کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

واکنش رضا رشیدپور به خبر درآمدزایی از فوت پورحیدری

کدخبر:۲۹۸۶۲یکشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹:۴۹۸۲۰ بازدید

رضا رشیدپور با انتشار متنی در اینستاگرام خود در مورد آنچه به عنوان درآمدزایی برنامه «حالا خورشید» از درگذشت منصور پورحیدری مطرح شده، توضیح داد.

رضا رشیدپور با انتشار متنی در اینستاگرام خود در مورد آنچه به عنوان درآمدزایی برنامه «حالا خورشید» از درگذشت منصور پورحیدری مطرح شده، توضیح داد.

رشیدپور در این‌باره نوشت: «من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه‌ها در خصوص شائبه درآمدزایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری عزیز سپاسگزارم. نکته مهم و قابل دقتی است. اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه‌ساز، زحمت کوچکی می‌کشیدید و استعلام می‌فرمودید. ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده‌ایم. عزیز دل برادر، پیامک‌های برنامه من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد. تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است.

نشانی را اشتباه آمده‌اید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد. یعنی کلا می‌شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! همکار نازنین رسانه‌ای، من را چند می‌فروشی؟! رفیق حسابی، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می‌دهیم. البته با افتخار ما به خاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته‌ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم؟!

ان‌شاءالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر. ترجیح می‌دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه همکاران خوبم در رسانه‌های مختلف، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه‌ای و افتخار روزنامه‌نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد.

امروز صد هزار نفر، هم‌نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند. یک جرعه از این صدهزار ما را بس.»




اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا