کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

سامانه تلفن بانک ملی راه اندازی شد

کدخبر:۲۲۷۷۴دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲:۲۷۴۴۲۶ بازدید

بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض ...

بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی سیستم تلفنبانک کرد.

شماره تلفن هاي 2784 و 09622 جهت اطلاع از مانده حساب و سه گردش آخر حساب متمرکز و پرداخت قبوض خدماتی مشتریانی که حساب سیبا دارند تعبیه شده است.

ضمنا خاطر نشان مي سازد اين شماره ها بصورت شبانه روزی هر دو خدمت بالا را تواما به مشتریان محترم عرضه می نماید.

مشتریان محترم جهت استفاده از سامانه تلفنبانک بانک ملی ایران باید در وهله اول با مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز این بانک و انتخاب گزینه تغییر رمز- انتخاب رمز دوم ، برای خود یک کد 5 تا 12 رقمی را به عنوان رمز دوم تعریف کنند.

در استفاده از سامانه تلفنبانک داشتن رمز دوم برای شماره کارت و درصورت استفاده از شماره حساب ، رمز تلفن بانک حساب، الزامی است.

در این سامانه مشتریان می توانند با واردکردن شماره حساب و رمز حساب از خدماتی مثل دريافت موجودي حساب در لحظه، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دريافت صورت حساب از طريق نمابر، تغيير رمز حساب و اطلاع از آخرين وضعيت چك مورد نظر خود بهره مند شوند.

همچنین با وارد کردن شماره كارت و رمز دوم كارت می توانند دريافت موجودي حساب در لحظه، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دريافت صورت حساب از طريق نمابر، اعلام مفقودي كارت، اعلام رمز حساب، رمزدوم ملی کارت از طریق دستگاههای خود پرداز بانک ملی و توسط صاحب کارت را داشته باشند.

از دیگرقابلیت‌های تلفن بانک، فراهم آوردن امکان پرداخت قبوض خدماتی آب، برق، تلفن ثابت ، تلفن همراه، گاز و قبوض شهرداری است. مشتریان بانک می توانند با استفاده از تلفن بانک (09622 ) و وارد کردن شماره کارت و رمز دوم و شناسه قبض و شناسه پرداخت ، وجه قبض را پرداخت کند.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا