کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

انتخاب پیرمردهای ژاپنی به جای پسران چینی

کدخبر:۲۱۱۰۲یکشنبه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳:۴۷۷۴۴۱ بازدید

در پرونده قبلی به این مسئله پرداختیم که بازه های قیمتی بازار خودرو ایران، در انحصار برخی کشورها است. وقتی به بازه 50 تا 100 میلیون تومان ...

در پرونده قبلی به این مسئله پرداختیم که بازه های قیمتی بازار خودرو ایران، در انحصار برخی کشورها است. وقتی به بازه 50 تا 100 میلیون تومان دقت می کنیم، مشتریان بیشتر به سراغ خودروهای چینی این رده قیمتی می روند. البته که این امر دیگر اختیاری بوده و از روی ناچاری اتفاق نمی افتد. زیرا چینی ها با داشتن برخی امکانات توانسته اند به صورت تقریبا طبیعی مشتریان را سمت خود بکشانند. در گذشته به این مسئله اشاره کردیم که روزهای اول آمدن چینی ها، افرادی بودند که به شدت با این خودروها مخالفت می کردند و ترجیح می دادند خودروی کارکرده معتبرتری سوار شوند. با گذشت زمان این جبهه گیری کاهش پیدا کرد ولی از بین نرفت.

شاید گرایش به سمت خودروهای چینی بالا رفته است، ولی هنوز افرادی هستند که با خرید خودروهای چینی مخالف هستند و سعی در توجیه این مسئله دارند که خودروهای کارکرده هرچند قدیمی، باز هم ارزش بیشتری از محصولات یک صنعت خودروسازی نو پا دارد. برای همین در این بخش با بودجه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان گزینه های کارکرده را معرفی می کنیم که حداقل برند غیر چینی دارند و در دوره های مختلف زمانی مورد توجه قرار گرفته اند. بحث امروز خودروهای ژاپنی کارکرده است که می توان به آن ها برای جایگزینی با یک چینی صفر فکر کرد.

 1- تویوتا آریون


sad6dixj58cicle1e6d4.jpg


باور این مسئله سخت است که بتوان با بودجه کمتر از 100 میلیون تومان، تویوتا آریون خرید. خودرویی که موتور 3.5 لیتری شش سیلندر دارد و 268 اسب بخار قدرت را برای راننده فراهم می کند. گشتاور تولیدی این موتور ۳۴۰ نیوتون متر است و با گیربکس شش سرعته اتوماتیک از طریق چرخ های جلو به آسفالت خیابان ها حمله می کند. اگر قصد خرید این خودرو را داشته باشید، می توانید نسخه ۲۰۰۹ بدون رنگ با کارکرد بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ هزار کیلومتر آریون را با قیمت بین ۹۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان تهیه کنید. برخی آگهی های فروش هم هستند که یک لکه رنگ دارند، ولی کارکرد زیر ۷۰ هزار کیلومتر را نشان می دهند و در همین رده قیمتی جای می گیرند. با توجه به اینکه ذهنیت مردم ما این است که خودروی ژاپنی کیفیت و استهلاک کمی دارد، می توان به این نتیجه رسید که برای افرادی با این دید، خودرویی با شرایط کارکرد بالای ۱۰۰ هزار کیلومتر، نکته منفی به حساب نیامده و می توان به راحتی به سراغ آن رفت. تویوتا آریون نسل قبل، به غیر از موتور قوی به امکاناتی مثل شش کیسه هوا، سیستم پایداری الکتریکی، کروزکنترل، مانیتور، دوربین عقب، زنون و چراغ شور، صندلی برقی راننده، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، سانروف، سنسور نور و باران، پرده برقی عقب و… مجهز است که باعث می شود از خودروهای سال ۲۰۱۶ مخصوصا چینی های صفر عقب نباشد. با توجه به شتاب صفر تا صد ۷٫۴ ثانیه این خودرو، هیچ چینی صفری به پای آن نمی رسد. تنها مسئله این است که آریون شش سیلندر در صورت تخلیه انرژی، مصرف سوخت بالایی را رقم می زند و در صورت رعایت نکردند، می تواند به مشتری که فقط ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است، فشار مالی به نسبت زیادی بیاید.
 2 - تویوتا یاریس


8gb0glt0tdjyookxlnp7.jpg


اگر قصد خرید خودرویی را در بازه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان دارید و نمی خواهید به سراغ چینی ها بروید، می توانید تویوتا یاریس را انتخاب کنید. البته به شرطی که با امکانات کم و ابعاد کوچک آن مشکلی نداشته باشید و برند تویوتا و اصالت ژاپنی آن شما را علاقه مند کرده باشد. تویوتا یاریس مدل ۲۰۰۸ با کارکرد مناسب و بدنه سالم و بدون رنگ را می توان در مدل اتوماتیک با قیمت بین ۵۳ الی ۵۸ میلیون تومان تهیه کرد. نسخه سدان این مدل هم تا ۶۲ میلیون تومان معالمه می شود. این نسخه یاریس که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ تولید شده است، با موتور ۱٫۳ لیتری چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ عرضه شد که ۸۶ اسب بخار با ۱۲۲ نیوتون متر گشتاور را تولید می کرد. همچنین گیربکس این مدل از نوع چهار سرعته اتوماتیک بوده که تا حد زیادی نیازهای عادی یک مصرف کننده را بر طرف می کند. نسل بعدی این خودرو را شما می توانید در مدل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ در رده قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان تهیه کنید. نسخه هاچبک یاریس ۲۰۱۵ با گارانتی پنج سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر در بازار ایران تا ۹۴ میلیون تومان معالمه می شود. این در شرایطی است که خودروهای مذکور با مدل ۲۰۱۵، عموما کارکردی زیر ۱۰ هزار کیلومتر را دارند و از دید بسیاری یاریس 2015 کارکرده این روزها، با شرایطی فنی و ظاهری در حد صفر معالمه می شود. این خودرو به موتور ۱٫۵ لیتری مجهز شده که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۱ نیوتون متری تولید می کند و با گیربکس چهار سرعته اتوماتیک، قدرت را به چرخ های جلو منتقل می کند. در فولترین نسخه های یاریس وارد شده به ایران امکاناتی مثل دو کیسه هوا، استارت دکمه ای، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم تهویه اتوماتیک و بلوتوث را دارد. با توجه به مدل بالای خودرو، می توان از امکانات سطح پایین آن چشم پوش کرد و یاریس 2015 نود میلوین تومانی را به برخی چینی ها هرچند شاسی بلند هم ترجیح دارد.
 
3- تویوتا کرولا


kf7dbqxd6ssyp0eo51pm.jpg


این روزها می توانید کرولا نسل های قبل را به جای یک چینی صفر خریداری کنید. اتاق E120 کرولا بیشتر با مدل ۲۰۰۶ در بازار ایران حضور دارد وکه نسخه اتوماتیک آن قیمتی بین ۵۲ تا ۵۹ میلیون تومان را دارد. البته به شرط اینکه فنی سالم و بدنه بدون رنگ داشته باشد. خودروی ۲۰۰۶ حدود ۱۰ سال عمر کرده است. پس باید قبل از خرید دانست که پیدا کردن نسخه کم کارکرد این خودرو تا حد زیاد امکان ناپذیر است. اما مدل های ۲۰۰۸ به بعد این خودرو با ظاهری کمی بهتر به بازار آمدند که نسخه اتوماتیک آن قیمت ۶۵ میلیون تومان را دارد. اگر به دنبال نسخه کم کارکرد و فول آن باشید باید حدود ۷۸ میلیون تومان هزینه کنید. مدل ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ این خودرو که می توان نسخه های بسیار سالم آن را پیدا کرد، قیمتی بین ۸۷ تا ۹۳ میلیون تومان دارد. این خودرو در مدل فول امکاناتی مثل کروزکنترل، سیستم تهویه اتوماتیک، بال عقب، سانروف و سیستم صوتی تصویری مجهز است. موتور کرولا نسل قدیم ۱٫۸ لیتر حجم دارد که ۱۳۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. کرولا تا سال ۲۰۱۳ را می توان خودرویی کم استهلاک دانست که با همان گیربکس چهار سرعته اتوماتیک می توانید سواری نرم و قابل قبولی را مالکین جدید خود بدهد.

 
4- تویوتا کمری


llijtinkgbfvd2419wd.jpg

شما می توانید کمری را تا سال ۲۰۰۶ با اتاق XV30 بخرید. خودرویی که با موتور شش سیلندر شش سیلندر ۱۹۲ اسب بخاری و گیربکس شش سرعته اتوماتیک، قدرتی فوق العاده را برای رانندگی تولید می کند. همچنین صندلی های برقی، چهار کیسه هوا، سانروف، کروزکنترل و برخی امکانات دیگر باعث شده تا این خودرو امروز هم در سطح خوبی از امکانات و ایمنی باشد. این مدل با توجه به کارکرد و سلامت فنی و بدنه قیمتی بین ۶۵ تا ۷۵ میلیون تومان را دارد. نسخه چهار سیلندر این خودرو با امکانات و قدرت کمتر، قیمتی بین ۵۵ تا ۶۸ میلیون تومان را دارد. اگر بخواهید بیشتر هزینه کنید، می توانید کمری XV40 را با مدل ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ تهیه کنید. البته که با بودجه کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان می توانید نسخه GLX این خودرو را تا مدل ۲۰۱۰ با سلامت ظاهری و فنی خریداری کنید. با توجه به مدل و کارکرد کمری ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ باید هزینه بین ۶۵ تا ۹۳ میلیون تومان را هزینه کنید. این خودرو موتور ۲٫۴ لیتری ۱۶۰ اسب بخاری را دارد و با گیربکس پنج سرعته اتوماتیک قدرت را به چرخ های جلو منتقل می کند. نسخه GLX به امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، صندلی راننده برقی، کروزکنترل و سانروف مجهز است. کمری در دوره های مختلف زمانی محبوبیت خاصی داشته و امروز هم در بازار به عنوان خودروی خوش فروش از آن یاد می شود. تنها مسئله این است که نسخه های ارزان تر گاهی کارکرد بالای ۲۰۰ هزار کیلومتر را دارد که شاید برای همه مناسب نباشد.

 
5 - نیسان ماکسیمااین روزها به راحتی می توان با بودجه بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان یک ماکسیما اتوماتیک یا دنده ای خرید. شما می توانید ماکسیما اتوماتیک با مدل ۸۸ و فنی و ظاهر سالم را با قیمت ۷۵ تا ۷۸ میلیون تومان تهیه کنید. خودرویی که موتور سه لیتری شش سیلندر داشته و قدرتی بین ۱۹۵ تا ۲۲۲ اسب بخار را تولید می کند. گیربکس این خودرو از نوع چهار سرعته اتوماتیک بوده و در کابین آن سیستم تهویه اتوماتیک و صندلی های برقی جلو وجود دارد. این خودرو در بین ایرانیان طرافدار زیادی دارد. تنها مسئله این است که در حین خرید باید سلامت گیربکس آن دقت کنید و مصرف سوخت ماکسیما را در نظر داشته باشید. اگر قصد خرید مدل های بالاتری تا سال ۱۳۹۱ را دارید، حدود ۹۵ میلیون تومان باید هزینه کنید که به هر صورت در رده قیمتی خودروهای صفر چینی قرار می گیرد.

 6 - نیسان تیانا


ebbgeqs192a47hob96hg.jpg


نیسان تیانا خودرویی است که در اوایل عرضه از آن استقبال کافی صورت نگرفت. ولی با پایان عرضه، با حباب ۶۰ میلیون تومانی روبه رو شد. این خودرو موتور ۲٫۵ لیتری شش سیلندر دارد که ۱۸۲ اسب بخار قدرت دارد. گیربکس آن از نوع CVT است و امکاناتی مثل صندلی اوتمن برای شاگرد، سقف پانارومیک، کروزکنترل، چراغشور و لامپ زنون، استارت دکمه ای، سیستم تهویه دوگانه، تهویه صندلی های جلو، سیستم پایداری، شش کیسه هوا، سنسور نور و باران و… را در نسخه فول دارد. اگر قصد خرید این خودرو را با مدل ۲۰۰۹ یا ۱۳۸۹ داشته باشید، می توانید بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کنید. از آنجایی که اتاق تیانا هنوز جذاب است و امکانات سطح بالایی دارد، می تواند با نام نیسان به راحتی با خودروهای صفر چینی رقابت کند. البته این خودرو شتاب آن چنان عالی ندارد و به خاطر ضعف برخی قطعات در بازار امروز زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد.

 


 

۷- میتسوبیشی لنسر


6ro63u9om3tbl934vx.jpg


اگر نمی خواهید سدان چینی سوار شوید، می توانید میتسوبیشی لنسر را با اصالت ژاپنی خریداری کنید، البته به صورت کارکرده! این خودرو با مدل ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان را دارد. با توجه به نوع موتور و امکانات و عمر خودرو، قیمت لنسر بدون رنگ بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید، می توانید به سراغ مدل ۱٫۶ لیتری ۱۱۵ اسب بخاری با گیربکس چهار سرعته اتوماتیک بروید حدود ۸۰ میلیون تومان این خودرو را با امکاناتی مثل دو کیسه هوا خریداری کنید. اگر بتوانید بین ۹۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کنید، لنسر تیپ ۴ که فولترین نسخه این خودرو است را با موتور ۱٫۸ لیتری ۱۴۰ اسب بخار و گیربکس CVT خریداری کنید. هفت کیسه هوا، سانروف، زنون و چراغشور، چرخش چراغ در پیچ، سانروف، گرمکن صندلی های جلو، مانیتور و دوربین عقب، دنده پشت فرمان و … از جمله امکانات خوب این خودرو محسوب شده که مدل های صفر چینی را کنار می زند. با توجه به اینکه لنسر خودرویی ژاپنی در سطح جهان به حساب می آید و کیفیت قابل قبولی بین ژاپنی ها دارد، می توان این خودرو را با ظاهری جذاب، به عنوان گزینه مناسب به جوانان معرفی کرد.
 8 - مزدا 3 


ysyescy8v9p86dc6jcrx.jpg

مزدا۳ را می توان خودرویی محبوب در بازار ایران دانست. چه در مدل های اولیه و چه در نسل جدید منسوخی که هنوز در خط تولید بهمن موتور مونتاژ می شود! این خودرو که در مدل جدید با موتور دو لیتری ۱۴۲ تا ۱۴۷ اسب بخاری عرضه می شود، به گیربکس پنج سرعته اتوماتیک مجهز بوده و با سطح امکانات مختلف در بازار وجود دارد. مدل ۹۱ تیپ ۴ این خودرو که در سطح بالایی از امکانات ایمنی و رفاهی قرار دارد، با قیمت بین ۹۲ تا ۹۷ میلیون تومان معامله می شود. اگر قصد خرید مزدا۳ سالم را در نسخه جدید داشته باشید، با بودجه ۷۵ میلیون تومان هم می توانید مالک یک دستگاه از نسخه ساده اتوماتیک آن شوید. در بازه محدودی مدل ۱٫۶ لیتری با گیربکس دستی هم به بازار عرضه شد که آنچنان در معاملات موفق ظاهر نشده است.
 


 

9 - سوزوکی گرندویتارا


6ikx92y0l7sepw1hgf.jpg

سوزوکی گرندویتارا خودرویی کراس اوور و در عین حال نیمه آفرودی بوده که با امکانات و مشخصات فنی خود می تواند طبیعت گردی را برای مالک خود فراهم سازد. این خودرو در نسخه دو دیفرانسیل به بازار ایران راه پیدا کرد و ابتدا با موتور دو لیتری عرضه شد. بعدها مدل ۲٫۴ لیتری ۱۶۵ الی ۱۶۹ اسب بخاری این خودرو در خط تولید ایران خودرو مونتاژ شد و با امکانات سطح فول و گیربکس چهار دنده اتوماتیک روانه بازار گشت. گرندویتارا به خاطر کیفیت ساخت و نوع عملکرد گیربکس و دیفرانسیل جز خودروهایی به حساب می آید که می توان به آن لقب شاسی بلندی با کیفیت را داد. مدل ۹۱ تیپ ۸ با موتور ۲٫۴ لیتری و گیربکس اتوماتیک، قیمتی بین ۸۳ الی ۹۵ میلیون تومان را با توجه به سلامت بدنه و فنی دارد. طبق این قیمت مدل های مختلف سوزکی گرند ویتارا، با توجه به امکانات و مشخصات فنی بین ۶۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان ( تا مدل ۹۳) معامله می شوند.

در بین ژاپنی های زیر ۱۰۰ میلیون تومان، گزینه های معرفی شده، جز خودروهایی به حساب می آیند که اکثر مردم از آن ها به نیکی یاد می کنند. سوزوکی کیزاشی، مزدا۲، میتسوبیشی میراژ و… خودروهایی ژاپنی هستند که شاید نتوانسته اند محبوبیتی چون نمونه ذکر شده به دست آورند.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

محمد: 1395/1/1514:13:18،
285
30
متاسفم براي مردمم كه به خاطر انحصار ارگان هايي كه دستشون براي جهان رو شده بايد خودروهاي ٢٠ سال پيش رو سوار شن
22 میلیون نفر: 1395/1/1514:54:13،
154
33
دستشون برای جهان رو شده نه برای مردم و برای همین از جانب مردم به شدت پشتیبانی میشن.
و مردم امنیت خودشون رو در گرو این گروهها میدونن انگار 50 سال پیش امنیت نداشتند!
ارسالی: 1395/1/1515:18:14،
137
18
فقط تویوتا
تویوتا
عبدالله انصاری: 1395/1/1516:09:29،
43
143
فقط زانتیا
فقط سیتروئن
...
پاسخ به محمد: 1395/1/1516:22:50،
108
42
محمد جان،دوست نادیده مجازی!باور کن که این مسائل ربطی به ارگان و... نداره.اکثریت ما ایرانی ها جنسمون کم و زیاد خرده شیشه داره وگرنه این همه سال برای خرید این لگن ها له له نمی زدیم.خیلی از مشکلاتی که ما امروزه توی کشور خودمون شاهدیم ولی توی جاهای دیگه دنیا اصلا نمی بینیم یا خیلی کم می بینیم به خاطر نهادینه شدن عنصر «بی اخلاقی» در اکثریت مردم ایران است.باور کن که اکثریت ما ملت از اخلاق متعارف انسانی دور شدیم.آنهم خیلی زیاد!
شاسی بلند: 1395/1/1517:15:37،
51
101
به نظر شما:
سوزوکی ویتارا ++++++++++
هیوندای توسان _ _ _ _ _ _ _ _
کوکی: 1395/1/1517:36:54،
45
47
فقط نیسان ماکسیما.سالاره
محمدحسین: 1395/1/1514:25:15،
133
19
مقاله مفیدی بود.سپاس.

هرچند که ما پولشو نداریم ولی محض اطلاع خوب بود.
محمد بی طالع: 1395/1/1514:33:41،
150
38
ماشین های ژاپنی سالارن
آریا: 1395/1/1515:12:24،
107
33
از اونجایی که ما نه پول چینی داریم نه ژاپنی و نه کره ای و البته در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی(!!!)این مقاله کلا به ما مربوط نیست همینجوری داشتیم رد میشدیم گفتیم یه نظری بدیم!!
00000: 1395/1/1515:21:05،
54
42
ممنون ، خيلي عالي و كاربردي بود .
یه نفر: 1395/1/1515:40:56،
65
37
برای لگن بالای ۱۰۰ هزار کیلومتر کارکرد باید ۱۰۰ ملیون بدیم ... یعنی به ازای هر هزار تا ... یک ملیون باید بیشتر بدی ... کجای دنیا اینطوریه !!! گاهی یادم میره اینجا ایرانه
آرمین: 1395/1/1516:14:24،
71
66
دوستان بنده بین دو مدل خودرو دو دل شدم
1.مزدا۳ نیو صفر- - - - - - -
2.bmw 320 مدل ۲۰۰۶ ++++++
لطفا با دلیل جواب بدید
ممنون
کوکی: 1395/1/1517:40:56،
52
47
صد در صد مزدا 3نیو.
هزینه موتوری مزدا بسیار کمتر از بی ام دبلیو هستش و همینطور هزینه قطعات مصرفیش مثل لنت و روغن.از نظر زیبایی مزدا چیزی کم نداره.و آپشن بالایی داره.البته توصیه میکنم یکدونه مدل 90یا91تر و تمیز بخرید.حدود 25تا 30تومن هم دستتون می مونه.
آرشایه: 1395/1/1518:08:42،
47
42
دوست عزیز پیشنهاد من به شما مزدا هست
چون جدیدتر هست ، بی ام و ، بی ام و هست ولی 2006 دیگه همه میفهمن قدیمی هست و انصافا داخل اتاقش خیلی خیلی ساده هستش
هزینه نگهداری بی ام و واقعا زیاده خیلی زیاده
مزدا ماشین کم خرج تری هستش ، آپشنهای قابل قبول و مناسبی هم داره
سواریشونم با توجه به اینکه مزدا ماشین اسپرتی هست ، هندلینگ قابل توجهی داره ، موتور گیربکس خیلی با هم هماهنگ و عالی هستن

در کل خرید مزدا عقلانی تر هستش ، حتی مزدا کم کار خریدن بهتره ، افت قیمتش و کرده

موفق باشید
ياكوزا: 1395/1/1519:47:46،
51
50
ارمين جان من بي ام و مدل ٢٠٠٨ دارم خرجش وحشتناك بالاست لنت ٤٠٠ هزار تومن تعويض روغن ٢٠٠ هزار تومن فقط مصرفي رو گفتم بهت بماند چقدر خرج موتورش كردم سه ماه پيش به علت كم ابي
پاسخ به آرمین: 1395/1/1521:46:51،
47
50
فقط مزدا 3 .یک ماشین عالی از هر لحاظ.رانندگی عالی و استهلاک کم.شایعاتی است که ارتفاع فنرهای آن را 4 سانتی متر بالاتر آورذند تا مشکل برخوردش با زمین برطرف بشه.نمی دونم درست یا نه!
Zand.amir: 1395/1/1516:52:21،
69
46
"باور این مسئله سخت است که بتوان با بودجه کمتر از 100 میلیون تومان ..."!
خاک بر سر ما،که باید ماشین بیست تا سی هزار دلاری رو بعد از 7،8 سال که خوب راه رفته بیایم 100 میلیون بخریم و خوشحال باشیم که پولمون رو دور نریختیم و چینی نخریدیم و ... و اینکه کلا یادمون رفته که پول یه دونه نو وش رو با مدل سال دادیم!
مسعود: 1395/1/1521:42:05،
46
36
البته هر کدوم یه ایرادی روش میزارن.
یاریس کوچیکه و دونفر آدم که جلو می شینن شونه هاشون به هم می چسبه. صد میلیون زیادیشه.
کرولا هم که ماشالله اقیانوس آپشنه !!! سانروف دیگه آخر آپشنه این ماشینه
کمری 2007 به بعد مشکل گیربکس داره و همچنین شتابش کمه. البته le هم داره که شش سیلندره. se هم که فقط خوشگله و فلاپش به سرعت گیر گیر می کنه
کمری 2006 ظاهر قدیمی داره ولی اونایی که دارن می گن فوق العاده نرمه.
سوزوکی رو من ژاپنی نمی دونم چون دست توانمند داخلی بهش خورده و همچنین ظاهر جعبه مانندی مثل l90 داره.
مزدا 3 با اینکه مونتاژ داخله ولی کیفیتش از ویتارا ظاهرا بهتره .مشکل اساسیش هم اینه که کف ماشین فرت و فرت گیر می کنه هرچند افت کیفیت هم داشته
ماکسیما قدیمی شده و مصرفش بالاست و گیربکسهاش اکثر مشکل دار و تقه می زنن
تیانا گیربکس پیچیده داره و وسایلش کمه. مطمئن باشین چند وقت دیگه مثل مورانو توسری خور میشه
مسعود: 1395/1/1521:50:02،
44
44
ادامه.
شتاب تیانا هم کمه . دقت کردید مورانو زیادی از حد ارزونه؟ برید خودتون جوابشو در بیارید.یک وجه مشترک با تیانا داره
آریون هم که شاید بعد از کمری 2006 کم ایرادترین این لیست باشه . مشکل جلوبندی داره چون موتورش سنگین تره از کمری. در ضمن آریون همون کمری هست که توی استرالیا ساخته میشه ودر سایت اصلی تویوتا تشریف ببرید وجود نداره. من شنیدم بعضی ها مشکل گیر بکس هم پیدا کردن.
لنسر هم عاشق تیپ و قیافش هستم ولی باید دید گارانتی خوبی داره؟همچنین گول قیافش رو نخورید این ماشین با لنسر اوولوشن فرق داره . در ضمن گیربکسش cvt هست که بازهم فعلا بدرد ایران نمی خوره چون خیلی پیچیده هستش.

همۀ اینها رو گفتم ولی من اگر بخوام ماشین با این محدود قیمت بخرم باز هم از همین لیست ترجیحا از تویوتا می خرم. از نظر استهلاک کرولا و یاریس جواب خودشون رو پس دادن و مرگ دارن طفلکی ها
وحید: 1395/1/1516:53:00،
85
40
کمری 2008++++++

مزدا3 89----------
وحید: 1395/1/1516:53:20،
50
82
ماکسیما++++++++


کمری---------
ج-ج: 1395/1/1517:23:33،
44
58
فقط سوناتا 2008 -8ساله سوارم فقط بنزین روغن روی 60 هزاراولین لنتوعوض کردم توی همین رنج قیمته 75 -80 -4 سیلندر
رضا: 1395/1/1519:20:40،
54
39
تمام خودروهای فوق در نمونه دست دوم در بازه قیمتی بیست تا
چهل میلیون تومان در دبی قابل خرید هستند انوقت در این کشور
پیشرفته از نظر قوانین تجاری!!!و با تعرفه بالای واردات باید صد میلیون
بابت خودروی سه سال کار کرده مردم پول پرداخت کنند.
علی: 1395/1/1523:08:11،
36
38
سلام
لطفا کسانیکه اطلاعات کافی دارند نظربدهند.
نیسان مورانو2008
نیسان قشقایی2008
اسپورتیج2009
سوزوکی2013
چناچه گزینه بهتر در بازه ی قیمتی موارد فوق پیشنهاد میدید بادلیل باشد ،ممنون میشم.
امين: 1395/1/1607:46:23،
37
36
لطفا راهنمايي كميد،جوان ٢٦ ساله نهايتا با نامزدم بيرون ميرم
ولوستر ٢٠١٤
سراتو مونتاژ ٩٣
اكسنت ٢٠١٤
sam: 1395/1/1611:44:29،
36
34
امين جان شما با مامان اينا بيرون بري بهتره
امنيتش بيشتره
به درد زندگي آيندتم مي خوره
از تجربيات هم استفاده ميكني
...
آخه ماشين چه ربطي به نامزدت داره ...
امين: 1395/1/1613:42:15،
30
10
شما پرايدتو اسپرت كن عزيزم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد / مهر 96 + جدول
شرایط پیش فروش خودروی پژو 207 اتوماتیک ویژه مهر 96 با ظرفیت محدود
بخشنامه جدید پیش فروش خودروی رنو ساندرو استپ وی منتشر شد - آبان 96
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو منتشر شد/ آبان 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - آبان 96
آغاز دور جدید پیش فروش رنو ساندرو استپ وی با ظرفیت محدود - آبان 96
معرفی جایگزین احتمالی پژو 405 در ایران
معرفی پرفروش‌ترین نوشابه‌های انرژی‌زا در جهان
آغاز دور جدید پیش فروش خودروی دنا پلاس از سوی ایران خودرو - مهر 96
ورود نسل جدید خودروهای ماهیندرا به ایران + حدود قیمت
شرایط جدید فروش نقد و اقساط محصولات شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو - آبان 96
آغاز دور جدید فروش محصولات شرکت پارس خودرو - آبان 96
حواشی عجیب باز هم در ثبت‌نام ساندرو استپ‌وی امروز دوشنبه
کدام خودروها در بازار بیشترین اختلاف قیمت را با نمایندگی دارند؟
خودروی جدید بسترن B30 به مشتریان تحویل داده شد + قیمت بازار
آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار