کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

5 مدیر معزول افشای فیش‌های نجومی حقوق

کدخبر:۲۴۸۲۶جمعه، ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰:۰۷۵۵۹۸ بازدید

محمد امین از بیمه مرکز، علی صدقی از بانک رفاه، علی رستگار، از بانک ملت، اسماعیل للگانی از بانک صادرات، سیامک دولتی از بانک ...

محمد امین از بیمه مرکز، علی صدقی از بانک رفاه، علی رستگار، از بانک ملت، اسماعیل للگانی از بانک صادرات، سیامک دولتی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و صفدر حسنی از صندوق توسعه ملی تاکنون 5 قربانی زلزله افشای حقوق‌های نجومی هستند.

تقریبا اواسط اردیبهشت ماه سال جاری بود که فیش های حقوقی  و دریافت های نجومی برخی از مدیران دستگاه های دولتی رسانه ای شد ودر پی آن محمد ابراهیم امین که از شهریور ماه سال 92 ریاست بیمه مرکزی را برعهده داشت اولین قربانی این افشا گری ها لقب گرفت و از سمتش استعفا کرد. پس از استعفای رئیس کل بیمه مرکزی پرونده فیش های حقوقی نجومی وارد فاز جدید شد تا جایی که در هفته های گذشته به دلیل افشای فیش حقوقی علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه و همچنین افشاگری بی سابقه رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص نحوه فعالیت وی در این بانک، صدقی نیز دومین قربانی این افشاگری ها شد و هفته گذشته با حکم وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی برکنار شد.

پس از عزل مدیرعامل بانک رفاه بررسی نهادهای نظارتی در خصوص حقوق های دریافتی مدیران دولتی ادامه یافت تا زمانی که نوبت به بانک صادرات و چند بانک دیگر رسید به طوری که برخی از منابع از دریافت بالای اسماعیل للگانی به عنوان مدیرعامل بانک صادرات خبر دادند و حتی رقم هایی بیش از ماهانه 50 میلیون تومان نیز در برخی از رسانه ها منتشر شد.


* عزل مدیرعامل بانک صادرات در پی افشای حقوق نجومی ماهانه

به این ترتیب ظاهرا قرعه برکناری به نام مدیرعامل بانک صادرات خورده بود و وی که جایگاه خود را متزلزل می دید حتی اعلام کرد در صورت برکناری و عزل به بانک جهانی نیز شکایت خواهد کرد.

اما این تهدید نیز موثر واقع نشد و اسماعیل للگانی نیز از مدیرعاملی بانک صادرات عزل شد.

استعفای مدیرعامل پیش از عزل

پس از عزل مدیرعامل بانک صادرات ایران به دلیل دریافت حقوق های نجومی روابط عمومی این بانک متن استعفای وی را منتشر کرد که نشان دهد وی از سمت خود پیش از عزل استعفا کرده است!

در استعفانامه داوطلبانه مدیر عامل بانک صادرات ایران که در مورخ هفتم تیر ماه سال جاری به طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشته شد، للگانی عنوان کرد:

همانگونه که مستحضرند اینجانب در تاریخ ١٣٩٣/١٢/٠٦به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره  بانک صادرات ایران منصوب و در طول یکسال و چهار ماه که در این بانک حضور و فعالیت مستمر و شبانه روزی داشتم، تمام همت، عزم و اراده خود را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف و بزرگوار میهن اسلامی بکار بسته و در سایه منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای حمایت از تولید و اشتغال در کشور تلاش نموده‌ام.

در طول این مدت علاوه بر مسئولیت خطیر و پر ریسک این بانک ، ساماندهی معضلات مبتلا به تعاونی اعتباری منحله «میزان» که از طرف مسئولین محترم نظام و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به این بانک سپرده شد، بر عهده اینجانب قرار گرفت.

مسئولیتی که با توجه به وقوع بحران اجتماعی و امنیتی ناشی از عملکرد تعاونی منحله مذکور در سطح چند استان بود، با همت تمامی همکارانم در این بانک به نحو شایسته و مطلوبی مدیریت شد، بطوری که تاکنون انتظارات حدود ٩٢ درصد از سپرده گذاران ساماندهی شده و مشکل امنیتی مورد بحث مرتفع گردید. بدین ترتیب تصدیق می فرمائید که در طی این مدت اینجانب مدیریت دو مجموعه شامل بانک صادرات ایران و تعاونی اعتباری منحله میزان را بر عهده داشته ام.

خداوند متعال را شاکرم که در طول این مدت تمامی امور بر طبق ضوابط و مقررات صورت پذیرفته و کلیه پرداختها به کارکنان، مدیران و اینجانب کاملاً با مصوبات قانونی مجمع و رویه ٦٣ ساله فعالیت این بانک و افزایش ضرایب سالانه مطابق بوده و در چارچوب ضوابط و مقررات حاکم محقق شده است.

بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور و دارای نزدیک به ٣٠٠٠ واحد صنفی و ستادی و تعداد ٣٢٠٠٠ نفر پرسنل و منابع بالای ١١٥٠ تریلیون ریال و حجم دارائی های ١٣٧٠ تریلیون ریال مشغول فعالیت است.

علیرغم کسب این توفیقات در طول مدت کوتاه حضور در بانک صادرات ایران با توجه به فضای ایجاد شده در رسانه های کشور درخصوص پرداختهای بالا به مدیران صرفاً به احترام مردم عزیز کشور و تنویر افکار عمومی و به دلیل اینکه بنده همواره خود را سرباز وفادار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این ملت می دانم. خواهشمند است با استعفای داوطلبانه اینجانب موافقت فرمائید.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر فراوان از پرسنل گرامی و ارزشمند بانک صادرات ایران، امیدوارم در هر مقطع از زمان و به اقتضای هر آنچه به افزایش رشد و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک می نماید، انجام وظیفه‌نمایم.

گمانه زنی برای جایگزین للگانی بانک صادرات

این گزارش حاکی است پس از اعلام برکناری لـلگانی از مدیرعاملی بانک صادرات، سیاوش زراعتی به عنوان گزینه اصلی تصدی پست مدیرعاملی این بانک معرفی شده است.

با وجود اینکه برخی رسانه‌ها از انتصاب زراعتی به عنوان مدیرعامل بانک صادرات خبر داده‌اند، براساس پیگیری‌های خبرنگار فارس از وزارت اقتصاد، هنوز طیب‌نیا حکمی برای زراعتی صادر نکرده، هر چند که گزینه اصلی تصدی این سمت است و به احتمال بسیار زیاد حکم مدیرعاملی را از وزیر اقتصاد دریافت خواهد کرد.

زراعتی مشاور محمد باقر نوبخت (رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی) در امور بانکی است.

* استعفای «مرد سرخه ای» بانک ملت پیش از عزل

این گزارش اضافه می کند پس از تغییر و تحول در بانک صادرات خبرهایی از عزل رستگار مدیرعامل بانک ملت به گوش رسید به طوری که برخی از رسانه ها اعلام کردند جلسه هیئت مدیره بانک ملت برای تغییر مدیرعامل این بانک تشکیل شد و اعضای هیئت مدیره رأی به عزل «رستگار» دادند.

بنابراین «علی رستگار سرخه» مدیرعامل بانک ملت به‌دلیل انتشار فیش  حقوقی که نشان می داد ماهانه 37 میلیون تومان دریافتی داشته و همچنین کمک 50میلیاردی‌اش به یکی از نزدیکان رئیس جمهور توسط هیات مدیره این بانک و با تایید وزیر اقتصاد عزل و اخلاقی به عنوان مدیرعامل جدید این بانک معرفی شد.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هم رفت

پس از تغییر رستگار از بانک ملت ، سیامک دولتی نیز که مدیریت عامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را برعهده داشت از سمت خود استعفا داد و مرتضی اکبری عضو هیأت مدیره بانک توسعه صادرات به عنوان مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منسوب شد.

بر اساس خبرها دریافتی دولتی همانند مدیرعامل بانک تجارت بوده است و وی نیز از تسهیلات بسیار ارزان قیمت با مبالغ بالا بهره برده است، این در حالی است که حداکثر پرداخت تسهیلات بانک مهر قرض‌الحسنه 20 میلیون تومان است.

ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت نیز در پی افشای فیش حقوقی که رقم آن معادل ۷۵۰ میلیون تومان بود در آستانه برکناری است. هر چند وی تاکید دارد مبلغ فیش او حاوی تمام مزایای بازنشستگیش بوده است.

*تغییرات به صندوق توسعه ملی نیز می رسد

پس از انتشار فیش‌های حقوقی برخی مدیران دولتی که منجر به عزل و یا استعفای آنها در یکسال پایای کار دولت یازدهم شد گمانه زنی ها برای تغییر در مدیریت صندوق توسعه ملی که در خبرها آماده بود، مدیر عامل این صندوق نیز از دریافت حقوق های نجومی بدون بهره نمانده است بالا گرفت.

بنابراین باید گفت صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه ملی از دیگر مدیرانی است که انتشار فیش حقوقی وی سر و صداهای زیادی به پا کرده است چرا که این اسناد نشان می‌داد که رئیس این صندوق حدود 57 میلیون حقوق دریافت کرده و 300 میلیون وام قرض‌الحسنه گرفته است.

پس از انتشار این اسناد و حواشی بسیار زیادی که برای دولت به وجود آمد بر اساس آخرین اخباری که به خبرنگار فارس رسیده ظاهرا جایگزین وی مشخص شده اما قرار است بر سر این موضوع در جلسه روز شنبه هیأت امنای صندوق توسعه ملی تصمیم گیری نهایی صورت بگیرد.

این درحالی است که قاسم حسینی قائم مقام صندوق توسعه ملی در گفتگویی با یکی از رسانه ها گفته است: قرار نیست کسی در صندوق توسعه ملی تغییر کند و بعد از گفتن این جمله گوشی تلفن را با عصبانیت قطع کرده است؛ تا با این رفتار ابهامات در این زمینه بیشتر شود.

لازم به ذکر است قائم مقام صفدر حسینی خودش از کسانی است که فیش حقوقی چند ده میلیونی داشته و یک وام کلان صد میلیونی از صندوق توسعه ملی گرفته است. باید دید در جلسه روز شنبه اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی چه اتفاقی می افتد و در نهایت فیش حقوقی نجومی، قربانی جدیدی را در این باره در صندوق توسعه ملی خواهد گرفت یا خیر؟


*معاون اول رئیس جمهور: کوتاه نمی آییم

در همین راستا، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در مراسم افطاری اعضای هیات دولت با اشاره به موضوع پرداخت های بالای حقوق به برخی از مدیران گفته بود: دولت به هیچ وجه نسبت به این موضوع کوتاه نخواهد آمد و در این راستا از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و دستگاه‌های اجرایی میزان دریافتی مدیران ارشد را برای بررسی خواسته‌ایم.

جهانگیری با تاکید بر اینکه دولت با تمام پرداخت های خارج از عرف برخورد جدی خواهد کرد، عنوان کرده بود: پول های اضافی باید به خزانه بازگردد و افرادی که این کار را کردند برکنار خواهند شد.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا این سخن معاون اول رئیس جمهور و تاکید روحانی بر عزل مدیران متخلف دریافت کننده حقوق های نجومی با برکناری صفدر حسینی رنگ واقعیت به خود می گیرد یا خیر.

پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌داد بازرسان سازمان بازرسی فیش‌های حقوقی مدیران ارشد بانک‌های دولتی و بانک‌های غیر دولتی شده در فرایند خصوصی‌سازی را بررسی و گزارش آن را به سازمان بازرسی و مراجع مربوطه ارسال کرده‌اند.

در عین حال بنا به اظهارات رئیس سازمان بزرسی کشور رد پای برخی از انتصاباتی که فیش‌های کلان حقوق داشته‌اند به حسین فریدن برادر رئیس جمهور می‌رسد و این مسئله ماجرا را بغرنج‌تر می‌کند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

مدعی: 1395/4/1117:18:35،
144
32
خیلی از این کارها باید از همون سی و هشت سال پیش شروع و انجام میشد
ایران: 1395/4/1121:47:57،
115
33
(…«علی رستگار سرخه» مدیرعامل بانک ملت به‌دلیل انتشار فیش حقوقی که نشان می داد ماهانه 37 میلیون تومان دریافتی داشته و همچنین کمک 50میلیاردی‌اش به یکی از نزدیکان رئیس جمهور…)

جناب جهانگیری معاون اول، آیامیتونی بارییس جمهورهم برخورد بفرمایید؟!

تواین مملکت بفرماییدکدام مسؤول ازرانت استفاده نمیکنه؟!!!!…
بهنام: 1395/4/1203:40:16،
77
29
در این که فساد همه جا را گرفته بحثی نیست. در این که همه جا در مورد فیش های حقوقی پای خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه در میان است که اظهر من الشمس است. چیزی که ذهن منو درگیر میکنه اینه که چرا هیچ خبری از فیشهای حقوقی مدیران بنیادها مثل بنیاد شهید و مستضعفان و کوثر و...و همچنین مراکز اقتصادی سپاه و قرارگاه خاتم الانبیا و غیره نیست؟!!!!
پدر پسر شجاع: 1395/4/1206:38:44،
80
32
سعدی میگه:
اگر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی
برآورند غلامان او درخت از بیخ

آب از سرچشمه گل آلوده
ندا: 1395/4/1208:33:55،
76
30
تمام کار رو دوش کارشناسان بدبخت با کمترین حقوقه.
بیخودی کارای اونارو به خودتون نسبت ندین.

این مدیران دو هفته سه هفته شفر خارجی میرن یا شمال و کیش و ... .
بود و نبودشون اصلا فرقی به حال سازمان نداره. تازه وقتی نیستن کارها بهتر پیش میره.
وقتی میان چون میخوان بگن منم بازی بودم، هی دستورات الکی میدن، ده تا گزارش اضافی میخوان و بیشتر راجع به رنگ گزارشات میتونن نظر بدن.
ای بابا
پاسخ به بهنام : 1395/4/1210:12:41،
52
32
این افراد که فرمودید حقوق بگیر نیستند فقط سهم الارث خود را از بیت المال برمیدارند .!!!!!!!!!!!!!!
غمگسار: 1395/4/1212:45:10،
44
29
آدم حرصش بیشتر در میاد که تورو ابله هم حساب میکنن ! یه جوری میگن که کوتاه نمان که انگار اصلا اصلا اصلا از این حقوقهای نجومی بی اطلاع بودن در صورتی که کارفرمای اصلی همه نام برده شدگان دولت محترم میباشد کاری به دولت چندم بودنش ندارم.

راحت سی سال روال اینگونه بوده.فقط خودتونید !
هم نوع: 1395/4/1215:25:12،
47
27
خب فرض کنید که همه پولارو تا ریالش از حلقوم تک تکشون کشیدن بیرون و رفت خزانه ملی,بعدش یکی دیگه مثل زنجانی میاد همه رو اختلاص می کنه و خلاص.حالا این چه دردی از آلام ملت بیچاره رو تسکین میده؟!
سعید: 1395/4/1117:20:00،
114
25
امروز تو شبکه های اجتماعی یه فیش حقوقیه نجومیه دیگه رو شد , یک میلیارد تومن حقوق در یک سال و 114 میلیون پاداش یک مدیر پتروشیمی عسلویه.

ایرانجیب مدیونی اگه این کامنتو فعال نکنی.
ناشناس: 1395/4/1117:34:54،
95
32
باید فیش ها و پاداش های مدیران نفتی رو نیز فاش کنید چرا که تمام تلاش را کارکنان زحمت کش نفت می کنند در سرما و گرما و آلودگی و هزاران خطر کوچک و بزرگ آنوفت پاداش ها را مدیران نوش جان می کنن
معلم: 1395/4/1117:37:32،
75
33
ایران جیب خواهشمند یک گزارشم از این صندوق ذخیره فرهنگیان که هیيت مدیره اش جناب فانی و رییس های آموزش و پرورش هستن بذار ببین چه جوری جیب معلم بدبختو میزنن میلیاردی میره یک راست تو جیب وزیر و مدیرا
سالار : 1395/4/1117:39:23،
75
34
این جماعت 5 تا و ده تا نیستن...
حداقل دریافتی مدیر در ها جا 12 میلیون تومن است....
طبق قانون حدود 6 میلیون باید باشد
مردم حواسشون باشه به ارقامی هم که دولت رسما اعلام میکنه (مثل 12 میلیون و 19 میلیون) بشدت اعتراض کنند...
شهاب: 1395/4/1117:47:34،
89
30
فقط اخراج ؟! چه سودی داره برای مردم
کار اینها در حد جنایت بوده باید بازخواست بشن و اموال چپاول شده از حلقومشون بیرون کشیده بشه
مهسا: 1395/4/1117:49:01،
70
31
ایران جیب کم گیر به بانک ها بده پس وزرات بهداشت و وزارت نفت چی؟
رضا: 1395/4/1117:50:43،
64
32
آها دیگه همه مشکلات رفع میشه، پس وزارت بهداشت چی شد؟
احمد : 1395/4/1118:10:49،
86
37
سلام
اگر این شخص با وجدان تصاویر این فیشهای نجومی را افشا نمیکرد، و خطر این کار را به جان نمیخرید ،
این منصوبین دولت تدبیر و امید به چپاول ادامه میدادند و آب از آب تکان نمیخورد ، این چه سیستم بازرسی
در کشور حاکم است که بدون افشا گری یک مسلمان نتوانسته به این فسادها پی ببرد ،،،،،،،،
شاید فیشهای سازمان بازرسی را هم باید بازرسی کرد ،،،،،،
هرچه بگنند نمکش میزند وای به روزی که بگنند نمک ،،،،،،
از خدا باید بخواهیم تهاتر کالا با کالا مثل قبل از رواج پول دوباره ترویج یابد تا شاید فساد ازبین برود که صد البته
مفسدین از قبل برای ان هم برنامه ریزی خواهند کرد ،
این چه تدبیر و امیدی و چه توهمات رونق اقتصادی و دوران گشایش پس از گشایش در دوران پسا برجام است ،
که فقط هر روز از منصوبین درجه یک گرفته تا دوستان تدبیر غرق در فیشها شده اند ،
پس چه وقتی برای راه اندازی اقتصاد و دورا ن خارج از رکود باقی می ماند
وحید ر: 1395/4/1201:58:49،
51
33
احمد آقا در این که این کار یه جریان و سازماندهی شده بوده نه کار یه فرد با وجدان من شکی ندارم
ولی باید علاوه بر قوه مجریه فیش مدیران تمام دستگاه‌های دولتی در تمام قوا بعلاوه تمام عایداتشون که براش فیشی صادر نمیشه، بررسی بشه
توجه داشته باشید نمایندگانی که خرج‌های میلیاری برای تصدی یه شغل با درآمد ماهیانه رسمی زیر ده میلیون میکنند هم بای زیر ذره‌بین قرار بگیرند
ZAVOSH: 1395/4/1308:43:16،
44
32
دمش گرم هر کسی که بوده و شیر مادرش حلالش ...اما این فیشها از زمان دولت سازندگی بوده و تا الان ادامه داره اگر الان رو شده بخاطر جو سازی برای انتخابات آینده هستش ...در ضمن بایستی داراییها و فیشهای تمامی مدیران سطح کلان در تمامی دولتها درج بشه اونوقته که میبینیم چه فاجعه ای رخ داده ...
امیر: 1395/4/1118:25:36،
71
36
فقط همین
روحانی مچکریم
ترک زاد: 1395/4/1119:02:38،
70
31
چرا اکثر نجومی ها بانکی هستند؟ چرا؟؟؟
ناشناس : 1395/4/1216:09:20،
36
36
باید خدمتتان عرض کنم که پزشکان هم در وزارت بهداشت از کارانه های نجومی بهره میبرند ولی وزیر بهداشت روز به روز فشار بر کادر درمان را زیاد کرده و مبلغ کارانه را برای پزشکان زیاد می کنند .
علی: 1395/4/1119:03:24،
74
30
بخور بخوره همه جا
احمد: 1395/4/1119:07:17،
93
32
ما منتظر فیش حقوقی مدیرعامل ایران خودرو،وسایپا هستیم.
ناشناس: 1395/4/1119:08:17،
48
39
به به....................................
آه ملت: 1395/4/1119:28:27،
53
31
اگر شما دزد نیستید کوتاه نیایید اگر به فکر ملت هستین شاید کنین
پیام: 1395/4/1119:30:33،
53
30
چه مملکت گل و بلبلی
سایه: 1395/4/1119:43:08،
57
34
ای کاش پس لرزه های این افشا به مناطق ازاد از جمله کیش هم می رسید .با اون کارمندای بی سواد سازمان منطقه ازادکه حقوقهای نجومی دریافت می کنند.ودر کنار همین افراد که بعضی هاشون مدرک جعلی دارند کارمندان دولت از جمله علوم پزشکی و اموزش وپرورش و...با مدارک بالا یک سی ام انها حقوق نمی گیرن. عداالت علی کجاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آرش66: 1395/4/1120:09:47،
86
41
مدیر در ایران عزل نمی شود بلکه از میزی به میز دیگر منتقل می گردد.
قانون بقای مدیر
محمد: 1395/4/1120:10:25،
73
32
آخه چجور میشه همه این مدیرها اینجور حقوق بگیرن بعد وزیر و وزراء خبر نداشته باشند.
آدم میمونه
هیچ چی نگیم بهتره
یه نفر: 1395/4/1120:11:59،
60
29
شوخی می کنی !!!
عزلی وجود نداره ... فقط جابجا میشن
مردم هم که روز به روز بیچاره تر میشن
جکی: 1395/4/1122:45:33،
31
34
نترس گلم با یکم دقت پنج هزار رو رد میکنن
جعفر: 1395/4/1122:48:57،
63
38
تو اگر بنشینی من اگر بنشینم چه کسی برخیزد؟
من اگر برخیزم تو اگر برخیزی همه برمی خیزند
پاسخ: 1395/4/1201:35:00،
63
23
درود برشما .براستی اگر هر یک از آحاد جامعه از حقوق انسانی ، مدنی و اجتماعی خود بصورت قاطع و راسخ دفاع نموده و در جهت آگاهی هر چه بیشتر خود و افراد جامعه تلاش فردی نمایند دیگر شاهد اینهمه فلاکت و بدبختی نخواهیم بود
به امید آنروز که ایران آباد با مردمانی شاد و پر افتخار را نظاره گر باشیم
سلامت: 1395/4/1123:22:58،
42
31
معاون اول هم لطف كنه فيش حقوقيش إعلام كنه
رضا: 1395/4/1200:10:39،
47
29
چرا این قضیه استعفا تو خودروسازی ها اتفاق نمیوفته ؟
مهدی: 1395/4/1200:42:29،
72
34
باکمال پررویی آخر متن استعفایش نوشته خود را سرباز وفادار جمهوری اسلامی و ملت می دانم. باید بهش بگن تو سرباز وفادار کشور بودی یا سرباز وفادار جیبت ؟
خدایا اینگونه سربازها را زودتر شهید کن تا کشور یک نفسی بکشه.آمین
غلامعلی : 1395/4/1203:20:51،
53
30
آن شخصی که می گوید نفتیها در گرما و سرما زحمت می کشند باید بیاید و با چشم خود ببیند که یک کارگر در کارکاه های ذوب در کنار دمای 1400 درجه با کدازه های فولاد که هر لحظه امکان دارد چشم کارگر را نشانه رود تنها و تنها 8120000 ریال حقوق میگیرند انصاف نیست چون نفتیها به بیت المال چنگ انداخته اند اینچنین غارت کنند.
re154: 1395/4/1207:41:09،
46
32
یکسری هم به مپنا ووزارت نیرو بزنید بد نیست
شرکتهای خصولتی که شتر گاو پلنگ ان از دولت ارتزاق می کنند وبه جیب خود می زنند
تمامی مدیران میانی شان هم حقوق بالایی می گیرند
به مدیران کارگاههایشان وام صفر درصد 100میلیونی از مهر اقتصاد دادند البته برای پرسنل وام28درصدی
مهدی: 1395/4/1207:41:47،
54
29
از اینجا استعفا می دن میرن یه جا دیگه مدیر میشن.. این که نشد راهکار..
غلام: 1395/4/1208:11:17،
50
32
چرا کسی رئیس بانک مرکزی رو عزل نمیکنه!!بخاطر 1-عملکرد بسیار ضعیف در تقویت ارزش پول ملی 2-پرداختهای بسیار زیاد به مدیران 3-لگد مال کردن انگیزه کاری کارشناسان وکارکنان بانک مرکزی بخا
طر وارد کردن تمام مدیران از خارج بانک 4-انتصاب افراد با معلومات بسیار پایین به عنوان مدیران بانک.خواهش میکنم بررسی نمایید انتصابهای همین امسال ایشان در بانک چه کسانی بوده وچه معلوماتی دارند!!!!
Aria: 1395/4/1210:54:18،
45
28
دقيقا درست گفتي. عملكرد بسيار نامناسب رييس بانك مركزي و ساير مديران اين مجموعه طي 3 سال گذشته باعث ركود ، افت ارزش پول ملي و نابساماني اقتصاد شده و از 1000 تا حقوق 200 ميليوني بيشتر به مملكت و اقتصادش ضربه وارد كرده.
صابر: 1395/4/1209:05:32،
53
36
حقوق تیم های فوتبال دولتی، شهرداری(رومیزی و زیر میزی) و صدا و سیما کی بررسی میشه؟
بهزاد: 1395/4/1210:10:50،
42
33
چرا این اقایون رو دادگاهی نمیکنن؟؟؟؟
Aria: 1395/4/1210:57:39،
38
31
جناب آقاي رييس جمهور يكنفر (رييس بانك مركزي) ديگر چقدر بايد از خود بي كفايتي و سوء مديريت نشان بدهد تا مورد پيگرد قانوني قرار گرفته و عزل شود؟ بيشتر اين فسادهاي افشا شده در زير مجموعه هاي بانك مركزي (بانكها و بيمه و صندوق توسعه ملي و...) رخ داده. علاوه بر آن شخص آقاي سيف با بالا نگه داشتن عمدي ارزش دلار در برابر ريال باعث كاهش زياد قدرت خريد مردم عادي و ركود بي سابقه در سطح كشور (به بهانه حمايت از صادرات!!) شده اند. خواهشمند است رسيدگي فرماييد.
نادر: 1395/4/1212:55:26،
34
26
این متن استعفا رو برای خنده نوشته یا به مسخره گرفتن شعور مردم شریف و زحمتکش؟ خدایی این آقایون چه جوری روشون میشه خون این ملت رو بمکند و قشر متوسط رو به ضعیف تبدیل و قشر ضعیف رو نابود کنند ،بعد چنین متنهایی از عملکرد خودشون منتشر کنند؟ خدایا به داد مردم ما برس که چنین افرادی سکاندار پستهای کلیدی مدیریت اقتصادی کشورند.
خدایا این سرزمین را از دروغ و خشکسالی مسون بدار.آمین.......
محمدرضا: 1395/4/1218:28:26،
34
30
چی بگم ...اگراونیکه اومده فیشهارو روکرده ..این کاررو نمیکرد ایا خداییش کس دیگری ازمسولین این مهم رو انجام میداد..اگرمیداد ای ولا داشت نظر شما چیه
محمد رضا: 1395/4/1218:30:08،
47
31
ایا کسی خبر داره که چه کسی این کار روکرده وفیشهارو برملا کرده ایا میدانید اون بنده خدا چه کسی هست ایا زنده است وهزاران ایا دیگر

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار