کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

حقوق رئیس جمهور زیر 10 میلیون تومان تعیین شد

کدخبر:۲۵۷۱۹سه شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵:۳۵۳۲۹۱ بازدید

سخنگوی دولت اعلام کرد مطابق مصوبه شورای حقوق و دستمزد پرداختی به هیات دولت و مقامات سیاسی کمتر از 10 میلیون تومان تعیین شد.

سخنگوی دولت اعلام کرد مطابق مصوبه شورای حقوق و دستمزد پرداختی به هیات دولت و مقامات سیاسی کمتر از 10 میلیون تومان تعیین شد.

محمدباقر نوبخت در نشست خبری امروز گزارشی از آخرین اقدامات و مصوبات دولت را ارائه کرد. سخنگوی دولت پرداختی های دولت از ابتدای سال تاکنون برای ترمیم حقوق شاغلان و بازنشستگان و اجرای بند 10 ماده 68 برای اختصاص فوق العاده به همه کارکنان دولت را 5هزار و 500 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ماهانه هزار و 200 تا هزار و 300 میلیارد تومان اضافه بر میانگین حقوق کارکنان در سال گذشته، پرداخت شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همچنین اعلام کرد 4500 میلیارد تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگی کارکنان دولت در نظر گرفته شده که اولین مرحله آن از این ماه پرداخت می شود. 

او در توضیح اقدامات دولت برای خروج از رکود گفت: همچنین از طریق پرداخت 16هزار میلیارد تومان تسهیلات به طرحهای تولیدی نیمه فعال برای تامین سرمایه در گردش این واحدها پرداخت شد. 37 هزار میلیارد تومان نیز برای تکمیل 650 طرح عمرانی تا دهه فجر اختصاص داده شده است. تاکنون نیز 14هزار و 200 میلیارد تومان برای آبرسانی روستایی، مهارآبهای مرزی و سایر طرح های عمرانی پرداخت شده است.

معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از امواج رسانه ای برای بزرگنمایی اخبار فیش های حقوقی گفت: ما تاکنون 5هزار و 500 میلیارد تومان برای ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان اختصاص داده ایم ولی این عدد بزرگ در مقابل ماجرای فیشهای حقوقی، حقیر شمرده می شود.

وی همچنین درباره پرداختهای غیرمتعارف توضیح داد: حدود 30 یا 40 نفر در این موضوع مقصر بودند. ولی نکته مهم اینجا است چرا این اتفاق افتاد؟ او در این باره توضیح داد: دستگاه های مختلف در قوانین متفاوتی از جمله قانون برنامه توسعه پنجم، قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت، قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون رفع موانع تولید، نسبت به نظام یکسان پرداخت حقوق که سقف و کف پرداختی ها مشخص است، مستثنی شده یا دارای قوانین خاص شده بود. برخی از این دستگاه ها از این مواد و مجوزهای قانونی استفاده کرده بودند و بر حقوق خود تا حد امکان افزودند. عمده این اتفاقات در بنگاه های مرتبط یا بی ارتباط با دولت صورت گرفت. 13 مدیر متخلف عزل و برخی نیز مستعفی شدند.

حقوق رئیس جمهور و هیات دولت زیر 10 میلیون تومان تعیین شد

نوبخت با اشاره به اینکه حقوق های غیرمتعارف بازستانی شده، گفت: به جای تعدد قوانین و مقررات درباره پرداخت حقوقها، باید همه را ذیل قانون مدیریت خدمات کشوری تجمیع کنیم. لذا شورای حقوق و دستمزد از اختیارات خود استفاده کرد و همه دستگاه های خارج از شمول را ذیل قانون خدمات مدیریت کشوری قرار داد. لذا هیات های علمی، قضات، نمایندگان مجلس، مرکز پژوهشهای مجلس، تمام سازمانها و شرکتهای زیرنظر مقام معظم رهبری از جمله بنیاد مستضعفان، کمیته امداد، شهرداری ها، مجمع تشخیص، مجلس خبرگان و تمام سازمانها و نظامها مانند قوه قضاییه، دیوان محاسبات، بانک مرکزی، بیمه های مرکزی و ایران، کلیه شرکتها و سازمانهای دولتی تحت شمول مواد پرداخت حقوق در قانون خدمات کشوری شدند. 

او در ادامه سخنانش گفت: همچنین مصوب شد تمام مقامات سیاسی از جمله روسای سه قوه، معاون اول رئیس جمهور، نواب رئیس مجلس، وزرا، نمایندگان، شورای نگهبان، معاونان رئیس جمهور و مقامات همتراز زیر 10 میلیون تومان حقوق بگیرند. همچنین مدیران کارخانجات و بنگاه ها سقف خالص پرداختی شان نباید از سقف 3 برابر حقوق تعیین شده در ماده 76 قانون مدیریت کشوری یعنی 18 میلیون و 900 هزار تومان بیشتر باشد. همچنین پرداختی هایی مانند کارانه پزشکان در بخش دولتی نیز با نظر شورای حقوق و دستمزد تعیین می شود. برخی موارد خاص مانند کار در مناطق بد آب و هوا نیز حداکثر 30 درصد افزایش حقوق را خواهند داشت. هر نوع پرداخت خارج از این مصوبه تخلف و جرم است و تحت تعقیب قرار می گیرد.

مصوبات شورای عالی اداری

معاون رئیس جمهور درباره تشکیل سازمان مبارزه و کاهش آسیب های اجتماعی در وزارت کشور نیز توضیح داد و گفت: تشکیل این سازمان از مصوبات شورای عالی اداری است. همچنین مقرر شد شورای عالی انقلاب فرهنگی به مسایل اجتماعی نیز بپردازد و وزیر کشور نیز عضو این شورا شود. همچنین رئیس جمهور نیز رئیس شورای کاهش آسیب های اجتماعی شد. 

نوبخت درباره مصوبه دیگر شورای عالی اداری در رابطه با تشکیل سازمان اداری و استخدامی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال 86 در سطح ملی و استانها منحل شد. الان این سازمانها مجددا با تصویب شورای عالی اداری در سطح ملی و استانها احیاء و فعال شده که امور اداری، استخدامی، برنامه و بودجه را انجام می دهند.
او درباره اقدامات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نیز توضیح داد: دبیرخانه اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعیین شده است. به لحاظ حساسیت این کار و اراده شخص مقام معظم رهبری برای اجرای این امر، بخش قابل توجهی از وقت و انرژی سازمان مدیریت و برنامه-حتی بیش از برنامه ریزی بودجه سنواتی یا نوشتن برنامه توسعه پنجساله- را به خود اختصاص داده است. همچنین این سازمان باید اصلاح نظام اداری و پیش نویس لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را انجام دهد. و واسپاری 2000 طرح عمرانی و سرکشی به وضعیت این طرحها در دستور کار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار دارد. لذا افزایش وظایف این سازمان باعث شد برای مدیریت بخش اداری کشور، سازمان جدیدی به نام امور اداری و استخدامی برای تفکیک این وظایف تشکیل شود.

تحقق وعده های دولت در سفرهای استانی

نوبخت درباره اجرای مصوبات دولت در سفرهای استانی گفت: رئیس جمهور نسبت به تعهدات مسئولان قبل، خود را مسئول می داند. سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور توزیع اعتبارات در سفرهای استانی را بر عهده دارد. لذا هر نوع قصوری در این زمینه صورت گیرد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی باید پاسخگو باشد. ما تلاش کردیم تمام این طرحها و مصوبات سفرها را تا پایان امسال و حداکثر تا پایان اتمام کار دولت، اجرایی کنیم. سال گذشته موفق شدیم 160 طرح را با حضور مسئولان استانهای مختلف در کل کشور افتتاح کنیم. حدود 650 پروژه باقی مانده که تا دهه فجر یا انتهای سال افتتاح می شود. البته باید در نظر داشت شرایط کشور از لحاظ بودجه بسیار سخت است. 
او درباره پرداختی های معمول دولت گفت: پرداخت حقوق کارکنان دولت را ممکن است یکی دو روز به تعویق بیندازیم ولی یارانه را نمی توان یک روز به تعویق انداخت و باید راس بیست و ششم هر ماه پرداخت یارانه صورت گیرد. برای هزینه درمان مردم نیز باید پول داده شود.

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی نیمه فعال

نوبخت درباره پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی بدهکار گفت: به بانکها تکلیف شده به واحدهای بدهکار نیز تسهیلات داده شود تا توان تولید خود را بازیابی کنند. لذا طبیعی بود بین وزارت صنعت و بانکها درباره پرداخت تسهیلات به این واحدها اختلاف به وجود بیاید. 

او با اشاره به اینکه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز گروه ناظری درباره این امر تشکیل شده، گفت: برای ما مهم است ظرف 6 ماه اول امسال، تسهیلات مصوب در اختیار واحدهای نیمه فعال و غیرفعال قرار گیرد تا اشتغال رونق بگیرد.

دولت قهرمانان ملی را تحریم نمی کند

چگونگی پیوستن دولت به سازمان مبارزه با پولشویی و منابع مالی تروریستی (FATF) سئوال دیگری بود که نوبخت به آن اینطور پاسخ داد: دولت یازدهم امکان ندارد به خاطر پیوستن به این سازمان، قهرمانان ملی و نهادهای داخلی خود را تحریم کند.

چرا مناطق ویژه و آزاد جدید تشکیل شد؟

نوبخت با اشاره به تصویب تشکیل سازمانهای جدید مناطق آزاد گفت: ممکن است همه اهداف این مناطق تامین نشده باشد ولی این مناطق موجب عمران و آبادانی شده اند خواسته مردم در مناطق مختلف کشور مطرح است. ما سعی کردیم به جای دامن زدن به قاچاق کوله بری، اقدامات مردم مناطق مرزی را شفاف و مناطق آزاد را بدل به مرجعی برای صادرات کنیم. البته همه مناطق پایگاه واردات نیست و در بسیاری از این مناطق صادرات نیز انجام می شود.

بر اجرای برجام نظارت می شود

سخنگوی دولت در ادامه سخنانش گفت: در شورای عالی امنیت ملی، کمیته ای شکل گرفته که بتواند بر چگونگی انجام توافق برجام نظارت و کنترل کنند. این که مواردی از اقدامات طرف مقابل با روح برجام تضاد دارد و طرف مقابل نیز به برخی اقدامات ما ایراد دارد، به هیات مخصوص خود می رود. قطعا گزارشهای اقدامات انجام شده توسط کمیته ویژه بررسی به مقامات نظام ارائه می شود و در صورت نقض حقوق خود، پیگیری های لازم را خواهیم داشت. 

وی همچنین درباره گزارش ارائه شده در مجلس گفت: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حد و مرزی برای بررسی برجام وجود ندارد. این که چه میزان از این گزارش در اختیار افکار عمومی قرار بگیرد یا در صحن علنی مجلس مطرح شود موضوع دیگری است. بحث برجام غیر از مجلس در شورای عالی امنیت ملی به صورت دقیق در حال نظارت است. اگر نمایندگان نیاز به استطلاع بیشتری دارند می توانند از مسئولان وزارت خارجه این موضوع را دنبال کنند.

تورم 9 درصد شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به گران شدن اخیر برخی از اقلام خوراکی مانند گوشت مرغ در بازار توضیح داد: برخی از مواد غذایی با نوسانات مقطعی مواجهند. سیاست دولت مهار تورم است و گزارش تیرماه نشان می دهد شاهد کاهش نرخ تورم به 9 درصد هستیم. ولی در پاره ای موارد کالاها دچار افزایش قیمت شده اند که پیش بینی می کنیم این افزایش ها کوتاه مدت باشد. زیرا دستگاه های ذیربط برای تعادل بازار، واردات مواد غذایی را نیز در دستور قرار می دهند.

وعده دولت به ورزشکاران المپیکی اجرایی شد

نوبخت درباره پرداخت کمک 10 میلیاردی به ورزشکاران اعزامی به المپیک گفت: قطعا مسئولان نظام و دولت در راستای اجرای تعهدات خود اقدام می کنند. تخصیص های مربوط به المپیک و ردیف های ورزشی انجام شده است. آقای هاشمی از کمیته ملی المپیک نیز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی تشکر کرد.

واکنش به حملات به دستیار رئیس جمهور

سخنگوی دولت درباره دلیل حملات اخیر به دستیار ویژه رئیس جمهور گفت: البته همه اعضای دولت از مسایلی از این دست بی نصیب نیستند. حتی یکی از رسانه ها تهمتی زده بود که بلافاصله به قوه قضاییه شکایت کردیم. عمده بحثها درباره دستیار رئیس جمهور درباره ادامه تحصیل است که وزارت علوم در این باره بیانیه داده است. حتی چند روزی برای تحصیلات، ایشان در منظر و مرئی نبود که دیدیم چه شایعاتی ساخته شد. تهمت زدن به افراد کار غیراخلاقی است.

توضیح درباره تغییر در اعتبارات دفاعی 

نوبخت درباره مصوبه اخیر دولت در خصوص اصلاحیه قانون بودجه گفت: این اصلاحیه چند بُعد دارد و برخی می گویند دولت 5 هزار میلیارد تومان از اعتبارات دفاعی کم کرده که درست نیست. هرچند ظرفیت قانونی برای تغییر در این مصوبه نیز وجود دارد.

سازمان مدیریت برای ساخت کمپ ترک اعتیاد کمک مالی می کند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به مصوبه روز گذشته ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: سازمان کاهش آسیب های اجتماعی برای این منظور تشکیل شده و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز برای ایجاد کمپ های ترک اعتیاد آماده کمک مالی است. ما نباید اجازه دهیم به صورت آشکارا مواد مخدر فروخته شود و انتظار داریم مطالبات مردم در این باره پاسخ داده شود.

معوقات فرهنگیان پرداخت می شود

سخنگوی دولت درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان گفت: با همکاری وزارت آموزش و پرورش و موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی، برای پرداخت معوقات فرهنگیان یک گام زودرس برداشتیم. وزارت آموزش و پرورش از یکی از بانکهای کشور برای پرداخت این معوقات تسهیلات گرفت که از این طریق پاداش بازنشستگی فرهنگیان را نیز پرداخت کرد. البته 5-6 درصد فرهنگیان هنوز این مبلغ را نگرفته اند. سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت بدهی آموزش و پرورش به این بانک را تضمین کرده. آموزش و پرورش انتظار دارد ما هم تسهیلات او را بپردازیم و هم 5-6 درصد باقیمانده تعهدات این نهاد را تقبل کنیم. این حرف درست است و از این ماه، از محل ردیف بودجه، 4 هزار و 500 میلیارد تومان پرداخت می شود. 

وی درباره پرداخت بدهی حق التدریسی ها هم گفت: این پرداختی ربطی به ردیف بودجه 4 هزار و 500 میلیاردی ندارد ولی به خواسته های معلمان محترم احترام می گذاریم. معلمان و بازنشستگان فرهنگی به ما اعتماد کنند. ما می دانیم پرداخت معوقات حتی برای یک روز چقدر در زندگی آنها موثر است. اگر تاخیری در پرداختها صورت می گیرد به دلیل بی توجهی و بی عاطفگی نیست.

تهیه پیش نویس لایحه سهام عدالت

نوبخت درباره مصوبه اخیر دولت درباره سهام عدالت گفت: برنامه ای برای این منظور در ستاد اقتصادی تهیه شد و امیدوارم وزیر امور اقتصاد و دارایی به زودی گزارش کاملی در این باره به مردم ارائه کند. همچنین سایت لازم برای اعلام کلیه مصوبات دولتی تهیه شده و به زودی اطلاعات در این سایت بارگزاری می شود.

قبیح حمله به سفارت عربستان

سخنگوی دولت درباره حمله به سفارت عربستان گفت: نظر دولت درباره تقبیح و محکومیت رفتارهای اشتباه در سطح بین المللی بارها اعلام شده است. حمله و آتش زدن سفارت خانه باعث شد عربستان از زیر فشار افکار عمومی به خاطر فاجعه منا خارج شود و ما زیر فشار قرار گرفتیم. این کارها باعث خسارت ملی و لطمه به منافع کشور است و مسببان آن در مقابل قانون و خداوند مسئولند. آیا خساراتی که این اشخاص به منافع ملی زدند، از خسارت چند میلیاردی حقوق های نامتعارف کمتر است که این روزها همه تریبونهای مقدس و عادی به آن مشغولند؟

بلیط هواپیمادیدگاه ها

همون: 1395/5/512:31:32،
186
27
حقوق.مدیر عامل 20 میلیون
حقوق.رییس جمهور 10 میلیون
چجوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارشد: 1395/5/512:40:21،
151
30
اولا صحت نداره
دوما اگه صحت داشته باشه حقوق ثابتش 10تومن با بقیه چیزا به بالای 500میرسه اگه میخوای تا حساب کنم
امیر: 1395/5/512:55:48،
128
25
تمامی این اعداد درسته و آقایان بیشتر از این حقوق نمی گیرند، ولی انعام بچه ها خیلی میشه که یه دفعه اعداد چند صد میلیونی در میاد.
کارگر و معلم: 1395/5/513:04:34،
68
23
به معلم میگه برا حقوقت که یکساله بهت ندادیم صبر کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعتماد کن؟؟؟؟

خنده داره

خودت به حساب معلم بودی قبلش
محسن: 1395/5/513:07:03،
89
29
اگه مسئولان دلسوز مردم اند چرا حقوق پزشکان رو همتراز با درآمد سایر مردم نمی کنند؟؟
وگرنه کسی حقوق یک نفر رییس جمهور اصلا واسش مهم نیست.
007: 1395/5/513:23:18،
85
30
وقتی مدیر یا مسئولی حقوق اون بالا باشه دیگه افراد ضعیف جامعه رو درک نمیکنه
به نظر من حقوق رئیس جمهور باید 820 هزار تومان باشه تا درد جامعه رو متوجه بشه
محمد: 1395/5/513:32:49،
56
25
نحوه محاسبه حقوق
یکی من یکی تو.دوتا من یکی تو.ده تا من هیچی تو
خب دگ حقوقا تمام شدوهمه چی هم قانونیه
kj: 1395/5/513:35:05،
58
21
وای حالا چیکار کنیم؟دلم سوخت واسش.چقدر اینا مظلوم هستند!!!!!!!!
علی: 1395/5/513:49:23،
69
26
کارگر حقوقش 812 هزار تومان تعیین می کنید بعد حقوق خود را 10 و 20 میلیون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این است عدالت اسلامی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از طرفی در کنار این 10 و 20 میلیون در فیش حقوق خود فوق العاده های 100 ها میلیونی اضافه می کنید مردم را چه فرض کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اقای روحانی خود را ریس جمهور 4 سال بدان همین.....
رحیم: 1395/5/514:37:01،
71
27
سقف حقوق پزشکان هم ده ملیون کنین
چرا کسی پیگیری نمیکنه
پزشکان الان کاری نمیکنن
همه تشخیص و کارها رو
دستگاه و تجهیزات پزشکی بهتر از
دکترها انجام میدن
روبات دکتر هم بیاد بیکار میشن
مهندس سازنده اون دستگاهها چرا زیر دو ملیون بگیره
دکترها اورت بالای پنجاه و صد ملیون

پزشکی از علوم تجربی میاد
و خلاقیتی توش نداره
و دکترها پول زورگیری از جان مردم رو میگیرن
میگن طرف برای جان خودش یا عزیزش حاضره همه چیز بده و اونها هم تا قرون آخر میگیرن
حتی اگه طرف بره زیر قرض و خلاف
براشون مهم نیست

بعضی هاشون آخرش که پول زیرمیزی رو گرفتن
میگن بگو راضی هستی تا بتونم بخورم؟!
کریم: 1395/5/514:40:49،
47
19
یادتون باشه:::

حقوق نجومی

بازیگران + فوتبالیست ها + کارگردان و تهیه کنندگان تلویزیون
آقا محمد: 1395/5/514:49:08،
57
26
قانع کننده ترین جواب رو من میدم بهتوووووون....
اول اینکه ده میلیون نیست و دهها میلیارده ... چرا؟
به نظر شما کاندیدهایی که زمان انتخابات میاد میلیاردی خرج تبلیغات میکنه ..واسه ماهی 10 یا 20 میلیون میاد؟؟؟...
مردممم شما همه ساده این
کسی که ده میلیارد واسه تبلیغات خرج میکنه ..حتما بعدا ک رئیس جمهور شد واسش 100میلیارد و بیشتر سود داره ....نظر شما چیه؟
کارمند: 1395/5/515:09:56،
55
20
هر وقت تورم تک رقمی را باور کردم

این یکی را هم باور می کنم
جکی: 1395/5/515:19:49،
39
23
اخه ریس وداداش از مدیر عامل ها کمکهای چند ده میلیاردی دریافت میکنن,شاید هم اونها میدزدن برای اینها و در صد میگیرن یا میدزدن و درصد پرداخت میکنن
siya: 1395/5/515:43:00،
42
23
ایرانجیب میخوای ملت چیکار کنن به دولت قبل رای بدن که 3000 3000 تا هاپولی شه
علیرضا: 1395/5/521:22:37،
25
23
گویا بروبچ رسانه میلی انتظار اینو نداشتن که محدود کردن درآمد دامن اونا رو هم بگیره که انعکاس درستی از این مصوبات ندادن
ضمنا این سقف ها که تعیین شده مربوط به میانگین درآمد کل سال افراد هستش. فوق العاده و کارانه و هر ردیف دیگه ای هم بخوان اضافه کنن سقفش همینه. از خواب بیدار شید.
کارمند ایرانخودرو: 1395/5/600:40:47،
36
24
بیچاره رییس جمهور از کوچکترین مدیر ایرانخودرو هم کمتر میگیره
ناره: 1395/5/610:30:51،
28
20
مگه چه خبره اینا که دم از اسلام و عدالت وعلی میزنن مثل علی مملکت داری کنید نه مثل دشمناش
محمد: 1395/5/512:33:54،
115
30
حقوق وزیر بهداشت چقدر اعلام شد، 700 میلیون تومان
وطن پرست: 1395/5/513:07:57،
89
20
اقاي نوبخت شما مدرک تحصيليتون چيه؟ واز نظر شما مردم ايران تو چه سطحي از ضريب هوشي هستن.
امین: 1395/5/512:34:48،
124
22
مردمو چی فرض کردین شما واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارشد: 1395/5/512:40:49،
47
21
اشتباه منفی دادم
حسین : 1395/5/512:39:04،
92
28
بجای اینکارا بیان حقوق های بالای صد میلیون پزشک ها رو درست کنند.
علی: 1395/5/512:40:35،
82
26
واقعا که.این همه مدیر متخلف رو میگید 40 نفر؟روحانی بای بای
ساده: 1395/5/512:42:33،
74
21
الان چی کار کنیم؟ باور کنیم؟
e: 1395/5/512:50:40،
58
23
بس کنید آقا- 4 نفر پاکدست بذارید راس کار دلسوز باشه ووطن فروش نباشه و حرامخوار هم نباشه- حقوق ماهی 30 میلیون یا اصلا پنجاه میلیون
فرد: 1395/5/512:52:38،
55
22
آقا جون ما که نمی خواهیم خدای ناکرده به کسی توهین کنیم یا اتهام برنیم.بهترین راه حل به شکل ذیل است؛
تعیین دارایی افراد قبل از رسیدن به چرخه دولتی.
تععین دارایی و مشخص کردن ان (در حالت خانوادگی...زن و بچه ها)بعد از انتساب به پستهای دولتی و ان هم سالانه.

کسر این دو از هم تعریفی شفاف از انقلابی بودن نمایندگان و درجه ان مشخص میکند.

حقوق در بحث دولت کمترین مورد نفاق مردم است.بیشتر موضوع ان شبکه تار انکبوتی قدرت در دست خانواده بزرگ مافیای ایران است که در بدنه نظام ریشه دوانده و هدف در منافع شخصی دارد و نه ملی.همان افرادی که به راحتی مملکت را ترک خواهند کرد.
مهدی: 1395/5/513:00:28،
54
18
مشکل اینجاست که ما تو قوانین همش ماده داریم مثلاً ماده 1 - ماده 2 - الی آخر
اگه تو قوانین چندتا نر بود اینجور از قانون سوء استفاده نمی شد
چه بسا نر قانون بهتر میتونست عمل کنه و جلو خلافکارها رو بگیره
ولی خب ماده قانون کاری ازش بر نمیاد
مجید جان: 1395/5/513:00:42،
52
19
حتی اگر دروغی در کار نباشه وحقوق ریبس جمهور و مقامات یک کشور ده میلیون تومان تعیین شده باشه باید فاتحه اون کشور رو خووند چون طرف سر سوزنی احساس مسئولیت نخواهد کرد. به سران پول خوب باید داد و در قبالش پاسخگویی خواست و در صورت تخلف دیدن محاکمه قضایی و....
محسن: 1395/5/513:05:31،
44
22
خواست مردم درست شدن حقوق های نجومی خصوصا " کارانه و حقوق های نامتعارف پزشکان" هست که هیچ سنخیتی با درآمد و حقوق مردم و سایر ارگانها ندارد.
نمر: 1395/5/513:12:03،
55
22
حقوق پایه مدیر عامل بانک رفاه هم چیز زیادی نبود
اما با اضافاتی که یکی یکی روش اومده بود شده بود 200 میلیون
آریا: 1395/5/513:20:21،
41
20
هر وقت یا همه مسئولین اصلی کشور جهت عمل به قوانین بسیار مترقی و عادلانه کار(!!!) 812 تومان گرفتن یا حقوق مشمولین قانون کار هم به رقمی نزدیک به حضرات رسید من به صداقت مسئولین ایمان میارم!
كارگر: 1395/5/513:25:16،
45
22
بدبخت كارگران ايران با اين دستمزد چطوري دارن زندگي ميمنن من موندم والا
اشکان: 1395/5/514:18:27،
45
20
رییس جمهور 10 برابر این حقوق رو بگیره و بتونه مملکتو درست و ثروتمند کنه نوش جونش .
بجای یک نفر رییس جمهور باید رو حقوق ده ها هزار پزشک زوم کرد که حقوق های وحشتناکی میگیرن و بابتش کار خاصی هم عمومن نمیکنن.
محمد: 1395/5/514:40:45،
35
23
حیف شد می خواستیم رییس جمهور بشیم
حقوقش کم شد دیگه فایده ندارد
مانی: 1395/5/514:49:50،
32
26
آقای نوبخت حقوق ایشان قبلا چقدر بود و اگر مردم اعتراض نمیکردن قرار بود حقوقهای نجومی تا کی ادمه پیدا کند اگر راست میگی اینو جواب بده لاپوشانی نکن
رضا: 1395/5/514:55:46،
36
25
حالا كه گندش در اومده دارن ماست مالي ميكنن،پشت صحنه همون ارقام بلكه بيشتر پابرجاست.
ملت: 1395/5/514:59:44،
42
19
اخوی حقوق رو ولش مزایا رو بچسب
مجتبی: 1395/5/515:08:49،
34
19
سلام توجه داشته باشید بعد این همه سال تازه تعین شد.............یعنی تاحالا بخور بخور بوده
m.a: 1395/5/515:28:45،
31
16
توبه گرگ مرگه
دوست: 1395/5/515:33:39،
38
22
بسه ديگه دروغ بخورد مردم دادن ديگه اين حرفها رنگي نداره بجاي ماست مالي واقعيتها را اصلاح کنين مردم الان همه چيز حاليشونه شما فکر ميکنيد ملت هيچي نميفهمند
جوان: 1395/5/515:55:16،
47
22
انتخابات نزدیک و ووعده های عوام فریبانه زیاد.
افزایش وام ازدواج
افزایش وام مسکن
عدم حذف یارانه
کاهش حقوق دولتمردان خدوم
مهدی: 1395/5/516:58:21،
45
22
شما ... دندون مردم رو شمردید و هر مزخرفی که دلتون میخواد میگید!همه گوشهای درازی ندارن!
سعید: 1395/5/517:50:11،
28
29
یعنی حقوق بنده که الان توی غسلویه کار میکنم ار 58 ملیون میرسد به 9 ملیون؟ امکان نداره.
سعید : 1395/5/518:23:22،
32
19
چرا الان حقوق رییس جمهور تعیین شد قبل از این چه اتفاقی می افتاده لطفا حقوق رفیق دوست را هم پی گیری کنید تعداد کار خانه و املاکشون هم بنویسید تا مردم بدونن مدیران مملکت با چه شرایطی زندگی می کنند حقوق هژبر یزدانی را هم بنویسید
ف: 1395/5/518:40:45،
33
20
حقوق رئیس جمهور و هیات دولت زیر 10 میلیون تومان تعیین شد!
یعنی رئیس جمهور هم قبلاً هر چی دلش می خواسته می گرفته؟!
نیما: 1395/5/519:34:51،
35
25
معاون رییس جمهور پاداش بالای 800 میلیونی گرفته اونوقت خود رییس جمهور زیر 10 میلیون حقوق میگیره باشه بابا باورکردیم خزانه تون برای پرداخت یارانه خالیه
معلم : 1395/5/519:35:00،
35
21
با توجه به جذابیت حرفه پزشکی و درامد ملیاردی اکثر خانواده ها و دانش اموزان به سمت رشته تجربی رفتن از کل 860 هزار کنکوری 170 ریاضی 165انسانی و نزذیک 500 هزار تجربی بودند که متاسفانه نظام پزشکی دست اوناست و هر سال سه هزار پزشک جذب میکنند اگه هر سال ده هزار بر دارند که پزشکی هم مثل مهندسی و رشته های دیگه میشه
شهروند : 1395/5/522:09:59،
24
27
اقای نوبخت ترمیم حقوق با طرح رتبه بندی را برای بازنشستگان فرهنگی اجرا نمایید .
شیب تند بی مهری: 1395/5/601:12:36،
29
23
آقای نوبخت :من عضو هیات علمی پیمانی دانشگاه (پیام نور)سراغ دارم حقوق ماهیانه اش حدود دو ملیون تومان است بدون هیچ گونه پرداخت اضافی. ماهی 800 کرایه و 260 کرایه ماشین و 280 قسط وام 10 ملیونی میدهد! اضافه کاری هم وجود ندارد . آیا فریاد رسی هست!؟
محمد از ساری: 1395/5/604:52:38،
24
30
بعضی وقتا حرفایی میشنویم که تعجب نمی کنیم چرا جهان سومیم.مسیولیت رییس جمهور با یه کارگر یه اندازه است که حقوقش یه میزان باشه؟ پزشکی که هر جای دنیا بره رو سرشون میزارن و بهش حقوق بالاتری از دیگر افراد جامعه میدن اینجا باید اندازه ی بقیه حقوق بگیره!؟ هر کسی به اندازه جایگاهش باید حقوق بگیره...پس طرف برای چی تلاش کنه که پزشک و مهندس و مدیر بشه؟ آدم از افکار عمومی نا امید میشه با خوندن این کامنت ها...
امین: 1395/5/608:17:20،
28
26
درود بر شما .بخدا من یه کارمند ساده هستم و شما هم حرف بسیار منطقی زدید
فندق: 1395/5/607:50:09،
24
25
من حاضرم رئیس جمهور ماهانه 1 میلیارد بگیره ولی این دکترهای از خدا بی خبر ماهی 1000 تومان درآمد داشته باشند!
ت: 1395/5/607:54:49،
24
18
مملکتی که تبعیض و پارتی بازی و فامیل سالارزی بیداد میکنه هیچ خبری دیگر درست نیست و هیچ کسی نمیتواند وارد مسئولیت شود اگر با این سیستم هماهنگ نباشد.
امین: 1395/5/608:16:04،
28
24
والا آدم شاخ در میاره از این کامنتا.دوستان کسی نباید انتظار داشته باشه یه رئیس جمهور یا یه وزیر یا دکتر با یه کارگر معمولی حقوق یکسان داشته باشند ،این اصلا منطقی نیست کجای دنیا یه کارگر با یه پزشک سطح زندگیشون برابر هست ،خواهشا اول فکر کنید بعد بنویسید،یه کسی که یه عمر وقت گذاشته درس خونده به جایی رسیده با کسی که تلاشی نکرده حقوق برابر یا نزیک به هم داشته باشند واقعا آدم خجالت میکشه این کامنتا رو میخونه،من خودم یه کارمند معمولی هستم با حقوق 1/500 هزار تومانی و اصلا انتظار ندارم حقوقم با حقوق رئیس خودم برابر یا نزدیک باشه.بس کنید خواهشا چهار تا ادم منطقی بیان کامنت بذارند متاسفانه این سایت فکر کنم مدیر درست و حسابی نداره که این مطالب رو کنترل نمیکنه والا هرچیزی رو نباید اجازه بده دوستان بنویسند
صالحیان: 1395/5/608:52:28،
26
21
عدالت و مساوات را باهم قاطی نکنیم
در پرداخت حقوق عدالت حکمفرماست نه مساوات
حقوق مدیر بنگاه اقتصادی باید از رئیس جمهور بیشتر باشد
یک کارشناس عالی رتبه نفتی در شمال حقوق 3.5 با دریافتی 4.5
دارد و یک کارگر تازه کار حقوق 0.8 با دریافتی 1.2 دارد
کجای این با عدالت منافات دارد
((( فلفل ))): 1395/5/612:19:26،
30
22
معاون اول رئيس جمهور 800 ميليون تومان پاداش گرفته ، يعني به سنگيني بيني وگوشهايش دلار گرفته0
محمد: 1395/5/612:23:11،
28
22
این نوبخت که برعکس خودش همه ملت روبدبخت کرد توبیان واعلام دروغ به بهترین پوزخندهارکوردارگینس چون تاحالا کسی به این اندازه جسارت نداشته که روزانه کلی دروغ روبخوردملت بده وهم خودش وهم ملت بدونن دروغه وطرف دوباره جسارت ادامه کارو داشته باشه تورم زیر10مرغ تو1ماه 200درصدوشکروروغن وقندو..........نمیدونم این رقم تورم دولت براساس چیه البته چون بیچارها هم چیزبصورت سهمیه ورایگانه براشون وکارت بانکی همیشه پر تفاوت ماهانه چنده میلیون رواحساس نمیکنند ماملت توهزینه ها مون ماندیم که مرغ سال3تاروباقیمت جدیدبایدینصف بخریم یا ...........
سوخته: 1395/5/612:55:00،
25
19
مردم بس کنین تورو خدا چکار به این بیچاره ها دارین 38 ساله دارن خدمت رسانی میکنند.چی میخواهید از جونشون میخواهین مثل کارگرا شلاق بزننشون.........
ali: 1395/5/613:01:20،
25
19
در تمام دنيا پزشك و وكيل بالاترين حقوق راميگيرند پزشكان ساليانه 180هزار دلار و مديران فني و مالي تا 110 هزار دلار
متاسفانه هم چيز قاطي شده آقاي نوبخت پرداخت حقوق و دستكاري آن نياز به كار كارشناسي دارد ونه همينطور حرف زده شود. بعضي مديران اگر 100 ميليون هم بگيرند كمه و برخي هم وجودشان اضافي است نمي شود صرفا به خاطر عنوان مدير داشتن حقوق تعيين كرد.
رنجنامه: 1395/5/1013:24:39،
24
10
آقای روحانی ما به تو اعتماد کردیم!
کاش یک دولت کارآمد تشکیل می دادی!
کاش مدیران لایق انتخاب میکردی! اونوقت اگر حقوق نجومی هم می گرفتند اشکالی نداشت! چون حداقل باری از روی دوش مردم تا حالا برداشته بودند!
کاش خوت رو فقط وامدار مردم میدونستی و وامدار بعضی ها بخاطر حضور در ستاد انتخاباتی ات نبودی!
کاش اونا رو تو دولتت راه نمی دادی!
کاش وقتی ازشون خطا می دیدی حداقل یکبار قاطعانه عمل می کردی!
کاش ترمز برادرت رو می کشیدی!
کاش گاهی اوقات با ادبیات احمدی نژاد صحبت نمی کردی!
کاش خودت حقوق نجومی نمی گرفتی! حداقل خودت الان از این غائله مبرا بودی!
کاش اعتماد ما را قدر می دونستی!...
طلبه: 1395/5/1019:54:14،
25
19
38 سال شعار لطفا هر وقت زمان عمل رسید ما رو هم اگر قابل دونستید خبر کنید.مرسی

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
نرخ‌های جدید سود بانکی اعلام شد
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو با سود مشارکت 25 درصد - شهریور 96
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما