کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران 840 هزار تومان شد !

کدخبر:۱۷۸۰۴سه شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳:۴۷۸۱۰۶ بازدید

متاسفانه در غفلت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران به 840 هزار تومان افزایش ...

متاسفانه در غفلت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران به 840 هزار تومان افزایش یافته است، نکته جالب این‌که ایرلاین‌ها توپ گرانی بلیت هواپیما را به زمین آژانس‌ها و چارترکننده‌ها انداخته‌اند.

در حالی هشت روز از اعلام رسمی آزادسازی نرخ بلیت هواپیما می‌گذرد که قیمت مسیرهای پروازی مانند تهران ــ مشهد به مرز یک‌میلیون تومان نزدیک شده است.

به گزارش تسنیم، سازمان هواپیمایی کشوری دوشنبه هفته قبل از آزادسازی قیمت بلیت 170 مسیر پروازی داخلی خبر داد. معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در این‌باره با بیان این‌که نرخ بلیت مسیرهای تکلیفی آزادسازی نمی‌شود به تسنیم گفته بود: روی آزادسازی قیمت بلیت هواپیما ماه‌ها کار کارشناسی انجام شد و مشورت‌های لازم با بخش‌های مختلف و کارشناسان سازمان هواپیمایی و همچنین انجمن شرکت‌های هواپیمایی انجام شد.

خداکرمی ادامه داد: ماحصل این مشورت‌ها اجرایی شدن ماده قانونی برنامه پنجم توسعه درباره آزادسازی نرخ بلیت شبکه حمل و نقل هوایی کشور بوده است.

خداکرمی تصریح کرد: همچنان که نرخ یک پرواز بین‌المللی سیاحتی یا زیارتی قیمت‌های متنوعی دارد و شرکت‌های هواپیمایی برای یک مسیر بسته به شرایط مختلف نرخ‌های متنوعی را اعلام می‌کنند، ایرلاین‌های ایرانی نیز از این پس می‌توانند نرخ بلیت را با توجه به زمان پرواز، کم‌تقاضا بودن و پرتقاضا بودن و همچنین برند تعیین کنند.

وی با ابراز اینکه ایرلاین‌های داخلی می‌توانند در آزادسازی قیمت‌ها برای یک مسیر پروازی چند نرخ اعلام کنند، بر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر روند آزادسازی قیمت‌ها تأکید کرد و افزود: سازمان هواپیمایی کشوری وظیفه برنامه‌ریزی و سیاستگذاری در حوزه صنعت حمل و نقل هوایی را دارد و به‌طور قطع بر این روند نظارت خواهد کرد.

وی با اظهار "وضعیت مناسب بازار این اطمینان خاطر را به ما برای اجرای آزادسازی قیمت‌ها داد" گفت: با توجه به اینکه کار کارشناسی برای آزادسازی انجام شده و در موقعیت مناسبی هم این کار اجرایی شد ان‌شاءالله مشکلی ایجاد نخواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مردم با آزادسازی می‌توانند امیدوار باشند سطح خدمات پروازی افزایش یافته و تأخیرات به حداقل برسد، اظهار کرد: زمینه‌ساز توسعه صنعت هوایی آزادسازی قیمت‌هاست و با این کار تنوع ارائه خدمات را خواهیم داشت و پس از این مرحله با رقابتی شدن بهبود کیفیت را داریم.

پس از این اظهارات بود که علیرضا خسروی عضو کمیسیون عمران با تأکید بر این‌که آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در بدترین زمان ممکن انجام شد به تسنیم گفت: با این کار مشکلی از حمل‌ونقل هوایی مسافری کشور حل نشده و این قبیل تصمیم‌گیری‌های یک‌طرفه مناسب حال مردم نیست.

وی یادآور شد: با دوستان سازمان هواپیمایی کشوری در رابطه با وضعیت حمل و نقل هوایی صحبت کرده بودیم و قرار بود ابتدا شناورسازی قیمت بلیت هواپیما انجام شود و پس از آسیب‌شناسی در یک زمان مناسب آزادسازی قیمت‌ها اجرا شود.

وی با تأکید بر اینکه باید چالش‌های شناورسازی بلیت هواپیما مورد بررسی قرار می‌گرفت، تصریح کرد: در حالی که چالش‌های شناورسازی نرخ بلیت هواپیما همچنان پابرجاست سازمان هواپیمایی اقدام به آزادسازی نرخ بلیت هواپیما کرده است. این مسئله مشکلی را از حمل و نقل هوایی کشور حل نمی‌کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: البته با آزادسازی قیمت‌ها بلیت یک‌سری از مسیرهای پروازی بی‌رویه گران می‌شود.

خسروی با بیان اینکه یکی از مشکلات این بخش عدم فروش بلیت اینترنتی توسط ایرلاین‌های کشور است، گفت: به‌جز 3 ایرلاین بقیه شرکت‌های هواپیمایی نمی‌توانند بلیت‌های خود را به‌صورت اینترنتی به فروش برسانند، این شرکت‌ها بلیت‌های خود را به‌صورت چارتر در اختیار یک‌سری شرکت‌های زیرپله‌ای قرار می‌دهند و آنها در زمان‌های خاص این بلیت‌های چارتری را گران‌تر می‌فروشند.

وی افزود: تا زمانی که سیستم جامع فروش اینترنتی بلیت را نداشته باشیم یا اینکه سازمان هواپیمایی کشوری یک نظارت قوی و شدید روی ایرلاین‌ها نداشته باشد، به هیچ عنوان نمی‌توانیم مشکلات بخش حمل و نقل هوایی مسافری کشور از جمله تأخیرات پروازی و خدمات نازل پروازی را حل کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس در واکنش به اظهارات یکی از مدیران سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اینکه آزادسازی قیمت بلیت هواپیما در بهترین زمان اجرا شد، گفت: آزادسازی در زمان مناسبی اجرایی نشد چرا که لازمه این کار یعنی تناسب عرضه و تقاضا در کشور هنوز فراهم نشده است.

خسروی تأکید کرد: حمل و نقل هوایی کشور با آزادسازی قیمت‌ها نظم نمی‌گیرد. حال که این کار را انجام داده‌اند باید از آنها پرسید: آیا شرکت‌های هواپیمایی خسارات تأخیرات ناشی از پروازها را پرداخت می‌کنند؟

وی اظهار کرد: بعید می‌دانم از این به بعد هم شرکت‌های هواپیمایی داخلی بخواهند تأخیرات پروازی را پرداخت کنند. اصولاً تصمیم‌گیری‌های یک‌طرفه مانند آزادسازی قیمت بلیت هواپیما مناسب حال مردم نیست.

به گزارش تسنیم هنوز چند ساعتی از اعلام سازمان هواپیمایی نگذشته بود که قیمت بلیت مسیر پرترددی مانند تهران ــ مشهد به 400هزار تومان افزایش یافت. در این بین یکی از مدیران سازمان هواپیمایی کشوری به اولین پس‌لرزه آزادسازی قیمت‌ها واکنش نشان داد و به تسنیم گفت:‌ این قیمت (400هزار تومان) پس‌لرزه آزادسازی بلیت هواپیما نیست و موارد این‌چنینی تخلف محسوب شده و قابل پیگیری است.

جعفرزاده افزود: با وجود ابلاغ آزادسازی قیمت‌ها از سوی سازمان هواپیمایی کشوری هنوز شرکت‌های هواپیمایی نرخ‌های پروازهای داخلی را روی سیستم‌های خود بارگذاری نکرده‌اند که کسی بخواهد مثلاً بلیت تهران ــ مشهد را با قیمت 400هزار تومان به فروش برساند.

وی بیان کرد: هیچ‌کدام از شرکت‌های هواپیمایی فعال کشور نرخ 400هزار تومانی را برای هیچ مسیر پروازی داخلی اعلام نکرده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آزادسازی نرخ هواپیما چه‌زمانی اجرا می‌شود، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری روند آزادسازی قیمت‌ها را تکلیف کرده است و شرکت‌های هواپیمایی باید بر اساس برند، زمان پرواز و نوع سرویس‌دهی نرخ‌ها را محاسبه و اعلام کنند.

این در حالی بود که نرخ بلیت پرواز تهران ــ مشهد در روزهای اخیر سیر صعودی خود را ادامه داد و به مرز نیم‌میلیون تومان رسیده است. هم‌اکنون قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران با نرخ کمتر از 840هزار تومان در دسترس نیست.

نکته جالب توجه اظهارات مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه است. محمدسعید شرفی با بیان این‌که اکثر شرکت‌های هواپیمایی تاکنون تغییر نرخی در راستای طرح آزادسازی نرخ بلیت هواپیما نداشته‌اند، گفت: بر اساس پایش کارشناسان سازمان، نرخ همه مسیرهای 170گانه آزادشده در حد قیمت‌های قبلی است.

وی افزود: در روزهای اخیر متعاقب ابلاغ دستورالعمل آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در 170 مسیر پرتردد داخلی به شرکت‌های هواپیمایی، برخی اخبار منتشره در خصوص افزایش قیمت بلیت در مسیرهای داخلی متأثر از آزادسازی قیمت بلیت هواپیما صحت ندارد.

وی گفت: از آنجا که طبق معمول در طول سال بلیت‌های زمان اوج پروازها و زمان‌هایی که حجم متقاضیان سفر هوایی بالاست قبلاً به فروش می‌رسیده است نرخ‌های موضوع اخبار منتشره فعلی در خصوص مسیر تهران ــ مشهد در اربعین مشمول چنین شرایطی بوده و عمومیت نداشته است.

به‌گفته وی، بر اساس پایش کارشناسان سازمان، نرخ همه مسیرهای 170 گانه آزادشده در حد قیمت‌های قبلی بوده و دسترسی متقاضیان به بلیت شرکت‌های هواپیمایی مختلف از طریق سایت شرکت‌ها یا دفاتر خدمات مسافرتی طرف قرارداد آنها به‌سهولت فراهم است.

اما واقعیت بازار چیز دیگری را بازگو می‌کند، این‌گونه به نظر می‌رسد سازمان هواپیمایی کشوری به‌طور عام و معاونت هوانوردی و امور بین‌الملل (دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها و شرکت‌ها) بخش حمل‌ونقل هوایی را به حال خود رها کرده‌اند. شاید یکی از دلایل این امر نبود انگیزه خدمت به مردم به‌واسطه بازنشسته شدن برخی از مدیران این بخش باشد.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

مهدی: 1394/9/1714:18:31،
201
26
واقعاااااا؟؟؟؟؟
بابا مگه با شاتل میخوان جابجا کنین
دهه شصتی: 1394/9/1715:13:30،
150
26
بنده نظرم اینه که اگه اینطوری پیش بره کم کم برمیگردیم به زمانی که با اولاغ و قاطر سفر میکردن مردم ...والله ما از شهرستان تا مرکز استان شاید سالی یه بار برا تفریح بتونیم بریم ...
14: 1394/9/1715:59:55،
163
21
خلایق هر چه لایق! 2 میلیون هم بشه باز سوار میشن !!!
رسول: 1394/9/1716:00:51،
141
27
من هيچوقت پول مفت به اينا نميدم
باك ماشينمو با ٥٠،٠٠٠ پر ميكنم و از تهران يك سره ميرم مشهد
14: 1394/9/1716:17:42،
124
18
تا میلان ایتالیا پرواز 5 ستاره قطر رفت و برگشت تو تخفیف رفتم 1 میلیون !
اونوقت تهران تا مشهد با گاری 840 هزار تومان !!
سوار نشید: 1394/9/1716:40:36،
90
23
نه که با کنکورد میبرن ؟ ایوانف و آنتونف جنگ جهانی دوم که این حرفها رو نداره ، سوار نشید .... فقط تحریم
بهنام: 1394/9/1716:58:39،
41
139
بنزین باید20درصد هواپیما هم حداقل 20درصدوحمل ونقل بین شهری حداقل باید30درصد گرون شه.مردم به مفت گشتن بدجوری عادت کردن.تو تمام کشورهای درست حسابی مردم سالی 1بار نهایت2بار مسافرت میرن.اینجا مردم4 ساعت تعطیل میشن حتما باید یه سمتی برن بعد میگن گرونیه.من تا حالا ندیدم مردمو به زور سوار هواپیما کنن.گرونه نرین.میرین غر نزنین.متاسفانه ما داریم از تنبلی و راحت طلبی خیلی رنج میبریم
ت ح ر ی م: 1394/9/1716:58:52،
74
21
بدبختانه و متاسفانه از این به بعد باید شاهد افزایش آمار کشته شدگان جاده ای باشیم؛ دولت با این کارهای اخیرش مدام داره به مردم خیانت میکنه.
.
.
اخیرا یکی از مسئولان آژانش هواپیمایی در پاسخ به این اعتراضها گفتش: مشتریهای اصلی ما فقط 5% جمعیت کشور را تشکیل میدن (5% هم میدونین کیا هستن دیگه) و بنابراین برای ما مهم نیست که مشتریهای دیگه نمیتونن بلیط بخرن.
[این کار دولت هم فقط به خاطر بدهی زیاد ایرلاین ها به شرکت نفت انجام شد.]

رسول: 1394/9/1717:27:05،
46
28
بهنام
خواستي بيا تا باك تورو هم پر كنم
خيلي كلفت كلفت صحبت نكن
فرزاد: 1394/9/1717:30:55،
45
23
اخه جایی میان ازاد می کنن که ۲۰ شرکت هواپیمایی باشه که رقابت باشه نه ۲ شرکت ماهان و ایران ایر دربو داغون
آرش: 1394/9/1721:05:09،
30
18
من که مدتها است با هواپیما داخلی پرواز نمیکنم! ..چ کاریه؟ یه مشت لگن 30 ساله 3 برابر قیمت بدی؟
بابک: 1394/9/1807:47:51،
30
21
امام رضا لطفا منو نطلب خیلی پروازا گرون شده نمیتونم بیام
منتقد: 1394/9/1809:01:54،
24
19
شما این جور فکر کنید که بعضی ها ناچار و مجبورند با پرواز بروند. مریض و سالمند و .... همه از پول زور دادن ناراحتند و تنها راه، کاهش خرید بلیط در حد امکان است تا پرواز با 20 مسافر پرواز کنه و خالی بره و خالی برگرده
t: 1394/9/1811:01:49،
18
19
این سایت ایرانجیب ندونسته هر خبری که میبینه سریع کپی پیست میکنه حالا بخواد دروغ باشه یا راست
من الان رفتم توو هواپیمایی آسمان بلیط تهران مشهد 134200 تومانه
قیمت ایران ایر هم 172400 تومانه
آخه چقد دروغ
امین: 1394/9/1714:21:37،
45
166
الکی جو ندین
چون آخر. هفته تقاضا واسه مشهد زیاده قیمت رفته بالا
سیستم عرضه و. تقاصاست
الان مسیر. بالعکس یعنی از مشهد. به تهران با ۴۰ هزار. تومن میدن چون تقاضا نداره
تهران به استانبول الان میدن ۱۵۰ هزار. تومن
پس الکی جو ندین
ما ملت فقط غر میزنیم
ممد: 1394/9/1715:20:01،
63
25
عزیزم مگه بورسه ؟؟؟؟
همه جای دنیا قیمت سفرهای هوایی در حد تقریبا ثابته و فقط با گرون و ارزون شدن نفت یه درصد خیلی ناچیزی تغییر می کنه.
وال استریت نرفتی که الان بلیط بخری 50 تومن فردا بشه 500 تومن !!!
پاسخ: 1394/9/1715:29:26،
53
25
شما الکی جو نده!!! این داستانها که میگی مربوط به قبل از آزاد سازیه. ضمنا مگه الان آخر هفته شده ؟!البته شاید شما تقویمت با قوم یهود تنظیم کردی...
امین: 1394/9/1715:48:24،
33
54
ضمنا من تمام سایتهایی رو که بلیط میدن چک کردم واسه فردا تهران مشهد. هست ۲۸۹ تومن و واسه پس فردا هست ۱۶۰ تومن
ایرانجیب الکی جو نده
نقی: 1394/9/1715:59:29،
42
25
دوست عزیز شما ظاهرا انقدر هیجان زده هستی که حتی جمله بندی هات هم ناقصه یا شایدم این که شما بلد نیستی بهتر از این بنویسی. مثل سیستم عرضه و تقاضا که مشخصه فقط یه چیزی یا تو کوچه شنیدی یا اومدی از جلو تلوزیون رد بشی به گوشت خورده یا اینکه سر یکی از کلاس های یه موسسه غیر انتفاعی که بهش میگی دانشگاه اون وسطا یه لحظه حواست از همکلاسیاتو و .... پرت شده یه چیزی شنیدی! در حد دانش خودت میگم سال گذشته همین موقع ایام تعطیلی چرا این سیستم کار نمی کرده؟؟؟؟ البته تا حدی طبیعیه ولی نه انقدر! دوما شما احتمالا بلیط برگشت هواپیما از مشهد به تهران رو نگرفتی 40. الان شما بخواهید با الاغ بابابزرگتون از مشهد بیاید تهران بیشتر از 40 تومن علف مصرف داره عزیزم.سوما پرواز به خارج از کشور رو با داخل مقایسه نفرمایید،در پروازهای خارجی، توان افزایش قیمت و رقابت با خارجی ها رو ندارند وگرنه ازخداشون بود.
نقی: 1394/9/1716:01:01،
35
24
در ادامه این که ظاهرا شما بدجوری از این قضیه منتفع شدی که اعتراض و دفاع از حق رو غر زدن میدنید. بهتره سرتون رو از جیب مردم یه چند ثانیه ای بیرون بیارید و یه نگاهی به اطرافتوت بندازید.
امین: 1394/9/1716:21:23،
24
46
والا من تنها چیزی که در. شما ندیدم سواد و. ادبه
من فک نمیکنم از شما بیسوادتر. باشم که حتی بلد. نیستی یه سایت چارتریو. باز کنی و. ببینی قیمت چنده که هرچیزی که گفتن و نوشتن بلغور نکنی
من از تهران رفتم به کیش با پرواز زاگرس با ۱۵ هزار تومن
شما اگه وسیله نقلیت همونه که شخصیتت میگه من دیگه حرفی ندارم
اگه سواد داشتی قیمتم داشتی
حاج رضا: 1394/9/1717:44:30،
22
24
من به شخصه با نظر امین موافقم
همین امروز تازه تو اوج آزادسازی بلیط تهران به مشهد گرفتم 150 اونم به خاطر اینکه شهادت امام رضا نزدیکه
مشهد به تهرانم که از 50 شروع میشه.
ضمنا بلیط کیش هم با پرواز کیش ایر 20 تومن گرفتم
تو رو خدا یکم واقع بین باشید برید تو سایت های تی چارتر و هالیدی و .... نگاه کنید و بیخودی توهین نکنید
ایرانجیب تو هم بیخودی جو الکی نده................
کاظم : 1394/9/1801:08:55،
15
21
الانم سر بزن من ارزونترینش رو گرفتم 341 تا 500 هم داشت
آرش: 1394/9/1714:22:11،
69
21
تنها چيزي كه در اين مملكت نداريم مسئوليت و نطارت است
محسن هستم ^-^: 1394/9/1714:25:00،
92
21
خاااااک بر سرتون که از امام رضا هم سوء استفاده میکنید.
الان هواپیما گرون شد یه تعدادی میرن سمت قطار وبعد قطار رو گرون میکنن و بعد ملت مجبورن برن سمت اتوبوس و بعد اتوبوس بین شهری رو گرون میکنن و....
حتما همممه ش هم تقصیر امریکای جهانخواره؟!!!!
مررررررررررگ بررررررررررر عمرررررررررریکا !!!!
احمد: 1394/9/1714:26:16،
61
21
خودمونم به همدیگه رحم نمیکنیم
رابین هود: 1394/9/1714:28:02،
53
15
هوا پیما تحریم تحریم ,
واقعا جوک میگن یا هر کی هرکیه قیمت ها باید با درآمد مردم و ارزش پول رایج کشور منطبق باشد
صراف: 1394/9/1718:24:48،
20
23
درست میگی عزیز این قیمت ها هم با پول رایج مملکت منطبق شده دیگه , ریال دیگه ارزشی نداره ریال برای تاریخ است نه برای معامله امروز!
شوشي: 1394/9/1714:29:00،
51
24
اينو ميگن مملكت بي صاحب هركي دلش ميخواد هر كاري ميكنه!
مهدی: 1394/9/1714:31:43،
51
26
850هزار تومن یعنی 212 یورو تقریبا. توی اروپا میشه تور 160 یورویی مثلا از آلمان به اسپانیا پیدا کرد!!
راضی: 1394/9/1714:32:51،
63
23
قابل توجه حامیان بی منطق و تدبیر ازاد سازی قیمتها پس نظارت تون کو / کجاست / چی شد/ لابد برای مایحتاج روزانه مردم هم چنین خوابی دیدید مثل روغن و ..........داستان زندگی ما ها هم شده مثل یک چاه ویل و یک قطار سنگ و گروهی نادان و دیوانه
پوریا: 1394/9/1714:34:20،
41
23
همگی با هم: ما رکورد زدیم.!!!!!
سینا: 1394/9/1714:36:45،
18
34
ما رفت و برگشت تبریز مشهد گرفتیم 487 هزار تومن . پروازمونم چهارشنبه صبح برگشتم یکشنبه عصر .
کرمانشاه: 1394/9/1714:36:51،
29
20
تهران.کرمانشاه چنده؟
اول 100بود
کیانی: 1394/9/1714:38:32،
36
19
همه کارا همینطوره . بهشون میگن گرون کنین .ما هی تکذیب می کنیم بعد یه مدت موضوع عادی میشه فراموش میشه
ایران 18: 1394/9/1714:39:20،
53
25
قیمتیش بشه پنج میلیون هم برای من مهم نیست
توی 26 سال عمرم حتی یکبار هم هواپیما سوار نشدم
م: 1394/9/1714:45:12،
40
20
سال 95 باید سال آزادسازی قیمت ها نام گذاری میکردند .
بلیط هواپیما مترو و اتوبوس لبنیات و روغن و ...............
11: 1394/9/1714:45:57،
39
27
فکر کنم ایران شده سرگردنه
پارس: 1394/9/1714:46:30،
31
23
هنوز جا داره
مردم بدبخت : 1394/9/1714:48:06،
27
26
از اول گفتيم حاشيه ‌بگو و نگو تو مجلس, منظورشون همين قيمت
____: 1394/9/1714:48:55،
32
20
وقتی مدیریت جاشو به رانت بازی بده همینه دیگه
آقا معلم: 1394/9/1714:49:55،
38
20
بهترین جمله منتسب به ناصرالدین شاه که حکایت مملکت ماست
”همه چیزمون به هم میاد”
علی: 1394/9/1714:50:18،
26
27
یارانه مسافرها رو هم قطع کنید!! خخخخخخ
ناشناس: 1394/9/1714:52:31،
30
16
باز هم افزایش قیمت خدمات به دلار دریافتی مردم به ریال تا کی ؟؟؟؟
Z: 1394/9/1716:24:04،
30
18
تا هر جا که بشه!!!!!!
مجید جان: 1394/9/1714:52:50،
35
17
البرت انیشتن میگوید دو چیز بی پایان نیستند اول منظومه شمسی دوم نادانی بشر که در مورد اول مطمئن نیستم. تا زمانیکه جهل و نادانی در این مردم دیده میشود هر چیزی رو میشه متصور شد.
a: 1394/9/1716:40:20،
28
19
مجید جان،
Two Things Are Infinite: the Universe and Human Stupidity
یعنی دو چیز بی پایان هست جهان و حماقت انسان

اینه که تو گفتی کلا صحبت انیشتن را ترکاند، بی پایان نیستند یعنی دارای پایان هست، منظومه شمسی هم پایان داره
مجید جان: 1394/9/1719:16:53،
25
18
در جواب a عزیز، اشتباه املایی از طرف اینجانب بوده، بیگ لایک برای شما. بهر حال منظور این بوده که تا دنیا دنیاست حماقت ادما هم هست
حلیب: 1394/9/1714:53:36،
28
17
خدایا 1 میلیون تومن
آرمان: 1394/9/1715:02:05،
35
21
خیلی خنده داره.من با ماه قبل با پرواز جرمنیا که یه شاخه از لوفتانزا هستش رفت و برگت به برلین شد 300 یورو چه به سر این ملت همیشه در صحنه داره میاد.
سیامک: 1394/9/1715:03:35،
35
15
آخه یکی نیست به این بی وجدانها بگه این ادا اصولها مال کشورهای درست درمونه. مال آدم حسابیهاس. نه واسه یه کشور در پیت بی قانونی مثل ایران که همه چیز توش انحصاری و رانتیه. اینجا که جای این حرفها نیست.مگه ما اقتصاد آزاد و شناور و همگام با دنیا داربم؟!!! یه مملکت هر کی هر کی که نظارت و قانون فقط چماقی تو سر مردم عادی و مستضعفه. و گرنه پولدارها و قدرتمندان و وابستگان قدرت قانون و نظارت واسشون کشکهههه
محمد: 1394/9/1715:15:53،
15
32
اگر شما خبرنگارها اجازه بدهید ، تیتر شما با متن شما 180 درجه اختلاف دارد ، یکی از عوامل تغییرات و برانگیختن احساسات شما هستید ، جدول تغییرات قیمتی جدید را شرح نمی دهید و ایام آخر هفته و سایر روزها تغییر دارند.
اصلا" متوجه شدید که چه اطلاع ، پیام و یا منظوری را رساندید
سعید: 1394/9/1715:57:16،
35
24
مردم باید کلیه پروازهارو تا برگشت قیمت سر جای قبلیش تحریم کنن.قطار و خودرو که هست.امنیتش هم بیشتره.یک هفته که سوار نشن دیگه از این غلطا نمیکنن.
ehsan: 1394/9/1716:32:42،
42
19
خدایی با ۸۲۰ تومن...ادم با تور میره ترکیه تازه با پرواز ترک
ضامن اهو : 1394/9/1718:27:21،
20
37
بله ولی ترکیه بری رفتی جهنم ولی زیارت مشهد بری دو برابر هم بدی میارزه
t: 1394/9/1811:05:07،
21
18
ضامن آهو
به نظر شما از همون آدمایی هستی که پول هتل که هیچ حتی پول مهمونخونه هم نمیدی ،حاضری حموم نری و میری توو چادر میخوابی.حالا صحبت از ارزش پرداخت 2 برابر میکنی
مرتضی: 1394/9/1717:26:57،
21
18
جهت اطلاع دوستان باید اعلام کنم که بسیاری از مشتریان پروازهای داخلی پرسنل شرکت های دولتی هستند که از جیب شرکتها خرج میکنن.بقیه هم افراد متمول هستند که این رقم ها برایشان توفیر نمیکند چون این هزینه ها را از جیب ملت بیرون میکشند و ما مجبوریم هزینه های آنها را بپردازیم .
رضا: 1394/9/1717:40:26،
25
24
خرج که از یسه مهمان بود حاتم طایی شدن اسان بود
پروازهای اول وقت هر شهر مخصوص مامورین دولتیه که همش پره و دولت هم از بودجه عمومی به کارکنان پرداخت میکنه حالا بشه ۱۰میلیون خوب من وشما نمیتونیم اونا که میتونن چرا بخیلید
سارا: 1394/9/1717:45:13،
23
16
کی قراره کمپین تحریم هواپیما راه بیفته یک هفته تحریم کنیم درست میشه
محمد: 1394/9/1718:08:04،
23
19
آزاد بگذارند شرکت های خارجی برای پرواز های داخلی نیز کار کنند.آنموقع حداقل امنیت جانی بیشتر است .پول بلیت هم به جیب حس قلی ومشدی احمد نمیره.
اقتصاد آزاد یعنی این .نهاینکه چند شرکت هواپیمایی معلوم حال (یکی هم قشم ایر بود!!!!!)آزاد بگذارند بگویند توهرچه خواستی بکن
ولى: 1394/9/1719:59:49،
21
21
جالبيش اينه كه فردا دولتيهـا ميگن تورم كم شده وداره تك رقمى ميشه
حرف حساب !: 1394/9/1720:07:43،
18
22
حالا ببينيد كرايه تاكسي فرودگاه چقدر ميشه 100 هزار تومان
بكجا ميرويم ؟؟؟؟
چرا: 1394/9/1722:39:52،
22
21
من تا شمال اروپا رفت برگشتم شد یک میلیون و چهارصد هزار تومن
با هواپیمای مطمئن
حدود شش ساعت پرواز
.
این قیمتهای داخلیمون مزخرفه هیچ مبنای منطقی نداره
کاظم: 1394/9/1801:06:10،
18
17
من به شخصه خودم برا پرواز امروز صبح هواپیمایی زاگرس 341 تومن دادم واقعا متاسفم برا این آدمها این پولها خوردن نداره
بابک: 1394/9/1807:39:04،
20
20
آقا کشور ما بدبختیش یکی دوتا نیست که بیکاری فساد........ دولت میگه چطور قمار کنیم مردم فقط ببازه همین همسایه بغل گوش ما ترکیه انصافا مسافت وان تا استانبول دوبرابر تهران مشهد هس پیک بار گر بیلط بگیری ،240 لیر طرف یک ماه جلوتر 89 لیر میشه نود تومن هواپیما شون همشون بوئینگ هس انصاف هس
علی: 1394/9/1807:54:43،
20
16
دولت عرضه کنترل قیمت تاکسی ها رو نداره، حالا با آزاد سازی
قیمت بلیط هواپیما که خودش مجوزش را داده چه جوری می خواهد کنترل کند؟
اصلا عامل تمام گرانی ها ( اعم از دلار و طلا و .....) و دلال بازی ها تو مملکت ما خود دولت است.

بهروز: 1394/9/1809:16:22،
22
15
از حقوق 1 ماه یک کارگر بیشتر!!!نمی دونم امام زمان کجاست؟؟
حامد: 1394/9/1811:37:48،
25
14
ايران جيب اين قيمتها مال امروزه:
چهارشنبه
18 آذر
170,000تومان
پنج شنبه
19 آذر
130,000تومان
جمعه
20 آذر
80,000تومان
شنبه
21 آذر
50,000تومان
یکشنبه
22 آذر
50,000تومان
دوشنبه
23 آذر
60,000تومان
سه شنبه
24 آذر
85,000تومان
چهارشنبه
25 آذر
85,000تومان
پنج شنبه
26 آذر
85,000تومان
جمعه
27 آذر
60,000تومان
شنبه
28 آذر
60,000تومان
یکشنبه
29 آذر
75,000تومان
دوشنبه
30 آذر
80,000تومان
سه شنبه
01 دی
130,000تومان
چهارشنبه
02 دی
135,000
hr: 1394/9/1814:21:06،
24
22
بعید میدونم مردم سوار بشن.چون قبلا هم سوار نمیشدن.اگه دقت کنید اکثر پرواز ها اداری هستن و مشتری شرکت های هواپیمایی ادارات هستند.بخصوص پرواز های اولیه صبح و پروازهای شب.
مثلا پدر: 1394/9/1816:32:59،
24
25
دختر کوچگم همیشه میگفت میشه یکبار سوار هواپیما بشیم تا ببینم توش چه شکلیه و پرواز کردن با آن چه جوریه. تصمیم داشتیم یکی از مسافرتهای دیدار پدر و مادرم را که 1000 کیلومتر است و هر شش ماه یکبار می رویم با هواپیما برویم که همیشه پولمان نمی رسید. با این افزایشها فکر کنم دختر کوچولوی من دیگه هیچ وقت نتونه یکبار هم هواپیما سوار بشه. البته این طوری گفتن و فکر کردن درست نیست خدا هر چه بخواهد همان می شود و به قول معروف خدا کریم است.
رامین : 1394/9/1818:20:40،
18
17
ماایرانی ها از جیب خودمون هم دزدی میکنیم
علی: 1394/9/1901:46:14،
21
19
پول بلیت های هواپیما می رود مستقیم به جیب مقامات

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار ایران
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
اولين نمونه از خودروی JAC J4 وارد ایران شد
سورن توربو را انتخاب کنیم یا دنا؟
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما