کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

سقف دريافتی در تمامی دستگاه‌ها مشخص شد + جدول

کدخبر:۲۵۲۲۶پنجشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۱:۵۱۷۲۷۹ بازدید

پرده آخر داستان فيش‌هاي حقوقي هنوز نگاشته نشده است، حالا اما خبرهاي رسيده از شفاف شدن وضعيت دريافتي مديران دستگاه‌هاي ...

پرده آخر داستان فيش‌هاي حقوقي هنوز نگاشته نشده است، حالا اما خبرهاي رسيده از شفاف شدن وضعيت دريافتي مديران دستگاه‌هاي مختلف اجرايي خبر دارد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از اعتماد، در حالي كه وزير تعاون، كار و ر‌فاه اجتماعي تاكيد كرده است كه دولت سقف دريافتي تمامي دستگاه‌ها را تعيين كرد، رييس ديوان محاسبات نيز از دستور رييس‌جمهور مبني بر در دسترس قرار گرفتن فيش حقوقي تمام مديران رده بالاي دولتي در سامانه‌اي اينترنتي خبر داد.

علي ربيعي كه خبرهايي در مورد استيضاحش اين روزها به گوش مي‌رسد در بازديد از ايسنا، موضوع فيش‌هاي حقوقي را مورد اشاره قرار داد و تاكيد كرد: اعتقادي نداريم كه سر و ته اين فيش‌ها بايد جمع شود بلكه به‌دنبال اصلاح ساختاري هستيم. ربيعي از تصويب سقف دريافتي‌ها در جلسه روز چهارشنبه هيات دولت خبر داد و گفت: مصوبه‌اي در هيات دولت به تصويب رسيد كه بر اساس آن سقف دريافتي‌ها براي وزارتخانه‌ها، بانك‌ها و شركت‌ها مشخص شد و تمام دستگاه‌هاي اجرايي كشور اعم از قوه مقننه و مجريه بايد از آن تبعيت كنند. وي تصريح كرد: طبيعتا شاخصه كساني كه به دنبال فيش‌هاي حقوقي بودند اين است كه صادقانه از اين مصوبه تبعيت كنند و تمام دستگاه‌ها به تصميمي كه گرفته شده وفادار باشند. وزير كار دولت يازدهم همچنين گفت كه در اين مصوبه هيچ كسي را استثنا قرار نداده‌ايم و درصدديم تا در قانون مديريت خدمات كشوري هم ساير ابعادش را غني‌تر كنيم. پيش از اين اخباري مبني بر اين منتشر شده بود كه حداكثر دريافتي مديران عامل بانك‌ها ۱۹ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان و حداكثر دريافتي ماهانه مديران عامل شركت‌ها ۱۱ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان باشد.

 پيش‌تر گزارشي از سوي اسحاق جهانگيري خطاب به رييس‌جمهور منتشر شد و در اين گزارش ريشه‌يابي و راهكارهاي حل مشكل موجود به اطلاع وي رسيد. نوبخت نيز تاكيد كرده بود كه در جريان ماجراي فيش‌هاي حقوقي دستكم سيزده مدير عاليرتبه استعفا داده يا بركنار شده‌اند. خبرهاي رسيده نشان مي‌دهد در پالايشگاه‌ها نيز برخي اعضاي هيات‌مديره‌ها به دليل دريافت حقوق‌هاي نامتعارف بركنار شده‌اند.

 رييس ديوان محاسبات اما توضيحاتي دقيق‌تر و مفصل درخصوص ميزان دريافتي دستگاه‌هاي اجرايي در گفت‌وگوي ويژه خبري ارايه كرد.

وي از تشكيل ۳۲۲ پرونده تاكنون خبر داد و گفت: از اين تعداد برخي در جريان رسيدگي و برخي ديگر نيز اجرا شده‌اند و در راستاي اقدامات انجام‌شده ۳ ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان به خزانه بازگردانده شده است.

امين‌حسين رحيمي با اشاره به راهكارهاي پيشگيري از تكرار پرداخت‌هاي نجومي، ادامه داد: بيش از ٩٠ درصد از ديوان محاسبات در دنيا نظام قضايي ندارند و اين در حالي است كه ديوان محاسبات جمهوري اسلامي ايران علاوه بر اينكه عملكرد حسابرسي دارد از نظام قضايي نيز برخوردار است و اگر با تخلفي برخورد كند از طريق دادسرا و دادگاهي كه در اختيار دارد به جرايم مربوطه رسيدگي و نسبت به آنها حكم صادر مي‌كند. وي افزود: در كشورهايي كه ديوان محاسبات آنها از نظام قضايي برخوردار نيست ديوان‌هاي آنها از ضمانت اجرايي افكار عمومي استفاده مي‌كنند كه اين ضمانت اجرا بسيار قوي‌تر از ضمانت اجراي قضايي است. رييس‌كل ديوان محاسبات كشور رسانه‌اي شدن فيش‌هاي نجومي را به نفع كشور دانست و گفت: رسانه‌ها بايد اين موضوع را همچنان در مركز توجه خود داشته باشند اما مشروط به اينكه از اين مهم اطلاعات دقيق ارايه كنند و تحت زد و بندهاي جناحي قرار نگيرند.

جزييات ليست 950 نفري

وي با اشاره به دستور رييس مجلس درباره بررسي وضعيت فيش‌هاي نجومي كه ٢١ خردادماه صادر شد، بيان كرد: بعدازاين كه رييس مجلس شوراي اسلامي دستور بررسي وضعيت حقوق‌هاي نامتعارف را صادر كرد، ليستي به مجلس ارايه كرديم كه به ليست ٩٥٠ نفري معروف شد و در اين ليست حقوق معاون وزير به بالا كه جزو مقامات محسوب مي‌شوند و همچنين هيات‌مديره شركت‌هاي مركز در تهران را بررسي كرديم و ازآنجايي‌كه سعي داشتيم اين گزارش را در اسرع وقت به مجلس تقديم كنيم اسامي ٩٥٠ نفر را در اين ليست مشخص كرديم كه اين اسامي مربوط به دستگاه‌هاي دولتي و دستگاه‌هايي مي‌شد كه تحت نظارت ديوان قرار دارند و از بودجه كل كشور استفاده مي‌كنند. رييس ديوان محاسبات كل كشور افزود: در اين ليست اسامي افرادي كه درآمد آنها ماهيانه ٣ ميليون تومان تا ٧٠ ميليون تومان است آمده و به آن معنا نيست هر ٩٥٠ نفر افراد فاسدي هستند بلكه اين گزارش تنها يك گزارش وضعيت بود كه مجلس بداند مقامات‌شان چه ميزان حقوقي را دريافت مي‌كنند.

رحيمي تصريح كرد: آنچه امروز درباره حقوق‌هاي نجومي مدنظر دستگاه‌هاي نظارتي، قضايي و دادگاه‌هاست بحث قانوني و غيرقانوني بودن دريافت‌هاست و موضوعي تحت عنوان دريافت‌هاي متعارف و نامتعارف نداريم اما گاهي اوقات دستگاهي براساس قانون از اختياراتي برخوردار است كه از اين اختيارات خود سوءاستفاده مي‌كند.

اين هشت نفر!

رحيمي افزود: از ليست موسوم به ليست ٩٥٠‌نفري، ٧٠ درصد مطابق نظر دولت تا سقف ٢٠ ميليون تومان دريافتي داشته‌اند. بر اين اساس به تفكيك ٢٨درصد زير ١٠ ميليون تومان، ٢٦درصد بين ١٠ تا ١٥ ميليون تومان، ١٤درصد بين ١٥ تا ٢٠ ميليون تومان، ١٠ درصد از ٢٠ تا ٢٥ ميليون تومان، ١٣درصد از ٢٥ تا ٣٠ ميليون تومان، شش درصد از ٣٠ تا ٣٥ ميليون تومان و دو درصد بيش از ٤٠ميليون تومان دريافتي داشته‌اند. در واقع مي‌توان گفت كه تنها هشت نفر بالاي ٤٠ ميليون تومان دريافتي داشته‌اند. با اشاره به ميزان دريافتي مديران دستگاه‌هاي اجرايي كشور، گفت: ميزان دريافتي مقامات و مديران نهاد رياست‌جمهوري ١٤ ميليون تومان و بيشترين آن ٣٠ ميليون تومان بوده است.

وي افزود: ميزان دريافتي ماهانه مديران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ٢٠ ميليون تومان و بيشترين دريافتي آنها نيز ٧٠ ميليون تومان بوده است. يكي از معاونين وزارت بهداشت ٤٠ ميليون تومان حقوق و ٣٠ ميليون كارانه دريافت كرده است كه كارانه مصوبه دولت است. رييس‌كل ديوان محاسبات كشور بابيان اينكه ميانگين حقوق و مزاياي ماهانه مديران وزارت امور اقتصاد و دارايي حدود ٢٣ ميليون تومان است، گفت: بيشترين دريافتي آنها ٤٤ ميليون تومان است.

رحيمي به ميزان دريافتي مديران بانك‌ها و بيمه‌ها اشاره كرد و گفت: ميزان دريافتي مديران بانك‌ها و بيمه‌ها ٢٧ ميليون تومان است و بيشترين دريافتي آنها حدود ٥٧ ميليون تومان بوده است.  وي با اشاره به ميزان دريافتي مديران وزارت نفت نيز گفت: ميانگين ميزان دريافتي مديران وزارت نفت ماهيانه ٢٠ ميليون تومان و بيشترين ميزان دريافتي آنها نيز حدود ٣٩ ميليون تومان است.

رييس ديوان محاسبات كل كشور در ادامه ضمن تاكيد بر اينكه گزارش تفريغ بودجه را سالانه به مجلس و وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها اعلام كرده‌ايم گفت: يكي از ايرادات نمايندگان مجلس اين است كه معمولا به علت مشغله در حوزه‌هاي انتخابيه توجه كمتري به گزارش تفريغ بودجه دارند.

وي با بيان اينكه براساس بند ه ماده ٥٠ وزير اقتصاد فوق‌العاده‌هاي خاصي را در نظر گرفته است به‌طوري‌كه اين فوق‌العاده اكنون ٨ ميليون تومان علاوه بر حقوق و مزاياست گفت: به همين علت براي بيمه ايران پرونده تشكيل و رأي محكوميت صادر شد.

رييس ديوان محاسبات كل كشور درباره چرايي عدم اجراي قانون مديريت خدمات كشوري گفت: اين قانون براي بانك‌ها و بيمه‌هاست به‌طوري كه از سال ٨٨ دو مجلس گذشته و فعلي نتوانستند آيين‌نامه آن را تصويب كنند. بيش از ٦٠ درصد فيش‌هاي حقوقي نامتعارف مشمول قانون مديريت خدمات كشوري نبوده است.

رحيمي از پيشنهاد طرح دو فوريتي به مجلس پيشنهاد براي تعيين حداكثر حقوق و همچنين وضعيت حقوق‌هاي نامتعارف خبر داد و گفت: مجلس بايد قانون را اصلاح كند. به عنوان مثال بازنشستگاني كه اكنون نماينده مجلس يا وزير هستند و از دو جا حقوق دريافت مي‌كنند بايد يكي از حقوق‌شان قطع شود و از يك جا دريافتي داشته باشند.

سقف دريافتی در تمامی دستگاه‌ها مشخص شد

بلیط هواپیمادیدگاه ها

MGH: 1395/4/2408:47:11،
225
15
مگه یک نفر تو این کشور مسوولیت قبول میکنه برای پول و حقوقه? مگه برای خدمت به مردم نیومده? خخخخخ چخه
سامان: 1395/4/2410:10:30،
200
29
جناب آقاي روحاني لطفا اگه سقف ميزارد يه حقوق حداقلي هم براي كارمنداي جزء بزاريد
مگه ميشه با 1 تا 1.2 ميليون زندگي كرد ؟
حسين: 1395/4/2410:16:12،
165
15
وزير كار محترم !!!!
الان شما داريد دوباره قانون خودتنو نقض مي كنيد
اگه حداقل حقوق حدود 900 تومانه 7 برابرش ميشه 6.3 كه شما باز داريد براي مديراي مفت خور اضافه ميديد حال بماند اضافه كار ، كارانه و 100 كوفت ديگه كه به حقوقشون اضافه ميكنيد
حداقل حداقل حقوق كارمند ا و كارگرها را اضافه كنيد
آخه چقدر ظلم بخدا هيچ نوع عدالتي وجود نداره
مردم: 1395/4/2411:03:02،
75
21
بیشتر بودجه و اقتصاد ایران در دست مسئولین و نهادهای غیر دولتی است تا زمانی که این نهادها نیز شفافیت مالی نداشته باشند و حسابرسی نشوند هیچ امیدی به رفع فساد مالی وجود ندارد.
کریم: 1395/4/2411:07:01،
102
58
پزشک عمومی معادل فوق لیسانس رشته های دیگه هست و ۴ سال دکتری تخصصی برای هر رشته ای معادل تخصص پزشکی است فکر نکنید خیلی نخبه بودید اگر بچه هایی که ریاضی خوندند می اومدند تجربی حالا شما مشخص نبود کجا بودید خیلی مغرور نشید؟
کارگر و معلم: 1395/4/2411:43:24،
55
18
پس کف کارگر معلم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/


حداقل ما رو هم تعیین کنید
به کریم: 1395/4/2411:43:55،
87
41
اولا که دروس پزشکی عمومی با کارشناسی پرستاری چندان فرقی ندارد چهار سال تئوری و سه سال کارورزی است ، حفظ کردن یک سری مطالبی هم که در کتاب ها ست کار شاقی نیست . پزشکان تخصصی هم که در دوره انترنی آنقدر سر مردم بی نوا آزمایش می کنند تا یک چیزی یاد بگیرند یعنی هزینه متخصص شدنشان را مستقیما مردم با نقص عضو و خسارت های جانی باید بپردازند .دوما با همه اینها 95 درصد پزشکان بی سواد تشریف دارند و نان مدرکشان و پشتیبانی وزارت پزشک سالار بهداشت را می خورند این پزشکان نخبه!! پول پرست داخلی در هیچ کشوری تحویلشان نمی گیرند و اگر مهاجرت کنند دوباره باید امتحان بدهند و البته در فرنگ از درآمد بالا مثل ایران و فرار از مسئولیت و فرار از مالیات خبری نیست.
علی: 1395/4/2411:50:44،
69
31
خلبانان هواپیمای مسافربری هم حرفه ای تخصصی است و هم ریسک آن برای خود خلبان بالاست و هم مسئولیت سنگینی بر دوش خلبان است حالا حقوق یک خلبان هواپیمای مسافربری را با یک پزشک در ایران مقایسه کنید هنرمند جهانی مثل کیارستمی را می کشند کسی به آنها نمی گوید بالای چشمشان ابروست نه به اخلاق اعتقادی دارند و نه به شرع و نه به قانون و نه مالیات می دهند. خلبانان مسافربری ایران دارند مهاجرت می کنند اما پزشکان در هیج کشوری جایی ندارند.
سعید: 1395/4/2412:46:46،
52
24
ببین تورو بخدا واسه خودشون چه حقوق هایی میبرن بعد به مردم عادی که میرسه 1500 -1200 زیادم هست. نمیشه بهشون حقوق داد ولی برای خودشون ماشالا پول هست فراوون. ماشالا که حل کردین
احمد: 1395/4/2413:19:58،
40
22

من نمیدونم اینهمه عجله برای چیه
با این وضعیت پسابرجام خود به خود چیزی برای پرداخت باقی نخواهد ماند که تازه قانون مدون میکنید
مثلا الان با این کار میخواهید وضع درست بشه ، نخیر اونهایی که باید ببرند ، خوب بردند از این به بعد برای حفظ امنیت خودشان یکی پشت سر یکی دیگر استعفا و بازنشسته پیش از موعد خواهند شد ،،،
یادتان باشد مدیران مثلا انقلابی
انقلابی دو مدل داریم
یکی سرباز انقلاب که مردان بی ادعایی هستند که اسمشان را هم هیچکس نشنیده و گوشه ایی در حال خدمت وپاسداری از اهداف انقلاب را آیین خود قرار داده اند
و اما قشر دوم انقلابیون ،، اسم انها سوارکاران انقلاب هستند به طور مثال صاحبان این فیشها و جماعتی که در هنگام انقلاب و جنگ با خانواده محترمشان در آمریکا و انگلیس داشتن دکتری میگرفتن برای امروز ! و الان از هر مدعی انقلابی مدعی تر هستند ، فقط یادتان باشد که صبر مردان بی ادعا حدی دارد !!!
مهندس: 1395/4/2416:09:04،
48
24
بنده با 20 سال کار مهندسی و تخصصی و خطرات شغلی ماهی 6 تا 7 میلیون درآمد دارم می شه بفرمایید این مدیران وزارت بهداشت یا بیمه یا بانک ها یا اقتصاد و دارایی چه تخم دو زرده ای می گذارند که باید این حقوق را داشته باشند ؟ حداکثر حقوق این مدیران 4 میلیون بیشتر نباید باشد چون این افراد نه تخصص دارند و نه مدیر به معنای واقعی هستند فقط با رانت های خاص در آن جایگاه قرار گرفته اند و هر کسی حتی یک آدم بی سواد هم می تواند به جای آنها باشد و آب از آب هم تکان نخورد.
مردم: 1395/4/2419:41:45،
49
21
70 میلیون تومان ماهانه برای یک مدیر وزارت بهداشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره ؟ پاداش وضع نابسامان مدیریت بهداشت و درمان مردم را دارند می گیرند؟ پاداش کسب و کار و تجارت پزشکان با بیماری مردم را دارند می گیرند به خدا اگر در چین بود این مدیران را دسته دسته اعدام می کردند ، اینجا برای خودشون حقوق های دهها میلیونی تعیین می کنند .
احسان: 1395/4/2420:25:18،
26
50
هموطن های عزیز من زیاد جوش نزنید ، شمام اگه میتونستید میرفتید پزشکی میخوندید!
بعضیا یجور نخبه نخبه میکنن انگار تا حالا مهندس های نخبه چه گلی به سر صنعت این مملکت زدند! کدوم صنعت ما در جهانه که هیچ در خاورمیانه اوله؟
اونایی که میگن در کشورهای خارجی مدرک پزشک و پرستارای ایرانی رو قبول ندارند برن تحقیق کنن ببینند چطور کشورهایی مثل استرالیا ، کانادا ، قطر ، امارات و کویت برای پرستارا و پزشکان ایرانی سر و کله میشکنن.


در کل بعضیام اگه فکر میکنن میتونن پزشکی قبول بشن و درس بخونن تا دیر نشده تغییر رشته بدن و بیان پزشکی بخونن . این گوی و این میدان!
به احسان: 1395/4/2422:30:30،
37
19
اتفاقا شما زیاد جوش نزن برادر وقتی با سهمیه های خاص وارد دانشگاه می شید بقیش که دیگه کاری نداره یک مدرکم دستتون می دن بعد هم با کور کردن و ناقص کردن و کشتن مردم می شید متخصص !!! بعد دیگه خدا رو بنده نیستید . اما خب همیشه اینجوری نمی مونه بالاخره تجارت با درد مردم یک جایی چرکش گریبانتون رو می گیره.
به احسان : 1395/4/2422:35:21،
31
15
یادم رفت بگم کشورهای خارجی به پرستارهای ایران سریع پذیرش می دن نه به پزشک ها ، در ضمن در آمریکا حقوق یک پرستار یک چهارم یک جراحه در ایران چی ؟ یک صدم ، زحمتی که یک پرستار در شغلش می کشه کمتر پزشکی می کشه مخصوصا پزشک های عمومی که هتلینگه ، اما تمام منافع مادی درمانی نصیب پزشک های از خود راضیه چون وزارت بهداشت همشون از همین طیفن و طبیعیعه که هوای همکارانشونو دارند.
وحیر ر: 1395/4/2519:10:41،
33
24
عزیزان این همه هیاهو برای هیچه! دقت کنید اصل موضوع و معضل اصلی توی این سر وصدا نا دیده گرفته شده
فرض کنید تمام این ۹۵۰ مدیر هر کدوم در سال یک میلیارد دریافتی داشته باشند، کل دریافتیها میشه ۹۵۰ میلیارد که این در برابر یک اختلاص یا رانتی که مدیران ارشد (اعم از مدیران ارشد سه قوه و نهادها) از اون اتفاده میکنند و ضربه به پیکر اقتصاد میزنند هیچه. یه نگاهی به مبلغ اختلاصها داشته باشید: سه هزار میلیار، ۱۲ هزار میلیارد، ۳۵ هزار میلیارد و ....
ایرانی: 1395/4/2408:49:22،
153
24
اونوقت حقوق پایه کارگر و کارمند چنده؟؟


خدا ریشه ظلم رو بکن
007: 1395/4/2409:50:31،
68
23
این است اعدالت

خدایا یه بلای آسمانی نازل کن تا تمام افراد سودجو و ظالمان رو با خود ببرد
رضا: 1395/4/2411:07:41،
88
37
پزشکان در ایران بسیار بیشتر از همکارانشان در خارج درآمد دارند و مالیات هم نمی دهند.
دریافتی و درآمد بسیاری از جراحان به رقم هنگفت ۵۰۰ میلیون می رسد و جالب است این را حق خود می دانند و هیچ وقت نمی گویند که مفت با جیب ملت درس خوانده اند و هزینه تحصیل آنان بسیار بیشتر از فیزیک و ریاضی است.تمام ایرادات بر می گردد به وزارت بهداشت که عده ای پزشک دور هم جمع شده و برای ۱۰ برابر شدن درامدشان قانون !!!گذاری می کننند در شرایطی که بسیاری از جوانان تحصیل کرده کشور بی کارند،آنان دریافتی ۵۰۰میلیونی دارند و این بزرگترین ظلم به مردم است.متاسفانه دولت روحانی مقصر اصلی است.
بدبخت: 1395/4/2408:53:12،
139
13
اینجانب فوق لیسانس رشته مهندسی، 4سال سابقه.روزی 12ساعت کار، حقوق دریافتی 950،000تومان |:
خدایا شکرت
مهندس بی ادعا: 1395/4/2502:07:33،
33
24
منم عین خودت یه مهندسم با کلی تخصص وختی که تو یه مصاحبه همچین حقوقی رو بهم پیشنهاد دادن با اعتماد به نفس بالا در جواب مصاحبه کننده گفتم که من خودم 2 برابر این مبلغ رو ماهیانه بهت میدم فقط جلوی چشم آفتابی نشو

1 هفته بعد زنگ زده گفته بیا با حقوق توافقی مشغول شو

گفتم حقوق من مطابق فوب خلیج فارسه

سریع قبول کرد

چون دیدم شانم رعایت شد رفتم. راضیم

پس یاد بگیرید شان مهندس رو بالا ببرید

مگه چیمون از این دکترها و پرستارها کمتره؟
سعید: 1395/4/2408:54:08،
87
16
خدا بده برکت....خدایا خودت که میدونی چیکار کنی پس یا علی
امیر: 1395/4/2408:55:16،
90
15
حداکثر دریافتی کارگران هم مشخص شد 812 هزار تومان
هورااااا خوشحال باشید
یه نفر: 1395/4/2409:08:07،
117
25
والله هیچ کدوم شون لیاقت و توانایی های بیشتر از 5 ملیون دریافتی رو ندارند ... ما که راضی نیستیم اینطور از جیب بیت المال بره و آخرش هم هیچ چی !!!
6666: 1395/4/2409:09:40،
75
18
بازم زیاد ناحق از کیسه باباتون بخشش میکنید ما3نفریم در یک فروشگاه 4سال به زور دارایی مغاازه مارو بدون سند مدرک100برابر کردن بعد اینجوری پخشش میکن من که رازی نیستم بشه درد مریضی
مسلمان: 1395/4/2409:15:03،
81
23
نسبت حداقل حقوق کارگر به حداکثرحقوق مدیران درکشورهای اروپا یک به سه درچین ۱به ۵ ودرایران رسمی ۱به۱۰۰ وغیررسمی ۱به هزار است!!!
متعجب: 1395/4/2409:38:52،
64
27
الان 19 میلیون و 500 هزار حقوق رسمی عادلانه هستش؟!
یعنی این آقایون 7/5 میلیون زیادی می گرفتن؟
پس قانون حداکثر حقوق نسبت به حداقل حقوق چی شد؟
تو رو خدا ببینید حالا که اومدن درستش کنن چه عددی در آوردن!
این آقای وزیر اقتصاد خوب دست و دلبازه ها!
به شرطی که مصیبت های عظما بذارن!!!!
ف: 1395/4/2509:46:21،
37
24
وقتی خط فقر 3 میلیون و خیلیها از جمله بیشتر بازنشستگان دهه 70 و 80 زیر 3 میلیون میگیرن با 30 سال کار چرا ایناباید انقدر بگیرن حداقل دو برابر خط فقر یعنی 6 میلیون بگیرن اون بقیه رو به حقوق کسانیکه زیر 3 تومن میگیرن اضافه کنن حقوقشون برسه به خط فقر .
amir: 1395/4/2409:46:44،
40
15
بدبختی اینه که هر روز بدتر از دیروز. حالا اگه کار انجام میدادن باز یه چیزی
علی: 1395/4/2409:48:39،
63
32
پس چرا باز حرفی از وزارت بهداشت و کارانه پزشکان نشد؟
عباس: 1395/4/2410:32:41،
69
22
چرا حرفی از پزشکان نمیزنید؟
چرا باید اونقدر درامد داشته باشن که ندونن چطوری خرجش کنن؟
الان هر پزشک درپیت هم تا یک تخصص بگیره 4تا خونه و ویلای اربابی ( نه معمولی) واسه خودش میسازه تو مملکتی که مردم پول یک اپارتمان 60 متری تو جنوب شهر رو ندارن. خیلیاشون ازون پزشکا با استعدادترن ولی رفتن یه رشته دیگه ولی...
حسن: 1395/4/2410:33:30،
39
65
علی جان چند دفعه کنکور دادی پزشکی قبول نشدی؟
رضا: 1395/4/2411:18:51،
81
26
مملکتی که پزشکش بیشتر از مهندسش درآمد داشته باشه یعنی مریضه و یه کشور مرده هستش یه سر کشورای غربی بزنید و حقوق مهندس و پزشکشو مقایسه کنید خودتون میفهمین منظورمو
جاسم: 1395/4/2412:37:49،
67
28
پزشک رو حالا ولش کن
یه پرستار با یه مدرک لیسانس زیر 7یا 8 تومن دریافتی نداره(حتی بیشتر)
یه مهندس نخبه چه گناهی کرده که فضا رو واسه اینها که تو دبیرستان مجموع عدد 2و2 رو برابر5 می دونستند ؛خالی کرده؟که بیان و با مدرک پزشکی و پرستاری مملکتو غورت بدن؟
حقوق مهندسها اگه بیشتر نباشه نباید کمتر از یه پزشک و یا پرستار پر ادعا باشه
ایران 18: 1395/4/2420:28:16،
27
37
آخه مگه مهندسا چه گلی به سر این مملکت زدن که میگید حقوق یه مهندس نباید کمتر از یک پرستار یا پزشک باشه؟
همون یک میلیونم که میگیرید از سرتونم زیاده پرمدعاهای پشت میز نشینه از خود راضی
hamed: 1395/4/2410:00:44،
41
21
خدارو شکر ما که هر چی میگفتیم شرکت نفت از بقیه کمتر حقوق میده کسی باورش نمیشد. درسته بعضی از کارمندهاش بخاطر بیشتر از شش ماه دوری از خانواده در طول سال و گرمای 60 درجه یه مقداری نسبت به کارمندهای معمولی ادارات دیگه بیشتر میگیرن ولی نه در حد دو یا چند برابر.
مهدی: 1395/4/2410:06:54،
72
25
نسبت حقوق کارگر؟!به خداوندی خدا 8ماهه حقوق نگرفتم،ای مسلمون 8ماهه،میفهمی یعنی چی؟کاشی نیلو کار میکنم و کسی پاسخگو نیست.مقامات استان اصفهان همه خبر دارن که 700 کارگر نون شب ندارن و کسی به ... هم نیست!تلویزیون رو از برق کشیدم تا دیگه دروغهای تدبیر و امید رو نشنوم.احمدی بهتر دروغ میگفت.
حالا هی فیش طبقه بندی شده بزارید،برجام تو سرتون بخوره.

خدایا به داد این مردم برس.
نا نشناس: 1395/4/2410:46:30،
40
15
راجع به خط آخر نوشته ات:
فقط 1 درصد احتمال بده که همچین چیزی ....
as: 1395/4/2410:33:28،
35
16
درنامه کارگران پارس خودرو به رئیس جمهور مطرح شد؛
لزوم رسیدگی به دریافتی های نجومی مدیران پارس خودرو/ کارگران از شرایط
فعلی ناراضی هستند
ایلنا: جمعی از کارگران شرکت پارس خودرو در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به دریافتی های نجومی مدیران این
شرکت شدند.
به گزارش ایلنا، جمعی از کارگران شرکت پارس
خودرو در نامه ای خطاب به رئیس جمهور از
دریافتی های نجومی مدیران این شرکت انتقاد
کردند.
در این نامه کارگران عنوان کرده اند که در دوران
تحریم و رکود نیز از حقوق مدیران ذره ای کاسته
نشد بلکه در عوض کم کردن مزایای مدیران، فشار مضاعف بر گرده کارگران وارد آمد.
در ابتدای نامه آمده است: احترامًا ما کارگران شرکت پارس خودرو در کمال مسرت پیام محکم و مثل همیشه مصمم جنابعالی در جهت
مبارزه با پرداخت های کلان به برخی مدیران را با گوش جان شنیدیم و بارقه ای از امید در دل رنج دیده ما روشن شد. ام
lمهندس کشاورزی: 1395/4/2411:03:24،
39
26
میشه لطفا حقوق کارمندان جهاد کشاورزی هم بازبینه بشه.مطمئنم بعد از بررسی به کمیته امداد معرفی میشن
امیر: 1395/4/2412:04:46،
45
26
یکی که ریاضی بلده بگه ماجرا چی شد؟
"رحيمي افزود: از ليست موسوم به ليست ٩٥٠‌نفري، .......... دو درصد بيش از ٤٠ميليون تومان دريافتي داشته‌اند. در واقع مي‌توان گفت كه تنها هشت نفر بالاي ٤٠ ميليون تومان دريافتي داشته‌اند."
چطوری 2% 950 نفر شد 8 نفر؟؟؟؟؟
پژمان : 1395/4/2413:32:47،
41
29
سلام.
واقعا ً حقوق مدیر نفت اینقدره ؟ تا کی دروغ ؟عزیزان کارشناس وزارت نفت با 10 سال سایقه الان 12 میگیره .الان یک مدیر میانی نفت داره 30 میلیون میگیره.بجز مزایا و بخور بخور ها .خونه ماشین سفر و .... که دیگه بماند.دمتون گرم که دارید کشور رو به ....... آخه اینهمه جوان بیکار رو چطور می خواهید سامان بدید؟آخه این تفاوت اجتماعی بین عزیرانی که با شرکت های خصوصی یا دوستانی که با شرکت های دولتی پیمانکاری و قراردادی هستند و با حقوق ماهیانه 812000 تومان یا در بهترین حالت 2000000 تومان می خواهید چیکار کنید؟معلم ها و جهاد کشاورزی و نیرو های مسلحی که اینهمه زحمت میکشند رو چه جوابی دارید؟بس نیست اینهمه شعار؟بس نیست اینهمه بخور بخور؟بس نیست نماینده های مردمی بی سواد که فقط و فقط به فکر منافع خود و اطرافیانشان هستند؟بس نیست اینهمه نسبت فامیلی در سران و مدیران؟واقعا این حقه؟
nima: 1395/4/2416:45:44،
39
26
عزیزم وقتی نمیدونی نگو.اون مدیری که 12 میلیون میگیره تو مناطق نفتی جنوب مثل عسلویه با دمای بالای 50 درجه و شرجی بیش از 80 درصد.با کمترین امکانات به دور از خانواده.همون مدیر تو شهرهای بزرگ کمتر از 40 درصد این مبلغ دریافتی داره.
ناشناس: 1395/4/2416:51:07،
27
26
برادر من وقتی نمیدونی چرا حرف میزنی. حالا چون تو آزمون استخدامی نفت رد شدی دلیل نمیشه دورغ بدون مدرک بگی.
ناشناس: 1395/4/2415:43:16،
40
28
مردم فکر میکردند نفت از همه بیشتر هست. بدبخت نفتی ها که درونشون خودشون رو کشته بیرون دیگران رو.
علی: 1395/4/2415:52:11،
42
20
درجهت عدالت هر پرداختی بایدسقف وکف داشته باشد خواه شاغل یا بازنشسته بخصوص افزایش های سالیانه
علی: 1395/4/2419:06:51،
43
16
عدالت علی کجاست ..همه دستشون کردن تو بیت المال...
اسلام کجاست چرا نمیشه اون دید
hamid: 1395/4/2513:00:11،
34
24
مشخص شد که مهم نیست، مشخص موندن مهمه، ولی بالا برید پایین بیاید حقوق مسئولین از سه رقمی کمتر نمیشه. سال بعد اگه رئیس جمهور عوض بشه کابینه جدید برای گرفتن حقشون از ملت، دوباره این تراژدی رو راه می اندازن
مهدی: 1395/4/2516:18:41،
31
23
در این هیاهو دریافت های میلیاردی پزشکان فراموش نشه من بامدرک دکترا در وزارت جهاد کارمند رسمی ۷سال سابقه کار ۲۳۰۰ حقوق میگیرم فرق ما بایک پزشک چیه که با همین شرایط حداقل ۱۱ میلیون میگیره تو مطب راحت نشسته و ما در دور افتاده ترین روستاها مشغول کاریم هیچ جای دنیا پزشک ها چنین دریافتی هایی رو ندارند اما در ایران وزارت بهداشت ریش و قیچی دست خودشه حتی تخلفات پزشک هارو وزارت بهداشت پیگیری میکنه و همیشه حق با اونهاست
دوست: 1395/4/2517:59:19،
25
21
بجای مردم ..خودوشونو؟...فرض کردن
خوابیده رامیشود بیدارکرد ولی خواب زده راهرگز!!!!!!!
دگه مدم گوش مخملی نیستن^

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما