کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

افراد مدعی فقر برای دريافت يارانه ثبت‌نام كنند

کدخبر:۲۸۴۷۰چهارشنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳:۴۷۳۶۰۸ بازدید

وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به بهبود شرايط اقتصادي كشور گفت: اميدواريم با شرايط موجود رشد اقتصادی 5‌ درصدي تا پايان امسال ...

وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به بهبود شرايط اقتصادي كشور گفت: اميدواريم با شرايط موجود رشد اقتصادی 5‌ درصدي تا پايان امسال محقق شود.

علي طيب‌نيا امروز در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان سمنان اظهار كرد: بر اساس ارزيابي‌هاي انجام شده، اقتصاد كشور در ابتداي امسال شرايط مناسبي را داشته است.

وي افزود: رشد اقتصادي كشور در سه ماهه نخست امسال نشان داده كه رشد اقتصادي 5‌درصدي تا پايان سال دست‌يافتني است.

وي با اشاره به اينكه پايداري ملت ايران سبب رفع تحريم‌هاي ظالمانه غرب عليه ايران شده است، گفت: ممكن است همه تحريم‌ها لغو نشده باشد؛ اما بايد بدانيم اگر تحريم‌ها در گذشته ادامه مي‌يافت و وارد مرحله دوم مي‌شد؛ مشكلات بسيار زيادي را براي اقتصاد ايران ايجاد مي‌كرد.

وزير اقتصاد اضافه كرد: دشمن به خوبي دريافته بود كه اقتصاد ايران چه ضعف‌هايي دارد و وابستگي اقتصاد ايران به نفت را به عنوان يك مشكل اساسي به خوبي درك كرده بود و با استفاده از همين موضوع قصد فشار به اقتصاد ايران براي اعمال سلطه‌گري خود داشت؛ اما ملت ايران با پايداري خود دشمنان را ناكام گذاشتند.

وزير امور اقتصادي و دارايي ضمن ابراز خرسندي نسبت به آرامش ايجاد شده در بازار آن را نشانه‌يي از كارآمدي برنامه‌هاي دولت نام برد و گفت: دولت براي خروج از ركود و فعال‌سازي واحدهاي توليدي و صنعتي آسيب‌ديده از تحريم‌هاي ظالمانه و تحقق اقتصاد مقاومتي در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري خيز برداشته است.

وي تاكيد بر عزم دولت دكتر روحاني براي خروج از ركود و فعال كردن واحدهاي توليدي و صنعتي كشور اظهار كرد: وظيفه نظارت بر فرآيند فعال‌سازي واحدهاي توليدي مشكل‌دار و رفع موانع توليد در آنها در هر يك از استان‌هاي كشور به يكي از وزرا و اعضاي كابينه يازدهم واگذار شده كه در همين راستا ماموريت رفع مشكلات توليدي‌هاي استان سمنان به بنده واگذار شده است.

وزير اقتصاد از تدوين يك برنامه جامع از سوي كابينه تدبير و اميد براي اجرايي شدن طرح‌هاي اقتصاد مقاومتي و تحقق شعار سال خبر داد و تصريح كرد: در همين راستا، برش‌هاي استاني اقتصاد مقاومتي نيز تدوين شده است.

وي از برنامه‌ريزي براي فعال‌سازي واحدهاي كوچك و متوسط تعطيل و افزايش توليد واحدهايي كه زير ظرفيت كار مي‌كنند، خبر داد و اظهار كرد: با محقق شدن اين مهم علاوه بر افزايش سطح توليد، فرصت‌هاي اشتغال بسياري در كشور ايجاد مي‌شود.

طيب‌نيا از بهره‌گيري از ظرفيت بانك‌هاي كشور در راستاي فعال‌سازي اين واحدها خبر داد و گفت: با توجه به اينكه يكي از مهم‌ترين مشكلات اين واحدها در رصدهاي كارشناسانه قبلي، مشكل نقدينگي تشخيص داده شده دولت چند ماهي است با تامين منابع مورد نياز و اعطاي تسهيلات به همه واحدهاي مشكل‌دار بستر را براي ايجاد يك تحرك جدي در فضاي اقتصادي و توليد كشور فراهم كرده است.

وزير اقتصاد با اشاره به ارزيابي‌هاي مثبت اقتصادي انجام شده و نتايج مثبت آن در 3ماهه اول امسال رسيدن به هدف رشد اقتصادي 5‌درصدي را تا پايان امسال امكان‌پذير دانست و عنوان كرد: در صورتي كه اختلافات سياسي، حزبي، گروهي و نزاع بر سر تصاحب قدرت در عصر سياست‌هاي اصولي در اداره كشور غلبه نكند، مي‌توانيم از اين شرايط سخت عبور كنيم.

وزير اقتصاد با اشاره به رسيدن تورم به بيش از 40‌درصد در سال 91 و 45‌درصد در سال 92 و رشد اقتصادي منفي 6.8‌درصدي گفت: در اين سال نوسانات شديدي را در بازار ارز و طلا شاهد بوديم و نوسانات شديد هر روزه در بازار را فراموش نكرده‌ايم.

طيب‌نيا با بيان اينكه در آن سال‌ها عدم اطمينان و بي‌ثباتي در اقتصاد ايران وجود داشت، خاطرنشان كرد: اگر اين وضعيت ادامه مي‌يافت و مرحله دوم تحريم‌ها عليه ملت بزرگ ايران اعمال مي‌شد، آثار بسيار شديد‌تري بر اقتصاد كشورمان بر جاي مي‌گذاشت؛ اما ملت بزرگ ايران نشان داد با صبر، پايداري، ايثارگري و مديريت جهادي مي‌توان از مهم‌ترين مشكلات نيز عبور كرد.

طيب‌نيا با اشاره به اينكه كشورهاي اروپايي امريكا را مانع از ايجاد ارتباط اقتصادي با ايران مي‌دانند، بيان كرد: به عقيده برخي اروپايي‌ها مجموعه قدرت‌هاي اروپايي قادر به دفاع از حقوق خود در برابر امريكا نيستند.

وزير اقتصاد با اشاره به اينكه كاهش قيمت نفت در سال‌هاي اخير شديدترين و طولاني‌ترين تكانه نفتي در تاريخ معاصر بود، تاكيد كرد: براساس گزارش رسمي بانك جهاني، اقتصاد ايران بهترين عملكرد را در اين شرايط داشته است در حالي كه هنوز بي‌سابقه‌ترين و گسترده‌ترين تحريم‌ها بود.

طيب‌نيا با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي با تيزبيني و درك درست از شرايط واقعي كشور ابلاغ شده است، خاطرنشان كرد: تاكيدات درست مقام معظم رهبري فرصت مناسبي را براي ما فراهم كرده است تا بتوانيم اقتصاد كشور را درمان كنيم. وي با بيان اينكه هدف اقتصاد مقاومتي مقابله با بيماري دولتي و نفتي ‌بودن اقتصاد ايران است، خاطرنشان كرد: اين دو معضل همان چيزي است كه منشا آسيب‌پذيري كشور در برابر تكانه‌هاي خارجي و منشا اصلي رشد پايين اقتصادي كشور در 40سال گذشته و نيز عامل اصلي نوسانات در بيكاري و رشد اقتصادي كشور در اقتصاد ما بوده است، بنابراين همه ما بايد در راستاي تحقق اين سياست‌ها عمل كنيم.

وزير اقتصاد با اشاره به تدوين برنامه‌هاي جامع عملياتي براي تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي گفت: برخي پروژه‌ها براي امسال به عنوان اولويت انتخاب شده و تصميم گرفته‌ايم به‌صورت جدي روي آن متمركز شويم.

 
فقدان اطلاعات براي حذف يارانه پردرآمدها

وزير امور اقتصادي و دارايي بااشاره به تلاش سال گذشته دولت براي حذف دهك‌هاي پردرآمد گفت: در آن زمان مشاهده كرديم برخي يارانه‌بگيراني كه حذف شدند، «درآمد پاييني» داشتند. امروز اطلاعات لازم را از دهك‌هاي پردرآمد نداريم و تا اين اطلاعات در دسترس نباشد امكان حذف يارانه‌هاي پردرآمدها وجود نخواهد داشت.

طيب‌نيا با بيان اينكه در 6ماهه نخست امسال 21هزار ميليارد تومان يارانه به مردم كشور پرداخت شده است، گفت: تا پايان امسال نيز همين مقدار نقدينگي به‌عنوان يارانه در كشور تزريق مي‌شود درحالي كه مجموع درآمدهاي يك‌ساله دولت حاصل از افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي 31هزار ميليارد تومان است و با كاهش 11هزار ميليارد توماني در اين زمينه مواجه هستيم.

وي بااشاره به اينكه يارانه نبايد به همه اقشار تعلق بگيرد، عنوان كرد: بايد يارانه تنها به افراد زيرپوشش كميته امداد و بهزيستي پرداخت شود و افراد مدعي فقر، براي دريافت يارانه ثبت‌نام كنند. در اين صورت حداقل سالانه 30هزار ميليارد تومان در كشور صرفه‌جويي مي‌شود. دولت در اين صورت مي‌تواند اين اعتبار را صرف پرداخت يارانه توليد و توسعه زيرساخت‌هاي كشور كند چراكه امروز دولت با درآمدهاي فعلي نمي‌تواند يارانه توليد را پرداخت كند.

وزير اقتصاد در ادامه ارائه اظهارنامه مالياتي را شرط استفاده از تخفيف‌ها و معافيت‌هاي مالياتي عنوان و تصريح كرد: كسي كه اظهارنامه ارائه نكند، نمي‌تواند از معافيت‌هاي مالياتي برخوردار شود.

وي با بيان اينكه دولت مي‌خواهد از اطلاعات درآمدي مردم آگاه باشد، عنوان كرد: بايد ميزان درآمد و دارايي مردم را بدانيم چراكه در همه جاي دنيا اين موضوع مرسوم است. دولت بايد نسبت به درآمدهاي مردم مطلع باشد، اما اين اطلاعات نبايد در جايي درز كند.

همچنين سازمان امور مالياتي كشور سال‌هاست كه از وضعيت اطلاعات درآمدي مردم مطلع است اما تاكنون اين اطلاعات در جايي درز نكرده است.

طيب‌نيا با تاكيد بر لزوم يكسان‌سازي نرخ ارز گفت: درنظر داريم تا در چند ماه آينده يكسان‌سازي نرخ ارز را انجام دهيم و قدم‌هاي موثري را در اين زمينه برداشته‌ايم.

وي بااشاره به اينكه امروز فاصله نرخ ارز آزاد و مبادله‌يي بسيار كم است، عنوان كرد: از طرفي نيز سبد اقلام استفاده از ارز مبادله‌يي منقبض شده است و مشكل دو نرخي بودن ارز تا 2، 3ماه آينده عملا حل مي‌شود.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

علی: 1395/7/1400:07:53،
212
32
خجالت بکش فقیر یعنی چی ؟
نیما: 1395/7/1400:49:09،
148
38
"وي بااشاره به اينكه يارانه نبايد به همه اقشار تعلق بگيرد، عنوان كرد: بايد يارانه تنها به افراد زيرپوشش كميته امداد و بهزيستي پرداخت شود و افراد مدعي فقر، براي دريافت يارانه ثبت‌نام كنند. در اين صورت حداقل سالانه 30هزار ميليارد تومان در كشور صرفه‌جويي مي‌شود. "

اینم از وزیر آقای روحانی !

آخه پروفسور برو یکم تحقیق کن یارانه برای چی داده شد ؟
ماچی داده شد ؟ یا در اضای قطع یرانه آب و برق و گاز و بنزین ؟؟؟؟؟؟؟
وزیر عشق نیویورک ریاکار: 1395/7/1401:06:49،
125
30
اصلا با این ادبیات در شان یه بخشدارم نیست چه برسه وزیر...علنا میخواد طرف خودشو برا 13 دلار خار کنه..واقعا جای تاسفه به جای توزیع ثروت فقر وتوزیع میکنن ودم به اصطلاح مدیران اقتصادی رو با حقوقای نجومی دیدن...حالا باز یه عده جاهل بیان منفی بدن بگن دلواپس و...در صورتی هردوگروه مثل همند یکی از یکی بدتر...فقط خوب ریش خند تلخی میزنه و دشمن دشمن میکنه از تحریم حرف میزنه تا دیروز بهانشون جنگ بود حالا شده تحریم......
کیانی: 1395/7/1402:40:50،
125
28
اگه تو مصاحبه بالا یک کلمه حرف راست کسی پیدا کرد ؟
گکمن: 1395/7/1404:41:52،
139
31
این چه طرز صحبت کردن با یک ملت بزرگ و آبرومنده؟ مگه از جیب خودت میخواهی صدقه سر بدی،کجای دنیا یه وزیر که خدمتگزار مردم باید باشه ،با این لحن میاد صحبت کنه.
ایرانی: 1395/7/1406:20:50،
85
26
یجوری صحبت میکنن انگار ایران شده سوئیس ، بابا هر روز داریم بدبختتر میشیم یکی بره واژه خجالت رو واسه اینا توضیح بده
فلاکت.زده: 1395/7/1407:00:39،
66
29
بابا ی فکری بردارید برای اقتصاد این مملکت الان همه.ناراضی هستند حتی پولدارش مردم تو نون شب موندن دلار را ارزان کنید واقعا اگر اینکاره نیستید از مستشاران خارجی استفاده کنید همچون گذشته..
کوکی: 1395/7/1408:33:09،
72
21
خجالت؟؟؟؟؟؟
همه فقیرن دیگه؟؟؟؟
ماهی 812 تومن حقوق مردم هستش بعدش انتظار داری بهمون بگن میلیاردر؟؟؟؟؟؟؟
یعنی خوشم میاد ملت ناراحت هم میشن.
حداقل 50 میلیون نفر تو این خراب شده زیر خط فقر هستند.
بهروز: 1395/7/1408:44:26،
34
31
یه زمانی مسئولین می گفتند یارانه ها حق همه مردم است چه پولدار و چه بی پول و بخاطر همین یارانه را به دست خود مردم دادند تا هر کسی هر جور صلاح میداند خرج کند مثلا شخصی که ماشین ندارد می تواند بجای یارانه سهم بنزین جای دیگری خرج کندمتاسفانه الان همین یارانه اندک که میدهند را نیز می خواهند از کل مردم بگیرند

و شنیده ام که فقط به افراد زیر پوشش بهزیستی وکمیته امداد تعلق خواهد گرفت.
رسول: 1395/7/1409:09:04،
88
21
اقاي محترم
اولأ فقير خودتي
دومأ فقير خودتي
سومأ فقير هم خودتي و هم تمام فك وفاميلت ،
يعني چي كه هر كي فقير هست بياد يارانه ثبت نام
يارانه حق همه هست ، تو چيكاره هستي كه واسه مردم تعيين تكليف ميكني
فقیر: 1395/7/1409:53:36،
57
18
جناب آقای وزیر باید از همه مردم بخاطر این نوع گفتار و صحبت در مورد مردم از ملت عذر خواهی کنه
Amir: 1395/7/1411:15:25،
33
12
یارانه از بابت گران کردن نان و آب و برق و سوخت بود . با این هوشتون چطوری وزیر شدی
الهام: 1395/7/1411:43:06،
44
26
بهبود شرایط اقتصادی
؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهتره سری به بازار بزنین
ببینین که همه جاها همه پاساژها
مغازه دارها فقط استادند به هم نیگا میکنن
یا تبلت بازی و تلگرام بازی میکنن
اصلن مشتری نیست که نیست
اونوقت میگی که بهتر شده شرایط ؟؟؟
در ضمن این 45500 حق پول نفتمونه
پول آب و برق که 38 سال قبل وعده دادند
سالار : 1395/7/1412:13:30،
25
30
مجموع درآمدهاي يك‌ساله دولت حاصل از افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي 31هزار ميليارد تومان است !!!
یعنی چی ؟
فقط روزی 60 میلیون لیتر بنزین 1000 تومنی به مردم میفروشن که قیمت تمام شده ش 200 تومن هم برای دولت نیست...
میشه 60 میلیون * 365 روز سال * 1000 تومن = 20 هزار میلیارد تومن سود خالص
گازوئیل روزی 100 میلیون لیتر میفروشن = 15 هزار میلیارد تومن سود خالص
الباقی مشتقات نفتی که در داخل میفروشن که سر به فلک میزنه...
همش سوده براشون...
سعید: 1395/7/1413:12:08،
32
29
وزارت کار آمریکا قرار است روز جمعه آمارهای اشتغال ماه گذشته را اعلام کند. به اعتقاد برخی تحلیلگران اقتصادی، اگر آمارهای اشتغال آمریکا نشان دهد که به طور متوسط اقتصاد این کشور هر ماه 180 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است
ما کجاییم وانها کجا
نادم: 1395/7/1416:40:33،
29
21
حواستون رو سال اینده موقع رای دادن جمع کنید وببینید که به کی دارید رای میدید تا مثل حالا به چه کنم نیفتید.
ایرانی: 1395/7/1400:09:58،
115
28
کنتور که نمیندازه . هر چی عشقته بگو
وطن پرست: 1395/7/1409:06:25،
72
20
اقاي طيب نيا شما هم حتما" ثبت نام بفرمائيد زيرا فقر فقر است هرچند که فقرادبيات گفتاري باشد. براي شما متاسفم
مهدی ایت: 1395/7/1400:11:46،
147
29
افراد مدعی فقر!!!
واقعا شرم آور است
نمیدونم چرا هر انسان اول سرش پایین است و بعد از مدتی که در یک پست ریشه جا میگیرد و هم خود و هم همنوعان خود را ارتزاق میدهد،دریده و بی فهم میشود
این فقیرها که تو نام به کراهت میبری هموطنان تو هستند که به رییس کلید دار تو با هزاران امید و آرزو رای دادند!
فقیر باشی ولی فقر عقل نداشته باشی
امیدوارم هیچ خانواده ای نیاز به صدقه این خدا بی خبران را نداشته باشد.شب خوش
سالار : 1395/7/1400:22:46،
113
34
بنده یک جوان تحصیل کرده در دانشگاه دولتی و بیکار هستم...
بنده مدعی فقر هم هستم و لذا یارانه بنده باید چندین برابر شود...
با توجه به اینکه اینهمه پول نفت و گاز و مالیات و پتروشیمی و شرکتهای خصولتی و ... که ریالی از آن خرج امور عام المنفعه و بنده ی نوعی نمیشود و تمام آن پول صرف پرداخت آخر ماهی (یارانه) کارمندانی که توانایی عرضه کار و مشاغل آزاد را ندارند؛ میشود،
لذا از دولت تقاضا دارم یارانه بنده را تمام و کمال سر موعد مقرر پرداخت نماید.
سالار: 1395/7/1400:44:49،
69
32
برادر چرا منفی میدی!؟!؟
میترسم به قرآن...
آخه من و خانوادم از ذخایر نظام نیستیم که حقوق های 50 میلیونی بگیریم...
میترسم که یارانمم قطع بشه دستم به هیچ جا بند نباشه اونوقت از گرسنگی بمیرم...
آقا من فقیرم...
یارانه میخوام...
ارشد 82 : 1395/7/1408:24:16،
25
58
پسر خوب کی مجبورت کرد بری دانشگاه اونم دانشگاه دولتی ..لابد رفتی رشته بدرد نخور خوندی و از تمام ملت هم طلبکاری که چرا بیکاری .گذشت زمانی که صرفا با داشتن مدرک تحصیلی شغل مناسب پیدا میشد.بجای غر زدن و متهم کردن دیگران افکارتو عوض کن و خودتو متقاعد کن که اون مدرکی که داری و بهش افتخار میکنی ذره ای ارزش نداره و اگر عرضه داری برو فکر جدیدی در رابطه با ادامه زندگی ات کن چون دقیقا منم این مسیر طی کردم و به این نتیجه رسیدم.
کوکی: 1395/7/1409:51:39،
44
23
کلا همه زدن به سیم آخر.
هممون دسته جمعی قاطی کردیم.
حالا یه عده تو ظاهرشون معلومه یه عده نه درونشون قاطیه ولی ظاهرا صحیح و سالمن.
سالار : 1395/7/1410:11:37،
33
18
وقتی میبینم طرف رتبه 30 هزار کنکور شده (8 سال قبل) - بعد پزشکی تهران با سهمیه قبول شده و الان هم ماهی 8 تومن دریافتی داره؛ با منی که شدم زیر 2000 و الان کار درست و درمون ندارم زمین تا آسمون فرق داره
باید هم بزنم به سیم آخر!!!
پاسخ به ارشد 82: 1395/7/1410:38:38،
30
25
لابد اونهایی که رشته به درد بخور تو این مملکت خوندند الان سرکارن نه؟!
اصلا کی تشخیص میده فرق بین رشته بدرد بخور و بدرد نخور رو؟ تعریف رشته بدرد نخور چیه؟ گناه جوون تحصیلکرده هست که که حاکمیت کار و شغل و صنعت و اقتصاد ایجاد نکرده یا گناه راهی که انتخاب کرده؟ در سازمان دولتی که اینجانب حدود 15 سال مهندس اونجا هستم قائم مقام مدیریت عامل مدرکش دیپلمه! مدیر فلان قسمت که چندین مهندس و کارشناس زیر دستش هست دیپلمه و اونقدر پشتشون گرمه که حتی به خودشون زحمت نمیدن برن یه مدرک الکی بگیرن! و با همین دیپلم حقوق های کلان میگیرند!
مشکل از راه تحصیل که جوونها انتخاب میکنند نیست مشکل از مملکت و سیستمشه!
سعید : 1395/7/1400:59:14،
58
31
همه مسئولان کشور باید برن یه دوره ای چیزی ببینن اول درست حرف زدن رو یعد بگیرن بعد.
سعید: 1395/7/1401:32:25،
62
27
جناب طیب نیا ، بعنوان وزیر این مملکت یه بار دقیقا صحبتهای خودتون رو مرور کنید چون احتمالا از قبل خیلی به اونها فکر نکرده بودید . یه جا فرمودید برای حذف یارانه اطلاعات درآمدی مردم رو نداریم! و پایین تر در مورد مالیات گفتید اطلاعات درآمدی همه رو دارید!! پس از فیشهای نجومی هم خبر داشتید قبلا ولی تا رو نشد اقدامی نکردید و البته نخواهید کرد ، احسنت استاد ... سی میلیارد صرفه جویی کنیم که توی پرداخت این حقوقهای نجومی و بریز و بپاشها کم نیارید؟ حضرتعالی و امثال شما نگران کشورهای اروپایی در گرفتن حقشون از آمریکا نباشید قربان لطفا حق ملت رو ادا کنید ... جسارتا ملتهای کوچک هم مسئولین بزرگ لازم دارن چه برسه به ملت بسیار بزرگ ایران و شرم آوره که به دلیل مدیریتی که نبوده و ندارید کلمه ( فقر ) رو باید با این همه ثروت خدادادی کنار عنوان هموطنتون بکار ببرید ... یه روز خوب میاد
نعيم: 1395/7/1401:47:30،
70
31
اين اقا رسما داره به مردم توهين ميكنه مدعي چيه حق خود مردم واقعا شرم اوره
دانشجوی بیکار: 1395/7/1402:20:09،
74
27
خرداد سال دیگه ما فقیر فقرا را میبنی ،آقای وزیرتدبیر و امید،به امید روزی که ملت ایران از خواب غفلت بیدار بشن،آنوقت میفهمی فقیر وبیچاره کیه جناب وزیر
هم وطن: 1395/7/1407:26:51،
36
22
خیلی جالبه که ایشون و برای شهر خودشون )سمنان(قرار داده اند. اول نباس شهری بزرگ رو براش فکر میکردن آیا؟
sara: 1395/7/1407:34:35،
50
19
استاد اگه یارانه پرداخت نمیکردین با چهار برابر شدن قیمت بنزین مملکت کن فیکون می شد شما هم الان اینجا نبودی اظهار نظر کنی....
mahdi: 1395/7/1407:46:17،
53
21
شما که با شیب ملایم یارانه های همه رو قطع کردی...میخای به چیزیم بدیم بهت؟؟
ایکس باکس: 1395/7/1408:27:43،
36
21
" مجموع درآمدهاي يك‌ساله دولت حاصل از افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي 31هزار ميليارد تومان است و با كاهش 11هزار ميليارد توماني در اين زمينه مواجه هستيم"


ما که کمتر مصرف میکنیم قبض کمتر بندازه !
اونوخت درآمد شما کم میشه دوباره تعرفه میبرین بالا !!!!

"مدعی فقر "
یارانه رو دادین برا پول قبضایی که یهو چند برابر شد !
فراموش کردین انگار

فقیر اونیه که دست میبره به دار و نداره ملت ..

یادمون باشه دولت خواست چیزی بره قبول نکنیم ..
کارت سوخت بده .. سوخت گرون شه .. کارتو پس بگیره
یارانه بده .. همه چیو گرون کنه .. یارانه رو پس بگیره


اصلا بیایین برا نفسی که تو این کشور میکشیمم عوارض بزنین
کیان: 1395/7/1408:33:53،
46
31
حتما باید بیاییم از سوپری در خونه شما خرید کنیم؟!؟!؟!
مرد حسابی مردم دارن از فقر خون گریه میکنن.
همه زندگیا به فنا رفته.
به خاطر نبود کار من ه مهندس با 7سال سابقه کار زنم گذاشت رفت چون درامدم ناچیز بود.
اون دنیا جی میخوان جواب خدا رو بدن این مدعی ها...
abbas313: 1395/7/1409:34:31،
42
17
عزیز اینا اگ به اون دنیا اعتقاد داشتن اینجور به اسم دین بریز وبپاش نداشتن
فرزاد: 1395/7/1408:54:04،
48
27
جناب آقای وزیر که راه یارانه رو داری به انحراف میبری! مگه از روز اول گفتند یارانه برای فقرا هست یا یارانه باید به فقرا داده بشه؟! سوبسیدی که دولت موظف بود به آب و برق و گاز و بنزین و سوخت و قیمت نون بده حذف شد گفتند همین سوبسید رو مستقیم میدیم دست مردم خودشون مدیریت کنند اصلا این بحث ربطی به فقیر و غنی نداشت! مگه داری صدقه میدی که میگی کسایی که مدعی فقر هستند؟! یارانه رو یا باید مستقیم توی برق و آب و گاز و بنزین و سوخت و نون و کالاهای اساسی تزیریق کنید یا باید به دست مردم بدید و این ربطی به فقیر و غنی بودن نداره!
حسین: 1395/7/1409:36:28،
33
23
وای به حال ملتی که وزیر ومسیولینش امثال این آقا باشه .وزیر حذف یارانه مناسب این آقاست نه سمت وزیر اقتصاد
ليلا: 1395/7/1409:47:24،
37
21
بايد به اين آقاي وزير گفت: تو خوبي.
پویا: 1395/7/1410:05:31،
50
24
مشکل اینجاست که این مبلغ اگر به مردم اختصاص پیدا نکند صرف خرید املاک در کانادا و سایر کشورهای سطح یک جهان، حقوق های آنچنانی برای افرادی که شاید لیاقت اداره یک خانواده را هم ندارند چه برسد به یک دستگاه دولتی و مردم در غزه و لبنان و فلسطین و جدیدا هم موشک میشود و به یمن میرسد!!!
ماه: 1395/7/1410:09:12،
30
20
80میلیون مدعی فقر تو کشور وجود داره
حالا یه فکر دیگه ای برا حذف یارانه ها بکنید
ایرانی: 1395/7/1410:28:56،
46
22
بزرگترین فقر جهل است که در گفتار اقای وزیر مشهود است پس اولین وبزرگترین فقیر خودتی اقای وزیر
رضا: 1395/7/1410:30:19،
42
26
دچار فقر نيستم ولي دليلي هم نداره كه نگيرم
اتفاقا خوب هم بايد بگيرم با حقوق ماهي 930

حالا كجا ثبت نام كنم ؟

خدا ريشه ظلم را بكنه
ایرانی بدبخت: 1395/7/1410:45:45،
36
33
یارانه حق مسلم ماست.
نويد: 1395/7/1411:03:00،
41
20
تا زماني كه خودتان حقوقها، درامدها و مزاياي پنهان واشكار ميگيريد ووقتي كلي هزينه تشريفات دولت نه براي خارجيها بلكه براي مردم خودمان ميكنيد اين حرفها خيلي محلي از اعراب ندارد
بهروز فخاری: 1395/7/1411:03:26،
39
28
زرشک. داداش اگه وضعیت اقتصادی در سال جاری بهبود یافته پس چرا شرکت ما که یه شرمت مهندسین مشاور با سابقه هست، 4 ماه حقوق عقب افتاده داره. یا ما تو این مملکت زندگی نمیکنیم یا آقایون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا زررررررررشک
امید وار ی : 1395/7/1413:17:06،
26
31
پو ل دار ها نگران نباشند شب قبل طیب نیا در سمنان گفت ما حتی یارانه سه دهک بالا را هم نمی توانیم حذف کنبم
زرگرنژاد اصل: 1395/7/1413:20:25،
34
21
حضرت والا مقام طیب نیا :اولش که خواستید نرخ انرژی را بالا ببرید امر بفرمودیداین پول طیب و طاهر است حالا چی شد که خر تان از پل گذشت .و هزینه انرژی نیز برای ایرانیان از فوب خلیج فارس هم زد بالا و اینک ادبیات دولتمردان اینقدر عوض شده است و توهین هم میکنید اشکال ندارد خوب از طلا شدن منصرف شدیم لطف بنمایو مارا مس فرماو نرخ انرژی را نیز به حال امر بفرمایید
آه: 1395/7/1413:34:14،
28
27
یکی بیاد جلوی این اهانت ها رابگیره نمیدونم نمایندگان مردم تو مجلس چرا برخورد نمیکنند
محمد: 1395/7/1413:35:47،
38
16
خودتون مردم رو فقیر کردید برای رسیدن ب مقام و ریاست
کاشف: 1395/7/1413:41:15،
25
18
یادتان نرود از صدقه سر این ملت عالی جناب وزیر شده ایدو حال اینگونه پشت میز ریاست جلوس میزنید واینگونه انشاء میکنید رسمش نیست بخودت بیا
فلفل : 1395/7/1414:19:54،
30
23
سخني از علي ( ع ) كه فرموده رياست و پست ومقام را بايد به فرد اصل ونصب دار بايد سپرد افسوس كه0000
كارشناس ارشد مالي: 1395/7/1416:52:59،
26
28
من به شرطي از يارانه انصراف ميدم كه يارانه برگرده به حالت اول...اگر حق من هست پس بايد به من بدن..چرافكر ميكنن مردم حاليشون نيست كه اين پول رو قرار بود به آب وبرق و...ندن بلكه بدن به خود مردم يعني ميخواي رسما وقانونا حق من بكشي بالا ديگه....
ali: 1395/7/1417:45:50،
16
26
همه عزمشون رو جزم کنن واسه انصراف
مدیران نجومی این اقایون زیر خط فقرن
تو رو خدا ملت گناهن انصراف بدین مدیرا دارن از گرسنگی میمیرن...
بنیامین: 1396/3/622:26:34،
1
1
یارانه برای این بمردم داده شد که دولت و کارخانه هایش نرخ کالا و خدمات خود را تا ۲۰۰درصد اضافه کرد در ثانی بازنشستگان و مستمری بگیران جز فقرا نیستند جناب وزیر شما به بهانه کمک به اقتصاد میلیاردها تومان به عنوان یارانه به کارخانجاتی از جیب مردم می‌پردازید شما فقط چهار سال دولت را اداره میکنید در دورقبلی که مهار تورم را با فقیرتر کردن فقرا و حالا میخواهید به بهانه کارافرین قشر چهار درصدی را بیشتر حمایت کنید

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار