کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

سپاه آماده خروج از اقتصاد است

کدخبر:۲۴۶۰پنجشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۰:۳۶۴۸۲۰ بازدید

سرلشكر محمدعلي جعفری فرمانده سپاه پاسداران، ديروز در جمع دانشجويان دانشگاه امام صادق با اشاره به حضور سپاه در عرصه اقتصادی، گفت: «اگر سپاه در این عرصه‌ها وارد نشده بود، امروز ...

سرلشكر محمدعلي جعفری فرمانده سپاه پاسداران، ديروز در جمع دانشجويان دانشگاه امام صادق با اشاره به حضور سپاه در عرصه اقتصادی، گفت: «اگر سپاه در این عرصه‌ها وارد نشده بود، امروز عرصه‌هاي سازندگی و آبادانی کشور در این حد به پیشرفت دست نمی‌یافت». فرمانده سپاه در ادامه با بيان اينكه «در دولت قبلی اصرار زیادی بود که سپاه وارد عرصه‌های اقتصادی شود»، توضيح داد: «ما به آقای روحانی گفته‌ایم اگر احساس می‌کند بخش خصوصی می‌تواند پروژه‌ها را انجام دهد، سپاه حاضر است کنار برود و حتی قراردادهای خود را لغو کند.»

 ظریف دیپلمات مجربی است، اما در حوزه دفاعی تخصصی ندارد 

گروه خبر- سخنان هفته گذشته ظريف در دانشگاه تهران دیروز با واكنش سرلشكر محمد علي جعفري روبه‌رو شد. فرمانده كل سپاه ديروز در دانشگاه امام صادق (ع) سخن منتسب به وزير خارجه مبني‌بر مختل شدن توان نظامی ایران با دو بمب آمریکایی را نادرست خواند. او هرچند محمد جواد ظريف را «ديپلماتي مجرب» معرفي كرد؛ اما بر اين نكته هم تاكيد كرد كه «وزير خارجه در حوزه دفاعي تخصص ندارد.» اين در شرایطی است كه ظريف در صفحه فيس‌بوك خود اين جمله را تكذيب كرد. 

وزير خارجه در مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران گفته بود: «اگر بودجه نظامی همه دنیا را جمع کنیم، باز هم از بودجه آمریکا کمتر است.» 

فرمانده سپاه با بيان اينكه دشمن در صورت حمله و ریختن هزاران بمب، شاید بتواند نهایتا ۱۰ الی ۲۰ درصد از توان موشکی ما را منهدم کند، اين نكته را نيز گوشزد كرد كه «همه توان ما در حوزه موشک نیست.» جعفری با اشاره به اينكه «موشک‌های ما به اسرائیل می‌رسد» گفت: «هم‌اکنون نیز توان افزایش برد موشک‌‌ها را داریم اما فعلا به‌دستور مقام معظم رهبری، برد موشک‌هایمان را به ۲ هزار کیلومتر محدود کردیم.» او در جمع دانشجويي دانشگاه امام صادق (ع) گزينه نظامي عليه ايران را يك شوخي خواند و با اذعان به اينكه «نمی‌توان مقابل حمله اتمی دشمن را گرفت» توضيح داد: «اما به نظر من آنها این غلط را نمی‌کنند. آنها از توانمندی انقلاب اسلامی آگاهی داشته و از آن وحشت دارند. در صورت حمله به ایران، آنها پاسخ‌های زیادی از بسیاری از نقاط جهان دریافت می‌کنند.» جعفری با تاكيد بر اينكه «عزت امروز کشور، منحصر به ایران است و هیچ کشوری چنین عزتی ندارد» گفت: «مولفه قدرت ما حمایت و پشتیبانی مردم و حضور گسترده آنها در عرصه‌های امنیتی و همچنین فناوری‌ها و تجهیزات امنیتی و دفاعی است. دشمن از توانمندی‌های دفاعی ما مطلع است.» 

توافقنامه ژنو از خطوط قرمز عبور نکرد 

فرمانده کل سپاه در ادامه صحبت هايش به مذاکرات هسته‌ای ايران با 1+5 نيز اشاره كرد. او با تاکید بر اینکه ايران در اين مذاكرات امتیاز قابل‌توجهی دریافت نكرد، درباره توافقنامه ژنو گفت: «امتیازی که ما داده‌ایم حداکثری و امتیازی که گرفتیم حداقلی بوده، اما تاکنون از خطوط قرمز نظام هم عبور نشده است، اما اگر غرب امتیاز بیشتری بخواهد، ایران باید به وضعیت گذشته برگردد.» او همچنين بر اين نكته نيز تاكيد كرد كه «در مذاکرات هسته‌ای باید فقط موضوع هسته‌ای مطرح شود و نباید سایر مسائل در این باره مطرح شود.» 

 سردار سرلشکر جعفري با بيان اينكه تا شعار انقلاب اسلامی وجود دارد، دشمنی استکبار با ما هم وجود دارد، گفت: «به نظر من ممکن است تحریم‌های مربوط به موضوعات هسته‌ای کاهش یابد، اما تهدیدهای نظامی و سیاسی دشمن ادامه خواهد داشت.» او در پاسخ به برخي كه معتقدند سپاه نبايد به عرصه سياست وارد شود، اينگونه پاسخ داد: «آنهايي که حرکت سپاه را مقابل خود می‌بینند، اينگونه فضاسازی می‌کنند که سپاه نباید وارد سیاست شود.» فرمانده کل سپاه همچنين با تاكيد بر اين نكته كه « سپاه به دليل آنكه عرصه سياسي مهم‌ترين عرصه تهديد عليه نظام اسلامي است و نمي‌تواند در برابر عرصه سياسي بی‌تفاوت باشد» توضيح داد: «به همین دلیل عده‌ای به دنبال فضاسازی علیه سپاه هستند که ما با آنها کاری نداریم و کار خود را انجام می‌دهیم؛ زیرا ما اگر غفلت کنیم و فقط به بنیه دفاعی کشور توجه کنیم، دشمنان داخلی انقلاب را از دست ما می‌گیرند.» او همچنين بر این نکته تاکید کرد که «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفاظت از انقلاب، وظیفه خود را انجام می‌دهد.» 

به كاهش بودجه بدبين نيستيم 

آنچه اين روزها و پس از تقديم لايحه بودجه سال 93 به مجلس از سوي دولت روحاني، تا حدي خبرساز شده، اخباري است كه از كاهش بودجه بسيج و در مقابل افزايش بودجه ارتش حكايت دارد. فرمانده کل سپاه، اما در سخنان خود در دانشگاه امام صادق (ع) برخلاف واكنش برخي به اين كاهش بودجه بسيج گفت كه «ما به اين قضيه بدبين نيستيم.» به گزارش «ايسنا»، او با يادآوري اين نكته كه «بودجه بسیج کاهش یافته؛ اما با پیگیری که انجام شده، تا مقداری این کاهش برطرف شده است» توضيح داد: «البته ما بدبین نیستیم و معتقدیم که مشکلات و محدودیت‌های بودجه‌ای در کشور وجود دارد.» پيش از اين سردار محمدرضا نقدي فرمانده بسيج كشور، در گفت‌وگو با خبرگزاري مهر از كاهش بودجه بسيج انتقاد كرده و گفته بود كه «چنین انتظاری برای کاهش بودجه بسیج نداشتیم، منتها ما وظایف خود را به هر حال انجام می‌دهیم.» 

هر كاري براي سوريه لازم باشد انجام مي‌دهيم 

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین به حضور سپاه در سوریه نیز اشاره كرد. او در اين باره گفت: «ما هر کاری برای حفظ نظام سوریه لازم باشد، در این کشور انجام می‌دهیم و در حال حاضر نیروی متخصص برای انتقال تجربه و آموزش در سوریه داریم و این را علنی اعلام می‌کنیم، زیرا سوریه در خط مقاومت اسلامی قرار دارد.» 
فرمانده سپاه با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های نظام استکبار در سوریه، بر اين نكته تاكيد كرد كه «دشمن اکنون اقرار می‌کند تنها دلیل موفق نشدن آنها در سوریه حمایت جمهوری اسلامی ایران از نظام سوریه است.» او گفت: «وضعیت سوریه روز به روز بهتر می‌شود، هرچند هنوز بخش‌هایی از سوریه در اشغال مبارزان مخالف نظام سوریه است، اما روند سوریه به گونه‌ای است که جای نگرانی در این‌باره وجود ندارد و روندها به نفع نظام سوریه پیش می‌رود.» 

از ديگر سو، جعفری علاوه‌بر حضور سپاه در عرصه سياسي و منطقه‌اي، به فعاليت اين نهاد نظامي در عرصه اقتصادی نيز اشاره كرد و گفت: «اگر سپاه در این عرصه‌ها وارد نشده بود، امروز عرصه‌هاي سازندگی و آبادانی کشور مثل ساخت پل، سد و پتروشیمی در این حد به پیشرفت دست نمی‌یافت.» فرمانده سپاه در ادامه با بيان اينكه «آقای روحانی درباره فعالیت اقتصادی سپاه ابهاماتی داشتند» گفت كه «این ابهامات اکنون رفع شده است. در دولت قبلی اصرار زیادی بود که سپاه وارد عرصه‌های اقتصادی شود، اما ما به آقای روحانی گفته‌ایم اگر احساس می‌کند بخش خصوصی می‌تواند پروژه‌ها را انجام دهد، سپاه حاضر است کنار برود و حتی قراردادهای خود را لغو کند.» جعفری همچنین با بیان اینکه دانشجوی بسیجی باید انقلاب اسلامی را هوشمندانه رصد کند، تاكيد کرد: «انقلاب اسلامی در مرحله سوم خود؛ یعنی مرحله اسلامی شدن دستگاه‌های نظام گیر کرده یا به کندی پیش می‌رود. باید تلاش کرد که موانع سر راه انقلاب را رفع کرد و انقلاب را به سمت جلو هل داد، زیرا اگر انقلاب درجا بزند امکان ضعیف شدن نظام وجود دارد.»

بلیط هواپیمادیدگاه ها

شیرمردی: 1392/9/2108:51:47،
151
222
به نظر من خروج سپاه از کارهای اقتصادی برای کشور بسیار مضر است علیرغم اینکه در بعضی موارد دچار ضعف می باشد اما به نسبت سایر مجریان از توانایی بیشتری برخوردار است . و در انجام کارها جدیت و تعهد بیشتری دارد که این به کشور کمک می کند .
رضا : 1392/9/2112:51:51،
49
58
اي كاش قيمت تمام شده كارهايي را كه سپاه انجام داده را هم با بقيه مجريان مقايسه بكنيد انوقت قضاوت كنيد
ددی جواد: 1392/9/2113:43:26،
57
27
داداش تورابخدابااین نظرات اشتباهات گذشته راتشدیدنکنیداخه یه مسلمون خوب حتمایه مدیریایه کاردان یایه مهندس خوب نیست هرکاری تخصص خودشومیخوادکی میخواهیم به این باوربرسیم تاکی میخواهیم اعتقادراباکاردانی افرادادغام کنیم بس نیست اینهمه فلاکت وبدبختی.انانیکه داتسته یادانسته ازاین کارها حمایت میکنندبه همان اندازه مقصرند
بیزار از گمراه کردن: 1392/9/2117:30:58،
34
48
آقا اگر سپاه فقط نیروی نظامی بود ارتش داشتیم که؟امام دستور تشکیل سپاه برای صیانت از انقلاب در هر زمینه ای که نیاز باشد را داد پس باید از همه امور آگاه باشد.امام:سپاه چشم من است چشم من نباید خطا کند.
ramin: 1392/9/2121:53:36،
34
23
تو حیفی، نظرتو حتما واس خودت نگه دار.
امير: 1392/9/2108:59:15،
205
61
حالا كه قراره هركسى دركارى كه تخصص نداره دخالت نكنه لطفاً ازدخالت درتمام عرصه هاى زندگى مردم واينكه چى بپوشن، چى بخوانند وچى بگويند وچگونه فكركنندوچندتا بچه بيارندوچگونه......،!! دست برداريد
صدای داد مردم: 1392/9/2116:29:05،
31
26
تو راست میگی ولی حالا که سپاه نصف راه رو رفته و در جنوب 5 تا پالایشگاه بالای 80 درصد ساخت رو در دست اقدام داره آیا موافقید با تجربه کسب شده سپاه بره کنار ؟

سپاه نباید از اول 8 سال پیش ورود میکرد حالا که ورود کرده صحیح نیست بره کنار - تجربه ثروت هست
میلاد: 1392/9/2117:54:27،
26
24
پیمانکاری 3 فاز عسلویه با سپاه بود که به اذعان کارشناسان واقعا غیر اصولی ساخته شده. من از همه فاز های عسلویه بازدید کردم و ضعیف ترین فاز ها مربوط به کارای سپاه هستش. چون اینکاره نیستند. Spec بلد نیستن بنویسن، خیلی بی ادب هستن و شرط برنده شدن تو مناقصاتشون رشوه دادنه. خیلی رایجه این نحوه خرید براشون.
جواد: 1392/9/2108:59:49،
193
27
ظریف یکی از بهترین وزرای امور خارجه در انقلاب اسلامی است به نظر من عرصه سیاست خارجه جای کسی است که دیپلماسی قوی داشته باشد نه در حوزه دفاعی قوی باشد
محمد: 1392/9/2109:41:54،
130
69
تمام پروژه های عمرانی بزرگ در کشور به دست سپاه انجام میشود چون تا امروز کسی توان این کار را نداشته. اما اگر حال بخش خصوصی این توان را دارد سپاه باید کنار برود. اما ای کاش میشد سپاه با این جدیت در کارهایش وارد بخش خودرو سازی کشور میشد آنها که موشک با این سیستم پیشرفته و یا مثلا ماهواره میسازند ساخت خودرو با کیفیت امر سختی نیست.
ارمان: 1392/9/2110:46:23،
50
92
برای محمد می گم که فکر می کنه ساخت ماشین از موشک آسون تره !

اگه در زمینه علم مکانیک اطلاعاتی داشتید هرگز این حرفو نمی زدید ، ساخت یک خودرو از ساخت موشک بسیار سخت تر و پیچیده تر است و احتیاج به طیف بسیار گسترده تری از دانش در حوزه های گوناگون دارد . اگر غیر از این بود تا حالا باید وضع خودرو سازی کشور بسیار بهتر می بود .
تیزبین: 1392/9/2113:07:11،
36
20
اصل اصرار بر خودروساز شدن ایران اشتباهی استراتژیک بوده و هست و خواهد بود...ما میتوانیم بهترین خودروها رو با قیمت مناسب از خارج وارد کنیم واین سرمایه های هنگفتی که در ایرانخودرو و سایپا به هدر میره درصنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکاربگیریم.نقطه قوت ایران اینجاست و واجبه که ما در این صنایع قطبی در منطقه و جهان شویم
سيا ساكتي: 1392/9/2116:20:10،
25
22
ممد جان نزن اين حرفها رو برادران سپاه بيشتر تو كار راكت و موشك زمين به زمين هستن البته خداييش بمب هم درست ميكنن ااااا عينهو باقلوا بله پيشرفتن
میلاد: 1392/9/2117:57:49،
24
23
در حوزه نفت و گاز سپاه نیروی متخصص نداره. فقط بالا سری داره میگیره.
ارش: 1392/9/2109:42:58،
117
153
سپاه ایران... یعنی اقتدار ایران.
.
(((صاحب الزمان یاورتان..مردان اباصالح المهدی (عج الله)))
matm: 1392/9/2112:29:05،
72
49
این آقا چه حقی داره درباره اقتصاد خطوط قرمز مذاکرات ژنو، بودجه ،سوریه ، وزیر امور خارجه منتخب مردم و ... نظر میده
سپاه یک تشکل مردمیه و رئیس اون به هیچ عنوان حق نداره در مسائلی که بهش مربوط نیست نظر بده
پاسخ به MATM: 1392/9/2117:17:31،
33
54
سپاه حق داره در همه امور دخالت کنه چون اگه نمیکرد تا حالا انقلابو یه عده به باد داده بودن امام خمینی(ره)گفت:سپاه چشم من است چشم من نباید خطا کند.برای حفاظت از انقلاب از همه امور باید آگاه بود.
Nima: 1392/9/2109:54:30،
85
20
جناب سردار تاکید کردند که در "مذاکرات فقط باید مسائل هسته ای مطرح شود وسایر مسائل نباید مطرح شود"
باید خیالشان راحت باشد که آقای ظریف وگروه۵+۱ کاملا به "محرمانه "بودن مسائل مطرح شده وشدنی آگاه هستند و به هیچ وجه مسائل علنی نخواهد شد.
نگران نباشید!
Sina: 1392/9/2111:20:44،
36
73
فرمانده به خوبی توضیح دادند ک آقای ظریف تجربه امنیتی ـ نظامی ندارند که قدرت نظامی امریکا رابه رخ میکشند.
فرمانده به همه تفهیم کردند که آقای وزیر به خاطر" ظریف "بودنش چندان هم "حریف" نبوده !
ددی جواد: 1392/9/2111:29:14،
48
96
نمیدونم یک نیروی نظامی چطورمیتونه تو اقتصادتخصص داشته باشه نمیدونم اقای ظریف تو دانشگاه اون حرف رازدندیانه ولی درسته چون کل تخصص موشکی ماعاریه ای ازچین واکراینه ماکه صنعت مادرنظامی نداریم بهترین کار اینه که هر کس تو تخصص خودش فعالیت کنه نگران ابادانی کشور نباشید ازپارس جنوبی معلومه که چه پیشرفتهایی شده.خجالت
امیر: 1392/9/2112:17:04،
56
36
نیازی نیست نیروی نظامی از اقتصاد بداند، مدیریت سپاه مدیریت خوبی است و می تواند نخبگان اقتصاد را جذب و بهره برداری کند. اگر اسرائیل جرات حمله نظامی به ما را ندارد بخاطر توان بالای نظامی ما است.
ددی جواد: 1392/9/2113:49:36،
21
24
داداش امیر شما هم خهوب میدونی منم میدونم چرا اسراییل از ما میترسه بس است عوام فریبی .35 ساله که به مردم دروغ گفته میشه تو انتخابات اینهمه کارشکنی میشه اینهمه سرمایه کشوذ به باد میره اگه نیروهای سپاه تخصص داشتند قطر ایتهمه گاز را نمیمکید وپارس جنوبی یکی از این شاهکارهاست
حمدالله: 1392/9/2111:30:00،
44
58
چند وقت پیش اعلام شد که سپاه در فعالیت های اقتصادی دستی نداره چی شد حالا حرف عوض شد؟ در ضمن مگه بیان نکردن رهبر که در مسائل سیاسی دخالت نکند! این بود آرمان های امام؟
سالار: 1392/9/2111:42:13،
65
33
من با شیرمردی موافق هستم چرا که نیروهای قراردادی که در پروژه های قرارگاه خاتم مشغول به کار هستند ضمن کارامد بودن آنها در موضواعت کاری که دارند در جامعه نیز آدم های مفیدی هستند و برخورهایشان کاملا محسوس است که این خود یک کار فرهنگی و حفظ روحیه ایثار بین لایه های مردم است .
Khaled: 1392/9/2111:57:52،
37
53
طارق عزیز نخست وزیر صدام قبل از حمله آمریکا به عراق با تمام غرور وشجاعت اعلام کرد که تا آخرین گلوله خواهیم جنگید.ولی به محض حمله آمریکا اولین کسی بود که خودشو به مقر نظامی آمریکا در منطقه تسلیم کرد.
احمد: 1392/9/2112:19:06،
40
46
ماشاالله نیروهای سپاه خیلی تو این سایت می چرخند و نظر میدن ... آخه بودجه سپاه رو اگر به شرکتهای خصوصی میدادن که الان هم ازنظر علمی پیشرفته تر بودیم و هم از نظر اقتصادی .
mmb: 1392/9/2113:55:46،
26
21
بله احمد جان واقعا صنعت خودرو سازی نماد بارزه شه
قفف: 1392/9/2117:34:14،
22
18
در پاسخ به mmb
گفت شرکت خصوصی و نه خودروسازهای دولتی
احسان: 1392/9/2112:25:29،
39
48
سپاه تو حوزه دفاعی کارش رو خوب انجام میده اما چطور به خودش حق میده تو حوزه فرهنگی و اقتصادی دخالت کنه؟بهتره سپاه خودش رو از اقتصاد بیرون بکشه تا بیشتر از این اقتصادمون به زوال و نابودی نرفته
Khaled: 1392/9/2113:33:09،
21
24
اونهایی که میگویندبچه ها "سپاه"به این سایت سَرَک میکشندکه احتمالش بسیار قوی است .بهتر است یا ساکت باشند ونظری ندهند ویا اگر نظری میدهند درجهت خوش آمد اعضای سپاه نباشد!
رضا : 1392/9/2114:00:35،
38
39
آرزوی ما کنار رفتن سپاه از اقتصاد کشور و پرداختن به حفاظت از مرزهای کشور در کنار ارتش است
رضا: 1392/9/2115:39:51،
25
21
اصلا چه دلیلی داره سپاه که یه نیروی نظامی است بیاد تو حوزه اقتصاد و هزار تا چیزه دیگه مداخله کنه اگه این جوره از فردا این حق برای ارتش و تمام نیروهای مسلح قايل باشیم مشکل کشور ما اینه که هیچ کی سر جای خودش نیست
Sina: 1392/9/2115:41:52،
17
22
رضا جان!ارتش کدام کشوری را می توان سراغ یافت که وظیفه اش فقط حفاظت از مرز وبوم کشور باشد.وظیفه تمام سازمانهای مسلح باهر اسم ونام ،چه بسیجی وچه سپاه وارتش ،آرام کردن اوضاع داخلی کشور است تا سیستم ونظام دچار مخاطره نشود.
محمد: 1392/9/2115:45:10،
23
27
وظيفه نيروهاي مسلح،حفاظت از جمهوري اسلامي ايران است، جه در حوزه دفاعي و سياسي و اقتصادي ،
ددی جواد: 1392/9/2118:05:56،
24
21
ببخشید داداش این حرف از کیه؟ما راه امام را میریم وایشان فرموده بود سپاه حق ورود به اقتصاد را نداره؟نکنه با ارمانهای امام همراه نیستید؟
محمد: 1392/9/2123:37:44،
20
38
ددی جواد لطفا ذهنیات خودتونو به امام نسبت ندین.امام حفاظت از انقلاب رو در تمام عرصه ها از وظایف سپاه میدونستن چه نظامی چه اقتصادی چه فتنه و..... کجا بود سرمایه دار در جنگ زیر بمباران پل و جاده بسازه؟؟؟
حامد: 1392/9/2116:07:55،
26
31
سپاه برای این مملکت خیلی زحمت کشیده اونهایی که میگویند سپاه فعالیت اقتصادی نداشته باشه میخوان با رانت به هم فکر های خودشون واگذار کنن.اقای ظریف هم میخواد روحیه نظامی ها رو حتما بیاره پایین
یاسر : 1392/9/2117:34:31،
41
25
ضمن احترام به سپاه عرضم این هست که از اول هم وارد شدن سپاه در حوزه اقتصاد و پول اشتباه محض بود نیروی نظامی وظیفه حراست از سرزمین عزیزیمان در برابر دشمنان داخلی و خارجی را دارد نه اینکه فکرش به دنبال اقتصاد و پول باشد.
kazeme: 1392/9/2118:22:01،
23
19
سپاه باید تحت هر شرایطی از اقتصاد، صنعت، تجارت و خصوصآ سیاست کنار بکشه و فقط به وظیفه اصلی خودش یعنی صیانت از کشور بپردازه. هر چه سریعتر باید سپاه رو با ارتش ادغام کنند چون احتمال کودتای سپاه و یا ارتش در سالهای پیش رو وجود دارد. از زمانی که سپاه از حیطه وظایف خودش عدول کرد و به قسمت های دیگر وارد شد، با مشکلات مختلفی بروبرو گردید.
kazeme: 1392/9/2118:25:55،
27
21
دخالت سپاه در درگیری های سوریه باید هر چه سریعتر پایان یابد. این گونه دخالت ها عواقب خطرناکی برای مملکت به دنبال خواهد داشت. سپاه باید به اندازه یک نیروی مردمی از دولت بودجه دریافت کند و اگر خود، توان ایجاد سرمایه و ثروت را دارد باید بودجه آن کاهش یافته و مازاد آن به بخش های دیگر اختصاص یابد
رسول: 1392/9/2118:59:33،
28
22
به نظر من سپاه بايد توكارهاي اقتصادي همچنان حضور داشته باشه
چون تو چند سال گذشته خوب بار خودشو بسته
حالا در عوض چند سال رايگان به مملتش خدمت كنه
خوب چه اشكالي داره ؟
f: 1392/9/2120:00:19،
25
27
اگر سپاه نبود کشور هم ویران نبود
عباس: 1392/9/2120:00:41،
23
25
سپاه اگرمیخوادازحوزه اقتصادخارج بشه اول بیادازواردکردن کالاهای انحصاری دست برداره.الان دیگه همه اینومیدونن که تحریمهاخیلی به نفع سپاه هست چون کالاهاروخودش واردمیکنه وبه مردم میده.فکرمیکنیدشرکت کرمان خودرو وصدهاشرکت دیگه صاحبش کیه!!!!!!!!
Nima: 1392/9/2200:02:38،
23
17
حالا که رابطه با آمریکای شیطان حسنه شد توجیه کردن نیروهای چشم وگوش بسته وتفهیم کردن آنها به این رابطه دوستی میتواند مشکل سازشودحتی اگر تصفیه برادرن تندرو در دستور کار قرار بگیرد.
فری: 1392/9/2200:44:49،
19
15
بسم الله
علی : 1392/9/2201:01:26،
24
37
سپاه امنیت کشوره .خدا حفظشون کنه
F: 1392/9/2211:20:31،
24
16
آقای جعفری گفته « دشمنان داخلی انقلاب را از دست ما میگیرند» .این نوع اظهار نظر کردن روحیه دشمنان را بالا خواهد برد و آنها را دلگرم میکند.
خودمانیم ! آقای ظریف بی تجربه است یا او؟
s: 1392/9/2212:07:02،
18
24
اقای سردار جعفری عزیز ایا هر کاری برای مردم خودت هم باشه انجام میدی یا فقط برای سوریه انجام میدی ؟راستی سوریه در کجای دنیا قرا داره ؟خط قرمز شما گرسنگی مردم باشه نه چیز دیگه. زمانی که شکم ما گرسنه هستش ما هیچ چیز به جز غذا لازم نداریم همین وبس.مسئولین شکم سیر.
علی: 1392/9/2213:26:22،
22
31
اگر سپاه در اقتصاد نبود بازار واقتصاد بیکار نمیشد وبجای اینها افکار سپاه به پول جمع نمیشد و سپاه پیشرفتهای بیشتر از این در صنایع نظامی ودفاعی کشور را داشت

هر کسی را بهر کاری ساختند
jam: 1392/9/2218:22:58،
18
21
اگر سپاه نبود الان کشور و ناموس‌های شما دست صدام یزید کافر بود .در اگر سپاه نبود الان آمریکایی‌ها از ایران حق توحش می‌گرفتند . آن‌هایی که این حرف ها رو می‌زنند یا وحشی هستندو یا اینکه دوست ندارند مثل آدم زندگی‌ کنند.

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار