کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
نیسان
تاپیک شاپ

افتتاح نمایندگی 3S شاه پری نگین خودرو در شرق تهران

کدخبر:۲۳۲۷۰جمعه، ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۲:۱۷۱۲۴۶ بازدید

افتتاح نمایندگی مجاز نگین خودرو که همزمان دارای شوروم مستقل(sales) ، تعمیرگاه مستقل (service) و انبار قطعات یدکی (spare parts) مجزا میباشد در ...

افتتاح نمایندگی مجاز نگین خودرو که همزمان دارای شوروم مستقل(sales) ، تعمیرگاه مستقل (service) و انبار قطعات یدکی (spare parts) مجزا میباشد در شرق تهران صورت گرفت.

نمایندگی مجاز آقای شاه پری واقع در خیابان رسالت حدفاصل میدان رسالت و آیت ( چهار راه سر سبز) با نمای زیبای نمایشگاه خود معرف محصولات متنوع و جدید رنو میباشد.
مراسم افتتاحیه در تاریخ پنج شنبه 6 خرداد 1395 با حضور  مدیر عامل، مدیران شرکت نگین خودرو و شرکت رنو، معاونان ناظر شرکت رنو فرانسه در ایران و میهمانان مدعو برگزار گردید.

در این مراسم پس از افتتاح رسمی نمایندگی، آقای دکتر حسینی در سخنانی کوتاه به روند رو به رشد توسعه سهم بازار رنو در فروش خودرو های وارداتی به ایران اشاره کردند و از مشتری بعنوان یک شریک تجاری و سرمایه ارزشمند یاد کردند و فرمودند : " وظایف و نقش تک تک افراد در نگین خودرو بگونه‌ایی تعیین شده است که مشتری در تمام مراحل  قبل از خرید، حین خرید و خصوصا پس از خرید همواره لبخند رضایت بر لبان مشتریان با ارائه خدمات مناسب بنشانند". آقای حسینی همچنین، توسعه شبکه نمایندگان؛ استاندارد سازی و تهیه بستری مناسب با هدف ایجاد "شعف مشتریان" را از دیگر برنامه های جاری شرکت نگین خودرو نامبردند.

از نکات قابل توجه در برنامه افتتاحیه، حضور خودروهای رنو 5 در روبروی این نمایندگی بود که با استقبال معاونین ناظر شرکت رنو فرانسه و مدیران شرکت نگین خودرو بعنوان یک خاطره روبرو گردید. در پایان میهمانان از فضاهای مختلف نمایندگی از جمله قسمت مرکز آپشن بازدید بعمل آوردند.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا