کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

زمانی برای انتخاب میان دو خودرو در بازار

کدخبر:۲۶۰۱۵پنجشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶:۰۲۱۰۴۸۳ بازدید

انتخاب یک خودرو از میان گزینه‌های موجود در بازار شاید یکی از دشوارترین خریدهای ممکن باشد؛ چرا‌که اغلب باید بانگاهی بلند‌مدت به ماجرا ...
زمانی برای انتخاب میان دو خودرو در بازار

انتخاب یک خودرو از میان گزینه‌های موجود در بازار شاید یکی از دشوارترین خریدهای ممکن باشد؛ چرا‌که اغلب باید بانگاهی بلند‌مدت به ماجرا نگریست. در این میان برخی هم هستند که با سرعت بیشتری خودرو خود را عوض می‌کنند. آنها نیز همیشه دوست دارند بدانند که خودروهای جدید کدام هستند و تفاوت‌ها و شباهت‌های آنها با خودرو کنونی‌شان چیست.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از دنیای‌اقتصاد، در بازار رو‌به رشد خودرو ایران چه از نظر تنوع مدل و چه از نظر افزایش خریدار مساله انتخاب خودرو، روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این صفحه سعی شده خودروهای مختلفی که از نظر قیمت یا قابلیت‌های فنی در یک کلاس قرار دارند با زبانی ساده با یکدیگر مقایسه شوند.‌ به‌‌گونه‌ای‌که در نهایت خواننده بتواند دید کلی درخصوص خودروهای کلاس‌های مختلف پیدا کند.
 جک S5 یا تیگو5
 

جک S5 یا تیگو5


شاسی‌بلند‌های ارزان‌قیمت همان‌هایی که فقط و فقط جثه بزرگ دارند؛ اما در شرایط سخت همچون سواری بوده و حتی از پس جاده‌های لغزنده هم آن‌طور که انتظار می‌رود برنمی‌آیند چه رسد به مسیرهای آفرود. دو خودرو از سرزمین اژدهای زرد به بازار ایران فراخوانده شده‌اند؛ چراکه در این بازار می‌توانند موفق باشند. تیگو 5 نمونه وارداتی ام‌وی‌ام X33 است. از این‌رو از نظر کیفیتی در سطحی بالاتر از نمونه ایرانی و البته قدیمی‌اش قرار می‌گیرد. این خودرو از موتور هم حجم با جک S5 برخوردار است. اما موتور جک بسیار پر قدرت‌تر از تیگو است؛ چراکه از سیستم توربوشارژر بهره می‌برد. از این‌رو در شتاب و سرعت جک توانسته به خوبی از پس تیگو بر‌آید.

هر دو خودرو زیبا است و در ایران با اقبال زیادی همراهند. از نظر امکانات تیگو بهتر عمل کرده و در زمینه مصرف سوخت نیز همین‌طور اما جک از هندلینگ بالاتری نسبت به تیگو برخوردار است. همچنین درون کابین نیز فضا‌ها تقریبا یکسان است و صندلی‌ها نیز راحت هستند. با توجه به وارداتی بودن تیگو قیمت جک از تیگو پایین‌تر است و می‌تواند انتخاب ارزان‌تری باشد؛ به خصوص اینکه خدمات پس از فروش گسترده‌ای دارد. به‌طور‌کلی می‌توان این دو خودرو چینی را در زمینه کیفیت خودروهایی مناسب دانست. ولی اگر شتاب و سرعت برای شما در درجه اهمیت بیشتری است جک S5 اتوماتیک انتخاب بهتری خواهد بود و امکانات بیشتر را نیز می‌توانید در تیگو5 بیابید.
 ام‌وی‌‌ام 550 یا برلیانس H330
 

ام‌وی‌‌ام 550 یا برلیانس H330


دو خودروی صندوق‌دار که در ایران تولید می‌شوند هر دو خودرو چینی بوده و قیمت‌های نزدیکی دارند. Mvm550از موتوری پر‌حجم‌تر و قوی‌تر نسبت به برلیانس برخوردار است و در شتاب‌گیری نیز عملکرد بهتری دارد این در حالی است که مصرف سوخت برلیانس کمتر است و البته در مسیرهای پر‌پیچ‌و‌خم نیز عملکرد بهتری دارد؛ یعنی هندلینگش بهتر است. هر دو خودرو از آپشن‌هایی تقریبا برابر برخوردار هستند و برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند؛ اما برلیانس به دلیل داشتن موتوری کم‌حجم در مسیرهای سراشیبی و با ظرفیت کامل عملکردی کند دارد. هر دو خودرو طراحی خوبی دارند.

این در حالی است که برلیانس با توجه به شبیه بودن به خودروهای بی‌ام‌و توانسته در بازار موفق‌تر باشد. درون کابین نیز کیفیت قطعات متوسط است و فضای کافی برای سرنشینان وجود دارد. خدمات پس از فروش هر دو خودرو گسترده است؛ اما این گستردگی در برلیانس بهتر است. هر چند هنوز میزان قطعات یدکی هر دو خودرو در بازار به سطح مطلوب نرسیده است. در بازار دست دوم راحت‌تر می‌توان برلیانس تازه وارد را به فروش رساند و ام‌وی‌ام نتوانسته آن‌طور که باید در بازار موفق باشد. به‌طور کلی هر دو خودرو انتخاب‌هایی مناسب در این بازه قیمتی هستند؛ اما موتور قوی‌تر در سینه Mvm550 نهفته است و چهره‌ای زیبا‌تر و البته بازار دست دوم بهتر نیز در دستان برلیانس h330 است.
 کیا ریو یا  تویوتا یاریس
 

کیا ریو یا  تویوتا یاریس


تویوتا یاریس و کیا ریو هر دو خودروهای کوچکی هستند؛ اما ریو بدنه‌ای با طراحی حجیم‌تر دارد. ریو از موتوری پرحجم‌تر نسبت به یاریس برخوردار است که قدرت بیشتری هم تولید می‌کند. این در حالی است که یاریس خودرویی کم‌اشتهاتر برای بنزین بوده و از این نظر می‌توان آن را اقتصادی‌تر دانست. این موضوع در‌مورد استهلاک هم صدق می‌کند و یاریس استهلاک بسیار کمتری دارد. ریو از نظر امکانات بر یاریس برتری دارد اما در بازار خرید و فروش کارکرده‌ها، این یاریس است که یکه تازی می‌‌کند.

این در حالی است که ریوهای قدیمی طرفدار زیادی داشتند و هنوز هم دارند اما ریوهای جدید به خوبی در بازار عرضه و معرفی نشدند. هر دو خودرو درون کابین طراحی خوبی دارد و کیفیت مواد به کار رفته در آنها مناسب است. هر چند که ریو کمی جادارتر است و لوکس‌تر به نظر می‌رسد. ریو به لطف موتور قوی‌تر در مسیرهای سراشیبی می‌تواند شما را راضی‌تر نگه دارد؛ اما یاریس خودرویی با کیفیت بسیار بالا و موفق در بازار صفر کیلومتر و دست دوم و البته خودرویی به واقع اقتصادی محسوب می‌شود که می‌تواند انتخاب بلند‌مدت‌تری از ریو با بازار خرید و فروش ضعیف اما پر‌آپشن و پر‌قدرت‌تر باشد.
 مزدا3  یا کیا سراتو
 

مزدا3  یا کیا سراتو


در اینجا خودروهای مورد نظر ما نمونه‌های دنده‌ای هستند که هر دو در داخل تولید می‌شوند. هر دو خودرو با موتورهای هم حجم 1.6 لیتری روانه بازار شده‌اند. موتور سراتو قدرت بیشتری تولید می‌کند همچنین در شتاب‌گیری نیز عملکرد بهتری از مزدا دارد. اما این مزدا است که کم اشتها‌تر از سراتو بوده و البته کمی اقتصادی‌تر هم هست. هر دو خودرو از چهره‌های زیبا برخوردارند و درون کابین نیز طراحی مناسبی دارند از نظر امکانات نیز در سطح بالایی قرار نداشته و شرکت‌های تولید‌کننده تا جایی که توانسته‌اند آپشن‌ها را به حداقل رسانده‌اند. در بازار هر دو خودرو موفقند.

اگرچه نمونه‌های دو لیتری اتوماتیک این دو خودرو فروش نمونه‌های 1.6 لیتری را تحت تاثیر قرار داده اما با توجه به قیمت کمتر، این مدل‌ها نیز فروش مناسبی دارند. سواری هر دو خودرو اسپرت بوده و کمی خشک است؛ اما در این میان سراتو خشک‌تر است. فضای کابین سراتو جادارتر از مزدا است؛ اما طراحی کابین مزدا زیبا‌تر است. همچنین هر دو خودرو در عبور از مسیرهای پر پیچ و خم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. این در حالی است که مزدا با ارتفاعی کمتر از زمین در برخی از سرعت‌گیرهای دقت بیشتری را می‌طلبد به‌طور کلی هر دو خودرو انتخاب‌هایی خوب و اقتصادی به حساب می‌آیند و می‌توانند برای خانواده‌ها گزینه جذاب‌تری نسبت به نمونه‌های چینی باشند.
 بی‌ام‌و X1  یا ولوو XC60
 

بی‌ام‌و X1  یا ولوو XC60

اینکه ولوو در کلاسی بالاتر و اتاقی بزرگ‌تر قرار دارد، هیچ بحثی نیست؛ اما این بار قیمت مد نظر بوده است. هر دو خودرو در بازار ایران کم‌اقبال و شکست خورده‌اند. بازار دست دوم نداشته و با افت قیمت‌هایی فراوان به فروش می‌رسند. هر دو خودرو هم حجم هستند اما بی‌ام‌و قدرت بیشتر دارد و البته گیربکس 8 سرعته این خودرو نیز سبب شده تا با اختلاف فاحشی ولوو را در شتاب‌گیری پشت سر بگذارد. این در حالی است که ولوو مصرف سوخت کمتری دارد و البته یکی از ایمن‌ترین شاسی‌بلند‌های جهان است؛ اما ایرادات زیادی به آن وارد است. مثلا خودرو با این ابعاد و قیمت تک دیفرانسیل بوده و در زمستان و البته جاده‌های لغزنده کارآیی یک شاسی بلند را آن‌گونه انتظار داریم ندارد.

این در حالی است که X1 با استفاده از سیستم xdrive وضعیت متفاوت‌تری دارد. هر دو خودرو چهره‌های زیبایی دارند، اما می‌توان ولوو را زیباتر دانست؛ به‌خصوص اینکه امکانات زیادی را در خود جای داده و البته طراحی کابینی زیبا دارد. مواد به کار رفته درون هر دو خودرو مناسب است اما ولوو راحتی بیشتری را برای سرنشینان به همراه دارد و البته فضای بیشتری را نیز در خود جای داده است. خدمات پس از فروش هر دو خودرو خیلی خوب نیست اما X1 به مراتب خدمات بهتر و البته گسترده‌تری نسبت به XC60 دارد. به‌طور کلی می‌توان هر دو خودرو را انتخاب‌هایی قابل قبول دانست؛ اگر بلند‌مدت برای نگه داشتن ماشین فکر می‌کنید.
 کیا کادنزا یا هیوندای گرنجور
 

کیا کادنزا یا هیوندای گرنجور

دو رقیب کره‌ای در بازار ایران که نمونه‌های صفر کیلومتر آنها دیده نمی‌شود یا اینکه خیلی کمیاب است. دلیل آن هم حجم موتور بالای آنها است. در همین ابتدا باید گفت که برخی از افراد هیوندای دوست دارند و برخی دیگر کیا پس نمی‌توان به‌طور حتم یکی را برتر دانست اما هر دوخودرو 6سیلندر است و کادنزا موتوری پر حجم‌تر و البته پر‌قدرت‌تر در سینه دارد. این در حالی است که در شتاب‌گیری و سرعت نیز برگ برنده دست کادنزا است. اما همه اینها به معنای این نیست که مصرف کادنزا در سوخت بیشتر باشد؛ چراکه با اختلافی ناچیز مصرف سوخت کادنزا کمتراز گرنجور است. هر دو خودرو طراحی زیبایی دارد اما کادنزا کمی اروپایی‌تر طراحی شده است.

درون کابین نیز هم طراحی خوبی دارد و هم مواد به کار رفته کیفیت خودروهای اروپایی را دارند. هیوندای گرنجور نیز در کنار داشتن کابین زیبا و با کیفیت آپشن‌های بیشتری در اختیار راننده می‌گذارد. هر دو خودرو در بازار پر طرفدارند اما اقبال بیشتر با گرنجور است. خدمات پس از فروش هر دوخودرو مناسب است؛ اما در بازار قطعات هیوندای فراوان‌تر و البته ارزان‌تر از کیا است. فضای کابین هر دو خودرو بزرگ و جادار و مناسب برای خانواده‌ها است. این دو کره‌ای کم استهلاک هستند و هزینه زیادی برای صاحبان خود ندارند. به‌طور کلی می‌توان گرنجور را با آپشن‌های بیشتر و البته بازاری بهتر دانست اما کادنزا را پر قدرت‌تر و البته با وقارتر تلقی کرد.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

م: 1395/5/1410:59:48،
88
248
آزرا و دیگر هیچ !!
ارشد: 1395/5/1411:08:28،
58
369
والا من لیفانx60رو به همشون ترجیح میدم
دوساله دارمش هیچ مشکلی نداشته
کار ماشینای مدل بالاتر هم انجام میده
خخخخخ
سالار: 1395/5/1411:16:02،
151
42
بجز تولیدات داخلی و چینی های قدیمی (نه جدید) ... همه ماشینا خوبن و همه شرکتا هر روز دارن پیشرفت میکنن !
بلغت: 1395/5/1411:55:35،
51
121
نظرتون از بالا
1-s5
2-mvm550
3-yaris
4-mazda3
5-x1
6-azera
+++++++++++++++++++
------------------------------------------
ن ن ر: 1395/5/1412:07:12،
52
169
فقط و فقط هيونداix35
amin: 1395/5/1413:08:28،
84
106
فقط مزدا 3 صدای موتور ماشینای مزدا روحمو تازه میکنه
علی: 1395/5/1413:53:56،
149
40
هر کی هر لگنی داره اومده میگه همون خوبه !!!! خوشم میاد کسانی که ماشین با کلاس دارن از این کارهای جلف نمی کنن !!!
علی: 1395/5/1415:35:25،
122
41
سایپا ۱۳۱se اگه میشه مثبت بدین که ناراحت نشم
ارشد: 1395/5/1416:48:08،
42
92
من لیفان x60نسبت به قیمتش گفتما
شما با 60تومن تو ایران میتونی همچین ماشینی پیدا کنی؟
18تومن کمترش میشه دنا
خخخخهخه
جواب ارشد: 1395/5/1418:16:53،
135
37
بابا فهمیدیم لیفان X60 تو خیلی دوست داری!خدا حفظش کنه برات چون تا روز آخر صاحبش خودتی
وحید عشق ماشین: 1395/5/1419:06:53،
95
35
پاسخ ارشد


ایکس شصت الان تو بازار صفرش ۵۱ هم گیر میاد با این وجود مشتری نداره
shirkooh: 1395/5/1411:01:22،
78
38
این دیگه چه مقایسه ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یهو از 100 میلیون به 50 میلیون بعدش 200--330 میلیون .

یه کاری بکنید که فقط ستون خبرپرکن نباشه به یه دردی هم بخوره
وحید: 1395/5/1411:01:44،
87
32
داداش صحبتت دررنج زیر 30 تومن باشه
کیانی: 1395/5/1411:06:25،
99
38
جای مقایسه دو خودرو پر طرفدار یعنی پراید 131 و 132 خالیه !
سوته دلان: 1395/5/1411:17:11،
58
196
دوستان برلیانس چطور ماشینیه؟

ماشین خوبیه بخر +++++++
ماشین خوبی نیست - - - - - - -
علی: 1395/5/1411:20:31،
86
44
فقط هافی لوبو
زیبا جادار مطمعن
برازنده ایرانی با تمدن غنی ۲۵۰۰ساله
ارسلان: 1395/5/1411:20:54،
116
88
سلام
دوستان لطفا نظر بدين
سانگ يانگ تيوولي +
رنو كپچر -
ک: 1395/5/1411:22:46،
66
37
چرا اول از چینی ها شروع کردین؟؟؟
چینی رو فقط باید بندازی دور و خلاص. . . . .
وحید عشق ماشین: 1395/5/1411:25:30،
83
61
به امید روزی که ی گرنجور 3 لیتری بخرمفعلا ک با ی زانتیا 89 سر میکنم،اینم بد نیست ولی...
وحید عشق ماشین: 1395/5/1419:14:57،
41
53
دوستان عزیزی که منفی دادن


خیلی ناراحت میشین هم وطنتون ماشین خوب سوار شه؟!
soheil: 1395/5/1422:50:28،
40
26
داداش ناراحت نشو ، منم یه زانتیا مدل ۸۶ دارم
» باهاش میگذرونم ، خداروشکر شتابو تنظیم ارتفا و... رو داره ، و یه سری نیاز هارو تأمین میکنه
تاکه ببینیم به سر مملکت چی میاد
میرعشقی: 1395/5/1411:51:29،
75
134
جک J5 خوبه +++++++
جک J5 بده - - - - - - - -
عرفان: 1395/5/1411:54:10،
112
47
فقط تویوتا.مدل آریون
محمد: 1395/5/1412:02:57،
41
69
تنها برتری جک نسبت به تیگو شتابشه اونم تازه در مدل دستی و در مدل اتومات زیاد فرقی باهم ندارن ضمنا طراحی تیگو منحصر بفرده و کپی خاصی از ماشینی نیست اما جک کپی توسانه تیگو جادار تر با امکانات بیشتر زیبا تر با کیفت تر چون وارداتیه درکل تیگو خیلی بهتره گرچه جک به نسبت هم رده های خودش ماشین خیلی خوبیه ولی تیگو سره
Ali jj: 1395/5/1500:47:09،
37
25
داداش مثل اینکه خوب نخوندی نوشته تیگو همون x33 فقط بزرگتره در نتیجه تنبل تر فروشش هم زیاده چون از دم قسط با 40 تومن پیش و تحویل فوری میدن وگرنه مزخرفه مثل همه mvm ها
ولی جک تو بازار همین الان صفرش رو باید بخری 83 و گارانتی 5 ساله اتوماتیک های تضمین کیفیت با آپشن های بیشتر از تیگو
کیانی: 1395/5/1503:01:31،
30
35
تیگو همان x33 و هردو کپی ویتارا هستن
Hami: 1395/5/1412:10:03،
73
37
كادنزا و گرانجور و جنسيس و آريون همگي عالي هستن يه ماه گرانجور ٢٠١٣ واردات خريدم به خاطر حجم موتور بالا و قدرتش خريدم وگرنه با پولش ماشين صفر ٢٠١٦ ميشد خريد شتاب و قدرت فوق العاده داره البته روي حالت دنده دستي شتابش بيشتر ميشه مصرف سوخت متوسط داره سيستم تعليق عالي عمل ميكنه و ماشين نرمي عالي داره طراحي داخلي فضائي و با كيفيت تنها مشكلي كه داره ارتفاع كم ماشين از سطح زمين هست كه برأي ماشين هايي تو اين كلاس عادي هست و بايد باهاش كنار بياي در كل با قانون مسخره ممنوعيت واردات ماشين هاي حجم موتور بالا ماشين تميز و كم كار ارزش خريد بيشتري دارن نسبت به ماشين هاي صفر جديد كم جون البته برأي كساني كه ملاكشون براي خريد قدرت و سرعت هست.
سامان: 1395/5/1412:18:39،
66
56
خودرو فقط مگان 2017 رنو
مرتضی: 1395/5/1413:11:56،
80
72
من دنبال ی اتومات ارزون قیمتم لطفا اگر کسی تجربه ای راجع به L90 اتوماتیک داره بگه یا به جز اون چی بخرم
L90 اتومات خوبه +++
L90 اتومات بد ----
کرمانشاه: 1395/5/1413:56:20،
64
41
L90زشترین ماشین ایران
حتما بهت گفتن فقط آبوروغن نعویضه
خخخه
مجى جون: 1395/5/1416:14:08،
56
57
من ال نود اتومات دارم خيلي نرم وراحته و راضيم ازش
امير: 1395/5/1418:42:51،
44
36
سلام من ساندرو رابه ال٩٠ترجيح ميدم چونكه ساندرو تعويض دنده وكيفيتش بهتر
امید: 1395/5/1512:58:12،
32
33
,ارزون قیمت با کیفیت h30بخر
شاهین: 1395/5/1413:33:36،
62
58
کیا با موهاوی موافق هستند ؟
غمگسار: 1395/5/1416:11:53،
56
28
اینکه موهاوی ماشین خوبی هست که کمتر محل اختلاف علماست اما اما تاریخ مصرف این مدل ماشین گذشتس.

به عبارت ساده تر تامین قطعات یدکی و بازار فروش دست دومش اهمییت انتخاب موهاوی تو سال 2016 رو به شدت میاره پایین.

مگر اینکه عاشقش شده باشی و فقط بشه گفت.... مبارکه !
Mohammadredha: 1395/5/1419:45:33،
46
34
اگه یه مسافرت با موهاوی بری حتما از خریدنش پشیمان میشی چون برای جادهای ایران مناسب نیست
وحید : 1395/5/1414:31:35،
43
47
فقط مزدا سه اونم مدل 2016
امیر: 1395/5/1414:50:23،
41
60
ماشین فقط هیوندا النترا با چهره خوشگل وامکانات عالیش
سهیل: 1395/5/1417:00:17،
65
36
از اول شروع کنیم
جک S5 یه سرو گردن بالاتر از تیگو پنجه، البته جک S5 هم تحفه ای نیست ولی نسبی بخواهیم مقایسه کنیم از بقیه چک و چینیا تو این رنج بهتره و البته خوش قیافه تر و صد البته بازار فروش بهتر
بین ام وی ام 550 و برلیانس هر 2 ماشین مزخرفی هستن و فقط به واسطه وامی که روشون میدن مردم دارن میخرن و البته برلیانس به جهت تقلید از اتاق شکست خورده بی ام دبلیو سری یک، موفق تره و بازار دست دوم بهتری داره
بین مزدا 3 و کیا سراتو، جای شکی باقی نمی مونه که قطعاً مزدا 3
بین بی ام دبلیو X1 و ولوو XC60 هر دو ماشین خوبی هستن ولی از لحاظ هندلینگ X1 به جهت 4WD بودنش بهتره و ایمنی ولوو که مثال زدنیه
و در آخر آزرا گرندجور تو بازار موفق تره ولی کادنزا یه چیز دیگه است و واقعاً کیفیت رانندگی، هندلینگ و قدرت، نسبت به قیمتش عالیه
رضا: 1395/5/1418:05:07،
45
32
سلام دوستان
حداقل ای کاش اگه تیبا 2 و 206 هم جز ماشین حسای می شدن تو این قسمت معرفی می شدن شاید ما هم با کلی وام و پس انداز بعد 5 سال می تونستیم برنامه ریزی کنیم بخریم ولی مثل اینکه کمتر 50 میلیون ماشین خوب ما نداریم!؟
علی: 1395/5/1423:09:00،
37
38
آقا رضا یکم برو بالاتر ماشین هایی که داخل مونتاژ میشن که هیچ کدوم به درد نمی خورن چون تمام قطعاتش چینیه!!
اگه ماشین خوب می خوای کم کم باید بابتش بالای 100 میلیون بدی که وارداتی باشه...
اسدالله: 1395/5/1508:44:12،
33
47
ماشین زیر ۵۰ تومن ب نظر من بهترین گزینه میتونه دنا باشه.... هم آپشنش خوبه هم موتورش...فعلا با این پولا نمیشه ماشین خارجی خرید..
saman: 1395/5/1513:56:42،
30
42
سلام الان حرف اول اقتصاددنیاروچین میزنه وهمه درجه کیفیت محصولات داره نمیشه گفت هرمحصولی چینی هست بی کیفیته من هرماشین ایرانی گرفتم چیزی بنام کیفیت فقط نداشت الان جک جی 5اتوماتیک گرفتم ازهرنظرش خوبه نسبت به قیمتش ولی بعضی هانمیدونن چیه فقط میگن چینیه خوب نیست میرن ال نود یااین چورمحصولات میخرن خدایش شما نگاه به طراحی بدنه ال نود کنین بدترین شکل طراحی ماشین تودنیاست
سینا: 1395/5/1515:53:02،
29
39
ولوو xc60 410 میلیون بی ام و x1 جدیدخ 330 میلیون ولوو پایین ترین مدلشم دو دیفرانسیل awd هستش چطور گفته تک دیف!!!!!!!!!!!!! 80 میلیون از کی تا حالا اختلاف قیمت حساب نمیشه؟ 256 اسب یعنی عدد کمتری نسبت به 245 اسب
حالا بگین
ولوو xc60 +++++++++++
بی ام و x1 - - - - - - - - - - -

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار