کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
قیمت ضبط ماشین
نیسان
تاپیک شاپ

انتصابات جدید در بانک قرض الحسنه مهر

کدخبر:۲۲۸۱۱دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹:۱۸۵۰۳ بازدید

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رئیس و اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب گردید.

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رئیس و اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب گردید.

به موجب این ابلاغ تیمور غفاری عضو هیات مدیره به سمت نایب رییس و فلاح حیدری رییس اداره روابط عمومی و بازاریابی، اکبر ترکیان رییس اداره حسابداری و بودجه و بیک محمد لو مشاور مدیرعامل به عنوان اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب شدند.


انتصاب مدیرشعب جدید استان آذربایجان غربی

طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران علی نوروزی به مدت یکسال به عنوان مدیرشعب استان آذربایجان غربی بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب استان آذربایجان غربی بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور غفاری عضو هیات مدیره، توکلی مدیر امور شعب استانها و پورطولابی رییس اداره حراست به همراه جمعی از روسا و معاونین شعب در محل سالن آمفی تئاتر این مدیریت برگزار گردید.

در ابتدای مراسم و بعد از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، عملکرد نصیری مدیر شعب سابق استان آذربایجان غربی به صورت تصویری ارائه شد.

در ادامه غفاری، عضو هیات مدیره بانک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از مدیریت شعب سابق استان به تاثیر یکایک کارکنان در کسب موفقیت های بانک در سطح کشور اشاره و از میزان و مبلغ تسهیلات پرداختی تقدیر کرد. وی تلاش مضاعف همکاران به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده برای سال 1395 را خواستار شد. توکلی نیز با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن قدردانی از عملکرد مدیریت سابق از تلاش کلیه پرسنل استان در دستیابی به اهداف ترسیم شده در سال 94 تقدیر نمود.

وی ضمن اشاره به اقدامات سال گذشته در بخش رفاه همکاران از کلیه پرسنل استان خواست تا با اقدام و عمل در سال 95 مطابق منویات رهبر معظم انقلاب به روند رو به رشد بانک سرعت بخشند.

در ادامه این مراسم پورطولابی علاوه بر قدردانی از نصیری بر افزایش دقت کارکنان در ارتقاء امنیت و حفاظت از اسناد و مدارک بانک تاکید کرد.

در پایان نوروزی مدیرشعب جدید استان آذربایجان غربی حرکت مطلوب کارکنان در سال جاری، افزایش سرانه منابع به پرسنل، رعایت سلسله مراتب ادارای، آراستگی شعب، تکریم مشتریان و تلاش در جهت پیشبرد اهداف و اعتلای نام بانک را مورد تاکید قرار داد. شایان ذکر است در پایان مراسم همکاران استان با قرائت میثاق نامه آمادگی کامل خود را در تداوم تلاش و کوشش تحت مدیریت نوروزی را اعلام نمودند.


انتصاب نایب رییس، دبیر و اعضای شورای راهبردی و مدیریت استراتژیک بانک قرض الحسنه مهر ایران

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رییس، دبیر و اعضای شورای راهبردی و مدیریت استراتژیک بانک منصوب گردید.

به موجب این ابلاغ تیمور غفاری عضو هیات مدیره به سمت نایب رییس و اقدامی رییس اداره سازمان و برنامه ریزی به عنوان عضو و دبیر شورای راهبردی و مدیریت استراتژیک بانک منصوب شد.

بر این اساس یونسی مشاور مدیرعامل و رییس اداره حوزه مدیریت، بیک محمد لو مشاور مدیرعامل و رحیمی رییس اداره مبارزه با پولشویی بانک قرض الحسنه مهرایران به عنوان سایر اعضای شورای راهبردی و مدیریت استراتژیک بانک انتخاب شدند.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
تورآنتالیا