کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

استخدام در بانک سپه

کدخبر:۵۶۵۹پنجشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶:۵۱۱۳۹۷۵ بازدید

با صدور مجوز استخدامی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری امکان جذب نیروهای جدید در بانک سپه فراهم شد.

بانک سپه برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی از محل مجوز استخدامی شماره 673/93/220 تاریخ 25/1/93 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از افراد واجد شرایط و از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه، گزینش و تأیید معاینات پزشکی توسط پزشک معتمد بانک، برای تصدی شغل متصدی امور بانکی به شرح زیر استخدام می نماید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال 1393 می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه از روز سه شنبه مورخ 10/4/93 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 16/4/93 پایان می‌پذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

مقاطع:

 - لیسانس (کارشناسی)

 - فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)

 

رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز:

 -  بانکداری
 - حسابداری
 - علوم اقتصادی (با گرایش های: بازرگانی، نظری، صنعتی،کشاورزی، پول و بانکداری، علوم اقتصادی)
 - مدیریت (با گرایش های: بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فن آوری اطلاعات، بانکداری)
 - آمار
 - ریاضی (با گرایش های: محض و کاربردی)
 - مهندسی صنایع
 - مهندسی کامپیوتر (با گرایش های: نرم افزار و سخت افزار)
 - مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)
 - علوم کامپیوتر
 - حقوق

 

محل جغرافیایی خدمت

  مشاهده کد شهر و لیست تعداد نفرات مورد نیاز برای هر شهر

 

شرایط عمومی استخدام:
1- داشتن تابعیت ایران. 
2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
4- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذیصلاح).
5- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان ها.
6 - دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای آقایان.
توجه 1: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، بایدقبل از تاریخ 1/4/93 باشد.
توجه 2: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند (طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد بانک).
8- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای اجرایی باشند.
9- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

شرایط اختصاصی استخدام:
1- داشتن حداقل سن 20 سال تمام تا تاریخ 1/4/93 (متولدین1/4/73 به قبل).
2- حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس 30 سال تمام (متولدین 1/1/63 به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس 32 سال تمام (متولدین 1/1/61 به بعد) می باشد.
     توجه 1: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل. 
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند. 
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
     توجه 2: چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شودکه داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
3- حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کلیه استان ها 14، به استثنای استان های ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل 13 می باشد.
4- رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک مطابق جدول مندرج در آگهی می باشد.
توجه 1: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد، ملاک عمل قرار خواهندگرفت.
توجه 2: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ 1/5/93 باشد.
  

پرسشهای متداول :

 - دستگاه‌های مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری -که سوابق خدمت غیررسمی در آنها به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده می‌گردد- شامل چه دستگاه‌هایی می‌باشد؟
کلیه وزارتخانه ها، مؤسسات دولتی، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکت های دولتی و کلیه دستگاه هایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، در زمره دستگاه اجرایی مشمول ماده (5) قانون مذکور محسوب می‌شوند.

 - با عنایت به اینکه مقرر شده میزان خدمت غیر رسمی داوطلبان در دستگاه‌های مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده شود؛ سوابق خدمتی آن دسته از داوطلبان واجد شرایط که در حال حاضر به عنوان کارکنان قراردادی تابع قانون کار در بانک خدمت می‌نمایند، چگونه محاسبه خواهد شد؟
با عنایت به اینکه شرکت خدمات آینده اندیش‌نگر در زمره دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، نمی‌باشد؛ لذا سوابق خدمتی این دسته از داوطلبان در بانک، صرفاً از زمان انعقاد قرارداد مستقیم با بانک قابل افزودن به حداکثر سن مورد پذیرش خواهد بود.

- نحوه استخدام در بانک به چه صورت می‌باشد؟

بر اساس آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک، منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و نیز کسب موفقیت آنان در مراحل مختلف جذب نظیر آزمون ورودی، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی می‌باشد، لذا بدیهی است متقاضیان می‌توانند پس از اعلام نیاز بانک (که از طریق جراید عمومی اطلاع رسانی می‌گردد)، در صورت داشتن شرایط مورد نظر در آزمون استخدامی شرکت و پس از سپری نمودن مراحل مذکور به خدمت در بانک اشتغال ورزند.

- استخدام فرزندان همکار در بانک به چه صورت انجام می‌شود؟

مطابق ماده 6 آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، استخدام اشخاص در بانک صرفاً از طریق آزمون و مصاحبه انجام می‌شود، لذا فرزندان همکاران نیز در صورت تمایل می‌توانند با شرکت و کسب امتیازات لازم در آزمون و مصاحبه استخدامی، در بانک استخدام شوند.

- استخدام در بانک بدون شرکت در آزمون امکان پذیر است؟

ماده 6 آیین‌نامه استخدامی نظام بانکی دولتی، هرگونه استخدام نیروی مورد نیاز بانک را منوط به احراز شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان و کسب موفقیت در مراحل آزمون ورودی، مصاحبه و معاینات پزشکی کرده است و جذب نیرو خارج از چارچوب مقررات ذکر شده از حیط اختیارات بانک خارج است.

- استخدام اعضای خانواده شهدا به غیر از فرزندان شهید در بانک چگونه است؟

اعضای خانواده شهدا مانند سایر افراد باید در آزمون استخدامی شرکت جسته و مراحل گزینش، آزمایش‌های پزشکی و آموزش را با موفقیت طی کنند . پس از استخدام می‌توانند از اولویت‌های خانواده معزز ایثارگران، بهره‌مند شوند.

- آیا سابقه خدمت شرکت های خصوصی، به عنوان سابقه خدمت غیردولتی برای کارکنان بانک لحاظ می شود؟

بر اساس قانون، کارکنانی که قبل از استخدام در بانک در شرکت ها و موسسات غیردولتی دارای سابقه خدمت بوده و بابت آن حق بیمه یا کسور بازنشستگی به صندوق ذی ربط پرداخت نموده باشند، هنگام احراز شرایط بازنشستگی، با انتقال حق بیمه پرداختی به صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها می توانند از سابقه مزبور در تعیین حقوق بازنشستگی خود استفاده نمایند.

- درخصوص جذب و استخدام فرزندان جانباز 25% چه اقدامی انجام پذیرفته است؟

این موضوع نیازمند اخذ مجوز استخدام می باشدکه در این راستا مکاتبات لازم انجام پذیرفته و اسامی فرزندان همکار جانباز 25% به بالا در لیست متقاضیان استخدام ثبت شده است که در صورت وصول نتیجه اقدام لازم معمول خواهد شد.


ورود به صفحه ثبت نام اینترنتی

اتمام مهلت : دوشنبه 16/4/93

بلیط هواپیمادیدگاه ها

ما: 1393/4/1214:07:12،
115
34
دولت چه بر سر بانکها اورد در روزهای اخیر چند بار به بانک سپه و مراجعه کرده ام میبینم دارند از نبود مشتری مگس کیش میکنند
پاسخ: 1393/4/1217:18:13،
38
61
حالا چه ربطی داشت؟؟
اسفندیار: 1393/4/1217:45:11،
86
34
دکانی بیش نیست برا جمع کردن پول
سپه: 1393/4/1217:59:07،
29
50
من که رفتم استخدام شم
ما به پاسخ: 1393/4/1218:07:42،
58
30
هر روز که خبر راجع به بانک نمیگذارند پس یک جا باید نظرت را بنویسی شما مشکلی داری با نظر من مطالعه نکن کسی مجبورت نکرده.در ضمن خبر مربوط به بانک سپه است نظر من هم راجع به بانک سپه است.
جواب ب ما: 1393/4/1223:43:39،
36
30
جناب ما بانک سپه بیشتر ی بانک نظامی بود تا سال گذشته که حقوق نظامیان رو پرداخت میکرد و یسری کار...که بعد از یه سری زد بند برسر سودی که سران بزرگ نظامی بابت حقوق که به حساب بانک سپه میرفت به توافق نرسیدن واز بانک سپه جدا شدن برا همین الان دیگه مثل سابق شلوغ نیس شعبه های بانک سپه
iRaN: 1393/4/1214:17:11،
75
30
ما تو ایران زندگی نمی کنیم نه شهد نه جانباز نه پارت
گناهمان ایرانی بودن نیست ایرانی زندگی کردن است.
سپهبد: 1393/4/1214:17:58،
57
61
بانک مثل یک قلعه محاصره شده است.اونایی که بیرونن دنبال روزنه ای هستن که داخل بشن و اونایی که داخلن دنبال راهی برای فرار میگردن.کاربانک سخته.....دقت کنید..اینو همکارای بانکی تایید میکنن و بقیه منفی میدن...
پاسخ به آقای سپهبد: 1393/4/1215:23:25،
92
38
درسته کار بانک سخته ولی پول خوبی داره. مرد حسابی کدوم کار راخته مهم الان پوله وقتی کارمند بانک در عرض دوسال صاحب خونه وماشین میشه خب باید هم کارش سخت باشه. من الان 32 سال دارم سه ساله مدرک لیسانس را گرفتم و خدمت سربازی را هم گذراندم. الان هم نگاه به استخدامی ها مکنم سن پایینتر 30 ساله میخوان چکار کنم.
بانكي: 1393/4/1217:22:02،
43
45
كار بانك فوق العاده سخت و پراسترسه، از لحاظ درآمد هم كاملا معمولي مگر اينكه اهل حلال خوري نباشي و ... اون خونه و ماشين هم به صورت تسهيلات هست و با سودش بايد برگرده به بانك، اقساطش گاهي اونقدر زياد هست كه دريافتي اي براي كارمند نميمونه
سپهبد: 1393/4/1219:04:24،
38
34
گفتم بقیه منفی میدن..به فرض خونه وماشین داری .....خیلیها دارن....ولی سلامتی...اعصاب.زندگی بی استرس ..آرامش نداری.همه چیز که پول نیست..برو بپرس ..از خود بانکیها...ببین مستعد چه مرض هایی هستن..اگه شانس بیاری بازنشست بشی.ناراحتیهات با هیچ پولیعلاج نمیشه..گفتم عقل همه به چشمشونه .میبینن طرف کت و شلوار اتو کشیده فکر میکنن زندگیش کویته...
احمد: 1393/4/1309:50:04،
39
30
پاسخ به سپهبد:
ببین جیگر من یه نظامی هستم خیلی هم کارم پر استرس تر از بانکی هاست(تعمیر و نگهداری هواپیما) اما بخدا نه وام بابت خونه و نه وام بابت ماشین میدن
مسعود موسوی: 1393/4/1214:19:10،
87
40
دیگه همه میدونن همش پارتی هست و این آزمون ها سوری تشریف دارن!
دقت کن : 1393/4/1219:07:15،
39
34
مسعود جان دلبندم
صوری، نه سوری
مجتبی: 1393/4/1214:33:15،
65
31
خدا لعنتشون کنه همش پارتی بازی هست اینا هم فقط یه نمایش هست لیست استخدامی ها رو یکی دیگه مشخص میکنه
ما که نه پارتی داریم نه بچه شهید نه جانباز و غیره چکار کنیم
كارمند بانك: 1393/4/1217:24:13،
33
39
ميدونم همه مون از پارتي بازي ها خسته ايم و واقعيت هم همينه ولي من سال ٨٣ آزمون دادام، نمره خوب گرفتم، مصاحبه و گزينش شدم و الان مشغولم، انصافا بانك ها خيلي منظم تر و منضبط تر هستن تو اين مسايل، حالا منفي بدين ؛)
الهام: 1393/4/1215:11:31،
48
22
هرچند اینها همه فورمالیتست چون باید از کانال پارتی بری داخل؛ ولی مثل اینکه خانم ها حق استخدام در این کار را ندارند .
صاحبکار ماشین شویی: 1393/4/1219:41:18،
36
40
فدات عزیزم من خودم ماشین شوئی دارم من حاضرم بدون ازمون استخدامت کنم
matin: 1393/4/1215:47:19،
42
28
نیروهاشون از قبل تعیین شده هستن...اینو رو تجربه ای که دارم خدمت دوستان میگم
,وحید: 1393/4/1215:54:57،
85
29
رشته های مورد نیاز :پارت
گرایش :پارت
شرایط عمومی استخدام:پارت
شرایط اختصاصی استخدام:پارت
ورود به صفحه ثبت نام :پارت
حمزه: 1393/4/1216:04:45،
55
34
من یه کار پیدا کرده بودم که تقریبا دولتی بود و تمام شرایطی رو که برای استخدام گذاشته بودن من داشتم ولی وقتی مراجعه کردم اونجا و فرم رو پر کردم بهم گفتن که برو خبرت میکنیم و من هم به امید این نشستم که خبرم کنن ولی هیچ خبری نشد بعد از مدتی از یکی از اقوام که اونجا کار میکرد با خبر شدم که یکی از پسر های مدیران همون اداره که مدرکش هم پایین تر از من بود رو استخدام کردن چون پارتیش کلفت بوده.کشور ما فقط پارتی حرف اول رو میزنه
sh-p: 1393/4/1216:21:17،
46
27
به امید ریشه کن شدن معظل بیکاری.
بهزاد: 1393/4/1216:55:04،
67
40
چه دلیلی داره که کسانی که فرزند جانباز یا شهید هستن باید از حقوق یا مزایایه بیشتری برخوردار باشن ؟!؟!
به این کار جز تبعیض بین مردم چیز دیگری نمی توان گفت ؟؟؟
پاسخ به بهزاد: 1393/4/1218:43:27،
40
45
شما از کجا میدونی به انها مزایای بیشتری میدهند.؟؟؟!!!
معمولی: 1393/4/1222:24:54،
46
21
چون خونشون سرخ تره
چون حقشون میدونن
چون مملکت ارث باباشونه
مثالش پسر دایی خودم
هم تو بانک کارمنده هم تو مخابرات کارش انجام شده و بانک رو میخواد استعفا بده...اینه مملکه شایسته سالار
جواب به بهزاد: 1393/4/1223:50:25،
34
41
اولا چیز زیادی بهشون نمیدن بعدم بدن حقشون هست کل مملکتم بدنشون کم دادن زمانی که اونا توجبهه میجنگیدن که حالا شیمیایی شدن یا قطع نخاع یا کور یا بی دست پا امثال شما ها یا پدرانتون تو زیر زمین از ترس موشک قایم بودین
علی رضا: 1393/4/1217:11:46،
39
36
همش پارتیه
کارمند بانک: 1393/4/1218:32:28،
30
54
پارسال توی آزمون بانک صادرات قبول شدم. بعد از مصاحبه و معاینات پزشکی مجوز استخدام اینجانب صادر شد. الان توی بانک صادرات دارم کار میکنم. ولی ای کاش قبول نمیشدم. در ماه نزدیک 50 ساعت اضافه کاریمونو سوزوندند. اصلا هیچ مزایایی به ما نمیدن. نه بیمه درست حسابی. نه ایاب و ذهاب. وقت حقوقمونم که میرسه با 3 روز تاخیر حقوقمونو میدن. نمیدونم چیکار کنم. لیسانس بانکداری دارم با معدل 18.45 صدم. شما بگین چیکار کنم؟
جواب به کارمند: 1393/4/1223:46:34،
28
25
بنده خدا ی فامیل ما تو بانک صادرات کار میکنه الان دوتا خونه داره وماشین. وضعشم شکر خدا عالیه. دستشم در نکنه هروقت وام خواستم بدون نوبت دو روزه تو حسابم بوده
MOMA: 1393/4/1300:40:15،
59
31
شما دیگه خیلی ناشکر هستی.....یا شاید داری میگی که چشم نخوری.....
mehdi: 1393/4/1301:13:47،
25
24
راست و حسینی بگو الان چقدر حقوق و چقدر به عنوان اضافه کار ماهانه دریافت میکنی. تو بگو من قبول دارم.
مرگ: 1393/4/1715:57:44،
31
29
هه انگار بانک مجبورت کرده بمونی!!!!!!! میشه بگی حقوقت چقدر و هر سه ماه کارنه چقد بهتون میدن!!!
مرگ: 1393/4/1716:00:36،
35
27
فرض کنید مثلا 100000 نفر شرکت کنه
3.500.000.000=350*100.000
چه پولی به جیب میزننا
امیر: 1393/4/1219:53:33،
37
35
منم خودم کارمند بانک خصوصی هستم,ولی هرروز تهدید به تعدیل نیرو,و اخراج میکنن حقوقشم اصلا مناسب نیست,آواژ دهل از دور خوش است.
melvin: 1393/4/1221:38:20،
42
30
از الان اسامی قبول شدگان مشخصه حتی پستشون رو هم براشون مشخص کردن
آرزو: 1393/4/1222:09:17،
44
86
فقط شرایطو ببینن
خانواده شهدا وجانباز شرط معدل وسن ندارند
خب راحت گین فقط اینارومیگیرین
همین کارو کردن پیشرفت نمیکنیم
جانباز جنگ: 1393/4/1300:48:13،
66
27
دروغه
همش پارتی میخاد
من واسه ایجاد دفترپلیس+10کلی تلاش کردم و مدارک دادم و فیش واریز کردم
همه شرائط رو داشتم
امتیازاتم بالا و واجدشرائط بودم
امتیاز جانبازی هم داشتم ولی در اخر فقط دستم یه بوق دادن
جانباز جنگ: 1393/4/1300:49:33،
38
53
اسم ایثارگر و جانبازو خانواده شهدا فقط واسه تبلیغاته
اتفاقا این قشر رو بیشتر از همه اذیت میکنند
بشنوید ولی باور نکنید
همش تبلیغاته
واسه همه چیز همش پارتیه همین
جانباز جنگ: 1393/4/1300:53:32،
33
27
ما هروقت مشکل یا انتقادی داشتیم گفتند زمان خیلی حساسه نبایست حرفی زد
انقدر این جمله رو بکار بردند که عمرمون تموم شد
حالا میبینیم همش کشک بوده و همش واسه تلف کردن عمرو قول زدن بوده که دندون رو جگر بزاریم
همه چی پارتی واسه کله گنده هاست بقیه رعیت هم حساب نمیشند
نظر توپ: 1393/4/1301:30:14،
37
23
بنظرمن اگه شغل خوبی ازاد داشته باشیم بهتراز شغل دولتیه
حسین: 1393/4/1302:34:01،
46
24
تو شهر ما فقط دوازده نفر می پذیره.با این وضعیت سهمیه ها کلا بیخیال ثبت نام شدم.
خسرو: 1393/4/1303:18:52،
30
28
بانک سپه از اون بانکای امنیتیه و هرکسی به این راحتی نمیتونه ازش پذیرفته شه و یه شرایط خاصی داره.یه 100 هزار نفری ثبت نام کنه وام های معوقه اش تسویه میشه دیگه.اره داش اینجوریاس
بنده خدا: 1393/4/1303:53:10،
37
31
البته من فرزند شهيد يا جانباز نيستم ولى ازجهت اطلاع اندسته از نظر دهندگان بايد عرض كنم اگر همين شهدا وجانبازان نبودن شما مثل بلبل به زبان عربى مسلط بوده وهيچگونه احتياج به استخدام در هيچگونه دوائر دولتى وخصوصى نداشتيد
حالا اگر فكر ميكنيد اگر با داشتن يكى از اين عناوين شهيد يا جانباز ميتوانيد بحال فرزندانيكه داريد يا در اينده خواهيد داشت مو،ثر باشيد گروه داعش راه را براى شما هموار ميكند
مرضیه: 1393/4/1401:39:10،
28
27
باید به شما گفت که از فضل پدر تورا چه حاصل..باز اگر سهمیه به خود جانبازان تعلق می گرفت یک چیزی...الان فرزندان که هیچ هفت نسل قبلو بعد بعضی از این عزیزان با استفاده از اسم ایشون صاحب چه پست ومقام ها شدن....
پاسخ به بنده خدا: 1393/4/1518:02:45،
23
69
بنده خدا ما هم مسلط به زبان عربی هستیم. اگر عربی بده چرا قرآن به زبان عربیه و چرا از اول راهنمایی کتاب عربی برای دانش آموزان گذاشتند. گذاشتن که ما عربی را مثل بلبل حرف بزنیم. وثانیا ماهشت سال با عراق جنک کردیم چی شد. آلان شده برادر ما و به مردمش هم به نوعی کمک میکنیم.کربلا شده شهر توریستی برای ایرانیان که باخود ارز ببرند اونجا
ss: 1393/4/1304:19:56،
32
29
قبلا که هزینه ها پایین تر بود کارمندی خوب بود جدیدا هرکی بخواد زندگی کارمندی داشته باشه فکر کنم زندگیه سختی در انتظارش باشه
استخدام : 1393/4/1311:48:03،
29
29
شرائط:
دارایی دکترای همه رشته ها باشه
ایثارگر باشه
موقع ثبت نام کلی پول فیش واریز کنه
به هر زبانی مسلط باشه
در هر رشته تبحر داشته باشه
بی ادعا باشه
در همه گزینشها قبول بشه
رتبها رو کسب کرده باشه
هیچ گونه حق اعتراضی نداشته باشه
پس ازارسال مدارک پیگیری نکنه چون استخدامش نمیکنیم
Z: 1393/4/1312:19:12،
25
21
کلا بانک سپه بانک به درد نخوریست
علی: 1393/4/1318:54:28،
29
47
حرفی از بند پارتی بازی داخلش ننوشته بود یعنی تو مملکن حذف شده این بند
مردم: 1393/4/1401:05:46،
36
27
سرزمين آريايی از دو قوم بوجود آمده:
1- مادها
2-پارت ها
به همين دليل، مشکلات اين سرزمين یا از طريق مادی حل ميشود و يا از طريق پارتی...!
بعد از انقلاب نیز مردم سه گروه شدند:
1-اشکانيان: آنانکه درمراسم عزادارى شرکت ميکنند و اشک ميريزند!
2. سامانيان: آنانکه ميلياردى بردند، خوردند و سر و سامان گرفتند !
3. صفویان : امثال من و شما که .هميشه درصف مرغ و تايد وتخم مرغ و غیره هستیم !!
؟
تا تحلیل تاریخی بعدی بدرود
کارمند بانک: 1393/4/1512:47:50،
32
24
8 سال سابقه کارشناس ارشد نرم افزار دریافتی ماهانه 900 تومان آگه خواستید میتوانم فیش حقوقی بذارم
دختر: 1393/5/411:18:45،
25
20
ب نظر من آزمون و استخدام همش فورمالیتس،همشون ازقبل تایین شدن،تو کشور ما وارث شهید یا جانبازباشی یا پارتی کلفت داشته باشه تاییدشده ای،چون به چشم خودم میبینم حالا بیا و درس بخون و مغزتو داغون کن
ما ک خوندیم و شغل آزاد داریم........
فاطمه: 1395/1/3120:14:33،
34
35
سلام من فرزند کارمندم
آیا بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلیم و معدلم میتونم در آزمون شرکت کنم و اگر امتی امتیازشو بیارم استخدام بشم یا خیر؟ لطفا پاسخ بدید ممنونم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار