کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
iRest
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

اعلام شهریه مقطع پیش دبستانی در پایتخت

کدخبر:۲۴۸۳۹شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰:۰۶۴۲۵ بازدید

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران شهریه مراکز پیش دبستانی پایتخت را اعلام کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران شهریه مراکز پیش دبستانی پایتخت را اعلام کرد.

اسفندیار چهاربند درباره نتیجه تجمع اولیای دانش آموزان تیزهوشان مقابل آموزش و پرورش که به جابه‌جایی ساختمان مدرسه و تغییر کادر آموزشی و احتمال افت تحصیلی اعتراض داشتند، اظهار داشت: پیش از این ما با انجمن اولیا و مربیان فرزانگان یک، دوره اول، دو نوبت جلسه داشتیم که بر این اساس صورتجلسه و توافق شد؛ با توجه به اینکه تعدادشان بیش از ظرفیت فرزانگان دوره دوم بود، به ساختمان شماره ۲ بروند که‌‌ همان جایی بود که فرزانگان ۶ را منحل کرده بودیم.

وی افزود: این توافق را قبول کردند و ما هم براساس‌‌ همان، ۳۷۰ نفر را به این ساختمان هدایت کردیم. ساختمان شماره ۲، فرزانگان ۱ است و فرقی نمی‌کند و واحد آموزشی‌‌ همان فرزانگان ۱ است و پایه یازدهم به ساختمان شماره ۱ می‌آیند و مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد.

وی ادامه داد: کادر آموزشی و مدیریتی فرزانگان ۱ در فرزانگان ۲ مستقر خواهند شد و دیگر از این بابت نگرانی برای افت احتمالی تحصیلی تیزهوشان وجود ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران درباره شهریه پیش دبستانی‌ها در تهران توضیح داد و گفت: شهریه مراکز پیش دبستانی دولتی‌ که به صورت کلاس ضمیمه اداره می‌شوند، حدود ۷۰۰ هزار تومان، است.

چهاربند اضافه کرد: شهریه پیش دبستانی‌هایی که غیردولتی هستند، ۸۰ درصد شهریه دبستان‌‌ همان منطقه است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه  در حال حاضر حدود ۲ هزار و ۱۰۰ پیش دبستانی در پایتخت داریم، ادامه داد: با بهزیستی در خصوص مدیریت مراکز پیش دبستانی به توافق رسیدیم و آیین نامه آن تنطیم و ابلاغ شده است و در آن تاکید شده که مدیریت این مراکز صرفا برعهده آموزش و پرورش است.

بلیط هواپیما



تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما