کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

برخورد شدید خودرو سواری با کامیون در تهرانسر

کدخبر:۲۲۷۵۵یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹:۱۸۷۹۱ بازدید

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ...

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 104 را ساعت 17:49 روز گذشته به محله تهرانسر، خیابان نفت غربی، تقاطع خیابان 49 اعزام کرد.

امیر عباس سرافرازی رئیس ایستگاه 104 در خصوص این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری سمند به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودرو کامیون و جدول کنار خیابان برخورد کرده و بر روی جدول کنار خیابان قرار گرفته بود.

وی با اعلام اینکه خودرو سواری بر اثر شدت برخوردها دچار نشت بنزین شده بود، تصریح کرد: نیروهای عملیاتی به منظور ایمن سازی محل حادثه اقدام به قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار دهنده در خیابان کردند.

این رئیس ایستگاه با اشاره به اینکه در این حادثه به راننده خودرو سواری آسیبی نرسید، ادامه داد: آتش نشانان به سرعت از نشت بنزین خودرو سواری جلوگیری کردند و با کمک جرثقیل این خودرو را به محل امن انتقال دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهور مأموریت خود را به پایان رساندند.


cb1y2cn2euk1bopuag4t.jpg

xhh92b6tatb5e0fkfonw.jpg

dftf8mndctqnpcu5z0qj.jpg
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا