کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

متهم پرونده نگین خودرو آفتاب : می‌خواهم پول مردم را بدهم

کدخبر:۲۳۶۹۱یکشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹:۳۰۲۶۸۰ بازدید

متهم اصلی پرونده نگین خودرو آفتاب که این روزها در زندان تهران بزرگ مشغول تحمل کیفر است، می‌گوید اگر فقط 6 ماه تحت نظارت دستگاه قضایی ...
متهم پرونده نگین خودرو آفتاب : می‌خواهم پول مردم را بدهم

متهم اصلی پرونده نگین خودرو آفتاب که این روزها در زندان تهران بزرگ مشغول تحمل کیفر است، می‌گوید اگر فقط 6 ماه تحت نظارت دستگاه قضایی، مرخصی بگیرد و از زندان خارج شود، می‌تواند از همه 3500 شاکی پرونده رضایت بگیرد.

حسینی که هم اکنون در زندان بزرگ تهران به سر می‌برد در تماس تلفنی با تسنیم ضمن اعلام آمادگی برای تسویه بدهی با تمام شاکیان این پرونده اظهار کرد: از مجموع سه هزار و 500 نفری که در این پرونده شکایت کرده‌اند، حدود هزار نفر ذی‌حق نیستند بلکه اشخاصی هستند که یا قبلاً از آنها رضایت گرفته شده یا اینکه به دلیل تحویل خودرو از شرکت و بلاتکلیفی در خصوص اسناد به دادسرا مراجعه کرده‌اند در حالی که دعوای آنها حقوقی است. با این حال قصد دارم پول همه شکات را پرداخت کرده، رضایت بگیرم تا پرونده بسته شود و مردم به پولشان برسند.


6700 خودرو به مردم دادم

متهم اصلی پرونده نگین خودرو آفتاب با اشاره به مکاتباتی که با دادستان تهران انجام داده افزود: از مسئولان قضایی درخواست دارم اجازه بدهند از محل توقیف شش هزار و 700 خودرویی که قبلاً به مردم تحویل دادیم و بابت هر خودرو به طور میانگین 20 میلیون تومان به ما بدهکار هستند، پول مردم را بدهیم و با طلبکاران تهاتر کنیم.

حسینی تصریح کرد: قصد ما گرفتن رضایت است و دوست داریم مردم هر چه سریع‌تر به پول‌هایشان برسند. در حال حاضر شخصاً مالی نداریم که بخواهیم بدهیم و تمام اموال‌مان توقیف است. شش هزار خودرو به مردم دادیم که با پول هر خودرو می‌توانیم با چهار تا شش نفر از شکات تسویه حساب کنیم و رضایت بگیریم.

متهم اصلی پرونده نگین خودرو آفتاب گفت: بر اساس احکامی که دادگاه‌های حقوقی صادر کردند، کسانی که از ما خودرو گرفته‌اند 20 تا 100 میلیون تومان بدهکار هستند. ما می‌توانیم برای این افراد سند صادر کنیم و پول‌های حاصل از بدهی آنها را به شکات بدهیم و رضایت بگیریم.


6 ماه فرصت بدهند تا پول مردم را بدهم

حسینی افزود: متاسفانه به رغم دستور اکید دادستان تهران مبنی بر پیگیری و بسته شدن این پرونده و دستوری که متعاقباً معاون دادستان برای زندان صادر کرده تا برای خروج از زندان در قالب مرخصی مساعدت شود، زندان همکاری نمی‌کند و پاسخ داده که باید در نامه بنویسند «مرخصی بدهید» و ما با مساعدت نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

متهم اصلی پرونده نگین خودرو آفتاب تقاضا کرد که به او شش ماه فرصت بدهند تا تحت نظر دستگاه قضایی از جمله دادستانی تهران از زندان خارج شود تا از محل اموال توقیف شده خود بتواند پول‌های شکات را تمام و کمال پرداخت کند و دوباره به زندان بازگردد.


دستور دادستان برای مساعدت در اعطای مرخصی

حسینی با بیان اینکه آمادگی کامل دارد تحت نظارت از زندان بیرون بیاید، پول مردم را پرداخت کند و رضایت بگیرد ولی با این مسئله مخالفت می‌شود گفت: ضمن قدردانی از توجه و زحمت دادستان تهران در پیگیری امور پرونده نگین خودرو، با توجه به مکاتباتی که داشتم، دادستان تهران دستور داده مساعدت شود. به همین خاطر از مسولان زندان تهران بزرگ تقاضا دارم جهت حل پرونده و احیای حقوق شکات، همکاری لازم را انجام دهند. اگر شش ماه به من مرخصی بدهند در طول شش ماه تحت نظارت دستگاه قضا کل این پرونده را جمع و پول مردم را پرداخت می‌کنم بعد هر چقدر خواستند مرا در زندان نگه دارند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا همه شش هزار و 700 خودرو تحویل داده شده توقیف است گفت: تقاضا کرده‌ام این تعداد خودرو، توقیف فیزیکی شود و تمام شماره پلاک‌ها را هم اعلام کردیم. نمونه برگه توقیف را هم زدم و اولین نفر نیز شخصی به نام «الف. الف» است.


تحمل آه و نفرین مردم را ندارم

متهم اصلی پرونده نگین خودرو تاکید کرد: می‌توانم با هزار دستگاه از این خودروها، رضایت تمام شکات را بگیرم و حق هیچ کس هم این وسط پایمال نشود اما نمی‌دانم چرا مخالفت می‌شود. حاضرم در زندان بمانم اما اجازه بدهند پول مردم را بدهم تا زیر دِین مردم نباشم زیرا قدرت تحمل آه و نفرین مردم را ندارم.

وی اضافه کرد: بیشترین مبلغ در این پرونده 18 میلیون و کمترین مبلغ نیز پنج میلیون تومان است. خدا و پیغمبر سرم می‌شود و از روز نخست از مسئولان خواسته‌ام که اجازه بدهند از محل پول‌هایی که دست مردم دارم، با شکات تسویه حساب کنم. در زمانی هم که در اوین بودم، از 300 تا 400 نفر از شکات رضایت گرفتم و یک کمپینی هم برای گرفتن رضایت از مردم راه‌انداختم اما اجازه ندادند فعالیت کند.

حسینی در پایان تاکید کرد که آمادگی کامل دارد از محل توقیف خودروهای تحویل داده شده به مردم، پول شکات را بدهد و دادستان تهران نیز به دنبال درخواست وی، دستور مساعد برای انجام این کار داده تا پرونده هر چه سریع‌تر خاتمه یابد اما برخی افراد دستور دادستان را انجام نمی‌دهند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

وحید@@@@: 1395/3/1613:14:00،
91
36
6 ماه فرصت بدهند تا حق حساب بعضی آقایان را پرداخت

کنم و از کشور خارج شوم.
جکی : 1395/3/1613:20:20،
76
30
با پول مردم تا حالا کار کرده چند صد میلیارد به جیب زده حالا وجدان درد گرفته,تا اصل پولشونم نمیده.خدایی مملک ما بهشت کلاه بردارها اختلاس گرها دکل وکشتی غیب کنها.والا اخر.......
رضا: 1395/3/1613:23:55،
77
27
تو این مملکت هرچی رقم اختلاس بالاتر باشه مجرم از امنیت بیشتری برخوردار است
روحانی: 1395/3/1613:34:25،
56
35
واقعا طرف جک گفته ها !!! آخه تو اگه میخواستی مال مردم رو بدی و نخوری که کارت به زندان نمیکشید!!! اگه بذارن بیای بیرون که دیگه نمیشه پیدات کرد ناقلا.پس اگه واقعا مردی پول بیچاره هایی رو که بالا کشیدی(البته فکر نمیکنم تنها بالا کشیده باشی.حتما پشتت به یه جاهایی گرمه)بده .
زرشك: 1395/3/1614:04:12،
50
36
يارو معلوم نيس با چندتا از بچه هاي بالا لفتو ليس كرده پولارو خوردن و سودشو تو امريكا در سواحل ميامي خونه خريدن حالا اومده با پرويي ميگه از پول دهي مردم تسويه ميكنم مرد حساب پول ملت رو خوابوندي زندگي شون خراب كردي ....
درخواب : 1395/3/1614:11:30،
51
35
سلام

این آقا اگر از زندان بیاد بیرون ، محاله پوله مردمه بدهد سریع فلنگ می بنده

حاکم شرع (دادستان کل / ...) میتونه راساً بدهی های مردم به شرکت نگین خودرو را که این آقا میگه بگیره و به طلبکارهای شرکت (مردمی که شگایت کردند) بدهد .

مشابه این کار را برای پروژه کوروش بزرگراه ستاری قبلاً انجام دادند.
حسن: 1395/3/1614:16:17،
48
34
همه كلاه برداها وقتي زندان ميوفتن ميگن ما پول مردم رو ميخايم بديم تو هم نه اوليش هستي نه اخريش
آرش: 1395/3/1616:04:50،
46
30
یه اتاق تو زندون بهش بدین و بگین خودش قشنگ و تمیز تجهیز کنه و همه چی هم در اختیارش بزارید بگین همون تو کارش رو را بندازه و اگه میتونه رضایت بگیره
حرفش منطقیه ولی نباید بی گدار به آب زد
این بیاد بیرون احتمال فرارش خیلی زیاده
صدرا: 1395/3/1618:34:33،
37
31
اگر حسن نیت داشته باشه میتونه یک وکیل بگیره و بهش وکالت بده که همین کاری که میخواهد انجام بده با هماهنگی او براش انجام بده
یک جهان سومی: 1395/3/1900:32:39،
24
23
دزد که حسن نیت نداره
علی: 1396/3/2117:03:36،
1
1
اونایی که خودرو گرفتن واسه گرفتن سند کجا باید مراجعه کنن

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار ایران
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
اولين نمونه از خودروی JAC J4 وارد ایران شد
سورن توربو را انتخاب کنیم یا دنا؟
ملاقات ایرانی با هیوندای سوناتا 2018
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما