کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
قیمت ضبط ماشین
نیسان
تاپیک شاپ

سپاه 5 تروریست را در شرق کشور به هلاکت رساند

کدخبر:۳۷۴۴۸دوشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰:۵۹۴۹۹ بازدید

پنج تروریست متواری شده از درگیری روز پنجشنبه نیروهای قرارگاه قدس در ارتفاعات قصرقند، دردرگیری بعد از ظهر امروز در حوالی قصرقند به هلاکت رسیدند.

پنج تروریست متواری شده از درگیری روز پنجشنبه نیروهای قرارگاه قدس در ارتفاعات قصرقند، دردرگیری بعد از ظهر امروز در حوالی قصرقند به هلاکت رسیدند.

به گزارش میزان؛ در ادامه تعقیب و ردگیری تروریستها نیروهای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور از بعد از ظهر امروز با باقی مانده تیم تروریستی گروهک انصارالفرقان در حوالی قصرقند درگیر شده و تمامی آنان را به هلاکت رساندند.
 
بر اساس این گزارش با پیگیریهای انجام شده مشخص شد که اعضای تیم تروریستی در ارتفاعات قصرقند مخفی شده اند که نیروهای قرارگاه قدس وارد عمل شده و ضمن شناسایی محل اختفای آنان با تروریستها درگیر شدند.  
 
آنطور که ایرنا گزارش داده است؛ پنج تروریست متواری شده از درگیری روز پنجشنبه نیروهای قرارگاه قدس در ارتفاعات قصرقند، دردرگیری بعد از ظهر امروز در حوالی قصرقند به هلاکت رسیدند.
 
 گفتنی است روابط عمومی قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق در اطلاعیه‌ای که در 25 خرداد 96 منتشر کرد آورد؛ در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر حضور یک تیم تروریستی تکفیری در منطقه عمومی قصرقند سیستان و بلوچستان، واحدهایی از قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به منطقه اعزام و با محاصره ارتفاعات قصرقند، از ظهر امروز (پنجشنبه) با تروریست‌ها درگیر شدند.

این اطلاعیه افزوده است: در این درگیری تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و تعدادی نیز متواری شدند.

این اطلاعیه با اعلام اینکه تعقیب تروریست‌های متواری شده توسط رزمندگان اسلام در منطقه ادامه دارد تصریح کرده است: طی این عملیات ضد تروریستی علاوه بر انهدام یک دستگاه بمب گذاری شده با ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره، تعداد ۵ بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری همراه با ده‌ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات دیگر به دست رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه افتاد.

این اطلاعیه با اشاره به همراهی و همکاری شجاعانه رزمندگان نیروی انتظامی و اداره کل وزارت اطلاعات استان سیسستان و بلوچستان با واحد‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تأکید کرده است: عملیات ضد تروریستی تا انهدام کامل بقایای تروریست‌های تکفیری که متواری شده اند ادامه خواهد داشت.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
تورآنتالیا