کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

موسسات پولی غیرمجاز حتما حذف می‌شوند

کدخبر:۱۸۲۷۷شنبه، ۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۵:۵۳۳۳۰۱ بازدید

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر بازگشت قدرتمندانه به عرصه بانکداری بین المللی پس از لغو تحریم‌ها، گفت: مصمم به برچیدن موسسات پولی ...
موسسات پولی غیرمجاز حتما حذف می‌شوند

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر بازگشت قدرتمندانه به عرصه بانکداری بین المللی پس از لغو تحریم‌ها، گفت: مصمم به برچیدن موسسات پولی غیرمجاز هستیم.

ولی الله سیف امروز در سمینار سراسری مدیران و مسئولان بانک تجارت با اشاره به تاثیرات اعمال تحریم‌ها در سال‌های گذشته بر عملکرد نظام بانکی کشور، گفت: قطع ارتباطات بانک‌های ایرانی با بانک‌های خارجی در ایجاد فاصله بین سطح ارائه خدمات بانک‌های ایرانی با استانداردهای بین المللی تاثیرگذار بوده است. اینک با توجه به رفع تحریم‌ها و فراهم آمدن شرایط ارتباط بی واسطه با بانک‌های خارجی باید بتوانیم با ارتقای استانداردها، بازگشتی قدرتمندانه به عرصه بانکداری بین المللی داشته باشیم.

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر انضباط و افزایش شفافیت مالی بانک ها مطابق با استانداردهای بین المللی و بهبود ساختارهای کنترلی در بانک ها اظهارداشت: در این مسیر، انجام اصلاحات ساختاری در حوزه هایی همچون مدیریت ریسک و تقویت فرآیندهای حسابرسی داخلی از طریق تشکیل تیم های تخصصی در بانک ها بسیار مهم است.

سیف با اشاره به اینکه شفافیت صورت های مالی یکی از مهمترین موضوعات مورد توجه بانک های خارجی و نهادهای مالی بین المللی است یادآور شد: بسیار مهم است که بانک های ایرانی نیز آخرین صورت های مالی تائید شده را از طریق وب سایت خود در معرض مشاهده بازدیدکنندگان قرار دهند و خود را در به روز رسانی و انتشار اطلاعات مالی متعهد بدانند.

وی افزود: از نگاه بازیگران مهم صنعت مالی جهانی، یک نظام اقتصادی شفاف رفتارهای قابل پیش بینی دارد و تنها در یک محیط کسب و کار شفاف و قانون مدار که بازیگران از شرایط یکسانی برخوردارند می توان از رقابت واقعی  افزایش بهره وری و پیشرفت سخن گفت.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به لزوم تقویت ساختارهای کنترلی در بانک ها گفت: بانک های بزرگ کشور امروز بیش از همیشه نیازمند ارتقاء سطح انضباط مالی و اداری هستند. البته ممکن است در اجرای برخی مقررات موجود مشکلاتی نیز وجود داشته باشد، اما بسیار مهم است که ارکان عملیاتی بانک ها علاوه بر اینکه خود را متعهد به اجرای مقررات می کنند، در اصلاح آئین نامه و بخشنامه ها نیز با هدف تسهیل ارائه خدمات به مشتریان مشارکت فعال داشته باشند، زیرا بهترین مرجع برای اصلاح قوانین و مقررات افراد و واحدهایی هستند که مسئولیت اجرای قوانین را برعهده دارند.

سیف با اشاره به عملکرد بانک مرکزی در دوسال گذشته گفت: مهمترین دستاورد بانک مرکزی در این مدت بازگشت انضباط و رفع التهاب از اقتصاد کشور بوده است، امری که مردم نتایج آن را در کاهش چشمگیر نرخ تورم به خوبی مشاهده می کنند، اکنون نیز با توجه به اینکه نرخ تورم به دامنه ۱۴ درصد رسیده، حفظ سود بانکی با نرخ بالاتر از ۲۰ درصد به هیچوجه قابل قبول نیست و باید حتما به سمت کاهش و دامنه قابل قبول هدایت شود، البته تدبیر مدیران شبکه بانکی و همکاری بانک‌ها می تواند این روند را تسریع کند.

وی افزود: بانک‌ها موظفند با پیش بینی منطقی از وضعیت آتی اقتصاد کشور و بازدهی قابل تحقق عقود اسلامی نسبت به تعیین سود علی الحساب پرداختی به سپرده گذاران اقدام کنند. قابل قبول نیست که مبلغ سود علی الحساب از سود قطعی سپرده گذاران بیشتر باشد؛ این یعنی اجحاف به یک گروه دیگر از ذینفعان.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور از زمان تصویب قانون بانکداری بدون ربا تاکنون تفاوت های بسیاری پیدا کرده است، یادآور شد: متاسفانه طی سال های اخیر شاهد رویه نادرستی بوده ایم که بروز هر نارسایی در اقتصاد کشور را به حساب این قانون می نویسند، در صورتی که این قانون علیرغم آنکه نیازمند اصلاحاتی برای تطابق با شرایط جدید اقتصاد کشور است اما همچنان یک مجموعه بسیار ارزشمند به شمار می رود.

سیف با اشاره به چگونگی شکل گیری موسسات مالی غیرمجاز در اقتصاد کشور گفت: متاسفانه در برهه ای به برخی از دستگاه ها اجازه داده شد که مجوز تاسیس چنین موسساتی را صادر کنند اما بانک مرکزی طی دو سال گذشته به صورت جدی با عملکرد خارج از قانون این موسسات مقابله کرده و اکنون نیز مصمم به برچیده شدن آنها هستیم تا انضباط پولی و مالی در اقتصاد کشور به صورت کامل مستقر شود، البته در این مسیر حفظ منافع هموطنانی که در این موسسات سپرده گذاری کرده اند نیز از مهم ترین دغدغه های بانک مرکزی است که حتی الامکان محفوظ بماند.

وی با اشاره به مشکل کمبود منابع و انباشت تقاضای تسهیلات در شبکه بانکی بیان داشت: با اجرای برجام و کاهش محدودیت‌ها، بخشی از منابع شبکه بانکی آزاد می‌شود و بسیار مهم است که بتوانیم با به جریان انداختن منابع آزاد شده به ویژه در بخش‌هایی همچون تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، امکان تحقق برنامه های دولت در ایجاد اشتغال و تقویت تولید ملی را فراهم آوریم.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

امید: 1394/10/519:37:05،
45
75
اولین موسسه ای که باید حذف بشه موسسه ارمان است سود 32درصدی میده تواین شرایط بازار
پاسخ: 1394/10/520:31:48،
23
22
بانکی ورشکسته
واقعیت: 1394/10/520:51:08،
37
20
انشاالله هرکی پولشو به هرکاری میزنه موفق بشه . همه برای هم دعا کنیم .مایه دشمن داریم اونم خارجه نه دسمن داخل .کی گفته دشمن داخلی داریم !!؟؟؟ مگه داریم مگه میشه؟
کاپیتان: 1394/10/521:04:19،
29
11
سودتونم نخواستیم بابا هر روز یه فیلمی سر مردم درمیارین ، همین الانم با این موسسه هایی که خودتون ساختین و هرروز میگین مجوز نداره و پول مردم رو یه مدت بلوکه می کنین معلومه بانکهاتون دیگه کشش سود دادن نداره !
منتهی چه گیری دادین که تورم کم شده نمیدونم والا !
سود روهم بیارین پایین ، ارزونی خدتون ...
شوشي: 1394/10/521:13:59،
28
17
حالا اينكه موسسه بقول شما غير مجازه !
اينهمه بانك كه اسمشون تو ليست بانك مركزي نيست تكليفشون چيه؟
سپرده گذار فرشتگان: 1394/10/521:27:43،
35
26
اتفاقا آرمان ایرانیان یا کاسپین فعلی از بهترین موسسات هست که زیر مجموعه 8تعاونی ، فرشتگان و فردوسی هست
من چند ساله با فرشتگان کار میکنم و خیلی راضیم
حالا شما بگو کجا 32% سود میده ؟؟؟؟
نکنه الزهرا و وحدت مشهد که با تخلف نام ارمان نصب کردن پول بتونن به مردم بدن ؟؟؟؟
22% یکساله الکی جوسازی نکنید
مهندس: 1394/10/521:49:20،
66
16
اولین موسسه ای که باید حذف بشه خود بانک مرکزی و رئیس نامحترمشه که بازار رو به گند کشیدن با این سیاست هاشون. اون از وضع نقدینگی, اون از قیمت دلار, هر روز هم یه بامبول جدید ...
قصه های هزار و یک شب این عزیزان تمامی ندارد !!!
فرهاد: 1394/10/522:40:51،
26
9
آره دیگه کارشونو انجام دادن پولای ملتو بالا کشیدن کسری بودجه دولتو تامین کردن دیگه گندش دراومده باید حذف شن یه بامبول دیگه سر مردم دراریم
ملعون: 1394/10/609:34:54،
15
17
موسسه ثامن الحجج هم به سرنوشت میزان دچار شده است، اما با تکرار اقدامات پیش از ادغام موسسه میزان مانند تحصن سپرده گذارها و در مرحله بعد کارمندان قصد دارد بانک مرکزی را وادار به اعطای مجوز و یا در نهایت ادغام در یک بانک دیگر کند.
در حالی که مدیران این موسسه هنوز اطلاعات مالی مشخصی از دارایی ها و منابع این موسسه به بانک مرکزی ارائه نکرده اند
موسسه مالی مجاز!!: 1394/10/801:55:45،
11
9
اگر سپرده گذلرهلی هر بانک یا موسسه به آن هجوم بیارن ورشکست میشه و فرقی نمیکنه با مجوز یا بی مجوز!
البته همشون موقع افتتاح مجوز تاسیس گرفتن و زیر نظر بانک مرکزی در تابلوها قید شده بود ولی دولتها سیلست مالی متفاوتی دارن متاسفانه
موسسات دارای اعتبار لازم و در حال اخذ مجوز نهایی عبارتند :

- آرمان (کاسپین جدید) شامل فرشتگان و فردوسی
- مهر اقتصاد (بسیجیان سابق)
- ثامن الئمه (ثامن جدید)
- عسکریه (ملل جدید)
- کوثر
- مولی الموحدین (ایران زمین بانک)
- نور (کارسازان اینده)

به امید اینکه همه مجوز بگیرن و مردم از دلهوره رها بشن انشااله
البته با این جوز سازی ها بانک مرکزی که به فکر نیست مگر دولت کاری کنه
چرا اگه مشکلی هست قبل از رسانه ای کردن خود بانک مرکزی مشکا حل نمیکنه مردم اذیت نشن اخه مگه خودمون کم مشکل داریم که به فکر اینجور چیزل هم باشیم !!!!!!!!
AAA: 1394/10/519:37:36،
30
20
مطميني حتما؟
مسعودنجاران : 1394/10/519:54:39،
28
19
عزیزان کسی درباره بانک اقتصاد مهر نظری داره
مگین مجوز گرفته و سهام در بورس عرضه کرده؟ کسی اطلاعاتی داره؟
حاج رضا: 1394/10/523:13:47،
12
18
میگن تا آخر امسال مجوز میگیره ولی قطعی نیست
منم مهر اقتصاد حساب دارم ولی سعی کردم بیشتر پولم رو تو قوامین سرمایه گذاری کنم
پویا: 1394/10/610:03:25،
29
11
بانک مهر اقتصاد همه کارای لازم جهت صدور مجوز رو انجام داده حتی مدیر عامل بانک به خاطر گرفتن مجوز تغییر کرد. در مرحله پایانی گرفتن مجوز می باشد
بی نام: 1394/10/520:04:33،
25
19
امید .....نمیدونم موسسه آرمان باتو چه کار کرده که اینطوری نوشتی!!!!!!!!!!ناراحتیت از چیه؟؟ز فقر فکری ویا فقر مالی ات؟؟؟
آرمان ایرانیان : 1394/10/801:29:51،
12
15
آرمان موسسه خیلی خوبیه و انشااله مجوز نهایی با نام جدید کاسپین تا قبل عید میگیره
و امید وارم همه موسسه های مالی مجوز بگیرن تا مردم متضرر نشن

اخه اون روزی که مجوز تاسیس میکردن باید فکر اینجارو میکردین البته فکر نمیکردین انقدر این موسسها بزرگ بشن
این موسسه ها مشتری مدار هستن برعکس بانکهای دولتی !!
رضا: 1394/10/520:58:59،
27
16
چه گیری دادن به کاهش سود بانکی ، باز دم عیدی می خوان یه حرکت اساسی بزنن !!!
حسن صمدانی: 1394/10/521:00:56،
27
47
اخیرا مردم با هجوم آوردن به موسسه ثامن الحجج باعث شدن که این موسسه با مشکل نقدینگی مواجه شده چون الان حدودا ۶ ماه فقط مردم دارن برداشت میکنن و واریز نمیکنن. مردم اینکارو به خاطره یه شایعه انجام دادن اونم موسسه ای که.الان حدود ٨ ساله داره کار میکنه و واقعا وام های خوبی به مین مردم داد اونم با سوده ١/۵ درصد که ٠/۵ درصدم کمتر بانکه رسالته. درصورتی که همه اینها ماله موسسه ثامن الاممه است نه ثامن الحجج که الان اسمشم تغییر داده به ثامن که مردم نفهمن. حلضرم شرط ببندم مردم فقط یک هفته همین هجومی که الان ۶ ماهه سره این موسسه آوردن و هنوز دره هیچ شعبش بسته نشه سره موسسه ثامن الاممه(با اسمه ثامن) که بدون مجوز هم هست بیارن ورشکست میشه و پوله مردم رو میخوره. خواهشا به مردم اطلاع رسانی کنید و بگید اون موسیه ای که داره برشکست میشه ثامن است نه ثامن الحجج . خواهشا بزارن این موسیه خیر و خوب سره پا بمونه...
ali: 1394/10/522:55:03،
27
15
چقدر پرت و پلا نوشتی
از قرار شما در ایران زندگی نمی کنی؟؟؟
دکتر کمیجانی در مصاحبه تلویزیونی در مورد ثامن الحجج صحبت کرد و اعلام کرد که این موسسه غیر مجاز است
مردم هم هجوم آوردند تا پولشان را بردارند
در عین حال موسسه ثامن الحجج به افراد مختلف سود متفاوتی میداد و زیر بار تصمیمات بانک مرکزی نمی رفت
از جمله آن هم همین مقاومتی که برای تغییر ندادن اسمش کرد
و هزارا ن مورد دیگر
نامیزان: 1394/10/522:58:30،
20
17
موسسه میزان هم ورشکسته شد ولی تمام شعبش باز هستند !!!
اینکه دلیل نمی شه ؟؟؟
محمد: 1394/10/523:04:33،
29
21
در اتفاقی که برای ثامن الحجج افتاد خیلی ها که ترسیده شده بودند به موسسه ثامن مراجعه کردند و پولشان را گرفتند
ولی موسسه ثامن با قدرت به فعالیت خودش ادامه می دهد و مجوز پذیره نویسی را از بانک مرکزی گرفته و در همین ماه سهامش در بورس عرضه می شود
موسسه ثامن یکی از بهترین موسسات مالی می باشد
بی طرف: 1394/10/608:25:57،
25
12
1موسسه ثامن الئمه از همان ابتدا با موسسه ثامن الحجج فرق میکرد
2 موسسه ثامن الئمه با در خواست بانک مرکزی نسبت به حذف نام الئمه مقاومت نکرد و نام خود را به ثامن تغییر داد ولی ثامن الحجج مقاومت کرد
3 تمام امتیاز ثامن توسط سپاه پاسداران خریداری شده است(پارسیان،انصارومهراقتصاد هم امتیازشان متعلق به سپاه است)
4 دست ها و سیاست های باعث شد متاسفانه ثامن الحجج به این سرنوشت دچار شود
جاسم: 1394/10/521:03:37،
15
15
کدام موسسات تا پایان سال موفق به گرفتن مجوز می شوند؟
کسی می دونه؟؟
محمود: 1394/10/523:11:19،
24
16
ثامن مجوز می گیره
سپرده گذار: 1394/10/602:48:22،
17
18
موسسه کاسپین تا پایان سال مجوز میگیره
هاني: 1394/10/521:07:10،
21
21
هركي پول نداره ناراحته از سود ارمان
خوب ميكنه ميده شما برو قبض اب و برق توبده نيان
قطع كنن تو اين سرما زمستون تو رو چه به اظهار نظر
خوشت "مياد دل نوشته "هاتو ميبيني تو سايت
حالا هي واستا تا خبر اومد نظر بده هيچيم بلد نبودي
بگو تحريم خودرو
ملا: 1394/10/521:08:48،
20
13
اینم از شیرنی شب عید ...
AmirAli: 1394/10/522:42:26،
25
15
اتفاقا موسسه ارمان ايرانيان كه جديدا با اسم كاسپين فعاليت خواهد كرد يكي از بهترين موسساتي هست كه داره تو ايران فعاليت ميكنه من خودم الان سه ساله دارم باهاش كار ميكنم و هيچ مشكلي نداشته هر وقت هم پول لازم داشتم بلافاصله بهم پول دادن در ضمن در حال حاضر بيشتر كارهاش انجام شده و به زودي مجوزشو از بانك مركزي خواهد كرفت كار ثبت و اساسنامش توسط ثبت شركتها و بانك مركزي تاييد شده من نميدونم چرا يه عده بيخود فاز منفي ميدن
حسن صمدانی: 1394/10/523:14:17،
14
35
بانک.مهر اقتصاد هم بانک نیست الکی روی تابلوهاش نوشتن بانک. اگهربانک باشه باید سامانه کلر و ساتنا داشته باشه که اگر هم پوله نقد نداشت چکه بینه بانکی بده یا ساتنا وپایا کنه. الان به ترتیب موسسات که پول ندارن و دارن پوله پردن رو جذب میکنن و برشکسته میشن آخرش اول بانکه مهر اقتصاده که اصلا بانک نیست دوم موسسه ثامن الاممه هست که با اسمه ثامن فعالیت میکنه سوم موسسه آرمان یا فرشتگان سابق چهارم و در آخر ثامن الحججه. حالاباز ثامن الحجج درسته الان نقدینگی نداره ولی پوله مردم همش مستغلاته و داخله ایرانه بقیه اینهایی که گفتم تمامه سرمایشون خارج از کشوره و اگر اتفاقی بیوفته تمامه پوله مردم رو میخورن یه آبم روش. خیالتون از ثامن الحجج راحت باشه چون همه پوله مردم تو ایرانه و فعلا تا تعیین و تکلیف توقیفن و با توجه به حسابرسی ها نثله اینکه از مقدار سپرده های مردم خیلی بیشتره خدارو شکر
علی: 1394/10/523:41:40،
12
28
مردم خواهشا اصلاع رسانی کنید من هم ١٠٠ میلیون تو موسسه ثامن دارم الان یک ماهه امروز فردا میکنن. مردم بدبخته ما پولاشونو از این موسسه در میارن میزارن تو اون موسسه.. آره راست میگی آرمش هم مثله ثامن الحججه اسمش قبلا ثامن الاممه بوده. بدبخت شدم رفت
جاسم: 1394/10/609:28:46،
24
14
دروغ که شاخ و دم نداره !!
حسن : 1394/10/600:57:38،
13
16
ن بابا .راس میگی ؟؟؟؟؟فکر کردی هر کاری رو میشه انجام داد. یا فکر کردی مردم مالشونو از سر راه آوردن؟ که هر موقع دلت بخاد قانون بزاری ؟
سپرده گذار : 1394/10/600:59:58،
11
17
ببخشید .!!یعنی مردم هیچی ؟
دارابی: 1394/10/601:04:40،
14
15
تو این یک سالو نیم که مانده .لطفأ کاری نکن .ما سیاست پولی شما رو نخاستیم .یادت باشه مردم با عرق جبین پول درآوردن .،،،،
فاصله : 1394/10/601:10:03،
14
13
ی جوری حرف میزنه انگار دستور ساخت موسسات و ایشون دادن که بخان جمع کنن .کجا پول مردم توشه. با سودش امرار معاش میکنن .بانک مرکزی توجه داری؟؟؟؟؟؟
امین: 1394/10/601:40:12،
13
12
کدوم رشد تورم منفی ؟ این آمارها از کجا اومده ؟ اینا آمار بانک مرکزیه .وگرنه همه چی رو گرون کردین .آب برق گاز تلفن .روغن .لبنیات .حملو نقل و مایحتاج زندگی. سیاست بانکی جدید شما رو نخاستیم.
م-کیان: 1394/10/603:10:59،
18
12
اتفاقا موسسه ارمان سهامشو دربورس اراعه کرده وپذیره نویس صورت گرفته واسمشو هم دراداره ثبت شرکتها ثبت کرده وبانک مرکزی وشورای پول واعتبار هم با ادامه فعالیت اون موافقت کرده وبزودی اخرین مرحله دریافت مجوز اون هم داره طی میشه وبه اسم جدید کاسپین تغیر نام پیدا میکنه
((( فلفل ))): 1394/10/608:04:38،
15
14
عاقل تا كنار جوي پل مي جست ديوانه پا برهنه از آب گذشت0
رامتین: 1394/10/609:13:00،
24
14
سلامی می کنم به تمام هموطنام علی اقا شما کدام شعبه ثامن رفتی که همچنین پول خردی را نداشته بنده حدود 11 سال با ثامن الاممه هم در تهران هم در شهرستان کار میکنم و تا به حال به هیچ مشکلی بر نخوردم وهمیشه پیگیر مستندات این موسسه بودم وهستم وطبق اخرین اخبا رتا اخر امسال مجوز رسمی میگیرد وتنها موسسه است که قدیمی و با سیاست درست پیش رفته نکاتی دارد که درک درست میخاهد لطفا الکی جو سازی نکنید اگر دلیلی دارید مکتوب اعلام کنید
محمد: 1394/10/609:27:04،
20
20
ثامن سهامش توی بورس پذیره نویسی شده ودر حال اخذ مجوز بانک مرکزی هست وبه شایعات توجه نکنید
یاهو: 1394/10/609:50:17،
20
16
این تصمیمات بر اساس توصیه صندوق بین المللی است !
از آنجا که این موسسات وابسته به قدرت های فرا دولتی اند
دولت قادر به کنترلشان نیست ! ما درکشوری هستیم که بظاهر
یک دولت دارد ولی قدرت های فرا تر از آن مدام در برنامه مانع تراشی میکنند ! واین نابسامانی ها ناشی از ناتوانی دستگاه های رسمی در مقابل قدرت های مافیایی است !
sara: 1394/10/611:47:41،
13
15
دوستان ببخشید بیشترین سود برای مبلغ بالای 100 میلیونو کدوم بانک میده؟
آرمان ایرانیان (فرشتگان): 1394/10/801:35:57،
10
12
موسسه مالی آرمان ایرانیان (فرشتگان) بیشترین سود میده و کاملا معتبره
توجه داشته باشید تعدادی تعاونی از نام آرمان استفاده قیر قانونی کردن برای همینه اسمشو از آرمان به کاسپین تغیر داده که بتونن نظارت کافی داشته باشن
فقط فردوسی و فرشتگان و مواظب وحدت و الزهرا که با نام آرمان فعالیت غیر مجاز دارند باشید
البته نمیدونم الان حساب جدید باز میکنه یا نه؟؟؟
کوتاه مدتش شده 10%
ایرج غلامی: 1394/10/612:00:58،
12
22
آقای کافیه فقط 5 روز تو موسسه ثامن الاممه یا همون ثامن مردم شروع به پول گرفتن کنن ببینین چی میشه امتحانش که ضرر نداره.... آقا داره راست میگه اگه موسسه ای مشکل نداشته باشه باید بهتونه مثله موسسه توسعه کلر کنه یا ساتنا و کارتشم تو تمامه عابر باکها و سامانه های POS جواب بده..... مردم پولتونو در بیارین اینبار نوبته ثامنه تا 1ماهه آینده مشخص میشه
محمود: 1394/10/613:12:24،
15
16
احیانا شما کارمند کدام بانکی ؟؟؟؟
چی گیر تو میاد؟؟
سیدکریم میر قاسمی: 1394/10/1512:05:43،
8
13
سلام شرکت ما دو میلیارد و ششصد در آرمان روز شمار 31٪ داریم که بیست روز است نمی توانیم برداشت کنیم هر بار می گویند نقدینگی نداریم شکایت کردیم قسمتی زمین شمال و دو خانه به ما دادند ....

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار