کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

بزودی شاهد باز شدن دروازه های اقتصادی کشور خواهیم بود

کدخبر:۱۸۱۹۹چهارشنبه، ۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳:۴۷۳۰۸۲ بازدید

رئیس جمهور با اشاره به نزدیک شدن زمان آغاز اجرایی شدن لغو تحریم ها گفت: مردم شاهد آرامش و باز شدن دروازه‌های اقتصادی کشور به روی ...

رئیس جمهور با اشاره به نزدیک شدن زمان آغاز اجرایی شدن لغو تحریم ها گفت: مردم شاهد آرامش و باز شدن دروازه‌های اقتصادی کشور به روی جهانیان خواهند بود.

رئیس‌جمهور در جریان سفر به شهرستان ری در جمع مردم این شهرستان با اشاره به اجرای برجام گفت: خوشحالیم که دی ماه امسال شاهد شکست قدرت‌های بزرگ و توطئه‌گران علیه جمهوری اسلامی در ایجاد تحریم‌های اقتصادی باشیم و زنجیر تحریم‌ها را بگسلیم.

وی تاکید کرد: مردم شاهد آرامش و باز شدن دروازه‌های اقتصادی کشور به روی جهانیان خواهند بود.رئیس‌جمهور ادامه داد: ۱۲ سال بر مردم ظلم شد و قطعنامه‌های ظالمانه علیه مردم ما تصویب شد؛ ۱۲ قطعنامه در شورای حکام و ۶ قطعنامه در شورای امنیت تصویب شد.روحانی تصریح کرد: در دی ماه با اجرای برجام هر ۱۸ قطعنامه ظالمانه علیه ملت ایران برای همیشه لغو خواهد شد.


در مراحل پایانی اجرای برجام قرار داریم

رئیس جمهور با بیان اینکه این پیروزی از آن شما ملت ایران است، اظهار داشت: اگر نمایندگان شما در وین، ژنو، نیویورک و لوزان توانستند حق ملت را به کرسی بنشانند، به خاطر حضور و حمایت شما مردم بزرگ بوده است.

روحانی تصریح کرد: دولت یازدهم افتخار می کند که مورد اعتماد این ملت عزیز، بزرگ و فداکار است و افتخار می کند که مورد اعتماد مقام معظم رهبری قرار دارد؛ امروز همه باید با وحدت و اتحاد و همدلی و انسجام راه پیروزی و توسعه این کشور را برای این ملت بزرگ هموار کنیم.وی با بیان اینکه در مراحل پایانی اجرای برجام قرار داریم، عنوان کرد: به حول و قوه الهی و با کمک شما مردم، آرزوی ننگین افراطیون آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع منطقه که می خواستند برجام به مقصد نرسد، ملت ما برجام را به فرجام خواهد رساند.


تورم نقطه به نقطه ۹.۹ درصد شد

رئیس جمهور ادامه داد: ما به حول و قوه الهی آماده ایم. دروازه های کشور را به روی جهانیان برای توسعه اقتصاد کشور باز خواهیم کرد و به وعده ای که دادیم عمل خواهیم کرد.روحانی خاطرنشان کرد: شنیدید که شب گذشته مرکز آمار ایران تورم نقطه به نقطه را یک رقمی و ۹.۹ درصد اعلام کرد؛ یعنی تورمی که در آغاز تشکیل دولت یازدهم ۴۵ درصد بود، امروز به کمتر از ۱۰ درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه اگر قدم هایی برداشته شد با اعتماد و حمایت شما مردم بوده است، ادامه داد: امسال در شرایط بسیار سخت اقتصادی بودیم؛ روزگاری نفت ۱۴۰ دلار بود اما امروز دولت نفت را بشکه ای حدود ۳۱ دلار به فروش می رساند.رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: ما در برابر توطئه قدرت های جهانی و قدرت های منطقه ای که قیمت نفت را ناعادلانه در سطح پایین قرار داده اند، مواجه هستیم اما به حول و قوه الهی مسیر توسعه کشور را ادامه خواهیم داد.


رشد اقتصادی سال آینده ۵ درصد خواهد بود

روحانی با بیان اینکه سال آینده دارای رشد اقتصادی قابل ملاحظه خواهیم بود، تصریح کرد: امید رشد ۵ درصدی اقتصادی را در سال آینده داریم.

وی ادامه داد: می دانید که بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی امروز آماده اند که از فرصت بعد از تحریم در این کشور استفاده کنند؛ با تلاش و وحدت مردم، کشوری امن و امان داریم، برخلاف کشورهای دیگر منطقه که هر روز در آنها جنگ داخلی و ترور و انفجار اتفاق می افتد، در تمام اجتماعات بزرگ کشور ما با حضور و حمایت مردم شاهد امنیت قابل ملاحظه هستیم.رئیس جمهور در عین حال خاطرنشان کرد: البته برای توسعه کشور، شهر ری به عنوان یک شهر مذهبی و فخر و ملجاء مردم تهران دارای مشکلاتی است که باید از پیش پای مردم برداشته شود.


بودجه سال آینده ۲۶۷ هزار میلیارد تومان است/ اتکا به نفت، فقط ۲۵ درصد

روحانی از ارائه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه به مجلس در دی ماه امسال خبر داد و اظهار داشت: بودجه با رقم ۲۶۷ هزار میلیارد تومان تقدیم مجلس خواهد شد و در این بودجه اتکا به نفت فقط ۲۵ درصد است و ۷۵ درصد اتکای بودجه به منابع غیر نفتی است. این یکی از آرزوهای سالیان دراز نظام و مردم بوده است که محقق می شود.

وی تصریح کرد: گرچه در شرایطی هستیم که با این قیمت نفت راهی جز آن نداشتیم، اما آنچه دشمن به عنوان فشار و توطئه علیه ما طراحی کرده است، خیر آن این بود که به این هدف دست یافتیم.رئیس جمهور همچنین از افزایش ۹۰ درصدی بودجه عمرانی سال آینده نسبت به سال جاری خبر داد و گفت: این به معنای آن است که بسیاری از طرح ها و پروژه های ناتمام به اتمام خواهد رسید.


در بخش آموزش و پرورش با کمبود کلاس های درس مواجهیم

روحانی با بیان اینکه شما می دانید که با شرایطی مواجه هستیم که در زمینه آب، محیط زیست، حمل و نقل و کشاورزی مشکلات و معضلاتی داریم، خاطرنشان کرد: باید با کمک هم آنها را حل و فصل کنیم.وی افزود: ما برای منطقه شهرری و شهرستان ری برنامه داریم و مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند را بررسی و در جلسه هیات وزیران تصمیمات خوبی اتخاذ کردیم. اولین مشکل مردم، آب است. آب آشامیدنی و آب برای صنعت و کشاورزی مهم است.

رئیس جمهور با بیان اینکه ساعاتی دیگر تسویه خانه بزرگ سد ماملو افتتاح خواهد شد، گفت: برای این طرح ۱۱ میلیارد اعتبار هزینه شده است و ۷۰ درصد آب این سد به شهرری منتقل خواهد شد. این مهمترین قدم دولت یازدهم برای حل مساله آب شهرری است.روحانی با اشاره به اینکه دو تسویه خانه دیگر نیز در دستور کار است، خاطرنشان کرد: در این سفر ۷۶ میلیارد به این دو طرح اختصاص شد که تا پایان سال ۹۵ افتتاح می شود.

وی ادامه داد: در زمینه مسائل درمانی و بهداشتی این منطقه معضلات و مشکلاتی وجود دارد. تصمیم گرفته شد که برای تکمیل و بهینه‌سازی بیمارستان شهدای هفتم تیر، ۹۰ میلیارد اختصاص داده شود که تا پایان سال ۹۵ اتمام و به بهره برداری می رسد.رئیس جمهور تصریح کرد: بیمارستان قدیمی فیروزآبادی که یک مرکز مهم و قدیمی در شهرری است، با اختصاص ۷۳ میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال ۹۶ تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

روحانی با تاکید بر اینکه در بخش آموزش و پرورش با کمبود کلاس های درس مواجهیم، تصریح کرد: ۲۳۴ کلاس درس با کمک خیرین مدرسه ساز و پرداخت ۳۰ میلیارد تومان از طرف دولت تا پایان سال ۹۵ اجرا و عملیاتی خواهد شد.وی ادامه داد: محور جاده قدیم تهران- قم با ۴۴ میلیارد تومان بهسازی و تکمیل می شود و همچنین ایستگاه راه آهن شهرری با ۱۲ میلیارد تومان بهسازی خواهد شد.

رئیس جمهور گفت: برای حل مشکل آب راهی نداریم جز اینکه از آب به خوبی استفاده کنیم و حداکثر بهره برداری را داشته باشیم.

روحانی خاطرنشان کرد: به طور خلاصه خدمت شما مردم عزیز شهرری اعلام می کنم در این سفر ۴۳۲ میلیارد تومان برای ۱۲ طرح مهم مدنظر قرار گرفته است. البته این به غیر از طرح های دیگری است که خود وزارت بهداشت و درمان دنبال می کند و طرح هایی است که برای محیط زیست وجود دارد.

وی گفت: به همه دستگاه ها اعلام شده اقدامات لازم را انجام دهند و شهرری به عنوان مرکزی که فرودگاه بین المللی امام(ره) در این منطقه قرار گرفته و بخش بزرگی از کشاورزی نیز در این منطقه قرار دارد، باید مورد توجه باشد.

رئیس جمهور ادامه داد: نیروی برق در اینجا از سیستم قدیمی استفاده می کند و انشاءالله بازسازی خواهد شد. همچنین مرکزی که از طرف وزارت صنعت مورد نظر قرار گرفته برای این است تا در این منطقه مرکزی برای تست ماشین ها در یک منطقه وسیع وجود داشته باشد که موجب اشتغال نیز خواهد شد.


با برداشته شدن تحریم‌ها شاهد رونق اقتصادی خواهیم بود

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: دولت به تمام تعهدات خود در سفر به شهرستان ری عمل می‌کند.

روحانی اظهار داشت: با برداشته شدن تحریم‌های ظالمانه و حضور فعال در اقتصاد کشور، شاهد رونق اقتصادی و با مشارکت فعال در انتخابات اسفندماه، شاهد حماسه بزرگ سیاسی خواهیم بود.

وی در پایان تصریح کرد: در این ماه رحمت و وحدت دنیای اسلام که به «هفته وحدت» نزدیک می‌شویم، با برداشته شدن تحریم‌ها و وحدت و انسجام بیشتر، شاهد توسعه رونق اقتصادی کشور خواهیم بود.


ملت ایران راه انقلاب مشروطه و صندوق رأی را از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی آغاز کرد

رئیس جمهور در ابتدای سخنرانی خود در جمع مردم شهرری گفت: سلام و درود بر مردم عزیز و وفادار شهرری، شهر باستانی، شهر تمدن، شهری که برای قرن ها ملجاء مردم این دیار بوده است و مردم در روزهای سخت در زندگی فردی، سیاسی و اجتماعی به شهرری و این ملجاء و مأمن کنار قبر فرزند امام مجتبی(ع) اجتماع می کردند.

وی ادامه داد: در دوران مشروطیت، این شهر محل اجتماع علما و سیاسیون بوده و در روزهای سخت شرایط سیاسی، محل تحصن و اجتماع بزرگان و انقلابیون بوده است.

روحانی اضافه کرد: از برکت همین حرم مقدس بود که ملت ایران راه انقلاب مشروطه، رأی و صندوق رأی را بیش از یک قرن پیش انتخاب کردند.

رئیس جمهور تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب به نقطه ای رسیدیم که رأی و صندوق رأی با سلامت، رقابت و حضور پرشکوه مردم برای ما افتخارآفرین بوده است.

وی اظهار داشت: این روزها، روزهایی است که علاقه مندان و صاحبان صلاحیت برای ثبت نام در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ثبت نام می کنند. امیدواریم آثار این شور و احساساتی که از آغاز دی ماه آغاز شده است، در اوایل اسفند ماه پای صندوق‌های رأی را شاهد باشیم.


همه مسئولان به مسأله حق‌الناس بودن رأی مردم و صندوق آراء توجه ‌می‌کنند

روحانی افزود: ملت ایران یک بار دیگر در اسفند ماه حماسه سیاسی خواهند آفرید و به تعبیر رهبری همه مسئولان به مساله حق‌الناس بودن رأی مردم و صندوق آراء توجه خواهند داشت.

رئیس جمهور تصریح کرد: جمهوری اسلامی در سخت ترین شرایط انتخابات را کنار نگذاشته و در شرایط جنگ تحمیلی سر وقت مقرر انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و خبرگان رهبری برگزار شده است.وی اضافه کرد: در زمانی که شهرهایمان موشک باران شد باز هم انتخابات را یک روز و حتی یک ساعت عقب نینداختیم و این نظام به عهد خود به مردم وفا کرد و مسیر اداره کشور از طریق آراء مردم انجام شد.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

پرپروک: 1394/10/218:35:21،
191
14
فقط دروازه ها رو آروم آروم باز کنین..
من: 1394/10/219:03:25،
83
17
همه این حرف هایی که دوستمون زدن جوکی بیش نبود. گفتند پیش خودشون یه لطیفه ای تعریف کنیم مردم دلشون شاد بشه.
هم تورمش, هم نرخ رشد اقتصادیش و هم ...
...: 1394/10/219:04:30،
52
26
دروازه های اقتصاد رو به ایران باز یعنی خودمون نمیتونیم تولید و صادرات راه بیاندازیم البته این عقیده این اقا هست وابستگی کامل به غرب مثل عربستان و ترکیه و.../به قول اقای روحانی مرم رو که نمیشه به زور برد بهشت،خوب پس به ارامی ببریم جهنم
یکی بخر 2 تا ببر: 1394/10/219:07:12،
64
15
اگر هم اتفاق خوبی در راه است فقط برای سرمایه داران خواهد بود. و قشر ضعیف .ضعیف تر از همیشه.
فريبرز: 1394/10/220:27:04،
105
20
با حلوا حلوا كردن كه دهن ملت شيرين نميشه آقاي روحاني، از زمان رييس جمهور شدنِ شما، اين مردم تنها چيزي كه ديدن فقر و بيچارگي و اختلاف طبقاتي بيشتر بوده، تنها چيزي كه از شما ديديم اين بوده كه همانند آقاي احمدينژاد هميشه ميخنديد و شعارهاي پوچ تحويل ملت ميدين، شما به چي اميدواريد كه ميگوييد وعده هاي خود را عملي ميكنيد؟؟ پرايد چهل ميليوني؟؟ مسكنِ مهر؟؟ دلار چهار هزارتومني؟؟ بنزينِ آزادِ طرح جديد؟؟ باج دادن به روسيه و سوريه و ... و شعارتون اينه كه وابسته نيستين؟؟ واقعا نميبينيد يا خودتونو زدين به كوچه علي چپ؟؟ ميگن كسي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد ولي كسي رو كه خودشو زده به خواب نه!!!! دقيقآ داستانِ شماست، قران ميگه "فمن يعمل مثقال ذرةٍ شرً يره" و من حقي از من رو خوردين نميبخشم و اون دنيا بايد جوابگو باشين... ايرانجيب خواهشن سانسور نكن
ایرانیان دربند و گرفتار: 1394/10/222:01:55،
55
18
اقای رییس جمهور کافیه , با وعده نمیشه کشور اداره کرد, اگر قانون‌ هست و اسلام واقعا وجود داره این اموالمان را از امثال بابک زنجانی و خیلی بزرگتر ها پس بگیرید نه اینکه مالیات بگیرید و فقر را پرورش دهید, واقعا متاسفم که دانشجو راهکار های مفیدتری نسبت به مدیران ارائه میدهند.
....: 1394/10/222:50:38،
34
17
بی خیال
تهرانی: 1394/10/307:38:20،
35
14
جناب رییس جمهور، فکرکنم کلیدی که دستتونه خیلی از کمدهارو نمیتونه بازکنه! چه برسه به بازکردن گاوصندوق یاقفل اقتصادکشور!
اگه اول صبح میومدی سرچهارراه میدیدی جوونا وسرپرستان خانواده ها واسه کارگری هم گردن خم میکنند تاشرمنده ی زن وبچه شون نشن...
اگه این صحنه ها وصحنه های بدترازاینو ازجمله فروش اعضای بدن واسه ی گذران زندگی رومیدیدین واگه....
سعید: 1394/10/310:03:21،
27
13
من تو 24 سالی که تو این مملکت بدنیا اومدم و زندگی کردم هیچگونه پیشروی مثبت تو هیچ زمینه ای ندیده ام و میدانم که نخواهم دید.پس تا میتوانید دروغ بدهید و بدانید که دروغگو دشمن خداست
امير: 1394/10/323:36:45،
18
18
خيلي ملت عجيبي هستيم! حافظه تاريخيمون افتضاحه! بدون هيچ فكري فقط ميگيم هيچي عوض نشده! انتظار داشتيد چي بشه؟ دلار تو ٢/٥ سال بشه ١٠٠٠ تومان؟! پرايد بشه سه ميليون؟! واقعا فكر مي كنيد اگر الان به جاي روحاني احمدي نژاد بود و با همون فرمون مي رفت الان وضعيت همين بود؟! بذاريد من بهتون بگم. تو خوشبينانه ترين حالتش حتي اگر جنگ هم نميشد، الان تورم بالاي ٧٠ درصد بود! دلار بالاي ٧٠٠٠ تومن پرايد بالاي ٤٠ ميليون.
نوید: 1394/10/218:45:34،
43
79
من احساس میکنم جبهه اصلاح طلب چند روزی هست ایران جیب رو خوب داره ساپورت میکنه یه خبر دیشب یکی هم حالا - بالاخره انتخاب نزدیکه دیگه
رسول از مشهد: 1394/10/221:29:15،
30
23
انتخاب نه عزیزم انتخابات
بردیا: 1394/10/218:47:14،
38
17
فکر کنم این هم یک پروژه 500 ساله باشه ؟؟؟؟
پلاسیده: 1394/10/218:48:25،
63
17
برو کنار بزار باد بیاد
كيوان: 1394/10/218:48:39،
52
18
مرغ پخته خندش ميگيره مرد حسابي چين يه زماني رشدش دو رقمي بود الان سال جديد ميشه ٣/٥ سه و نيم درصد با تمام دنيا هم رابطه داره بعد تو چطوري ميگي ٥٪‏ دو سال پيش مردم گول زدي همه رفتن سهام خريدن هم به اقتصاد كمك كنن هم برا خودشون بهتر بشه ،همه رو بيچاره كردي اخه سهام امريكا شاخصش ١٨٠٠٠ هست ايران چند سال پيش ١٠٠٠٠ بوده الان ٦٠٠٠٠ هزار شده واقعا مسخره هست فقط حرف الكي ميزنن ،خيلي زرنگ باشي ٥سال ديگه از ركود در بياي خيلي زرنگي كردي
م: 1394/10/219:00:37،
50
18
مواظب شیب ملایم پشت دروازه ها باشید که یه وخت مردم دم دروازه کله پا نشن.
جمع اوری ماهواره: 1394/10/219:03:34،
50
17
طرح جمع داوری ماهواره کلید خورد با جریمه, معادل کل یارانه که گرفتی , حالا بشین برگ ریزان و نگاه کن
sepehr: 1394/10/219:14:53،
27
27
به زودی شاهد تبدیل ایران به بازار مصرف کالاهای خارجی خواهیم شد
بدهی های ایران را با کالاهایی که مئنئه تو دستشون پرداخت خواهند کرد
به زوذی شاهد فلج شدن بنگاه های کوچک اقتصادی خواهیم شد
به زودی شاهد کاهش بیشتر توان خرید ایرانی ها خواهیم شد
همه این ها نشانی هایی از تبدیل ایران به نظام سرمایه داری است!

هوشنگ: 1394/10/222:04:14،
37
20
این مصیبت رو شما چپ گراها سر ما آوردید.نظام سرمایه داری درست و حسابی مثل اروپا و آمریکا 1000 بار شرف داره به این آش شله قلم کاری که شما برای ما پختید.برید دست از سر این مردم بدبخت بردارید.ملت ایران موش آزمایشگاه ایده های پوسیده قرن نوزدهمی شماها نیستند.از خشم مردم بترسید...
khodayar: 1394/10/219:17:45،
28
14
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا کدام...........
مانی: 1394/10/219:21:13،
51
17
برو بابا با اون کلید شکسته ات فقط حرف فقط حرف بدون عمل
چی شد : 1394/10/219:26:51،
36
15
آقای روحانی چی شد شهر ری؟
انتخابات خبرگان استان تهران و شهرری!!!!
مهرداد: 1394/10/219:34:54،
19
35
انتخابات ریاست جمهوری نزدیکه!مشکل ما اینه که زود به زود رییس جمهور عوض میشه!تا یکی میخواد یه کارایی بکنه وقتش تموم میشه!اونیکی میاد کلا دو سه سال صرف اصلاحات میکنه.بعد یکی دیگه!مثل اینکه درختی میخواد میوه بده از بیخ هرس میشه!
بیکار: 1394/10/312:55:38،
18
15
هرکس بخواد کاری کنه توی 1 سال هم میتونه
مشکل اینه که نمیخوان یا قدرتش رو ندارن
پس بهتره یکی باید که هم بخواد کاری کنه و هم قدرتش رو داشته باشه
کلید: 1394/10/219:38:18،
25
37
ایران جیب مثل اینکه از دکتر روحانی بد جوری حساب میبری که کامنتها را نمیگذاری .از چی دفاع میکنی؟
مردیم از خوشی بسه دیگه: 1394/10/219:45:42،
26
18
عجب!!!!!
J: 1394/10/220:15:31،
36
11
اینجوری شما دارین دروازه باز میکنین خدا بحال ما دروازبانها(مردم)بسازه...
خ: 1394/10/220:19:56،
30
94
به نظرتون
روحاني در انتخابات راي مياره يا نه

مياره +

نمياره -
فرزندشهید: 1394/10/220:25:14،
51
16
به اندازه کافی به شعور ملت ایران توهین شده ضمنا این دروازه ها باز بشه هیچ منفعتی برای مردم نخواهد داشت.عدم مدیریت صحیح وادعای انجام کار خارج از توان وتوهم وبسیاری موارد دیگر باعث میشه اقتصاد ایران تفاوتی با قبل نکنه وهمچنان ضعیف باقی خواهد ماند.بازاری که دسته عده ای خاص ومافیایی باشه رشد وشکوفایی لازم را ندارد موندم با این همه شعار و ادعا تکلیف این جوونایی که خونشونو خالصانه واسه این مملکت وپیشرفتش دادن چی میشه.(عکس شهیدان را میبینیم ولی عکس شهیدان عمل میکنیم)به امید شکوفایی اقتصاد کشور.یا علی مدد.خواهشا ایرانجیب فیلتر نکن.با تشکر
مردم آزار: 1394/10/220:28:38،
59
16
برو بابا با این حرفهای صد من یه غاز
هموطن: 1394/10/220:30:34،
59
18
دیگه ملت از این شعارهای بی محتوا خسته شده اند وقتی ۲۵ درصد بودجه از نفته ۷۵ درصد بقیه رو ملت مظلوم باید تامین کنند که هیچ رفاهی هم دنبالش نیست متاسفانه
دوست: 1394/10/220:38:35،
27
17
جدول تجارت ایران با 38 کشور مشمول مصوبه کنگره آمریکا. قابل توجه ریس جمهور محترم
محمد: 1394/10/220:50:45،
36
15
تا تو را <تدبیر و امید> دیدم ندادم دل به کس

عاشقم کردی <ارزونی >به فریادم برس .
جعفر: 1394/10/220:52:13،
36
17
بزک نمیر بهار میاد ...
قاسمی: 1394/10/221:08:54،
45
14
این دیکه کیه سه ساله همین حرفها زده میشود کاری نشده
ناشناس: 1394/10/222:01:33،
29
13
تا وقتی که تفکر و سیاست کلان کشور عوض نشه هیچ امیدی به این حرفها و شعارها نیست فقط باید با دنیا تعامل کرد نه دشمن تراشی
porya: 1394/10/222:28:04،
33
13
دروازه هارو واکن عشقو بیار تو خونه........... کمرمونو نشکنی دروازه پیشکش خودتون با او تدبیرای نا امید کنندتون.
ﻋﻠﻲ: 1394/10/222:30:53،
16
39
ﺭﺷﺪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻧﺰﺩﻳﻜﻪ،ﺩﺳﺖ ﺩﻻﻻﻥ ﻭ ﺳﻮﺩﺟﻮﻳﺎﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﻗﻄﻊ ﻣﻴﺸﻪ.
نقی: 1394/10/301:59:57،
25
12
بله زیردریایی ها هم دیوار صوتی رو خواهند شکست!
حمید: 1394/10/222:41:10،
32
15
حالا که قراره دروازه مملکت باز بشه ترو بخدا چند تا نگهبان اضافی برای دروازه های شهر وارد کنید اینقدر صف تشکیل نشود .
ركود ادامه دارد : 1394/10/223:15:32،
24
15
وقتي تحريم شديم دليل داشتيد تحريم شديم ... حال كه رفع تحريم شدويم بايد كاهش قيمت آب و برق و گاز و تلفن و عوارض و ماليات واز طرف دولت شكل بگيريد تا مردم اميدوار شوند ...
متاسفانه اين ره كه ميرويم ركود و تورم و فساد بيشتري را گسترش ميدهد . مردم هنوز به دولت و بيت المال بي اعتماد هستند .


حقوق از دست رفته مردم در 12 سال گذشته را به مردم بازگردانيد ؟ قشر ضعيف جامعه در فشار ازفايش هزينه و كاهش درآمد و بيكاري هستند .
واقف هستيد ؟
اقتصاد سالم: 1394/10/301:00:38،
19
14
انحصار،انحصار و باز هم انحصار و ...
دروازه باز شه يا نشه فرقي به حال مردم ايران نداره
گمرك،ماليات سنگين ،انحصار در تمامي زمينه هاي پر سود در اقتصاد و دروغ به ملت از جمله عواملي هستن كه باعث ميشه ايران هر روز بد بخت تر (مردم) واقا زاده ها و لومپن ها پولدار تر شوند
لطف كنيد اين دروازه ها رو به روي مردم باز كنيد تا هر سال پسرفت نكنيم به جاي پيشرفت آقاي روحاني...
ناصر: 1394/10/301:15:27،
25
15
اول بتونین دروازه هین دلارو ببندین رسیده به 3700 بعد از جهان حرف بزن.کشوریکه دلارهاشو میریزه روهوا هرکی از سوریه و لبنان و یمن و... ورداره. ارامش و ثبات میخواد چکار.نکنه تو هم میخوای از همون دروازه تمدن و پیشرفت که باز کرد باز کنی؟سرنوشت هرکسیکه به امریکا و شوروی امید ببندن بهتر از ایشان نخواهد بود.نشستیم خوابیدیم که غرب کی سرمایه میاره حداقا
وحید@@@@: 1394/10/309:46:14،
26
13
آقای روحانی دیگه بس کنید.تا کی میخواهید مردمو با حرفای شیک قول بزنید.
یاهو: 1394/10/309:58:52،
23
13
با شعار و غرب ستیزی کاری از پیش نمی رود جز خرابی و تورم
وبیکاری ! سال هاست که مسولان این پدیده را تجربه می کنند ولی دریغ از فهم و درک واقعیت ها!
غلومعلی : 1394/10/311:07:32،
23
14
این کشور هیچ وقت روی خوشی به خود نخواهد دید . مملکت خیلی وحشتناک بیماره . سرطان بد خیم تمامش رو درگیر کرده .
فسیل: 1394/10/311:39:51،
18
14
اگه شرایط به سمت خوب شدن در حال حرکته پس دلار چرا گرون میشه یا به عبارتی ریال چرا ارزش پیدا نمی کنه .
نام شما: 1394/10/311:41:49،
18
12
بیخیال.......

جوان بیکار : 1394/10/314:02:25،
18
9
بهتر بود تیتر می زدی ایران جیپ عزیز ک با جرا نشدن برجام بزودی شاهد فروپاشی اقتصاد ایران خواهیم بود
بیسواد: 1394/10/314:29:31،
19
13
یه تومن بده آش به همین خیال باش
Ali: 1394/10/314:42:30،
17
14
شتر در خواب بیند پنبه دانه......
ali: 1394/10/322:15:03،
18
15
من که چشمم آب نمیخوره !!! این اقتصادی که من میبینم حالا حالا ها درست بشو نیست .
مجید: 1394/10/519:18:16،
13
11
ژاپن رو آمریکا زد ولی سرپا شد چرا؟!
تا وقتی توی استخدام و انتصاب مدیران =باندبازی و دین بازی و ... داریم همینه.
تا وقتی فساد هست همینه.قانون باید درست عمل بشه که نمیشه.
آلودگی هوا مصداق همین فساد هست.تولید ماشین های قرون وسطی به بهانه حمایت از تولید ملی و پر کردن جیب افرادی خاص.
همه میدونیم درد کجاست. اگر مسئول ... بزاره.یه زمانی میفهمید ولی اونوقت دیره.
حاج رضا: 1394/10/718:40:28،
20
11
همش خالیبندیه...

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار ایران
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
اولين نمونه از خودروی JAC J4 وارد ایران شد
سورن توربو را انتخاب کنیم یا دنا؟
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما