کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

زنجانی: مرا بگیرید ایران اتیوپی می‌شود

کدخبر:۲۸۶۵شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱:۵۳۱۵۴۷۸ بازدید

اگر کسی توانست هزار دلار از خارج به حساب بانک مرکزی ایران واریز کند، من هم 2 میلیارد دلار پول وزارت نفت را واریز میکنم.

صفحه ی شخصی بابک زنجانی در فیس بوک مطلبی در دفاع از وی با عنوان "واقعیت چیست؟" منتشر کرده است.

در این نوشته به نقل از بابک زنجانی دلیل عدم پرداخت بدهی به وزارت نفت اینگونه عنوان شده است:‌ اگر کسی توانست هزار دلار از خارج به حساب بانک مرکزی ایران واریز کند، من هم دو میلیارد دلار پول وزارت نفت را واریز میکنم.

در این نوشته آمده است: دو روز از بازداشت بابک زنجانی گذشته است و آنقدر شایعات در همه جا از مجلس گرفته تا سایت های خبری کوچک و بزرگ , رسمی و غیر رسمی گسترده شده است که دیگر هیچ چیز قابل باور نیست چرا که به اصطلاح آنقدر اطلاعات خاکستری در بوق و کرنا شده است که مسوولین هم به گزارشات خودشان شک دارند و تشخیص سره از ناسره بسیار دشوار است بویژه که حسی تاریخی به نام حسادت همه را وادار میکند که اخباری را باور کنند که این حس را تسکین دهد و کسی برای واقعیت ارزشی قایل نیست.

با این وجود , ما بر آنیم که در این آشفته بازار خبری و سیاسی مردم و مسوولین را متوجه جریاناتی کنیم که چون امواج بی ساحل همه جا در تلاش برای خدشه دار کردن و تخریب هستند و هدفی جز اشاعه دروغ و افترا ندارند.

دوازده نماینده محترم مجلس از میان دویست و نود نفر نماینده ظاهرا متوجه فسادی در اقتصاد ایران شده اند که تا دیروز از چشم همه پنهان بود و به ناگاه توسط این نمایندگان برملا شد. پرسش اینجاست که وقتی این نمایندگان با ارائه مدارک و شواهدی که داشته اند نتوانسته اند دویست و هفتاد و هشت نفر نماینده همکار و در دسترس دیگر را قانع نمایند که چنین فسادی وجود دارد چگونه میخواهند هفتاد میلیون نفر را قانع کنند؟ آیا این فساد فقط از نظر این اقلیت مجلس فساد است و دیگر نمایندگان چنین نظری نداشته اند؟ یا از آن بیخبرند؟

آیا این آقایان میدانند که ایران تحریم است؟ میدانند که تحریم معنیش چیست و آیا تا کنون شده است که به یک بانک خارجی مراجعه نمایند تا با دیدن پاسپورت ایرانی ایشان را بدون هیچ عذر خواهی از بانک بیرون کنند؟ آیا اصلا ایشان مراحل فروش نفت را میدانند؟ آیا از عملیات بانکی برای انتقال پول از یک کشور به یک کشور دیگر آگاه هستند؟ آیا میدانند که یک بشکه نفت خام چند لیتر است و ظرفیت یک نفتکش چند میلیون بشکه است؟ آیا میدانند که بانک اچ اس بی سی مدتها با حذف نام ایران در آدرس سویفتها میلیاردها دلار را برای ایران جا به جا میکرد و کمسیون میلیون دلاری میگرفت؟ آیا میدانند که این بانک سر آخر یک میلیارد و دویست میلیون دلار به خاطر این کارش جریمه شد و این جریمه هنوز برایش می صرفید؟

آیا میدانند که برخی بانکها در زمان جنگ با اخذ رشوه و کمیسیون ال سی های ایران را بدون درج نام کانفرم میکردند؟ آیا میدانند که مردم ایران سی و پنج سال است درگیر این بازیها هستند و هر روز یک جایش کج است؟

اگر میدانند که باید بگویم پس شما دنبال چه هستید؟ اگر نمیدانند , پس اجازه دهید هم به ایشان و هم به مردم ایران توضیح دهیم که بابک زنجانی چه کرده و کیست.

ایران چون قلعه ای در جنگهای قدیمی مورد محاصره دشمنانی قرار گرفته است که بیرون از قلعه راه آب و غذا را به روی مردم داخل قلعه بسته اند و با از پا درآوردن مردم به این سرزمین حمله خواهند کرد. بستن درهای اقتصاد به روی بانکهای ایرانی دقیقا چون بستن آب رودخانه به روی یک قلعه است و تحریم فروش نفت و خرید تجهیزات و قطعات هواپیما…مثل بستن راه غذا به این قلعه است.

ما در شرایطی نیستیم که دولت را مواخذه نماییم که چرا چنین سرنوشتی را انتخاب کرده است چرا که پاسخ هر چه باشد چیزی عوض نمیشود و ما محاصره ایم و نفاق ما در داخل باز به نفع دشمن تمام میشود. دشمنانی که بیرون از این قلعه منتظر مرگ ما هستند برایشان فرقی نمیکند که مسوول این شرایط کیست, آنها آمده اند که سرزمین مادری ما را غارت کنند کما اینکه در عراق و افغانستان کردند و آب هم از آب تکان نخورد.

سالهاست که کسی از این قلعه برای کمک بیرون نرفته بود. سالها بود کسی از خود نپرسیده بود که چرا باید به اچ اس بی سی کمسیون های کلان بدهیم؟ سالها بود کسی از خود نپرسیده بود که چگونه میشود هواپیماهای جدید را در آسمان ایران به پرواز در آورد؟ سالها بود کسی نپرسیده بود که چکونه میشود راه آب و غذا را باز کرد؟ چگونه میشود بهتر زندگی کرد؟

آیا آن نمایندگان محترم مجلس پاسخ این پرسشها را میدانند؟ بابک زنجانی همه را میداند و عمل کرده است. بابک زنجانی یکی از ایرانیانی است که برای بهتر زندگی کردن خودش و مردمش و فرار از این بن بست تلاش کرده است, او میداند یک بشکه نفت چند لیتر است و میداند که چگونه میشود پول نفتی را که چینیهای به جای آن اسباب بازی میدهند و هندیها آنرا برنج آلوده و دیگران آنرا بلاک میکنند, دور از چشم رویترز وارد ایران کرد و میداند که دیگر لازم نیست به اچ اس بی سی باج بدهد. بابک زنجانی رانت نداشته است بلکه با عرض معذرت از همه در میان میلیونها نفر آدم چشم به راه و نالان و خسته و نا امید عرضه و شهامت داشته است.

ثروت و سرمایه زنجانی نتیجه رانت نیست بلکه محصول شرایط خاصی است که همین نمایندگان شاکی خودشان فراهم کرده اند, شاید هرکسی از عهده کارهایی که زنجانی انجام داده است برآید به همین سرمایه میرسید. لازم به ذکر است که زنجانی هر آنچه اندوخته است وارد ایران کرده و سرمایه اش درگردش و در ریسک است نه پس انداز در بانکهای سوییس.

او با این سرمایه ای که اندوخته است چنان کار آفرینی کرده است که امروز از بر آن هزاران خانواده بهتر از دیروز زندگی میکنند کما اینکه دولت در سالهای اخیر با میلیاردها دلار در آمد نفتی حتی یک شغل هم ایجاد نکرده است و به جز بیکاری کارگران کارخانه ها خبر دیگری شنیده نشده است.

باری, حال همه انگشت اتهام به سوی زنجانی نشانه رفته اند که ایشان پولشویی میکند, …باید به عرض برسانم که کسانیکه کلا با جمهوری اسلامی موافق نیستند و از بالا به پایین فحش میدهند باید اصولا سکوت کنند چرا که این به نفع ایشان است که آب و غذا وارد این قلعه کهن نشود و ایشان ظاهرا منتظر هستند که این سرزمین نابود شود ( نمیدانم چه سودی برای اینها دارد ).

اما کسانی که کمی درک سیاسی و عرق ملی دارند باید بدانند که اولا پولشویی از دیدگاه دشمنان معنی دارد نه در دیدگاه ما ایرانیها. این اتهامی است که تحریم کنندگان به کسانی میزنند که به ایران کمک میکنند , اگر ما از داخل نیز همین اتهام را به کسانی که به ما کمک میکنند بزنیم باید بگویم یا اصولا از مرحله خیلی پرتیم و یا نیت سویی داریم که فقط آب را گل آلود کنیم.

تنها موضوعی که قابل بحث است چگونگی پرداخت تعهد آقای زنجانی است به دولت که ایشان بسیار منطقی سخن میگویند , "اگر کسی توانست هزار دلار از خارج به حساب بانک مرکزی واریز کند من دو میلیارد دلار مابقی را واریز میکنم". کسانی که مدام در بوق و کرنا میکنند یا نمیدانند که سالهاست سویفت بانک مرکزی قطع است و این بانک و شرکت نفت تحریم هستند و هیچ کس نمیتواند پولی به حساب این بانک و یا شرکت نفت واریز نماید و یا میدانند, اما از ناآگاهی دیگران در رسانه ها سوء استفاده کرده و به دنبال تسویه حسابهای شخصی هستند.

زنجانی مقصر شرایط تحریم نیست بلکه خودش نیز ریسک کرده و برای دور زدن تحریم ها , خودش و شرکتهای خارجی و سرمایه خارجی اش در لیست سیاه تحریم ها قرار گرفته است که باعث شده اجازه ورود به اروپا نداشه باشد و اگر به چنگ آمریکاییها بیفتد از بازداشتگاه گوانتانامو سر خواهد در آورد چرا که جرمش از دیدگاه قوانین آمریکا انتقال پول نفت به کشوری است که به زعم آمریکاییها در حال ساخت تسلیحات کشتار جمعی است. حال آیا نمایندگان محترم مجلس حاضرند جای ایشان باشند؟ کدام تاجری چنین ریسکی میکند که رابطه اش با دنیا قطع شود, حسابهایش مسدود شود و املاکش در همه جای دنیا مصادره؟ قیمت این ریسک چند است؟ البته بدتر از همه اینکه در داخل کشورش او را دزد و جرثومه فساد بنامند؟؟ ایا این باعث تاسف نیست؟

کسانی که هنوز دوست دارند زنجانی را جرثومه فساد بنامند باید منتتظر باشند که روزی این تلقی از اقتصاد و فرار دادن چنین تاجران و سرمایه دارانی از ایران آینده ای از این سرزمین میسازد که در اتیوپی برای دادن امید به مردم تصاویر زندگی در ایران را نشان خواهند داد! انتخاب با شماست…

بلیط هواپیمادیدگاه ها

هادی: 1392/10/1411:58:50،
263
212
عجب آدمایی پیدا میشن!!!
ما دوس داریم اتیوپی بشیم شما مایه رو رد کن بیدا!!1
امیر: 1392/10/1412:45:32،
223
63
ای جووووون رابین هود.... فقط تو این جنگل شروود به ما بگو داروغه ناتینگهام کیه و پرنس جان کجای این سیستمه؟؟

راستی از جان کوچولو چه خبر؟؟
هویج: 1392/10/1412:58:17،
202
48
شرایط سیاسی اقتصادی ایران الان طوریه که فقط با معرفی کردن یک مقصر تنش کمتر میشه. بعد از یه مدتم بی خیال!!!!!!!!!!!!!!
گروسی: 1392/10/1412:58:54،
152
95
دوران این حرفهای احساسی خیلی وقته گذشته
زنجانی وامثال زنجانی که هم در سیاست هستند وهم در اقتصاد باید محاکمه ومجازات شوند
amin: 1392/10/1413:47:24،
199
30
جریان اون مدرک پرداختی جعلی از بانک تاجیکستان چی میشه ؟
احمد: 1392/10/1415:13:39،
83
42
تو دوست داري مثل اتيوپي زندگي كني برو افغانستان
n: 1392/10/1417:51:54،
82
40
ما ایرانیا درست نمیشیم از بس ساده هو احساساتی تومون زیاده بدبختا یارو حق زنو بچتو نسل آیندتو خورده انوقت طرفداریشو میکنین
امثال شما انجور کردن مملکتو.
سرمایه بابک ۱۰میلیارد دلاره یعنی 300هزار میلیارد تومان
از کجا اوردش؟؟؟؟جواب بدین طرفدارا بابک
چرا به ما جوانا نمیدن این پولارو
حق ماست این پولا نه آقا زادها که
رادمهر : 1392/10/1418:01:57،
43
23
این ایران جیب هم خیلی دو پهلو حرف میزنه تا دیروز خودش یکی از مخالفای سرسخت زنجانی بود ولی من از روز اول گفتم همیشه هم میگم در دوره این جوانهای تنبل بابک زنجانی یه افسانه است .
حسن: 1392/10/1418:50:01،
84
23
امثال زنجانی و احمدی نژاد و باندش اینجا رو اتیوپی کردن
کاوه: 1392/10/1419:11:32،
62
22
اگر نگیرنت ایران میشه زیمباوه
رهگذر: 1392/10/1419:42:00،
54
26
آب که سر بالا میره قورباغه ابوعطا میخونه! اگر آب و نون ما ملت از صدقه سری یه رانت خوار مفسد زالو صفت مثل بابک زنجانی تامین میشه که تخصصش غارت بیت المال و فساد اقتصادیه میخوام صد سال سیاه تامین نشه.همون بهتر که از گشنگی بمیریم و تن به همچین ذلتی ندیم.
مجید.ح: 1392/10/1419:45:16،
35
19
اقا واقعا عجب ادم هایی !!! پیدا میشوند از ترس اینکه شاید یکروز ایران بشود اتیوپی باید به امثال زنجانی باج دهیم ؟ زیاده خواهی تا چقدر پررویی تا چه اندازه بجای این که نادم باشد ارث اجدادیش را از مردم طلب میکند تازه تهدید هم میشویم دست دولت 9 و10 درد نکند این دست پرورده شماست دکتتتتر
مجید.ح: 1392/10/1419:45:22،
22
22
اقا واقعا عجب ادم هایی !!! پیدا میشوند از ترس اینکه شاید یکروز ایران بشود اتیوپی باید به امثال زنجانی باج دهیم ؟ زیاده خواهی تا چقدر پررویی تا چه اندازه بجای این که نادم باشد ارث اجدادیش را از مردم طلب میکند تازه تهدید هم میشویم دست دولت 9 و10 درد نکند این دست پرورده شماست دکتتتتر
علی: 1392/10/1421:34:29،
20
21
بابا داشته باشین زورو را ،
علی: 1392/10/1423:19:12،
83
22
پیدا شدن امثال این آقا تو این ویران شده از خیر سر دکتر جونه.
خدا از سر اشخاصی که راه رو برای امثال این دکتر و متعاقبا سایر غارتگران برای رسیدن به قدرت هموار میکنن نگذره.
مهرشاد: 1392/10/1512:30:37،
19
19
این قضیه هم مثه قضیه شهرام خان جزایری و خاوری و .... به زودی فراموش می شود آفرین به حافظه مردم ایران
siamak: 1392/10/1411:59:43،
106
200
درود بر بابک باهوش
متین: 1392/10/1413:09:24،
212
41
باهوش به موسس گوگل و مایکروسافت و فیس بوک وبنز و تویوتا میگن. به اونی میگن که 45 سال پیش اولین آدم رو فرستاد کره ماه. نه به این بابا که دستش تو جیب من و توئه و تخصصش پولشویی!
حسن: 1392/10/1418:57:50،
86
18
اگه باهوش بود که دستگیر نمیشد

مثل خاوری در میرفت
sm,mn: 1392/10/1600:42:50،
17
16
سیامک جان هرکسی که میهن فروشی کرد با هوش نیست
هرکسی که با دادن رشوه پول جمع کرد با هوش نیست
کسی با هوشه که نان حلال میخوره، چون واقعا اون دنیا هم وجود داره
sanaz: 1392/10/2011:09:52،
12
21
اگه باهوش بود که لو نمیرفت
موسی: 1392/10/1412:00:03،
172
34
باشه،اگه دایی منم تو بانک مرکزی ایران بود و باعث میشد این همه پول به جیب بزنم حق با شماست.
آقای زنجانی که میگی رو پای خودم وایستادم،بیوگرافیت رو بزار تو فیس ببینیم استارت اولیه بیزینست رو از کجا آوردی
ک: 1392/10/1412:03:01،
111
33
حالا که گرفتنش چه طرفداری میکنن ازش!!!!
کاش از بعضیا که توی خونشون هم زندانین اینجوری طرفداری میکردن. . .
علیرضا: 1392/10/1412:04:46،
39
85
متن بسیار کارشناسی وزیبایی بود بویژه پارگراف آخر...
بهنام: 1392/10/1412:07:00،
46
25
رسانه گلوی مارو تو دستش گرفته و با ی تیتر دیدمون عوض میشه
موندم چی بگم!!
باشگاه تندرویان اسلامی: 1392/10/1412:07:33،
111
216
موافق آزادی بابک زنجانی +
مخالفها _
n: 1392/10/1417:48:08،
22
28
ما ایرانیا درست نمیشیم از بس ساده هو احساساتی تومون زیاده بدبختا یارو حق زنو بچتو نسل آیندتو خورده انوقت+میدین بش
امثال شما انجور کردن مملکتو
lpp: 1392/10/1412:08:23،
70
47
اگه زنجانی پولی که باید بابت کمسیون به یک بانک خارجی باید داده میشد گرفته تو کشورش سرمایه گذاری کرده کمک به دولت کرده حقش این نیست
وحید: 1392/10/1412:09:06،
153
24
این خانه از پای بست خراب است
وحید: 1392/10/1412:14:44،
76
21
آخی دلم برای این بابک جان زنجانی کباب شد ایشان میگوید که تا حالا آب و غذا به این قلعه میرسانده و با فداکاری باعث ایجاد شغل شده حالا چه شد یک دفعه وقتی صحبت 2 میلیارد دلار شد این شهامت و عرضه بابک جان محو شد . ای داد و ای داد از دست این سیاست مداران ما که هر از چند گاهی یکی رو علم میکنن و وقتی خرشون از پل گذشت سرشو زیر آب میکنن.
فرزاد: 1392/10/1412:53:51،
36
33
اقا جان اونوقت كه اسمش نرفته بود تو ليست سياه تحريم ميلياردها دلار پول نفت به ايران اورد به عنوان خريد نفت ازايران به عنوان يك تاجر واسطه بخس خصوصي وبعد فروش به غرب ولي الان ديگه نميتونه به اونكار ادامه بده منم قبول دارم استارت كار پارتي داشته ولي خدايي خدمت هم كرده اين براي دورزدن تحريم بود
kazeme: 1392/10/1412:15:32،
30
59
تویی که این مقاله رو نوشتی یا هیچی نمی دونی یا همپاله بابک زنجانی ها هستی. اگر این همه فرصت را در اختیار من گذاشته بودند خیلی بیشتر از او درآمد کسب کرده بودم. فقط یک قلم، روزی هفده میلیون دلار به یک جوان بیکار بدهند و برای فروش آن در بازار بابت هر دلار یک تومان کارمزد پرداخت کنند.
ترسو: 1392/10/1810:50:55،
19
22
تازشم از کجا معلوم که اونا رو واقعا به نرخ واقعیش فروخته باشه و دوبل تو پاچه ملت نکرده باشه بعد فکرش رو بکن یه روزه چقدر کاسب شده درآمدش بوده روزی 17 میلیون دلار و 17 میلیون تومان سرجمع آره!!!!!
siamack: 1392/10/1412:15:35،
40
24
اگه واقعا این گفته ها صحت داشته باشه حق با شماست
بااحساس: 1392/10/1412:15:55،
53
26
واقعأ تحت تأثیر قرار گرفتم
داره اشک از چشام جاری میشه
دستمال کاغذی بده بابا...
kazeme: 1392/10/1412:15:58،
83
26
من سال 75 در بدترین شرایط کاری و انسانی در یکی از مهمترین پروژه های این مملکت جان می کندم، فقط برای ماهی 80 هزار تومان. یعنی با اضافه کاری و 12 ساعت کار در روز، در گرما و شرجی کشنده بندرعباس روزی 2650 تومان. اونوقت این آقا اونطوری در بهترین شرایط روزی 17 میلیون تومان درآمد داشته.
kazeme: 1392/10/1412:16:08،
45
20
همکاران من اکثراً امروز همه مدیران و مهندسان پروژه های معتبر این مملکت هستند و از اون روزها فقط خاطرات هست که برایمان مانده. نه پولی، نه اعتباری!
Saeed: 1392/10/1412:16:16،
66
23
برأي جمهوري اسلامي متاسفم كه يك نفر مياد واسه يه ملت گرو كشي مسكنه،تهديد ميكنه و ...... در مقابل از ترسشون جرات اوردنه اسمشم ندارن ،حتما انقدر تو اين ٢٠ سال فعاليتش اطلاعات داره كه فاتحه جمهوريه ٣٤ ساله اسلامي ايراني به فنا ميرود،
ميترسم چند وقت ديگه قهرمانه ملي معرفي كنن بابي جونو
ارژنگ: 1392/10/1412:38:38،
60
19
بابی جون قبول کن اشتباه کردی.از اسم و شناسنامت استفاده کردن واسه دور زدن تحریمها چون نه آدم سیاسی مهمی هستی و نه آقازاده هستی.حالا هم که گند کارات داره در میاد به راحتی قربانیت میکنن
رضا: 1392/10/1412:17:12،
74
20
واي بر اين مملكت كه بابك زنجاني براي آن تعيين تكليف ميكند !!!!!
اینا همش فیلمه: 1392/10/1412:18:19،
78
21
متاسفانه مردم ما خیلی ساده هستند.من کاملا با این متن موافقم اگرچه ممکنه کمی درش اغراق شده باشه.
بابک زنجانی به این دلیل بازداشت شد که همون نمایندگانی که واسش پرونده سازی کردن سهم اونا رو نداد شایدم بشه گفت باج اونا رو نداد.
بابک زنجانی فقط یه مهرست و هیچ گناهی نداره هر مهره ای هم عمری داره.
با تشکر از ایران جیب بابت پوشش اخبار.
اینا همش فیلمه 2 : 1392/10/1412:20:02،
40
29
مساله اینه که دولت به هیچ چیز نظارت نداره و خیلی مواقع منافع عموم مردمو در نظر نمیگیره وگرنه به اوضاع اشفته بازار خودرو رسیدگی میکرد و گمرکو باز میکرد حداقل واسه ماشین اینکارو میکرد مردم که نمیتونن با اسب و قاطر جابجا بشن این قیمتا هم خداییش غیر منصفانست حالا خودرو فقط یه نمونشه.
با تشکر از ایران جیب بابت پوشش اخبار.
محسن: 1392/10/1412:23:25،
34
51
وای چه نویسنده با احساسی چند میلیون گرفتی برا این قصه ها بسه دیگه بخدا مردم از این سیا بازی ها خشته شدند اگه دلار های این مملکت که تو دست امثال شماهاست وارد بازار بشه ولاه دلار میاد همون 1000 تومن میشه
اگه امثال زنجانی نباشه ایران اتیوپی میشه واقعآ چه جمله توهین آمیزی به دولت و مردم ایرانه
ایرانی: 1392/10/1412:24:06،
25
19
Ajabzzzzzzz!!!!!
چی بگم واللا!!! حرف کیو باور کنیم؟!!
اینکه کار شغل ایجاد کرده حرفی توش نیست!!
امیدوارم روزای خوب بیاد ! واسه همه ایران .....
علي: 1392/10/1412:26:09،
37
27
الهي من بميرم. تو اين بودي و ما نمي دانستيم. ما خيال مي كرديم راننده سابق بانك مركزي خداي نكرده با زدوبند ظرف 10 سال به ثروت افسانه اي ذست يافته است. آخه دهها ميليون ايراني (بي عقل) هي كار كردند هي كار... آخرش هنوز منتظر 45 هزار تومان هر ماه هستند. الهي ما فداي اون موهاي بلوندت بشيم...
کاوه: 1392/10/1412:29:26،
25
22
آقای زنجانی! بجای این حرفهای بی اساس بگو طمع کردم از سرنوشت قبلی ها هم درس نگرفتم و حالا هم مثل موش افتادم تو تله.آخه با قانون شکنی و رشوه دادن و پولشویی و جعل کردن و دروغ گفتن و ...میخوای به مملکتت خدمت کنی؟؟
امیر: 1392/10/1412:31:34،
45
25
همه این حرفا درست... پس چرا همون موقع که بعضیا تحریم رو کاغذ پاره خوندند یه جمله از این مقاله رو براشون پست نکردین؟؟

چرا شدین کاسبان تحریم؟؟ الان دوس دارین این ملت نجیب بابت اینکه تا این لحظه اتیوپی نشدیم براتون کف بزنن؟؟ چرا ما باید همیشه شکر گذار این باشیم که بدبخت تر از اون چیزی که هستیم نیستیم ؟؟!!!!!
kaaj: 1392/10/1412:32:52،
68
18
همه ما سر کاریم.بابک زنجانی یک اسمه مثل شهرام جزایری .این هم میگذرد. دوباره کی رو علم میکنین . الان تمام مشکلات این مملکت و می خواهین بگذارین گردن این یک نفر . وهمتون پشت این یک نفر قائم میشین.مقصر اصلی کیست؟؟؟؟؟
تشکر از شعورت: 1392/10/1412:45:44،
32
15
اگه نصف مردم ایران این چیزا رو میفهمیدن ودرک میکردن همه چیز درست میشد منتها مردم درک ندارن اگه داشتند 34 سال ایران خودرو و سایپا نمیتونستن چپاولشون کنن.
تازه سود گمرک خودرو هم که رقمش نجومیه باز گیره دولت میاد.
shervin: 1392/10/1413:00:25،
28
18
مقصر اصلی من و شما هستیم که اجازه دادیم به این راحتی باهامون بازی بشه و هر روز یه مهره ی جدید وارد بازی بشه
علي: 1392/10/1412:35:31،
52
16
اينها هم خوب بلدن با كلمات بازي كنند
بجاي آوردن اسباب بازي چيني يا برنج آلوده هندي بجاي پول نفت . اين آقا هيچي وارد نمي كند. خوب اين يك راه حله ديگه
tghi: 1392/10/1412:39:08،
29
19
ضد و نقیض حرف زدی از یک طرف می گی عرضه داری و پول نفت را وارد می کنی از طرف دیگر مانند گرو کشی میگی اگر کسی 1000 دلار وارد کرد من و .........
farzad: 1392/10/1412:39:11،
31
21
آنقدر دروغ شنیده ایم که باور حرف راست مشکل شده است
علی: 1392/10/1412:41:40،
25
26
اقای تاجری که با سو استفاده از شرایط تحریم تاجر شدی شما که خیلی میدونید وهیچکس چیزی نمیدونه ولی شما که میدونی و میگی بلدم بلدم!!!پس پول این نفت واریز کن دیگه.
بی نام: 1392/10/1412:41:48،
13
18
عجب !!!!
فرخ نصیری: 1392/10/1412:45:53،
23
22
بس این برگه جعلی برای چه به مجلس ارایه داداید که نماینده مجلس اعلام کرد دو ملیاردو شصت میلیون یورو به حساب شرکت نفت واریز شده است ؟ این هم از دلسوزی بودش؟
حسن: 1392/10/1412:46:29،
35
13
يک روز فاضل خداداد ، يک روز شهرام جزايري ، يک روز مه آفريد ، امروز بابک زنجاني و فردا يکي ديگر از ميلياردرها .... مشکل جاي ديگر است .
پروانه: 1392/10/1412:52:40،
58
32
به نظر من آدم باهوش و ریسک پذیری بوده .کلی شغل هم ایجاد کرده .آفرین به ایشون
مجتبی-شیراز: 1392/10/1413:12:26،
25
15
چقد ما ایرانیا ساده لوح و احساسی هستیم
البته اینجوری بارمون آوردن
با یه مطلب کلا نظرمون راجع به به موضوع یهو 180 درجه می چرخه
حقیقت تاروشن نشده هیشکی قضاوت نباید بکنه
این خاک چرا اینجوری آدماش پرورش میده
واسه خودم متاسفم
ارمان: 1392/10/1413:19:32،
40
23
بالاخره این بابک زنجانی مفسد فی الارض است یا منجی تحریم ؟!
ایرانی: 1392/10/1413:23:55،
42
34
اگر این مملکت را تو و امثال تو بخوان درست کنند همان بهتر که اتیوپی بشه.
جدی جدی: 1392/10/1413:28:25،
23
13
میدونین هر گناهکاری دستگیر بشه ادعا میکنه بیگناهه.اگه این اقا نمیتونست پولو وارد کشور کنه چرا پس نفتو به اون دادن بفروشه؟؟؟
پس ماجرایی هست نگن نیست.ولی رسانه ها اگه بیان شفاف سازی بکنن که بابک از کجا به کجا رسیده و چگونه رسیده مطمعن باشن مردم حقو به حقدار میده.....
بهرام: 1392/10/1413:49:04،
14
14
من نمیدونم نقش بابک خان چی بوده؟ بابک قراربوده پولهای نفتی را به ایران بیاورد خودش گفته که اگرکسی تونست 1000 دلارازخارج به بانک مرکزی پول واریز کند پس مردحسابی نقش تو چی بوده وهست؟؟؟؟؟؟؟
رهگذر: 1392/10/1415:18:55،
8
18
سیاست مداران ما ا.....
چون کسی که در حال خدمت به مملکته (حالا درست یا غلط)
داره کمک میکنه امریکا میگه این فرد تحریمه قبل از اینکه خودش تحریمرو اجرا کنه دست های نامرئیش تو ایران تحریم که هیچ نابودش میکنند
به جای اینکه ازش بخوان سرمایه هارو بیاره و توداخل سرمایه گذاری کنه تحدیدش میکنند
واقعا که!!!!!!!!
زندگی: 1392/10/1413:55:31،
21
22
راستشوبخواین ما نمیدونیم الان کی داره حرف راست ب مردم میزنه
یک دوست: 1392/10/1414:11:57،
33
21
مگه این آقا نمیگه تمام اموالش در خارج از ایران بلاک شده و همچنین تو این وضع بقول خودش بی سامانی تمام سرمایش رو وارد چرخه ایران کرده که ریسک بالایی داره!
اونوقت چرا همش اصرار داره که بانک مرکزی نمیتونه 2 میلیارد دلار از خارج دریافت کنه
خب تو که همه پولت داخل ایرانه، چرا از همین پول داخل ایرانت این وجه رو پرداخت نمیکنی؟؟!!
s: 1392/10/1414:14:25،
17
14
بابک غلط کرده پس چرا زمان اقای خاتمی این کارها صورت نگرفت
معلوم به تو هم خیلی رسیده اگر راست می گی حقوق کارمندی می گرفت این کارهارا می کرد شرکتهای داخلی راکه مفت خریده اونا چی نمایندگان درستواقعا درست نوشتی سوادت خوب بود ولی اما....
درضمن چی فرض کردی......اون هم خودتی
داد: 1392/10/1414:28:36،
17
20
دیدی اخر دم مردانه بجز لاف نبود بکش از مردم نامرد که حقت این است
سالار: 1392/10/1414:39:44،
19
16
ایران کاش کاش از اتیوپی کمتر بود انوقت هم تکلیف ما روشن بود
هم شما توهم نمی زدی
بیشتر مردم ایران به جای زنجانی و ... بودن بدتر از این می کردن
همه عادت کردن به ... جز یه عده قلیل
حجت نان: 1392/10/1414:53:12،
21
25
قصه این جوری تموم میشه.
آخرش معلوم می شه همه اشتباه کردیم و بابک جان از قبل انقلاب! تو کار بزینس بوده در زندان های طاغوت کلی شکنجه شده، بعد انقلاب هم کلی رفته جبهه و به کشور خدمت کرده!!!! این حرفا همش شایعه ی دشمنان انقلاب بوده می خواستن ایران رو از داشتن همچین مدیره شایسته ای محروم کنن!
باور کن آخرش اینجوری میگن!
رضا: 1392/10/1415:06:42،
16
23
چرااززندانیان سیاسی که مردم وشمامدانیدکه چراجان خودشان رابه خطرمیاندازندوزیرچوبه اعدام وشکنجه و.......................میروند طرفداری نمیکنید
ارش: 1392/10/1415:12:31،
45
18
از وقتي بابك جون و گرفتن ديگه اب و غذا نداريم بخوريم !!!!!
بابا ولش كنين مرديم از گشنگي!!
ایرانی: 1392/10/1415:53:47،
19
19
یعنی الان ما جمهوری اسلامی المان یم یا جمهوری اسلامی ژاپن
که این خوشگل پسر فرمودند ما اتیوپی میشیم.
بعضی وقتا ایران هم به اتیوپی یه چیزی بدهکار میشه ... بابی جون عزیزم چشمتو باز کن اینجا ایران
خوشخیال نباش: 1392/10/1415:56:23،
16
17
عزیزم این مملکت الان60-70 ساله که فقط رو شاخ این 4 تا بشکه نفت میچرخه.دوره قاجار که نفت نداشتیم شاههای قاجار خاک مملکت رو میفروختن که خرج سفر اروپاشون در بیاد یعنی تا این حد بدبخت بودیم.اگر راه این نفت کامل بسته بشه از اتیوپی هم بدتر میشیم شک نکن
درضمن اینا که گفتی رو کی قراره اعدام کنه؟ تو؟
amir: 1392/10/1416:14:26،
23
20
داستانو از م-خ بپرسید بهترهاااااااااااا
بیدار شید!!!!!!!!!!!!
amir: 1392/10/1417:13:39،
24
17
متاسفانه دیدگاه ما فقط شده طنز وتمسخر، بااین روش
قطعاً به ناکجا آباد خواهیم رفت
کمی دور اندیش باشیم و عاقلانه قضاوت کنیم
رضا: 1392/10/1417:23:09،
15
21
قديما بود ميگفتيم يارو افغاني يا مال اتيوپي
الان اونها ميگن ببين يارو ايرانيه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! متاسفم !!
M: 1392/10/1417:39:32،
27
16
خدایا تو خدمت رفتنم شانس نداشتیم که سرباز بانک مرکزی شیم .
توکل: 1392/10/1417:53:49،
23
22
جوونای دلیر ایران جان شیرنشون رو فدای ایران کردند تا امثال این آقا بشن ناجی وطن
بابک: 1392/10/1418:11:05،
35
30
دولت روحانی راه جدیدی را برای گرفتن پول ها انتخاب کرده است. این ها قصد دارند به جای دور زدن تحریم ها از طریق بابک زنجانی ها ، با تعظیم کردن در مقابل امریکا پول ها را پس بگیرند.
سوسن: 1392/10/1418:17:48،
18
15
جیب جون خیلی نگران نباش تو مملکت ما کدوم مفسد اقتصادی را مدت زیادی حبس کردن که این دومیش باشه . دو روز بعد آزاد میشه به ریش من و تو میخنده
sanaz: 1392/10/2011:16:12،
14
50
واقعا" همین طوره دیگه حداقل موارد قبلی اینو ثابت کرده..آخه حق هم دارن اگه واقیت و پشت پرده کار رو بشه آبروی همه آقایان و آقا زاده ها میره که پس بهتره یه مدت مردم رو سرگرم کنن که پیگیری میشه و از این حرفا بعدشم سنگ بذارن روش و ...
پویا: 1392/10/1418:30:50،
25
28
زنده باد آقای زنجانی.
ایرانی: 1392/10/1609:56:44،
16
111
فامیلتونه؟؟؟؟؟؟؟
....: 1392/10/1418:55:41،
18
31
توهین بزرگی به ملت ایران و نظام کردی باید معذرت خواهی کنی و هرّی ی ی ی ی ی.............
ایران درطول تاریخ چنین که شما می فرمایید نبوده ونیست
خائنانی و نادانانی چون شما چنین فکری دارید پس فکر خودتان را ببرید گور لازم نکرده افرادی چون شماها ایران را نجات دهید اگر راست می گید شر مرسان خیرتان رانخواستیم ........
بیخیال: 1392/10/1418:59:52،
21
26
بابک دوستت داریم...بابک دوستت داریم...
شماره حسابم هم اینه 603712540000000000
؟؟؟: 1392/10/1419:22:25،
39
20
فقط میتونم بگم عجب خرتوخریه . عامیانش اینکه سگ صاحبشو نمیشناسه .
محمد: 1392/10/1419:50:45،
11
15
حالا فرض میکنیم ایشان قصد خدمت داشتند و در شرایط سخت و در زمان تحریم به مملکت خدمت کردند ولی سوال اینجاست ایا اگر در حین انجام خدمت سود کلان در نظر نمیگرفتی اینفدر سرمایه بدست می اوردی. قطعا خیر. حالا رانت بودن خیلی کارها بماند. من مطمئنم اگر نیت خیر داشت به درد فعلی و ابرو ریزی دچار نمیشد. خدا دیر گیر هست ولی شیر گیر است.
محمود: 1392/10/1421:41:41،
50
22
دوستان عزیز توجه میکنید این همه عوام فریبی و جملات احساسی رو، مثل همان جانی که در محاکماتش می گفت: من برای نجات بشریت آدم می کشتم، حالا این بشر که بود!؟
در دین مبین اسلام به صراحت داد و ستد رشوه حرام است حالا خودتان قضاوت کنید.
شفت: 1392/10/1421:59:58،
15
24
راستی اگه کسی نتونه 1000دلار وارد کنه پس آقا بابک هم نباید پول نفت روبده؟
ترسو: 1392/10/1810:39:09،
9
19
تو هر معامله ای یه ریسکی وجود داره ایشون اونقد تا حالا خورده پس باید حالا از سودش پول ایران رو بده چطور سو خودش رو بر میداره حالا هم باید اصل پول مملکت رو از سودای قبلیش پرداخت کنه
الکس: 1392/10/1422:04:47،
30
21
میشه بپرسم روزی چند میلیون دلار درآمدش بوده آقای راننده که به این ثروت رسیده؟! فکر نکنم با دونستن حجم بشکه نفت و ... باشه!
این همه تو پیجش گفتن ولی به سوالهای مردم جواب ندادن بیشتر به یه نامه رمز نگاری شده میمونه این متن برای تحریک نمایندگان مردم
محمد یزدی: 1392/10/1422:32:52،
32
9
حالا ما چه کنیم
بابک خوبه یا بده؟
LC: 1392/10/1500:03:41،
40
23
از ماست که بز ماست.هیچ قومی تغییر نمیکند مگر به دست خودش
amirabbas: 1392/10/1500:08:02،
40
23
فقط میتونم به اون کسایی که میگن این پول حقه ما بوده و مال زن وبچه بگم متاسفم براتون.امثال بابک زنجانی باید طلا گرفت.چون داره همون پولی که این نمایندهها و دولت میخوره و یه آبیم روش واسه ما سرمایه میکنه.ب اینهمه شرکت زده داره اشتغال زایی میکنه .بعضیا واقعا حقشون سوار هواپیمای توپولف 50 سال پیش بشن و برن اون دنیا. فقط ادعا نکنید
MEH: 1392/10/1500:30:55،
24
28
یا رب روا مدار که بعضیییییا معتبر شوند ...
محمد: 1392/10/1502:13:08،
21
29
تعریف نباشه من خودم وضع مالیم خوبه بله هم پولدارها هم مردم عادی به افراد خودساخته ای مثل زنجانی حسادت میکنند اگه زنجانی یک ملیون تومن به هرکدوم از اینایی که این حرفها رو میگن بده همه نظرها عوض میشه..مردم ما همینن.
آزادی و امنیت: 1392/10/1502:43:57،
38
25
مشکل بابک زنجانی نیست
مشکل طرز فکریه که بعضی ها هنوز از ۱۰۰۰۰ سال پیش دارن
و حسادتهایی که برای توجیح ناتوانی های خودشون و نتوانستن تامین نیاز مالی خودشون به دیگران میکنند
دوستان آدم باید واقع بین باشه نه حسود
الان مشکل ما و مردم اینه واقعا ؟
تا وقتی هم که تند رو باشه حال و روزما هم همینه
امید به خدا: 1392/10/1508:49:32،
20
19
واقعا انچه بر سر سرمایه های کشور داره میاد از زیارت عاشورا هم غم انگیزتره مقامات کشور یکم هم به فکر منافع اقتصادی کشور و مردم باشند دست از دخالت در کشورها بر دارن
عاشق وطن: 1392/10/1511:34:24،
14
27
اگر من رييئس جمهور بودم
1- به اون 19نماينده مردم پستهاي مهم كشوري ميدادم
2- مابقي رو از مجلس اخراج ميكردم
3-بابك وامثال بابك را توقيف اموال مي كردم و با هم دستاشون مي فرستادمش گوشه زندان
ترسو: 1392/10/1810:34:33،
78
15
خوب بعدش دیگه چی عاید انگلیس و آمریکا و... و خودت میشد.
عاشق وطن: 1392/10/1511:34:54،
21
24
اگر من رييئس جمهور بودم
4--قبل از هر چيزي به كشورم متكي مي شدم كشاورزي را گسترش ميدادم صنعتوبا پشتوانه جوناي ايراني گسترش وپيشرفت ميدادم گسترش دادنها نه مثل صنعت خودرو ( سر مردمو شيره ميمالن ) بلكه برنامه ريزي شده حساب شده. حالا مي خوان مارو تحريم بكن يا نكنن
علی: 1392/10/2011:16:57،
11
20
جناب رئیس جمهور!
دیگرون که از این حرفها زیاد زدند
شما هم روش
مرد عملش نیست!
امیرحسین قربانمهر: 1392/10/1512:22:13،
15
50
آقا حالا یکی بگه آخرش آدم بده کیه آدم خوبه کیه؟ اصلا اینجا کی به کیه؟
ترسو: 1392/10/1810:32:22،
16
12
راستش باید گفت شاید مابقی اون نمایندگانی هم که اعتراض نکردند یه جورائی یا خوردن و یا از اونائی که خوردن دارن خط میگیرن.
بعدش هم اگه بابک خان برا مردم کار میکرد باید همون 25000000000000 رو هم به اقتصاد مملکت تزریق میکرد نه به نام خودش تا اونوقت اگه مجهول الهویه هم میمرد تو اون دنیا به دردش مخورد.
ترسو: 1392/10/1810:41:40،
70
11
عزیز دلم مشکل اینجاست که هیچ جا بهتر از ایران نیست و ثانیا الان هیچ جا بهتر از زندان نیست چون اگه متن فیس بوکی درست باشه امن ترین جا برا بابک خان همن زندونه اونم تو ایران.
تقی: 1392/10/1810:56:20،
31
18
چیه بدجوری طرفداری میکنید .نکنه هم جیب هستی .زنجانی زنجانی میکنید. فقط اعدام .
ناشناس: 1392/10/1913:05:28،
20
21
مگر زنجاني پولت را از كجا آورده اي كه ادعا مي كني ايران اتيوپي مشود مگر تو كي هستي هر چه داري از مال همين مردم هست

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما