کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
نیسان
تاپیک شاپ

زائران حرم امام خمینی بیمه هستند

کدخبر:۲۳۴۹۸سه شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹:۳۲۱۶۱ بازدید

معاون فنی بیمه ایران گفت: تمام زائران ایرانی و خارجی حرم مطهر امام خمینی(ره) که برای بزرگداشت مراسم ارتحال حضور می یابند از دهم ...

معاون فنی بیمه ایران گفت: تمام زائران ایرانی و خارجی حرم مطهر امام خمینی(ره) که برای بزرگداشت مراسم ارتحال حضور می یابند از دهم تا بیست خرداد تحت پوشش بیمه‌ای عمر، حادثه و مسئولیت بیمه ایران قرار می گیرند.

محمد حیدری افزود: بیمه ایران با مشارکت چند شرکت بیمه‌ای دیگر بیمه این عزیزان را برعهده دارد.

وی گفت: طی این دوره چنانچه حادثه ای رخ دهد و منجر به فوت یا نقص عضو شود تا 210 میلیون ریال و اگر نیاز به مداوا و درمان داشته باشد تا 25 میلیون ریال تعهد درنظر گرفته شده است.

حیدری افزود: اگر زائر به علت بیماری فوت کند 95 میلیون ریال تعهد درنظر گرفته شده است.

وی گفت: اگر اتفاق ناگواری رخ دهد که ستاد بزرگداشت مراسم مسئول شناخته شود تا حد 253 میلیون تومان یعنی دیه کامل غرامت پرداخت خواهد شد.

معاون فنی بیمه ایران افزود: همه این موارد باید به تایید ستاد بزرگداشت مراسم برسد و این ستاد بعد از بررسی مستندات آن را به بیمه ایران ارجاع می دهد و مراحل پرداخت انجام خواهد شد.

حیدری گفت: شروع این بیمه برای زائرین از زمانی است که از مبداء حرکت می کنند و پایان آن زمانی است که به موطن اصلی خود بازمی گردند.

وی افزود: حتی کسانی که پیاده یا با دوچرخه به زیارت مشرف می شوند در طول مسیر، زمان اقامت، زمان حضور و به صورت شبانه روزی تحت پوشش بیمه هستند.

حیدری گفت: مدعوین خارجی نیز از زمانی که از مرز هوایی وارد خاک ایران می شوند تا زمان خروج و حتی در زمان اسکان تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

وی افزود: عزیزانی که از شهر تهران به حرم مطهر مشرف می شوند اگر با هیات مذهبی یا ستادهای خاص حرکت کنند از لحظه حرکت تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

معاون فنی بیمه ایران گفت: عزیزان تهرانی اگر به صورت انفرادی حرکت می کنند از زمانی که در حرم مطهر حضور پیدا می کنند تا پایان مراسم تحت پوشش قرار می گیرند.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا