتی من سهام بانکی با ۷۰۰ شعبه را می خرم و آن بانک شعب خود را تعدیل می کند به ۱۷۰ شعبه آیا پرداخت سود حاصل از این تعدیلات فقط به عده ای خاص از سهامداران باید تعلق بگیرد؟ و این در حالی است که حتی یک سلام و احوال پرسی از پذیره نویسان نشده است.

۵- نماد بانک تات در بورس در زمان انحلال به قیمت ۲۷۰ تومان برای هر سهم متوقف شد و در زمان پذیره نویسی به دارندگان سهام تات معادل آن سهام ۱۰۰ تومانی پذیره نویسی اعطا شد. پس سهامداران تات هم از رشد سهامشان منتفع شدند و هم از سود مجمع سال های گذشته سود خود را دریافت کردند. با این حال این واریزی های ۹۰۰ تومان به ازای هر سهم برای چیست؟ اگر قانونی است قطعا شامل حال پذیره نویسان نیز می شود چون الان همگی با هم سرمایه گذار بانک آینده هستیم.

به هر حال ما زمان پذیره نویسی سهام بانکی را خریده ایم که در حدود ۷۰۰ شعبه داشته است نه بانکی که الان ۱۷۰ شعبه دارد.

بسیاری از پذیره نویسان با ارسال شکایت به بانک آینده و بانک مرکزی پیگیر این مساله بوده اند ولی جز جواب های مجهول و مبهم چیزی دستگیرشان نشده است. اگر الان بانکی به نام بانک آینده وجود دارد حاصل از سرمایه گذاری و اعتماد پذیره نویسان است. چرا باید در جواب سوال بنده از آقای جیم و آقای الف مسوول امور سهام بانک آینده مبنی بر شفاف سازی واریزی های کلان به حساب دارندگان سهام تات فقط کلمه “ به اینجانب مربوط نیست و بنده خبر ندارم و به ما ارتباطی ندارد و به شما مربوط نیست” بشنویم؟

مسائلی که به وجود آمده بسیار زیاد است و از حوصله این نگارش خارج. من و امثال من توان و قدرت پیگیری و احقاق حقوق حقه خود را نداریم. این مسائل شائبه های زیادی را به ذهن متبادر می کند از جمله سهم خواهی های بانک مرکزی؛ عدم شفافیت در ارائه مجوز به نهادهای پولی و مالی و اینکه عده ای در بانک مرکزی با ایجاد باندهایی جلوی فعالیت موسسات و بانک هایی را که زیر بار سهم خواهی های ایشان نمی روند را می گیرند.

چگونه است که بانکی مدرن و با شعب فراوان مانند آینده مجوز بانک مرکزی را دریافت نمی کند و مرتب جلوی فعالیت آن سنگ اندازی می شود ولی موسسات خرد و کوچکتری مثل عسکریه حتی مجوز شبکه شتاب را می گیرند؟ آیا بین برخی از مسوولین بانک مرکزی و صاحبان این نوع موسسات ارتباطات خاصی وجود دارد؟

هم اکنون از زمان پذیره نویسی ۱۷ ماه می گذرد و همچنان بانک آینده مجوز بانک مرکزی را ندارد و از همه مهمتر نماد آن در بورس بسته است و اینکه همچنان در مورد واریزی های گسترده به حساب دارندگان سهام تات ( که ظاهرا آقایان هییت مدیره خود از دارندگان عمده این سهام بوده اند ) هیچ توضیحی داده نمی شود.

در این قضیه دو مقصر وجود دارد:

۱- بانک مرکزی: به علت سنگ اندازی و برخوردهای خاص و غیر شفاف با بانک آینده و عدم صدور مجوز فعالیت برای آن که منجر به بسته ماندن نماد بانک آینده در بورس گردیده و موجب ضرر و زیان گسترده پذیره نویسان شده است به طوری که الان مثلا ۸۰ میلیون تومان پول اینجانب ۱۷ ماه در اختیار بانک آینده است ولی در قبال سرمایه گذاری خودمان فقط سکوت و عدم اطلاع رسانی دیده ایم.

۲- بانک آینده: به علت تبعیض بین پذیره نویسان بانک آینده و دارندگان سهام بانک منحله تات. و اینکه واریزی های گسترده و غیر شفاف به حساب دارندگان سهام منحل شده تات انجام شده و از نوع برخورد مسوولین بانک آینده در قبال سوال ما می توان فهمید فساد گسترده ای در کار است.

حتی اگر همین امروز مجوز بانک آینده از سوی بانک مرکزی صادر و نماد بانک هم در بورس بازگشایی شود و مجمع تشکیل شده و سود سالیانه پرداخت گردد بازهم جواب ضرر و زیان گسترده ما را در این ۱۷ ماه بلوکه شدن سرمایه مان نخواهد داد.

ورود و تحقیق و تفحص در این زمینه از طریق نهادهای قانونی مربوطه قطعا باعث کشف فساد گسترده ای خواهد شد که پیگیری و کشف آن از توان من و امثال من خارج است. با تشکر فراوان.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

امير: 1393/5/1512:12:04،
184
56
دوست عزيز اشتباه شما اين بود كه از اول رفتي پذيره نويسي كردي!
بايد وارد بازار ارز و طلا ميشدي با اين سرمايه كه داشتي الان ميلياردر بودي!!
با عرض معزت آخه چي اين مملكت درست حسابيه كه بانكش باشه! همش شده رانت و انحصار و امتياز هاي خاص به افراد خاص! مردم قرباني اصلي هستن اين وسط
علی: 1393/5/1512:53:22،
126
36
عزیزم همون طلا و ارز هم که میگی خودش ی رانت بود . اگه همه مثل خودت آگاه بودن و از جایی بهشون میرسوندن که ارز و سکه گرون میشه همه میلیاردر میشدن و غم و غصه وجود نداشت.
یام: 1393/5/1514:15:56،
96
49
بانک آینده ساخت چینه.
مجتبی: 1393/5/1518:11:06،
62
35
دوست زخم خورده من از بی بند و باری اقتصاد این مملکت!
می خواهم به پیشگاه شما بگویم که اینطور که بووووووووش میاد شما به خود پولتان هم نخواهید رسید!
م: 1393/5/1519:27:16،
43
42
دوست عزیز من خودم کارمند بانک هستم بانک.ما بعد از ادغام به 650 شعبه رسید حال آنکه بانک مرکزی اصرار داشت که برای دریافت مجوز بانک به 165 شعبه مجوز میدهد بانک ما نزدیک به دوسال مقاومت کرد تا حداقل تعدیل نیرو و ادغام شعب را داشته باشد ولی بانک مرکزی در یک اقدام بیرحمانه و ازآنجا که زورش به موسسات و بانکهایی که شما اسمش رو آوردی مثل ثامن،عسکریه،مهراقتصاد،.... نمیرسد( به دلیل حمایت سپاه و نیروهای انتظامی ازین بانکها!)اسم بانک آینده رو از لیست حذف کرد تا بانک مجبور بشه تا تیرماه اسال 165 شعبه بشه.اینها رو باید از چشم بانک مرکزی دید نه آینده! هم ادغام و هم تعطیلی شعب.نیروها هم حتی الامکان تعدیل نشدن.من خودم در جریان هستم.
ساده لو: 1393/5/1609:53:15،
62
42
بانک ها همه مثل همن . نیمه اسفند 92 تمام پس اندازمو گذاشتم تو بانک تجارت کرج به نام طرح مروارید با 26% سود سالیانه اما پس از 4 ماه به دلیل نیاز مالی که ازش برداشت کردم 9% سود سالیانه حساب کردن و هر چی هم شکایت کردم که لااقل کوتاه مدت حساب کنن به جایی نرسیدم . اینم از بانک تجارت فقط در باغ سبز نشان میدن
مهندس: 1393/5/1512:18:58،
48
180
من سهام بانک تات را خیلی وقت پیش خریدم خیلی هم راضی هستم
شما اگه پولی نمیگیرین دیگه چرا اسم مارو میکشین وسط؟ میخواین به ماهم پولی ندن تا خیالتان راحت بشه؟؟ بجایی که برین حقتون رو بگیرین چپ میرین راست میرین گیر دادین چرا بانک تات به ما سود سهاممون رو داده!!
لعنت به آدمای حسود
شکیلا: 1393/5/1621:56:16،
49
32
عزیزم ما که بخیل نیستیم به شما هزار تومان دیگه برای هر سهم بدن ولی حق ما که 18 ماه سرمایه گذاری کردیم چی میشه؟16 ریال برای هر سهم یعنی بقیه چندر غاز سودمون بمونه تو اینده تا در یه مجمع خیالی دیگه تقدیم شما تاتیها بکنن اخه برادر من یه خرده به ما حق بده ما در سود زیان شرکت شریک هستیم نه فقط در زیان.ادغام و انحلال فقط به بیست و پنج درصد از سهامداران یعنی پذیره نویسان اسیب رسوند ایا به شما هم از زیان تعدیل شعب اسیبی رسید؟اگر اینده میخواست برای سالهای اتی هر سال به ازا هر سهم بیست تومن سود تقسیم کنه شما سود 45 سال اینده رو یکجا در چها ماه دریافت کردی ایا شما هم از تصمیمات مجمع ناراحت شدید؟نه که نشدید
مهندس: 1393/5/1720:37:00،
41
56
شکیلای خانم من میگم شما حقتون رو خردن درست حقم دارین
اما بحث من اینکه چرا شما شاکی هستین از اینکه حق مارو دادن؟
ولی حرف شما هم درسته ، ولی حق شما رو یکسری افراد دیگه خوردن نه ما ...
انشالله مشکل شما هم حل بشه
مترسک: 1393/5/1513:19:41،
119
64
من خیلی وقته تو این بانک سپرده کوتامدت دارم 23 درصد هم سود میگیرم هر وقت هم بخوام کل پولمو از حسابم میکشم بیرون خیلی هم از این بانک راضیم
رويا: 1393/5/1513:21:12،
72
88
مي بينم توشهري جلوي شعبه اش اول صبح تعداد زيادي جوان جمع شده اند.در چندين روز متوالي.هميشه برام جاي سوال بود كه چرا اين همه جوان با كت وشلوار جلوي اين بانك جمع شدن.احتمالا از تعديل شده هاي اين بانك هستن
احسان: 1393/5/1515:05:56،
77
39
سهام بانک تات خوب سود می داد چون خلاف قانون بیشاز 10 درصد سهامش از آقای انصاری(مرداصلی پشت پرده بانک)بود الان که سهامشو مردم عادی خریدند به هر سهم 16 ریال سود میده بله با پول مردم میشه از مهراباد با یه خونه چند میلیونی صاحب یه خونه 180میلیاردی شد
حسن: 1393/5/1622:14:52،
48
36
دمت گرم اصل جنس رو گفتی.وچون انصاری یکی از موسسین تات بود و وقتی بانک مرکزی برای انحلاش دستور میده چار ه یی نداره جز عقده دلش رو سر ما پذیره نویسان خالی کنه اقا من مستند حرف میزنم اقایون سهامداران عمده تات حتی به امور سهام دستور داده بودند فقط هوای سهامداران تات را داشته باشند من و برادرم در یک شهر یعنی کرج زندگی میکنیم نامبرده تاتی هست و من پذیره نویس خاک بر سر. برگه سهام برادرم را به در منزل تحویلش دادن ولی برای من که پذیره نویس بودم گفتند برای شما نمیفرستیم باید بیایی تهران بگیری.حالا انصاری چکار میکنه تات رو منحل میکنه اموالش رو میفروشه به اینده به قیمت دوهزار و پانصد میلیارد تومان اقای رسول اف هم نامردی نمیکنه از سپرده مردم و منابع بانک اینده برای هر سهم انصاری 900 تومن میریزه تو حسابش بعد انصاری میگه نه نمیخوام پسش بده رسول اف هم تو مجمع میگه مشهد و تات مال برامون سنگینه. لا مروتها
احسان: 1393/5/1515:08:57،
59
37
ایران جیب ازت ممنونیم که در مورد این بانک مطلب نوشتید واقعا همین طوره که نوشتید همه هست ونیستمون رفته تو جیب بانک هیچ کسم جوابگو نیست حالا انصاری سهام بانک سرمایه رو هم خریده خدا به داد اونا برسه
احسان: 1393/5/1515:13:49،
76
36
سهام داران عزیز آقای انصاری با پول ما داره ساخت وساز های بزرگ می کنه نمونه اش ایران مال همت غربه بالای 1000 میلیارد تومان سرمایه گزاری شده با نزدیک به 5 هزار نفر کارگر تازه اسکلتش تموم شده یا یه هتل 18 طبقه داره می سازه تو رو خدا افشاگری کنید مرگ بر بابکان زنجانی
حسن: 1393/5/1621:46:03،
42
36
مگه ایران مال یا همون تات مال به بانک اینده منتقل نشده؟!!!پس 900 تومن به ازائ هر سهمی که بانک اینده داد به تاتیها از کجا بود؟!!نکنه اش و با جاش میخوان سر بکشن
سعید: 1393/5/1515:17:23،
112
31
یکی از دوستان ما تو یکی از بانکا حساب ارزی باز کرده بود با دلار

1200 تومن بعد ازینکه دلار شد 3500 رفته بود حسابشو خالی کنه بهش دلار نداده بودن معادل ریالشو داده بودن اونم به ازای ه دلار 1200 تومن نه 3500 تومن.شما ... تر ازین ممکلت جایی رو سراغ داری تو کل کهکشان راه شیری؟
یثربی: 1393/5/1515:21:54،
84
36
ایران جیب ممنون از اینکه بالاخره صدای ما سهام داران شدی لطفا تا حصول نتیجه به مطالبت ادامه بده ممنون
رضا: 1393/5/1515:41:31،
57
40
نویسنده محترم شما از قلم انداختید پاداش میلیاردی بانک به اطرافیاشو تو هیچ سندی هم نیومد یک نفر رو میشناسم تو ایران مال از اقای انصاری یک میلیارد پادش گرفت خواستید اسمش و سمتش رو افشا میکنم آقای ه خسروی
مجید: 1393/5/1516:07:52،
83
32
قوه قضاییه ,سازمان بازرسی کل کشور ,نمایندگان مجلس(آقای توکلی اقای مطهری)لطفا بررسی کنید شاید از بابک زنجانی بالاتر توی این بانک پیدا کردین این جور که معلومه این بانک از دولت قبل خوب سواستفاده کرده و گرنه توی این دولت به ورششکستگی نزدیک نمیشد به نظرم یه چند هزار میلیاردی هم اینجا جابجا شده حق ملتو از این رانتخوارا بگیرید
مشتری: 1393/5/1517:44:35،
68
49
بانک آینده من حساب دارم
هیچ مشکلی هم با حسابم ندارم
بانک خوبیه
اشک: 1393/5/1621:41:27،
48
59
عزیزم اکثر همین پذیره نویسان هم در بانک اینده سپرده دارند البته از موقعی که تات بود سپرده داشتند وعلتش هم اعتماد به بانک تات و مدیرانش بود ولی اکنون با کاری که با سهامداران خودشون کردن اعتماد رو از خودشون سلب کردن شاید هم یکی از مسببان اصلی این گند کاری ادغام صورت گرفته با صالحین و اتی باشه ولی چوبش رو که پذیره نویسان نباید نوش جان کنن
سهام دار: 1393/5/1520:34:37،
46
37
17 ماه پیش یه تومن جمع کردم گفتم ارزش پولم از بین نره سهام پذیره نویسی کردم فقط یه میلیون تومان


انصاری جان عرضه داشتی یه تومن منم خوردی دمت گرم


یه مجتمع میسازی تو امیررود نور

چند برابر حقمو ازت میگیرم تا بفهمی قانون نداشتن برا جفتمونه

جواب های هوی هست
متضرر : 1393/5/1520:39:22،
40
87
واقعا دیگه به بانکها هم نمیشه اعتماد کرد.
نمونه اش اینکه رییس یکی از شعبه های بانک کشاورزی حساب های مادر من رو بلوکه کرده 3هفته هست بدون هیچ دلیلی خیلی راحت میگه برو شکایت کن 2 سال برو دادگاه
یک مشتری: 1393/5/1523:22:01،
44
57
من تو این بانک حساب دارم خیلی راضی هستم از خیلی از بانکهای دولتی و خصوصی خدماتش بهتره و مدرنتر در ضمن تو این مدت تو شهرستانهای مختلف با شعبش در ارتباط بودم ندیدم تعطیل بشن . در مورد مجوز هم با توجه به تجربه ای که دارم تا شیتیل یعضی از مسئولین ذیربط تامین نشه داده نمیشه، به شبکه شتاب هم وصل هستش.
پذیره نویس: 1393/5/1609:23:19،
45
39
ایران جیب متشکریم بابت این مطلب کل زندگیم رفت حالا بعد ار 18 ماه هومدن میگن بایا 16 ریال سود دادیم برات زیاد هم هست اقای رسول اف خودش 900 تومان زده به جیب مبارک بابت هر سهم بایدم اینو بگه
سهیل: 1393/5/1610:15:02،
38
53
دوست عزیز نگارنده با سنگ اندازی بانک مرکزی و تبعیض کاملا موافق هستم و امیدوارم مشکل شما سریعتر حل شود
اما ظاهرا بانک تات وجود نداشته و منحل شده ، بنابراین بایدفرآیند تسویه این شرکت شکل گرفته باشد
آیا شما از مراحل تسویه شرکتهای سهامی مطلع هستید و یا صرفا تیری بود در تاریکی؟
در فرآیند تسویه شرکتها فقط و فقط سهامداران قبل در سود یا زیان شریک هستند حال آینده بانک آینده فقط 25% از سهام خود را پذیره نویسی کرده
اما یک سوال ؟
همانطور که عرض کردم بانک تات فقط و فقط سهامدار 25% بانک آینده میباشد و مابقی سهام :
25% صالحین25% آتی و 25 % آن پذیره نویسی شده است
شما چگونه خود را محق 75% باقی مانده بانک منحله تات میدانید؟ چرا از صالحین و آتی سهم خواهی نمیکنید؟
شما سهام بانک آینده را خریداری کردید که تات هم مانند شما در آن سهامدار است ، لطفا مدارک مستدلل خود را برای مطالعه قرار دهید
محمد: 1393/5/1621:28:24،
50
34
برادر بزرگوار:ایا شما مطمئن هستید فرایند تسویه و مبالغ هنگفتی که به حساب سهامداران تات و صالحین واریز شده کاملا سالم و صحیح بوده و هیچگونه حقی حتی یک ریال از پذیره نویسان ضایع نشده؟سرمایه گذاری بانک تات در چه محلی بوده که بعد از گذشت مدت اندکی سرمایه ان حدود 13 برابر شده که بین شما سهامداران تات تقسیم شده؟بانک تات با سرمایه حدود 200 میلیارد تومان اغاز به کار کرد ولی حالا سرمایه تات را بالغ بر دوهزار و پانصد میلیارد تومان براورد کرده اند!ایا بانک تات سرمایه گذاری اندک را زیر خاک مدفون کرد و حالا درخت طلا سر از خاک بیرون اورده و میوه های ان طلای بیست و چهار عیار است؟چرا باید داراییهای تات را به قیمت سال 97 که گویا مشهد مال به بهره برداری میرسد حساب نموده و سهمی که به شما تعلق گرفته را با قیمت صد تومان با شما حساب کنند؟
سهیل: 1393/5/1713:06:51،
27
41
دوست عزیز
بنده سهامدار تات نیستم
صحبتهای شما و نگارنده محترم برای من جالب بود و به آن پاسخ دادم
واقعا سوال سختی است که چرا فقط و فقط شما نام تات را یدک میکشید؟
تا جاییکه بنده اطلاع دارم بانک تات یک تفزایش سرمایه نا فرجام داشت که مبالغ آن را لحاظ نکردید
در ضمن شما اگر دارایی بانک را با سرمایه بانک میسنجید اشتباه محض است
دارایی ها با توجه به نرخ تورم افزایش و تجدید ارزابی میشوند اما سرمایه همچنان ثابت است
ضمنا سهامدار عمده بانک تات وقتی فقز یک فرد یا گروه بوده تصمیم گیرنده همان فرد است مانند خیلی از شرکتهای بازار سرمایه و این عرف بورس است !
باز هم عرض میکنم اگر فقط حرف است که هیچ اما اگر مدرک مستدلی برای گفته های خود دارید ارائه کنید و باز هم میگویم شما سهامدار 25% *پذیره نویسی* شده بانک* آینده* هستید و نه شرکت منحله - تات - !
مسعود: 1393/5/1610:52:36،
29
73
واقعا این دوستانی که پذیره نویسی کردند با اصل موضوع مشکل دارند یک مثال ساده شاید این قضیه رو حل بکنه
3 تا شریک یه کاری رو دارند انجام میدند و هرکدوم 25% سرمایه داردند که جمعا میشه 75% حالا برای تکمیل سرمایه 25% مابقی رو اومدند پذیره نویسی کردند .حالا دوستان پذیره نویسی میگند که ما تو اون 75% هم شریک هستیم برادر من اورده شما 25% هست پس یک چهارم باید سهم ببرید .شما از جنس 100 تومنی رو 25 تومن خریدی میگی حالا باید از 100 تومن سود کنم!!!! واقعا نوبره .
اون کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز نمیشه بیدار کرد .....
پذیره نویس: 1393/5/1611:46:54،
54
38
همه مشکلات پذیره نویسان زیر سر شما سهامداران تات هست اقای اگه اشتباه نکنم امور سهام
شکیلا: 1393/5/1621:36:40،
67
63
اخه فساد بانک اینده و تات خیلی بزرگه و با این مثالهای بچه گانه فقط ادم خنده ش میگیره خخخخخخخخ این هزار و هشتصد میلیارد تومانی که بین سهامداران تات تقسیم شد در قبال تضییع حقوق پذیره نویسان بود الان حتی معلوم نیست مشهد مال و تات مال برای بانک اینده هست برای بانک تات هست برای انصاری هست کسی خبر نداره از اینطرف قرار بود داراییهای بانک تات به اینده منتقل بشه از اونطرف پولش رو از منابع بانک اینده کم کردن و واریز نمودن تو حساب تاتیها ولی هنوز خبری ازشون در صورتهای مالی بانک اینده نیست.خوب کلاه گشادی سر مردم گذاشتید ولی ماه زیر ابر نمیمونه یکی غیر از این حسابرسی که برای شرکت انتخاب کردید شاید یه روز پرده از این فساد مالی برداره
پذیره نویس اشنا: 1393/5/3001:33:50،
49
33
اقای عثنی عشری شما هم چند تا جمله یادت دادن مدام در حاله تکرارشی عزیز دلم در مجمع خیلی چیزها روشن بود ترس و ظلمی که در حق پذیره نویسان شد در چهره ناظر و مدیر عامل و منشی جلسه موج میزد هر کی ندونه من میدونم اقای مدیر امور سهام!!!
مونا: 1393/5/1612:02:20،
51
39
واقعا اوج بیرحمیه
ای کاش تو ایران هم یه کمی حساب کتاب بود
مجيد: 1393/5/1614:16:13،
50
71
جداي از اقدامات خصمانه بانك مركزي و عناصر فاسدش مديراي نابودي بانك آينده ؛ميران خود بانك و مسئولين امور سهامش هم مشكل دارند،كلا بانك فاسديه
مهدی: 1393/5/1618:38:35،
47
36
من اولین تجربم در بورس و خرید سهام بود که اینطوری به گند کشیده شد . من یک میلیون سهم بانک آینده رو خریدم و متاسفانه آخر و عاقبتش شد این وضعیتی که میبینید . لعنت به من اگه دیگه به غیر از دلالی و خرید ملک و سکه و دلار دنبال کار دیگه ای برم .
شهروز: 1393/5/1622:28:58،
40
38
برادران عزیز، آقایان سهیل و مسعود
منظور نگارنده ی محترم، مشکل بین بانک منحله ی تات و بانک مرکزی و آینده می باشد، خیلی ریز وارد جزئیات سهام نشدند که شما نگران ۲۵٪ تات و خودتان هستید!
درضمن من هم موافق دوستانی هستم که بهترین سرمایه گذاری را در این مملکت خرید سکه و ارز میدانند!
سهیل: 1393/5/1713:13:59،
32
42
جدا متوجه نمیشوم چرا در ایران کسی حرف حق را بر حساب طرفداری و دارا بودن میگذارد!

دوست عزیز من در یکبار دیگر متن را مطالعه کنید

کاملا مشخص است نگارنده متن دائما به دنبال حق خواهی از شرکت دیگری است که در آن هیچ سهمی ندارد !

مبلغ چه 100 و چه 1000 مربوط به تسویه شرکت تات است
به چه دلیل سهامدار آینده به دنبال سهم خواهی در این سود میباشد نمیدانم و فقط و فقط آن را می توان در بی اطلاعی نگارنده از قوانین تجارت و بورس دانست.
شرکتهایی از این دست زیاد هستند : گاز لوله ، فروموبلیدن کرمان و ...
اگر قرار بیان حقیقت است به فرمایش حسین علیه السلام اقتدا کنید که : اگر دین ندارید آزاده باشید
محمد: 1393/5/1704:36:11،
39
48
بنده سی میلیون تومان از این بانک وام گرفتم.کاش منحل بشه دیگه نخوام سه سال قسط بدم :دی
ارش: 1393/6/909:33:16،
30
31
اون وام که پول بانک نیست پول مردم بیچاره هست شما ندی مردم ضرر میکنن.خیلی راحت جمع میکنن میرن اونورا
مالباختگان 1 قرن اخیر ایران: 1393/5/1712:17:37،
37
26
با سلام
ما مالباختگان شرکت سایه گستران زندگی ایرانیان هستیم که 2 سال بود در بحث تولید کود ورمی کمپوست با مجوز تعاون و جهاد کشاورزی و تبلیغات رسمی رسانه ملی و انتخاب به عنوان کار آفرین نمونه سال 92 مشغول به فعالیت بود و 35000 خانواده ایرانی با توجه به تعاونی بودن نوع شرکت و تائید ارگانهای مربوطه به سرمایه گذاری در این شرکت اقدام نموده بودیم و کل سرمایه زندگی امان را در تولید ملی و جابگزینی کود ارگانیک با کودهای شیمیایی که منشا سرطان است سرمابه گذاری کردیم و بعد از انتقال قدرت بین دولت قبل و فعلی به ناگاه شرکت از ایفای تعهدات خود سرباز زده و علی الرغم اینکه حدود 1 سال از شکایت شکات گذشته حتی 1 جلسه دادگاه تشکیل نشده و تازه سخنگوی قوه قضاییه عنوان می دارد مردم در سرمایه گذاری بایست دقت بیشتری کنند به عبارتی صراحتا عنوان می دارد اعتماد مردم به مجوزهای رسمی دو وزارتخانه تتبلیغ رسانه ملی کشک
رضا : 1393/5/1806:57:22،
42
49
من حساب دارم سود هم ميگيرم سر وقت مهم نيست رانت يا سالم مهم سوده كه ميده ، دمش گرم
ممد: 1393/5/1809:24:40،
36
32
عزیزان بانک نه نزول خونه شما را قسم بگید نزول خونه
ف: 1393/5/1813:40:33،
25
92
یکی بداد سهامداران حق تقدم تات برسه که پس از سه سال فقط سود ناچیزی نصیبشون شده و تا حالا بدلیل باز نشدن نماد توانائی نقد کردن پولشونو ندارن. این پولو هر جا میذاشتم چند برابر سود میکردم در عرض سه سال.
بینظر: 1393/5/2622:31:58،
46
39
چرا هیجکی نظر نمیده؟
پذیره نویس: 1393/5/2901:35:24،
65
37
سایتهای دیگه کلی بحث و جدل هست بابت این فساد بزرگ
مهدی: 1393/6/523:07:42،
41
71
جالبه سایت الف این مطلبو تحت فشار مسوولین بانک آینده و بانک مرکزی حذف کرد . ولی خداروشکر ایرانجیب ظاهرا شجاعتره
مهدي: 1393/10/2117:51:25،
28
20
ظاهرا بزودي مجوز بانك صادر ميشه
11864: 1394/4/1520:58:58،
21
18
سلام‌بنده‌نیز‌سهامدار‌هستم‌ویه‌شکایت‌‌برای‌بانک‌مرکزی‌نوشتم‌‌پارسال‌بعد‌از‌مجمع‌که‌یه‌ طومار‌آقای‌رسول‌اف‌ویه‌طومار‌بانک‌مرکزی‌دردفاع‌ازرسول‌اف‌برای‌بنده‌نوشتند‌که‌اصلا‌‌قانع‌کننده‌نبود‌الا‌ایها‌‌حال‌با این‌کارها‌نمیشه‌کاری‌کرد‌باید‌فیزیکی‌برخورد‌کرد‌به‌هر‌قیمتی
مهدی: 1395/2/2120:57:22،
42
49
سلام بانک اینده کلاه برداره نمیتونه اصل پول رو بده چون رفته اپارتمان و مرکزخرید ساخته و رو دستش بخاطر رکود بازار باد کرده و درد موسسه میزان براش اومده لطفا تا دیر نشده برید پول هاتون رو بگیرید که سنگ قلابتون نکنند

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار