کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

آتش‌سوزی خودرو سواری در بزرگراه مدرس / تصاویر

کدخبر:۲۵۱۶۲سه شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴:۴۲۱۶۰۵ بازدید

با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، نیروهای عملیاتی ایستگاه 11 بلافاصله خود را ساعت 17:53 روز گذشته ...

با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، نیروهای عملیاتی ایستگاه 11 بلافاصله خود را ساعت 17:53 روز گذشته به بزرگراه آیت اله مدرس بین خیابان میرداماد و ظفر رساندند.

مهدی نیکنام فرمانده آتش نشانان اعزامی در این مورد گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید که در حاشیه بزرگراه متوقف بود، دچار آتش سوزی شده و کاملاً شعله ور بود.
وی با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه راننده خودرو بدون آسیب دیدگی از خودرو خارج شده بود، ادامه داد: آتش نشانان به سرعت با استفاده از تجهیزات مخصوص و لوله های آبدهی خود را به خودرو سواری رساندند و با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

وی در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی با سرعت عمل خود از رسیدن شعله های آتش به تعداد زیادی اسپری شیمیایی، چسب مایع و یک عدد پیک نیکی که در صندوق عقب خودرو سواری قرار داشتند، جلوگیری کردند و با تلاش فراوان مواد قابل اشتعال را از خودرو خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل خودرو سواری به عوامل انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند.

7d5xq4qp77tueykf76.jpg

ys5u0yao9el0n49ofmn8.jpg

afquseuni3zt7zf5bbaf.jpg

mnba9errpwl2rijbsog.jpg
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا