کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

مدیرعامل بانک رفاه تمام مطالب علیه خود را تکذیب کرد

کدخبر:۲۴۶۳۰شنبه، ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱:۴۹۴۹۰۷ بازدید

مدیرعامل بانک رفاه، انتشار اخبار نادرست مبنی بر خروجش از کشور را بی اخلاقی رسانه ای توصیف کرد و گفت: همه اسناد مربوطه را به ...

مدیرعامل بانک رفاه، انتشار اخبار نادرست مبنی بر خروجش از کشور را بی اخلاقی رسانه ای توصیف کرد و گفت: همه اسناد مربوطه را به صورت مکتوب به مقامات کشور ارسال کرده ام و هیچ شبهه ای در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش ایران جیب،علی صدقی روز شنبه در گفت و گو با  ایرنا درباره اخبار منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها در دو روز گذشته مبنی بر خروجش از کشور، افزود: در دفتر کارم در بانک نشسته ام؛ پنجشنبه ها ادارات ستادی بانک تعطیل است و من نیز تلفن همراه خود را خاموش کرده بودم.

رییس هیات مدیره بانک رفاه درباره تصاویری که به عنوان فیش حقوقی یک ماهه وی در هفته های اخیر منتشر شده و به استناد آن گفته می شود از بیت المال این هزینه پرداخت شده است، توضیح داد: «بانک رفاه یک بانک خصوصی و مشمول قوانین مربوط به موسسه های خصوصی است؛ از این رو هر نوع تصمیم گیری درباره پرداخت حقوق و مزایای مدیرعامل و هیات مدیره آن از طریق مجمع عمومی صورت می گیرد.

صدقی تاکید کرد: من همه مسایل را به صورت مکتوب به مقام های قانونی کشور ارسال کرده ام و هیچ شبهه ای در این زمینه وجود ندارد.

وی با یادآوری اینکه حدود یک سال است مسئولیت این بانک را برعهده دارد، گفت: امور مالی بانک همان روند مدیران پیشین را در مورد مدیرعامل و هیات مدیره جدید بانک اعمال کرده است که همه اسناد آن در مجمع عمومی بانک که در اسفند 94 تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت.صدقی تاکید کرد: از آنجا که هنوز این اسناد تعیین تکلیف نشده بود، حق برداشت حقوق از حساب را نداشته ام؛ بنابراین هیچ حقوقی در مدتی که در بانک رفاه مسئولیت گرفته ام، دریافت نکرده ام.

وی خاطرنشان ساخت: مجمع عمومی بانک هنوز صورت های مالی و حساب های مربوط به سال گذشته را نهایی نکرده است که بخواهد پرداختی صورت گیرد.


انتشار صورت حساب به جای فیش حقوقی

مدیرعامل بانک رفاه تاکید کرد: تصویری که به عنوان فیش حقوقی من منتشر شده، یک صورت حساب بوده است و برخی به عمد و با نیت سوءاستفاده، به نام فیش حقوق آن را منتشر کردند.

صدقی تاکید کرد: قصد این افراد از انتشار یک صورت حساب به جای فیش حقوقی کاملا معلوم است زیرا قالب فیش های حقوقی بانک یک فرمت مشخص است نه اینکه گردش کار بستانکاری یک حساب را در یک بازه زمانی 10 ، 11 ماهه به نام فیش حقوق منتشر کنند.وی با انتقاد از کسانی که به عمد و با نیت دروغ پراکنی در جامعه این تصاویر را منتشر کردند، گفت: بهتر بود پیش از انتشار آن، خبرنگاران با حراست و یا مسئولان بانک تماس می گرفتند و صحت و سقم آن را جویا می شدند.

رییس هیات مدیره بانک رفاه تاکید کرد: پرداخت حقوق 200 میلیون تومانی اصلا در هیچ بانکی سابقه نداشته است.


حق شکایت محفوظ است

رییس هیات مدیره بانک رفاه درباره پیگیری قضایی موضوع نیز گفت: از کسانی که این گردش حساب را به نام فیش حقوق منتشر کردند در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت کرده ایم و حق شکایت از کسانی که به دروغ اخبار آن را منتشر، اذهان عمومی را تشویش و مردم را به مسئولان نظام بدبین کردند، محفوظ می دانیم.صدقی تصریح کرد: طبق قانون، افشای اسناد شغلی افراد جرم است و از این رو باید مورد پیگیری قضایی قرار گیرد و با مسببان آن برخورد شود.وی با اشاره به دستور اخیر رهبر معظم انقلاب به دولت و نیز دستور رییس جمهوری بر پیگیری موضوع فیش های حقوقی، اظهار داشت: ما نیز خواهان بررسی موضوع هستیم تا تخلفات صورت گرفته مشخص شود و کسانی که تخلف کرده اند، به سزای عملشان برسانند.


فضاسازی دروغ درباره خروج از کشور

مدیرعامل بانک رفاه درباره خبرسازی ها درباره خروجش از کشور در هفته گذشته نیز اظهار داشت: «اینکه روز پنجشنبه که ادارات ستادی بانک تعطیل و ممکن است من به مسافرت رفته و تلفن همراهم را خاموش کرده باشم، به دروغ بگویند که فرار کرده است، چه مبنا و توجیهی دارد.»

صدقی تاکید کرد: «برای چه و به چه دلیل باید فرار کنم؟ مگر جرمی مرتکب شده ام؟ اینگونه اخبار دروغ منتشر کردن خلاف تقوا و انصاف است و در هیچ مکتبی وجود ندارد.»
وی افزود: «باید با کسانی که مردم را با اخبار دروغ تحریک کردند و مردم را به آه و ناله و افکار غلط انداختند و آنها را به مسئولان نظام بدبین کردند برخورد کرد.»


از بودجه عمومی دولت دریافتی نداریم

مدیرعامل بانک رفاه با تاکید بر خصوصی بودن این بانک، گفت: در ماده پنجم قانون مدیریت خدمات کشوری، بانک های دولتی مشمول این قانون دانسته است.

صدقی یادآور شد: بانک ها از دولت بودجه نمی گیرند بلکه از محل ایجاد درآمد، هزینه های خود را پوشش می دهند.

وی درباره اینکه گفته می شود عمده سهام این بانک در اختیار سازمان تامین اجتماعی است و از این طریق به نحوی به دولت متصل است، گفت: بانک رفاه به این دلیل، از بودجه دولت مبلغی دریافت نمی کند بلکه تامین اجتماعی به عنوان سهامدار آن در مجمع عمومی حضور دارد.صدقی درباره انتشار برخی اخبار تایید نشده مبنی بر برکناری وی توسط علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: آقای وزیر در راس هیات امنای سازمان تامین اجتماعی قرار دارد اما اینکه بتواند مدیرعامل بانک را عزل کند، چنین نیست.

وی توضیح داد: درباره عزل مدیرعامل بانک باید مجمع عمومی تصمیم بگیرد ضمن آنکه درباره تصمیم آقای ربیعی اطلاعی ندارم.

وی تاکید کرد: مدیرعامل و هیات مدیره هیچ نقشی در تعیین حقوق ندارند و این مجمع عمومی است که درباره آن باید تصمیم بگیرد.
صدقی گفت: از سال گذشته که به بانک رفاه آمدم، هیچ شرط و شروطی برای حضور در بانک نگذاشتم و خود بانک طبق روال گذشته تصمیماتش را برای تعیین حقوق و مزایای مدیرعامل عملی کرد.


صرافی مورد نظر منتقدان مدتهاست که تعطیل شده است

مدیرعامل بانک رفاه همچنین درباره اخبار منتشر شده مبنی بر همکاری اش با حسین فریدون در یک صرافی و دستمایه قراردادن آن برای نقد دولت و رییس جمهوری توضیح داد: «این صرافی چند سال پیش(سال 1390) ایجاد و سپس بسته شد زیرا توان و سرمایه بالا را نداشت اما امروز عده ای که می خواهند با دولت برخورد کنند، آن را بهانه قرار داده اند.»

وی تاکید کرد: آن صرافی در زمان فعالیتش نه ارز از بانک مرکزی می گرفت و نه فعالیت اقتصادی سنگینی انجام داد و در نهایت بعد از حدود دو سال فعالیت بسته شد.

صدقی تاکید کرد: «برای آمدنم به بانک رفاه، نه آقای فریدون با من ملاقات داشت و نه از وی کسب تکلیف کرده ام و نه حتی در طول یکسالی که در این بانک هستم خواسته ای از من داشته است؛ همه این ها با نیت برخورد با دولت و رییس جمهوری برنامه ریزی می شود و امروز کسانی که با دولت مخالفت می کنند، به دروغ متوسل شده اند.»

بلیط هواپیمادیدگاه ها

امیر: 1395/4/516:11:37،
334
34
اسم بانک رفاه کارگران ازاین به بعد به بانک رفاه مدیران تغییر نام میدهد
خدا خیرش بده این مدیرعامل بانک رفاه را واقعاً چه رفاهی
برای خودش درست کرده بود
سعید : 1395/4/516:54:30،
217
35
ایشون مگه استعفا نداده بودن؟؟؟ پس چرا هنوز رو صندلی مدیریتشون نشستن ؟؟؟؟


ایهاالناس همه از دم سرکاریم
عدالت: 1395/4/518:16:20،
121
30
چند ماه پیش قانونی تصویب شد که همه مسئولین نظام بغییر نهادها رهبری باید دارایی های خود را به قوه قضاییه اعلام کنند...سرانجام این قانون به مجلس تشخیص مصلحت رفت و تصویب شد اما با ذکر این بند که باید محرمانه باشد و مردم از این دارایی ها مسئولین مطلع نشوند !!!!!!!
ناشناس: 1395/4/518:34:54،
151
46
اقای روحانی حتی حاضر نشد نعمت زاده میلیارد را بخاطر خائن خطاب کردن مردم بخاطر اعتراض مردم به گرانی و بی کیفیت بودن خودرو بر کنار کند !!!!!....انتظار دارید علی صدقی را بر کنار کند ؟؟؟؟؟ اقای روحانی در این سه سال ثابت کرده به تنها چیزی که اعتقاد ندارد شایسته سالاری و عمل به قولها به مردم و رای و نظر مردم است....
کوکی: 1395/4/518:56:12،
94
34
راست میگه دیگه.بنده خدا الان که قصد فرار نداشت.گذاشته بود یکم اب ها از اسیاب بیفته.
برعکس فرمایشات مقام معظم رهبری بنده بر این باورم که سیستم اداری و حکومتیه ایران مملو از افراد فاسد هستش و مدیران لایق و دلسوز بسیار بسیار کم هستند.و این مساله رو از موهبت های ۳۸سال انقلاب اسلامی میدونم.که بر خلاف ارزش گذاری امام خمینی که انقلاب رو متعلق به مستضعفین میدونستند.امروزه شاهد اشراف گرایی و سیری ناپذیریه تمام نشدنی مسولین از بیت المال هستیم.
محمد: 1395/4/519:03:23،
43
80
ناشناس عزیز؛تغییر در مدیرعامل و هیئت مدیره بانک رفاه،در اختیار رئیس جمهور نیست؛
بانک رفاه،بانک خصوصی هست
ناشناس: 1395/4/522:08:21،
71
30
محمد عزیز بانکها و بیمه ها جز شرکتهای دولتی محسوب می شوند درست است مجمع عمومی و هیئت مدیره مستقل دارند ولی 50 درصد سهامشان مطلق به دولت است و زیر نظر بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی اقای روحانی هستند و تحت نظر ذی حسابان اقای طیب نیا !!!!
جواد: 1395/4/516:22:04،
168
28
خیلی رودارین شکایت هم دارن از مستمری وحقوق باز نشسته ها میدزدن
محمد: 1395/4/517:27:12،
35
161
تهمت نزن؛اصل بر برائت هست؛
ثابت کن که دزدی کرده
رضا: 1395/4/523:53:58،
38
32
من نبودم دستم بوووووود تقصیر آستینم بووووود

هم گرفته هم خوب بلده توجیح کنه: 1395/4/608:34:23،
45
30
من فقط موندم به اون

حق اوقات فراقت فرزندان!!!!!!!!!!! خخخخخخخ

بازنشسته های بدبخت حق خوردن گوشت و مرغ ندارن با این حقوق های چندرغازی.. اینها برای دبی و تایلند و ... رفتن عزیزانشون هم پول میگیرن.

زنده باد "آن مدیریت"
رشید: 1395/4/516:23:35،
69
145
بنگاه خصوصیه !!!؟؟
مثلا شما میدونین که گوگل هم
اپل هم
مایکروسافت هم
تویوتا هم و ....
بنگاه خصوصی هستند !!!؟
آیا قراره که شما برای خودت صدها میلیون
حقوق در نظر بگیری بعدش کارمند
و کارگر زیر دستت ماهانه یک و نیم میلیون بگیره ؟!!!
در ضمن
شماها که برای خودتان حقوقهای نجومی رد میکنین
آیا به اندازه مدیران
گوگل و اپل و ... توانایی و خلاقیت دارین !!!؟؟


توانایی دارند +++
توانایی و خلاقیت ندارند ----
حسین: 1395/4/517:00:00،
30
84
شما دیگه شورش را در نیار شرکت خصوصی در مورد پرداخت حقوق به کارکنان خود محدودیتی نداره و به صلاح و منافع خود تصمیم میگیره مثل اینکه شما چند نفر کارگر برای کاری در نظر بگیری بعنوان یک فرد شخصی و به صلاح خود بخواهی 5 برابر دستمزد معمول کارگر را به آنها پرداخت کنی به کسی ربطی نداره .
محمد: 1395/4/517:28:48،
32
79
حقوق پایه کارمند و کارگر رو که بانک رفاه تعیین نمیکنه برادر
طبق قانون بانک رفاه،بانک خصوصی.هست و قوانین مربوط به بنگاه های خصوصی،بهش اعمال میشه
شما با قانون کری مشکل دارید؟
کوکی: 1395/4/521:07:18،
47
35
معلومه تازه کارمند بانک رفاه شدید.مبارکه.ولی مدیر عاملتون دارن زیاد میگیرن.دوست عزیز بخش خصوصی کجا بود؟چی میگی واسه خودت.کی گفته بانک رفاه خصوصیه؟یعنی تو این مملکت هر کسی هر دروغی رو گفت باید باور کنید؟
اراکی: 1395/4/516:28:08،
104
38
چه جالب.....فقط گردش حساب بوده!!!! البته راست می گوید از این گردش حسابها در خیلی مراکز و مکانهای دیگر هم هست....گردش...
کم رو: 1395/4/517:14:46،
69
32
دیگه بد تر .
گردش حساب بقیه کارکنان بانک رفاه و کارکنان بانکهای دیگه هم همینجوری هست جناب مدیرعامل عزیز .
دست و پا نزن .
تو رو هیچکاری نمی کنند .
فقط کمی ، آنهم احتمالا اگر شرم داشته باشی ، ضایع شدی .
مثل تو و امثال تو و خیلی فجیع تر از تو هم داشتیم که راست راست دارند می گردند و عین خیالشون نیست .
فقط یه مورد داشتیم که سکته کرد و آنهم تو دولت قبل بود که مدرکش تقلبی بود ....
آره جون داداش !!!
بدبخت: 1395/4/516:32:25،
31
63
خدا خیرت بده مارو حلال کن ،مردم بهت تهمت زدند واقعا شرمنده شدیم
سهیل: 1395/4/516:32:30،
47
35
ای کاش اندکی از استعداد ها و توانایی های ایشان و مدیران فعلی و منافعی که کشور و شرکت ها از حضور این بزرگواران در طول مدت مدیریتشان بدست آورده برایمان روشن می شد تا همگان به این موضوع پی ببرند که ایشان مدیران سفارشی بوده اند و یا مدیران ارزشمند و اینکه آیا شایسته دریافت این حقوق های نجومی بوده اند؟
سعید: 1395/4/516:39:42،
69
34
آخه بنده خدا
چرا انقد اذیتش میکنین آخه
یه حقوق 250 میلیونی که دیگه این حرفارو نداره که انقد شلوغش میکنین
این بنده خدا هم مجبور بشه توضیح پس بده
محمد: 1395/4/517:37:33،
60
27
اینها همه فرا فکنی هست فیش حقوقی یا صورتحساب اینها همه واریزی ها به حساب شما بوده تازه عزیزان از بن کارتش خبری نیست اگه راست میگی صورتحسساب بن کارتت رو رو کن ببینیم چقد واریزی داشته
ایران: 1395/4/518:45:31،
27
33
جان ما
علی: 1395/4/519:28:39،
55
28
'قضیه قرار نیس کش پیدا کنه مثل اختلاس 300میلیاردی لطفا خودتون رو اذیت نکنید
پروین اعتصامی یه شعری داره
گر حکم شود که مست گیرند در شهر هرآنکه هست گیرند
به علی: 1395/4/521:53:39،
36
32
بابا تو اختلاس 3000 میلیاردی که مختلس اصلی فرار کرد براش حکم از اینترپل گرفتن دولت کانادا تحویلش نمیده یکی دیگه رو هم که اعدام کردن این بابا اما فقط رفت همین
محمد: 1395/4/519:35:21،
57
35
لیاقت ایشان بزودی ثابت میگردد و پست مهمتری را تصدی خواهند کرد بیخودی خودمان را خسته نکنیم
علی: 1395/4/520:08:12،
47
28
سه دروغ بزرگ ! بانک رفاه کارگران
M: 1395/4/520:21:37،
36
30
راست میگویند بانک رفاه وابسته به یک شرکت ژاپنی میباشد که فکر کنم اسمش تامین اجتماعی باشد که عمده سرمایه ان متعلق به کارگران بار انداز ساحلی اساکا میباشد
غلامعلی : 1395/4/521:20:35،
41
33
این آقا راست میکه کسانی مقصر هستند که این حقوقها را تصویب و پرداخت میکنند باید دید آنها سهمشان چقدر است ضمناً راست میکه از بودجه عمومی دولت استفاده نمکند از جز جز سهم کارگران استاده میکندبه عبارتی عذر بدتر از گناه
^%$F: 1395/4/605:43:17،
36
26
خوب دیگه بده کار هم شدیم مواظب باشید شکایت نشه ازتون

تا دیروز همه ناراحت بودن چرا فقط برکنار می‌خواد شده از امروز روزی از نو خارج از کشور بره چی‌ کار اینجا کار ناتموم داره هنوز : خدمت به خلق خدا
کارمند: 1395/4/607:28:38،
35
24
اقا این فیش حقوق من بود دشمن اسم ایشون را روی عمدا جای اسم من فتو شاپ کرده بود

به این بنده خدا بهتان نزنید مدیررررررررررره

مهدی: 1395/4/608:09:17،
28
19
بی اخلاقی رسانه ها... خودش سر تا پا بی اخلاقه.. اگر اینارو به جای جریمه ای که واسه حقوق یک ماهشونه پرت می کردن زندان اینجورش حرف نمی زدن..
alo: 1395/4/608:31:10،
23
33
دلفین ها پرواز میکنند ...
فرزاد: 1395/4/613:15:56،
31
30
بله باید هم اینطوری حرف بزنه و طلبکار هم باشه چون این بدبخت فقط و فقط ناقابل ماهی 230 میلیون میگرفته وقتی بعد از ایشون وقتی فیش 710 میلیون تومانی مدیر عامل بانک تجارت بیرون اومد ایشون که اول احساس گناهکاری میکرد دید بابا جلوی اون یکی طفل معصومه و طلبکار هم شد!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار