کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
نیسان
تاپیک شاپ

شرکت‌های برتر آمریکایی در پرداخت حقوق و دستمزد

کدخبر:۲۳۲۴۴پنجشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۲۸۳۷۸ بازدید

چه شرکت‌هایی به کارکنان‌شان بیشترین دستمزد را پرداخت می‌کنند؟ بررسی انجام‌شده در میان کارگران آمریکایی نشان داده که متوسط حقوق ...

چه شرکت‌هایی به کارکنان‌شان بیشترین دستمزد را پرداخت می‌کنند؟ بررسی انجام‌شده در میان کارگران آمریکایی نشان داده که متوسط حقوق دریافتی‌شان در سال ۵۰هزار دلار آمریکا است که در این میان پرداختی شرکت‌ها با هم تفاوت‌های بسیاری دارند.

به گزارش آیمارکتور، وب‌سایت آنلاین استخدام گلاسدور (Glassdoor) به‌تازگی آماری از شرکت‌هایی که بیشترین حقوق را به کارکنان‌شان پرداخت کرده‌اند، منتشر کرده است.

با توجه به گزارش منتشره، شرکت‌هایی که در حوزه مشاوره و تکنولوژی فعالیت دارند جزو ردیف اول شرکت‌هایی هستند که در مجموع میزان دستمزد کارکنان‌شان نسبت به سایر شرکت‌ها بالاتر است. شرکت مشاوره‌ بین‌المللی A. T. Kearney  واقع در شیکاگو در صدر لیست جای دارد. این شرکت به‌طور متوسط مجموعا مبلغ ۱۶۷۵۳۴ دلار به کارکنانش پرداخت می‌کند. مبلغی که هیچ شرکت دیگری تاکنون به آن عدد نرسیده است.

در این فهرست همچنین شرکت مشاوره‌ای استراتژی جهانی Strategy& با پرداخت متوسط ۱۶۰هزار دلار به کارکنانش جایگاه دوم را از آن خود کرده است.

سومین شرکتی که بیشترین حقوق را در میان سایرین به کارکنان خود پرداخت می‌کند، شرکت چندملیتی Juniper Networks  است که در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه‌های رایانه‌ای فعال است. حقوق متوسط پرداختی به کارکنان در این شرکت عددی حدود ۱۵۷هزار دلار است.

شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات همچون گوگل، آمازون و VMware نیز دستمزدهای بالایی را برای کارکنان‌شان در نظر می‌گیرند و در رتبه‌های بعدی این لیست قرار می‌گیرند.
X22
آژانس مسافرتی بهار پرستوها
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
دلینو
گیوه زنجان
تورآنتالیا