کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

تابستان 95 همراه با X50 دنده ای + شرایط فروش

کدخبر:۲۴۲۳۹پنجشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰:۵۷۲۸۷۰ بازدید

​فروش نقدی و اعتباری لیفان X50 دنده ای برای خرداد ماه 95 آغاز شد.

لیفان X50

فروش نقدی و اعتباری لیفان X50 دنده ای برای خرداد ماه 95 آغاز شد.

متقاضیان در مدل پرداخت 2 مرحله ای می توانند از کل مبلغ این خودرو که معادل 484 میلیون و 150 هزار ریال تعیین شده تنها با پرداخت 100 میلیون ریال برای خرید ثبت نام کنند.
بر اساس این گزارش مرحله دوم پرداخت همزمان با صدور دعوت نامه از سوی شرکت خواهد بود اما؛ شما می توانید برای پرداخت بخشی از قیمت خودرو از تسهیلات 280 میلیون ریالی بهره برده و طی مدت یک سال این تسهیلات را باز گردانید. خریداران لیفان X50 سری MT در مدت 1سال و در سر رسید های 3 ماه باید 70 میلیون ریال پرداخت نمایند که این روش می تواند برای برخی از مشتاقان سواری با یک خودروی خوب راه گشا باشد.


لیفان X50

 
خریدارانی که در خرداد ماه اقدام به خرید خودروی مورد نظر با شرایط پرداخت 2 مرحله ای بکنند در شهریور امسال می توانند با لیفان X50 خود به سفر تابستانی رفته و همچنین از سود مشارکت 22 درصدی سالانه نیز بهره مند شوند. اما اگر شما جزو کسانی هستید که خواهان خرید خودروی مذکور بوده اما شرایط بالا برای شما زیاد مناسب نیست، ما می توانیم یک روش دیگر را نیز به شما معرفی کنیم.
 
مدل فروش بعدی در این خودرو به صورت نقد واقساط بوده و مشتری می تواند تنها با پرداخت 242 میلیون و 75 هزار ریال برای خرید مدل X50 سری MT اقدام کند.
 
مابقی قیمت خودرو در بازه زمانی 24 تا 36 ماهه و با مبالغ 11 میلیون و 340 هزار ریال و 8 میلیون و 300 هزار ریال قابل پرداخت است.
 
خریداران در آذر ماه 95 خودروی خود را تحویل خواهند گرفت و مشتری بعد از تحویل گرفتن خودرو اقدام به پرداخت اقساط خواهد کرد البته شما نمی توانید اقساط خود را ماهانه و یا به صورت چک های سه ماهه پرداخت کنید.


شرایط فروش لیفان X50
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا