کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

دولت پول مردم را از حلقوم دزدان بیرون می‌کشد

کدخبر:۲۵۳۵۴یکشنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۲:۳۳۲۷۷۰ بازدید

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه باید در کشور شرایط را برای کار و فعالیت آماده کنیم و این هدف به دست مردم ایران امکان‌پذیر است،‌ گفت: عده‌ای در ...
دولت پول مردم را از حلقوم دزدان بیرون می‌کشد

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه باید در کشور شرایط را برای کار و فعالیت آماده کنیم و این هدف به دست مردم ایران امکان‌پذیر است،‌ گفت: عده‌ای در کشور تنها هنرشان این است که روح یأس را در جامعه بدمند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جمع مردم کرمانشاه با بیان اینکه حل مشکل بیکاری به دست مردم امکان‌پذیر است،‌ اظهار کرد: ما باید در کشور رونق اقتصادی ایجاد کرده و راهی جز تحقق اقتصاد مقاومتی هم نداریم. ما باید شرایط را برای کار و فعالیت در کشور آماده کنیم.

وی در ادامه افزود: اما متأسفانه عده‌ای تنها راهی که بلد هستند این است که با صدای بلند سیاه‌نمایی کنند. این عده بسیار اقلیت صدای بلندی دارند و کار بزرگی که ملت انجام داده را نمی‌بینند. ملت ما یک زمانی دست تجاوز عفلقیان را قطع و امروز هم با برجام دست ابرقدرت‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکا را قطع کرد.

مردم منتظر حکم بازگشت اموال به خزانه هستند

رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: مگر کسی پیدا می‌شود که از قطع شدن دست متجاوزان به حقوق ملت، تثبیت حق هسته‌ای و از بین رفتن تحریم‌ها ناراحت باشد؟ ما در گذشته مجبور بودیم از طریق صرافی‌ها پول را جابجا کنیم، اما امروز این مشکل حل شده و از طریق بانک‌ها این کار را انجام می‌دهیم، اما کسانی بودند که در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و ۲۰۰۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پول مردم را بردند که البته دولت این پول را از حلقوم آنها بیرون می‌کشد و در برابر تجاوز به اموال مردم یک آن درنگ نمی‌کند.

روحانی تأکید کرد: مردم منتظر حکم بازگشت اموال به خزانه هستند. مگر مردم فراموش می‌کنند به بهانه تحریم، اموال آنها را غارت کردند.

روحانی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تحولات منطقه، خاطرنشان کرد: ما در کنار کشورهایی هستیم که هنوز فکر می‌کنند با کودتا می‌توان قدرت را جابجا کرد و با تانک و توپ و هواپیما یک حکومت منتخب مردم را سرنگون کرد. آنها هنوز به این نقطه نرسیده‌اند که دوران کودتا و تحمیل توپ و تانک به مردم سر آمده است. امروز تنها صندوق رأی می‌تواند راه‌حل مشکل برای ایران، ترکیه، سوریه، عراق، لبنان، بحرین و یمن باشد.

ملت ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم و اشغالگران هستند

رئیس دولت یازدهم همچنین با بیان اینکه در سراسر منطقه ایمان، مردم‌سالاری، دموکراسی و احترام به مردم راه‌حل مشکلات است، گفت: مردم ایران هرگاه می‌خواهند سخن خود را به جهانیان برسانند پای صندوق آراء می‌شتابند. امروز منطقه با مشکل تروریسم، اشغالگری و صهیونیسم مواجه است. ما هم در منطقه رژیم کودک‌کش داریم و هم رژیم کودک‌صفت. رژیم‌های کودک‌صفت دنبال لاشه مردگان متعفن تروریسم هستند و با هواپیما مردم بیگناه یمن را به خاک و خون می‌کشند.

روحانی تأکید کرد: ما باید مشکلات را با وحدت، ایستادگی،‌ ولایت فقیه، اتحاد و پرچم اسلام، اتحاد و وحدت امت اسلامی حل کنیم. ملت ایران در صف مقدم مبارزه با تروریسم و اشغالگران هستند.

رئیس دولت تدبیر و امید همچنین با بیان اینکه مردم ایران دارای نقاط قوت فراوانی از قبیل فرهنگ بزرگ، دین‌باوری، وطن‌دوستی، سرمایه انسانی و منابع طبیعی غنی، جایگاه مهم جغرافیای بوده و دارای یک نظام مردم‌سالار با هویت ایرانی و اسلامی هستند، گفت: در عین حال ما کاستی‌ها و مشکلاتی از قبیل آب، محیط زیست، بیکاری، رکود، نامناسب بودن محیط کسب و کار، حمل و نقل و مشکلات منطقه و جهانی داریم.

تخلفات مربوط به فیش‌های حقوقی به تمام قوا و دستگاه‌ها مربوط است

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی در ادامه سخنانش در جمع مردم کرمانشاه تصریح کرد: اولین قدمی که برای استان کرمانشاه و رونق زندگی مردم باید برداریم این است که به بخش کشاورزی و گردشگری‌اش توجه کنیم.

وی افزود:استان کرمانشاه بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلی متر به طور متوسط باران دارد.جوانان غیور بدانید این دولت نسبت به تمام دولت‌های گذشته برای آنکه آب را در منطقه‌ی غربی کشور به ویژه استان کرمانشاه مهار کند، و کشاورزی را رونق ببخشد و آباد و مدرن کند، همچنین طرح‌های گلخانه‌ای را اجرا و پیاده کند بالاترین سرمایه گذاری را انجام داده است.

وی در ادامه گفت: شما در سال‌های آینده شاهد تحولات شرایط آب و کشاورزی در منطقه غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه خواهید بود.دولت یازدهم ۸ میلیارد دلار از صندوق توسعه برای مهار آبهای مرزی ایران به ویژه غرب به کشور اختصاص داده است.سال ۹۳ بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان در کرمانشاه و در سال ۹۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای طرح کنترل آبها در استانهای غربی سرمایه گذاری شده است.

رئیس جمهور ادامه داد:‌ این قول رئیس جمهور به شماست که به زودی شاهد شرایط بهتری در ارتباط با محیط زیست و کشاورزی خواهید بود. در سال جاری دو هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای طرح مهار آبهای مرزی اختصاص داده شده که در سال ۹۶ و ۹۷ ، ۷ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد شد.شما در سالهای آینده با چهره‌ی جدیدی از کرماشاه روبرو خواهید شد. برای ۴ سد مهم استان کرمانشاه ۲۴۷ میلیارد تومان اختصاص داده شده است. ما از این طریق به فکر اشتغال و آینده جوانان هستیم.
وی همچنین گفت:‌۲۴۴ میلیارد تومان برای آبیاری و برای ۳۰ هزار هکتار مجموعه کشاورزی، ۹۰ هزار اشتغال اختصاص داده می‌شود که از این طریق مشکل اشتغال جوانان مرتفع خواهد شد. و مردم می‌بینند که بیکاری برطرف می‌شود.

روحانی با اشاره به شرایط محیط زیست در کرمانشاه اظهار کرد: استانهای مرزی به ویژه استان کرمانشاه با مشکلات محیط زیستی از جمله گرد و غبار و ریزگردها مواجه هستند. یکی از تلاش‌های این دولت در بخش محیط زیست بوده است. دولت از دریاچه‌ای که داشت خشک می‌شد و مستقیم و غیر مستقیم بخش زیادی از مردم را با ریزگردهای نمکش در شرایط سخت قرار می‌داد حفاظت کرد. مشکلاتی که هوای آلوده برای مردم ایجاد می‌کرد را مهار کرد.

وی همچنین تصریح کرد:‌ قبل از دولت یازدهم تنها روزانه دو میلیون لیتر بنزین یورو ۴ تولید می شد اما در دولت یازدهم به ۲۵ هزار لیتر در روز رسید تا مردم بتوانند در هوای سالم‌تری زندگی کنند. در گذشته ۴۳ درصد از نیروگاههای کشور از طریق سوخت مایع فعالیت می‌کردند اما طی این مدت تحولی ایجاد شده و هر روز مصرف سوخت مایع کمتر می‌شود.سال گذشته ۱۸درصد و تا پایان امسال ان‌شاء الله استفاده از سوخت مایع به ۹ درصد خواهد رسید.این ها تنها بخشی از کارهایی است که برای حل مشکلات محیط زیست انجام داده‌ایم.

رئیس جمهور با بیان اینکه برای حل مشکلات ریز گردها با کشورهای همسایه وارد گفت و گو می‌شویم گفت: ریزگردها از کشورهای همسایه عمدتا از کشور عراق، عربستان و اردن وارد کشور می‌شوند. برای حل این مشکل نیازمند اقدامات بین‌المللی و منطقه‌ای هستیم. که فعالیت‌های های سیاسی را در این حوزه آغاز کرده‌ایم و ادامه می‌ دهیم، اما در خود استان‌ها کارهایی باید انجام شود.

وی افزود:‌اولین کاری که در خود استان برای حل مشکل ریزگردها باید انجام دهیم این است که سیستم پش بینی بهتری داشته باشیم و زودتر شرایط جوی را به مردم اطلاع دهیم. همچنین برای عایق بندی اماکن عمومی از جمله مدارس، تسهیلات بانکی به مردم بدهیم. تجهیزات درمان و بهداشت هم باید توسعه داده شود و ماسک‌های استانداردی در اختیار مردم قرار گیرد.همچنین آموزش‌های لازم نیز به مردم به ویژه جوانان ، کودکان و سالخوردگان ارائه شود .

روحانی با اشاره به مساله‌ی پرداخت‌های غیر متعارف و فیش‌های حقوقی خاطر نشان کرد:‌با کمال صراحت به ملت ایران اعلام می‌کنم در سالهای گذشته تخلفاتی در تمام دستگاههای کشور رخ داده که فقط به قوه مجریه باز نمی‌گردد. تاکید می‌کنم که این تخلفات به تمام قوا و دستگاه‌ها مربوط است.من در مصاحبه‌ای مفصلا این موضوع را به مردم خواهم گفت که جریان حقوق‌های غیر متعارف چه بوده است و ما باید هه با هم با این تخلفات مبارزه کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما دستگاه‌های نظارتی فراوانی داریم که باید با این مشکلات مبارزه و آن‌ها را حل و فصل می‌کردند که آنها طی این سالها به این موضوعات نپرداختند. از این به بعد باید به چنین مسائلی توجه بیشتی داشته باشند. متاسفانه شکاف‌ها و نقطه‌های مبهمی در قوانین ما وجود داشته که ابتدا باید آنها را اصلاح کنیم.دولت اقدامات فوری برای حل این مشکلات انجام داده که به مردم آنها را خواهیم گفت.

رئیس جمهورخطاب به افرادی که شعارهایی در ارتباط با مساله تخلفات مالی سر می‌دادند گفت:‌ راه حل مشکل تخلفات این است که دست به دست هم دهیم. و با آنها مبارزه کنیم . مشکلات با شعار و شعر حل نمی‌شود این دولت همانطور که توانست تورم را تک رقمی کند رونق را به کشور باز می‌گرداند .

مردم دزدی‌های گذشته را فراموش نمی‌کنند

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی در ادامه سخنانش در جمع مردم کرمانشاه با بیان اینکه ما لوایح لازم را برای مقابله با حقوق‌های نامتعارف به مجلس شورای اسلامی ارایه می‌دهیم، گفت: راه‌حل این مشکل شفافیت، اجرای قانون و اقدام دسته‌جمعی همه ما است. ما با حمایت اکثریت قاطع مردم و رهبر انقلاب این مشکل را حل می‌کنیم.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به اینکه در کشور مجموع حقوق بگیران از جمله کارکنان و بازنشستگان حدود ۸ میلیون نفر هستند، اظهار کرد: از میان آنها ۱۰۰، ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفر تخلف کرده‌اند و بقیه مدیران و کارکنان ما پاک و زحمتکش هستند، بنابراین نباید تخلف چندصد نفر را به سایرین تعمیم دهیم.

رئیس دولت تدبیر و امید همچنین افزود: اگر تخلفی انجام شده به این معنا نیست که دزدی‌های گذشته را فراموش کنیم. اگر کسانی هستند که می‌خواهند مسأله فیش‌های حقوقی را ادامه دهند تا دزدی‌های گذشته فراموش شود، مردم این دزدی‌ها را فراموش نمی‌کنند و از دادگاه می‌خواهند که این دزدان را به سزای اعمالشان برسانند. مردم تخلف ۳ هزار میلیاردی و ۱۲ هزار میلیاردی را فراموش نمی‌کنند. آمریکا ۲ میلیارد دلار از اموال ملت را به خاطر اهمال چند سال پیش می‌خواهد ببرد. مردم ما این قصور را فراموش نمی‌کنند.

روحانی تأکید کرد: دولت قول می‌دهد مسأله حقوق‌های نامتعارف را حل کند. در عین حال دولت تخلفات سال‌های گذشته و مبارزه با فساد را به عنوان یک اصل اساسی از یاد نمی‌برد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به برخی مشکلات استان کرمانشاه، گفت: ما برای حل مشکل جوانان کرمانشاه اقدام می‌کنیم و ایجاد منطقه آزاد را در دست مطالعه و اقدام قرار می‌دهیم و تا پایان این دولت راه‌آهن را به کرمانشاه می‌رسانیم. همچنین به پالایشگاه و پتروشیمی هم کمک کرده و گازرسانی را به روستاها توسعه می‌دهیم. در دولت یازدهم حدود ۵۴۰ روستا در طرح اجرای گازرسانی هستند. در مجموع برای ۴۵ طرح و پروژه به تصویب رسیده در دولت حدود ۹۹۸ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که این طرح‌ها در سال ۹۵ و ۹۶ اجرایی و عملیاتی می‌شود.

به گزارش ایسنا، روحانی در ابتدای سخنان خود در جمع مردم کرمانشاه با اشاره به حضور خود در سال ۵۸ و ۵۹ در کرمانشاه و آشنایی با شهید کشوری و شهید شیرودی، گفت: اگر مردم ایران از جنگ هشت‌ساله سخن می‌گویند ما باید در مورد کرمانشاه از تجاوز و ناامنی ۱۰‌ساله سخن بگوییم. ۱۰ سال این مردم در برابر تجاوز گروهک‌های داخلی و سپس در برابر عفلقیان ایستادند و جای جای این سرزمین شاهد دلاوری‌ها و ایستادگی مردم این سرزمین است.

روحانی در پایان با بیان اینکه آخرین نقطه‌ای که دشمن مزدور را به زانو درآوردیم در کرمانشاه و عملیات مرصاد بود، گفت: ما دشمن را تعقیب و دست آنها را قطع کردیم و نشان دادیم مردم غیور ایران و کرمانشاه اجازه نمی‌دهند ذره‌ای از خاک این سرزمین در اختیار دشمن قرار گیرد. ارتش،‌ سپاه، ‌نیروی انتظامی و بسیج قهرمانی آفریدند و به جهانیان گفتند ایران همواره مقتدر و پیروز خواهد بود.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

رامین: 1395/4/2717:57:36،
231
39
مردم که تا حالا خیری ندیده بجز گرانی
بزن درو : 1395/4/2718:40:04،
226
33
بایستی جوان 20 ساله های که پرده از سئوا ستفاده های مسئولین برداشت رو قهرمان ملی معرفی کرد .

غلومی : 1395/4/2718:44:54،
143
19
این همه جووون بیکار اونوقت ...

چون به خلوت می روند خود کار دیگر می کنند

از اقتصاد مقاومتی مقاومتش ماله مردمه اتتصادش ماله آقایونه
مهندس: 1395/4/2718:46:52،
92
29
بابا بیخیال آقای روحانی ، این کارو نکن وگرنه دوباره سال 95 میشه مثله سال 91 که ایران طی 10 روز 10 سال عقب افتاد و همه چی 3 برابر شد ، 37 سال خوردن بزار این بقیشم بخورن ، دودش فقط تو چشمه مردم میره
احمد: 1395/4/2718:58:01،
65
33
جناب آقای روحانی ، مگر شما قانون اخذ گواهینامه بدون پایان خدمت را برای اجرا ابلاغ نکردید ؟ پس چرا ارگانهای مربوطه از اجرای این قانون امتناع میکنند. با تشکر از مدیریت سایت ایران جیب
احمد: 1395/4/2719:01:33،
86
35
چرا مردم را از داشتن خودرو محروم میکنید ؟
دانیال: 1395/4/2719:50:46،
82
23
اون جوان 20 ساله دستش درد نکنه ،
فقط من خواهش دارم یه جوان 20 ساله دیگه هم پیدا بشه مردونگی بکنه چند تا ارگان دیگه رو هم شفاف سازی کنه،
تو مملکتی که یکدفعه شبیخون میزنن و اداره کننده های پیج های مد و پوشاک رو 100 تا 100تا بازداشت میکنن بخاطر اینکه امنیت مملکت رو زیر سوال بردن ، به نظرتون عجیب نیست فرمانده سپاه میگه این جوان بسیار خیر بوده ، قصد تخریب نداشته و و و .... ؟!؟!
علی: 1395/4/2720:07:52،
118
35
روحانی جان .بیخود خودتو خسته نکن.هم مردم میدونند غارتگران کی هستن هم خودت.بیخودی وقت خودتو نگیر که هیچ کاری نمیتونی بکنی چون ........
خاله قزی و لوبیای سحرامیز: 1395/4/2720:10:04،
115
28
سخنی از خاله قزی فقید :
تو جیب ما رو نزن
ماهان: 1395/4/2720:27:13،
82
33
زحمت کشیدی اقای روحانی اون قولهایی که دادی چی شد فراموش کردی
حمید: 1395/4/2720:29:45،
74
73
عزیزم شما که هی دم از گروونی میزنی، دوره هشت ساله طلایی رئیس جمهور قبلی رو که یادت هست؟!
قیمت ها در لحظه تغییر میکردن.
با این همه محدودیت حداقل این نمره قبولی رو میگیره.
اگر هم گزینه بهتری بود من دوره بعدی به بهتره رای میدم ولی بعید میدونم....
وحیددد: 1395/4/2720:46:09،
119
36
این دولت کلاه بزرگی بود که سر ملت ما رفت.دیگه اصلاحات معنی نداره و تمام سیاست ها ثابت فقط یک گروه میان یک مدت مردم رو بازی میدن و میرن.
اصلاح طلب و اصول گرا همش کشکه مسئولی که 35 ساله از 100 تا فیلتر رد شده میاد چیرو برای مردم اصلاح کنه
احمد : 1395/4/2721:13:34،
42
31
سلام ،
فعلا که یارانه ها از حساب بعضی مردم حذف شده ،،،،
لطفا یک نفر حلقوم را در بعد سیاسی ترجمه کند ،،،،
من که هرچه گشتم رفتار و برخورد با مفسدین را شبیه این جمله نتوانستم تشبیه کنم ،،،
تکلیف انها که سهم خود از انقلاب را برداشته اند ، حلقوم دارند یا نه ،، ،
قربون اون کلید برم که تو حلقوم بعضی ها نمیره ولی تا سابقه 8 سال ریاست محمود اقا هست ، حلقوم انها اماده
هدف قرار گرفتن هست ،
امیدوارم یک مفسد دولت قبل هم حتی برای یک نمونه هم شده مثل کشور برادر چین مجازات بشه ، دولت فعلی پیشکش،،،، حاج حسن حقوقدان ، احقاق حق مردم متولی دیگری دارد ، شما در مورد انتخاب مشاورین خود
اهتمام بورزید ، که این خودش کلی کاره و تا خرداد 96 مشغول خواهید شد ،، برجام هم فراموش میکنیم ، که اگر نکنیم خودمان را اذیت میکنیم ، راستی یادم نبود برجام جلوی جنگ را گرفت ،،،،،،
این خودش روزی 100میلیون دلار کشور را جلو انداخته ،
کارمند: 1395/4/2721:41:33،
59
27
جناب روحانی
سخنرانی های شما همیشه چند روز از وقایع اتفاق افتاده در کشور عقب تر هست .....

یعنی شما حداقل در این سه سال خبر از مدیران دولت خودتان هم نداشتید
من که باور نمی کنم
رضا: 1395/4/2807:43:15،
48
31
آقای روحانی چرا گذاشتید که این پولها راحت بره تو حلقون دزدان که حالا میخواهید پولها رو بکشید بیرون. و خودتون هم می دونید بیرون کشیدن این پولها از حلقون از محالات است خواهشن شعار ندهید.
کورش: 1395/4/2809:18:33،
41
24
وقتی به این سخنان و
دیگر سخنان دیگر آقایان دقت کنین
همه از
میگیریم و میبندیم و ... حرف میزنند
یعنب متاسفانه سیستم دزدپروری داریم
دزد پرور !!!!
حالا چرا با این همه قانون یک صدم سوییس و سوئد هم نیستیم
مقصر کیست ؟
کورش: 1395/4/2813:08:29،
31
24
بیخیال
پاتونو از روی حلقوم مردم مظلوم ایران بردارین
ما کاری به پولدارا نداریم
هر کاری میکنین
هر حرفی میزنین
اوضاع زندگی را برای مردم عادی بدتر میکنین
واقعا ما موندیم مدیریت از کی یاد گرفتین
همه کشورها بعد از 35 سال چیزی شدند
الا ایران
همش نابودی
/ گرانی / فرار مغزها / تورم / رکود /
اعتیاد / آتش سوزی / تصادفات /
مواد غذایی فاسد و خراب و .....
mohsen: 1395/4/2814:27:30،
29
29
دوستان خودتونو ناراحت نکنين

رئيس جمهور تو ايران يعني عروسک خيمه شب بازي
پت: 1395/4/2815:21:42،
38
22
بعد چهار سال تازه یادش افتاده که شرایط را برا کار فراهم کند..بعد چهار سار تازه فهمید که حق ملت و از حلقومشان بکشد بیرون...ولی بعد چهار سال هنوز مردم نفهمیدن اینهم دستکمی از احمدی نژاد نداره...ما که بیکاریم . میشینیم بیبینیم چی میشد..به ما که حقوق 200 میلیونی سهله . 200 هزار تومنی هم نمیدن
سالار: 1395/4/2717:58:19،
95
30
ایرانجیب از وضعیت اسف ناک کارمندان قراردادی و شرکتی ادارات دولتی بنویس و اینکه اینگونه کارمندان بیچاره و ساده لوح و مجبور با حقوق 1 میلیون تومن در ماه و بدون هیچ مزایایی حتی کفش کارمندان رسمی را هم واکس میزنند و تمامی کارهای روزمره آنها رو انجام میدهند... (همانند یک سرباز در پادگان در مقابل رسمی ها)‌
در حالیکه از نظر سواد و عقل حداقل یک سروگردن از رسمی ها بالاترند...
اینگونه افراد و افراد بیکار مطلق باید بپا خیزند در میدان التقسیم...
سالار: 1395/4/2718:40:19،
99
31
بسیاری از جوانان بیکار تحصیل کرده امروزه با معضلی به نام "بهره کشی کار و حرفه" روبرو هستند...
در اکثر ادارات دولتی و یا شرکت های خصوصی بزرگ جوانان بانشاط و پرانرژی و به بهانه استخدام ماه ها و گاها سالها بدون قرارداد و با حقوق بسیار کم و بدون بیمه تمامی کارهای کارمندان ستادی و رسمی را انجام میدهند و در آخر با تعویض مدیر یا بهانه های دیگر و بالا رفتن سن اقدام به اخراج جوانان میکنند...
این یک نمونه کلاه برداری از قشر جوان است که در آینده ی نزدیک باعث بوجود آمدن عقده های زیاد در طرف شده و آسیب آن به جامعه خواهد رسید...
بارها گفتم که زنان فعلا وارد سیستم کار ایران نشوند و جوانان پسر مفت برای کسی کار نکنند و روی قول هیچکسی حساب نکنند (فقط توکل بخدا)...
مورد دیدم طرف 6 ماه مفت برای صداوسیما یا وزارت بهداشت کار کرده و درآخر بهش گفتن خداحافظ...
برادران و خواهران خواهشااطلاع رسانی
سالار: 1395/4/2718:40:35،
101
29
بیکار بنشنید در منزل زیر باد کولر ولی مفت برای کسی کار نکنید...
حتی به بهانه یاد گرفتن کار هم مفت کار نکنید...
حق الزحمه خود را بالاخص از دولت کامل بگیرید و بازار کار را خراب نکنید...
m@jid: 1395/4/2721:34:46،
46
32
آقا سالار با شما کاملا موافقم
میلی: 1395/4/2722:02:19،
43
28
خوب اگه راست میگی حق مردمه بدین لطفا
ali: 1395/4/2807:51:18،
42
28
ماهم کارمند رسمی هستیم حقوق مومن هم بالای یک و سیصد نیست زیاد جوسازی برای کارمندای رسمی نکنید.تو اداره ما نیروی قراردادی بیشتر از من میگیره....همه ادارات یکی نیستند.
فرد: 1395/4/2718:01:50،
117
28
هم دزدا ترسیدن هم ملت باور کردن.
سید سعید: 1395/4/2718:34:43،
125
30
شما جیب مردم رو نزن نمی خواد دست بکنی تو حلقوم دیگران !

حذف یارانه ها با توجه به افزایش حامل های انرژی هیچ فرقی با دزدی نداره

حالا می خواد از کسی که 10 ملیون حقوق می گیره باشه
می خواد از دانشجوی بی کار باشه

دزدی دزدیه
نیما: 1395/4/2718:35:56،
122
30
شما فعلا مثل داروغه به هرچی فکرت می رسه مالیات ببند تا ببینیم چی می شه
تقی : 1395/4/2718:02:50،
80
31
حرف سنگینی زده !!!
ایوب : 1395/4/2718:39:14،
92
30
گر حکم کنند که مست گیرند ...

در شهر هر آن چه هست گیرند
ali: 1395/4/2812:13:54،
32
40
بعله
حذف یارانه دویست هزار نفر از مردم از نشانه ها است
امین: 1395/4/2718:04:31،
109
40
توی کرمان هم همین جمله رو گفتی دقیقا اقای روحانی! کاری به حلقوم بیگانگان نداشته باش از حلقوم بعضیا که حقوق میلیونی میگیرن و به فکر حذف یارانه چندر غازیه مردمن بیرون بکش بقیه پیشکش
کوکی: 1395/4/2718:09:46،
119
36
خخخخخخخخ.....
آخ چقدر خندیدم...پول مردم؟؟؟؟؟؟!!!!!
شما خودتون دارید پول زحمت کشیده کردم رو از حلقومشون در میارید.اول خودتون رو اصلاح کنید و بعدش به سراغ دزدان برید.
شنیدم اخرین شاهکارتون حذف یارانه مردم بوده.
معين: 1395/4/2718:43:00،
43
106
شما هم با كساني كه ميخان دولت را تخريب كنند همسو شدي.
دولتي كه وظيفه سنگيني در اجراي برجام بر دوش داشت و از آزمون سختي سربلند و سر افراز بيرون آمد.
و امنيتي كه الان شاهد هستيم از تدبير همين دولت است.

خیراله: 1395/4/2718:12:35،
121
43
شروع غیر رسمی سخنرانی های انتخاباتی با چاشنی شعارهای عوامفریبانه...
کوکی: 1395/4/2808:42:24،
32
25
دقیقا درسته.همش واسه انتخاباته
عدل کو!: 1395/4/2718:13:42،
90
31
متاسفانه ازین صحبتهای تکراری درجمع مردم زیاد شنیده ایم،قرار بود در دولت قبلی لیست مفسدان اقتصادی از جیب آقای رییس جمهور دربیاد که نیامد! پس مطمئنا" زبان از حلقوم دزدان در این دولت نیزدر نخواهد آمد!
امیر: 1395/4/2718:14:22،
76
35
کاشکی یه ریس جمهور با طرز تفکر روحانی و جیگر احمدی نژاد گیرمون میومد هر چند این طرز تفکر نیست بیشتر لحن صحبت هست ولی همینم خوبه
5555: 1395/4/2718:19:16،
86
38
جوک سال1395
وحید@@@@: 1395/4/2718:22:47،
121
37
شما که خودتون 3ساله دارین جیب مردمو خالی میکنین؟
حسیینن: 1395/4/2718:26:14،
103
34
شما جیبه مارو نزن ............
آریا: 1395/4/2718:40:09،
87
28
و سپس به کجا واریز میکند؟؟؟؟
بترس از خدا: 1395/4/2718:48:23،
90
31
یه سوال دارم از مردم .....
به نظرتون روحانی با جلیلی یا احمدی نزاد فرق میکنن؟؟؟
واگر فرق میکنن چرا؟؟؟؟؟
به نظر من که فرقی نمیکنن چون همه با هم فامیل هستند
حميد: 1395/4/2718:54:17،
54
40
اون كسايي كه فيش هاى حقوقى رو رسانه ايي كردن هدف اصليشون ضربه زدن به دولت بود و دلشون به حال مردم نسوخته بود . ولى داستانى رو شروع كردن كه گريبان خودشونم مى گيره
اينجاس كه بايد گفت :
چاقو دسته خودشو بريد
محمدرضا: 1395/4/2718:58:05،
69
28
این همه میگن تولید ملی بخرید خارجی نخرید ما غلط کردیم یه یخچال امرسان خریدیم تمام دور درب زنگ زده. 6 ماهه خریدم خدا لعنتشون کنه تولید کننده های دزد داخلی رو
ع: 1395/4/2720:24:03،
36
58
کاری ندارم همه غر نوشتن از بالا تا پایین،
دوره خاتمی هم از اینا مینوشتن
کاری ندارم که سالهای زیادی از جوونیمون به تباهی رفته
ولی امید رو نباید از بین برد
و الان خیالمون راحتته که ما مثل ونزوئلا که خیلی از سیاستهای شبیه کشور ما رو داشت نشدیم.
امید هست...
یا مهدی: 1395/4/2722:07:48،
35
31
چه چیز ما از اونا سرتره؟
لااقل اونا دیسکو دارن جووناش میرن کیف میکنن دریا کناراش پلاژ داره
سعید: 1395/4/2720:49:30،
57
34
چقد ر خندیدم تا 100سال دیگم نمیتونی اینکار را بکنی من به شما قول میدم
0opyt: 1395/4/2720:51:44،
64
25
مواظب حلقوم بزرگان باشید آخه دیگه کسی نمیمونه که مملکت و بچرخونه.
مهندس بیکار: 1395/4/2720:52:32،
68
33
اولین دولت (4) ساله فقط این دولت شعار میدن وضعیت تعدیل نیرو و بیکاری دولت قبلی با این دولت مقایسه کنید.
علی یار: 1395/4/2723:58:00،
28
37
خواهشا فقط راجع به دولت قبل حرف نزنید
خادم: 1395/4/2721:21:33،
45
27
رو که نیست سنگ پای ......
بابایی: 1395/4/2721:23:08،
44
26
به کی میگی خودتان حقوقهای نجومی و وامهای میلیاردی گرفتید خوب پس بدید اگه مردید
رضا: 1395/4/2721:25:59،
38
28
همش شعاره.
همش کشکه
گوش مردم پراز این حرفاس.
بسه دیگه
بسه
یا مهدی: 1395/4/2722:05:46،
43
31
بزار بخورن به مردم چی میرسه. اینا نخورن گردن کلفتر ار اینا میخورن به من مردم هیچی نمیرسه. احمدی نژاد کجایی بیا یارانه 350 تومنی مارو بده
مسعود: 1395/4/2722:47:44،
43
26
با سلام
بیزحمت پول محصولات کشاورزان از قبیل گندم و جو در سال 95
که سراپا درد و رنج کشیده اند را نیز از حلقوم بانکها بکش بیرون بده به صاحبانش
خدایی کشاورز با هزار بدبختی و امید به فصل درو رسیده است پس پول این بدبختها را پرداخت کنید
متشکرم
رضا: 1395/4/2800:35:34،
38
27
منظور از دزد کی ؟
کسی میدونه ؟
1234: 1395/4/2801:03:55،
43
22
منظور از دزدها فکر کنم مدیران و مسئولین خودمونه که فقط به فکر خودشونه


واقعا مچکریم
خخخخخخخخخخ
reza: 1395/4/2808:14:41،
41
32
ما باید شرایط را برای کار و فعالیت در کشور آماده کنیم!!!!!!!!!!!
سی و چند ساله از این حرفها میشنویم همش فعل آینده حالا کی خدا میداند ما که پیر شدیم رفت !!!!
کل سیستم دروغی بیش نیس ایران ماله چند نفره ما ول معطلیم والسلام
مسیح: 1395/4/2808:18:41،
41
30
چه حرفا یعنی پول ما رو از خودتون پس میگیرید!!! مگه میشه!!!!نوش جونتون بخورین سیر شین!!!سیر نشین گند کارتون از جایی دیگه میزنه بیرون
مسیح: 1395/4/2808:21:05،
49
36
جاداره همین جا یکی کامنت بزاه
پیکان گوجه ای 57 +++++++
یا پارس سفید دوگانه95----------
تا موضوع رو عوض کنه و بی اهمیتی خبر مشخص بشه
امیر: 1395/4/2809:52:56،
39
24
بیش از سی سال است که دولتها در این کشور می ایند و
میروند و گناه فساد و بیکاری و گرانی و...را به گردن دیگری
می اندازند!!
Hasan: 1395/4/2809:53:32،
39
30
حل مشکل بیکاری به دست مردم امکان پذیر است ؟
پس کار تو چیه عزیزم ؟
علیرضا: 1395/4/2809:55:22،
50
32
سعدی علیه الرحمه در گلستان آورده است:

«روزی زمستان سرد در بیابان سرگردان بودم که از دور قلعه ای دیدم؛ خوشحال به امید آنکه در آنجا مأمنی پیدا کنم به سمت قلعه راه افتادم. اما ناگهان فهیمدم که آنجا قلعه دزدان است و عده ای به جانب من می آیند و قصد گرفتن مرا دارند پیشاپیش آنها سگهایشان را دیدم که با شتاب به طرفم هجوم می آورند. وقتی دیدم سگ ها نزدیک شدند برای دفاع از خود خم شدم تا از زمین سنگی بردارم و به طرفشان پرت کنم اما به جهت سردی هوا سنگ در زمین یخ زده بود؛ آشفته شدم و در عین ناامیدی فریاد زدم: چه موجوداتی پستی، سگ را باز کرده اند و سنگ را بسته اند!. دزدان مرا گرفتند و جامه از تنم بدر کردند. اما یکی از آن افراد رئیس دزدان بود وقتی این حرف مرا شنید خندید و مرا به نوازش گرفت و گفت: چیزی از ما بخواه تا به تو بدهیم. من گفتم: ما را به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان!

(شر مرسان)!
ضیاء: 1395/4/2811:18:13،
39
29
با همه احترامی که به آقای روحانی قائل هستم ولی از جناح بازی دیگه خسته شدم.اصلاح طلب و اصولگرا و ... دیگه از نظر من بی معنی هستند.

خلاصه کلام :

اگه مسوولی واسه مردم کار کرد خدا گناهانش رو بیامرزه و خیر دنیا و آخرت ببینه. اگه مسوولی هم کم کاری کرد ،تخلف کرد یا بدون داشتن شرایط لازمه جایگاهی رو غصب کرد خداوند ذلیلش کنه.

ببین چه بساطی شده خدایا....
صصص: 1395/4/2813:48:29،
42
31
هر وقت حقوق های گزافی که دادید به مدر عامل بانک رفاه رو عودت دادید به مردم


حرفتون درسته در غیر این صورت شما نیز مشوق تخلفات هستید
اراکی: 1395/4/2814:59:20،
33
27
حل مشکل بیکاری به دست مردم امکان‌پذیر است!!!! پس نقش دولت ومسوولین چیه؟!!!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری رنو کپچر 2017 از سوی ایران خودرو با قیمت جدید/ مهر 96 + شرایط
بخشنامه شماره 2 پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه مهر 96
زمان واریز و برداشت یارانه نقدی مهر ماه 96 اعلام شد
لیست قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو - نیمه دوم مهر 96
بخش‌هایی از سخنرانی روز جمعه ترامپ درباره ایران فاش شد
قیمت دلار و دیگر ارزهای پرمتقاضی امروز شنبه 22 مهرماه
آغاز دور جدید پیش فروش خودروی دنا پلاس از سوی ایران خودرو - مهر 96
ورود نسل جدید خودروهای ماهیندرا به ایران + حدود قیمت
قیمت روز پژو 2008 در بازار تهران
قیمت دلار و دیگر ارزهای پرمتقاضی امروز پنجشنبه 20 مهرماه
مهم‌ترین خودروهایی که ورودشان به ایران ممنوع شد
کدام خودروها در بازار بیشترین اختلاف قیمت را با نمایندگی دارند؟
قیمت خودروهای صفر در بازار تهران امروز پنجشنبه 20 مهرماه
قیمت دلار و دیگر ارزهای پرمتقاضی امروز دوشنبه 24 مهرماه
قیمت دلار و دیگر ارزهای پرمتقاضی امروز یکشنبه 23 مهرماه
آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار