کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

قدرت خرید یارانه نقدی معادل 120 هزار تومان شد

کدخبر:۲۳۰۶۲دوشنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶:۲۹۶۷۴۵ بازدید

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه یارانه سال 89 که 45 هزار تومان بوده، هم اکنون معادل 120 هزار تومان ...

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه یارانه سال 89 که 45 هزار تومان بوده، هم اکنون معادل 120 هزار تومان است، گفت: هزار تومان سال 92 قدرت خرید 2000 تومان امسال را دارد.

محسن رضایی در برنامه پایش شبکه اول سیما درباره روش‌های مبارزه با بیکاری، دلایل تشدید رکود اقتصادی، شرایط اقتصاد پسابرجامی و چگونگی استفاده از تجربه های موفق دفاع مقدس در اقتصاد و جنگ اقتصادی گفت: «فرهنگ من می توانم، فرهنگ شاهنشاهی است. با مدیریت جهادی در جنگ توانستیم فرهنگ ما می توانیم را جایگزین آن کنیم».

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک خجسته سالروز میلاد منجی بشریت و سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: چرا در دفاع مقدس موفق شدیم. اگر دلایل آن دانسته می شد، وضع اداره کشور این طور نبود. اگر مدیران کشور برنامه های درستی داشتند، وضع چنین نبود. برنامه بدون مدیر نمی شود. برنامه یکی از محصولات فرماندهی است. برای اداره کشور به مدیران با برنامه نیاز داریم. مشکل کشور ما نداشتن مدیران با برنامه است.

وی افزود: در جنگ دو دوره داریم. سال اول هر چه حمله کردیم موفق نشدیم اما از سال دوم با پیروزی های درخشان جلو رفتیم. تحلیل این دو مقطع می تواند ما را راهنمایی کند. یکسری عواملی در مدیریت و اداره جنگ و مسائل دیگر نقش دارد. یعنی تقابل خودباوری در مقابل خودمحوری. خودباوری از دلایل پیروزی ما بود. بنگاه هایی که از خودباوری و اعتماد به نفس برخوردار باشند، موفق تر از بنگاه هایی هستند که این عامل را ندارند. در کدام گروه اجتماعی و قوم و شهر ما گنجی پنهان نیست. خودباوری ما را به کشف خود می رساند. عامل بعدی باور این شعار است: «ما می توانیم»؛ این شعار در دفاع مقدس در عمل قابت شد.

رضایی خاطرنشان کرد: عامل سوم خلاقیت است، در واقع رقابت پذیری محصول خلاقیت است. در جنگ به میزان پیشروی رقابت می کردیم. خلاقیت و نوآوری در جنگ محصول خودباوری است. جای پای تکروی کردن و بی اعتمادی به دیگران در اقتصاد ما دیده می شود.

وی افزود: خودمحوری در زمان تشکیل دولت ها به انحراف «من می توانم» کشیده می شود. «من می توانم» در دوران بنی صدر باعث ناکارآمدی و عدم دستاورد شد. «ما می توانیم» یعنی ملت ایران، جوانان، جناح ها و کارشناسان سهیم هستند. از سال دوم جنگ «ما می توانیم» اعمال شد و پیروزی های بزرگ به دست آمد. این در اقتصاد و در سطح کلان کشور می تواند باشد.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: این فرهنگ ما می توانیم را نتوانستیم در اقتصاد پیاده کنیم. در جبهه ها «ما می توانیم» ورود کرد. در صنعت دفاعی هست اما فرهنگ نادرست «من می توانم» به اقتصاد ضربه زده است. این فرهنگ از قدیم آمده و هنوز پاکسازی نشده است. از دوران قاجار و پهلوی مانده است. باید از تجارب جبهه ها و بحث امنیت استفاده کنیم. در مدیریت جهادی اول از خود مدیر و مبارزه با نفس شروع می شود در حالی که در مدیریت کلاسیک تسلط بر دیگران مهم است. به نوعی برده داری است. اگر از برادری و اخلاق در مدیریت استفاده شود، ویژگی های «ما می توانیم» می تواند به شکوفایی اقتصاد منجر شود.

رضایی در پاسخ به پرسش یکی از بینندگان برنامه گفت: یارانه سال ۸۹ که ۴۵ هزار تومان بوده، هم اکنون معادل آن ۱۲۰ هزار تومان است. یعنی اگر این مبلغ یارانه داده شود، معادل همان ۴۵ هزارتومان است، البته دولت بيشتر از ۱۰۰ هزار تومان نمي تواند بپردازد. هزار تومان سال ۹۲ قدرت خرید ۲۰۰۰ تومان امسال را دارد. حیف است که پول ملی ما مثل برف آب می رود. راهکار افزایش ارزش پول ملی تولید و بهره وری ملی است. زمانی پشتوانه پول، طلا و جواهر بود اما امروز در دنیا تولید ملی و بهره وری پشتوانه پول کشورهاست.

وی ادامه داد: به این صورت ارزش پول در برابر دلار حفظ می شود. برای حمایت از تولید و امور اقتصادی در مقابلمان سه باتلاق داریم؛ باتلاق اول اقتصاد دولتي است. طرح‌های نیمه تمام که رودر روی دولت است که حدود ۴۰۰ هزار میلیارد تومان است. ۴۰۰ هزار میلیارد تومان هم بدهي دارد. درآمدش ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است. هزینه های جاری و طرح های نیمه تمام ۸۰ درصد درآمد دولت را به خود اختصاص می دهند. شما مغازه ای را در نظر بگیرید که دو برابر درآمدش بدهی و دو برابر درآمدش هم طرح های نیمه تمام دارد. این مغازه دار باید تا بیست سال بدهی ها را پرداخت کند و طرح های نیمه تمامش را به پایان برساند.

رضایی گفت: باتلاق دوم، باتلاق بانکی است كه نمي تواند «هزار هزار میلیارد تومانی» نقدينگي را به جريان توليد ملي وارد كنند. بانک ها نمی توانند به دلیل عدم کفایت سرمایه و معوقات زیاد و اشكالات ديگري كه دارند از این پول ها در حريان توليد استفاده كنند.

وی اظهارداشت: باتلاق سوم باتلاقی است كه بنگاه ها در آن گرفتار هستند، مطالبات کارآفرینان از دولت و بدهکاری به بانک ها یک باتلاق دیگر است. بنگاه ها بین بانک و دولت گرفتار شده اند. خود بانک ها هم نمی توانند نقدینگی را که هزار هزار میلیارد تومان است را در بخش تولید جریان بدهد. این سه مسأله به برجام هیچ ارتباطی ندارد. دوستان ما در دولت می توانستند از نقطه ای شروع کرده و طرح های نجات بانکی را عملیاتی کنند و تا برجام به نتیجه برسد، می توانستیم طرح های نجات اقتصادی را به نقطه ای مطمئن برسانیم.

به گفته وی، طرح هایی که هست طرح های چند ریشتری است که دولت باید اعمال کند. بانک مرکزی بیاید به جای پول هایی که از بانک ها می خواهد، دارایی های موجودشان را بردارد. از طرف دیگر، یک مقدار پول به بانک ها تزریق کند و دارایی های فیزیکی بانک ها را در یک مؤسسه ای که راه اندازی می کند، سه تا شش سال واگذار کند و پول های خودش را به دست بیاورد. دوستان ما در دولت جرأت کنند و دستشان را بدهند به دست مردم و با برنامه جلو بروند.

وی در پاسخ به پرسش بیننده ای که از قصد دکتر رضایی برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری پرسیده بود؟ گفت: من به سپاه برگشتم و دیگر کاندید ریاست جمهوری نمی شوم، در حال حاضر بنده در اختيار رهبر انقلاب هستم كه هر مأموريتي بدهند، اجرا مي كنم. به دوستانمان کمک می کنیم تا ان شاء الله امنیت کشور و اقتدار را در بیرون منطقه داشته باشیم. البته در همین شرایط تعدادی از دوستانمان طرحی آماده کرده اند؛ ما همانطور که در انقلاب و دفاع مقدس توانستیم با طرح های بومی به پیروزی برسیم در اقتصاد هم می توانیم.

رضایی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با مردمی کردن امور از سیاست تا دفاع پیش رفت. در اقتصاد، دولت باید تمام هم و غم خود را برای این کار بگذارد. دولت بیش از ۹۶ پروژه در حال اجرا دارد. مگر تا به حال در کشور ما کم پروژه داشته ایم؟ اگر پروژه سازی مشکل ما را رفع می کرد که قاعدتا باید تا کنون حل می کرد. باید ریل پروژه سازی را کنار بگذاریم. اگر پول تعدادی این پروژه ها را برای توانمندسازی و تقسیم کار ملی بگذاریم، مسائل تا حد زیادی حل می شود. طرحی با نام انتظار تهیه شده است که به دولت تقدیم خواهیم کرد. در این طرح ۳۱۳ نقطه از هزار شهر در ایران مشخص شده، حدود ۵۰۰۰ مدیر جهادی هم اعلام آمادگی کردند و ۱۱۰ بنگاه کارآفرین و ۳۳دانشگاه مشخص شده اند. این ۳۱۳ نقطه توسعه ای در سراسر کشور شامل ۲۰ میلیون جمعیت آن مناطق است. در سال پنجم یک میلیون شغل ایجاد می شود و درآمد سالانه این ۳۱۳ نقطه ۳۰ میلیارد دلار در سال خواهد بود. این طرح نقاط تمام کشور را تحت تاثیر خود قرار خواهد داشت. این طرح ثابت می کند که با این مدل ها می توانیم کار را اجرایی کنیم. شرطش حمایت مجلس و پذیرش دولت است، وگرنه یک رویا خواهد بود.

سرلشکر رضایی در پاسخ به پرسشی در مورد سمت نظامی خود گفت: من الان در دانشگاه امام حسین (ع) در قرارگاه انتقال تجربه، مشغول هستم و تجربیات فرماندهی و دفاع مقدس را به فرماندهان آینده منتقل می کنم. به ساير فرماندهان ميداني هم در داخل و خارج مشورت مي دهم.

رضایی در پاسخ مجری برنامه در خصوص دوستان دوران دفاع مقدس گفت: من دوستان عزیز زیادی داشته ام. بهترین دوستان من آقا مهدی باکری، حسین خرازی و احمد کاظمی بودند که شهید شدند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد بهترین وزیر در کابینه آقای روحانی گفت: من برای آقای ظریف احترام قائل هستم.

رضایی در پاسخ به اینکه اگر رأی می آوردید، کدام یک از وزیران را در کابینه خودتان استفاده می کردید. بیان داشت: در این صورت، آقای جهانگیری و آقای ظریف را در ذهن داشتم و قبلا هم به ایشان گفته بودم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از برنامه به تعاریف خود از چند کلمه پرداخت و تنگه هرمز را گلوگاه اقتدار ایران، اروند را مظهر غیرت ملی، برجام را دفع شر، شهید صیاد شیرازی را برادر عزیز خود، زاگرس را قلل شکست ناپذیر، افراد شیمیایی را عاشقان الله و پایش را بصیرت افزایی و باديگارد را فداكاري و ايثار نامید.

وی در بخش پایانی برنامه درباره مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد امکان خوبی است که از طریق مناطق آزاد با دنیای اقتصاد و تجارت بین الملل متصل بشویم. منتهی لازمه اش این است که تولیداتمان قدرت رقابت پذیری با محصولات آنان را داشته باشد. اگر تولید ملی قدرت رقابت پذیری پیدا نکند، داستان برعکس می شود. ما باید رقابت پذیری در تولید ملی را بالا ببریم. هدف اقتصاد مقاومتی فتح بازارهای بین المللی است.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

نیما: 1395/3/311:30:55،
275
35
"هدف اقتصاد مقاومتی فتح بازارهای بین المللی است"
فتح!!!!
بیخیال
مسلمان: 1395/3/311:44:41،
210
37
سال ۸۹دلارچقدربودامروزچقدراست؟متاسفانه قدرت ریال کشورمان نزدارزهای خارجی بشدت کاهش یافته
احسان: 1395/3/312:35:13،
135
41
با حساب و کتاب ایشان باید تو این سالها تورم منفی به معنای ارزانی کلیه مایحتاج مردم داشته باشیم تا قدرت خرید 45 تومن بشه 120 تومن!!!
واقعا جای تاسفه این گونه حرفها
ناشناس: 1395/3/312:41:23،
175
40
45 هزار تومان ان زمان الان با نرخ دلار 3500 و کاهش ارزش ریال شده 12 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!! ظمنا مردم اقتصاد مقاومتی نمی خواهند....رفاه و دلار ارزان و خودرو ارزان مسکن ارزان و تعامل با همه دنیا و ارامش می خواهند نه ریاضت و رفتن به سمت کره شمالی شدن....
ashlash: 1395/3/312:44:23،
111
26
درک مسائل و مشکلات اقتصاد کشور آنقدر ساده وآسان شده که یک سرباز نظامی ساده هم میتونه حرفهای کارشناسان حرفه ایی اقتصاد رو
تکرار کنه وراوچاه پیشنهاد کنه از جمله سردار رضائی که ضمن وفاداری به نظام در رشته اقتصاد تجربه ای نداره !
جامعه: 1395/3/313:14:59،
78
32
معیار بنزین هست

که 45 تومن یک باک هم نمیشه
اشكان: 1395/3/313:16:40،
112
41
كشورتونو نميتونين به درستي اداره كنين بازارهاي بين المللي پيش كش!!!حرف مفت كه كنتور نميندازه بگو آبجي...
نیما: 1395/3/313:24:09،
126
44
"رضایی در پاسخ به پرسش یکی از بینندگان برنامه گفت: یارانه سال ۸۹ که ۴۵ هزار تومان بوده، هم اکنون معادل آن ۱۲۰ هزار تومان است. "

دستت درد نکنه آقای رضایی ! یعنی واقعا خدا رحم کرده شما رئیس جمهور نمی شدی !
مردم: 1395/3/314:21:29،
45
33
دقیقا حرص و طمع بعضی ها رو در گذشته نمیشد فهمید...الآن که ارزش پولی کم شده همون مبالغ به عنوان فساد مطرح میشه...
خدا خودش جای حق نشسته...
ZAVOSH: 1395/3/314:26:04،
85
41
آقای دکتررررررر شما متخصص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هستید نه اقتصاددان ....از انتخابات آینده بگو ....
علی: 1395/3/315:14:05،
64
40
تا بوده فقط از همین شعارها بوده،با کدام علم و تکنولوژی آخه؟
علی: 1395/3/315:20:07،
67
40
آقای رضایی عزیز اینجور کسی نمیگه که قدرت خرید یارانه نقدی معادل 120 هزار تومان شد،باید بگی قدرت خرید یارانه نقدی معادل 16000 هزار تومان شد ،یعنی ارزش آن تنزل پیدا کرده،باز خوبه فارسی گفتید و اگر میخواستید به زبانی غیر از فارسی بگید خدا میدونه چی میشد.
من: 1395/3/316:37:18،
58
32
این بنده خدا سوادش مشکل پیدا کرده مثل اینکه. وقتی قدرت خرید پول زیاد میشه که :
1- کشور وارد کننده باشه و نرخ برابری ارزش بره بالا.
2- کشور تولید کننده باشه و تورمش منفی بشه.
هیچکدوم تو ایران اتفاق نیافتاده، چی میگی واسه خودت عزیز من.
ashlash: 1395/3/319:17:06،
56
30
آقای رضایی چنان با خود بزرگ بینی و غرور بادی به غبغب میکنه و ادعا میکنه به فرماندهان داخل وخارج مشورت میده که انگار فرمانده ناتو هست الآن اطلاعات عمومی وبه خصوص اطلا عات نظامی با دسترسی به رسانه های مجازی و گروهی به قدری گسترش پیدا کرده که آقای رضایی بهتره بجای مشورت دادن با دیگران مشورت کنه که از تجربیات و آگاهی های دیگران استفاده کنه !
خواننده: 1395/3/320:30:48،
43
36
اینها شدن دکترای اقتصاد . تئورین اقتصادی مملکت.
هی هی هی ..
بنده خدا: 1395/3/321:13:32،
44
42
فکر کنم تورم رو منفی حساب کردند که قدرت خرید 45500 تومان بعد از 6 سال شده 120 هزار تومان. دکتر جان شما یا ایران تشریف ندارید یا ما رو..... درسته ما از پشت کوه اومدیم ولی به خدا اونجا هم یه نیمچه اطلاعات اقتصادی داشتیم.
من من : 1395/3/323:02:18،
34
40
وایییییی واییییییی

ملت خواهشا مطالعه کنید ....

وقتی گفته میشه 45 هزار تومان فلان سال به اندازه 120 هزار تومن امشال قدرت خرید داره یعنی....

یعنی شما اگه یک جنسی رو اون سال 45 هزار تومن می خریدی الان همونو بهت 120 هزار تومن میدن!

فهمیدید؟؟؟؟؟

اینجا این طرف داره دقیقا همین حرف که ارزش پول یک سوم شده رو میگه :))))


خدایی من اصلا با رضایی حال نمی کنم .... اصلا هم در حدی نیست که بیاد واسه ریاست جمهوری یا درمورد اقتصاد حرف بزنه ...

ولی شماها دیگه سواد خوندنم ندارید...
طرف رسما گفته ارزش پول یک سوم شده ولی شما حتی معنی جملشو نفهمیدید :))))))))))))))

دم همتون گرم :))))
سعید: 1395/3/311:33:01،
107
37
منحنی فیلیپس چی میگه؟خخخخ
matin: 1395/3/311:36:38،
249
33
ماشالاه دولتمردان در حد هیتلر حرف میزنن ولی در حد حامد کرزی عمل میکنن چقد هم شیک و مجلسی
متین جان پاسخ به ملت ایران : 1395/3/312:41:46،
74
33
حامدکرزی خخخخخخخخخ
گل گفتی خداوکیلی
جواب : 1395/3/312:43:23،
83
33
هیتلر ... حامد کرزی... جان من اینو از کجا اوردی وصلش کردی به اینا ...خدای حال کردم ناز شصتت ..................
رسول: 1395/3/311:39:14،
206
42
خوب شد این آقا سال 92 تو انتخابات رای نیاورد مگر نه امروز عزا عزا بود.!!!
9090: 1395/3/312:00:40،
105
45
همونطور 88 و 84 و 80 و 76 و.............
هشترودی: 1395/3/311:39:22،
128
48
آقا خودت میگی 1000ت شده 2000ت پس 45هزار تومن میشه 90هزار تومن.120 رو از کجا درآوردی؟؟تازه تورومو چطور حساب کردی که هزار تومن شده دوهزار تومن؟؟؟
AAA: 1395/3/311:52:45،
67
54
خوب اومدی...
شختر پیاده: 1395/3/312:05:49،
113
42
اقای هشترودی
متنو کامل نخوندی گفتن هزار تومن سال 92 ارزش دوهزار الانو داره یعنی در مدت سه سال صد درصد تورم داشتیم
ولی یارانه از سال 89 پرداخت شده بنظر بنده یارانه 45هزار سال 89 برابر 250هزار الان بودولی متاسفانه به برکت دولت مهرورز اقای دکتر الان با پول یارانه فقط میشه دوتا پوشک واسه نوزادت بگیری
علی: 1395/3/311:42:29،
144
35
آقای رضایی آخرش نفهمیدم رشته تحصیلی شما چیه؟ اقتصاد، سیاست، مدیریت، آینده نگری، جنگ، ورزش، ادبیات، شعر، فلسفه،
مستمند: 1395/3/311:44:08،
97
50
آقا این 45000تومان پول یک دوره مصرف برق هم نمیشه چطور توجیه میکنید
امین: 1395/3/311:46:07،
101
35
تو رو خدا دست از سر این مردم بردارید ؟
اصلاً میخوایم بریم کارشناس و مدیر اقتصادی از کره ماه بیاریم .
کارشناس: 1395/3/311:51:10،
100
42
نابغه ! قدرت خرید یارانه 45500 تومانی نمیشه 90 هزار یا 120 هزار تومن !!!

ای کسی که تیتر میزنی !!!!

باید تیتر بزنی قدرت خرید یارانه 45500 تومنی شده 22750 تومن یا 15000 تومن !!!!
مبین: 1395/3/312:47:11،
40
37
دوست عزیز در سال ۹۲ دوبرابر شده.۱۲۰هزار تومن منظور از سال ۸۹ تا به امروزه
محمد: 1395/3/314:35:41،
48
33
دمت گرم داداش دقیقا حرفتون درسته طبق صحبت خودشون ارزشش الان 22500 می شه خدایا کیا اون بالا برا ما تصمیم می گیرین یه حساب کتاب ساده رو نمی تونن انجام بدن با مردم رو جگر فرض کردن
علیرضا: 1395/3/311:57:34،
85
41
تو هم بگو ! حرف تو هوا که کنتور نمیندازه!!!
ناشناس: 1395/3/312:34:16،
47
44
اگر یارانه بشود 120000 تومان گوشت می شود کیلوی 100000 تومان درضمن یارانه 80 درصد داره حذف می شود خوشبحال اون 20 درصد یارانه بگیر . اقای رضای هم مخالف اقای احمدی نزاد بود اونهم موافق یارانه زیاد شد . پس یارانه شعار تبلیغاتی نامزدهای رییس جمهوری ااینده است . دورد بر قانون اساسی جمهوری اسلامی که نیروهای مسلح حق ندارند در سیاست واقتصاد داخلت داشته باشد .
حسینی: 1395/3/312:34:55،
51
38
خدایی این دیگه روی احمدی نژاد رو هم سفید کرده
راد: 1395/3/312:36:27،
59
36
مردم خوش باور
این آقا برا انتخابات بعدی جولان میده
واقعا یعنی به فکر مردمه
هیچکدوم کاری انجام نمیدن
اشكان: 1395/3/312:43:03،
57
32
موندم اين اين وسط چي ميگه!!!خودت كار مفيدت بعد از انقلاب چي بود جز اينكه تو جنگ بودي!!!سر كيو دارين شيره ميمالين.آقاي محترم شنيده ها حاكي از آنه كه آدرسوتونو تو شمال كشور ميدادن زيرخاكي...
علی: 1395/3/312:46:40،
51
37
یاد آر ز شمع مرده یاد آر ...
حمید: 1395/3/313:07:10،
51
47
نمیدونم چرا هرکی تو این مملکت حرف میزنه نمیتونه مثال بزنه
آقای رضایی تورم رو حساب کن و یه مثال بزن
وزیر اقتصاد میگه سود 22 درصد بانکها اما نمیتونه مثال بزنه
همه چیز رو با دلار حساب میکنن یارانه سود بانکی حقوق مردم رو با ریال حساب میکنن
وحید@@@@: 1395/3/313:12:16،
52
38
شما همتون نابغه هستین.البته نیازی به گفتن نیست.وضع مملکت

گویای همه چی هست.
ایرانی: 1395/3/313:22:24،
46
38
این آقای دکتر !!!! تو یکی از برنامه های زنده تلویزیونی گفت از کل 3000 سال تمدن بشری فقط 300 سال ملت ها در جنگ نبودند یعنی 3 درصد !!!! ببینید چه کسانی برای این کشور برنامه ریزی و مدیریت می کنند .
ایو.ب: 1395/3/314:04:37،
49
39
سلام و خسته نباشید اقای رضایی سالی که یارانه را دادن قبض برق مامی شد5 هزار تومان الان باهمان کار کرد میشه 45هزارتومان نان بود یکی30تومان الان هست یکی 210تومان یعنی نان7برابر و قبض ها 9برابر روهم میانگین میشه 8برابر45.5تقسیم بر8میشه 5هزارو6صدو80دو7تومن و5ریال ارزش یارانه امروز شمامردم را چه حساب می کنید
اراکی: 1395/3/314:41:52،
28
37
دوستان درست گفته سردار.... دقت کنید: الان با 120 هزارتومن می شود به اندازه 45000 تومن اون سالها مایحتاج ضروری زندگی را خرید کرد...
یعنی 45 تومن اون موقع شده 120 تومن حالا.
بهزاد تحریم: 1395/3/316:27:52،
43
34
هر وقت آقایون مسئولین یارانه گرفتند بیان نظر بدن. بعدشم مردم رو چی فرض کردی آقای رضایی؟ اون سالی که یارانه 45 تومنی دادن قیمتا با الان یکی بود؟ آقای رضایی بد نیست یه خرده خودتون تشریف بیارین بین مردم و نداریه مردم رو ببینین، بعد افاضه فضل کنید. خوش بحالت آقای سردار محسن رضایی، خوش بحالت.
بهزاد تحریم: 1395/3/316:35:40،
41
35
ایشون هنوز تو ایام جنگ گیر کردن. واقعاً درست میفرمایید جناب سردار رضایی، ما میتوانیم درسته، چون تو این چند سال نشون داده شد که چه بلاهایی توسط افراد مختلف و با همدستگی و اتحاد سر مردم نیاوردید. اختلاسهای کلان که ماشالله تمومی نداره. هر روز برگ زرینی از افتخارات دولتمردان قدیمی رو میشه. آقای سردار رضایی گرامی، زحمات شما و امثال شما در ایام جنگ ستودنی و بر هیچکس پوشیده نیست، منتها هروقت شما طعم نداری رو چشیدید میتونید درد دل مردم ندار رو بفهمید. وسلام.
حاج صادق: 1395/3/317:06:47،
26
51
سردار شما تو جنگ جزو بهترینها بودی
ولی الان شما کاری از دستت برنمیاد داداشم
اوضاع خیلی پیچیدس
sam: 1395/3/317:02:58،
35
38
مشكل ما اينه كه شما سرداري نه اقتصاد دان.
همين و بس
آرش: 1395/3/317:27:07،
39
43
هیچوقت به فکر رفاه و اسایش در این کشور نباشید
قرنها پیش به این نتیجه رسیدند که پارسیان باید گرسنه بمانند و اعراب سیر تا قیام نکنند و طی دهه های گذشته بارها این مطلب ثابت شده و مسولین کشورها بهتر از من و شما این را میدانند
پس شما همیشه گرسنه خواهید ماند مهم هم نیست چه کسی در ایران حکومت میکند
گرسنگی یک شهروند عرب موجب انقلاب در سه کشور و جنگ و خونریزی در دو کشور دیگر شده تعجب نکنید که سیری حتی یک شهروند ایران هم منجبر به تغییر در ساختار منطقه بشود
ميثم: 1395/3/317:57:20،
31
38
ايران جيب عزيز، خبر رو برعکس تيتر زدي، منظور رضايي اينکه اگر بخواهيم قدرت خريد 45 هزار تومان حفظ بشه الان بايد 120 هزار تومان يارانه پرداخت بشه
علی: 1395/3/318:35:21،
37
34
تحلیل ایشان درست است اما در بیان از افعال معکوس استفاده نموده اند.
امیر: 1395/3/319:20:59،
31
38
مملک باری به هر جهت در دست افراد........!!!!
m@jid: 1395/3/321:18:13،
34
31
فرهنگ من می توانم، فرهنگ شاهنشاهی است. با مدیریت جهادی در جنگ توانستیم فرهنگ ما می توانیم را جایگزین آن کنیم».....نمیدونم چی بگم آخه چه ربطی داره اون شعار فردیست این شعار همگانی حالا اومده به هم وصلش کرده اصلا چقدر این حرف منطقیه ؟.....بعدش برای تمام صحبتهاشون که باید گفت واقعا اینا در همه ضمینه ها ثابت کردن چقدر راستگو هستند
حامد کرزای: 1395/3/322:43:42،
38
39
به جای حساب و کتاب برو طرح ونقشه جنگ و بکش بیخیال این حرفا
میری: 1395/3/322:48:30،
44
32
این آقا درکش از اقتصاد همین اندازه هست

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد / مهر 96 + جدول
شرایط پیش فروش خودروی پژو 207 اتوماتیک ویژه مهر 96 با ظرفیت محدود
بخشنامه جدید پیش فروش خودروی رنو ساندرو استپ وی منتشر شد - آبان 96
آغاز دور جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی با ظرفیت محدود - آبان 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - آبان 96
معرفی جایگزین احتمالی پژو 405 در ایران
معرفی پرفروش‌ترین نوشابه‌های انرژی‌زا در جهان
آغاز دور جدید پیش فروش خودروی دنا پلاس از سوی ایران خودرو - مهر 96
ورود نسل جدید خودروهای ماهیندرا به ایران + حدود قیمت
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد/ آبان 96
شرایط جدید فروش نقد و اقساط محصولات شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو - آبان 96
آغاز دور جدید فروش محصولات شرکت پارس خودرو - آبان 96
کدام خودروها در بازار بیشترین اختلاف قیمت را با نمایندگی دارند؟
خودروی جدید بسترن B30 به مشتریان تحویل داده شد + قیمت بازار
اعضای جدید خانواده کوئید در آستانه ورود به بازار ایران
آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار