کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

ارسال کالا به ایران از طریق آمازون ممکن شد

کدخبر:۲۲۷۵۰یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸:۵۶۵۷۲ بازدید

مدتی است نام ایران به فهرست کشورهایی که امکان ارسال کالا از آمازون به آنها وجود دارد اضافه شده است.

مدتی است نام ایران به فهرست کشورهایی که امکان ارسال کالا از آمازون به آنها وجود دارد اضافه شده است.

طی مکاتباتی با مسئولان آمازون، صحت و سقم ماجرا و میزان عملیاتی بودن آن را جویا شدیم. واکنش تیم امور مشتریان آمازون به ایمیل به این شرح بود:

 

به گزارش ایران جیب به نقل از دیجیاتو، ترجمه ی فارسی بخشی از پاسخ مسئول پاسخگویی امور مشتریان آمازون به این شرح است:

«سلام،

از علاقه ای که برای داد و ستد با آمازون نشان داده اید ممنونیم. من نگرانی شما را کاملاً درک می کنم. در این مورد، موضوع را بررسی کرده ام و تأیید می کنم که ما ارسال جنس به ایران را آغاز کرده ایم. با این وجود، باز هم به نوع جنس مورد نظر بستگی دارد. ما نمی توانیم برخی از اقلام موجود روی وبسایتمان را بنا به محدودیت های ارسال کالا به کشور مقصد، به آن سوی آبها ارسال کنیم».

در ادامه نیز درخواست شده بود برای حل و فصل هرچه بیشتر ابهامات به صورت تلفنی یا از طریق چت موضوع بررسی شود. این پاسخ در حالی بود که هنوز اگر با ساخت اکانت آمازون و طی مراحل خرید، سعی کنید خرید خود را روی وبسایت آن نهایی کنید، با پیغامی مبنی بر امکانپذیر نبودن این درخواست مواجه می شوید. پیگیری های بیشتر از طریق چت نشان داد تلاش هایی برای امکانپذیر شدن این روند صورت گرفته و این اتفاق در آینده ی نزدیک عملی خواهد شد، اما هنوز به مرحله ی اجرایی نرسیده است. ظاهراً نشانه های مثبتی که تا اینجا شاهد آن بوده ایم خبر از پیشرفت هایی می دهد که ممکن است به زودی راه را برای خرید و ارسال کالا از آمازون به ایران باز خواهند کرد.
اخبار مرتبط

X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا