کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

خودروهای هنجارشکن ممنوع‏ المعامله می‌شوند؟

کدخبر:۲۱۶۳۷سه شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵:۲۸۹۸۵۹ بازدید

خودروی کشف حجاب‏ کنندگان ممنوع ‏الخدمت می‏شود. این را چندی پیش سخنگوی ناجا اعلام کرد و در آن، نه از توقیف خودرو خبری بود و نه جریمه ...
خودروهای هنجارشکن ممنوع‏ المعامله می‌شوند؟

خودروی کشف حجاب‏ کنندگان ممنوع ‏الخدمت می‏شود. این را چندی پیش سخنگوی ناجا اعلام کرد و در آن، نه از توقیف خودرو خبری بود و نه جریمه! این‏بار ممنوع‏ الخدمت شدن خودروها بر سر زبان است و این سوال مطرح می ‏شود: منظور از ممنوع‏ الخدمت شدن چیست و چگونه امکان اجرا می ‏یابد؟ 

به گزارش ایران جیب به نقل از خبرماشین ،در پنجمین نشست خبری ناجا، سردار «سعید منتظرالمهدی»، سخنگوی نیروی انتظامی گفت: سامانه جدید ثبت تخلفات برای برخورد با هنجارشکنی در هنگام رانندگی، اعم از کشف حجاب، حرکات نمایشی و مخاطره‏آمیز و دور دور کردن، راه‏اندازی شده و از این پس با این هنجارشکنان برخورد جدی صورت می‏گیرد. 

سامانه جدیدی برای ثبت تخلفات رانندگی در اختیار مسؤولان، مدیران کشور و مأموران نیروی انتظامی قرار گرفته تا مواردی از جمله بدحجابی، حرکات نمایشی و خطرآفرین و تخطی از هنجارها را اعلام کند. 

درصورت مشاهده پلیس ‏های راهور و امنیت اخلاقی در مورد کشف حجاب داخل خودرو، خودرو به پارکینگ منتقل و رسیدگی قانونی انجام خواهد شد و با هماهنگی مراجع قضایی در صورتی که شکایتی ارائه شود، شکایت مورد رسیدگی قرار می‏گیرد. براین اساس خودروی این افراد ممنوع‏الخدمت شده و نمی‏توانند خرید و فروش کرده، عوارض پرداخت کرده و تمام نیازهای یک خودرو انجام نخواهد شد. سوال اینجاست، منظور از ممنوع ‏الخدمت شدن خودروها چیست و تا کجا می‏تواند با اصل تجاوز نکردن به حریم شخصی، در تضاد نباشد؟

یکی از وکلای پایه یک دادگستری در این خصوص می‏گوید: درباره مفهوم حریم خصوصی تاکنون نظرات زیادی ابراز شده است. حقوقدانان آن را محدوده‏ای می‏دانند که ورود به آن مستلزم صدور حکم قضایی باشد. برخی هدف از حریم خصوصی را اماکن و اشیاءیی می‏دانند که بدون تجسس، دسترسی به آنها ممکن نباشد. این عبارت اما با شخصیت، کرامت، حقوق اساسی و آزادی‏ های فردی انسان گره خورده و بر ضرورت برخورداری از امنیت، آرامش و خلوت خاص بشر و تمایل او به محرمانگی، تنهایی و دوری از انظار، نظر دارد. برخی حقوقدانان علاوه بر مسکن، محل استراحت و زندگی، خودرو، ارتباطات، مراسلات و سایت‏های خصوصی افراد را شامل محدوده حریم خصوصی می‏دانند. 

 

خودرو جزء حریم شخصی نیست 

این وکیل پایه یک دادگستری با تاکید بر این‏که دیگر خودرو جزء حریم شخصی افراد محسوب نمی‏شود، عنوان می‏کند: حقوقدانان خودرو را نیز در زمره اشیاء متعلق به انسان، حریم خصوصی تلقی می‏کردند، تا آن‏که تبصره ماده 5 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به منازعات حقوقی پایان داده و مقرر داشت، اماکنی که بدون تجسس در معرض دید عموم قرار می‏گیرند، مانند قسمت ‏های مشترک آپارتمان‏، هتل، بیمارستان‏ و نیز وسایل نقلیه، مشمول حریم خصوصی نیست. 

با تصویب و اجرای این قانون به نظر می‏رسد جرایمی که در خودرو اتفاق می‏افتد، از جمله جرایم مشهود بوده و مشمول ماده 55 قانون آیین دادرسی کیفری نیست. در عین این‏که باید در نظر داشت قانون، ناظر بر قسمت ‏های آشکار خودرو بوده و آن بخش که بسته و نامکشوف است، مانند داشبورد و صندوق‏ عقب از این قاعده مستثنا است. 

وی در خاتمه خاطرنشان می‏کند: تاکنون مقرراتی تحت عنوان ممنوع ‏الخدمت کردن خودرو یا امکان ممانعت قانونی از نقل و انتقال آن به تصویب نرسیده، اما آنچنان که گفتیم براساس قانون آمران به معروف و ناهیان از منکر، جرم واقع شده در خودرو جرم مشهود محسوب است، مشروط بر آن‏که آنچه به ‏عنوان جرم از آن یاد می‏شود، فعل یا ترک فعلی باشد که در مقررات حاکم برای آن مجازات تعیین شده باشد. 

بنابراین هرگونه رفتاری را نمی‏توان جرم مشهود تلقی کرد. درباره بدحجابی نیز تنها تبصره ماده 638 قانون مجازات اسلامی به آن پرداخته که زنانی را که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عموم ظاهر می‏شوند، مستحق حبس یا جزای نقدی دانسته، حال که خودرو حریم خصوصی محسوب نمی‏شود، می‏توان زنان بد حجاب داخل آن را نیز تحت تعقیب قرار داد. 

با وجود این احوال، بنیان اعتماد اجتماعی بر اساس امنیت نهاده شده و رعایت حرمت و کرامت انسان ایجاب می‏کند که با مقررات کیفری به دیده احتیاط نگریسته شود و مصادیق آن با دقت و احتیاط و آبروداری برگزیده شود که به آن بخش از سرمایه اجتماعی که در گرو امنیت و آرام و قرار انسان تحصیل می‏شود، خدشه ‏ای وارد نیاید. 

حال باید منتظر باشیم و ببینیم آیا خودروهای هنجارشکن، در پارکینگ‏ خانه ‏ها یا در کوچه و خیابان خاک می‏خورند و به فروش نمی‏روند؟ آیا خریدار باید پیش از خرید خودروی مطلوب، از مراجع قضایی استعلام بگیرد و ببیند مبادا خودروی مطلوبش پیشتر ممنوع ‏الفروش بوده و اجازه خرید آن را ندارد؟ نیروی انتظامی برای محقق شدن هدفش، به چه وسایلی توسل خواهد جست؛ اما سوال اصلی اینجاست چگونه جریمه، توقیف خودرو، منع پرداخت عوارض، منع فروش خودرو و محرومیت‏های دیگر می‏خواهد اجرایی می‏شود؟ به‏عنوان مثال اگر یک فرد صاحب ماشین نباشد و بدحجابی او باعث ممنوع ‏الخدمتی خودرو شود، آیا صاحب اصلی آن وسیله نقلیه حقی در این میان ندارد؟ 

طبق صحبت ‏های سخنگوی ناجا، هنجارشکنان زیادی وجود دارند که در سطح شهر در حال تردد هستند. آیا ارجاع پرونده تمام این متخلفان به قوه قضاییه، نتیجه‏ای جز افزایش تعداد بزهکاران در جامعه خواهد داشت؟ و سوال آخر این‏که آیا نیروی انتظامی به صورت کلی، صلاحیت تشخیص بدحجابان و بی‏حجابان، معرفی آنها به مراجع قضایی را دارد؟ اینها پرسش ‏هایی بوده که در ذهن مردم نقش بسته است.

پیش از این پلیس کارت خودروهای هنجارشکن را می‏گرفت و اگر رانندگان، خودرو را برای مدتی معین در پارکینگ توقیف نمی‏کرد، با طرح شکایت علیه مالک آن را ممنوع ‏الفروش و خدمات می‏کرد. حال باید دید طرح جدید چقدر با این مجازات فرق دارد و آیا آن قانون با نام جدید است؟

بلیط هواپیمادیدگاه ها

علی: 1395/1/3110:14:01،
878
75
1-حجاب یک مسئله کاملا شخصیه امیدوارم یک روزی به اون درجه از فرهنگ برسیم که بفهمیم حریم شخصی چیه و به اون احترام بذاریم توی دین هم نماز از حجاب مهمتره ولی نمیشه مردم رو به زور به مسجد ببری حجاب هم مثل همونه هر کی هم خواست حجاب نداشته باشه اون دنیا خودش جواب میده البته اگه مسلمون باشه و به اون دنیا اعتقاد داشته باشه
2-فکر کنم حکومت به جای د خالت توی مسائل شخصی مردم یه مقداری باید به فکر مسائل اساسی مردم باشه مثل اشتغال ، تورم ، کارهای زیر بنایی و ..
پاسخ: 1395/1/3110:31:37،
523
48
کفگیر به ته دیگ خورده میخوان جریمه کنند و هزینه ها رو در بیارن .لطفا با کسانی که در ملا عام در روز روشن مواد مخدر استعمال میکنند برخورد کنید؟
مردم: 1395/1/3110:43:53،
454
39
۳۸ ساله بر راه غلط اجبار اصرار ورزیدید و فقط لجبازی مردم را تحویل گرفتید.چرا بر روش غلط اصرار میکنید؟
پیامبر می فرماید انسان از هر چه منع شود بر آن حریص تر گردد.
طالب: 1395/1/3110:47:35،
65
725
علی جون این حرفها چیه نوشتی
این افراد با بی حجابی خودشون فضای جامعه رو آلوده می کنن . اگر نمی تونن با قانون جامعه کناربیان بهتر از این کشور برن
ایران کشور مسلمانها هست و هر کسی با قوانین اسلام مشکل داره مسلمان نیست
سجاد: 1395/1/3110:47:48،
304
36
یه سوال دارم از اینایی که اینجور میکنن با مردم
شما ها که این همه به مسائل دینی پایند هستید برخورد اینجوری با مردم حق الناس نیست؟؟؟
اون دنیا نباید جواب بد رفتاریتون با این جماعت بدید؟؟؟
نیما: 1395/1/3110:51:54،
222
30
اینا همش بهونه است برای گرفت پول
خلاف کردی؟ اشکال نداره جریمه بده اجازه معامله میدیم!!
مهندس: 1395/1/3110:57:43،
284
36
کشور امارات و ترکیه و خیلی از کشورهای مسلمون دیگه که به معنای واقعی مسلمون هستن، یه نمونش بانک داری اسلامی در امارات، این کشورا مسلمون هستن ولی توشون همه چی آزاده ، بحث حجاب وقتی ازاد کنن فقط و فقط واسه مردم یکماه جالبه و جذابیت داره، بعدش عادی میشه و اون موقس که آماره جرم و جنایت و مزاحمیت نوامیس به صفر میرسه، به قول استاد پرویز پرستویی که میگفت آقا جان بهشت که زورکی نمیشه، هر کس وجدان داشته باشه خودش وقارشو حفظ میکنه .
مسلمان: 1395/1/3111:02:25،
311
38
در،،دین ،،اجباری نیست.،،لا اکراه فی الدین،، سخن آشکاروصریح قرآن کریم
پارسا: 1395/1/3111:03:08،
169
25
یه دونه از این گشتای ارشاد توی الهیه و زعفرانیه و لواسان(سوییس تهران) و سایر مناطق مرفه نشین نیستش
در حالیکه این جور جاها ذره ای به قول خودشون شئونات اسلامی رو رعایت نمیکنن و هر جور بخوان میگردن و کیف دنیا رو میکنن"شاید قضیه چاقو دسته خودشو نمیبره باشه بگذریم"
البته جا داره بگیم بعضیا که در شرایط بسیار عادلانه با بورسهای دولتی تشریف میبرن آمریکا و کانادا هم واقعا در رعایت این اصول و معنویات بسیار کوشا و پایبند هستن


برهان: 1395/1/3111:06:38،
52
304
کوچه و خیابون ملک شخصی افراد نیست که هرکاری خواستن توش انجام بدن از همین رو هیچکس حق نداره به بهانه اینکه حجاب یه مسئله شخصیه هرجوری عشقش کشید بیاد تو منظر جامعه بلکه حتی اگه دین هم نداره بهرحال باید یه سری قیود رو رعایت کنه.
جواب مراد با طالب: 1395/1/3111:12:52،
262
29
اگر کشور اسلامیه فقط چرا مساله حجابش باید پیرو اسلام باشه ، چرا بانکاموم پول ربا میگیرن چرا اختلاس و رشوه تو همه ارگان ها هست چرا....
پاسخ به طالب: 1395/1/3111:16:43،
275
27
شما انگار اشتباه توجیه شدی!!!!
مگه مملکت ارثیه پدری شما و امثال شماست که تعیین کنید اکثریت جامعه چگونه لباس بپوشند و چه کار کنند؟؟
شما و امثال شما که با دیدن چندتا تار مو ایمانتون میلرزه یه فکری به حال خودتون بکنید
امیر: 1395/1/3111:16:46،
184
37
در سوره مبارکه بقره آیه 256 ( لا اکراه فی الدین ... ) گفته شده در دین هیج اجباری نیست ... انسان همانند دیگر مخلوقات مختار است و مجبور آفریده نشده است.خداوند با اعطای عقل و فرستادن رسول، راه هدایت و گمراهی را به بشر نشان داده است و به او گفته است که هر کس راه هدایت را در پیش گیرد به ریسمان محکم الهی دست یافته و در آخرت رستگار خواهد بود و هر کس در راه ضلالت افتد در جاده­ های تاریکی و گمراهی می­ افتد و از اهل دوزخ خواهد بود. .... چرا ما میخواهیم کاسه داغ تر از آش بشیم ؟! هو ارحم الرحمین ... خدایی که تا آخرین لحظه از عمرت گفته من توبه پذیرم خیلی مهربون تر از ایناس... چرا داریم دین اسلام و خدا را بد جلوه میکنیم ؟!... نکنیم به والله درست نیست !!! بذارین مردم خدا رو خودشون احساس کنن والسلام ....
miro: 1395/1/3111:25:05،
122
28
ماشاء الله
هر روز با یک ابتکار جدید وارد می شوند و این یکیشو دیگه ندیده بودیم . . .
جل الخالق
کورش: 1395/1/3111:55:09،
137
24
1-این همه گفتید خواهرم حجابت کجاست
از الان به بعد بعد بگویین : برادر نگاهت کجاست

2-از این عکسها که در بالا آمده بسیار دیدیم
فقط کافیه ببینین که به زور کارت و مدارک اخذ میشه !!!

3-فکر کنم و اگر اشتباه نکنم در هیچ جایی از قرآن نیامده که
با بدحجابها برخورد شود و زندانی شود
و جریمه اخذ گردد . فقط خدا فرموده که به زنان بگویین حجابتان را رعایت کنین . فقط همین آمده
با کتک کسی نماز خون شده ؟؟!!
این قوانین سخت گیری و جریمه گیری مخالف نص صریح قرآن است
هر کسی به روش خودش خدایش را میپرستد و اگر من
یا شما برادر عزیز با دیدن خانومی دلت
به لرزه می افتد بهتره که دلمان را قرص محکم کنیم
ایراد از شماست برادر که با دیدن دختری قش میکنی !!

مثالی بزنم
بستنی به آفتاب میگوید که آفتاب نتاب چون من آب میشوم !!!
آزادی : 1395/1/3112:10:36،
118
27
واژگان جدید در فرهنگ لغات فارسی
ممنوع المعامله
ممنوع الخروج
ممنوع المصاحبه
ممنوع التصویر
ممنوع العروسی
ممنوع الخدمات
amin: 1395/1/3112:25:05،
118
29
دوباره قانونای مسخره.اینام فقط زورشون به مردم میرسه.شما ها اگه میخواین خیلی مملکتتون اسلامی باشه اول برید جلوی دزدی و حق مردمو خوردنو بگیرید بعد بیاین تز برای حجاب بدین.
پوريا: 1395/1/3112:49:35،
114
44
يارانه 3 دهك رو دارند حذف ميكنند كه بعنوان حقوق بدن به اين 7000 دلاور متخصص حجاب شناسي!
ایرانیان طرفدار انسانیت: 1395/1/3113:59:45،
69
28
آقا طالب مشکل از امثال شماست , حجاب نفس خودتان را حفظ و اجرا کنید, ذهنیت و تصور هر چیزی برای اشخاصی که کنترل نفس ندارند میتواند مشکل ساز باشد, فعلا که جرائم بی سابقه در ایران بیداد میکنه, شما فکر اسلامی خود را برای همنوعان زن و مردی که کارتن خواب و در زباله‌ها خوراکی جستجو میکنند بکار بگیرید.
به طالب: 1395/1/3114:14:19،
66
35
آقا جان اتفاقا این شماها هستید که یک اقلیت کوچک هستید و می خواین عقیده خودتون رو به اکثریت تحمیل کنید پس اگر توانایی احترام به عقاید اکثریت رو ندارید شما باید از این کشور برید . آزادی پوشش نظر اکثریت قاطع مردمه دلیل روشنش هم اینه که 38 ساله یا روسری یا توسری جواب نداده و حالا قصذ دارید با 7000 گشت نامحسوس به زور عقیده اقلیت رو بر اکثریت تحمیل کنید.
احمد: 1395/1/3114:15:32،
52
24
جالب اینه بدحجابی رو با حرکات مخاطره آمیز کنار هم گذاشتن ، یعنی از نظر اینا به خطر انداختن جون مردم با بیرون ریختن چند لاخ مو برابره ، خدایا شکرت
یبار نمیگن اقا تو ماشین مردم رو نگاه نکنید ، همونطوری که تو خونه مردم رو نباید نگاه کرد
یه نکته آموزشی هم بگم
طبق رساله مراجع ، نگاه کردن به زنان بی باکی که اگه حتی امر به حجاب بشن ، باز هم رعایت نمیکنن ، از نظر شرعی اشکال نداره
امید: 1395/1/3114:41:02،
69
24
7000 نیروی نامحسوس اگه البته با اضافه کاری و حقوق و ... سر جمع ماهی دو میلیون کمتر دریافتی ندارند به عبارتی یک ماه 14 میلیارد تومان صرف دخالت در حریم شخصی مردم . اما سری به پارک ها بزنید ببینید که فروشندگان مواد مخدر در کمال امنیت به خرید و فروش مواد مخدر مشغول هستند و هیچ کسی نه محسوس و نه نامحسوس باهاشون برخورد نمی کنه.
علی: 1395/1/3117:25:07،
56
31
خدا وکیلی این حسن روحانی چکارس؟؟ اقا دفاع کن از حق مردم دیگه
من: 1395/1/3118:02:50،
46
46
برای همه ی شما ها با این نظراتتون متاسفم درسته کسی رو تو قبر کسی نمیذارند و من هم ادعای ایمان نمی کنم ولی حداقل از خدا میترسم و برای ادم هایی با این اندیشه ها و رفتار ها دلم میسوزه...
بالاخره روز حساب میرسه و خیلیا لنگ میزنند ولی دستشون از دنیا کوتاهه
عليرضا : 1395/1/3118:39:02،
47
31
عقايد اكثريت جامعه ايران رو مي شه از تعداد مثبت و منفي كه روي نظرات هست فهميد .
من حرفي ندارم .
آرمان : 1395/1/3118:47:02،
49
29
داريم يواش يواش به كشور كره ي شمالي ميرسيم از نظر رفاه و خوشبختي...
انگار همه چيزمون درسته فقط همين كشف حجاب تو ماشين باعث عدم پيشرفت كشورمون ميشه...
احساس ميكنم تو قرون وسطي دارم زندگي ميكنم...
پاسخ طالبو: 1395/1/3119:13:06،
57
31
با بد حجابی باعث الودگی فضای جامعه میشن..... با این جملت کلی خندیدم.

عمو جون تو و امثال تو چیکاره این که میخایین بگین ایران مال مسلموناس ؟ هر کی بدش میاد میتونه از ایران بره؟ ایران مال ایرانیه. ملتفتی؟
پاسخ به پاسخ طالبو: 1395/1/3120:42:48،
37
39
عموجان ایران و قاره اسیا و کره زمین و منظومه شمسی و کهکشان راه شیری و تا اخر مال خداست و خدا گفته زمین رو صالحان به ارث می برند و دین نزد خدا اسلام است.شما برو یه جایی پیدا کن که برای خدا نباشه بعد هر کاری خواستی بکن.همچین ایران ایران میکنه انگار ما افغانی هستیم.نه داداش ما مسلمان هستیم و کسی ناراحته بره به کشور هایی که بنده شیطان هستند
reza: 1395/1/3123:23:44،
38
27
یعنی الان فقط مشکلمون حجابه!!!!
تا کی میخاهیم عقب مانده باشیم چرا وقتی دزدان بیت المال هزاران میلیارد بالا میکشن صدامون در نمیاد چرا با مدارک بالا خانه نشین میشیم صدامون درنمیاد هر کسی با هر تیپی شهرونده این مملکته و کسی حق نداره حقوقش را زیر پا بذاره
ولی واقعا مردمان بی فرهنگی هستیم کسی که خوب لباس بپوشه و به خودش برسه چشم دیدنش رو نداریم سریع یه انگی میزنیم!!!
متاسفم که ایرانی هستم
خود خدا: 1395/2/616:52:12،
42
40
من بنده خدا هستم ، و خدا همان موجودی که برای راهیابی به منویات شخصیتان ازش مایه میذارید . در کره زمین مخلوق ارشد خدا یعنی انسان حضور دارد با هر تفکر و هر دینی ، نزد خدا آنی عزیز است که از اندیشه و عقلش استفاده کند .
آی طالب و طالبو وامثالهم ، تروریست یعنی شما ، ایران برای ایرانیست و همه ادیان در آن آزادند ، شما بروید به بهشتی که خود ساختید ، ایران مال اعراب نیست .
چی میگن؟؟؟: 1395/1/3110:16:03،
203
32
خودشونم نمیدونند

هر چقدر سخت گیری کنید امار های خفیف ارایه میشه

هیچوقت با زور مردمو راهنمایی نکنید

والا پیامبران هیچ وقت زور نگفتند و گفتند اگه خدا دوست هستید بسوی خدا

ایران جیب متنو بذار
محسن: 1395/1/3110:50:52،
50
309
پیامبر گفته وظیفه مردم اینه که گوش کنن

این خانمها نباید با بی حجابی خودشون ساختار جامعه رو بهم بریزن

من که این بی حجابهارو تو خیابون می بینم ، خونم بجوش میاد یعنی انقلاب شد که اینطوری بشه ؟

خانم بدون روسری و حجاب تو ماشین رانندگی می کنه ! تازه آرایش هم کرده
اصلا چرا زنان با آرایش میان تو خیابون؟ این بود نتیجه انقلاب ؟
قرمه: 1395/1/3111:09:14،
90
28
آقای ظریف نباید فقط به آمریکا میگفته که هیچ وقت یه ایرانی رو تهدید نکنید. با تهدید عصر حجری و متحجری راه به جایی نمی برید . خصوصا در مورد ایرانی ها
امیر: 1395/1/3111:29:28،
99
29
محسن جان هر کسی را توی گور خودش میذارن ... پذیرش دین حق الله ... اما خیانت به اموال مردم ... دروغ تهمت چشم ناپاک به انسانها و ... حق الناس ... اگر کمی در دین دقت کنی خدا میگه من تا آخرین لحظه توبه پذیرم ( هو ارحم الرحمین ) ولی حق الناس را کاری نمی تونم بکنم و حق الناس رو بالاتر حق الله قرار داده ... کاش سعی کنیم خودمون انسان باشیم و خق الناس رو رعایت کنیم ... و از خدا و دین هیولا نسازیم ... !!!! به امید اینکه قیامت برپا شه و چهره واقعی انسانهایی که به ظاهر خوب بودن و در باطن پلید و انسانهای که در ظاهر کافر بودن و در باطن فرشته رو شود ( الهی امین )
فرزاد: 1395/1/3111:49:59،
125
36
آقا فرزاد شما زمان انقلاب نبودی.
مگه مردم انقلاب کردند که حجاب زوری بذارند؟
اصلا برای حجاب و این جور چیزها انقلاب شد؟
اصلا برای آرایش کردن و نکردن انقلاب شد؟
اصلا شما میدونی برای چی انقلاب شد؟
اونایی که این حرفها رو بهت یاد دادند خواستن اغفالت کنند!
علی: 1395/1/3114:37:48،
75
28
آقای محسن صد در صد سنت به پیش از انقلاب قد نمی ده مردم می خواستن یک نفر برای همه کشور تصمیم نگیره ، می خواستن همه در برابر قانون یکسان باشند و همه به مردم پاسخگو باشند حالا به اینا که نرسیدیم هیچ کلی آزادی های دیگه و رفاه اقتصادی و جایگاه بین المللی و منطقه ای هم که داشتیم از دست دادیم.
ابوالفضل: 1395/1/3110:16:45،
105
172
بدحجابی زمان و مکان نباید بشناسه باید باهاشون برخورد بشه .پس چرا موقع انتخابات هزار بار همین بدحجاب ها را نشون میدید که دارن رای میدن
حمید: 1395/1/3110:55:42،
63
41
من و 9 نفر دیگه از دوستام اشتباهی مثبت دادیم!!!!
.: 1395/1/3111:09:25،
75
30
دقيقا برعكسش درسته . حجاب و مسائل عقيدتي بر اساس انتخاب هر فرد است و با زور اسلحه دوزار هم ارزش نداره . سوال درست اينه كه در حالي كه در انتخابات برخورد درستي با اين قضيه صورت ميگيره چرا در ساير مواقع شاهد اين برخوردهاي غلط هستيم.
نت: 1395/1/3119:04:37،
32
48
دوستان اسم این کشور جمهوری اسلامی ایران هست و قوانین مطابق با دین اجرا میشه.هر کس از اجرای احکامی که خدا بنا کرده ناراحت هست میتونه بره خارج از کشور تو خیابون لخت مادرزاد بگرده.
ایرانی: 1395/1/3119:35:23،
39
30
این چه جمهوری ایه که رئیس جمهور توش هیچکاره است؟ ،و چه جور اسلامی ایه که بعضی ها از گزند قانون شرع که سنگش رو به سینه میزنن مصون هستن حالا هر کاری که دلشون بخواد بکنن؟، لطفا مزاح نکنید چون دم خروسه بد جوری پیداست! :)
جواب نت: 1395/2/122:57:15،
26
22
۱- نت عزیزم این که اسم این کشور چیه و چی باید باشه رو اگه مردید بزارید به همه پرسی آزاد تا بیبینید
۲- خداوکیلی من از اسلام مظلوم‌تر ندیدم تو این کشور! انگار یه عده تیشه گرفتن و دارن به ریشه اون میزنند. من فکر کنم با این حرکات نسلهای آینده این کشور دیکه اعتقادی به اسلام که هیچ، به هیچ دینی نخواهند داشت
امید: 1395/1/3110:18:46،
185
30
ن به اون تبلیغات ک اقا ترکیه دبی نرید همین ایران خیلی،هم بهشت هست
ن به این بگیر ببند ها برای یک وجب عقب جلو شدن حجاب یا چهارتا کلمه حرف تو دور دور
پیست ک نداریم،جای برای شادی و دنس هم ک نداریم،خیابون پارک هم ک نداریم
خب معلومه یارو با دوملیون میره ترکیه ازادی رو میخره پنج ملیون هم خرج میکنه،ارز مملکت هم به باد میره بعد دولت برای جبرانش به اون بدبخت بیچاره ها و یارانه فشار میاره
از اون طرف تمام توریست ها از ترس بگیر ببند ها نمیان ک حداقل جبران بشه
ليلا: 1395/1/3110:20:37،
124
35
هردم از اين باغ بري مي رسد..
محمد: 1395/1/3110:21:25،
176
31
الان دیگه همه چیز تو این مملکت حله فقط مونده حجاب ؟اصل کاری هارو نمیرسن گیر دادن به اینجور چیزا

امین: 1395/1/3111:13:30،
86
27
اخه عزیزم اینا نمیتونن به کارهای اصلی برسن میخوان با این مسائل مردمو سرگرم کنن
خسرو پرویز: 1395/1/3110:22:14،
59
18
نمیدونم چرا هر قانون تازه یی که تصویب میشه رنگ و بوی کمونیستی دارد
ایران را میخواهید شوروی کنید؟
بهزاد: 1395/1/3110:24:53،
80
38
با این مسخره بازی ها رونق معامله خودروهای دست دوم از بین نمیره و باعث نمیشه که مردم برن صفر بخرن!
star: 1395/1/3110:27:15،
108
39
کلاً قانون یا تبصره ای تو این سی و اندی سال تصویب کردین که هدفی جز اذیت و آزار مردم داشته باشه؟؟!!!
hamed: 1395/1/3110:27:24،
66
28
من برم راهیان نور.شاید برنگردم
امیدوار: 1395/1/3110:28:00،
125
33
هر روز که میگذره بیشتر غصه میخورم که چرا زمانی که فرصت و موقعیتش بود از این کشور نرفتم!!
ایران تنها کشوری که وقتی به گذشته اش نگاه میکنی فکر میکنی آینده اس!!
کوروش: 1395/1/3110:28:48،
82
28
تعریف جهانی حریم شخصی چیست؟؟؟!
فلفل: 1395/1/3110:30:49،
94
23
اقا بهشت كه زوركي نميشه
برهان: 1395/1/3111:07:28،
36
136
بهشت زورکی نمیشه اما ما هم نمیخوایم بخاطر شماها زورکی جهنمی بشیم!!
22 میلیون نفر: 1395/1/3111:42:14،
87
29
آقا برهان مگه مردم ضامن بهشت رفتن یا جهنم رفتن شما هستند؟!
اگه قرار باشه همه دنیا اصلاح بشند و اونطوری باشند که تو میخوایی که خدایی نکرده خطایی نکنی این چه بهشت رفتنیه؟!
مسلمونا یاری کنید که این میخواد بهشت بره.
زندگیتون رو با ایشون تنظیم کنید که این میخواد بهشت بره!
مگه خدا به خاطر دیگران کسی رو زورکی به جهنم میفرسته؟!
خودت رو در محیط آلوده حفظ کن گناه نکن برو بهشت نرو جهنم؟ پس مسلمونهای کشورهای دیگه چه کار میکنند؟!
رضا: 1395/1/3110:33:28،
42
186
طرف عقده اینو داره تو ماشین حریم شخصی داشته باشه حریم شخصی میخوای برو تو خونت بعضی دوست دارد بی حیایی رو یا بهتر بگم بی غیرتی رو
شیما: 1395/1/3111:21:53،
114
23
شما حق نداری تعصب کاذبتو به دیگران نشون بدی

حجاب دوست داری خوووو حجاب کن به دیگران چه کار داریخیلی ها دوست ندارن حجاب داشته باشن


اصن دلشون میخواد برن جهنم


والا


همه که نباس برن بهشت


اگر این طور بود که جهنم ساخته نمیشد
والابهنام : 1395/1/3111:44:51،
70
23
خونه که خود بخود حریم شخصی هست!
تکلیف حریم شخصی افراد تو جامعه چی میشه؟
یعنی هرکس از در خونه بیرون میاد خودش رو باید تو خونه جا بذاره ببینه بیرون شما چه اوامری داری خودش رو مطابق اوامر شما تنظیم کنه؟
شما میتونی بری به یکی از این جزایر کوچک و خالی از سکنه وسط اقیانوس آرام یا اطلس اونجا نه بی حجابی هست نه اصلا آدمی هست بعد اونجا برای خودت حکومت تک نفره راه بندازی!
جهنم هم نمیری بهشتت هم تضمینه!
matin: 1395/1/3110:36:33،
45
35
هرکی از این متن نتیجه گرفت ماراهم در جریان قرار بده ....
رضا: 1395/1/3110:36:59،
101
32
مزاحمت نوامیس بحثش جداست ، حجاب بحثش جداست همه چیو باهم تداخل ندید .. به نظر من با مزاحمت نوامیس باید جدی برخورد بشه اما اینکه نزاریم هر انسانی هر جور که خودش دوست داره زندگی کنه واقعا مخالفم ... در ضمن خواهشا این طرح هارو قبل انتخابات بزارید اگه واقعا طرح های درستیه ...؛؛؛
تجربه: 1395/1/3110:37:33،
107
35
چقدر پول و سرمایه های مملکت هدر میدین،37 ساله دارین رو حجاب اجباری کار میکنین و جز صرف وقت وسرمایه چیزی عایدتان نشده !!!استخدام 7000 نفر برای حجاب واقعا درسته!!؟ اونوقت جوانان تحصیلکرده و فعال باید بیکار باشند !! تاسف برانگیزه
امیر: 1395/1/3110:37:48،
77
27
یه مدت حجاب رو آزاد بزارن ببینید مردم از حجاب چقدر زده شدن توی فرودگاه امام هنوز هواپیما داخل خاک ایران هستش همه روسری ها رو درمیارن این بود آرمان های امام ؟!
محمد حسین: 1395/1/3110:39:17،
45
168
حجاب در انظار عموم اصلا شخصی نیست!!!!
بی حجابی و بد حجابی باعث خیلی از گناه ها میشه... به فساد کشیده شدن خیلی از جوونا . آمار بیشتر طلاق و ....
دیگه دانشگاه های آلمان و فرانسه هم متوجه تاثیر مخرب بد حجابی دانشجوهاشون شدن و یه سری قوانینی رو تو محیط دانشگاه وضع کردن
متسفانه سریال های ماهواره هایی قبح خیلی از چیزا رو برداشتن مثل هم نشینی گرم و صمیمانه با نامحرم . رابطه نامشروع . بد حجابی و .... و متاسفانه خودومون هم در امر حجاب خیلی فرهنگ سازی نکردیم
حجاب مصونیت است نه محدودیت
شیما: 1395/1/3111:44:33،
64
37
شما خووو حجاب کن به بقیه کاری نداشته باش
محمد حسین: 1395/1/3112:32:36،
31
65
خب همینجور که با حجاب و پوشش کامل میشه تاثیر مثبت کذاشت
از اون طرف بد حجابی هم تاثیر منفی میذاره

همه عزیزان به این سوال جواب بدن که بد حجابی چه تاثیر مثبتی داره ؟؟
کامران: 1395/1/3113:47:02،
67
37
استاد معزز لطفا بفرمایید، کدام دانشگاه به تاثیر مخرب بدحجابی پی برده؟
یاد این مثل افتادم
کافر همه را به کیش خود پندارد...
امین: 1395/1/3115:50:59،
52
26
توی مسلمون که با یه موی دختر مردم از را به در میشی پس خودتو مسخره کردی جوون.
حجاب به چشمه نه به لباس.در ضمن کسی نمیگه مردم بیان تو خیابون لخت بگردن ولی کسیم حق نداره از اینکه یه دختری دوس داره باد از لای موهاش رد شه به زور جلوشو بگیره.شما برو ترکیه یا همین لبنان خودمون که سنگشو به سینه میزنید همه میان بیرون و با موی باز و با استین کوتاه میان اما حتی تو خود ترکیه به جز جاهایی که برای مراسم و عروسی هستش ارایشی نمیبینی.یه شلوار لی با یه پیرهن ساده و موی باز که اکثر مردم تو اروپا هم همینجوری میگردن.وقتی یه چیز ساده رو محدود کنی فساد ریشه میزنه به همه ی جامعه.مطمئن باش تا وقتی نفس انسان درست نباشه و ذات انسان بد باشه حتی به زن های چادر هم رحم نمیکنه.گیر جماعتی افتادیک که فکر میکنند خدا غیر از انها هیچکس دیگه ای رو هدایت نکرده.جای 70 ملیون نفر بهشته جای 6 ملیاردو خورده ای نفر جهنم.کمی تفکر!!!
tomi: 1395/1/3110:39:34،
42
29
اگه بیمارستان جزو حریم خصوصی نیست ،پس مراجعین به بیمارستان، هر زمانی که خواستند میتونن رفت و امد کنن و کسی نباید جلوشونو بگیره.
قادر : 1395/1/3110:40:43،
90
34
شما به من بگین الان تو این عکس بدبخت کجا بی حجابه ... حتما اینا حجاب رو فقط چادر میدونن ... حجاب باید اختیاری باشه نه اجباری
یه نفر: 1395/1/3112:52:22،
59
30
حجاب در ایران ... یعنی زنها سیاه بپوشند و کثیف و شلخته تو خیابونها بیاند .. این خانم چون قرمز پوشیده ... رنگ تیره در اسلام مکروه است ... نشانه بی حجابی و بی دینی و هزار انگ دیگر است
شعله: 1395/1/3110:49:55،
92
35
حجاب باس اختیاری باشه
حجاب اجبار جامعه رو به فساد میکشونه
در تمام کشورهای اسلامی حجاب اختیاری هست به جز ایران

البته طالبان هم رو حجاب سخت گیرن
بی حجابی به مراتب خیلی بهتر از با بدحجابی هست
امیدوارم مسولان ذیل ربط تعصبات کاذب رو دور بریزن و کمی به روز شن


آزادی ای آرزوی گمشده
علی: 1395/1/3110:51:01،
97
28
خیلی همه چیز این مملکت درسته ، 7000 نفر مامور مخفی گذاشتین ، این همه پلیس این همه هزینه که دو تا بی روسری بگیرین!
جمع کنین بابا
پوريا: 1395/1/3112:38:10،
60
27
اين 7000 نفر رو بذارند مواظب بيت المال باشند تا امثال بابك زنجاني ها رو قبل از انتقال پول اختلاس افشا كنند نه بعد از مرگ سهراب!
ایرانی: 1395/1/3110:51:23،
79
22
کاملا درسته!، خونه هم جزو حریم شخصی نیست و میشه بدون اجازه برای جمع آوری دیش واردش شد تا مردم به سمت بهشت هدایت شوند و آن عده متخلف لجوج معاند هم قدر جهنم را بدانند!، من نمیدونم دلیل دشمنی ایران اسلامی با طالبان و داعش چیه؟، آخه چه دشمنی و اختلافی میتونه بینشون وجود داشته باشه؟، مسلمانان کاملا مانند هم هستند و باید اختلافات خیلی کوچک رو کنار بگذارند هرچند بینشون هیچ اختلافی نیست!
حمید: 1395/1/3110:53:51،
66
30
متأسفم بر این بی قانونی!!!!
به استناد کدامین قانون چنین حرفی میزنن؟؟!!!
چرا نفرت مردم را دو چندان میکنید
ایرانی: 1395/1/3118:34:41،
38
20
کلا کشور ما صدها نهاد قانون گذاری انتصابی داره و تنها کسی که قدرت نداره رییس جمهور منتخب مردمه .
فاروق: 1395/1/3110:54:43،
72
22
بعد میخوان ایجوری توریست هم بیاد ایران
شايان: 1395/1/3110:56:06،
60
26
به نظر من رويه پليس براي به كار گيري اين 7000 نفر درست نيست و مشكل و تنش بين مردم و اين افراد ايجاد خواهد كرد. و همچنين مصداق و حد رعايت حجاب در قانون مشخص نگرديده است.
یاهو: 1395/1/3110:56:08،
69
38
برخورد با حجاب پوششی است برای کنترل هر چه بیشتر آزادی بیان و امنیتی کردن فضای جامعه !
محمد: 1395/1/3110:59:42،
71
25
تمام مشگلات مملکت الان حل شده ،بیکاری ، تورم ،گرونی و....
الان فقط بد حجابی شده مشگل اصلی این کشور!!!
امید: 1395/1/3118:38:10،
48
22
38 ساله قرار نیست مشکلی حل بشه بلکه باید مشکلی به مشکلات قبل اضافه بشه.
رضا: 1395/1/3111:00:08،
40
81
هر مملكتي قانون خودشو داره. ايران به هر دليلي اينجوريه الان. ما بايد تابع قانون اون كشور باشيم البته بگم خيلي ها قوانين را رعايت نميكنن در تمام مسائل. خلاصه اينجا ايران است. بلاخره بايد فرق داشته باشه با اوروپا و امريكا. اگر فرق نداشت مهاجرت وجود نداشت. فرار مغز نبود و ...........
هیوا: 1395/1/3111:21:51،
69
24
خداوند فرمودن لااکراه فی دین /در دین هیچ اجباری نیست.الان با این وضع اگه بیایید یه امار دقیق بدن فساد تو ایران بیشتره تا اروپا
حمید۱۷: 1395/1/3113:03:35،
53
32
البته این حرف که میگن هرکسی باید تابع قوانین کشورش باشه رو الان درست کردن وگرنه چرا قبلا تابع قوانین کشورشون نبودنو اونو تغییر دادن
cyrus: 1395/1/3111:27:19،
58
32
خوبه من فکر کردم با موشک میزنن خودرو رو ... خدارو شکر : دی
رضا: 1395/1/3111:27:40،
49
29
اگر راست میگید برید بساطی جکر وجوجه خیابون مطهری روجمع کنید که از ساعت یک نصفه شب نرسیده به اتوبان مدرس بساط میکنن تا ساعت 4 صبح معلوم هم نیست در کنارش چه کارهائی میکنن
یک مشت جون هم مشتریشونن
راستی پلیس اون موقع شب کجاست ؟
مگر کاسبی اونوقت شب مجازه ؟ زیر پوست شب تهران چه خبره .
محمد: 1395/1/3112:31:45،
45
29
ادم خوبه چشم دیدن نون دراوردن چند تا از هموطناشم داشته باشه
هادی: 1395/1/3111:57:15،
77
30
این داستان خیلی جالبه تا آخر بخوونید که درد امروز ماست.

شوهری بود که کار نمیکرد به زن و بچه هاش خرجی نمیداد اصلا به امور زندگی و معیشت و دیگر نیازهای اونها توجه نداشت و هر چندروز یکبار هم زنش رو زیر باد کتک میگرفت.
اون زن جونش به لب میاد میره پیش قاضی شکایت که آقای قاضی شوهرم هیچ کاری که برای من و بچه نمیکنه هیچ و من رو کتک هم میزنه قاضی دستور میده مرد رو میارن بهش میگه مرد حسابی تو که کار نمی کنی خرجی هم نمیدی دیگه چرا این زن بدبخت رو کتک میزنی؟!

شوهر میگه آقای قاضی من که هیچ کاری برای خانواده و این زن نمیکنم خب اگه هر چند روز یکبار کتکش هم نزنم از کجا معلوم میشه من شوهر اینم؟!!!!
حالا این جریان حکومت ماست کاری که برای مردم انجام نمیشه اگه همین کارها رو هم نکنه از کجا معلوم حکومت ماست؟!
ایران جیب خواهشا سانسور نکن دیگه به استخوون رسیده!
ناشناس: 1395/1/3112:05:56،
61
32
چرا اینا روز به روز به عصر حجر نزدیکتر میشن ؟؟؟؟؟؟

بچه ها ما داریم به کدوم سمت میریم ؟؟؟؟؟؟؟؟
کامران: 1395/1/3113:48:39،
52
28
به خاطر علاقه زیاد نیروی انتظامی به مردم است.
به زور میبرند به بهشت
اگر نخواستی بری با کتک و شلاق بهشت خواهی رفت
امیر: 1395/1/3112:09:28،
40
59
اینکه بگیم بی حجابی تاثیری روی دیگران نداره واقعا منطقی نیست.درسته مشکلات بسیار زیاده دیگه ای در کشور داریم اما بالاخره برخورد لازمه.اگر درست فکر کنیم بی حجابی واقعا تاثیر بدی روی مردان و حتی زنها ی جامعهدداره
....: 1395/1/3112:42:25،
51
27
عزیز من این راهش نیست باید فرهنگ سازی درست بشه و یک پوشش مطلوب که اکثریت اقشار مختلف جامعه اون رو به عنوان پوشش قبول کننن.اما این پوششی که اینا میگن افراط گونه هستش
majid: 1395/1/3112:21:20،
62
35
من میخوام حرف بعضی هارو به خودشون برگردونم ....عزیزانی که دنبال حجاب هستید اگه ناراحتید برید یه کشور کاملا اسلامی زندگی کنید چون شما در آینده در اکثریت قرار ندارید ....آخه یکم به کشورهایی مانند مالزی نگاه کنید ...آخه مگه به خاطر اسلام انقلاب شد یکم برید تاریخ رو درست از اول بخونید.....برید تاریخ حکومت کلیساهارو تو اروپا مطالعه کنید و چرا قدرت رو از کلیسا ها گرفتن و اگه الان قدرت داشتن چی میشد...مگه دین اسلام فقط شیعه هستش اصلا اولین مذهب اسلام در ایران که وارد شد شیعه بوده و.....
یه نفر: 1395/1/3112:32:18،
64
40
اگر حجاب اجباری خوبه ... چرا آقازاده ها یه پاشون تو لندن و یه پاشون تو پاریس ! ؟ خب بمونند اینجا حجاب اجباری واسه خودشون ... اقامت رو راحت کنند واسه ما
علي محمد : 1395/1/3112:46:43،
35
27
اينا ديدن نداشتن حجاب مربوط به طبقه روشن فكراست و اغلب پول دار هستن و خودروهاي خوب سوار ميشن ، زوم كردن رو اين قضيه ملت رو تركه كنن .
محمد: 1395/1/3112:56:43،
53
22
خیلی جالبه میبینی یارو داره با قمه همدیگر رو سلاخی میکننن اونوقت پلیس مثل بوق مونده داره نگاه میکنه و دخالت نمیکنه وقتی خوب همدیگرو ترکوندن اون موقع جسدشون رو جمع میکنه ولی چون زورش به مردم میرسه به اونا گیر میده
اح: 1395/1/3113:04:07،
35
79
جریمه حجاب بایدازهمه چیزها بیشترباشه.حتی ازتصادف منجربه فوت وفرار.
علی: 1395/1/3118:30:32،
41
27
جریمه تحجر و عقب ماندگی چی ؟!!!!!!
علی : 1395/1/3113:05:53،
35
27
یعنی الان این خان راننده توعکس بی حجابه؟ مانتوش که توماشین دیده نمیشه؟
محسن: 1395/1/3113:19:32،
64
29
به شتر گفتن پشتت کجه(کوهانت)
گفت آخه کجام صافه
کجای این مملکت ایراد نداره فقط موندم چرا نمیپاشه
رضا : 1395/1/3113:27:56،
51
31
اقای ظریف شما که به خارجی ها میگید هیچ وقت یه ایرانی رو تهدید نکنید پس چرا هر روز به هر عنوانی خودتون ایرانی ها رو تهدید میکنید
كورش كبير: 1395/1/3113:34:58،
65
28
بعنوان يك إيراني خجالت ميكشم وقتي ميبينم توريستهاي خارجي وحتي سياستمداران زن خارجي مثل فدريكا موكريني وقتي به ايران ميايند بايد روسري بندازن رو سرشون.كدوم كشور تو دنيا اينجوريه حتي افغانستان هم اينجور نيست مردم دنيا راجع به ما جي فكر ميكنند در كشورهاي عربي كه اسلام رو به ما دادند هم اينجوري نيست
امیر: 1395/1/3113:49:20،
41
34
ای بابا، اون بی پدر و مادری که با صدای نا هنجار ضبطش، دو بعد از ظهر یا دو بعد نیمه شب، خوابو استراحتو برای همه تا شعاع هفت کیلومتریه خودش حروم می کنه، اصلا هنجار شکن نیست؟ واقعا متاسفم. منم از بدحجابی بدم میاد ولی اولویت با این روانی هاست که حرف تو کلشون نمیره هزار دفعه هم که نصیحتشون می کنی انگار با دیوار داری حرف می زنی
افلاطون: 1395/1/3114:17:20،
45
30
ممنوع الخدمت!!!!!!!!!!!!!!!
بابا بزنین همه دخترارو بکشین خلاص!!
بچه هم میریم از چین میاریم، ایران خودرو و سایپا هم پیش فروشش میکنن!!
جواب مسلمان: 1395/1/3114:29:35،
27
48
لااکراه فی الدین در اصول دین است نه فروع دین.
پس تفسیر به رأی نکن
امیر: 1395/1/3118:29:46،
43
24
حالا کی گفته شما اکثریت هستید که اینقدر ادعا دارید؟ تازه در جوامع پیشرفته حق و حقوق اقلیت ها هم محفوظه اگه اینجوری بود که آوارگان سوری راهی اروپا نمی شدن راهی عربستان می شدن.
حبیبی: 1395/1/3114:31:26،
37
32
بزن باران
بهزاد تحریم: 1395/1/3114:38:31،
51
28
دیوونه خونه ای شده اینجا. بازهم فصل گرما و این مسخره بازیا. یعنی اقتدار نیروی انتظامی رو در برخورد با یه خانم بیچاره که به زعم آقایون بد حجابه رو به وضوح میشه دید. به این میگن ایجاد امنیت در جامعه. حالا اگه جلو چشم مردم با قمه بیافتن به جون هم اصلاً پلیسا پیداشون نیست، ولی خدا نکنه یه تارمویی پیدا بشه، صدتا مأمور از جان گذشته آماده برخورد با اون هنجار شکن هستند. خداوند بهشون عزت بدهد.
جعفر: 1395/1/3114:40:26،
52
23
بابا جمع كنيد اين بساط رو به قول اقاى روحانى بعضى ها دچارتوهم شدن مدام غصه دين واخرت مردم رو ميخورند با با طرف دلش نمى خواد بره بهشت به شما چه مربوط بريد يه فكرى به حال غارت بيت المال بكنيد
جواب جواب مسلمان: 1395/1/3115:00:19،
41
27
هم توي اصول و هم توي فروع...
اميدوارم كه راضي شده باشي!
توي هر دوتا زحمت كشيدم برات
مهاجر: 1395/1/3115:40:15،
53
22
ایران هم داره کره شمالی میشه........
امیر: 1395/1/3115:42:44،
47
31
کسانی که دم از دین و حجاب می زنن به این مورد توجه کنن که 90% کشور های مسامان حجاب آزاد دارن ولی مشکلی ندارن یا اگه حجاب مشکلی داشت کشور هایی که به اصطلاح بعضی دوستان فکر می کنن که خوشبختن ولی بد بختن ولی این همه پیشرفت کردن در ضمن برادر به اصطلاح مسلمان که حیف واژه مسلمان برا بعضی ها اگه مسلمون واقعی هستی اگر دیدی کسی گناه کرده تویی که ادعا داری پاکی و مسلمونی باید جلو هوستو بگیری همون طور که در 90% کشور های مسلمان مردان اینکارو می کنن در ضمن تو اگه غیرت داری که کسی محرمتو نیگا نکونه تو هم نباید نگاه کنی!!!!!
حبيب: 1395/1/3115:58:03،
39
25
واقعا سرگرد مملكت (توي عكس) كارش اينه كه جلوي يه خانوم كه روسريش حالا 10 سانت عقبه رو بگيره و حقوق مليوني از بيت المال بگيره من چون ماليات ميدم اصلا راضي نيستم
امیر : 1395/1/3115:59:59،
43
27
بهشت زورکی تا جبران کمبود بودجه؟؟؟

در سرتاسر ایران 2500 تا محیطبان محیط زیست نداریم.
اونوقت 7000 نفر فقط تو تهران بخاطر هیزی باید حقوق بگیرند.

نفری 500 تومن هم بگیره ماهی 3.5 میلیارد تومنه!
همین 3.5 میلیارد تومن تو یک سال فقط را جمع میکنه!
بین الملل: 1395/1/3118:48:23،
43
25
از تعداد آرای مثبت و منفی معلومه که هنجار و ناهنجار چیه ...
ببینید که تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم ...
یوسف: 1395/1/3121:38:30،
32
23
تنها کشوری که تو دنیا حجاب اجباریه ایرانه این چه برداشت غلطیه که یکسری اقلیت فکر می کنن از همه دنیا بهتر می دونن و با زور می خواهند همه رو وادار به کار خودشون بکنن.
به نقل از امام علی (ع) یکی از عوامل عقب ماندگی مسلمانان در اولویت قرار دادن مسايل کم اهمیت تره و کم اهمیت دادن به مسایل مهمتره این همه دزدی تو این مملکت انجام می شه مشکلی نیست ولی اگه یه تار موی کسی بیرون بیفته نظام به خطر می افته.
آخه واقعا زور داره که این همه توجه و نیرو صرف یه همچین مسله کم اهمیتی بشه
بهزاد تحریم: 1395/2/109:42:13،
34
32
چون اینجا ایرانه.
پاسخ به طالبو: 1395/2/113:20:53،
33
22
این شما هستید که باید از ایران برید میتونید برید در منطقه داعش زندگی کنید اونجا همه نقاب هم دارند
IRAN: 1395/2/114:57:41،
34
20
سوریه هم یه کشور اسلامیه.برو نوع حجابش رو ببین .کشوری که ما به خاطرش شهید میدیم.

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار