کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بازگشت احمدی‌نژاد فضای سیاسی و اقتصادی را تغییر می‌دهد؟

کدخبر:۲۱۱۳۴دوشنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳:۴۷۱۰۸۹۸ بازدید

روسای جمهور فعلی و سابق کشورمان سال نو را با سفر به جنوب کشور آغاز کردند، حسن روحانی به کیش رفت و محمود احمدی‌نژاد به ...
بازگشت احمدی‌نژاد فضای سیاسی و اقتصادی را تغییر می‌دهد؟

روسای جمهور فعلی و سابق کشورمان سال نو را با سفر به جنوب کشور آغاز کردند، حسن روحانی به کیش رفت و محمود احمدی‌نژاد به شلمچه. جایی که یک نفر با این جمله از او استقبال کرد: "به کیش حزب‌الله خوش آمدی آقای دکتر!"

محمود احمدی‌نژاد برای شرکت در برنامه‌های "راهیان نور" در بزرگداشت شهدای 8 سال دفاع مقدس به خوزستان رفته بود و برخلاف محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، که با شعار معترضان سخنرانی‌اش را نیمه‌کاره گذاشت، از رئیس جمهور سابق استقبال گرمی شد.

احمدی‌نژاد در سخنرانی‌اش درباره عقب‌نشینی از شعارهای انقلابی و خوشبینی به قدرت‌های غربی هشدار داد و به کنایه گفت: "به مناطق عملیاتی آمده‌ایم تا آثار دوستی و خیرخواهی استکبار با ملت ایران را مشاهده کنیم. آمده‌ایم تا ببینیم استکبار چگونه ملت ایران را با بمب‌ها و اسلحه‌ها مورد مهربانی قرار داد."

در فیلم‌هایی که از سفر محمود احمدی‌نژاد منتشر شده جمعیت شعار می‌دهد: "به عشق هر چی مرده/احمدی برمی‌گرده".


1m5fytzzjzo4e1n11kcd.jpg

'یارانه 250 هزار تومانی'

سایت انتخاب روز 8 فروردین مطلب تاییدنشده‌ای منتشر کرد که شاید دوستداران بازگشت رئیس‌جمهور سابق را خوشحال کند.

این وبسایت مدعی شد دکتر احمدی‌نژاد قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 96 را دارد و نزدیکان او با تمرکز بر "ایجاد دوقطبی فقیر و غنی به عنوان ایده اصلی انتخابات" امیدوارند با "شعار یارانه 250 هزارتومانی" رای طبقات محروم را جذب کنند.

کمی بعد باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از "منابع آگاه" در دفتر محمود احمدی‌نژاد شایعه حضور او در انتخابات ریاست جمهوری را "شانتاژ خبری" خواند.

با این حال بعضی رسانه‌های ایرانی همچنان معتقدند که آقای احمدی‌نژاد و نزدیکانش برای نقش‌آفرینی بیشتر در سیاست ایران برنامه دارند.

از جمله خبرآنلاین روز شنبه نوشت: "سفرهای استانی و وعده‌های سیاسی گاه و بیگاه احمدی‌نژاد از یک سو و تحرکات و اظهارات انتخاباتی این طیف از نزدیکان وی از سوی دیگر، چیزی جز تدارک‌ جریان احمدی‌نژاد برای بازگشت به سیاست را به ذهن متبادر نمی‌سازد."

آقای احمدی‌نژاد 20 اسفند در یک سخنرانی در ورامین گفت: "خیال کردند که بساطی درست کنند و چیزی رد و بدل کنند و پشت تریبون‌ها قیافه فاتح بگیرند کار تمام شده است... افرادی این صحبت‌ها را افراطی‌گری و تندروی می‌دانند." برخی رسانه‌ها این گفته‌ها را حمله به توافق هسته‌ای تلقی کردند.

به غیر از سخنرانی سه هفته پیش ورامین و سفر اخیر به شلمچه، قرار است دکتر احمدی‌نژاد پنجشنبه هفته جاری هم در آمل سخنرانی کند. از آنجایی که رئیس جمهور سابق در دو سال اخیر عمدتا بی سر و صدا بود و به گفته مرتضی نبوی حتی در جلسات مجمع تشخیص "هیچ گونه اظهار نظری" نمی‌کرد، سه سخنرانی در کمتر از یک ماه برای برخی نشانه قصد او برای بازگشت به قدرت است.

انتخاب و خبرآنلاین می‌گویند "شوک" اصولگرایان در انتخابات مجلس و خبرگان در سال 1394 فرصتی برای نزدیکان محمود احمدی‌نژاد است که خود را مطرح کنند.

آن طور که امیر محبیان به اعتماد گفته با شکافی که در انتخابات اخیر میان اصولگرایان پدید آمد "جریان اصولگرایی دیگر جریان فراگیر وسیعی که همه گروه‌ها را در خود دارد نبود."

اگرچه احتمالا اکثریت کرسی‌های مجلس از آن اصولگرایان است اما گروهی از آنها، به محوریت علی لاریجانی، با اعتدال‌گرایان و اصلا‌ح‌طلبان ائتلاف کردند و گروهی دیگر، به محوریت غلامعلی حداد عادل، ائتلافی را تشکیل دادند که به عقیده امیر محبیان "این تصور را ایجاد کرد که جریان تندخویی است."

همان قدر که برای بدنه "حزب‌اللهی" طرفدار اصولگرایان ائتلاف با اصلاح‌طلبان قابل پذیرش نیست، "ایجاد تصور تندخویی" هم به جریانی که برای رسیدن به مقام‌هایی چون ریاست جمهوری به رای مردم نیاز دارد، ضربه می‌زند.

احمدی‌نژاد و سیاست دوقطبی

آیا دکتر احمدی‌نژاد، که خود مسبب اختلافات عمیقی در بالاترین سطح کشورمان بوده، می‌تواند هم بدنه اصلی اصولگرایان را جذب کند و هم شعارهای اصولگرایانه را به شکلی جذاب برای طیف عمومی‌تری از مردم بیان کند؟

روح الله حسینیان می‌گوید در میان چهره‌های موجود اصولگرا، محمود احمدی‌نژاد تنها کسی است که این توانایی را دارد، چرا که هم "برنامه دارد، هم تجربه دارد و هم می‌تواند در صحبتش با مردم رابطه برقرار کند و توده مردم را بسیج بکند."

بعضی معتقدند شعارهای او درباره عدالت اجتماعی و سیاست‌های اقتصادی و عملکرد دولت حسن روحانی هم این امکان را برای آقای احمدی‌نژاد بیشتر فراهم می‌کند.

صادق زیباکلام به فرارو گفته است محمود احمدی‌نژاد برای بازگشت به قدرت منتظر فرصت است و "این فرصت را عملکرد اقتصادی آقای روحانی می تواند در اختیار احمدی نژاد بگذارد. اگر آثار عدم موفقیت روحانی در سال 95 ظاهر شود احمدی نژاد درنگ نخواهد کرد و با تمام توان وارد فرایند انتخابات سال 96 خواهد شد."

محمدرضا زائری، مدیر مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، به حسن روحانی هشدار داده است که نباید طوری رفتار کند که انگار "سلسله هاشمیه و روحانیه به‌جای پهلویه و قاجاریه آمده است".

آقای زائری گفته است: "ظاهرا خدمتی که هاشمی رفسنجانی در دوره قبل به احمدی‌نژاد کرد و باعث رای آوردن او شد، در این دوره آقای روحانی می‌خواهد بکند؛ از ما گفتن! با این منش سلطنتی آقای روحانی و اطرافیانش اگر دوباره احمدی‌نژاد رای آورد تعجب نکنید."

جایگزین کردن حسن روحانی به جای اکبر هاشمی رفسنجانی به عنوان نماد اشرافی‌گری و ساختن دو قطبی حسن روحانی-محمود احمدی نژاد، به عنوان نمونه ساده زیستی، چیزی است که هواداران آقای احمدی‌نژاد از آن استقبال می‌کنند.

تا جایی که عبدالرضا داوری، از حامیان محمود احمدی‌نژاد، به باشگاه خبرنگاران گفته است: "این فضاسازی‌ها و ایجاد این دوقطبی بد نیست. دوقطبی‌ها محصول فرایندهای اجتماعی هستند و به اراده اشخاص به وجود نمی‌آیند."

راه دشوار احمدی‌نژاد

تا انتخابات 96 بیشتر از یک سال مانده و فضای سیاسی ایران پیش‌بینی‌ناپذیرتر از آن است که بتوان درباره سرنوشت احتمالی محمود احمدی‌نژاد در آن قضاوت کرد.

در حال حاضر حتی نمی‌دانیم که او در این انتخابات نامزد خواهد شد یا نه، اما به فرض اینکه آقای احمدی‌نژاد بخواهد نقش‌آفرینی پررنگ‌تری داشته باشد، نباید موانع متعددی را که در راه بازگشت او و اطرافیانش به قدرت وجود دارد از یاد برد.

مهارت آقای احمدی‌نژاد در قطبی کردن فضا و ساختن موج‌های رسانه‌ای، یا به قول یک کاربر توییتر "سواری گرفتن از رسانه‌ها"، هرچند که برایش هواداران پر شوری به ارمغان آورده، همزمان دشمنان سرسختی هم درست کرده است.

اگرچه دوستدارانش او را "مردمی" می‌دانند، مخالفانش در شبکه‌های مجازی او را به شکلی عجیب با دونالد ترامپ مقایسه می‌کنند.

پیروزی دکتر محمود احمدی‌نژاد در انتخابات 88 و محدودیت‌های گسترده فعالان سیاسی و مدنی، وضع تحریم‌های شدید نفتی و بانکی علیه کشورمان در دوره ریاست جمهوری او، تورم بالا و رشد منفی اقتصادی در سال‌های پایانی قدرتش، کار رئیس جمهور سابق در جلب آرای مردم را دشوار می‌کند.

این تازه در صورتی است که مطمئن باشیم آقای احمدی‌نژاد در انتخابات تایید صلاحیت خواهد شد. ماجرای "قهر 11 روزه" با رهبر معظم انقلاب برای اصولگرایان فراموش شدنی نیست و یکی از سایت‌های اصولگرا چند روز پیش خطاب به آقای احمدی‌نژاد نوشته: "لطفا به خانه‌نشینی ادامه بده!"

شورای نگهبان در انتخابات 92 به غیر از اسفندیار رحیم مشایی، نامزد مورد حمایت محمود احمدی‌نژاد، رقیب احتمالی او، یعنی اکبر هاشمی رفسنجانی را هم رد صلاحیت کرد. به این ترتیب رد صلاحیت یک رئیس جمهور سابق غیرممکن نخواهد بود. بازگشت محمود احمدی‌نژاد به متن سیاست ایران احتمالا مانند سال‌های 1384 و 1388 عاملی برای قطبی کردن فضای سیاسی خواهد بود، اما نمی‌توان یقین داشت که برنده این قطبی شدن فضا آقای احمدی‌نژاد و نزدیکانش خواهند بود.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

strip: 1395/1/1602:32:12،
837
161
به خدا این دوباره رییس جمهور بشه از ایران واسه همیشه میرم حتی شده پناهنده بشم...احمدی نژاد خود ناصرالدین شاه قاجاره که انگار روحش رفته تو جلد کسی دیگه...
شهرام: 1395/1/1602:45:06،
396
89
اصلا حرفشم قشنگ نيست
اميدوارم كه همون شانتاژ رسانه اي باشه ولي تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزهاااا
عدالت: 1395/1/1603:03:55،
307
177
من و خانواده و همه اطرافیان به روحانی رای دادیم ولی دیگر برایمان نوک سوزن فرقی نمی کند احمد نژاد یا هر کس دیگری بیاید....اقای روحانی هم مثل احمدی نژاد دلار را گران نگه داشته تا درامد نجمی به جیبشان و اطرافیانشان برود و ادامه همان گرانی...بهره بانکی را کم می کند تا ساخت و سازهای مافیای مسکن فروش رود و سود کلان کنند یارانه مردم را قطع می کند به یمن و سوریه و لبنان بدهند...در سیاست داخلی هم که یک اصولگرا وزیر کشور گذاشته همان فضای بسته....در سیاست خارجی هم که دوستانمان همان سوریه و چین و روسیه هستند که هیچ سودی برای مردم نداشتن و ندارند... در این مملکت هر که بیا هیچ کدام به فکر مردم نیستند هیچ کس.....
محمد: 1395/1/1607:26:27،
286
115
عزیز جان
اول در مورد ناصرالدین شاه مطالعه کن و بعد مقایسه. اون شاه انگشت کوچیکه این دکتر!!!! هم نمیشه.
ناشناس: 1395/1/1607:31:32،
319
79
منم میرم حتی با پناهندگی.حتی تو این راه بمیرم بهتر از این زندگیه
تويوتا : 1395/1/1607:49:26،
294
63
واقعن متاسفم كه فقط ميتونن با گدا پروري بين مردم راي جمع كنن ، اميدوارم كه مردم آگاه باشن و اشتباه قبلشون رو تكرار نكنن ، منم با نظر strip موافقم ، اگه احمدي بياد بايد رويه زندگيمونو تغيير بديم .
افشین: 1395/1/1607:57:45،
172
44
به مرگ میرن که به تب راضی بشی
همیشه همین بوده و هست.بنظرت این کشور با شعور یا حماقت یک نفر اداره میشه ؟؟؟؟
مصطفی: 1395/1/1608:25:14،
259
67
خدایی با چه رویی می خواد برگرده؟!!! دست از سر ما بدبخت بیچاره ها بردار
پارسی: 1395/1/1608:45:58،
242
43
میگن که جناب دکترررر احمدی نژاد اگر تشریف بیاورند و
رییس جمهور شوند
ماهانه 250 هزار تومان یارانه میدهند
اما مردم بهتر است بدانند که در اینصورت
فردای آنروز برق آب گاز بنزین و نان و ..... هرکدام براحتی 15 دصد گران شده
ماه رمضان همان سال نیز 15 درصد
قبل از عید هم 15 درصد
سال بعد هم 15 درصد
...
...
...
همانند قصه 45 هزار تومانی یارانه ای که 6 ساله روال فرمودند اما داریم
کم کم حذف میشویم
متاسفم
عمله: 1395/1/1608:58:24،
207
48
ایران جیب دوباره اول صبح حال ما را گرفتی
محسن: 1395/1/1609:00:38،
184
49
با وعده یارانه۲۵۰ تومنی ملت همشون از اتفاقات قبل آلزایمر میگیرن ...تورم وحشتناک دوباره توو راهه . اومد رأی ندین بهش
حسین: 1395/1/1609:06:28،
107
29
وضعیت الان ایران مثل اروپای بعد از جنگ جهانیه. نازیسم و فاشیسم در این کشورها برای همیشه از قدرت کنار رفت با این که هنوز هم طرفدارانی دارد ...
کوکی: 1395/1/1609:44:24،
77
222
100 در 100 بهش رای میدم و هر کسی رو هم که ببینم میگم بهش رای بدن.حداقلش خنده خنده پدر مردم رو در نمیاورد.
بینام: 1395/1/1609:58:37،
123
50
نترسید بیادم صلاحیتش تائيد نمیشه
دکتر بیا: 1395/1/1610:15:25،
219
47
نمی دونی دکتر چقدر دلم هوس سخنرانی برای صندلی های خالی سازمان ملل کرده !
نمی دونی دلم هوس سفر ایل و طایفه به عتبات عالیات نیویورک کرده!
نمی دونی دلم هوس قیمتی های لحظه ای و ساعتی جنس ها رو کرده !
نمی دونی دلم چقدر هوای آمار و ارقام دروغ کرده !
نمی دونی دلم چقدر هوای گم شدن دهها میلیارد دلار از بودجه مملکت کرده !
نمی دونی چقدر دلم هوای اون مغازه سر کوچتونو کرده که از همه ایران ارزونتر می فروخت !
نمی دونی چقدر دلم هوس تحریم های جدید کرده !
نمی دونی دلم هوس اختلاس های هزاران میلیاردی کرده !
دکتر دلم هوس قطع شدن افزایش حقوق سالانه رو کرده یادته؟!
راستی دگتر سد گتوند رو که ساختی یادته؟!
دکتر یادته چقدر زیبا گفتی تحریم ها کاغذ پاره است ! و آخرین سال گفتی همه مشکلات از تحریم هاست!
دکتر فقط یک مشکل کوچیک امسال داریم دولت روحانی مجری انتخاباته و امانت داریش خیلی بهتر از معجزه هزاره سومه!
اسکافیلد: 1395/1/1610:16:41،
31
145
دوستان همه این مشکلات طبیعی و ربطی به رییس جمهور نداره.اصلا اصل هدف ما از انقلاب همینه که رو پای خودمون بایستیم اصلا مملکت دست ریس جمهور نیست که بخاد کاری کنه.اصلا نمیتونه.مملکت ما بستست و و با هیشکی وبا کشورای خود و دوست شیطان بزرگ نمیخاییم رابطه داشته باشیم.
ناصحی: 1395/1/1611:47:01،
128
37
میگن
میمون هر چقدر زشتره
اداش بیشتره
ashkan: 1395/1/1612:08:43،
53
20
بیا بگیر 250 بهت میدیم فقط بیا به ما رای بده
ولی در عوض چلوکباب ماحیتاجی که در ماه با 20 تومن رفع میشد و باید با 100 رفع و رجوع کنی اونم تو 4 سال ما هم به کارای سری خود ادامه میدیم
واقعا آدم باید خر باشه واسه پول رای بده
هم به خودش خیانت کرده هم به هم وطناش
محمد ارسلان: 1395/1/1614:16:58،
53
30
تو رو خدا یه نگاه به رای مثبت و منفی بندازید و بعد از خودتون بپرسید:
این 63% کو؟
مجتبی: 1395/1/1614:23:10،
66
29
بخدا گل گفتی....
دیگه خسته شدم...از این مملکت
از این بازیهای سیاسی
25 سال سنمه.....همیشه هم سرم به کار خودم بوده....اینقدر زیر فشار مالی و اقتصادی هستم که حد نداره...
هموطنان....عزیزان....این مملکت دیگه اصلاح پذیر نیست....فسادش اونقدر زیاده...که قابل کنترل نیست....باید مثل بچه ادم...اقامت بگیری و بری
بری یجایی که هر روز وقتی پیچ رادیو یا تلویزیون رو باز کردی...خبر قتل...انفجار...تورم...رو نشنوی
هویج: 1395/1/1614:38:14،
55
23
چقدر قشنگ در طی 8 سال با حرفهای خود خیلی ها رو گول زد!!!!
یادش به خیر نیست!!
ممد: 1395/1/1615:20:07،
65
38
بله بازگشت این بزرگمرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 به نابودیه کامل سیاسی و اقتصادی خواهد انجامید .
ملت ایران: 1395/1/1615:20:43،
39
69
بنفشه های خوبم 96 داره میاد باید بگیم روحانی بای بای روحانی بای بای.................
احمد: 1395/1/1621:41:53،
31
50
من بهش رای میدم ..و مطمن باشید رای می اورد ..شهرستانی ها کلا پشتشن ..تو این دوسه ساله چه اتفاقی افتاد ..اون حداقل حرکتی انجام میداد بی شعار
عاشق فریال: 1395/1/1714:23:51،
30
18
از طرفدارهای دکتر ....نژاد خواهش میکنم لطفاً یک کار مثبت ایشان را در طی هشت سال خلافتشان را نام ببرند ممنون میشوم
ممدنوبري هايو هايو هاي هاي: 1395/1/1602:45:20،
386
146
روحاني+
احمدي نژاد -
محمد حسین: 1395/1/1608:54:01،
111
396
درود بر دکتر محمود احمدی نژاد . . .
مصطفی: 1395/1/1608:58:34،
149
99
واقعا واسه ی کسایی که منفی دادن متاسفم . از ماست که بر ماست
ياكوزا: 1395/1/1610:05:43،
180
34
نميدونم چرا يه دفعه ياد دكل گم شده افتادم
جواب به مصطفی: 1395/1/1619:45:14،
31
60
من هم برای کسانی که مثبت دادند متاسفم.شاهکار های روحانی بابک زنجانی و قرار داد کرسنت و 180 هزار میلیارد دلار ضرر در فاصله 18 ماه و نبود اقتدار سیاسی و کاهش قدرت خرید مردم و رکود بی سابقه و تورم بحث برانگیز و بی کاری و نابودی توان داخل در تولید اجرا نکردند یک درصد از اقتصاد مقاومتی و......
وحید: 1395/1/1602:56:23،
229
45
لطفا به ناصرالدین شاه توهین نکن
کسری: 1395/1/1602:59:37،
154
37
حالا اومدیم دعوا و مرگ بر این و اون رو کنار بزاریم و داریم با دنیا دوست میشیم که از این بحران اقتصادی در بیایم حالا آقا میخاد بیاد دوباره همه چیزو خراب کنه

خدا خودت یه رحمی به ما جوونای میهن پرست ایران بکن
آمین
اسی: 1395/1/1603:09:27،
175
45
آقای احمدی نژاد تورو جون مادرت ولمون کن بذار زندگیمون بکنیم ۸سال بودی بسه ۸۰سال پیرمون کردی ما امید میخواییم نه یارانه ۲۵۰تومنی .

وای بر مردمی که رای خودشون و به ۲۵۰تومن بفروشن.

۸سال با عراق جنگیدیم درست ولی به اندازه ۸سال دولت شما ضربه و فشار تحمل نکردیم ،با همه ی دنیا زدیمون به هم کل کشور و انداختی به جون هم ... ولی دیگه بسه ما مردم دیگه نمیذاریم

خانواده ی من توی ۸سال دولت شما از فقر که نجات پیدا نکرد هیچ ازهم پاشیده هم شد ،دمت گرم آقایی کن بذار زندگیمون و بکنیم.

سید: 1395/1/1603:10:02،
62
43
بدترین آفت برای جامعه دو قطبی کردن جامعه است که احمدی نژاد خوب بلد بود روحانی هم داره از این حربه استفاده میکنه برای منافع شخصی و حزبی
عليرضا: 1395/1/1603:49:45،
117
43
مردم چگونه ممكن است بعد از ٨ سال نابودي بسياري از زير ساخت ها ( مثل سازمان مديريت ) - بي قانوني ها - زمينه اختلاس ها را فراهم كردن - تحريم ها - وجه جهاني بد و افسردگي عمومي غيره ، بخواهند چنين ادمي را سر كار بياورد . يارانه ٢٥٠ هزار توماني اگر ارزش پول دوباره مانند دولت ايشان يك سوم شود ، و بخواهند پول چاپ كنند و رشد اقتصاددي منفي دردي از هيچ مظلومي را دوا نميكند.
توانایی: 1395/1/1604:29:48،
117
29
خجالت هم خوب چیزی است که ایشان اصلا با آن مقوله آشنا نیستند و انگار نه انگار که اکثرا وزرا ایشان اختلاس های در هزار میلیاردی انجام دادند!!!!!!

حالا باز سر و کله اش پیدا شده و میخواهد با یارانه 250 تومانی، یه عده به او رای بدهند!!! و نمیدانند که سال 91 آن دلارهای که در ترکیه فروش رفت چرا رفت!!!!!

و چرا دلار به 3900 و سکه به یک میلیون پانصد هزار رسید؟!!!!!

التماس تفکر
j: 1395/1/1606:50:35،
118
30
اخ جون بزار بیاد من که رفتم دلار بخرم ...شک نکنید دایی محمود بیاد دلار میشه 15000تومان...هر کی هم تونست تا بازار راکده زمین بخره بدوووووووو که دایی محمود داره میاد...بدبخت شدیم رفت...
سینه چاک برجام: 1395/1/1607:25:46،
44
151
دکتر شما سال دیگه کاندید بشو رای دادن با ما - من و تمام دوستان و ایل و طایفه ام به شما رای خواهیم داد
reza111: 1395/1/1607:31:29،
45
180
احمدی نژاد رییس جمهور ایرانی هاست نه کسانی که یک پایشان این ورآب است ویک پایشان آن ور آب وبه فراخور زمان برای خود مکان انتخاب می کنند
بهتر که امثالstripها خودرا تافته جدا بافته ندانند.
y!: 1395/1/1607:45:06،
35
68
نه تو رو خدا خواهش میکنم نرو! بمون
امیر: 1395/1/1607:45:43،
52
225
شک نکن که احمدی نژاد بهترین رییس جمهور تاریخ ایران بوده ولی متاسفانه ایشان را ترور شخصیتی کردن و تمام رسانه ها علیه ایشان دروغ گفتند
جواب امیر: 1395/1/1608:55:27،
197
40
شک نکن که جیره خور اون بودی
مصطفی: 1395/1/1608:56:12،
152
36
ترور شخصیتی خخخ
ایرانی: 1395/1/1610:51:47،
102
24
خوبه تنها چیزی که نداشت ترور شد
3 هزار میلیارد تومن خاوری
22 یورو دلار ب ز
دکلهای گم شده
افزایش 4 برابری دلار
نابودی صنعت نفت
افزایش چندین برابری مالیات
خرید خودرو با پول دارو
افزایش 5 برابری سکه
سایه جنگ بر روی کشور و..................
عجب کارنامه پر مایه ائی دمش گرم
سپید: 1395/1/1612:19:58،
48
19
اینم جوک 95 بود
بخندید تا روحتون شاد شه
ارمین: 1395/1/1613:22:29،
41
22
بهترین رییس جمهور تاریخ واسه شماست که در کنارش منفعت بهت رسیده همه خوب یادشونه که که چطور پراید 7_8 تومنی در هشت سال سلطنت ایشون به 20 میایون افزایش پیدا کرد 206 13_14 تومنی به 30 خرده ای تومن افزایش قیمت پیدا کرد
به شعور مردم توهین نکن
مالک: 1395/1/1614:00:24،
31
20
اون وقت کدوم شخصیت؟!
جواب به ایرانی: 1395/1/1615:33:04،
26
41
برو ببین اقای (ب ز)دسته گل اصلاح طلبان هست و عکس هاش رو با روحانی تو اینترنت ببین.سایر موارد ذکر شده هم دروغی بیش نیست.اختلاس های این سه ساله از اختلاس های 37 ساله ایران بیشتر هست...دروغ نگو
مهدی: 1395/1/1607:56:49،
41
130
دوسال اخر احمدی نژاد مظلوم دوباند حکومتی توطیه کردند تا ایشان را برای همیشه ریشه کن کنند باند متصل به جناح اقای هاشمی کودتای اقتصادی و توطیه های ارزی و هماهنگی با امریکا برای تحریمهای سنگین علیه ایران را به راه انداخت و باند متصل به رهبران قاچاق از طریق سخنگویان خود کودتای فکری روانی را به کار گرفت حاصل این اتحاد شد دولت یازدهم با وعده های رنگارنگ! و البته رنگ باخته
خشایارشا: 1395/1/1608:14:39،
126
39
اگر باز رئیس جمهور بشه دیگه ایران برای همیشه کارش تمومه
امیر: 1395/1/1608:19:05،
50
160
خدا کنه دوباره رییس جمهور بشه
تنها کسی که میتونه واقعا ایران رو از بحران نجات بده همین احمدی نژاد ه
خدایا خودت یاورش باش
پاسخ به امیر: 1395/1/1609:23:36،
105
37
اخوی یک چیز بگو با عقل جور در بیاد! بحران ایران ساخت ایشون هستش!8 سال چپاول و غارت و تورم
مجید: 1395/1/1608:22:02،
108
46
برگرده دیگه بیچاره ایم حتما جنگ میشه ایران
وحید: 1395/1/1608:26:10،
87
27
احمد نژاد به تاریخ پیوست با اون 11روزش اما این حرکات فقط در راستای کم سوی کردن دولت روحانی که گروه مقابل خودش می خواد و گرنه...
خوب: 1395/1/1608:34:22،
99
37
هشت سال چپاول کم بود
رضا: 1395/1/1608:36:02،
91
35
امکان نداره بزارنش بیاد جلو. این دفعه این بیاد مردم ... میکنند. جون به لب رسیده.
فريبرز: 1395/1/1608:37:48،
69
24
بابا بي خيال تازه داريم نفس ميكشيم .خواهشا كانديد نشو. اگه دلت براي ايران ميسوزه بگذار مردم راحت باشند
جعفر: 1395/1/1608:42:52،
67
30
بازگشت احمدی یعنی بدبختی مردم 45 هزار تومان داده هزار درصد تورم داشتیم اگر 250 هزار تومان بدهد 5000 درصد تورم خواهیم داشت . یارانه باید به کلی حذف بشود .فقط یک خانواده 4 نفری با مساحت 130 متری منزل 225000 تومان پول گاز امده این هم اثار یارانه.
ali69: 1395/1/1608:44:50،
95
35
واقعا 8 سال از بهترین سالهای عمرمان و حتی بهترین فرصت برای شکوفایی کشور را به باد فنا داد.هر کشوری را که بررسی کنید مشاهده خواهید کرد که خودش را در یک برهه زمانی خاص بالا کشیده که ما با ریاست جمهوری احمدی نژاد این فرصت طلایی را از دست دادیم
بازگشت همه به سوی اوست: 1395/1/1608:50:35،
78
29
ببخشید یارانه 250 هزار تومانی شاید برای اقشار ضعیف جامعه دردی دوا کند ولی تورم وحشتناک بعد از اون چی کی باید جوابش بده! در صورت آمدن مجدد ایشان تنها راهی که می بینم یا از ایران برای همیشه باید رفت و یا اینکه یک زیر زمین ساخت و چهار سال از دنیا دور ماند! در صورت پیروزی ترامپ جنگ حتمی است!
علی: 1395/1/1609:00:55،
61
27
اتفاقا با تورمی که ایجاد میشه اقشار ضعیف بیشترین ضربه را خواهند دید. ولی این هم هنره که به ضرر یک عده تصمیم بگیری و آن عده خوشحال باشند!
آریا: 1395/1/1608:53:47،
91
33
اگه صلاحیت ایشون در صورت کاندیداتوری احتمالی تایید بشه دهان کجی بسیار بزرگی به شعور ملت ایرانه!کسی که ب.ز و م.ر و...را در آستین دولت پروروند و آنچنان زیرساخت های این مملکت را منهدم کرده که هنوز کسی نمیتونه درستش کنه با چه رویی دوباره حرف از بازگشت میزنه؟!؟مگه ایشون در همون شلمچه و در محاصره دلواپسان و کاسبان تحریم و برادران...(!)مورد استقبال گرم قرار بگیرند والا اکثریت مردم انشاالله به بلوغ سیاسی رسیده اند.اگر این آقا خدای ناکرده دوباره رییس جمهور بشن و یارانه رو دو میلیون هم بکنه مطمئن باشید سه میلیون به هزینه های زندگی اضافه میشه و این یعنی ضرر محض پس هوشیار باشید!
حمید: 1395/1/1610:30:02،
56
20
دهن کجی شده و می شه کسی که میلیاردها دلار خسارت به کشور زده و محاکمه نمی شه و اجازه داره یکسال تبلیغات انتخاباتی کنه این یعنی چی ؟ الان این سفرهای استانی با هزینه کی انجام می شه؟ این همه محافظ مسلح حقوقشون از کجاست؟
علی: 1395/1/1608:55:23،
34
75
احمدی نژاد به عنوان اصلی ترین مدافع حقوق مردم اروپا و آمریکا در بین مردم این کشورها رأی بالایی دارد!
siya: 1395/1/1609:02:47،
66
29
یه میلیونم یارانه بده رای نمیاره چون از همین الانم چشم انداز مثبت برجام دیده میشه طرفدارا دیگه دکترو رئیس جمهور نمیبینن دور دومم روحانیه زمان مشخص میکنه
بهروز: 1395/1/1609:20:39،
48
27
ایرانجیب منظورت از این تیتر خبریت چیه؟
مگه قراره برگرده تا بخواد کاری هم بکنه تازه اونم تو فضای سیاسی
اصلا این مگه میدونه فضای سیاسی چه
این فقط بلد بود فضای اقتصادی کشور و دگرگون کنه که کرد.
حمید رضا رافع: 1395/1/1610:00:15،
41
19
با سلام تو رو خدا اگه مردم رو دوست داری دیگه نیا اون 250 هزار هم بزار تو جیب حودت بمونه ما که طاقت نداریم.
بهرام: 1395/1/1610:03:30،
44
24
خداکنه دوباره رییس جمهور بشه قول شرف بهتون میدم دوسال نشده جنگ جهانی سوم واقعی رو را میندازه اول کار هم کشورمون رو با خاک یکسان می کنند و...
رضا: 1395/1/1610:08:29،
25
54
این کشو و مملکتو فقط امام زمان باید درستش کنه هیچکس نمیتونه و قدرتشو نداره . تمام
بصیر: 1395/1/1610:13:29،
62
23
ایشان اول باید تکلیف 700 میلیارد دلار درآمد نفتی دوران خودشان رامشخص کنند. دوم باید بفرمایند چرا معاونین و مدیران ایشان دارای فساد مالی بودند. سوم آنکه چرا با گفتن حرف های نسنجیده باعث سال ها تحریم و بدبختی ملت شدند . چهارم آنکه چرا با کاهش ارزش پول ملی به یک سوم ؛ اندوخنه های مردم را به نفع دولت بی ارزش کردند و تورم 300 درصدی به مردم ایران تحمیل کردند و بسیار سئوال های بی پاسخ دیگر که باید از ایشان انجام می شد ولی متاسفانه و مطابق معمول یکی مانند بابک زنجانی و مه آفرید برای رد گم کردن محاکمه شدند.
پاسخ به احمد: 1395/1/1612:35:00،
44
18
ما گزینه ای نداریم که میگیم رو حانی و گرنه اگر به انتخاب مردم بود که شما هیچکدومتون گزینه نیستید.محکومیم و این هم یکبار در تاریخ ایران قرار بود اتفاق بیفته که قرعه افتاد به نسل ما.ایرادی نداره.مهم اینه که زماننیمیرسه که همه مجبور میشیم د رک کنیم داش احمد.حتی شما.
محمد: 1395/1/1610:29:11،
56
22
ازموده را ، ازمودن خطاست....
کارگر: 1395/1/1611:54:36،
38
40
پس چرا بعد از 37 سال دوباره آقای هاشمی را انخاب کردید مغزهای متفکر.
وحید: 1395/1/1610:34:07،
27
60
ما چه تحریم بشیم چه نشیم /چه برجام اجرا بشه چه نشه/چه یارانه بگیریم چه نگیریم وضعمون همینه.چس چه بهتر که یارانه رو بگیریم.

غلي: 1395/1/1610:38:55،
47
20
خدا به ما رحم كنه.........................................................................................مفيد .. مختصر....
مصطفی: 1395/1/1610:47:11،
47
21
به جاش بنزین میشه لیتری 10000 تومان و قبضاتم همه با هم میشه 3 میلیون ، بعدشم باید بری گدایی تا بقیه پولو جور کنی بدی
نخبه: 1395/1/1610:57:11،
40
21
الحق و الانصاف که شيرازي هستي
يکم کار کن نون بازوت رو بخور فک کردي 250 هزار تومن بده ارزشش همين 250هزار تومنه الانه
مثه 45 هزار تومن سال 89 که ارزش 15 هزار تومن الان رو داره
ژاپن که ژاپن شد برا توليدش زحمت کشيده شد ولي بااين پول يارانه ها فاتحه توليد ايران خونده شد
منم به شخصه اگه احمدي برگرده مهاجرت ميکنم
ناصر: 1395/1/1611:03:04،
36
39
زیاد خودتونو ناراحت نکنین.الان سال 95 چه فرقی با سال 85 یا 75 یا 65 داره؟ اتفاقا زمان 85 تا 90 بهترین دوران ایران بود.بالاترین رشد اقتصادی رو داشت ایران.تحریمها اقتصاد ایرانو بهم ریخت که اونم همه میدونن دست رییس جمهور نیس و تا حالا هم روحانی بعد از 3 سال نتونسته برداره تحریمهارو چون سپاه اجازه نمیده!
بيخيال: 1395/1/1611:06:29،
42
22
خيانتي كه اين اقا به ملت كرد و دلار ٣ برابر شد و مردم ٣ برابر فقيرتر شدن( البته بجز صاحبان سرمايه) رو هيچ رئيس جمهوري نكرد،اين رييس جمعور جديدمون اقاي روحاني هم دلش بحال مردم نسوخته عزيز جان،دلارو برد بالاتر گفته پايين هم نميارم وزير صنعتش كه انگار مال پدر مردم رو ازشون طلب داره واقعا من كه ديگه برام هيچ فرقي نميكنه كي رييس جمهور بشه،فقط دلار حرف اولو اخرو ميزنه كه اينا سودشون تو اين گروني دلار هست خب بنده خداها بايد خرج تحصيل فرزنداشونو تو بلاد كفر در بيارن از جيب منو شما
پول نفت: 1395/1/1611:07:34،
54
22
دیگه از این خبرا نیست

بیای وعده یارانه 500 هزارتومنی هم بدی ما خودمونو نگاه میکنیم ببینیم با دلار بیست سی هزار تومنی میتونیم زندگی کنیم؟

برو دنبال کارت یه بار رییس جمهور شدی برا هفت پشتمون بسه

خسته شدیم ازتون!

همین اصلاح طلبا رو به زور تحمل میکنیم وای ب حال شما

علی: 1395/1/1611:26:12،
44
21
در حالت کلی که چه فرقی می کنه کی رییس جمهور باشه شاید درست بگی چون مشکلات کشور ما ریشه در نهادهای انتصابی داره .
نهادهای انتصابی هیچوقت با دولت های منتخب مردم همکاری نمی کنند این رو در دولت اصلاحات دیدیم و در دولت روحانی هم می بینیم. شما نگاه کنید بعد از شکست در انتخابات 7 اسفند هر روز بر ضد دولت روحانی از سوی افراد انتصابی سخنرانی می شه .فقط فرق دولت ها در اینه که دولت های باب میلشون راه بیشتری برای فساد و غارت اموال کشور درست می کنند مثل 8 سال دولت معجزه هزاره سوم.
پیام: 1395/1/1611:28:36،
29
58
اساتید صاحب نظر که کامنت میذارید .. شما اکثر قریب به اتفاقتون اصلا صلاحیت نظر دادن ندارید..لا اقل برای ایران..شما رو خوب میشناسم جماعت امریکایی عشق هامر و اف 35..دستاوردهای تکنولوزیکی حاصل شده از ثروت نامشروع و غارت و جذب نخبه های دنیا رو خوب رصد میکنید اما این همه جنایت و نسل کشی تو سراسر دنیا رو که متهم شماره یکش امریکاس رو توجیه میکنید.. توجیه کنید..
مصطفی: 1395/1/1611:58:53،
51
29
عشق به میهن ، شما خودت تکی با آمریکا بجنگ. ما دیگه الکی با کشوری جنگ نمی کنیم باز نسلمون منقرض بشه همون سال 59 بسته واسمون
محمد حسین: 1395/1/1613:00:58،
22
21
احسنت ... کاملا موافقم
به پیام دیوید دیوید او اس آ!: 1395/1/1613:34:12،
26
22
بیچاره کشورهایی که از بس زندگی توشون با اعمال شاقه همراهه نمی تونن نخبه هاشون رو نگاه دارن و همه تا یه مفری پیدا شده عزم امریکا میکنن!این ایراد دولتهای ناکارآمد و بیهوده جهان سومیه و نقطه قوت امریکا نه بالعکس!شما هم که انقدر روحیه ضد امپریالیستی ات گل کرده فعلا از ترک استفاده از اینترنت شروع کن که تموم تجهیزات اصلی نت تو خاک شیطان بزرگ مستقره!!
علی: 1395/1/1611:38:54،
51
33
پس شما و هرکی که اطرفتونه 7 اسفند کجا تشریف داشتین ؟!!! که اینجوری شکست سنگین نخورین؟
ali: 1395/1/1612:10:22،
48
27
اين بايد رهبر كره شمالي بشه!!!
واقعیت: 1395/1/1612:24:19،
36
32
به نظرم شخص ایشان،حتما رأی خواهد آورد.زیرا اکثر مردم ما بسیار نفع طلب هستند و برایشان مقولاتی چون تورم و ....اصلا مهم نیست و مطمئن باشید که با روی گشاده از یارانه 250 هزار تومنی استقبال خواهند کرد،خیلی از مردم ایران نه می دانند که تورم چیست و نه حتی جمع و تفریق بلد هستند،حتی 90 درصد تحصیلکرده های ما هم هر را از بر تشخیص نمی دهند! اگر حرف مرا قبول ندارید خودتان مردم کوچه و بازار را امتحان کنید! اکثر مردم ایران جز ادعا و توهم چیزی بارشان نیست و فقط و فقط منافع شخصی شان برایشان مهم است و در حال حاضر،حتی خانواده هم برایشان مهم نیست.فقط شخص خودشان و عشق و حال خودشان!
فرد: 1395/1/1615:12:52،
20
22
دمت گرم
ایرانی: 1395/1/1612:26:40،
38
15
ولی از یک نظر اگه بشه خوبه کار یه سره میشه و شاید 30 الی50 سال بعد مردم دیگه راحت زندگی کنن ما که هیچی بخودمون ندیدیم
همش زور/ شعار/تهدید/دروغ/دروغ/دروغ
امیر: 1395/1/1612:34:04،
41
26
به امید خدا فک کنم قرار تکلیف ایران تو همین سالای نزدیک روشن بشه........... این ملت که عرضه هیچ کاریو جز گند کاری ندارن مگه خدا خودش آستین بالا بزنه واسه این ملت .نجاتمون بده .
سمندون: 1395/1/1612:36:23،
20
27
هر سیستمی ساختار و دکترین خاص خودشو داره ، آدم هایی که میان و میرن صرفا یه مهره هستن که با اشکال و ظواهر مختلف اهداف و برنامه های از پیش تبیین شده را اجرا میکنن
ومطمنا مشکل اینجاس که این موضوع واسه بخش قابل توجهی هنوز جا نیوفتاده و نخواهد افتاد و نخواهد افتاد که نخواهد افتاد
اگه میخوایی تو پایینترین سطح هرم مازلو چیزی قابل قبول نسیبت شه باید تفکر رو حداقل به وسطهای هرم سوق داد
یادش بخیر یکی میگفت اگه میخوای زییس یه اداره بشی باید حداقل هدفت مدیر کل شدن باشه
mr: 1395/1/1613:07:33،
26
30
پس چرا بعد از 37 سال دوباره آقای هاشمی را انخاب کردید مغزهای متفکر.
حمید: 1395/1/1618:14:06،
26
18
برای اینکه 37 ساله انتخاب ما بین بد و بدتر و بعضی موقع ها بین بد و بدترینه .
حسن: 1395/1/1613:07:34،
27
40
چرا اینقدر از اومدن ایشون می ترسید ,مگر میزان رای ملت نیست .اگر آمدند ورای آورند لطفا جر نزنید وشلوغ کاری نکنید. یادتان باشد ایشان با رای 24 میلیونی در مقابل رای 13 میلیونی رییس جمهور شد وآقای روحانی با رای 18 میلیونی در مقابل نزدیک به 18 میلیون رای (یعنی 50.7 %).اگر کسانی می خواهند از این کشور بروند یا خود کشی کنند از همین حالا به فکر باشند
کرمانی: 1395/1/1614:14:39،
29
25
متاسفانه یا سواد سیاسی مردم صفره و یا جیره خوارن. بهر حال یه جو عقل هم که باشه پذیرش نداره اینهمه ندونم کاری. این بنده خدا برای اینکار ساخته نشده
علي: 1395/1/1614:19:18،
36
22
دلار ميشه ٥٠هزار تومن
نون دونه اي ١٥هزار تومن
ترامپ هم بشه واس امريكا ديگه كمكم دنيا اخر ميشه
حمید: 1395/1/1614:43:32،
38
20
مردم آگاه باشید،

خرید هر ایرانی به قیمت 250 هزار تومان به اسم یارانه.

این یعنی توهین محض به شرف و انسانیت و شخصیت تک تک افراد جامعه.

حسابدار: 1395/1/1617:38:51،
23
26
چي داري ميگي واسه خودت.اولا قرار نيست يه بار پول بده كه قيمت تعيين ميكني دوما ماهيانه تا اخر عمر پرداخت ميشه و هر چند سال يه بار هم افزايش داره.سوما شما دوست نداري نگير.
جلال: 1395/1/1615:16:02،
31
22
با یه یاعلی هفت اسفند دومی
نت: 1395/1/1615:27:08،
20
34
پس به امید خدا پیروزی نزدیک است....ما در هیچ جنگی شکست نخواهیم خورد اگر به قران اعتقاد داشته باشیم که میگه تعداد کمی از مومنان با تجهزات کم بر تعداد کثیری از دشمنان خدا و ظالمان با تجهیزات بیشتر پیروز اند...در طول تاریخ کدام وعده خدا محقق نشده که این یکی نشه
سرباز: 1395/1/1615:30:21،
24
35
امریکا توان یک همچین کاری رو نداره چون اگر به ایران حمله نظامی کنه در حقیقت جنگ جهانی سوم اغاز شده.روسیه و چین و کره شمالی و ایران با متحدانش در یک جبهه باشند کار امریکا تمام شده است.اسراییل هم که نیاز به کشور نداره همون حزب الله 3 ساعته کلش رو کون فیکون میکنه
رسول : 1395/1/1616:21:06،
27
35
هو الناصر اصل این است که در خط رهبری باشیم نه کمتر نه بیشتر والسلام
منا: 1395/1/1617:34:12،
37
34
دكتر حمايتت ميكنيم و از خدمات شما سپاس گذار بوديم هستيم و خواهيم بود.
حداقل زمان دكتر موضع ايشان مشخص بود و ايران جلوه اي از قدرت در دنيا بود و اعتبار و ابرويي داشت و بازيچه نشد.
نه اينكه بعد از ايشان سه بار جشن توافق هسته اي گرفته شود و هنوز هم تحريم باشيم.
علی: 1395/1/1618:11:52،
33
18
احتمالا شما هنوز معنی اعتبار و آبرو رو نمی دونی . آقا محمودت سن فحشا رو به 14 سال رسوند حالا سرتو بگیر بالاتر .
بدبخت: 1395/1/1618:01:39،
27
25
عمو محمود کجایی ببینی یارانمو 6ماهه قطع کردن به روز گدایی انداختنم
محمد: 1395/1/1618:44:37،
34
14
پس خودمون رو برا یه مرگ دسته جمعی اماده کنیم
محمد: 1395/1/1618:48:58،
31
21
مردی که با ایده های مسخره باعث شد که من جوان حتی قدرت خرید یه پراید رو نداشته باشم
نت: 1395/1/1623:20:11،
21
18
اتفاقا چون گفت پراید کیلویی چند و خودروسازان رو تهدید به باز کرردن گمرک کرد چهرش رو خراب کردند.عوضش این دولت در روز هایی که تحریم مردم داشت نتیجه میداد همه جانبه حملیتشون کرد چون این قانون اصلاح طلب جماعت است
محسن: 1395/1/1621:23:39،
19
16
آقا از یک طرف دویست وپنجاه بده از آن طرف تورم میشه پیش تر از این باید پس بدی یا نوع کلاه برداری
؟؟؟: 1395/1/1702:20:25،
23
22
واقعا كسي به اين آدم رأي بده هم اين دنيا بايد جواب بده هم اون دنيا
يعني با دويست وبنجاه تومن ميخواد رأي بخره؟؟؟؟
اقاي احمدي نزاد از كجا ميخواي اين مبلغ رو بدي ؟!
از بنزين ٥٠٠٠توماني و دلار ٥٠٠٠ تومني
ازموده را ازمودن خطاست
سید محمد محسن: 1395/1/2004:27:13،
17
18
همه نظرات رو یک به یک خوندم. تقریبا هشتاد درصد در اینجا مخالف دکتر احمدی نژاد هستن. ولی یک اشتباه محض در محاسبات خود دارین عزیزان من. اونم اینه که فکر میکنین شما بالا شهر نشین ها و کاسب جماعت مشتری این سایت؛ ها فقط مردم ایران هستین!!!
با اطلاع کامل از دقیق ترین نظرسنجی ها توسط موسسات و ارگان های معتبر ایرانی و خارجی باید به عرضتون برسونم: بطور متوسط؛ نسبت محبوبیت فعلی دکتر احمدی نژاد به روحانی؛ ۶۵ در مقابل 18 درصد هست و 17 درصد بقیه؛ افرد دیگر یا عدم شرکت رو انتخاب کرده اند...
علی: 1395/1/2009:32:58،
26
16
عمو محمود زود بیا که دلمون تنگ شده چون توبیایی آمریکا میره آخه اون بلایی که تو در8 سال سر مردم می آوری آمریکا در 80 سال نمیتونه
علی: 1395/2/921:21:48،
26
12
من نمیدونم هرکه حرف حق بزن بهش میگن توجیره خوارش هستی ولی اگه برا روحانی چه چه وبه به کنیم .هی چی یه سری بزن به یکی از سخنان نخست وزیر اسراییل که میگه ما باید کاری کنیم که بااحمدی نژاد بودن ضد ارزش بشه اگه بصیرت دوشته باشیم میفهمیم چرا بد اون میگیم
حسین: 1395/5/2014:05:17،
22
29
هرچقدر هم که بهش منفی بدین بازم اگر بیاد رای می یاره.خودتون هم می دونید.
معلوم نیست که این چه اعجوبه ای هست!
امیرحسین: 1396/1/2319:31:53،
3
2
ایران از گوگل مپ حذف شد
آرش: 1396/2/212:44:34،
2
1
دکتر نا امید نشو :( ما فراموشت نمیکنیم :( نسل مارو سوزوندی. ایشالا سری بعد استارت سوزوندن نسل بچه هامونو بزن :|

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار