کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

10 میلیون نفر ثروتمند شناسایی‌ شدند

کدخبر:۴۳۰۹سه شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷:۴۰۹۶۹۳ بازدید

وزیر اقتصاد با حضور در مجلس از روند اجرای اقتصاد مقاومتی و ‌هدفمند‌سازی یارانه‌ها به مجلس گزارش داد و تاکید کرد: تا این لحظه حدود 10 میلیون ثروتمند جامعه شناسایی شده‌اند که اگر برای دریافت یارانه ثبت‌نام کنند، حذف می‌شوند.

وزیر اقتصاد با حضور در مجلس از روند اجرای اقتصاد مقاومتی و ‌هدفمند‌سازی یارانه‌ها به مجلس گزارش داد و تاکید کرد: تا این لحظه حدود 10 میلیون ثروتمند جامعه شناسایی شده‌اند که اگر برای دریافت یارانه ثبت‌نام کنند، حذف می‌شوند. علی طیب‌نیا در گزارشی از نحوه اجرای اقتصاد مقاومتی و هدفمندسازی یارانه‌ها در دولت یازدهم گفت: دولت بنا دارد مصوبه مجلس در خصوص هدفمندی یارانه‌ها را به صورت کامل اجرا کند.

10میلیون ثروتمند داریم که اگر برای یارانه ثبت‌نام کنند، حذف می‌شوند

وی افزود: دولت سعی کرده است ثبت‌نام از نیازمندان یارانه را به صورت مرحله بندی انجام دهد در مرحله اول ثبت‌نام‌ها با رویکرد اعتماد به مردم انجام می‌شود و افراد نیازمند نیازشان را به دولت اعلام می‌کنند.وزیر امور اقتصادی و دارائی از انصراف تعداد قابل ملاحظه‌ای از هموطنان سخن گفت و افزود: تا این لحظه بخش قابل ملاحظه‌ای از جامعه در سامانه رفاهی ثبت‌نام نکرده‌اند البته دولت با اتکا به سامانه‌های پایدار تا این لحظه حدود 10 میلیون نفر از ثروتمندان را شناسایی کرده است که اگر این افراد در سامانه ثبت‌نام کنند، حذف می‌شوند.

وی تاکید کرد: دولت در تلاش است فرآیند حذف افراد بی‌نیاز از یارانه‌ها با حداقل تنش انجام شود.طیب‌نیا از افزایش ملایم قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها سخن گفت و افزود: افزایش قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها بسیار کمتر از مصوبه مجلس انجام خواهد شد تا شوک به اقتصاد کشور وارد نشود.

وی تاکید کرد: سعی خواهیم کرد شرایط مثبت به وجود آمده در اقتصاد که توام با کاهش نرخ تورم و خروج اقتصاد از تورم است، تحت تاثیر افزایش قیمت حامل‌های انرژی قرار نگیرد. البته امیدوارم این افزایش محدود قیمت حامل‌های انرژی روی شرایط اقتصادی تاثیر منفی نگذارد.وزیر امور اقتصادی و دارائی با بیان اینکه مردم در خلق حماسه سیاسی در سال 92 بسیار موفق عمل کردند، خاطر نشان کرد: ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در سال گذشته موجب فراهم شدن زمینه حماسه اقتصادی در سال جاری شده است. سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبتنی بر درک و شناخت عمیق از مشکلات و چالش‌های اقتصاد کشور و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای مقابله با این چالش‌ها است.

طیب‌نیا با تعریف رویکرد دولت نسبت به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: منظور از اقتصاد مقاومتی یعنی رشد اقتصادی مستمر در جهت اهداف سند چشم‌انداز و تعالی و سعادت ملت. در چنین اقتصادی نرخ رشد اقتصادی از کمترین نوسان برخوردار است. این رشد اقتصادی درون‌زا و مبتنی بر پتانسیل‌های داخلی است. این اقتصاد در عین حال برون‌گرا هم هست به این معنا که از همه امکانات، منابع مالی و دانش فنی در جهت محکم کردن بنیان‌های اقتصاد داخلی استفاده خواهد کرد این اقتصاد کمترین آسیب‌ را از فشارها و نوسانات بین‌المللی متحمل خواهد شد.وی با تحلیل اقتصاد کشور در دولت قبل گفت: تحلیل اقتصاد کشور طی سال‌های گذشته حکایت از چند چالش عمده دارد که مهمترین آسیب کشور وابستگی بیش از اندازه اقتصاد به درآمدهای نفتی بود. به بیان دیگر هم در درآمدهای ارزی و هم در درآمدهای دولتی، درآمدهای نفتی نقش بسیار پررنگی پیدا کرد و عمدتا مشکلات کشور ناشی از این رویکرد است.

وزیر امور اقتصادی و دارائی تاکید کرد: اگر رشد اقتصادی کشور طی سال‌های گذشته در حد شأن ملت ایران نبود و با نوسانات شدید مواجه شد همگی ناشی از وابستگی بیش از اندازه به درآمدهای نفتی است.به گفته طیب‌نیا، وابستگی به درآمدهای نفتی موجب تورم، کاهش نرخ مبادله حقیقی، بی‌ثباتی نرخ ارز، کاهش قدرت رقابت محصولات تولیدی کشور، کاهش صادرات و افرایش واردات شده است.

دسترسی ناعادلانه به اطلاعات موجب رانت خواری و زیرسوال رفتن فرهنگ کارآفرینی شده‌اند

وی بی‌انضباطی مالی و بودجه‌ای دولت و فقدان شفافیت در عملکردها را موجب بروز فساد، رانت و بی‌اعتمادی مردم به دولتمردان دانست و افزود: به دلیل برنامه‌ریزی نکردن صحیح ضمن ایجاد فساد و رانت بی‌اعتمادی مردم به دولتمردان افزایش یافته است. از سوی دیگر دسترسی ناعادلانه به اطلاعات موجب رانت خواری و زیرسوال رفتن فرهنگ کارآفرینی شده‌اند.

وزیر امور اقتصادی و دارائی تاکید کرد: وابستگی به نفت و بی‌انضباطی مالی و فقدان شفافیت موجب ایجاد چرخه معیوب در اقتصاد و شکننده شدن اقتصاد کشور شده است. بنابراین باید در راهبردها، فرآیند‌ها و رویکردهای اقتصادی اصلاحاتی صورت گیرد و رویکرد دولت برای اصلاح این فرآیند این وضعیت مبتنی بر چند راهبرد انجام می‌شود.طیب‌نیا سپس با تشریح راهبردهای اصلاحی دولت گفت: اصلی‌ترین راهبرد دولت افزایش توان ثروت‌آفرینی و تولید کشور است چرا که بخش‌های مولد اقتصادی به ویژه بخش‌های صنعت و کشاورزی سرکوب شده‌اند.به گفته وی، تقویت توان تولید کشور، رفع موانع تولید، فراهم کردن شرایط مناسب برای حضور بخش خصوصی و جذب سرمایه‌های مالی مردم از اهداف دولت برای افزایش توان ثروت‌آفرینی و تولید کشور است.

وزیر امور اقتصادی و دارائی تاکید کرد: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های اجرایی اصل 44 قانون اساسی را به جد دنبال می‌کنیم.طیب‌نیا خصوصی‌سازی، رقابتی کردن فضای کسب و کار و رفع موانع فضای کسب و کار را از مهمترین رویکردهای دولت یازدهم در راستای اصلاحات اقتصادی برشمرد و افزود: واگذاری‌های انجام شده به بخش خصوصی واقعی نبوده است. حتی صرف واگذاری‌ بنگاه‌های اقتصادی دولت رشد نمی‌کنند بلکه واگذاری به بخش خصوصی و اصلاح فضای کسب و کار باید دنبال می‌شود. در دولت گذشته رفع موانع کسب و کار و رقابتی کردن بازارها محقق نشد.

ایجاد دفتر بهبود محیط کسب و کار در وزارت اقتصاد با هدف شناسایی موانع تولید و رفع آن
وی تصریح کرد: طی مدت 9 ماه گذشته اصلاح 35 مصوبه دولت انجام شد ما در وزارت اقتصاد دفتر بهبود محیط کسب و کار را با هدف شناسایی موانع تولید و تدبیر برای رفع این موانع ایجاد کردیم. همچنین شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت را فعال کردیم و گمرک موظف به کاهش زمان و هزینه‌های گمرکی شده است. درصد امضاهای الکترونیکی را به صد درصد افزایش دادیم و سازمان سرمایه‌گذاری را موظف به تامین منابع مالی برای فعالان بازار کردیم.وزیر امور اقتصادی و دارائی تامین مالی پایدار دولت را از دیگر راهبردهای دولت یازدهم برای اصلاحات اقتصادی بیان کرد و گفت: قطع وابستگی کامل بودجه دولتی به درآمدهای نفتی در اقتصاد مقاومتی هدف‌گذاری شده است. از این‌رو هزینه‌های دولت به تدریج از مالیات‌ها و سایر درآمدها دولت تامین خواهد شد.

به گفته طیب‌نیا ساده‌سازی، رفع تبعیض بین بخش خصوصی و دولتی، کاهش نرخ مالیات و جلوگیری از فرار مالیاتی در راستای تامین مالیات پایدار دولت به اجرا درخواهد آمد.وی تاکید کرد: این فرآیند به معنای افزایش نیافتن نرخ مالیات‌ها نسبت درآمدهای مالیاتی به تولید ناخالص ملی در حال حاضر شش درصد است که با به اجرا درآمدن طرح جامع مالیاتی تا پایان سال 94 این نسبت به 12 درصد افزایش خواهد یافت.وزیر امور اقتصادی و دارائی افزایش شفافیت، سلامت و انضباط مالی را از دیگر راهبردهای دولت برشمرد و افزود: معقتدم گردش آزاد اطلاعات چشم اسفندیار است. جهت‌گیری دولت این است که با توسعه، سامانه‌های یکپارچه اطلاعاتی جلوی فساد و رانت را بگیرد در این صورت دسترسی مردم به اطلاعات سهل‌تر می‌شود.

فضای اقتصادی کشور را بر سوءاستفاده‌گران و فرصت‌طلبان تنگ‌تر می‌کنیم

طیب‌نیا از کلید زدن سیستم یکپارچه خزانه الکترونیک، سیستم یکپارچه اطلاعاتی کشور، نظام یکپارچه‌سازی نظام بانکی خبر داد و افزود: فضای اقتصادی کشور را بر سوءاستفاده‌گران و فرصت‌طلبان تنگ‌تر می‌کنیم.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

پسر ایرونی: 1393/1/2610:20:36،
282
41
یارانه از سال 89 تا الان تغییری نکرده.
ولی همه چیز چند برابر شده.
یارانه باید افزایش پیدا کنه.
زحمتکش: 1393/1/2610:49:20،
147
20
عین سبد کالا نیازمندان رو مدیران و نمایندگان مجلس و بی نیازان رو آبدارچی ها و راننده ها تشخیص داده اند....
رنگین کمان: 1393/1/2611:14:13،
138
25
حقمونه باید بدین از جیبتون که نمیدین
مردم: 1393/1/2611:25:31،
100
22
تعبیر ثروت مند از دیدگاه مسئولین ما = تمکن مالی(بخور نمیر) در عدم گرفتن یارانه
تعبیر ثروتمند از دیدگاه بین الملل چیه پس؟
مردم رو به کجا کشوندین؟!!
بی طرف: 1393/1/2611:28:18،
51
116
به نظر من یارانه گداپروری است هر کس باید کار کند و هزینه های خود را جبران کند نه اینکه دولت یارانه بده و هزینه های اشخاص را جبران کنه اون موقع به پیشرفت خواهیم رسید .....
مجید : 1393/1/2612:20:53،
28
78
از اردیبهشت میشود 165000تومان نگران نباش//////////////////////
حرف حق: 1393/1/2612:31:38،
42
28
افزایش دادن یارانه نقدی یعنی افزایش نقدینگی در جامعه،افزایش نقدینگی یعنی افزایش تورم،افزایش تورم یعنی رکود،رکود هم منجر به بیکاری میشه،هدف دولت از اینکه میگه انصراف بدین اینکه که نقدینگی کمتر بشه،هدف دولت از اینکه سود بانکها 25 درصد شده یعنی میخواد نقدینگی کمتر بشه،نقدینگی 500 هزار میلیارد تومان در کشور یعنی فاجعه.
كاوه: 1393/1/2613:28:07،
54
32
كجا 10ميليون ثروتمند داريم؟؟؟؟؟؟؟؟
ثروتمند يعني كسي كه اتومبيلش bmwlamborghiniياferrari يا benzياmazerattiيا porcheباشه....
تو دنيا به همچين كسي ميگن ثروتمند.....
ظاهرا آقايون kiaوhyundaiأارارو هم ثروتمند حساب كردن...
ميخان يارانه ملت رو قطع كنن دارن سناريو ميسازن....
یاس: 1393/1/2622:21:15،
35
15
چشم
پیام شما شنیده شد
از این دوره یارانه ها ماهی 1 میلون میشود
(خودتون خسته نکنید بابا هیچکس گوش نمیده)
بهمن: 1393/1/2700:28:14،
23
16
آقا اوناییکه دارن واس خودشون دارن.چه دلیلی داره یارانه بهشون ندن.مگه ایرانی نیستن؟؟؟؟
مگه حقشون نیست؟؟
طلایی: 1393/1/2610:25:43،
118
23
این دفعه خودشون هم گیر کردند:
اگه بگن سیل عظیم مردم انصراف دادند، از اونطرف تو واریزی بعدی یارانه مشخص میشه و باید معادل مبالغ انصرافی را برای سلامت و بهداشت صرف کنند.
اگه بگن تعداد اندکی از مردم انصراف دادند، پس تکلیف دعوت مراجع و تبلیغات رسانه ها چی میشه؟
بهرام: 1393/1/2611:51:45،
50
20
نترس یه مقدارش را تو وزرات بهداشت صرف میکنن منتهی برای افزایش جمعیت و تعداد نونخور.
سرمایه دار: 1393/1/2610:35:56،
110
20
همش 25 میلیون خانوار تو ایرانه.10 تاش پیدا شده 15 تاشم تا اخر سال پیدا میشه.علی میمونه و اون حوض قشنگش
شاهو: 1393/1/2610:39:21،
60
23
این تیتر آخری (فضارا برای سوء استفاده کننده گان تنگ تر میکنیم)خیلی جالبه خنده ام میگیره ! شاید دوباره یه عده رو بخوان ثروتمند کنن و ا ختلاس و .... ولی روشون نمیشه!!!!!
من: 1393/1/2610:39:52،
90
23
كسي اون بالا صدامو ميشنوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا يارانه رو قطع كن .قيمت ها رو برگردون سرقيمت قبل يارانه .با اين هدفمندي دارين همه چي رو خراب ميكنين
داریوش: 1393/1/2610:40:15،
76
27
10 میلیون ثروتمند مگه ما داریم.نکنه کسی که یه خونه و ماشین داره ثروتمند حساب شده.گیرم هم که ثروتمند باشه.نوشه جونشون.کار کردن و عرق ریختن و فکرشون به کار انداختن و چند شیفت کار کردن که شدن ثروتمند.سری قبل هم 10 میلیون حذف کردن و گفتن ثروتمندن.این همونا هستن یا جدیدن
من سرهنگ نیستم: 1393/1/2610:40:58،
53
22
انصراف ندادن جناب! عمدا از ثبت نام جا موندن ! شما با کلک سایت رفاهی رو از دسترس خارج کردین واگه باز هم بشه در صفحات اون پیامهای خطا جا سازی کردین ! اگه کلک نبود باید میگفتین انصرافیها بیان ثبت نام کنن نه همه که اطلا عاتشون تو سیستم هست وبه طور اتومات وفات وولادت ثبت میشه ا !
شهرام : 1393/1/2611:05:15،
27
25
همه این حرفهایی که وزیر گفتن در ظاهر خوبه ولی اگر خوب اجرا بشن که من بعید میدونم میتونه اثر گذار باشه ولی . . .
اکبر: 1393/1/2611:53:43،
43
22
یه روز میاد هممون رو ثروت اعلام می کنن مثلاً میگن 72 میلیون ثروتمند داریم و من وزیر اقتصاد و دولت و نمایندگان و اون بالاتریه فقط فقیریم یارانه می گیریم اینجوری هم ما ثروتمند میشیم به آرزومون میرسیم و هم اونا همه پول هارو میخورن تموم میشه داستان چقدر خوب نه؟
کوکو: 1393/1/2612:02:49،
39
17
نشستیم فیلم کمدی میبینیم.هر روز یه تصمیمی.کاملا مشخصه که همه چیز خصوصا در زمینه توقف تورم و افزایش قیمت ها تحت کنترل دولته!!!!!!!!!!!!!!!!.........................

حساس نشو حساس نشو
انیشتین: 1393/1/2612:46:31،
40
19
اولا که یارانه برای همه مردمه ایرانه دوما اگه میشناسید از توجیب مردم باخبرید چرا ثبتنام میکنید .هیچ کسم که از جیب شما باخبر نیست
پرسمان: 1393/1/2613:09:48،
39
11
اگر 10 میلیون ثروتمند را شناسایی کرده بودید آنها را حذف می کردید وگرنه چرا همه را برای ثبت نام مجدد به زحمت می انداختید!!!
حسابگر: 1393/1/2613:29:08،
27
18
ده میلیون ثروتمند اگه هر کدام دو نفر عائله داشته باشن میشه سی میلیون نفر . یعنی تا حالا حداقل 40درصد مردم ثروتمند شناخته شدن . تا بقیه شناسایی بشن . . .
دلخون: 1393/1/2613:40:44،
46
20
آقای محترم
اگر 10 میلیون ثروتمند شناسایی شده است در واقع 10 میلیون خانوار را شناسایی کرده اید پس با این حساب اگر هر خانوار را به طور متوسط چهار نفر بگیریم چهل میلیون نفر از مردم ایران جزو خانواه های ثروتمند محسوب میشوند با این حال ، ما وضع مان از کشورهای ثروتمند هم بهتر است . سی میلیون باقیمانده هم حتما"زندگی شان در سطح متوسط و متوسط به بالا هستند . دیگه در کشور فقیر و ندار نداریم که شما یارانه بدهید!!!!!!!خجالت آور است که آمار های غلط میدهند.
علی: 1393/1/2613:52:29،
34
21
مطمئنا این ۱۰ میلیون ثروتمند هم قشر حقوق بگیرند نه اونایی که کار آزاد دارن و هیچ نظارتی هم بر کارشون نیست
امین الرعایا: 1393/1/2614:07:04،
45
16
اقتصاد مقاومتی همون ریاضت اقتصادی که 60 میلیون نفر تو ایران دارن میکشن شما نمیخواد به خودتون زحمت بدین الان 30 سالی هست که مردم به ریاضت افتادن
شبنم محمدی: 1393/1/2614:33:59،
58
18
ما مردم ایران تا چیزی رو از دست ندیم قدرشو نمیدونیم....
ما ایرانو از دست دادیم حالا شما بحث 45500یارانه رو میکنین...
بابا فاتحه ایران خونده هست.حداقل دویست سال از کشورهایه دیگه عقبیم.
هزار سال دیگه هم به گرد پاشون نمیرسبم...
مهدی: 1393/1/2618:47:24،
22
17
شبنم خانوم زیبا گفتی خوشم اومد ولی اینا از رو که نمیرن
حسن: 1393/1/2615:59:53،
28
16
مدیریت به سمت نابودی
منحنی بورس: 1393/1/2616:22:25،
25
15
تا ثروتمند به کی بگید؟!!!
مهرداد: 1393/1/2616:36:42،
43
14
ما به دولت 45500 یارانه میدیم به شرطی که قیمتها را ببره به قبل از هدفمندی یارانه ها؟/
قنبر علی : 1393/1/2616:40:46،
28
18
ایران داره نابود میشه
هیچکه همدیگر رو قبول نداره
خدا به فریاد بریه
م.س: 1393/1/2617:36:25،
25
20
کدوم شرایط مثبت به وجود آمده در اقتصاد؟؟؟!!!!!!!!!!!؟!؟!
معلومه که خیلی بهش خوش میگذره!! و شرایط اقتصادیش توپ شده
داریوش: 1393/1/2618:51:06،
29
20
خودشون میدونن که کی از ملت بخوان انصراف بدن.درهم که دو هفته قبل 808 بوده الان شده 866.یعنی انفجار دوباره قیمت ها رو به بالا.برنجی که رو کانتینر کیلویی 4230 میدادن الان شده 4800 و قراره هفته بعد به بالای 5000 برسه.الان که بازار راکته میگن انصراف بده .وقتی گرون بشه دیگه کسی انصراف نمیده.سود بانکی هم بالا بردن و الان میان با نرخ جدید حساب میکنن و کلی دیگه هم اینجور حذف می کنن در صورتی که یک ماه هستش سود بانکی بالا رفته
مردم: 1393/1/2620:58:08،
23
11
خدااااااااااااااااااا آخه از رو نمیرن...
علی: 1393/1/2621:13:32،
25
16
حالا که پروژه هدفمندی یارانه هاتون شکست خورده بهونه دیگه نداشتین ، کل ملت شدن ثروتمند و پولدار
وحیدss: 1393/1/2701:09:21،
20
12
فکر نکنم حتی آمریکا هم بتونه ادعا کنه که 10 میلیون ثروتمند داره. حالا اینا...!!! نتیجه اخلاقی: بیچاره آمریکائیها
رضا: 1393/1/2701:55:38،
26
16
مکه قرار نبود به حسابهای مردم سرنزنید از کجا فهمیدید 10 میلیون ثروتمند دارید دیکه نشد نشد نشد نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بنده خدا: 1393/1/2709:43:28،
17
17
والا من اطراف خودم 90 درصد ثروتمند میبینم بقیه هم متوسط هستند که بلد نیستند چه طوری پولاشونو کی و کجا خرج کنن به همین دلیل رشد نمیکنن.
محمد: 1393/1/3102:24:48،
15
22
آقای بنده خدا شما کجاااا زندگی میکنید که 90 درصد مردم ثروتمند هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sina: 1393/1/2808:58:43،
20
18
من که با این یارانه ثروتمند شدم میترسم انصراف بدم و فقیر بشم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
لیست قیمت جدید محصولات ایران خودرو با افزایش قیمت اعلام شد - شهریور 96
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
نرخ‌های جدید سود بانکی اعلام شد
جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو با سود مشارکت 25 درصد - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما