کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

با 10 میلیونی که در جیب دارید چگونه سرمایه‌گذاری کنید؟

کدخبر:۱۸۴۸۸سه شنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳:۴۷۳۳۸۶۴ بازدید

دستیابی به موفقیت و تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذار برای بسیاری از افراد یک رویای دست‌نیافتنی و دور از ذهن است «به نظرم سرمایه زیادی باید ...

دستیابی به موفقیت و تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذار برای بسیاری از افراد یک رویای دست‌نیافتنی و دور از ذهن است «به نظرم سرمایه زیادی باید داشته باشید، باید افراد زیادی را استخدام کنید» «دفتر شیک و تجهیزات زیادی نیاز دارید» و... اینها جمله‌هایی است که مدام در مواجهه با آدم‌های مختلف هنگام صحبت در زمینه شروع یک کسب‌و‌کار می‌شنویم. به نظر شما چقدر این گفته‌ها درست است؟ طبیعی است در نگاه اول بسیاری از افراد با این گفته‌ها موافقند اما واقعیت این است که بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها وجود دارند که در کشور ما با سرمایه‌ای کمتر از 10 میلیون تومان قابل اجراست. در برخی مطالب گذشته در همین صفحه برخی از این فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای‌تان معرفی کردیم.

در اینجا قصد نداریم دوباره از همان فرصت‌ها صحبت کنیم، بلکه تمایل داریم افق دید وسیع‌تری را مقابل دیدگان‌تان قرار دهیم که مجموعه‌ای از فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در اختیارتان قرار می‌دهد. با یک رویکرد جدید در مطالب آینده صفحه فرصت سرمایه‌گذاری به مرور یک‌به‌یک این موضوعات را به تفصیل بررسی خواهیم کرد. سوال اصلی اینجاست با 10 میلیون تومان چه سرمایه‌گذاری‌هایی می‌توانیم انجام دهیم؟

برای پاسخ می‌توان گزینه‌های زیادی را پیش روی مخاطبان قرار داد. مثلا یک راه این است که سهامدار یک کسب‌و‌کار موفق باشید. با هر سرمایه‌ای شما می‌توانید وارد بورس شوید و یک سرمایه‌گذاری بلند‌مدت را استارت بزنید. یا می‌توانید سرمایه‌تان را در اختیار افراد متخصص قرار دهید تا با سرمایه شما کار کنند و از سود حاصل منتفع شوید. یک راه حل دیگر این است که یک استارتاپ را حمایت کنید تا به سود دهی برسد و... . پاسخ ما اما چیز دیگری است که موضوع اصلی این مطلب است؛ «کسب‌و‌کار‌های خانگی».

با وجود اینکه برخی از کسب‌و‌کار‌های خانگی شاید به سرمایه‌ای بیش از این مبلغ نیاز داشته باشد اما نکته اینجاست که بیش از 90درصد این کسب‌و‌کار‌ها با سرمایه‌ای کمتر از 10 میلیون تومان قابل اجراست. در ادامه به بررسی محور‌های اصلی شروع یک کسب‌و‌کار خانگی و چند ایده قابل اجرا می‌پردازیم.


بیش از سرمایه نیازمند تفکر نوآورانه هستید

در تمام دوره‌های آموزشی کسب‌و‌کار تقریبا این نکته یک اصل اساسی است که برای شروع یک کسب‌و‌کار ابتدا باید تفکر خلاق و نوآورانه داشته باشید. این موضوع تا حدزیادی به یادگیری در مورد چگونگی موفقیت در کسب‌و‌کار با استفاده از اصول مبتنی بر ارزش کسب‌و‌کار ارتباط دارد، بنابراین در گام اول باید این موضوع را دنبال کنید که در این آیتم در چه سطحی قرار دارید.

نکته بعدی این است که ذهنیت تجاری را در خود تقویت کنید. طبیعی است که همه افراد در راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار هدف سود‌آوری را دنبال می‌کنند اما ذهنیت تجاری دقیقا آن چیزی است که به شما می‌گوید از چه مسیری می‌توانید سریعتر و با ریسک کمتر به این هدف برسید؛ یک کاتالیزور برای تسریع و هدایت مسیر سرمایه‌گذاری شما.

نکته سوم این است که منافع شخصی شما باید در راستای منافع جمعی بازار هدف‌تان تعریف شود.بیزینس یک جاده دو طرفه برای تامین منافع شما و مشتریانتان است. آن چیزی که شما به مشتریانتان ارائه می‌دهید برای آنها ارزش ایجاد می‌کند، بنابراین می‌پذیرند که در قبال آن پول پرداخت کنند. نکته چهارم شناسایی فرصت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

از این منظر همه فرصت‌های موجود کسب‌و‌کاری مناسب برای سرمایه‌گذاری است اما آنچه موفقیت شما را ممکن می‌سازد این است که فرصت مورد نظر چقدر با معیار‌های شخصی، روحیات کاری، علاقه مندی و شرایط محیطی کسب‌و‌کارتان منطبق است. موفقیت در کسب‌و‌کار و سرمایه‌گذاری نقطه‌ای نیست که بخواهید به آن برسید، مسیری است که در آن سرمایه‌تان روز‌به‌روز افزایش می‌یابد.

تولیدو فروش صنایع دستی

صنایع دستی یکی از مزیت‌های بومی برای سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کار‌های خانگی است که قطعا به سرمایه‌ای کمتر از 10 میلیون تومان احتیاج دارد. شما می‌توانید یک دوره آموزشی را در آموزشگاه‌های مرتبط بگذرانید و از این پتانسیل برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار خانگی برای کسب درآمد اضافی استفاده کنید.علاوه بر این می‌توانید مهارت خود را به دیگران آموزش دهید یا با طراحی یک وب سایت فروش، شبکه‌ای برای فروش این محصولات ایجاد کنید یا می‌توانید دوره‌های آنلاین آموزشی برای علاقه مندان برگزار کنید.

ساخت جواهرآلات و تراش سنگ‌های زینتی

یکی از فرصت‌های کسب‌و‌کار خانگی که در آمد خوبی هم دارد ساخت جواهرآلات و تراش سنگ‌های زینتی است. برای این کار می‌توانید با توسعه دهندگانی که این کسب‌و‌کار را دنبال می‌کنند همکاری کنید. آنها برایتان دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنند، سپس تجهیزات کار را خریداری می‌کنند، لوازم کار را در اختیارتان قرار می‌دهند و براساس سفارشی که به شما داده می‌شود کار را تحویل می‌دهید. این کسب‌و‌کار هم به سرمایه‌ای در حدود 10 میلیون تومان احتیاج دارد.

نوشتن آزاد

شاید به نظر شما وبلاگ نویسی کار بیهوده‌ای است اما در بسیاری از کشور‌های دنیا این کار به‌عنوان یک کسب‌وکار خانگی در حال ترویج و توسعه است. اگر مهارتی در نوشتن دارید شروع کنید. علاوه بر این می‌توانید در زمینه‌ای که تخصص دارید برای وبلاگ‌های دیگران و سایت‌های تخصصی هم بنویسیدیا مثلا می‌توانید وبلاگی طراحی کنید و در آن به گردشگرانی که قصد سفر به منطقه شما را دارند اطلاعات سفر ارائه دهید.

نوشتن آزاد در حال حاضر یکی از کسب‌و‌کار‌های خانگی در حال رشد است که قابلیت‌های زیادی را به‌ویژه برای افراد متخصص دارد. می‌توانید از این راه یک درآمد اضافی کسب کنید. تولید محتوا یک کسب‌و‌کار رو به رشد در کشور ما محسوب می‌شود که قابل تامل است.


ارائه خدمات حسابداری

شما آموزش‌های مرتبط با حسابداری را گذرانده‌اید و به دلیل مشکلات شخصی امکان حضور در محیط‌های اداری و انجام یک کار تمام وقت را ندارید، می‌توانید این خدمات را برای بنگاه‌های کوچک و نوپا که امکان استخدام یک حسابدار تمام وقت را ندارند ارائه دهید.


خدمات آشپزی

بسیاری از خانم‌های خانه‌دار آشپز‌های بسیار خوبی هستند ولی هرگز تصور نمی‌کنند که می‌توانند از مهارت خود درآمد کسب کنند. امروزه درفضای مجازی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش غذای خانگی وجود دارد، بنابراین می‌توانید در منزل آشپزی کنید و از طریق این کانال‌ها غذای خود را به فروش برسانید. این کار یک فرصت برای کسب درآمد و سرمایه‌گذاری در علاقه‌مندی شخصی شماست.


راه‌اندازی یک وب‌سایت نظر‌سنجی

بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی موسسات دولتی و خصوصی و صاحبان کسب‌و‌کار‌ها تمایل دارند بازخورد کار خود را ارزیابی کنند یا در مورد موضوعی نظر‌سنجی عمومی انجام دهند اما به دلایل مختلف این امکان برایشان میسر نیست. شما می‌توانید با طراحی یک وب‌سایت و مدیریت آن یک کسب‌و‌کار جدید درزمینه کسب‌و‌کارهای نوپا راه‌اندازی کنید. روی منابع درآمدی از روش‌های دیگر هم تمرکز کنید.

اینها تنها بخشی از فرصت‌های موجود برای سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کار‌های خانگی است. بسیاری از کسب‌و‌کار‌های مبتنی بر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی وجود دارند که می‌توانید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید، علاوه براین کسب‌و‌کار‌های فیزیکی زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارند که به بیش از 500رسته فعالیت می‌رسند. برای این کار نیاز ندارید لزوما سرمایه‌های کلانی در اختیار داشته باشید، کافی است تفکر خلاق و هدفی برای کسب درآمد اضافی داشته باشید و با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی کار را دنبال کنید.

* عباس نعیم امینی- مهدی قاسمی / فرصت امروز

بلیط هواپیمادیدگاه ها

چی میگه: 1394/10/1516:29:32،
235
42
با ده میلیون کاری نمی تونم بکنم قرض قوله هامو پاک میکنم.مگه چیزی واسه سرمایه گذاری مونده فقط در حد بخور و نمیر
بهترین کار: 1394/10/1517:34:54،
169
36
يا سکه طلا یا دلار یا فعلا یکسال بذار بانک.

آشپزی و حسابداری مال کشور ما نیست برادر.
فضولی: 1394/10/1518:01:08،
138
24
باور کن اگه 10 میلیون داشتم الان با حال آنفولانزا گرفتم که شدیدا هم منو از کار انداخته میرفتم خونه میخوابیدم و سر ماه چکم رو پاس میکردم بخدا چندروزه الان من و همسرم به شدت زمین گیر شدیم با این آنفولانزای مسخره, من یک روز و نیم بیشتر نتونستم خونه بخوابم با اینکه حالم بده اومدم مغازه کاسبی , کاسبی هم که خدا رو شکر به لطف دولت عالیه
خلاصه آخر ماه ساندیس و کیک فراموش نشه دوستان
یادش بخیر قدیما تو ماه چند روز مغازه رو میبستم میرفتم مسافرت الان از صبح تا شب دارم واسه بازاری جماعت کار میکنم یه چیزی هم تهش برای خودم میمونه اونم خرج خوراک همین .........
وحید: 1394/10/1518:22:59،
70
25
اقتصاد بایستی پویایی و ثبات داشته باشه.اگر این دوتا آیتم نباشن،با ده تومن ک سهله،با ی خط هم نمیشه کاری کرد.چون فروش و حاشیه امنیتی وجود نداره
عبدالله انصاری ارجینال: 1394/10/1519:19:00،
76
26
اول اینکه این راهکارهایی که دادی فقط به درد عمه جانِ من میخوره وبلاگ نویسی و تراش سنگ و آشپزی برای ملت گرفتار رکود و تورم نون و آب نمیشه الان چه ده میلیون چه صد میلیون چه یک میلیارد فقط باید گذاشت بانک سودش رو گرفت اونم بانک نه مؤسسه های دره پیتی که پولو بخورن یه آبم روش تازه بانک هم فقط کوتاه مدت روز شمار که هر وقت خواستی برداری نه یکساله و پنج ساله و غیره الان پول رو تو هر کاری بزنی رفته هر چی بخری ضره من دو تا ماشین داشتم یکیشو فروختم گذاشتم بانک !
soheil Rj: 1394/10/1520:12:00،
71
26
21 میلیون دارم ، دلم به اون خوش بود که امسال ورش دارم از بانک > اونم که ثامن الحجج عزیز فعلا بالا کشیده
‌امیر: 1394/10/1520:53:12،
54
55
زمین به طور حتم ارزان می شه خوب دلیل داره قدرت مالی مردم به شدت تمام کم شده و در اینده کمتر و کمتر میشه کسی که زمین داره صاحب اول و اخرش خودشه
حسین: 1394/10/1516:35:50،
131
36
با 10 میلیون یک دست کت و شلوار ، یک پالتو ، 4 عدد پیراهن و دو عدد شلوار از هاکوپیان و دو دست کفش از مارال چرم میخرم و تمام . ببخشید یک عدد کمربند هم میخرم .
ملا نصرالدین : 1394/10/1519:37:27،
54
18
حسین جان نگو که این پولو داری که اگر دولت خبردار شد چیزی در جیبت نمیماند که با ان بخواهی چیزی حتی در حد ادامس بخری
یلدا: 1396/4/2609:09:53،
1
1
حسین آقا ماشالله شما چقدر پولدارین ؟اگه اتومبیل دارین برای گشت وگذار وسفر اقدام کنین هم بد نیست موید باشین خدا بیشتر بده بهتون به خیر وخوشی
رضا: 1394/10/1516:37:18،
73
29
یک دستگاه لباسشویی ، یکدستگاه یخچال فریز و یک سرخ کن ایتالیایی .
آرش: 1394/10/1516:38:33،
87
44
میزارم بانک 24% ماهیانه 200 هزارتومان میگیرم .
پریسا: 1394/10/1519:43:21،
70
28
ببخشید کجا این سود رو میده منم برم حساب باز کنم؟
مکانیک : 1394/10/1600:54:58،
67
34
اگه اهل کاری بیا تو کارگاه مکانیکی من یه دستگاه تست انژکتور ماشین سنگسن بخر رایگان یادت میدم کار کن من ماهی سه ملیون بهت میدم.
فرهاد: 1394/10/1608:48:06،
28
31
برو بانک آینده 25 در صد بگیر
رضا: 1394/10/1516:38:58،
67
27
الان کار های درس حسابیش که سود اوریش محرز است زیان ده محسوب میشن حالا بیایم کار های بی هدف انجام بدیم .بابت این کار های باللا تو ایران اصلا بابتش پول نمیدن فعلا فقط سود بانکی و وسلام
مجتبی: 1394/10/1516:39:36،
129
22
یه نصف قبر میخرم .
ف: 1394/10/1516:50:47،
81
32
اگه 10 میلیونتو دوست داری، مثل بچه آدم میری میذاری بانک تا مالیات و بیمه و شهرداری، ارزش افزوده، نوسانات دلار، رکود و تورم و هزار تا بلا سرش نیومده !!!!!!!!!
امیر اصفهان: 1394/10/1517:25:51،
161
17
با 10 تومن میشه مدارکم ترجمه کرد،Ielts گرفت،apply کرد بلیطو بگیریو بزنی بیرون از اینجا
14: 1394/10/1517:57:04،
62
22
بهترین کارو انجام دادی...
علي : 1394/10/1518:01:10،
56
23
با 10 نومن ؟مگه داريم ؟مگه ميشه ؟مارو هم راهنمايي كن
من: 1394/10/1520:41:51،
33
22
اول داستان اینه که معدلت بالای 17 باشه. یا اگه فوق خوندی و واسه دکترا می خوای بری مقاله ISI با ایمپکت بالا و RA داشته باشی.
وگرنه بقیش قسمت آسون کاره.
اقتصاددان: 1394/10/1518:04:34،
80
23
باده میلیون خیلی کارهای کوچک میشه انجام داد ولی کارو کاسبی نون و آبدار نمیشه مثلا میتونی دکه سیگار فروشی یا سمبوسه فروشی یادست فروشی یا کارهای مشابه گدایی راه انداخت
بیکار: 1394/10/1518:13:11،
41
25
یک خانواده 4نفره با ده میلیون میره باهاش خرید خوراک و کفش و لباس و مریضی و خرابی ماشین و پرداخت قبوض
123: 1394/10/1518:31:00،
46
20
بانک صادرات 10 میلیون سود سپرده گذاری کوتاه مدت من را خورد میگه فورم مخصوص پر نکردی من که خبر ندارم چی به چی شده
پس 10 میلیونی در کار نیست حتما قبل از هر کاری در بانک صادرات
چند بار چک کنید و یا حتی رسید بگیرید
321: 1394/10/2202:29:53،
8
16
بیشتر توضیح بده
بقیه هم مطلع شن
پیمان: 1394/10/1519:23:05،
117
23
با 10 تومن :
یه پراید قراضه بگیری بری مسافر کشی
بذاری بانک ماهی 200 تومن بگیری
یه دستگاه یخچال بگیری تابستون یخ در بهشت بفروشی
یه وانت کهنه بگیری یکم قرض کنی گوجه خیار بفروشی
فلافل لبو باقالی پخته بفروشی سر چارراه
کل پولو رشوه بدی به یه رییس اداره یا کارمند بانفوذ تا تورو تو ادارش استخدام کنه
احمد: 1394/10/1520:45:39،
69
26
دمت گرم داداش.خدایی همه پیشنهادهایی که دادی درست ومنطقی بودن.دقیقا همین کار ها رو میشه انجام داد.
اون وانت برای فروش گوجه وخیار بنظرم ازهمه بازدهش بیشتره.
پیمان : 1394/10/1522:25:04،
31
21
فدایی داری
محمد بی طالع: 1394/10/1520:21:56،
84
22
5 تا دندون کرم خورده را باید بدم درست کنم
سمیه: 1394/10/1600:57:11،
36
48
مسواک بزن و نخ دندون میکشیدی تا کرم نره تو دندونت
امین: 1394/10/1520:47:12،
61
79
لعنت بع این بانک و سود بانکی و ربا که همه مردم به جای کسب و کار و نو آوری میرن ساده ساده پول میزارن تو بانک
برین بزارین بانک راستی موسسه ها سود بیشتر میدن برین بزارین اونجا خخخخ
همه فقط تن پروری و ساده پول درآوردن میخوان
هم توانشو ندارن هم عرضشو که کار شروع کنن و فقط مفت خوری و تن پروری بلدن
با 10 میلیون که بانک ماهی 200 میده عقل داشته باشی و همت و تلاش راحت میشه تا ماهی 1 2 تومن پول از توش درآورد
نه اینکه بدون فکر و سرسری بری کاسبی بد بگی همش شد ضرر

شطرنج باز ماهر کسی که بدونه تا 5 حرکت بعدی هم میخواد چیکار کنه نه اینکه فقط حرکت اولو انجام بده بعد بگه ببینم چی پیش میاد

مرسی ایرانجیب بابت تایید
معین سلطانی: 1394/10/1521:50:31،
87
29
امین جان انگار تو هنوز مجردی از جیب بابا خرج میکنی پسرم که اینقد داغی *فکر کنم یک کیلو گوجه هم از جیب خودت نخریدی
مردم: 1394/10/1521:55:24،
68
31
شما برو و سر حرفت وایسا شطرنج باز داری با گری پاسکاروف بازی میکنی تو سربازت رو ببری جلو مات شدی
دلسوز: 1394/10/1603:08:53،
41
31
واقعاً اون قسمتش که میگه با ده تومن میشه ماهی حدأقل 1 تومن در آورد راسته / ولی بعضی ها نمیخوان قبول کنن چون منافع خودشون به خطر میافته ...
رضا1346: 1394/10/1523:58:53،
48
25
اینقدر مردم را فریب ندهید


من خودم گول این حرفها رو خوردم 80 تومان سرمایه ریختم 4 ماه دنبال مجوز بهداشت و صنعت و محیط زیست هستم تا حالا 20 تومان صرر کردم .

هیچکس جوابگو نیست حتی نمی تونم زیر قیمت دستگاهامو بفروشم . فقط کرایه سالن ماهی 2 تومن

ایران جیب نامردی نکن بخدا عین واقعیته سانسور نکن .
بی نام: 1394/10/1601:05:18،
37
14
ده میلیون رو باید ببری جنس بخری ببری تو مترو دستفروشی کنی
E 92: 1394/10/1601:34:46،
30
21
با این وضعیت اقتصاد و بازار نا امن از تراز اطمینان میزارمش یک بانک دولتی و تکیه میزم بر تخت پاد شاهی خونه و سر ماه به ماه اس ام اس دریافتیم میآد و با هاش برنامه ریزی مختصری میکنم...
يك مالباخته: 1394/10/1603:13:40،
45
22
بايد پولتو نگهداري كه اگه باز تلويزيون بي پول شد و تبليغ شركت يا بانك هاي كلاهبرداري رو كرد بريزي توو حساب اون شركت ها. بعدشم بري از جايي يك كم سماق بدزدي و بمكي. ما ملت كه خرجي نداريم پول و شغل و مسكن نياز داشته باشيم . همين امسال ٧ تا شركت سرمايه هاي ملت رو واسه خودشون جمع كردن و خوردن و بردن: پديده شانديز،تبرك،پرديسبان،آرمان،ميزان،ثامن الحجج،فرشتگان و .... !
خبرهاي خوبي در راه است با ما همراه شويد!!!
((( فلفل ))): 1394/10/1608:04:13،
40
23
با 10ميليون يك گوني برنج 5 كيلو گوشت و حبوبات به اندازه لازم براي يكماه وروغن و پرداخت قبوض آب وبرق وگاز وتلفن صرف ميشود ونمي توان سرمايه گذاري كرد0
pepan: 1394/10/1609:34:58،
24
26
با 10 میلیون دو تا گوشی با 4 دست پوشاک واسه خونواده و چن کیلو آجیل و خورد و خوراک می شه تهیه کرد..همین....بالای 100 تومن رو باید در نظر گرفت با این وضعیت نابسامان
مسعود: 1394/10/1614:25:54،
36
27
ده میلیون را دلار می کنم میرم ترکیه بعدش با قایق میرم یونان از اونجا میرم مقدونیه و ..... آلمان پناهنده می شم
ن : 1394/10/1911:02:25،
19
12
برو عمو اینجا ایرانه چی فکر کردی همه چی اینجا نابود شده
اکبر : 1394/10/2118:47:34،
18
19
اگر تمام ملت ایران وارد بورس شوند تا ایران را اباد کنند و دشمنان نتوانند برای میهن عزیزمان شاخ و دم بکشند دولت در عرض چند ثانیه با بوجود اوردن تبرم تمام اقتصاد ایران را نابود خواهد کرد و باز امریکا و اسراییل را دعوت میکنند تا دو باره به ملت زجر کشیده شاخ و دم بکشد کجای کاری برادر من .مگر وارد کننده گان و پول شویان و تبرم اوران به شما اجازه خواهند داد با 10 میلیون تومان پولت سود ببری اگر وارد بورس کنی گردن کلفتها چنان از دستت بیرون می اورند که مپرس
مینا: 1395/5/2814:40:26،
31
23
فازت چیه شما؟ آمریکا اسرائیل جه ربطی داره به این موضوع صحبت!؟
الی: 1396/3/111:52:01،
4
3
منظور تورم بود دیگه!!!!1
ابراهیم: 1395/6/2018:16:58،
21
14
حبذا لطیف
delaram: 1395/6/3116:08:58،
25
17
تازه من ۱۰ تومن دارم میخوام کل جهیزیه مو بخرم


حسن: 1395/7/400:56:21،
18
15
این مقاله کپی خارجی و یکم دستکاری شده و کار مطالعاتی اصلا انجام نشده
فرهاد رزاقی : 1395/7/410:11:10،
18
15
10میلیون جهت شروع خیلی کمه جهت استارت یک کار
فرشاد: 1395/7/1520:24:33،
17
14
چقد دلمون خوش بود ده تومن داریم
کلا نا امید شدم :(
من: 1395/7/1923:26:13،
22
18
هیچی ده میلیون دارم،میزنم تو کار خرید و فروش ماشین تصادفی،حالا یا ضرر یا سود.حیف که دخترم وگرنه دستم باز بود کار و کاسبی خوب راه می انداختم
اسی: 1395/8/1815:36:08،
16
17
باده تومن خاک کاهو میتونی بخری .....
پوریا: 1395/8/2822:42:27،
17
15
اقا ده تومن و ولش کن با دویست هزارتومنم چه کار میتونم کنم
میثم.م: 1395/9/523:22:59،
17
12
ده تومن رو بده تیله بشین واسه خودت بازی کن...حالش رو ببر
Ali: 1395/9/1415:47:16،
13
12
ما چقدر بدبختيم كه نميدونيم با ده ميليون چي كار كنيم هيچي كسي نيست جلوي اوناي كه تو مجلس هستند و دارند ماهيانه ١٠ميليون ميگيرند بگيره
به نظر من اوني كه كارگره بايد حقوقش بيش از اوني باشه كه كاره راحت داره،درست درس خونده كلنگ كه كار نزده،سختي كه نكشيده فقط درس خونده كه به خاطر علاقه ش بوده،كتاب تو دست گرفته همين،كلنگ كه نبوده كه بدون زحمت بالاترين حقوق را دارند،درس خوندن را نميشه كه گفتد زحمت كشيده،درس خونده به اينجا رسيده،كارگري كه نكرده كه ماهيانه ١٠ميليون يا ابولفضل دارند ميگيرند بدجور ناحقه...اوني كه رهبره بايد حقوقش كمتر از كارگر باشه
امیر : 1396/2/2102:20:13،
2
5
البته نظر شما درسته ولی نه اینکه یکی که درس خونده حقوقش کمتر از کارگر باشه بنظرم باید حقوقهاشون نزدیک هم باشه و اینکه کمتر کسی هست که درس خونده باشه ولی به درسی که خونده واقعا علاقه مند باشه بیشتریا واسه کار خوب و آبرو مندانه در آینده داشتن کار میکنن
علي: 1395/11/1015:37:35،
12
13
با ده ملیون میشه یه پراید مدل ۸۴ خرید که باهاش مسافرکشی کنم هم وقتم را پر کردم هم هر وقت که بخوام ازم می خرند با قیمت بالاتر از قیمت خریدش مردم جماعت سرمایه گزاری رویه سایپا را فراموش کردند نه تنها قیمتها پایین نمی بلکه بصورت انفجاری دارن می رن بالا
ames: 1395/11/2909:59:33،
12
9
با ده تومنت جنس بخر كه بعد عيد همين گرون ها هم گرون تر ميشه براي مثال من كه ماهي پنجاه شصت تا از يه جنسي مصرف دارم چرا هي هر دفه برم يه دونه بخرم يه دونه بفروشم خب تعداد ميخرم خرد ميفروشم با اين وضعيت بازار هيچ چيز ارزون نميشه و من قصد دارم حداقل يه بخشي از پولمو جنس بخرم

بیچاره: 1395/12/223:43:08،
11
7
من اگه 10تومن داشتم قسط وام های ندادمو میدادم...
سحر: 1395/12/1000:04:01،
13
18
من خواستم بگم سلام و خسته نباشید خدا قوت
نادر: 1396/1/3020:44:33،
6
3
دستت درد نکنه که گفتی
ایمان: 1395/12/1623:05:32،
5
2
نمیدونم داریم ب کجا میرسیم...ایا وضع بر منوال موجود ادامه خواهد داشت یا یهتر میشه شایدم بدتر
بابک: 1395/12/2311:31:27،
8
3
اگر ده میلیون امسال داری با نرخ تورم ۴۰ درصدی ایران تو سه سال دیگه هیچی نداری
مهدیخانلری: 1396/1/411:45:40،
4
4
بله این مقاله که خوندم درست میگه ولی آخه عموتوایران مگه میشه سرمایه گذاری کرد.بخدا گردن کلفتاش نمیتونن بازده سودهی داشته باشن.اینی که نوشتی واسه مملکتی مثل ایران نیست.درآمدبانرخ تورم به نصف رسیده.
بهلول: 1396/1/2000:19:41،
4
5
سلام ده ملیون پولوبدی وسایل چینی که میخری بدی تعمیرش کنی چون یک سال کارنمیکنه یا بری 10ملیونم دستی بگیری بزاری روپول پیش خونت 580ملیون خرخ خونه کردیم 180ملیون ضررمیکنم الانم بخدا دارم ملات درست میکنم
کریم: 1396/1/2810:39:12،
6
3
ما که آخرشم متوجه نشدیم چیکار میشه کرد؟؟؟
حتمان یه راهی هست که سود خوبی داشته باشه باید فکر و بکار انداخت
این مغز آدم لامثب دیر جواب میده سه سال که می گذره میگی ای بابا اکه سه سال پیش ...
علی: 1396/2/400:02:22،
4
4
سلام
با ده تومن میشه کسب و کاری راه انداخت ک ماهی 2 الی3تومن درامد داشته باشی:
مثل میوه فروشی
کارواش
فقط حواست باشه از نظر موقعیت مکانی
جایی ک کسب و کارتو راه میندازی خوب باشه
فرزاد: 1396/3/2422:00:37،
4
6
با 10 میلیون میتونی سهام بخری و هر ماه در بورس 1 میلیون سود کنی. کاری که خودم به سادگی انجامش میدم
میترا: 1396/4/1720:11:06،
2
3
سلام.ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید.اینکه از کجا شروع کردید ؟ چه سایتی ؟ از چه کسی مشاوره گرفتید.ممون میشم
امید : 1396/3/2811:05:28،
3
2
شغلهایی هست گم که اصلا کسی فکرشو نمیکنه سود بالایی هم داره ولی اونهایی که مشغولش هستن هیچوقت پیشنهاد نمیدن میترسن دست تو کارشون زیاد بشه.ولی من خودم کارهای اینترنتی و مجازی رو پیشنهاد میدم.چون تو این زمینه کشورمون در حال توسعه هستش
احمد: 1396/4/700:38:11،
4
3
خیلی وقت بود کارخوب گیرم نیومده بود من کاشیکارم ازپاییز تاالان ۳۵ملیون کارکردم جون کندم منهای حق کارگر وخرج خونه ۲۰ملیون دارم گذاشتم بانک ماهی ۴۰۰هم ازاونجامیاد وضعم خیلی خراب بود یکم روبه بهبود است برسونم به ماهی ۱ملیون دیگه رفتم ۴۰سالمه
نادر: 1396/5/2811:10:43،
0
0
یعنی چی ؟
پریسا: 1396/4/916:33:49،
1
2
سلام لطف کنید راهنمایی درست بکنید
محمد: 1396/5/614:31:40،
1
1
سلام کار اینترنتی : بفرمایید چه کاری ؟

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار ایران
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
اولين نمونه از خودروی JAC J4 وارد ایران شد
سورن توربو را انتخاب کنیم یا دنا؟
ملاقات ایرانی با هیوندای سوناتا 2018
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
در هنگام عبور از دست‌انداز، پدال ترمز را نگه ندارید
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما