کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

متقاضیان وام 10 میلیون تومانی ازدواج سردرگم شده اند

کدخبر:۲۳۴۸۸سه شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸:۱۲۱۳۱۴ بازدید

با مصوب شدن پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی، هنوز منابع و روند اجرایی این مصوبه به بانک ها ابلاغ نشده است و در حالی که متقاضیان پیگیر ...

با مصوب شدن پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی، هنوز منابع و روند اجرایی این مصوبه به بانک ها ابلاغ نشده است و در حالی که متقاضیان پیگیر دریافت این وام  شده اند پرداخت آن در ابهام قرار دارد. از آن جایی که تعدادی از متقاضیان وام ازدواج به دلیل منابع اندک بانک ها زمان زیادی را در مسیر رفت و آمد برای دریافت تسهیلات 3 میلیون تومانی بوده اند، اکنون درباره دریافت تسهیلات 10 میلیون تومانی دغدغه دارند و سردرگم هستند.  

به گزارش ایران جیب به نقل از خراسان، یکی  از زوج های جوانی که دغدغه از دست دادن تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج را دارد، خاطرنشان کرد: در حالی که مدارک و ضمانت برای تسهیلات 3 میلیون تومانی را تهیه و به بانک ارائه کرده ام، اما نمی دانم اگر تسهیلات به 10 میلیون تومان افزایش یابد مدارک دیگری هم نیاز خواهد بود یا نه؟وی ادامه داد: برای دریافت وام 10 میلیون تومانی اگر شرایط خاص دیگری نیاز است، باید دست اندرکاران حداقل متقاضیانی را که در آستانه دریافت این تسهیلات قرار دارند مطلع کنند تا در هنگام دریافت با مشکلات بیشتری مواجه نشوند.

«پارسایی» یکی دیگر از متقاضیان تسهیلات ازدواج است که از 6 ماه گذشته برای دریافت وام 3 میلیون تومانی ثبت نام کرده بود و تاکنون موفق به دریافت آن نشده است. وی افزود: اکنون که مصوب شده است میزان وام ازدواج از 6 به 20 میلیون تومان (برای زوجین) افزایش یابد، متقاضیان منتظرند تا تکلیف این میزان وام به طور قطعی مشخص شود.

یکی دیگر از متقاضیان که به گفته خودش نیاز ضروری به این وام دارد، بیان کرد: با این که از 4 ماه پیش به شدت پیگیر دریافت تسهیلات  ازدواج هستم اما تاکنون متولیان امر جواب قاطعی به من نداده اند و اکنون هم که پرداخت وام 10 میلیون تومانی مصوب شده است، بانک ها هیچ برنامه ای برای پرداخت ندارند و زوج های جوانی که در انتظار این تسهیلات هستند، همچنان سردرگم شده اند. وی اظهارداشت: با این که شرایط دریافت وام ازدواج فراهم شده است، اما نگران هستم اگر این وام را دریافت کنم ممکن است از دریافت وام 10 میلیون تومانی محروم شوم.وی بیان کرد: هنوز بانک ها جواب قاطعی در این رابطه به متقاضیان نداده اند که آیا افرادی که از قبل ثبت نام کرده اند مشمول تسهیلات 10 میلیون تومانی می شوند و یا این که این تسهیلات فقط ثبت نام های جدید را مشمول می شود.وی اظهارداشت: تاکنون رفت و آمدهای ما به بانک برای دریافت تسهیلات 3 میلیون تومانی نتیجه ای نداشته است و با افزایش رقم تسهیلات، به طور حتم باید کفش های آهنین به پا کنیم تا بتوانیم این تسهیلات را دریافت کنیم.

«روحانی» که به تازگی در یکی از شعب بانک های استان برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده است، گفت: امیدوارم تسهیلات 10 میلیون تومانی مانند تسهیلات 3 میلیون تومانی بسیار زمانبر نباشد و بانک ها بهانه کمبود منابع را نداشته باشند.دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان در این رابطه گفت: با این که پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج مصوب شده، اما هنوز به طور رسمی به بانک ها اعلام نشده است.

«صابری» افزود: برای اطمینان بیشتر، حتی از بانک های دیگر نیز جویای این قضیه شده ام اما براساس اطلاعات موجود، هنوز هیچ گونه ابلاغی از سوی بانک مرکزی صورت نگرفته است.

وی اظهار داشت: در حالی که هنوز منابع در نظر گرفته شده برای پرداخت این تسهیلات مشخص نیست، بسیاری از  متقاضیان در پی دریافت تسهیلات 10 میلیون تومانی هستند.به گفته وی، در حال حاضر منابع بانک ها حتی برای پرداخت وام های 3 میلیون تومانی هم کافی نیست، بنابراین برای پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی نیاز به منابع بیشتری داریم.

وی اظهارداشت: باید منابع خاصی برای پرداخت این تسهیلات در نظر گرفته شود، زیرا با افزایش تسهیلات به 10 میلیون تومان، با منابع موجود به تعداد افراد کمتری تسهیلات می رسد و برای این که تمام متقاضیان از این تسهیلات بهره مند شوند، باید میزان منابع نیز افزایش یابد.وی با اشاره به حضور مشاور وزیر اقتصاد در استان، گفت: جزئیات مربوط به تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج را امروز از مشاور وزیر اقتصاد در استان جویا خواهیم شد.رئیس امور شعب بانک ملی خراسان شمالی با بیان این که 6 هزار متقاضی وام ازدواج طی یک سال در شعب این بانک در استان ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: روش اجرایی پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی هنوز اعلام نشده است.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

ممل: 1395/3/1109:04:44،
45
29
میخان جوونارو پشیمون کنن خه خه خه
سلام: 1395/3/1111:13:51،
30
39
خدا رو شکر ما دريافت کرديم و چند روزي اروپا بوديم...سعي کنين بگيرين و دنيا رو باهاش تجربه کنين
علیک: 1395/3/1207:16:22،
26
28
آخه کی وام میگیره میره سفر؟؟؟؟اگه نیاز نداشتی میذاشتی بقیه استفاده کنن هرچند متاسفانه بیشتر مردم ندارن و حاضرن کلی قرض و قوله بار بیارن ولی یه سفر خارجی تو سابقشون باشه
رضا: 1395/3/1207:17:27،
31
40
بیچاره اون ضامنت کسی که وام بگیره بره سفر حتما آه در بساط نداره
سالار: 1395/3/1109:07:51،
68
31
خدائیش اگر متقاضیان وام ازدواج بدونن که کارمندان بانکها بالاخص بانکهای دولتی (مثل بانک ملی و سپه و ...) چقدر به وام های ضروری مسکن و خودرو و جعاله و خرید لوازم منزل (مجموعا 120 میلیون تومن با سود 2 درصد با بازپرداخت 20 الی 30 ساله ) نیاز دارن؛ هیچ وقت وارد سامانه نمیشه و ثبت نام نمیکنن...
کارمندان شرکت نفت و صدا و سیما و بیمه مرکزی هم خیلی به این وام ها نیاز دارن ؛ متقاضیان اونها رو هم مدنظر داشته باشید...
رامین: 1395/3/1109:23:01،
62
30
فقط پوله پیش یه خونه اندازه قبر
زندگی تو ایران مفهموی نداره
5صبح باید بزنی بیرون 10 شب بیایی عین یه جنازه بیفتی
24ساعته باید تو استرس و نگرانی باشی
نه لبخندی نه شادی نه امیدواری هیچی نباید باشه با این همه گرانی
اخرش هم به 35 سالگی نرسیده سکته کنی بیفتی گوشه بیمارستان
فرزاد: 1395/3/1109:41:24،
38
29
اون موقع که سه میلیونی هم بود ما سردرگم بودیم وای به حال الان که ده میلیونیه!
M: 1395/3/1109:52:12،
43
34
یک خبر مضحک اینکه پتروشیمی اراک شش میلیارد تومان به باشگاه استقلال خوزستان کمک مالی می‌کند صدا و سیمای اراک پیگیر قضیه میشود تا علت را جویا شود روابط عمومی پتروشیمی اراک اعلام میکند کمک از منابع سهامدار اصلی پتروشیمی یعنی بانک ملی صورت گرفته حال سوال اینجاست چرا چنین مبلغی که معادل ششصد وام ده میلیونی میباشد که میتواند خانواده‌هایی را خوشحال کند از محل شرکتی که در اراک واقع شده به تیمی در خوزستان که هیچ ارتباطی با اراک ندارد پرداخت نماید شاید به صراحت بتوان گفت که بانک ملی در سال گذشته دو هزار وام ازدواج سه میلیونی که تقریباً معادل سخاوت حضرات میباشد به عروس ها و داماد های محتاج پرداخت نکرده باشد چه کسی پاسخگوی فسادهای اینچنینی در شبکه بانکی میباشد
سالار: 1395/3/1112:59:04،
41
31
قطعا حکومت پاسخگو هست...
همونطور که توی این 35 سال همیشه پاسخگوی مردم ساده ایران زمین بوده است...
پدران ما اومدن یه چوب دادن دست اینها؛
حالا با همون چوب دارن خودمون رو میزنن...
ولله مردم صبوری داریم...
البته سحر نزدیک است...
بنگاهی: 1395/3/1112:21:09،
31
30
بابا خداییش ملت هم عقب افتاده اند
یکی نیس به اینا بگه آخه باباجون گیرم 10 تومن هم بهت دادن باهاش می خوای چه شکری بخوری آخه؟
واجب تر از اون برات کار با حقوق عادلانه و امنیت شغلیه
واجب تر از اون مسکن با قیمت عادلانه اس نه به قیمت پول خون
واجب تر از اون آرامش و رفاه ذهنی و جسمی هس
واجب تر از اون احساس امنیت واقعی هس
......
هر وقت از بابت اینا خیالت راحت شد بعد برو منت 10 تومن وام رو بکش
در ضمن زندگی که از اولش بر مبنای بدهی شکل بگیره می خوام صد سال سیاه شکل نگیره
110: 1395/3/1116:20:54،
30
28
آقايان كه لندكروز مشكي سوار ميشن خبر از مشكلات مردم و جوانان ندارند

ماهم اميدي به كليد نداريم

كليدهم كليدهاي قديم

با اين حرفها و وعده ها مشكلي حل نميشه
دهه شصتي: 1395/3/1116:22:02،
31
33
چيزي كه زياده وعده و شعاره

بسه ديگه خسته شديم

مردمو سر كار گذاشتين
جعفر: 1395/3/1612:08:14،
26
32
بانک میگه ابلاغیه اومده ولی اعتبار 10 میلیونی رو خود بانک مرکزی تخصیص نداده و منتظر باشید تا اعتبار بیاد. من باید 3 تا کالا بخرم از کجا بیارم دو ماه دیگه هم عروسیمه...

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار