کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

نتایج شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + جدول

کدخبر:۲۱۹۶۷شنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۹:۴۲۶۲۱۱ بازدید

نتایج دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 55 حوزه انتخابیه و در 121 شهر برای مشخص شدن 68 کرسی مجلس در جدول زیر ...

نتایج دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 55 حوزه انتخابیه و در 121 شهر برای مشخص شدن 68 کرسی مجلس در جدول زیر به صورت تفکیکی مشخص شده است.

دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 7 اسفندماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد، که از 207 حوزه انتخابیه 55 حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

 

ردیف   استان آذربایجان شرقی
1 حوزه انتخابیه تبریز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد حسین فرهنگی اصولگرا منتخب
علیرضا منادی مستقل منتخب
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا بازماند
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا بازماند
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب بازماند
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب منتخب
زهرا ساعی اصلاح‌طلب منتخب
میرعلی اصغر موسوی اصلاح‌طلب بازماند
2 حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا

منتخب

50980

مهدی داوتگری مستقل بازماند
3 حوزه انتخابیه

اهر و هریس

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
مهدی حسینیان اصولگرا بازماند

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

منتخب

63596

4 حوزه انتخابیه

مرند و جلفا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد حسن‌نژاد اصولگرا

منتخب

60055

کریم شافعی اصلاح‌طلب بازماند
5 حوزه انتخابیه

شبستر

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علی علیلو اصولگرا بازماند
معصومه آقاپور علی‌شاهی اصلاح‌طلب

منتخب

24952

6 حوزه انتخابیه

سراب

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
یوسف داوودی مستقل

منتخب

31158

مجید نصیر پور

اصلاح‌طلب بازماند

در استان آذربایجان شرقی، 7 اصولگرا، 8 اصلاح‌طلب و دو مستقل به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان آذربایجان غربی
1 حوزه انتخابیه ارومیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
روح‌الله حضرت‌‌پور مستقل منتخب
حاکم ممکان مستقل بازماند
سید هادی بهادری اصلاح‌طلب منتخب
مجید دودکانلوی میلان اصلاح‌طلب بازماند
2 حوزه انتخابیه ماکو و چالداران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محرم اکبرزاده    
عین‌الله شریف پور اصلاح‌طلب  
3 حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین دژ نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا بازماند
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا منتخب
محمد میرزایی اصلاح‌طلب بازماند
همایون هاشمی اصلاح‌طلب منتخب
4 حوزه انتخابیه

سلماس

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
رسول جلایرسرنقی اصولگرا بازماند
شهروز برزگر کاشانی اصلاح‌طلب

منتخب

39809

3 اصلاح‌طلب، 3 اصولگرا و 2 مستقل در استان آذربایجان غربی و در سه حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

ردیف   استان اردبیل
1 حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، سرعین و نیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدکاظم موسوی اصولگرا بازماند
محمد فیضی‌زنگیر اصلاح‌طلب منتخب
2 حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
ایرج بیگدلو اصولگرا بازماند
شکور پورحسین شقلان اصلاح‌طلب

منتخب

52731

2 اصلاح‌طلب و 2 اصولگرا نیز در استان اردبیل برای 2 کرسی به رقابت با هم پرداختند.

ردیف   استان اصفهان
1 حوزه انتخابیه شهرضا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا آقائی اصولگرا بازماند

سمیه محمودی

مستقل

منتخب

28905

2 حوزه انتخابیه سمیرم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
بهروز جعفری اصولگرا بازماند
اصغر سلیمی مستقل

منتخب

16357

در 2 حوزه انتخابیه استان اصفهان 2 مستقل رقابت کردند.

ردیف   استان ایلام
1 حوزه انتخابیه ایلام، سیروان و چرداول،ایوان و مهران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
لطیف صادقی اصولگرا بازماند
سلام امینی مستقل

منتخب

61338

سارا فلاحی مستقل بازماند
جلال میرزایی اصلاح‌طلب

منتخب

62231

2 حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان و دره‌شهر و بدره  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علی‌محمد احمدی اعتدال بازماند
شادمهر کاظم‌زاده اصولگرا

منتخب

51604

در استان ایلام 2 نامزد اصولگرا، 1 اصلاح‌طلب، 2 نامزد مستقل و 1 نامزد اعتدال‌گرا به میدان رقابت وارد شدند.

ردیف   استان تهران
1 حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید احمد رسولی‌نژاد اصواگرا بازماند
قاسم میرزایی نیکو اصلاح‌طلب

منتخب

20659

2 حوزه انتخابیه شهریار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین گروسی اعتدال بازماند

محمد محمودی‌

شاه‌نشین

اصلاح‌طلب

منتخب

81826

3 حوزه انتخابیه رباط کریم نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسن نوروزی اصولگرا

منتخب

54521

ابراهیم نکو اعتدال بازماند

2 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و 2 اعتدال‌گرا نیز در استان تهران وارد رقابت با هم شدند.

ردیف   استان چهار محال و بختیاری
1 حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
قدرت‌الله حمزه شلمزاری اصولگرا بازماند
علی کاظمی باباحیدری اصلاح‌طلب منتخب
2 حوزه انتخابیه بروجن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
خدیجه ربیعی فرادنبه مستقل

منتخب

22275

علی نادری فرد مستقل بازماند

در استان چهار محال و بختیاری، 2 کاندیدا مستقل، 1 کاندیدا اصلاح‌طلب و 1 کاندیدا اصولگرا با هم به رقابت پرداختند.

ردیف   استان خراسان رضوی
1 حوزه انتخابیه تربت حیدریه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
ابوالقاسم خسروی اصولگرا بازماند
سعید باستانی اصولگرا منتخب

در استان خراسان رضوی 1 اصولگرا و 1 نامزد اعتدال‌گرا برای کسب 1 کرسی انتخابیه وارد رقابت با هم شدند.

 

ردیف   استان خوزستان
1 حوزه انتخابیه

اهواز،باوی،‌

حمیدیه، کارون

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدشریف حسینی اصولگرا بازماند
شبیب جویری اصولگرا بازماند
شکرخدا موسوی اصولگرا بازماند
علی ساری اصلاح‌طلب

منتخب

113351

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

منتخب

125198

همایون یوسفی اعتدال منتخب
2 حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حبیب آقاجری اصولگرا بازماند
علی‌گلمرادی مستقل

منتخب

60133

3 حوزه انتخابیه

 مسجد سلیمان،لالی،

هفتگل و اندیکا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علیرضا ورناصری اصولگرا بازماند
علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل

منتخب

45522

4 حوزه انتخابیه

 آبادان

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید محمد مولوی اصولگرا بازماند
غلامرضا شرفی اصولگرا

منتخب

21100

5 حوزه انتخابیه

ایذه و باغملک

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدهادی طباطبایی مستقل بازماند
هدایت‌الله خادمی مستقل منتخب
6 حوزه انتخابیه

بهبهان

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حبیب‌الله کشت‌زر اصولگرا

منتخب

44393

محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب بازماند

در استان خوزستان، 8 اصولگرا، 3 اصلاح‌طلب، 4 مستقل و 1 اعتدال‌گرا با هم رقابت کردند.

 

ردیف   استان زنجان
1 حوزه انتخابیه زنجان و طارم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
فریدون احمدی اصولگرا منتخب
علی وقف‌چی اصولگرا منتخب
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب بازماند
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب بازماند
2 حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا بازماند
محمد عزیزی اصولگرا

منتخب

37693

3 حوزه انتخابیه

خدابنده

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدالبرز حسینی اصولگرا بازماند
احمد بیگدلی اصلاح‌طلب منتخب

5 نامزد اصولگرا، 3 نامزد اصلاح‌طلب در استان زنجان وارد میدان رقابت شدند.

 

ردیف   استان فارس
1 حوزه انتخابیه نیریز و استهبان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
فرهاد طهماسبی اصولگرا منتخب
اصغر مسعودی مستقل بازماند
2 حوزه انتخابیه شیراز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
جعفر قادری اصولگرا بازماند
علی‌ اکبری اصلاح‌طلب منتخب
3 حوزه انتخابیه

داراب و زرین دشت

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدجواد عسگری اصولگرا بازماند
رضا انصاری اصلاح‌طلب منتخب
4 حوزه انتخابیه

نورآباد و ممسنی

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
 عبدالرضا مرادی اصولگرا بازماند
مسعود گودرزی اصلاح‌طلب منتخب

در استان فارس 4 اصولگرا و 4 اصلاح‌طلب با هم به رقابت پرداختند.

 

ردیف   استان کردستان
1 حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
منصور مرادی مستقل

منتخب

28138
 

امید کریمیان اصلاح‌طلب بازماند
2 حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیداحسن علوی مستقل منتخب
سالار مردای اصلاح‌طلب بازماند

در استان کردستان 2 اصلاح‌طلب و 2 مستقل برای کسب 2 کرسی مجلس خود را در معرض رای مردم قرار دادند.

 

ردیف   استان کرمانشاه
1 حوزه انتخابیه کرمانشاه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احمد صفری اعتدال

منتخب

74304

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب بازماند
2 حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا

منتخب

14785

محمد عمادی رستگار اصلاح‌طلب بازماند

2 اصلاح‌طلب، 1 اصولگرا و 1 اعتدال‌گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند.

 

ردیف   استان گلستان
1 حوزه انتخابیه

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

 نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
رحمت‌الله جلالی اصولگرا بازماند
رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب منتخب
2 حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سیدنجیب حسینی اصولگرا بازمانده
شهرام کوسه‌غراوی مستقل منتخب
3 حوزه انتخابیه

گرگان و آق‌قلا

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
سید علی طاهری اصولگرا بازماند 

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل بازماند
نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب منتخب
نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب منتخب

در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز 3 نامزد اصولگرا، 3 نامزد اصلاح‌طلب و 2 نامزد مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس دهم حضور داشتند.

 

ردیف   استان گیلان
1 حوزه انتخابیه رودبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
صمد مرعشی اصولگرا بازماند
منوچهر جمالی سوسفی اصلاح‌طلب

منتخب

28370

2 حوزه انتخابیه رشت  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
جبار کوچکی‌نژاد اصولگرا

 منتخب

54231

سید ولی الله عظمتی مستقل بازماند
سید علی آقازاده داوساری اصولگرا بازماند
محمد صادق حسنی‌جوریابی اصلاح‌طلب

منتخب

50436

در استان گیلان 3 اصولگرا، 2 اصلاح‌طلب و 1 مستقل با هم رقابت کردند.

 

ردیف   استان لرستان
1 حوزه انتخابیه خرم‌آباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا منتخب
اعظم محمدی‌نیا مستقل بازماند
مرتضی محمودوند اصلاح‌طلب بازماند
صید محمد بیرانوندی اصلاح‌طلب منتخب
2 حوزه انتخابیه درود و ازنا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین گودرزی اصولگرا بازماند
مجید کیان‌‌پور مستقل منتخب
3 حوزه انتخابیه بروجرد نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
علاءالدین بروجردی اصولگرا منتخب
هادی مقدسی مستقل بازماند
عباس گودرزی اصولگرا منتخب
فاطمه مقصودی اصلاح‌طلب بازماند

در استان لرستان 4 اصولگرا، 3 اصلاح‌طلب و 4 مستقل وراد میدان رقابت شدند.

 

ردیف   استان مازندران
1 حوزه انتخابیه بابل  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
حسین نیازآذری مستقل منتخب
همت‌الله طاهرنژادلداری مستقل بازماند
2 حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
کمال علیپور اصولگرا بازماند
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا

منتخب

51222

2 اصولگرا و 2 مستقل در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.

 

ردیف   استان مرکزی
1 حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمدحسن آصفری اصولگرا بازماند
سیدمهدی مقدسی اصلاح‌طلب منتخب
2 حوزه انتخابیه شازند  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
صاحبعلی غفاری اصولگرا بازماند
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب

منتخب

23536

3 حوزه انتخابیه

ساوه و زرندیه

نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
شهلا میرگلوبیات اصولگرا بازماند
محمدرضا منصوری اصلاح‌طلب منتخب

در استان اراک نیز 3 اصولگرا، 3 اصلاح‌طلب در دومین دور رقابت‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

 

ردیف   استان هرمزگان
1 حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک، پارسیان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احمد جباری اصولگرا بازماند
خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب

منتخب

60759

1 اصلاح‌طلب و 1 اصولگرا نیز برای 1 کرسی باقی‌مانده از استان هرمزگان در مجلس دهم رقابت کردند.

 

ردیف   استان همدان
1 حوزه انتخابیه رزن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا بازماند
حسن لطفی اصلاح‌طلب

منتخب

25324

2 حوزه انتخابیه ملایر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
احد آزادی‌خواه اصولگرا

منتخب

34313

علیرضا امامی اصلاح‌طلب بازماند


در 2 حوزه باقیمانده استان همدان 2 اصولگرا و دو اصلاح‌طلب با هم رقابت کردند.

 

ردیف   استان یزد
1 حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
محمد رضا بابایی اصولگرا بازماند
محمد رضا صباغیان اصلاح‌طلب

منتخب

42159

در استان یزد نیز 1 اصولگرا و 1 اصلاح‌طلب به رقابت با هم پرداختند.

 

بلیط هواپیما



دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
Chaina Homelife

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
بلیط قطار