کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

گام دوم دولت درباره فیش‌های نجومی حقوق چیست؟

کدخبر:۲۴۹۰۲یکشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹:۰۵۲۴۳۷ بازدید

عزل چند مدیر و استعفای دسته جمعی مُسکن مقطعی بر آلام مردمی است که با امروز مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم ...

عزل چند مدیر و استعفای دسته جمعی مُسکن مقطعی بر آلام مردمی است که با امروز مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند؛ دولت باید در گام بعدی پشت پرده فیش های نجومی را افشا و خاطیان را مجازات کند.

ماجرا از یک افشاگری تلگرامی از انتشار تصویر حقوق شصت میلیونی رئیس بیمه مرکزی و دیگر مدیران آن در شبکه های مجازی شروع و کمی بعد به بمب خبری تبدیل شد اما هنوز بعد از گذشت دوماه، ماجرای فیش‌های حقوقی یکی از اصلی‌ترین سوژه‌های رسانه ها و افکار عمومی است.

بعد از این بود که دولت با چالشی جدید و سونامی فیش های نجومی مواجه شد و یکی پس از دیگری پای دیگر مدیران دولتی در حوزه بانک، نفت و صندوق توسعه ملی به ماجرا باز شد.

پس‌ از فشارهای رسانه ای و نگرانی‌ افکار عمومی نسبت به فیش های نجومی مدیران دولتی، مطالبات اجتماعی برای پیگیری، برخورد و اقدام قاطع دولت با این موضوع شکل گرفت و در پی آن بود که  رییس‌جمهور با انتشار نامه‌ای از برخورد قاطع با متخلفان و عزل آنها خبر داد و به معاون اول خود دستور رسیدگی به این تخلفات را داد. بعدازاین دستور رییس‌جمهور، کمیته‌ای سه نفره از سوی جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور برای بررسی حقوق دریافتی مدیران دولتی در تمام دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در مراسم افطاری با وزیران با اشاره به موضوع پرداخت‌ حقوق های بالا به برخی از مدیران گفته بود: «دولت به‌هیچ‌وجه نسبت به این موضوع کوتاه نخواهد آمد و در این راستا از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و دستگاه‌های اجرایی میزان دریافتی مدیران ارشد را برای بررسی خواسته‌ایم. جهانگیری با تأکید بر اینکه دولت با تمام‌پرداخت‌های خارج از عرف برخورد جدی خواهد کرد، عنوان کرده بود: پول‌های اضافی باید به خزانه بازگردد و افرادی که این کار را کردند برکنار خواهند شد.»

بعد از ماجرای شرکت بیمه چند زلزله در حوزه بانکی رخ داد. ابتدا فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه جنجال به پا کرد. صدقی طبق آنچه رسانه‌ها منتشر کرده بودند حدود ۲۰۰ میلیون تومان حقوق دریافت کرده بود. به دنبال جریان انتشار فیش‌های حقوقی مدیران بانکی،   سه مدیرعامل در شبکه بانکی استعفا کردند.

علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران به دلیل دریافت حقوق نامتعارف از سمت خود برکنار شد و به دنبال اعتراضاتی که در زمینه دریافتی‌های مدیران عامل بانک‌های  ملت و صادرات نیز مطرح شد هر دو استعفا دادند.

البته ماجرا تنها به دریافت حقوق کلان محدود نبود و شاید مسئله مهمتر دریافت وام های نجومی و با بهره اندک بود آنهم از سوی مدیران بانک هایی که برای ضروری‌ترین وام ها دهها مدرک و ضامن طلب می کنند و وقتی قرار می شود وام ده میلیونی ازدواج بدهند از کمبود منابع و امکان پذیر نبودن ارائه آن سخن می گویند.

در همین حال معاون اول قوه قضائیه اعلام کرد: « ۵۰ نفر از مدیران یک وزارتخانه حقوقشان  ۵۰ میلیون تومان در ماه است.» سپس یکی از خبرگزاری ها نوشت: «در بین فهرست مدیران نفتی سه تن از مدیران یک شرکت توسعه‌دهنده صنعت نفت با عناوین اختصاری «م. ج»، «ح. ا» و «م. ش» به ترتیب ۵۵۹ میلیون تومان، ۵۸۹ میلیون تومان و ۵۱۷ میلیون درآمد و دریافتی سالانه داشته‌اند. مدیرعامل سابق شرکت تأمین مالی نفت نیز ۶۸۴ میلیون تومان عایدی سالانه داشته است. درآمد «ع. د» از مدیران شرکت ملی نفت نیز ۵۵۲ میلیون تومان در سال بوده و رییس یکی از نهادهای آموزشی وابسته به نفت ۵۵۵ میلیون دریافتی سالانه داشته است.»

اما این پایان ماجرا نبود و انتشار فیش حقوقی صفدرحسینی رئیس صندوق توسعه ملی نیز شعله آتش فیش های حقوقی را برافروخته تر کرد. در پی افشای فیش حقوقی نجومی صفدر حسینی پرونده فیش ها ابعاد تازه‌ای پیداکرده است. یکی از خبرنگاران روزنامه‌های دوم خردادی مدعی شده که صفدر حسینی به تعدادی از خبرنگاران مبالغی را به‌عنوان هدیه برای ساپورت وی در رسانه‌ها و سرپوش گذاشتن بر موضوع حقوق نجومی وی داده است. این روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب خطاب به صفدر حسینی ادعا کرده است:‌ «آقای «صفدر حسینی» رفتار شما باعث خجالت و شرمساری است... آقای صفدر حسینی نباید دست به خرید خبرنگاران بزنید و با دادن وعده «هدیه» از آنها بخواهید تا ماجرای فیش حقوقی نجومی شما را ماست‌مالی کنند!»

صفدر حسینی که ابتدا در مقابل استعفایش مقاومت می کرد با ایجاد این حاشیه ها به همراه دیگر اعضای هیات امنای صندوق توسعه ملی مجبور به استعفای دسته جمعی شدند که روحانی نیز با آن موافقت کرد.

اما آیا با عزل یا استعفای چند مدیران خاطی پرونده فیش های نجومی پایان می یابد و ماموریت دولت تمام می شود؟ بدون شک این اقدامات نمی تواند پاسخ مناسبی به مطالبات اجتماعی شکل گرفته در این ماجرا باشد.   در واقع اگر دریافت این میزان حقوق یا وام اقدامی خلاف قانون و مجرمانه بوده که منجر به برکناری آنها شده،  باید دریافت‌کنندگان از بیت‌المال محاکمه و همچنین عاملان این پرداخت ها شناسایی و مجازات شوند. در این زمینه مردم انتظار برخورد قضایی دارند چراکه ماجرای فیش ها به سرمایه اجتماعی نظام  و نه تنها دولت آسیب زده است.

از سوی دیگر اگر هم تخلفی در این دریافت و پرداخت ها نبوده، پس دلیل عزل یا استعفای مدیران چیست؟

همچنین برخی اخبار حکایت از سابقه دار بودن برخی از این مدیران در زمینه مفاسد اقتصادی دارد و  آنها علی رغم منع دستگاه های نظارتی با فشار برخی نزدیکان دولت منصوب شده اند، که این خود تخلف دیگری است و طبعا باید به آن هم رسیدگی شود.

یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در همین ارتباط در گفتگو با مهر، گفت: «باید عناوین مجرمانه در مورد فیش های نجومی مشخص شده و فراخور این عناوین مجازات هایی برای مدیران در نظر گرفته شود.»

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: «تحصیل مال نامشروع ساده ترین عنوان مجرمانه این تخلفات است. اقدامات این افراد بیانگر جرم و اخلال در نظام اقتصادی است و باید متناسب با این جرم برای آن ها مجازات در نظر گرفته شود.»

نائب رئیس کمیسیون قضائی مجلس تاکید کرد: «پس از استرداد اموال بیت المال این افراد باید از سمت خود برکنار شوند و پس از آن مطابق با جرم، دستگاه قضایی مجازات برای آن ها در نظر بگیرد. برکناری این افراد مُسکن مقطعی بر آلام مردمی است که با مشکلات اقتصادی ناشی از رکود دست و پنجه نرم می کنند اما برخورد های مقطعی با این مدیران کافی نیست باید علل این تخلفات ریشه یابی شوند چون این تخلفات یک شبه انجام نشده و باید پشت پرده این گونه فساد ها در دستگاه های دولتی بررسی شود.»

ماجرای فیش های نجومی با فساد اقتصادی فردی متفاوت است. افکار عمومی در موضوع فیش های نجومی تنها کسی که حقوق نامتعارف دریافت کرده است را متهم نمی دانند؛ بلکه سیستم و ساختاری را متهم می کند که چنین حقوقی را پرداخت کرده است. حال که مدیران خاطی استعفا داده اند دولت باید در گام بعدی مبالغ اضافه دریافتی را به بیت‌المال بازگرداند و خاطیان را به‌تناسب جرمشان، به دادگاه یا کمیته‌های انضباطی معرفی کند. این مسیری شدنی و قابل تحقق برای تقویت اعتماد به نظام است تا بار دیگر این واقعیت که رهبر انقلاب هم بر آن تاکید دارند، به اثبات برسد: «همه بدانند که این موضوع از استثناءها است و اکثر مدیران دستگاهها، انسانهای پاک‌دست هستند، اما همین تعداد کم نیز خیلی بد است و باید حتماً با آن برخورد شود.»

بلیط هواپیمادیدگاه ها

علی: 1395/4/1316:32:34،
166
19
ما جوونای با این همه آرزو و رویا درس خوندیم ،همه بیکاریم اونوقت حقوق میلیونی میگیرن ،انصاف نیست. با 29سال سن شرمنده پدر مادرم این چه وضغشه آخه .
سوشا : 1395/4/1317:45:05،
117
18
یه عزل و استعفاء موقتی 6 ماه بعدش یه پست بالاتر اما بی سروصدا، ولی انصافاً دم این رسانه های اجتماعی گرم که احساس میکنم کم کم دارن یه تحولی تو جامعه درس میکنن
عدالت: 1395/4/1318:24:04،
74
26
اقای روحانی ناراحتی مردم از این است که چرا باید در این کشور که بزرگترین کشور نفت و گاز دنیا و ثروت است بعد از 37 سال کارگرش حقوقش 812 هزار تومان تعیین میکنید ان هم با دلار 3500 ارزشش می شود 230 هزار تومان !!! ان وقت مدیر بی کفایت و مفت خور باید 100 ها میلیون باشد ؟؟؟؟؟؟ یعنی پول نفت فقط جیب خودتان می رود نه مردم ...و سهم مردم از پول نفت فقت 45 هزار تومان است که با دلار 3500 ارزشش می شود 12 هزار در ماه !!! که ان را هم دارید قطع می کنید....از طرفی دلار را ارزان نمی کنید از طرفی میلیون میلیون پول نفت را به جیبتان می رزید....
علی2: 1395/4/1318:26:52،
75
17
گام دوم جابجائی مدیران و انتقال به پستهای بالاتر و حقوق کلان تر البته ایندفعه با حواس جمع
سعید: 1395/4/1402:14:06،
41
23
******** *********
با سلام

از شما هموطن عزیز در صورتی که به این مطلب باور دارید تقاضای انتشار این مطلب رو در حد توان داریم.

«وَ مَنْ لَمْ یَحْکُمْ بِما أَنْزَلَ اللّهُ فَأُولئِکَ هُمُ الْکافِرُونَ».(مائده: 44)

ریاست محترم قوه قضاییه
"کمپین درخواست مجازات اسلامی برای مدیران با حقوقهای غیر متعارف" از شما به عنوان بالاترین مرجع قضاوت در ایران اسلامی تقاضا دارد بدون در نظر گرفتن جایگاه مدیران دولتی و با نگاه یکسان از جایگاه قضاوت به اینگونه افراد که به راحتی دست به چپاول بیت المال زده اند، این افراد را به عنوان بر هم زنندگان نظام اداری و به جرم ایجاد یأس و نا امیدی در بین مردمی که با شرایط سخت اقتصادی در حال مقاومت در برابر همه فشارها و تحریمهای بین المللی هستند، و به جرم دست درازی بی پروا به اموال مسلمانان حقیقتا مظلوم ایران، به محکمه عدالت احضار نموده و به اشد مجازات برساند.
عبدالله: 1395/4/1408:26:07،
31
23
آقا عدالت یارانه بنده نمیخواد قطع بشه چون یک ساله قطع شده آنهم در شرایطی که توی همه عمرم فقط با زحمت و مشقت امرار معاش کرده ام و ریالی از دولت نگرفته ام
تقی: 1395/4/1316:34:31،
128
22
خانه از پایبست ویرانست
م: 1395/4/1316:40:33،
128
18
فساد را باید ریشه کن کرد نه شاخ و برگ آن را چید
علی : 1395/4/1316:46:43،
112
26
قابل توجه مدیران ودولتمردان
گیرم که خلق رابه فریبت فریفتی .........بادست انتقام طبیعت چه میکنی.....
ب-ز: 1395/4/1322:07:29،
38
22
اینو نگیم دیگه چی بگیم؟!
مالك: 1395/4/1316:50:24،
34
72
من كه راضي نيستم از سهم خودم اما نوش جونشون چون بهتراز اينه بدهند به عربها وفلسطينيا
حسین: 1395/4/1316:52:25،
62
30
به جرات میتونم بگم که اگه حکومت بتونه در درجه اول مشکل تفاوت فاحش حقوق ها رو حل بکنه و علی الخصوص مشکلات سیستم بهداشت و برخورد ناشایست توام با تحمیل هزینه های گزاف سیستم مافیایی پزشکی رو از بین ببره، علیرغم مشکلات در آزادی بیان و .... سالها بدون مشکل دوام بیاره.
مشکلات و ناهنجاریهای شبکه درمانی کشور بنظرم پاشنه آشیل بسیار مهلکی شده که اعتراضات عمومی بسیار گسترده ای رو ایجاد کرده.
احمد: 1395/4/1317:55:13،
35
43
این نظرات سیاسی و کارشناسی تو این سایت و آون سایت اندازه نخودی ارزش نداره از دید من ادما وقتی مثل تو این سایت نظر میدن و بیشتر نظراتشون خنده دار و بی محتوا وضع همینه ادم باید عوض بشه مردم باید عوض بشن مردمی که زیر ماهواره میشینن و صبح تا شب ضد کشورشون جک میسازن و مسخره میکنن بعد یکی بیاد حمله به هواپیمای ایرانی رو محکوم کنه بعد منفی بارونش کنن وضعشون بهتر نمیشه
حسین: 1395/4/1319:35:32،
48
22
جناب احمد

حدود چند سال پیش قبل از سریال در حاشیه نظری در خصوص پزشکان در یکی از جراید معتبر کشور دادم که با برخورد توهین آمیز خیل همکاران پزشکتان مواجه شد. در آن روز مطمئن بودم که روزی خواهد رسید که مردم در خصوص اجحافی که سیستم درمانی کشور به آنها وارد میکند، آگاه خواهد شد.

البته فکر نمیکردم که این روند اینقدر سریع اتفاق بیافتد. امروز میبینیم که اکثریت مردم با چنان قاطعیتی حداقل های انسانی خودشان را از سیستم پزشکی ایران طلب میکنند که اظهارات مضحک امثال جنابعالی در برابر طوفان سهمگین انتقادات مردم از نخود هم قلیل تر است. نمونه آن سیل عظیم انتقادات مردم به موج رو به افول نقد خنده دار، بی محتوا و بی بی سی پسند امثال پزشکانی چون شما به سریال نه چندان پر محتوی "در حاشیه" بود.
سپهر: 1395/4/1316:58:56،
79
29
600 میلیون دریافتی سالانه یعنی ماهی تقریبا 50 میلیون تومان

یعنی : استخدام 50 نفر به مدت یکسال با حقوق ماهی یک میلیون تومان (بیش از رقم مصوب وزارت کار)

یعنی : ازدواج 50 جوان ایرانی و تشکیل خانواده

یعنی : نان آوری برای 50 خانواده ایرانی

یعنی : یعنی تداوم زندگی برای 50 نفر

یعنی : دور کردن 50 نفر از افسردگی و سرخوردگی


تازه این مبالغی بود که سند رسمی و فیش داشت وای به حال پشت پرده ها.

دارایی و ثروت خیلی ها به قیمت فقر و نداری مردم بدست اومده.خدایا شاهد باش
امین: 1395/4/1317:12:40،
42
30
دم روحانی گرم. ریس جمهور قبلی تموم کابینش مفسد از اب دراومدن با این حال میگفت خط قرمزشن و حتی یه معدرت خواهی هم نکرد بابت فساد گسترده کابینش. الانم راه افتاده اینور اونور رای جم میکنه ولی ذهی خیال باطل که مردم اون هشت سال سیاهه سرتاسر فساد و تحقیرو فراموش نمیکنن. یادمون نره درسته روحانی 100 روزه اقتصاد رو درست نکرد ولی همین که دلاری رو که تو یکسال گذشتش 300 درصد رشد داشت رو تونست تو 3 سال قیمتش رو ثابت نگه داره کم کاری نبود. اینکه دنیا ایران رو دیگه مثل قبل به چشم کره شمالی نگاه نمیکنه کم چیزی نیست. اقای روحانی به عنوان یک جوان ایرانی اگر تو این یکسال بتونی از نتایج برجام استفاده کنی و اقتصاد از رکود خارج بشه میتونی تا 1400 توپاستور بمونی وگرنه اگر کاندیدایی اصلح تر از شما بیاد مردم میرن سمتش. هرچند اگر باعث بانی اون هشت سال کذایی در مقابل شما قرار بگیره مطمن باش شخصا چشم بسته بهت رای میدم
ناشناس: 1395/4/1401:19:47،
31
21
حالت خوب نیست برادر من.
ببین این قضیه حقوق ها چقدر فشار روانی به مردم وارد کرده....
خدایا .....
احمد: 1395/4/1317:42:39،
58
31
بخشنامه ابلاغی برای تمامی دستگاه های دولتی در مورد پیغامگیر تلفن: الو تقصیر احمدی نژاده بفرمایید
سالار : 1395/4/1318:40:14،
48
26
با همین دو قطبی کردن جامعه سالهاست که بر مردم آقایی میکنن...
مردم باید متحد واقعی بشن
نه اینکه در تلگرام فوروارد کنن و در اینستاگرام لایک..
مجازی فایده نداره خیلی
لازم هست ولی کافی نیست...
؟: 1395/4/1319:27:58،
38
16
"جناب متخصص بیهوشی تمام وقت دانشگاه"
جواب جنابعالی در بخش بررسی ویزیت پزشکان داده شد.
منظور شما از اتحاد یعنی مردم گوسفند بار به ادامه روند ناعادلانه و ظالمانه عده ای پزشک کم سواد تمکن کنند و صدایی هم از آنها بیرون نیاید.
ROUA: 1395/4/1317:52:53،
41
19
البته اینها فقط بخش ملموس ماجراست. خدامیدونه چقدر رشوه و هدیه و ..... دریافت کردند.کوفتشون بشه ایشالاه
پاسخ: 1395/4/1320:22:11،
33
22
بشین کوفتشون بشه. دارند تو اروپا و امریکا حال پول من و تو را میبرند/
محمد: 1395/4/1318:21:22،
32
16
تا زماني كه رئيس جمهور إز ديوان محاسبات و سازمان بازرسي بخواد گزارش مسئولين دولتي رو بده. هيچي درست نمي شه . ي رئيس جمهور بايد زير ساخت ها رو إز جمله إيجاد سيستم مكانيزه جامع رو برأي تمام دريافت و پرداخت هاي ارزي وريالي رو به هر قيمت ممكن راه اندازي كنه تا رد يابي و گزارش گيري تمام فعاليتها آسون شه. البته اونوقت ديگه كار برأي خيلي ها كه ريگ به كفش دارن سخت ميشه
همشهری: 1395/4/1318:26:03،
38
26
چرا اینجور آدمها محاکمه نمیشن اگر کارشکنی بوده قانون برای همست و پولهائی که به راحتی بالا کشیدن چرا به حساب دولت برنمیگرده مگر این پولها برای بیت المال نیست بعد بیچاره کارگر برای تعیین حقوقش همین اقایان تصمیم میگرند که 14% افزایش هم از سرشان زیاده
عدالت: 1395/4/1318:43:51،
42
31
اقای روحانی یادتان هست هی دم به دم می گفتید تحریمهای ظالمانه بر ملت ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا جلوگیری از کاهش قیمت دلار و ادامه تحمیل گرانی با وجود رفع تحریمهو به مردم ظلم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا تعیین حقوق 20 میلیونی برای مدیرانان و حقوق 800 تومنی برای کارگر ظلم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا انحصار خودرو و تحمیل ارابهای سه برابر قیمت ظلم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا مسکن 100 متری 600 میلیون ظلم نیستتت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بصیر: 1395/4/1319:15:21،
30
25
معلم های آموزشگاههای کنکور و مدارس غیر انتفاعی با درآمدهای نجومی از قلم افتاده اند. شهریه های مدارس در مقطع پیش دانشگاهی چد برابر مبلغ تعیین شده ادعای توسط آموزش و پرورش است و مبلغ اضافه را غیر رسمی دریافت می کنند. همین اجحاف در دانشگاه های آزاذ و دولتی با تغییر نام به بین الملل انجام می شود و برای هر واحد درسی حدود 500 هزار تومان مطالبه می کنند و علت را حقوق بالای اساتید عنوان می کنند. متعادل کردن حقوق ها در همه قسمت ها باید انجام شود.
سينا: 1395/4/1403:39:02،
25
19
دوست عزيز بخش خصوصي چه ربطي به دولت و من و شما داره. يه مدرسه غير انتفاعي خصوصي حتي اگه دولت براش سقف تعيين كنه اگه گرونتر بگيره به كسي مربوط نيست و مردم ميتونن اونجا ثبت نام نكنن يا يه سوپري كه درآمد بالا داره يا فوتباليستها و هنرمندان كه در بخش خصوصي كار ميكنن هر چقدر بگيرن از بيت المال نيست كه ما بخواهيم نظر بديم. مسئولين دولتي چون از درآمد كشور يعني جيب مردم دارن حقوق ميگيرن بايد كنترل شده و شفاف باشه نه بخش خصوصي.
راضی: 1395/4/1319:41:18،
32
24
اغاز دور دوم ماستمالی به همراه مقادیری گرد و غبار فراموشی . برابر سنوات و دوره های قبلی
محمد: 1395/4/1320:25:08،
35
28
باید اون کسایی که این قوانین رو تو دولتشون تصویب کردن محاکمه کرد، اون کسی که پول رو گرفته براساس قانونی بوده همون دولت موعود نوشته و مدیرانش تا 3 سال پیش داشتن میگرفتن و صدا از هیچ کدوم از این کسایی که امروز داعیه دار دفاع از مردم هستن در نمیامد
جکی : 1395/4/1322:32:40،
33
21
خدا رو که قبول ندارن اگه داشتن با بندش چنین نمیکردن
حدالعقل از این بچه هایی که سر گشنه زمین میزارن خجالت بکشن
میرشجاع: 1395/4/1322:38:18،
23
20
بررسی ها نشان می دهد اینکه این همه بحثها درمورد حقوق های مدیران عالی ,آیا با عزل وجانشین شدن یک مدیر دیگر هیچ موردی از سوءاستفاده مدیر جدید از منصب خود رخ نمی دهد. این همه می گویید پول برای مرمت آثارتاریخی وحفظ میراث فرهنگی وتوسعه صنایع دستی ندارید.پس این همه حقوقی که این مدیران ارشد می گرفتند.از کدام منبع قانونی دریافت می کردند.چشم امید به تدبیر دولت تدبیر وامید داشتیم که تدبیری بکنند,برای نجات ملی,از سیطره فساد اقتصادی سیستماتیک ورشد اقتصادی که متاسفانه دولت نه افشا کردو نه اقدامی عملی برای مبارزه با فساد های گستره اقتصادی .البته آگاهیم که دولت قبل نیز فساد های کلا ن اقتصادی نیز داشته است و کسانی که الان اعتراض دارند قبلا سکوت کرده بودند.اما دلیل موجه ای نیست که دولت برآن ادعایی داشته باشد.طرح تحول نظام سلامت نیزداری پاشنه آشیل بسیار حساسیست.مجلس بایست روی این طرح یک بازنگری کند .
میرشجاع: 1395/4/1322:39:04،
28
23
ومعایب بررسی گررد.وتعرفه ها تعدیل گرددو پزشکانی که خلاف تعرفه بگیرند چون باعث ترور افکار عمومی می شوند بایست برخورد قاطعانه داشت.ودارایی هایشان را مصادره کردتا درس عبرتی برای دیگران بشود.کابینه دولت آقای دکتر روحانی به غیراز آقای ظریف استعفاکند.به خصوص معاون اول آقای دکتر که وقیحانه به جای پذیراشتباه,گناههان دیگران را شمارش می کند که همگان به فساد دولت قبل نیزآگاهند.بیاییدبسیجی وار درهمه عرصه ها وارد شوید.آقای دکتر دم از پهلوانی زدن شما صحیح ومتین هست.اما پهلوان همه وقت دستگیر جامعه بوده ونه تافته جدابافته از ملت.نه جلیلی ونه روحانی ونه قالیباف.یک چهره مثل دکتر ولایتی.
میری: 1395/4/1400:16:39،
34
26
گام دوم گروه دوم
رضا: 1395/4/1411:27:05،
26
19
داریم به نه خط نزدیک میشیم
آرش66: 1395/4/1411:34:40،
26
21
این فیش ها فقط روی قضیه اند، مثل پیش غذا. اصل دریافتی این مدیران مفتخور بیش از اینهاست: زمین و آپارتمان بالای شهر، ویلای شیک و میلیاردی در شمال، هزینه سفر و اقامت در اروپا و آمریکا به همراه زن ها و فرزندان، وام های کلان چند صد میلیون تومن یا چند میلیارد تومنی با بهره خیلی کم یا صفر، رانت برای تأسیس شرکت، صرافی، واردات، صادرات و ....
روحانی: 1395/4/1412:03:34،
29
21
نگم دلم می سوزه بگم پل می مونه اونور رودخانه

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما