کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

پردرآمدترين مشاغلی كه می‌توان در خانه انجام داد

کدخبر:۱۷۹۴۱سه شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲:۵۰۷۴۹۱ بازدید

روز گذشته رييس دفتر رييس‌جمهور اعلام كرد كه دولت يازدهم جايگاه ويژه‌يي را به بحث بنگاه‌هاي كوچك و مشاغل خانگي در بودجه سال 95 اختصاص ...
پردرآمدترين مشاغلی كه می‌توان در خانه انجام داد

روز گذشته رييس دفتر رييس‌جمهور اعلام كرد كه دولت يازدهم جايگاه ويژه‌يي را به بحث بنگاه‌هاي كوچك و مشاغل خانگي در بودجه سال 95 اختصاص داده است؛ خبري اميدواركننده كه مي‌تواند چشم‌انداز روشني براي كساني كه قصد ورود به حوزه مشاغل خانگي و كسب‌وكار كوچك در دوران پساتحريم را دارند، نويد دهد. اما، يك ذهنيت عمومي در بين ايرانيان وجود دارد كه بر اساس آن تصور مي‌كنند در بحث «مشاغل خانگي» و «خرد»، محدوديت‌هاي بسياري براي كسب درآمد وجود دارد و فعالان اين حوزه نمي‌توانند، روياي ثروتمند شدن و جهش معيشتي را داشته باشند. اين تصور غلطي است كه متاسفانه در ميان بسياري از ايرانيان جا افتاده است. كار كردن در خانه هميشه به اين معني نيست كه شخص مورد نظر با لباس راحت در خانه بنشيند و در قبال كاري كه انجام مي‌دهد عايدي محدودي داشته باشد.

«فلكس جابز» انجمن و وب‌سايتي است كه در زمينه ارائه خدمات به افرادي كه به دنبال كار از راه دور هستند فعاليت مي‌كند. پردازش اطلاعات منتشر شده در اين سايت مرتبط با مشاغل از راه دور و خانگي نشان مي‌دهد كه در برخي موارد شركت‌ها و سازمان‌هايي كه افرادي را براي كار كردن از راه دور و كار در منزل استخدام مي‌كنند برخلاف تصور حقوق نسبتا خوبي را نيز به آنها مي‌دهند. اين وب‌سايت اخيراً ليستي از پردرآمدترين مشاغلي كه از راه دور انجام مي‌شوند را در قالب رنكينگي از عناوين شغلي و ميزان حقوق سالانه هر عنوان شغلي منتشر كرده است كه پيگيري اين ليست نشان مي‌دهد كه اتفاقا باشناسايي درست اتمسفر كسب‌وكار خانگي و از راه دور مي‌توان درآمدهاي بالايي را كسب كرد.

به گزارش تعادل، براي جمع‌آوري اين ليست، فلكس جابز كه يك سرويس آنلاين تخصص يافته در ارتباطات و كنترل غير حضوري كسب‌وكار است، نگاهي به مشاغل از پايگاه‌هاي داده بيش از ۲۵۰۰۰ ليست‌هاي شغل جاري انداخته است و ۱۰ شركت با بالاترين دستمزد را پيدا كرد.  سارا ساتن، سردبير فلكس جابز مي‌گويد: «اغلب، مردم اين تصور را دارند كه همه مشاغل خانگي با مهارت كم و شرايط دستمزدي پايين هستند اما اين مشاغل نشان مي‌دهند كه شغل‌هاي سطح بالا، حرفه‌يي با دستمزد مناسب هم در بين مشاغل خانگي در دسترس هستند.»


 پردرآمدترين مشاغل خانگي، طبق رده‌بندي فلكس جابز


 مدير امور نظارتي باليني

 متوسط حقوق: ۱۵۰۰۰۰ – ۱۵۱۰۰۰ دلار (495ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: شركت‌هاي دارويي، حرفه‌يي‌هاي امور نظارتي باليني را براي تكميل تعدادي از مسووليت‌هاي مرتبط با آزمايشات كلينيكي استخدام مي‌كنند. اين فرآيند مي‌تواند با يك دفتركار خانگي انجام شود.

 

 وكيل نظارتي

 متوسط حقوق: ۱۱۷۰۰۰ – ۱۵۲۰۰۰ دلار (حداقل 386ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: درست مثل وكيل‌هاي دفتري، وكيل‌هاي غيرحضوري نمايندگي و مشورت قانوني به تعدادي موكل را بسته به تخصص يا حوزه كاري خود ارائه مي‌دهند. آنها بايد اعضاي فعال كانون در وضع احكام خود باشند و موكل را در دادگاه ملاقات نمي‌كنند و به صورت غيرحضوري كار مي‌كنند.

 

 نويسنده پزشكي ارشد

 متوسط حقوق: ۱۱۰۰۰۰ – ۱۱۵۰۰۰ دلار (حدود 363ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: براي تعدادي از كمپاني‌هاي مرتبط با سلامتي و بهداشت و درمان، از جمله ناشران پزشكي و شركت‌هاي داروسازي، نويسندگان پزشكي ارشد در تقاضاي بالا قرار دارند. حرفه‌يي‌هاي اين زمينه براي بررسي اطلاعات پزشكي، نگارش اسناد، ويرايش نظريات ديگر نويسندگان پزشكي و كار با مديريت ارشد براي پيگيري پروژه‌ها مسوول هستند.

 

 مهندس محيط زيست

 متوسط حقوق: حدود ۱۱۰۰۰۰ دلار (363ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: مهندسان محيط زيست به‌طور نمونه مسوول طراحي و سنجش روش‌هاي پيشگيري و كاهش آلودگي، از تجهيزات تا فرآيندها هستند و وقتي آنها در ميدان انجام تحقيقات نيستند، مي‌توانند گاهي اوقات در يك دفتركار خانگي كار كنند.

 

 مدير توسعه كيفيت

 متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰ – ۱۷۵۰۰۰ دلار (330ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: به عنوان بخشي از تيم‌هاي تكنيكي و عملياتي در يك شركت، مديران توسعه كيفيت از راه دور، مسووليت كار كردن براي طراحي و توسعه بهترين تكنيك‌هاي مرتبط با اداره سيستم‌ها و ساختار داده‌ها را دارند.

 

 مهندس نرم‌افزار ارشد

 متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰۰ – ۱۶۰۰۰۰ دلار (330ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: مهندسان نرم‌افزار ارشد به‌طور نمونه مسوول توسعه، طراحي و اجراي برنامه‌هاي نرم‌افزاري، سرپرستي پروژه‌هاي مرتبط، مديريت تيمي از مهندسان نرم‌افزار، عيب‌يابي مسائل فني و اشكال‌زدايي نرم‌افزار هستند. آنها معمولا نيازمند داشتن تجربه با تعدادي از زبان‌هاي برنامه‌نويسي هستند.

 

 مدير توسعه كسب ‌و كار

 متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰ دلار (حداقل 330ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: مديران فروش در خانه، مسوول مديريت و رشد مناطق فروش مخصوص به خود هستند و همچنين مسوول افزايش درآمد فروش در طبقه‌بندي مخصوص به خود هستند. مديران فروش همچنين برنامه‌هايي براي هدايت نسل و افزايش درآمد براي تيم‌هاي فروش طراحي كرده و توسعه مي‌دهند.

 

 زيست‌شناس تحقيقي

 متوسط حقوق: ۹۳۰۰۰ – ۱۵۷۰۰۰ دلار (حدود306ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: زيست شناس‌هاي پژوهشي مسوول مطالعه سوژه‌يي خاص، انجام آزمايشات، اجراي تحقيق و تعيين نتايج و پيامدها هستند.

 

 مدير حسابدار

 متوسط حقوق: ۹۰۰۰۰ – ۱۱۰۰۰۰ دلار (297ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: با كار كردن در خانه، مديران حسابدار مسوول حسابرسي‌هاي عملياتي و مالي براي كمپاني‌ها و مشتري‌ها هستند. مسووليت‌هاي اين نوع از كار شامل هدايت، طرح‌ريزي و اجراي حسابرسي‌هاي دروني و مستندسازي همه اطلاعات مرتبط با حسابرسي‌ها است.

 

 مامور هديه‌دهندگان عمده

 متوسط حقوق: حدود ۹۰۰۰۰ دلار (297ميليون تومان)

توصيف كلي شغل: سازمان‌هاي غيرانتفاعي ماموران مخصوص هديه‌دهندگان و اهداكنندگان عمده را براي ترويج، درخواست و احاطه اهداكنندگان حال و آينده براي هداياي بزرگ استخدام مي‌كنند.اين شغل‌هاي غيرحضوري همچنين نيازمند سفرهاي زياد هستند، اما در زمان‌هاي بدون سفر، اين ماموران به صورت غير حضوري در خانه كار مي‌كنند. علاوه بر مهارت‌هاي عالي مديريت ارتباطات، مهارت‌هاي فروش و مهارت‌هاي سازماني و توانايي كار به‌صورت مستقل هنگام پيش بردن اهداف سازمان جدي و مهم است.

 

1k0nr12555vfzqkt27.jpg

بلیط هواپیمادیدگاه ها

محمد: 1394/9/2409:29:12،
150
10
شما اول یه فکری برای بنگاه های متوسط و بزرگ کن یکی یکی تعطیل نشه و حق و حقوق کارکنان را بدن بنگاه های کوچک و خانگی پیش کش
یکی: 1394/9/2413:43:30،
42
11
عزیز این مال ایران نیست داخل ایران دلال ها بیشترین پول را دارن نه کسایی که کار (به معنی واقعی)میکنن
آریا: 1394/9/2415:32:59،
24
10
این حرفا چیه ایران جیب عزیز,اینا اگه از این فرش بافای خانگی مالیات نگیرن شاهکار کردن.
سعید: 1394/9/2409:30:40،
116
10
مسخره ترین پیشنهادها رو دادی
: 1394/9/2416:45:51،
9
10
رایانش ابری چیه
ميثم: 1394/9/2409:35:10،
126
9
سلام
ايرانجيب چي زدي؟ از فضا بيا پايين برادر من، اين شغلا كه نوشتي تو ايران نيست داداش، مشاغل خانگي هم يه ليست داره كه مشمول اين مقررات ميشه نه اينكه هر شغلي تو اينترنت سرچ كردي بياي اينجا بزني. لطفا تو بازار ايران تحليل كن نه تو فضا.
شبگرد: 1394/9/2409:37:32،
83
9
گلم اونجا خارجه اینجا همین طوری به مهندسای کامپیوتر پول نمیدن و همشون بیکارن چه برسه تو خونه کار کنن چون ما جهان سومی هستیم هنوز 70 درصد کار هارو دستی انجام میدیم
روزبه: 1394/9/2409:58:11،
35
14
ایرانجیب جان سلام . مهندسی رایانش ابری خیلی چشم رو گرفت. چهار تا مشتری بهم معرفی می کنی؟
حرف حساب !: 1394/9/2410:14:31،
31
9
منظورت كدام خانه است و در كدام كشور ؟ اين مهمه ؟ اينجا ايران است و كار كردن در خانه مفهوم ندارد ؟ چون تعاريف شما اصلا مطابقت با فرهنگ و قوانين و قاعده ما را ندارد .؟!!!!

بهتر است روي فضا نباشيم پا روي زمين بگذاريم و مديريت را از محل كسب و كار شروع كنيم كشوري كه منابع وسيعي دارد نياز به مدير و مديريت و تفكر گروهي و تجربه افراد كارآمد دارد .

من الله التوفيق
مسعود: 1394/9/2410:23:52،
43
12
خخخخخخ// ایران جیب اینجا ایرانه بهترین گزینه برای مشاغل خانگی درست کردن ترشی لیته و منجق دوزیه نه این شغل های که به گوش عام مردم ناآشناست
تئو: 1394/9/2410:34:01،
31
12
همه کامنتها عالی بود...!!!!!!
واقعیت اینه که تنها راه خروج از این وضعیت، تعدیل 80 درصدی در مستخدمین دولت برای کاهش بارمالی و هزینه های دولت و تبدیل نیروهای غیرکاری دولتی به نیروهای وظیفه شناس و کاری میباشد...
بعد از این تازه میشه رو اصلاح فضای کسب وکار و... حساب باز کرد وگرنه الان تک تک این کارمندان به عنوان یک مانع در مسیر اداری و بروکراسی اداری پیچیده عمل میکنند و این مانهع بودن ماهیت حضور در پست استخدامی است حالا این مانع وقتی برداشته میشه که خود طرفم هم نباشه و الا به هزار روش حضور و وجود خود و به تبع مانع تراشی خود را توجیح نموده و ..... روز از نو روزی از نو.....
علیرضا: 1394/9/2411:32:05،
13
32
پسر جان تو چند کلاس درس خوندی داری اینطوری نسخه میپیپی برای نظام اداری و بودجه دولت ؟

مثل این که هیچ جا استخدامت نکردن اومدی تز میدی اینطوری.
به هر صورت شما 50 سال هم بشین این جا از این حرفا بزن.
امثال شما کم نیستن توی جامعه و مانع پیشرفت اصلی خود شما هستید

به جای این که سعی کنید خودتون رو بالا ببرید سعی میکنید بقیه رو پایین بکشید. اصلا جایی برای شما در نظام اداری و دولتی نخواهد بود ...
خنده رو: 1394/9/2414:13:45،
18
12
علیرضا جان، این قدر تند خو نباش لطفا. حرف های تنو هم بیراه نیست. سالها پیش من در یکی از بهترین دانشگاههای دنیا تحصیل می کردم (اصلا قصد فخرفروشی و ... ندارم دلیلی هم ندارد چون ما همدیگر را نمی شناسیم!). پرسنل اداری دانشکده چهار نفر بودند (فقط یک پروژه ی مریخ نورد چند صد میلیون بودجه داشت).در مقایسه در دانشکده ی ما در مقطع ارشد در دانشگاه تهران دهها و شاید بیش از صد پرسنل اداری مشغول بودند. این راجع به گفته های تنو.
در تیم فوتبال دانشگاه یک دانشجوی دکترای بازرگانی 38 ساله (بازرگان هم واقعا بود که من آنروز فهمیدم) از شارجه بود که یک روز افق دید من را عوض کرد. ایشان گفتند که هیچ وقت دلت را به کار مطمین دولتی خوش نکن که در سیستم سالم همیشه فقط زندگیت خواهد چرخید و در سایر سیستم ها 95 درصد آسیب پذیرند و پنج درصد آلوده. من بعد مدتی تصمیم گرفتم که از حرف ایشان پند بگیرم و هرگز پشیمان نیستم.
دريانورد: 1394/9/2411:13:28،
18
14
خدا وكيلي ميدونم ربطي به مطلب نداره ولي درد دل دريانوردهاي رو يه جوري بگوش مردم بايد رسوند،دريانوردها ٨ ماه از سال دور از خانه و خانواده در درياها و اقيانوسها روزها و شبها موج ميخورن و گاهي دهها روز رنگ خشكي رو نميبينن تا براي اين مملكت باري جابجا كنن تا چرخ اقتصاد اين مملكت بچرخه و ملت بي آذوغه و شكر و گندم نمونن. ولي متاسفانه هيچ توجه اي بهشون نميشه و نامي هم از اين زحمتكشان در هيچ رسانه اي برده نميشه. و سالهاست حقشون هم كشتيراني جمهوري اسلامي ميخوره و هرچه اعتراض ميكنند دستشون بجايي نميرسه و گوش شنوايي هم وجود نداره. مردم بدونيد و آگاه باشيد با وجود نيروهاي كارآزموده و متخصص دريايي در همه رده ها أعم از موتورخونه و عرشه ولي متاسفانه كشتيراني جمهوري اسلامي در اقدامي عجيب پرسنل خارجي از كشورهاي هند و پاكستان با حقوق ٨٥٠٠ دلار و ١٠٠٠٠ دلار درماه رو استخدام ميكنه و ايراني ها رو خونه نشين.
عباس: 1394/9/2412:34:46،
18
13
همین دریا نوردا که میرن سوزن و قیچی و میخ و انبر دست از چین میارن رو میگی دیگه ؟؟
یا ماشین لوکس برای خواص ؟

برو بابا
lمهرداد: 1394/9/2412:05:38،
14
13
هیچ کدوم داخل ایران جواب نمی ده . بفهمن دستگیری
کارمند تحصیلکرده: 1394/9/2412:17:45،
20
10
آقا این آمارا تماما مربوط به کشور کافرخیز امریکاست که اصلا به فکر مردمش نیس. این ایده ها که بدرد ما نمیخوره. یه چند مورد دلالی و کارچاق کنی و باند بازی و این چیزا یادمون بدین که بشه تو خونه هم انجام داد.

ایده خوبی دادم نه؟
j.gh: 1394/9/2412:22:44،
17
11
جوك خوبي بود . در حد خنده بازار و زنگ تفريح . كاشكي مطلب رو از زبان خان ( عروسك برنامه زنگ تفريح ) و با آهنگ بندري تعريف مي كرديد . مضحك تر مي شد .

به هر حال كلي خنديديم . دستتون درد نكنه .
007: 1394/9/2412:35:21،
19
19
بهترینش خانه داری که این روزها پیدا نمیشه
خوشخط: 1394/9/2412:56:01،
24
11
وقتی همچین مقالاتی رو میخونم میفهمم که چقدر عقب موندیم.
مرتضی: 1394/9/2413:22:15،
15
8
اگه غرضی رئیس جمهور میشد تا الان دولت الکترونیک خودشو گرفته بود و میشد درباره این شغلها توی ایران حرف زد!!

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار