کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

جزئیات طرح ترافیکی امروز پلیس در حاشیه ساختمان مجلس

کدخبر:۲۳۳۱۱شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸:۳۱۱۵۱ بازدید

جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به حضور تعداد کثیری از مسئولان کشوری و لشکری در مراسم افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی ...

جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به حضور تعداد کثیری از مسئولان کشوری و لشکری در مراسم افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی، محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در حاشیه برگزاری این مراسم را تشریح کرد.

سرهنگ حسن عابدی  با اشاره به مراسم امروز افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی و حضور میهمانان متعدد کشوری و لشکری در این مراسم، اظهار کرد: با توجه به حضور میهمانان کشوری و لشکری و افزایش تردد در مسیرهای منتهی به مجلس شورای اسلامی در مراسم صبح امروز، تمهیدات ترافیکی خاصی اندیشیده شده و پوشش ترافیکی کاملی انجام گرفته است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در تمهیدات درنظر گرفته شده ممنوعیت تردد در دو خیابان شهید دیالمه و خیابان مردم تا پایان برگزاری این مراسم پیش بینی شده و از صبح امروز، تردد در این دو معبر ممنوع است.

وی ادامه داد: البته ماموران پلیس راهور از ساعت‌های اولیه بامداد در معابر حاشیه‌ای مجلس شورای اسلامی حضور دارند و در جهت تسهیل در عبور و مرور مردم از این معابر در تلاش هستند.

مراسم آغاز به کار مجلس دهم شورای اسلامی با حضور رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس خبرگان رهبری، رئیس دفتر مقام معظم رهبری و بسیاری دیگر از مقامات کشوری و لشکری از ساعتی پیش در ساختمان مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرده است.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا