کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
ibshop
نیسان
تاپیک شاپ

متراژ محبوب خریداران مسکن

کدخبر:۱۷۱۵۹یکشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷:۳۶۳۰۳۳ بازدید

توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده در تهران برحسب سطح زيربناي هر واحد مسکوني درماه نخست پاییز سال 94 نشان ...

توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده در تهران برحسب سطح زيربناي هر واحد مسکوني درماه نخست پاییز سال 94 نشان می‌دهد که بيشترين سهم از معاملات انجام شده (معادل 5 / 16 درصد) به واحدهاي مسکوني با زيربناي «60 تا 70» مترمربع اختصاص داشته است.

واحدهاي داراي زيربناي «50 تا 60» و «70 تا 80» متر مربع به ترتيب با سهم 5/ 15 و 9/ 12 درصدي در رتبه‌هاي بعدي قرار دارند. در مجموع در اين ماه، واحدهاي مسکوني باسطح زيربناي کمتر از 80 متر مربع، 2 / 57 درصد از معاملات انجام شده را به خود اختصاص دادند. توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده بر حسب ارزش هر واحد حاکي ازآن است که واحدهاي مسکوني با ارزش «100 تا 130» ميليون تومان با سهم 5/ 10 درصد در ميان دامنه‌هاي قيمتي مورد بررسي، بيشترين سهم از معاملات انجام شده را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش دنیای‌اقتصاد، واحدهاي داراي ارزش «130 تا 160» و «160 تا 190» ميليون تومان نيز به ترتيب با اختصاص سهم 2 / 10 و 2 / 9 درصدي در رتبه‌هاي بعدي قرار گرفته‌اند. در ماه نخست فصل پاییز سال 94 حدود 7/ 46 درصد از معاملات به واحدهاي مسکوني کمتر از 220ميليون تومان اختصاص داشته است.

 

hgnua0vj9r7gaua8rt.jpg




اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
X22
نگین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آسایشگاه خیریه
سکه ثامن
کلینیک دی
جار میزنم
تورآنتالیا