کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

واکنش فاطمه حسینی به اتهامات علیه پدر و همسرش

کدخبر:۲۴۸۹۴یکشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲:۵۲۸۴۱۵ بازدید

فاطمه حسینی نماینده تهران با انتشار جوابیه‌ای اتهامات وارده به خود و خانواده اش در فضای رسانه‌ای را تکذیب و رسانه‌ها را به رعایت اخلاق ...

 فاطمه حسینی نماینده تهران با انتشار جوابیه‌ای اتهامات وارده به خود و خانواده اش در فضای رسانه‌ای را تکذیب و رسانه‌ها را به رعایت اخلاق در انتشار اخبار موثق دعوت کرد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از خانه ملت(خبرگزاری وابسته به مجلس شورای اسلامی)، سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با انتشار جوابیه ای اخبار منتسب به وی و خانواده اش طی روزهای اخیر را غیر واقعی و سراسر کذب خواند و تاکید کرد رسانه ها در انتشار اخبار رعایت اخلاق را در دستور کار قرار دهند.

بسمه تعالی

ملت شریف ایران

مردم محترم تهران

همزمان با لیالی قدر؛ نه به رسم مسلمانی و نه برپایه سلوک دینداری و معرفت انسانی؛ اینجانب «سیده فاطمه حسینی» نماینده وموکل شما، از طریق شبکه های اجتماعی، موردهجمه وسیع ده‌ها تهمت ناروا قرار گرفته ام، به طوری که نه فقط اینجانب، بلکه یکایک اعضای خانواده ام از افترا و نشر اکاذیب در امان نبوده اند، پدیده ای که می‌توان عنوان کرد، طی سال های اخیر از نظر یورش به حریم شخصی و خانوادگی کم سابقه بوده است و عرض صد تاسف، همچنان نیز ادامه دارد.

اتهام زنان، کینه توزان و شایعه گستران، در حالی بدون ارایه هیچ ادله و مستدلی اینجانب و فعالیت اقتصادی همسرم را به دلیل داشتن مجوز قانونی صرافی، به فساد 7 هزار میلیارد تومانی(!) نوسانات ارزی، آن هم در دوران دولت نهم متهم کرده اند که هیچ عقل سلیم و انسان فهیمی نمی تواند چنین دروغ بزرگی را باور کند.

به تعبیری شایعه سازان که شماری از آنها از میان معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، هوشیاری دستگاه‌های اطلاعاتی کشور درخصوص مقابله با فساد سازماندهی شده نادیده گرفته‌اند. آیا تا  این اندازه شان، اقتدار و منزلت دستگاه‌های امنیتی کشور تقلیل داده شده است که خودسران و دلواپسان به دلیل اغراض سیاسی، وقوع یک بحران مفسده انگیز در سال 91 را به یک واحد صرافی که کمتر از یک سال فعالیت داشته و حتی یک واحد از منابع ارزی بانک مرکزی دریافت ننموده و به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی فعالیت در نوسانات شدید به فعالیت ادامه نداده و صورت مالی و اظهارنامه مالیاتی و گردش حساب آن ثبت شده است، نسبت بدهند و هر کسی عامل را بروز آن بدانند.

در ورای این تهمت سنگین چه انگیزه ای نهفته است؟ تا کجا می توان سکوت کرد؟ آیا غیر از این می توان فکر کرد، شماری از عاملان بحران ارزی 22 میلیارد دلاری با فرافکنی و فرار رو به جلو و اتهام زنی به دیگران، به دنبال تغییر کانون توجه افکار عمومی از واقعیت های بحران ارزی سال 91 هستند .آیا بانک مرکزی کشور با داشتن سامانه معاملات ارزی، به عنوان سیاستگذار، ناظر و مجری سیاست های ارزی تا این اندازه فاقد نظارت بوده است که یک صرافی بتواند زمینه ساز بحران ارزی شود؟!.

به راستی چرا بانک مرکزی و سایر نهادهای ذی مدخل عاملان بزرگترین فساد مالی و فعالیت دلالان تحریم درکشور را معرفی و رسوا نمی کنند؟ آیا به راستی تا این اندازه شبکه اجتماعی جولانگاه کینه توزانی  است که با کشت بذر شایعات سیاه، کرامت انسان ها را لگدمال کنند و دیگران نیز با سکوت شان فقط نظاره گر این بازی شبه گلادیاتوری باشند.

مردم شریف ایران

مقارن با شب های پرمنزلت قدر که همگان، معبودشان را صدا می زدند و با خدای متعال خویش راز و نیاز می کردند،شایعه سازان با ساختن و بافتن اوهام ذهنی شان، پذیرش دوره دکتری اینجانب را محصول روند فراقانونی دانستند و به ساحت استاد و دانشگاه، منزلگاه علم و دانش بی حرمتی کردند.

من هم همچون بسیاری از فرزندان این مرز بوم، با تلاش فردی و توانایی شخصی افتخار عنوان دانشجویی دانشگاه تهران را کسب کردم و اینک در این جایگاه، به عنوان یک طالب علم و نماینده نسل جوانان اجازه نمی دهم به حریم دانشگاه بی حرمتی شود.

شایعه پردازان که همانا قرابت فکری و امتداد سیاسی شان کاملا برای مردم شریف ایران آشکاراست، قصد دارند با این گونه شایعه سازی و موج سواری؛ رسوایی مسکوت گذاشته شده واقعه بورسیه آقا زاده ها را که همگان  نسبت به ابعاد آن آگاهی دارند، به اینجانب نسبت دهند، در حالی که مدارک و اسناد آزمون، رتبه علمی و فرایند پذیرش نماینده شما در سازمان سنجش و دانشگاه تهران ثبت و ضبط است و به موقع پاسخ محکمی به یاوه سرائی ها شایعه سازان که طیفی از آنها، بازندگان «حماسه انتخابات هفتم اسفند» می باشند داده خواهد شد.

مردم بزرگوار و داوران همیشگی

در نبود نظارت کارآمد بر فضای مجازی کشور، مداخله کنندگان به حریم زندگی شخصی ام، به گونه ای مضحک، تا آنجا پیش رفته اند که جواز کسب و کار همسرم یا خانه پدر همسرم را مستمسک انتشار سراسر کذب و شبهه افکنی برای اعتماد زدائی از مردم نسبت به موکلان  کرده اند. حال این سوال وجود دارد که تا کجا می توان اجازه داد که مرزهای اخلاق در کشوری که مستمرا اخلاق مداری مورد توجه تمامی افراد جامعه قرار می گیرد،مورد تعدی وخدشه قرار گیرد.

اینجانب،«سیده فاطمه حسینی»ضمن تکذیب تمامی شایعات و واگذاری تمامی عاملان این جریان مخرب به حساب و کتاب روز جزا به دلیل غفلت و بی خبری(آیه یک سوره مبارکه انبیا)؛بیان چند موضوع مهم را ضروری می دانم:

اول: از تمامی کاربران فضای  مجازی  به منزله حفظ آبرو وحرمت انسان ها و به مصداق آیه 15 سوره نور در قرآن کریم که خداوند متعال می فرمایند: «به خاطربیاورید زمانی را که این شایعه را از زبان یکدیگر می‌گرفتید و با دهان خود سخنی می‌گفتید که به آن یقین نداشتید وآنرا کوچک می‌پنداشتید، درحالیکه نزد خدا بزرگ است.» می‌خواهم، از تولید، نشر، اشتراک گذاری و بازچرخانی شایعات خودداری بفرمایید و براساس اصول اخلاق انسانی تا از صحت وسقم مطالب، اطمینان حاصل نکرده اید، نشر ندهید که این به معنی اطلاع رسانی و آگاهی آفرینی برای دیگران نیست.

دوم: از تمامی دولتمردان، سیاستگذاران، دست‌اندارکاران فضای مجازی کشور و مسئولان قضایی می خواهم که به صورت اصولی در برابر این نمونه از هجمه حرمت شکنی وبی اخلاقی که پایه های نظام جمهوری اسلامی را متزلزل خواهد کرد و هر روزه قربانی می گیرد، سکوت نکرده و اقدامات عاجلی برای رفع خلاءهای قانونی، نظارتی و اجرایی اتخاذ کنید.

سوم: روی سخنم با همکاران یعنی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است،اگر امروز اینجانب قربانی شایعه گستری و هتک حرمت مدیریت شده و هدفگذاری شده توامان با اغراض ونیاتی شده ام، بعید نیست که فردا نوبت شما بزرگوارانی نباشد، چرا که پیش بینی می شود این روند عملیات روانی در قالب تاکتیک اعتماد زدائی از شماری از نمایندگان و دولتمردان ادامه یابد، بنابراین سکوت جایز نیست.

چهارم: روی سخنم  با رسانه ها و خبرنگاران در هر طیف و گرایش سیاسی، به عنوان نمایندگان افکار عمومی است. اجازه ندهید که حریم پاک مطبوعات و تنویز افکار عمومی از سوی شماری از کاربران سیاسی کار غیر روزنامه‌نگار با استفاده از کارکرد نرم افزارهای پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی مورد تعدی قرار گیرد. مطبوعات مقدس هستند، چون نمایندگی افکار عمومی را بر عهده دارند. بنابراین با مسئولیت اجتماعی که مشخصه حرفه روزنامه نگاری است، اجازه ندهید، محتویات غیرمستدل به محیط و صفحات ارزشمندتان راه پیدا کنند.

پنجم: انگیزه شخصی، درون حزبی و جناحی تمامی افراد و گروه‌هایی که به صورت سازمان دهی شده، به بهانه کارکرد مثبت و همه پسند «شفاف سازی از طرق شبکه های اجتماعی»،به صورت بی امان و مسلسل وار دست به شایعه سازی کرده و خواهند کرد، اینک برملا شده است. لذا اینجانب«سیده فاطمه حسینی» به عنوان نماینده مردم تهران  ری، اسلامشهر ، شمیرانات و پردیس حق فردی و اجتماعی خویش را برای پیگیری محکومیت قضایی بدخواهان، عاملان و خناسان -که هویت شماری از آنها مشخص شده است- از طریق مراجع قانونی محفوظ دانسته و با انتشار اسناد و مدارک مستدل و قانونی، به افترای آنها پاسخ خواهم گفت.

اینجانب یک لحظه از عهد و پیمانی که با خدای متعال و مردم ایران زمین بسته ام، کوتاهی نکرده و از هیچ تلاشی برای بهبود و پیشرفت ایران اسلامی فروگذاری نخواهم کرد.

به گزارش ایران جیب، در 2 روز گذشته برخی سایت ها و خبرگزاری ها اسنادی منتشر کردند که نشان می دهد، خانواده حسینی در ایام نوسان شدید قیمت ارز (سال 90) اقدام به تاسیس صرافی کردند تا شاید از سود سرشار رشد 3 برابری دلار بی نصیب نباشند.

آگهی زیر که در روزنامه رسمی کشور به چاپ رسیده نشان می دهد، شرکت صرافی سیده فاطمه حسینی (دختر صفدر حسینی) و همسرش (هانی میرمحمدعلی) در اوج بحران ارزی سال 90 تاسیس شده است که سیده فاطمه حسینی رئیس هیات مدیره این صرافی بوده است.

3uqc3rxtrtfeqaqt5oyp.jpg

بلیط هواپیمادیدگاه ها

amiran: 1395/4/1312:29:32،
356
35
پدر بزرگم میگفت دعوا سر پوله.
تو فکر و خیالم همیشه این بود که مدیران دولتیه رده بالا حقوق زیادی میگیرن. و خداییش این رقما به ذهنمم راه پیدا نمیکرد. بگذریم
احمدی نژادیا امدن یه جنگ درست و درمون و واقعی روانی راه انداختن که خداییش ؛ خوبم تاثیر داشت.
حالا اقایون تازه دارن میرن عزل کنن. برکنار کنن. یعنی شما قبلا نمیدونستید. ؟؟ وقتی رقابت باشه این میشه که همه دست همو رو میکنن. تولید خودرو هم کاش رقابتی بشه!!!!
سالار: 1395/4/1312:41:33،
295
28
"لیست دارایی ها و کارنامه کنکورتون رو ارائع بدین تا مردم خودشون قضاوت کنن"
ایران: 1395/4/1312:51:54،
36
179

این شایعه پراکنی بخاطرحمایت مردم ازشمادرانتخابات اخیرمجلس وراه یافتن شمابه مجلس نیست؟
وطن پرست: 1395/4/1313:08:15،
210
36
فقط بايد شهامت پذيرفتن رو داشته باشيم. با دست و پا زادن بي دليل فقط خودمان را به نابودي ميکشيم.
محسن: 1395/4/1313:16:26،
276
40
دقت کنید فقط دم از شب قدر و مسلمانی میزنند.... بابا نوش جونت نگران ما هم نباش ..... خدا رو شکر یه تکه نان خشک دولت جلوی ما هم میاندازه.
MOHAMAD: 1395/4/1313:20:13،
309
28
یجا برگشته گفته ..هیچ عقل سلیم و انسان فهیمی نمی تواند چنین دروغ بزرگی را باور کند.

در صورتی که 99.5% مردم باور کردند و دارند و فکر کنم حرفهای شمارو باور ندارند
.....: 1395/4/1313:20:15،
238
13
تاریخ ثبت شرکت دقیقا اواخر دوره دلار هزار تومنیه!!!!
کامبیز: 1395/4/1313:25:48،
124
23
چند تا شغل داره تو این نامه که اعتراف کرده چند شغلست به نظرم باید ثبت اسناد واملاک کشور و تمام ارگانهای مرتبط هم اگه مردم دوست باشه وارد شن ببینم این گونه افراد دیگه چندتا شرکت و کارخانه و فروشگاه و........سوری دارن چون خودشون میتونن به خودشون کمک کنن وتو بوقو کرنا کنن که ما امسال چقدر تسهیلات وبودجه برای ایجاد شغل در نظر گرفتیم
رضا: 1395/4/1313:27:12،
227
31
یه بار نشد یکی از اینا همسرش مثلا کارمند باشه یا معلم باشه ماشالا همه یا تاجرن یا کارخونه دار یا صراف یا بانک دارن اونوقت اومده ملتو حواله می کنه جهنم بابا صاحب کتاب اول از همه یقه تورو میگیره فیلم بازی نکن برا ما
فرزند شهید: 1395/4/1313:37:51،
299
29
خانم حسینی راستی با پولی که برای تفریح شما به حقوق پدرتون می ریختن با پدر چه تفریحی می رفتید. من از دو سالگی پدرم تو جنگ از دست دادم. الان ماهی نهصد حقوق می گیرم. هر چی می گیرید نوش جونتون. ولی کاری نکنید مردم فکر کنند پدر امثال من احمق بودند
حسین : 1395/4/1314:50:16،
110
33
حالا نوبت پزشکان است. کارانه های پزشکان را بررسی کنید.
دلیل کم کردن ظرفیت کنکور پزشکی را بررسی کنید.
میدونید: 1395/4/1315:54:20،
107
14
پدر بزرگوارشون توفیش حقوقشون برای ایشون حق فراغت فرزندان سی سالشون رومیگرفتنـــــــــــــــــد.
خسرو: 1395/4/1316:38:46،
115
33
ایینها
از قوم پاکدستان و پاکدلذان هشتند
اصلا واصلا به پول و قدرت فکر نمیکنند
برای همینه که
اصلا دنبال قدرت و میز و صندلی نیستند هااا
داریم میبینیم
موروثی شده

پدر میره
پسر میاد
داماد میاد
عروس میاد
دختر میاد
یکی یکی جیباشون پر پول
اما کارگر بیچاره حقوق معوقات را بخاد /
شلاقه جوابش !!!!
پاسخ به فرزند شهید: 1395/4/1317:08:39،
111
38
کامنت شما من را بسیار تحت تاثیر قرار داد و اشک را برچشمان من آورد .
احمد: 1395/4/1318:24:57،
46
16
سلام
چرا تمام افرادی که منتصب به دولت تدبیر و امید هستند ، دارای سوابق داشتن صرافی در سالهای قبل از انتخابات 92 هستند ،،،،،،،،

آیا پروژه افزایش ناگهانی دلار در یک مقطع کوتاه توسط این گروه مهندسی نشده بود،،،،،

از صرافی هایی که حتی یکیشان شریک ح ف است که خیلی ساده اندیشی است که دستان این گروه و سایر

اعضا این گروه بنفش را از افزایش قیمت دلار و هجمه ناگهانی مردم پیرو جو ایجاد شده توسط این گروه برای ایجاد نگرانی از تقلیل سرمایه های نقد خود ، و هجوم به خرید دلار و سکه و ایجاد تنش های روانی دور دانست،،،،

جمشید بسم الله ها در واقع این گروه بودند که هر صبح نقشه ایجاد تنش را با گفتن بسم الله آغاز میکردند ،،،

خداوند نامی دارد به نام منتقم

که در اوایل انقلاب قبل از قرایت حکم اعدام ضد انقلابها اول مینوشتند بسم الله المنتقم

امیدوارم حداقل یکی از این مفسدین شامل این جمله شوند

بهنام: 1395/4/1319:17:24،
56
14
دوست عزیز ، این که می فرمایید دعوا سر پول کاملن حق با شماست...ولی واقعن جالبه که چرا فساد اونایی که اگه خیلی بیشتر از این دوستان نباشه کمتر نیست رو نمیشه!!...قضیه بگم بگمو که یادتون هست که بعد همونها پدرمونو درآوردن؟!...بنیادها و ارگانهای مربوط به سپاه و ....را چرا شفاف نمیکنند؟!....اینم بگم که از نظر من و امثال من همشون مثل هم هستند فقط از نظر کمیت در زمانهایی متفاوت میشوند!
سالار : 1395/4/1320:00:38،
61
24
من تو این نامه چیزی جز دهن کجی به ملت چیزی ندیدم...
خبرگزاری فارس: 1395/4/1320:11:01،
37
21
به رغم ادعای خانم سیده فاطمه حسینی، دختر رئیس مستعفی صندوق توسعه ملی با حقوق نجومی، مبنی بر توقف فعالیت صرافی خود و شوهرش به دلیل عدم توجیه اقتصادی و اعلام اینکه این صرافی فقط یک سال فعالیت داشته است.
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از کانال جهان نیوز، آگهی رسمی تغییر ثبت شده در سال 94 نشان می دهد صرافی خانوادگی مشترک این خانم نماینده 30 ساله تهران با همسرش آنقدر سود داشته که فقط دختر صفدرحسینی با پرداخت 760 میلیون تومان، سرمایه اش را 20 برابر و شوهرش با پرداخت 140 میلیون تومان، سرمایه اش را افزایش رسمی داده است.
علی: 1395/4/1320:16:53،
60
12
دقت کردید چه زبونی هم برای توجیه کارهاشون دارن.خوب اگر بابات کاری نکرده چرا استعفا داده.سره خودتونو بريد گول بمالید.
موکل: 1395/4/1321:47:32،
57
27
ایشان فرق وکیل و موکل را هنوز نمی داند، بعد وکیل مجلس شده! به پاراگراف اول نامه ایشان دقت نمایید.
فرامرز: 1395/4/1312:30:04،
342
33
ایشون به صورت کاملا اتفاقی در سال 90 به فکر این افتادن صرافی بزنن
و در جریان احتکار ارز و افزایش شبانه پنجاه درصدی دلار نبودن
همشون از تحریم میلیارد میلیارد زدن به جیب از اصولگرا تا اصلاح طلب
الانم با هم دارن تحریما رو بر میدارن تا با پولاشون راحت با دنیا تجارت کنن
رامین: 1395/4/1312:40:43،
163
23
فرامرز جان عین حقیقت و واقعیت رو گفتید ، همینها باعت بالا رفت قیمتها و دلار و....شدند
رامین: 1395/4/1312:56:45،
81
129
جناب فرامرز
شما هم اگه در توانت بود همین کارو میکردی

اصل مشکل جای دیگه ست که مملکت نه اقتصاد داره و نه مدیریت
جواب به رامین: 1395/4/1313:26:08،
122
33
این حرف شما توهین به میلیونها ایرانی هست که سالها پاک زندگی کردند من حد اقل چندین نفر را میشناسم که
با سختی پاک کار کردند و الان تمام جامعه به پاکی انها به انها با احترام برخورد میکنند
پاسخ به رامین: 1395/4/1316:21:42،
88
25
توی بیست سال اخیر یک مشت کتاب چرت و پرت چاپ شد که در آن تقصیر تمام بدبختی ها و عقب ماندگی ها رو گردن ملت و فرهنگش می انداخت.الان فهمیدم که آن کتاب ها از کجا آب می خورد،آن کتاب ها فقط و فقط برای تبرئه مسئولین بی کفایت و فاسد فعلی،چه اصولگرا و چه اصلاح طلب،چاپ شده بود.واقعیت این است که حکومت و مسئولین آن نقش اساسی در پیشرفت و رشد اقتصادی و فرهنگی یک جامعه دارند وگرنه الان کره شمالی هم مثل کره جنوبی بود.همین!
خسرو: 1395/4/1312:32:53،
165
44
ديگه ثابت شده شماها خوب و بد و چپ و راست و معتدل و تندرو نداريد همه تون از دم يه جوريد و يه جور فكر ميكنيد و يه هدف و برنامه رو دنبال ميكنيد بيخود زور الكي نزنيد اين برنامه ها ٤٠ سال پيش قشنگ بود
سالار: 1395/4/1312:35:49،
49
234
طبق گفته ایشان "مردم بزرگوار و داوران همیشگی"
طرفدار ایشان موافق +
مخالف -
اراکی: 1395/4/1313:56:45،
168
46
متاسفانه مردم تهران براساس تبلیغات و جناح بندی امور مملکتی را به ایشان....یک خانم30 ساله....سپرده اند.....از ماست که بر ماست!
سالار: 1395/4/1312:36:48،
143
15
کد ملی های اینها رو بدید سازمان بورس ببینید از رانتی که دارن چه سهام هایی رو خرید و فروش کردند...
خپیط: 1395/4/1312:38:20،
174
38
خانم حسینی خودتو به خواب نزن مردم واقعا هوشیار شدن فهمیدن همتون سروته یه کرباسینو فقط به فکر جیب خودتون . ببینید امثال پدر شما چه به سر این کشور اوردن که یه ادم سالم و با وجدان پیدا نمیشه که به خاطر کشورش مردمش کار کنه
ali: 1395/4/1318:32:11،
68
36
خیلیا هنوز آگاه نشدن و هنوز نفهمیدن که چپ و راست یکیه. همه میان بالا که اون چند سالی که هستن فقط بچاپن .
پاسخ به ali: 1395/4/1319:19:12،
43
29
خوب منو شما باید این اگاهی رو بهشون بدیم البته اگه خودشونو به خواب نزده باشن
رامین: 1395/4/1312:40:58،
86
24
شاید اتفاقی بوده حالا ایشان نماینده تهرانه
هادی: 1395/4/1312:42:01،
134
25
خان حسینی، کاش به جای ننه من غریبم و نفرین های عوام فریبانه، صادقانه جواب می دادید که از 7000 میلیارد تومان چقدرش واقعی و چه قدرش یک کلاغ چهل کلاغ است. مطمئناً مردم را خدایی نکرده نفهم فرض نکرده اید که عنوان دارید از سه برابر شدن قیمت ارز هیچ سودی نبرده اید. متاسفم برای خودم که به شما رای دادم
ض: 1395/4/1312:47:16،
96
32
واقعا حرف درستی زد فردا هم تحریم جمع بشه شرکتها میان با همین دلالهای مال مردم خور قراردادمیبندند چون پول دارن بعدش هم اینا میشن کار افرین و تولید کننده انگار نه انگار
حسین: 1395/4/1312:53:27،
131
32
گفتم میخوادازمردم معذرت بخوادپولاروبرگردونه داوطلبانه خودش به دست قانون بسپاره.....
نگو مردم سپرد به دوزخ!!!!
ملت همیشه در صحنه: 1395/4/1312:55:37،
177
13
بدجوری خراب کردید دیگه ملت به هیچ کدومتون اعتماد نداره !!!! ):
خیراله: 1395/4/1312:57:14،
201
28
زمانی در این مملکت اشخاص بزرگی مانند دکتر مصدق وملک الشعرا بهار و میرزاده عشقی وکیل مجلس بودند وحالا این دختر خانم......

پسرفت تا چه حد؟؟؟؟؟؟

چه میکنید ملت همیشه در صحنه تهران !!!
mohammad: 1395/4/1312:58:38،
142
13
خ حسيني اين حرفها واسه مردم حناش رنگي نداره.نميخواد از خودت دفاع كني فقط دوست داريم ما مردم شبها كه سرتون را بر بالش ميزارين وجدانتون بيدار بشه حداقل واسه اون كارگري كه با حقوق چند ماه عقب افتاده اونم در حد هشتصد هزار توماني .
اسوده بخوابيم كه خدا بزرگه
amir: 1395/4/1313:06:04،
136
42
خانم حسینی ببخشید معنا تبعیض چی هست من گارکری هستم از روی اجبار روزی 14 ساعت کار با ماهی یک میلیون چهارصد دریافتی حقوق میگریم
ارش: 1395/4/1313:07:48،
121
24
با سلام
مردم شریف ایران.....
دقت کردین هرجا گیر میکنن میگن از اسم ایران به تنهایی یاد میکنن ، خودشون هم میدونن که دیگه اون پسوند ایران هیچ اعتباری بین مردم نداره....
ملت: 1395/4/1313:16:43،
107
14
واقعا. میشه بسه ؟!!! ملت دیگه خسته شدن
حمید: 1395/4/1313:21:46،
110
26
خانم حسینی
این توجیهات شما عذر بدتر از گناهه
بهتره برین با هزینه اوقات فراغتتون خوش باشین
سینا: 1395/4/1313:32:44،
105
29
خدا رو شکر روز جزا هست همه پاس میدن به روز جزا اگه اون روز واقعا باشه و سر کاری نباشه وای به حال امثال شما که با دین و اعتقادات مردم بازی کردید.
همان بهتر که او خود جای خود بنشسته و .......
رضا: 1395/4/1314:05:14،
118
36
خانم نماینده مجلس که پشت آیات وروایات قایم می شوید، من فقط یک سئوال دارم شما چرا در نوسانات بازار ارز رفتید وصرافی تاسیس کردید خوب می رفتید شرکت تولیدی تاسیس می کردید! اونوقت اون شرکت اگر الان خیلی بزرگ هم بود همه می گفتند خدا خیرتان بدهد هم پولدار شدید و هم اشتغال زایی کردید، چرا رفته اید و صرافی زده اید؟!
علی: 1395/4/1314:14:15،
102
24
در چین کره ژاپن وقتی پسری از مقامات تخلف مکند پدر خود کشی میکند. شما چی؟
سورنا: 1395/4/1314:46:14،
75
19
نوش جان، خودتان میبرید خودتان میدوزید ،کدام را باور کنم قسم حضرت عباس یا دم خروس!
فرزاد: 1395/4/1315:24:54،
82
23
ایشون همچین میگه نیروهای امنیت و اطلاعات حواسشون به همه جا هست! انگار که این نیروهای امنیت و اطلاعات هفت پشت با ایشان و همسر و پدر محترمشون غریبه هستند!!!
سامان: 1395/4/1316:02:09،
68
36
یعنی این حقوق ها و صرافی دروغه
هموطن : 1395/4/1316:12:47،
65
25
فاصله بین طبقه ضعیف تا طبقه غنی تا کهکشان است .بایستی فکر اساسی کرد اینا همش مسکن است فقر ,بیکاری,فسادوفحشا,سرقت؛منکرات ,بیکاری معلول است ....
تعذیل دریافتی حقوق بگیر ان بالا وتوجه به نفع با یین دستی ها لازم است .
سالار: 1395/4/1316:40:04،
64
34
الملك يبقي مع الكفر
و لا يبقي مع الظلم
علی: 1395/4/1316:48:50،
84
16
مردم از خانم حسینی اول عذرخواهی و سپس استعفا میخوان همین
علی: 1395/4/1316:49:48،
90
26
سیده خانم شما که در این بیانیه روی سخن با همه وا کردی.ایا حرفی هم برای منه کارگر داری؟من که فیش حقوقی هم ندارم صبح میرم سر میدان اگر خدا مهر ما رو بدل کسی انداخت که ببردمون سر کار که میریم 8 ساعت کار میکنیم روزی 40 تومن میگیریم.اگر هم مهر افاغنه بر ما غالب شد که معمولا اینگونه است.شرمنده نزد خانواده بر میگردیم البته این هم سوغات مدیریتی امثال تو و ابوی بزرگوارت هست. نگفتی که کجای اسلام گفتند یه کارگر حقش فقط روزی40 تومن ولی کسی که مسول بیتالمال است روزی یکمیلیون تومن+حق کیف دفتر+حق تفریح+حق هر کاری که در خانه برای خودت انجام میدهی=روزی نزدیک 2000000 باشد.
حقوقی: 1395/4/1318:09:46،
54
28
ایشون که فقط از مردم انتقاد کردن ، از دلایل و مستندات حرفی میزدین اگه بود!!!
سرکاری: 1395/4/1319:04:58،
87
24
خانم محترم نماینده : اولا شما ظاهرا وکیل مردمی نه موکل مردم (سطر اول نامه) ثانیا درست قبل از 3برابر شدن نرخ ارز یهو هوس صرافی زد بسرتون یا رانت پدرجان گرامی بود ثالثا همسر گرامی و جنابعالی اون 200000000تومان ناقابل را از محل حق تفریح فرزند مندرج در فیش حقوق باباجان تامین کردید یاازجای مگوی دیگه رابعا خوب کوری چشم رقبا شما هم فیش حقوقی اون طرفیا را رو کن ما هم فیض ببریم
مهردادیاراحمدی: 1395/4/1321:35:47،
72
27
بابا خانم محترم یخورده حیا کنید تاریخ تاسیس شرکت و نگاه کنید بعد بگید کذبه جایگاه پدرتونو درست همون موقعی توجه کتید بعد بگید کذبه پدرتونو حقوق چندده میلیونی میگیره درحالی که کارگران معدن یه استان بخاطر حقوق عقب افتاده شلاق میخورن بازم میگید کذبه پدرتون عزل کردن باز میگید فلان و بهمان هستش بابا خودتونید و خانواده اتون که مردم چیز فرض کردید.خجالت بکشید فقط و فقط به روز جزا مسپارمتون ما مردم ایران چون فقط قضاوت شایسته خداست.
تتنبق: 1395/4/1322:52:31،
61
47
شما با قرار گرفتن در لیست اصلاح طبان رای مردم تهران را کسب کردید حال اگر این صحبت های پیرامونی شما و خانواده واقعیت دارد و اگر اعتقادی به شرف دارید از مردم عذر خواهی کرده و از نمایندگی مردم استعفا دهید.
سمندون: 1395/4/1323:40:19،
68
37
آخه شما که هنوز فرق وکیل و موکل رو نمیدونی چطور نماینده و وکیل مردم شدی خانم جان
من اگه نه جای شما و نه جای بابای شما ، بلکه جای یه آشنای شما بودم خودکشی میکردم
آدم خالی: 1395/4/1401:38:53،
39
30
هرچی خوردی خوردی ولی لطفا دم از دین شب قدر و ... نزن برو خوش یاش . ولی بدون که چوب خدا صدا نداره
سينا: 1395/4/1408:24:52،
54
23
گرچه خوب هرانساني حق داره از خودش دفاع كنه و باز خوبيش اينه كه ازحقوق بالاي پدرش دفاع نكرد ولي دو نكته خيلي منفي داشت. يكي اينكه به نماينده ها و كلا دولتي ها گفت نوبت شما هم ميشه وبا توجه به اينكه همشون يه مشكلي دارن و ميخوان ازقدرتشون يه سواستفاده اي بكنن تذكر داده كه اگه جلوي اين افشاگري رونگيرين يا بهش بها بدين فردا خودتون هم گير مي افتين پس خيلي كشش ندين نكته منفي دومش اينكه ازشون خواسته رسانه هاي اجتماعي و اينترنت داره مشكل ساز ميشه و بايد سانسورشونو قوي تر كنن تا مردم نتونن اطلاع رساني كنن
آرش66: 1395/4/1409:03:42،
49
12
ایشون کار بدی نکردن. فقط پول اوقات فراغت رو از پدر محترمشون دریافت کردن و یه صرافی تأسیس کردن. فقط همین.
حسین: 1395/4/1412:14:28،
55
23
جوری نوشته حسینی من اول فکر کردم دختر اون حسینی (آقای حسینی برنامه خانواده)هسته که باباش چیزی گفته و خدای ناکرده زندگی یکی از هم پاشیده!!!
توجه همگان به دو نکته جلب می کنم
اولا نوسانات ارضی در سالهای آخر دولت دهم و برای تخریب دولت دهم انجام شد چرا خانم حسینی گفته دولت دهم؟
چرا صرافی رو توی سال هشتاد باز نکردید و تو سال نود و اوج نابسامانی ها اقدام به این کار کردید؟!

حسین: 1395/4/1419:39:14،
34
39
اصلاح می کنم خانم حسینی گفته دولت نهم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار