کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

پژو شروط ایران را پذیرفت

کدخبر:۱۶۷۴۳شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۱:۴۹۱۴۹۳۳ بازدید

مدیرعامل گروه پژو سیتروئن چندی پیش گفته بود این شرکت به طور رسمی شرایط مذاکرات با ایران خودرو را اعلام خواهد کرد تا طرف ایرانی خود ...

مدیرعامل گروه پژو سیتروئن چندی پیش گفته بود این شرکت به طور رسمی شرایط مذاکرات با ایران خودرو را اعلام خواهد کرد تا طرف ایرانی خود را تحت فشار قرار دهد. درواقع پژو می‌خواهد به اقدامات تحریک‌آمیز ایران خودرو در زمینه شراکت دوباره با پژو پایان دهد. این صحبت‌ها با اشکال مختلف طی چند روز اخیر از سوی مدیران پژو اعلام شده است. همین گفته‌ها سبب شد برخی از کارشناسان توصیه کنند که خودروسازان نباید به سرمایه گذاری شرکت‌های خارجی دل بسته وخوشبین باشند و باید بیش از گذشته روی پای خود بایستند. استادان دانشگاهی هم معتقدند، همکاری ایران خودرو با شریک قبلی اش کار اشتباهی است و نباید پژو به جایگاه قبلی خود بازگردد.مدیرعامل ایران خودرو نیز برای خاتمه دادن به صحبت‌های مدیران پژو در گفت‌و‌گوهایش اظهار داشت که هیچ خودرو‌سازی حق ندارد خط و نشان بکشد و حال نوبت ایران است که شروط جدید بگذارد.

ایران رجزخوانی نمی‌کند

بیوک علیمراد لو مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره اتفاق‌های جدیدی که از سوی مدیران پژو رخ داده است و آنها ایران را متهم به همکاری نکردن می‌کنند گفت:برندهای متعددی برای سرمایه‌گذاری در ایران اعلام آمادگی کردند لذا اگر پژو تصور می‌کند که ایران رجزخوانی می‌کند چرا برای حضور در کشورمان پای میز مذاکره نشسته است.آنها هنوز تصور می‌کنند، صنعت خودروسازی کشور ضعیف است و هیچ کشوری تمایل به همکاری ندارد. اما آنچه بعد از توافق هسته‌ای رخ داد گویای آن است که ایران مورد استقبال سرمایه‌گذاران متعدد است.وی افزود:با توجه به گفته‌های اخیر مدیران پژو به مدیران خودروسازی توصیه می‌کنم که بهترین شریک را برای خود انتخاب کنند تا صنعت خودرو بتواند رشد قابل توجهی کند.وی تأکید کرد:تولید خودرو مانند سال‌های گذشته به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد و خودروسازان باید به سمت و سویی بروند که تولید مشترک به معنای واقعی رخ دهد.ما نباید مصرف کننده خودروهای خارجی باشیم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد:در سال 1404 ایران باید سالانه 3 میلیون دستگاه خودرو تولید کند لذا باید با شرکت‌های مختلفی همکاری و از بازارهای آنها برای توسعه صادرات محصولات مشترک استفاده کرد.در این صورت صنعت خودرو در مدت کوتاهی می‌تواند به اهداف ترسیم شده در سند چشم انداز بیست ساله برسد.

رفتار پژو خارج از قواعد بین‌المللی است

هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درباره صحبت‌های اخیر مدیران پژو مبنی بر اینکه مذاکرات خود را با ایران رسانه‌ای خواهند کرد و اینکه تصمیم‌گیری درستی از سوی شرکت ایران خودرو صورت نمی‌گیرد به خبرنگار ما گفت:شرکت پژو سیتروئن حق خط و نشان کشیدن برای ایران ندارد. این شرکت باید قبول کند که کشورمان را در شرایط بحرانی ترک کرد و باعث شد صنعت خودروسازی و به تبع آن مردم با مشکل مواجه شوند. ازاین رو پس از برداشته شدن تحریم‌ها شرایط یقیناً تغییر قابل توجهی خواهد کرد.وی افزود:در شرایطی که شرکت پژو باید نسبت به پرداخت غرامت اقدام کند رفتارهایی را از خود بروز می‌دهد که خارج از قواعد بین‌المللی است.بدین جهت به  نظر می‌رسد این شرکت باید برای اصلاح رفتارهای خود در رابطه با ایران اقدام کند.یکه زارع اظهار داشت:شروط ایران در همکاری با پژو تغییر نکرده است و ما همچنان معتقدیم که این شرکت باید با وضعیت جدید ایران قراردادها را امضا کند.در زمان مذاکرات مدیران پژو قبول دارند که اشتباه کردند اما زمانی‌که به کشور خود باز می‌گردند صحبت‌هایی می‌کنند که تنها برای مردم کشورشان مصرف دارد.وی با بیان اینکه شرکت پژو از همکاری نکردن با ایران متضرر شد و اکنون نیز نگران آن است که سایر شرکت‌های خودروسازی شریک اول ایران شوند تأکید کرد:از وقتی که مذاکرات گروه 1+5 به نتیجه رسیده است چندین شرکت برای سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کردند.بر این اساس اگر هر کدام از شرکت‌ها با چارچوب‌هایی که ما دنبال آن هستیم قرارداد ببندد آن مجموعه شریک اول ایران خودرو خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت:در حال حاضر مذاکرات ما با چندین خودروساز جهانی نهایی شده است.بر این اساس بعد از برجام، ایران خودرو با چند شرکت می‌تواند همکاری و یک شرکت را شریک اول خود کند.وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در ایران صددرصد اتفاق خواهد افتاد گفت:صنعت خودرو ایران برای خیلی از کشورهای تولید کننده جذاب است، لذا نخستین صنعتی که سرمایه گذاران خارجی در آن حضور گسترده خواهند یافت بخش خودرو است.البته این حضور به معنای آن نیست که خودروسازان برای شرکت‌های خارجی فرش قرمز پهن کنند.شاید در دوره‌های گذشته چنین اتفاقی رخ می‌داد اما با توجه به رشد صنعت خودروسازی ایران و تقاضاهای متعدد ما تعیین کننده نهایی خواهیم بود.مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسید دو  کشور برای شروع دوباره مذاکراتی خوبی انجام داده‌اند ولی به یکباره مدیر پژو سیتروئن تهدید کرد گفت: شرکت پژو از سوی سهامدارانش تحت فشار است که چرا تاکنون نتوانسته مجدداً وارد بازار بزرگی چون ایران شود.حال ترس سهامداران از اینکه ایران را از دست بدهند باعث شد که موضع گیری‌های اینچنینی شکل بگیرد. یکه‌زارع  با بیان اینکه پژو تمام شروط جدید ایران را پذیرفته است اظهار کرد: ایجاد شرکت مشترک با سهامداری 50 درصدی دو مجموعه ایران خودرو و پژو،تبدیل ایران به مرکز صادرات منطقه‌ای پژو،انتقال تکنولوژی و سرمایه گذاری توسط این شرکت فرانسوی مورد قبول واقع شده است، لذا در شرایط جدید می‌توان همکاری برد- برد را دنبال کرد.

وی همچنین در گفت‌و‌گویی با ایسنا خاطرنشان کرده بود: خودروسازان جهانی از جمله پژو باید بدانند آن دوران که خودروسازان خارجی هر زمان که دوست داشتند وارد ایران می‌شدند و هر زمان که دوست داشتند به بهانه‌هایی چون تحریم، کار را متوقف می‌کردند، گذشته است.

وی خاطرنشان کرده بود: ایران خودرو همچنان به مذاکرات خود هم با پژو و هم با سایر خودروسازان جهانی ادامه خواهد داد. همان‌گونه که اعلام شده، ایران خودرو چهار شریک مهم خواهد داشت و اینکه این شرکا، کدام شرکت‌ها هستند، بستگی به عملکرد خودروسازان خارجی و پذیرش شروط تعیین شده از سوی ما برای همکاری خواهد داشت.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

رضا: 1394/8/906:55:46،
438
12
خدا به خیر کنه
چطوری میخوان با ایران خودرو ایران رُ بدوشن خدا میدونه
کاظم چغاویلی اندوهجردی: 1394/8/908:39:41،
292
17
دختری ازدواج کرد و به خانه شوهر رفت ولی هرگز نمی توانست با مادرشوهرش کنار بیاید و هر روز با هم جرو بحث می کردند.
عاقبت یک روز دختر نزد داروسازی که دوست صمیمی پدرش بود رفت و از او تقاضا کرد تا سمی به او بدهد تا بتواند مادر شوهرش را بکشد!
داروساز گفت اگر سم خطرناکی به او بدهد و مادر شوهرش کشته شود، همه به او شک خواهند برد، پس معجونی به دختر داد و گفت که هر روز مقداری از آن را در غذای مادر شوهر بریزد تا سم معجون کم کم در او اثر کند و او را بکشد و توصیه کرد تا در این مدت با مادر شوهر مدارا کند تا کسی به او شک نکند.
بوئينگ: 1394/8/908:46:29،
308
16
پژو تو دنيا كسي خريدارش نيست فقط ايران و تركيه هسن كه اين فرغوناشو مونتاژ ميكنند . خواهشمندم كسي نخره
مهم: 1394/8/908:49:48،
27
471
استفاده از وام 25 میلیونی = سوار شدن خودروی صفر بدون هیچ گونه ضرر به مدت 7 سال.
از روی سود 25 تومن میتونید علاوه بر پرداخت اقساط خودروی خریداری شده ماهیانه 60 هزار تومن پس انداز کنید و با احتساب سود روز شمار تعلق گرفته به این ماهی 60 هزار تومن ها در پایان 7 سال علاوه بر 25 تومن سپرده آزاد شده نزدیک به 7 میلیون تومن اضافه تر هم دارید.که میتونید بعد از 7 سال دوباره ماشینتون رو صفر کنید.یعنی شما 7 سال ماشین رو سوار شدید و بعد از 7 سال دوباره میتونید ماشینتون رو صفر کنید.این وام یه شرایط استثنائی واسه خرید ماشینه.به حرف یه عده دلال که به اسم کمپین میان و سم پاشی میکنن گوش نکنید.این ها الان شدیدا دنبال استفاده از وام و فروش خودرو تو بازار آزاد به قیمت چند میلیون بالاتر هستن.که خوشبختانه ایرانخودرو این راه رو براشون بسته و حسابی از این موضوع عصبانی اند.گول سیاه بازی هاشون رو نخورید.
علی: 1394/8/908:53:58،
367
12
نحوه تولید خودرو جدید در ایران خودرو :

خوب ، مدیران عزیز ، چه چیزایی تو انبار اضافست؟؟

آقای مدیر تو انبار، اتاق 206 ، گلگیر 405 ، موتور سمند، درب وانت پیکان و چراغ تندر ، موجوده .

اووه خیلی عالی شد !
پس حالا با محصولات جدید ایران خودرو آشنا بشید . . .
دانا و مانا !!!
علی: 1394/8/909:11:10،
279
12
متاسفانه من به صداقت و راستگویی مدیران پژو بیشتر از ایرانخودرو اعتقاد دارم .چوپان دروغگو
x: 1394/8/909:23:21،
208
12
چقدر این صحبت ها آشناست یاد کتاب تاریخ و زمان قاجار افتادم!!
علی: 1394/8/909:42:43،
151
14
آقای مهم نکنه از کارمند های ایران خودرویی که تبلیغات می کنی.
مطمعن باش مردم گول حرف های شما رو نمی خورن
k در ‍‍‍‍‍‍جواب مهم: 1394/8/909:48:34،
120
17
اولا دلالهای خودروهای صفر وابسته به خود کارخانه و نمایندگی ها هستند دلیلشم ساده است وقتی کارخانه ماشینهارو احتکار کرده و بیرون نمیداد و انها تو بازار صفر داشتند ومی فروختند که باعث شدند قیمت بالا بره و کارخانه هم به همین قیمتش رو افزایش داد(عزیزم تاریخ رو دیگه همه مینوسند نه فقط یه عده خاص ) لطفا دروغ نگو خجالت بکش
دوما من اگر 25 میلیون داشته باشم و بخوام ماشین بخرم اون رو میزارم بانک بعد از شش ماه حداقل 20 میلیون وام 4درصد با اقساط 5 ساله میگیرم که اقساطشم حدود 400 میشه (نه500 که دولت میخواد بده) و تا شش ماه دیگه مطمپن باش در این اشغال سازهایی که تو مواجب بگیرشان هستی یا تخته شده یا مجبور شدند به شرایط منصفانه مثل تمام دنیا ماشین خوب تحویل بدند و با 45 میلیون خیلی بهتر میتونم خودرو بخرم حالا دیگه کم تبلیغات کن شکرخدا مردم دیگه عاقل شدند
مجید: 1394/8/909:50:14،
124
15
آقای مهم چقدر گرفتی که تبلیغ ارابه مرگ کنی

خون خانواده ت رو به چند فروختی؟
کارشناس: 1394/8/910:01:05،
70
14
لعنت به همشون اینم شد زندگی کله به این گندگی واقعا هم کله گندن
مسعود خان: 1394/8/910:06:58،
82
16
در خارج از ایران:
اگه 2 تا 20 هزار دلار داشته باشی و کارگری کنی و بتونی درماه 20 درصد حقوقت رو قسط بدی میشه حدود 2000مدل متنوع از جدیدترین مدلهای تویوتا؛ فولکس؛ فورد؛ مزدا؛ هوندا؛ هیوندای؛ نیسان؛ رنو؛ جیپ؛ ولوو؛ آلفارومئو؛ شورلت؛ دوج؛ فیات؛ سوبارو؛ اپل؛ لندرور؛ میتسوبیشی و...و...و...داشته باشی و بالاترشم که بنز و پورشه؛

اما تو ایران:
با 2هزار دلار ناسزا؛ با 7هزار دلار 100مدل انواع پراید و با 10هزار دلار 4مدل مختلف پژو تکنولوژی سال 1980 و با 20 هزار دلار چند مدل چینی می تونی داشته باشی

پاسخ به مهم: 1394/8/910:46:25،
87
15
داداش اين حرفارو از كجات درآوردي !!!؟؟؟؟؟؟

اصلا اون وام ٢٥ميليوني به شما داده نميشه كه بخواي بذاري تو بانك بعد از روي سودش قسط ماشينو بدي !!! خيلي خوشحالي !!!؟

اين وام در ازاي خريد خودرواز نمايندگي از طرف خودروسازها به پشتوانه بانك از خريدت كم ميشه ...

لطفا وقتي چيزي نميدوني در موردش حرف نزن، هرچند ميشه فهميد تو از طرف كي هستي ...
مهم(پاسخ به کلیه دلالان): 1394/8/911:54:41،
14
73
در جواب به آقای K باید بگم که توی این وام با نرخ 16 درصد نه شما 6 ماه صبر میکنی نه قراره 25 میلیون پول تو حساب بخوابونی نه اینکه 3 تا ضامن با کلی مشکلات ببری.پس به نظرم کلا این موضوع اکی شد واست.چون باید سود 25 تومن شما رو هم تو 6 ماه درنظر بگیری.و اینکه هر جایی رو شما بفرمایید که 6 ماهه وام 4 درصد میدن من فردا میرم پول میزارم.در مورد نفروختن خودرو هم باید بگم شما اصلا متوجه منظور من نشدین.دوستان کمپینی ناراحت از این هستند که چرا توی 7 سال سند ماشین به اسمشون نمیخوره؟؟؟میدونی چرا اصرار به انتقال سند دارن؟؟؟؟چون راحت میتونن بیان تو بازار آزاد و خرید و فروش کنن.یعنی ماشین رو قسطی بخری و نقدی بفروشی.در مورد اون دوستمون هم که میگن وام رو به حساب شرکت میریزن باید بگم چشم بسته غیب فرمودن.
مهم(پاسخ به کلیه دلالان): 1394/8/911:56:10،
11
65
شما مگه الان مثلا یه 206 بخوای بخری نباید 35 تومن نقد بدی به شرکت؟؟؟25 تومن از روش بردار و 10 تومن بده و اون 25 رو سپرده گذاری کن.یا نه اگه میخوای 25 تومن رو هم بردار 25 هم بهت وام بدن سند ماشین رو هم به نامت بزنن.قسط هم هر وقت دوست داشتی بده.
Omid: 1394/8/912:08:39،
56
9
خیلی دوس دارم بدونم پشت پرده چخبره که تا تهدید کردن قرداد افشا میکنیم ایران کوتاه اومد، خدا به داد این مردم برسه
شیخ ووئر: 1394/8/912:37:35،
49
7
اقا گول نظرات ( مهم ) بالارو نخورید به سه دلیل ساده :


1- کارمزدش زیاده و شما باید ماهانه نصف حقوقتون رو تا هفت سال به قوم الضالمین بدین و این یعنی هفت سال بدون پیشرفت و بعضا پس رفت!

2- تورم تک رقمی میشه = کارمزد وام هم باید تک رقمی بشه که تا سال اینده این اتفاق حتما میافته >> و این یعنی شما می تونی سال بعد وام با کارمزد تک رقمی بگیری نه 16 درصدی!! به فکر اینده تون باشین

3- شما تا نصف قسطای ماشینو پرداخت نکنین حق انتقال سند ندارین
جواب مهم: 1394/8/912:38:21،
47
10
آقاي مهم
مزدور كي هستي يا از كجا نفع ميبري كه از هفته قبل شروع كردي تبليغ وام 25 مليوني اين رو فقط كپي ميكني تو پستا مردم خودشون عقل دارن ممنون از راهنمايي هاي بي منظور شما
جمع كن كاسبيتو يه جا ديگه تورتو پهن كن
فعلا تا شنيدن جوابي كه مردم منتظر شنيدنش هستند خريد خودرو صفر داخلي خيانت به خودمون و صنعت خودروسازي مملكتمون هستش
ا
ف
ت
ا
د
توجه همه دوستان دربرابرپست ها: 1394/8/913:13:25،
30
9
دوستان الکی سر خود را بخاطر پست افرادی چون مهم درد نیاورید.از سراین آقای مهم زیادن اینجا.جواب اینجور آدما فقط سکوت است.اگر سکوت کنید وبی محلشون کنید خودشون خسته میشن واز سروصدا میفتن ویه....پس از این لحظه به بعد فقط بهشون منفی بدید تا بترکن و با منفی دادن همه متوجه میشن این آدم داره جوّ روانی بپا میکنه.پس هرچه سربسرشون بگذارید کیف میکنن وبحساب خودشون دارن رو مغز راه میرن
پژو نمیخواهیم: 1394/8/913:16:54،
34
8
ما فرانسویها را نمیخواهیم
خودروهای فرانسوی جایی فروش نمیره میخوان بندازن به ایران
المان امریکا ژاپن ایتالیا در خودرو جز بهترینهای دنیا هستن
آقاي به اصطلاح مهم: 1394/8/914:25:10،
28
11
آقاي مهم نوك دماغتو ميبيني تا حالا هم اين خيانت بزرگ به اين مردم اين مملكت مديون زحمات شما و امثال شماست
دوست عزيز اين رو در نظر نميگيري كه يه محصولي رو سه برابر قيمت داري مي خري به همسايه خودتم فكر كن مسلمون قسطي زندگي نكن
بهتره اينجوري برات توضيح بدم شايد متوجه بشي
دوست عزيز مثلا پارس 15 قيمت داره بهت ميدن 35 تومن
25 تومانش وامه طي 7 سال 41 تومن ازت ميگيرن قيمت پارس براي تو چقدر تموم ميشه ؟؟؟؟؟خودت جوابشو بده
اونوقت چند ميارزه پسرم
مردم همه حسابگر شدن شما كلاه خودتو بگير باد نبره
اين فقط براي كساني فرصت هستش كه سالها ميخواستن پرايدشون رو عوض كنن ماشين بهتر بگيرن نمي تونستن و الان مثل شما به شوق اومدن و بال در آوردن تو يا بانكي هستي يا دلال يا مزدور خودروساز ها يا اينكه واقعا ساده هستي
ايران جيبب به جان مدير عامل ايران خودرو و سايپا اگه سانسور كني
خهلي نامردي خهلي
reezaa: 1394/8/915:12:09،
19
9
ایشالا با همون پجو ورشکست میشین
مهم: 1394/8/918:08:46،
11
22
بنده فقط واقع نگر هستم.در مورد نرخ تورم تک نرخی هم خواهش میکنم مزاح نفرمایید.در مورد قیمت محصولات هم بنده نظر ندادم.دوست عزیز وقتی هزینه تولید بالا باشه قیمت خود به خود بالا میره.قرار هم نیست تا آخر عمرموم دست نگاه کن شرکت های خارجی باشیم.لطفا واقع بین باشید و تو کامنت هاتون جانب انصاف و حقیقت گویی رو رعایت کنید.با چه مدرکی میگید تورم تک نرخی؟قیمت برق 30درصد گرون شد.آب 30درصد گرون شد.خواهش میکنم لجبازی نکنید.
آرش: 1394/8/920:24:13،
10
8
کاش نمی پذیرفت وای به حال مررم باید پژو 2 نسل قبل رو با موتور داخلی تیپ 5 بخریم 90 تومن! اونم پژو !!!
Amiroo: 1394/8/907:03:16،
186
11
بابا دست از سر اين پژو بر داريد. حيف ماشين ژاپنى نيست؟
saeid: 1394/8/909:23:34،
96
8
حالا كه شركت بزرگ فولكس واگن با 9 ميليون توليد مي خواهد با ايران همكاري كند چرا پژو؟
jb: 1394/8/910:42:01،
49
10
مثل اينكه بايد كمپين نخريدن پژو راه بيوفته تا صداي مردمو باز بشنون
AAA: 1394/8/907:10:12،
154
13
اه اه ....باز پژو ؟؟؟؟
د: 1394/8/910:05:21،
13
42
این چه مدل حرف زدنه مد شده: زیره حرفه خلافه.... زیر حرف خلاف...
شما مثلا وقتی خودتو معرفی میکنی میگی فرهاده محمدی؟ یا فرهاد محمدی.
این مدل فارسی نوشتن خیلی ضرر میزنه به ادبیاتمون
AAA: 1394/8/911:52:40،
31
8
جواب د :
نفهمیدی من چی نوشته ام . بیخود نظر دادی
کورش: 1394/8/907:14:23،
152
11
آخه مگه تویوتا مرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا پژوووو:((((((((((((((
TOYOTA COROLA 2015: 1394/8/909:22:40،
68
10
من فکر میکنم تویوتا زیره حرفه خلافه لگن سازامون نمیره که اینا سمتش نمیرن
وگرنه هرجا که سودتوش باشه لگن سازامون اونجان
aliiii: 1394/8/907:26:17،
106
9
بدبخت شدیم
کمپینی: 1394/8/907:32:52،
165
9


پژو شروط ایران را پذیرفت ولی
خدرو سازهای ایران شروط ملت خود را نمی پذیرند

پس تحریم ادامه دارد
مهدی: 1394/8/907:33:53،
95
9


پژو همچین برند خوبی هم نیست که ایقدر اینا سنگشو به سینه میزنن
نظر سنج: 1394/8/907:36:07،
172
12


به نظرتون پژو چیزی توی جیب مدیران ایران خودرو گذاشته که قبول کردن؟
بله+++
خیر----
Omid: 1394/8/912:07:11،
25
10
روزی که مدیران پژو تهدید کردن من گفتم صدر صد ایران خودرو کوتاه میاد، ببین چه کار کردن که با تهدید فقط افشای قرار داد کوتاه اومدن ایرانی ها
وی: 1394/8/907:36:28،
91
10


ایران خودرو تسلیت تسلیت
ناشناس: 1394/8/907:36:58،
79
7


و صد البته ایران خودرو مجبور بود که قبول کنه
کمپین: 1394/8/907:37:44،
68
10
طرف را به ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا را میگرفت والا چه رویی داره فرغوناش تحریمن پارکینگاش پر فرغونه اونوقت جوری حرف میزنه انگار مدیرعامل تویوتاست!!!!!
آلبالو: 1394/8/907:45:25،
62
10
ایران خودرو و پژو دستشان با هم در یک کاسه است برای چاپیدن مردم ایران!!!
ولی کور خوندید جفتتون ما محصولات بنجل با قیمت بالا نمیخواهیم
مگر ۴۰۵ هایی که آتیش میگرفت قطعاتش فرانسوی نبود؟
ماشینای فرانسوی بنجل بیکیفیت ولی چون بازار نداره در دنیا براحتی با شرایط خودروساز داخلی کنا ر میاد برای چاپیدن مردم ایران
حسن: 1394/8/907:49:28،
50
7
سلام
جان هر کی دوست دارین دست از سر این پژو بردارین ، پول مردم رو و مردم رو به قبرستون هدایت میکنید ، مگه تویوتا چی کم داره مگر فولوکس واگن چی کم داره . بازار به این شیرینی رو در اختیار این فرانسوی نگذارید، دیدید که وسط راه ولتون کرد ، چقدر بی ابرویید که دوباره التماس میکنید.
توکل: 1394/8/907:54:52،
11
14
این درست است که شرایط کلی یک کشور بر تمام ارکان اقتصادی ان کشور تاثیر گزار می باشد ولی میزان این اثر گزاری با میزان توان مدیریتی مدیران نسبت عکس دارد و در این زمینه مدیریت فعلی و سابق باید پاسخگوی سهامداران و مردم باشند.
رضا امیدوار: 1394/8/907:57:03،
44
5
رفتار پژو خارج از قواعد بین‌المللی است!!! خخخخخخ
نه پس رفتار ایرانخودرو دزست است
علی جون: 1394/8/908:05:46،
44
6
ایران خودرو و سایپا دنبال سود خودشونند نه مردم
تجربه این چند سال بعد از انقلاب به وضوح این رو نشون میده
حامي: 1394/8/908:11:04،
43
6
4 شريك ايران خودرو
دزد، بنجول فروش ، آشغال فروش ،گرون فروش
امین: 1394/8/908:19:44،
28
5
ظاهرا چینی ها شرایط ایران را پذیرفته اند فقط!
تحریم: 1394/8/908:19:58،
30
6
فقط تحریم
حسین: 1394/8/908:22:02،
21
7
پس از رفع تحریمها قرار نیست سرمایه گذاری خارجی در ایران انجام گیرد فقط بعضی محدودیت ها در خصوص واردات و صادرات کالا توسط ایران برداشته میشود . بعضیها فکر میکنند شرایط به قبل از اعمال تحریمها برمیگرده که سخت در اشتباهند .
امیرحسین: 1394/8/908:24:57،
51
7
ایران جیب فکر کنم 3- شرط اصلی رو نگفتی !!

شروط ایران خودرو
1- تمام ماشین هاتونو طوری باز طراحی کنید که حداقل نصف قیمت بشه ترجیحا چینی باشه که برادر چین هم نفع ببره ولی ما با 2 برابر میفروشیم
2- شما کاری نداشته باشید ما چه کیفیتی میدیم به مردم
فقط بزار اسم پژو رو محصولاتمون باشه
3-این سوسول بازیا چیه خودرو روز میخوای بدی - بگو کدوم خودرو ت داغون و آشغال و از رده خارجه ما میخریمش


شروط فرانوسی
جون مادرت مارو از ورشکستگی نجات بده ، شما خوب میتونی تو پاچه مردمت بکنی
دمت گرم انقدر خون خواری !!!
جمشید: 1394/8/908:26:26،
32
5
روزی،گوساله ای باید از جنگل بکری می گذشت تا به چراگاهش برسد.گوساله ی بی فکری بود و راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیبی برای خود باز کرد.
روز بعد،سگی که از آن جا می گذشت،از همان راه استفاده کرد و از جنگل گذشت.مدتی بعد،گوساله راهنمای گله،آن راه را باز دید و گله اش را وادار کرد از آن جا عبور کنند.

مدتی بعد،انسان ها هم از همین راه استفاده کردند:می آمدند و می رفتند،به راست و چپ می پیچیدند،بالا می رفتند و پایین می آمدند،شکوه می کردند و آزار می دیدند و حق هم داشتند.اما هیچ کس سعی نکرد راه جدید باز کند.
میثم : 1394/8/908:26:56،
27
6
روز از نو روزی از نو
جناب خان: 1394/8/908:31:27،
28
7
بيوم بِرات
اين اقا هاشم هم بعضي وقتا يه حرفايي ميزنه كه ادم رو ياد كمپين نخريدن لگن ميندازه
علیرضا: 1394/8/908:33:28،
56
8
گیر ی مشت دزد چپاول گر فاسد افتادیم
مردم پژو نمیخوان آخه بابا این همه برند معتبر و خوب و خلاق
گیری به پژو من نمیدونم آخه

الان ی عده میان میگن برو کار کن
تلاش کن ، پژو عالیه میره نون میگیره ، آشغال میزاره دمه در ، کار پیدا میکنه

خدایا من هم واقعا درس خوندم وجدانن واقعا درس خوندم الکی مدرک نگرفتم
سربازی رفتم
هر کاریم کردم و نمیگم نه پشت میزی باشه
ولی شما قضاوت کنید آخه با ماهی 1.5 میلیون به کجا میرسم بعد از 28 سال سن در حالی که خودت اقتصاد میگه زیر 2.200 در ماه زیر خط فقره
ی خرج خونه از توش درنمیاد - چه برسه به ازدواج و خودرو 100 میلیونی !!!

خدایا میفهمی
صدای مارو میشنوی نه وجدانن اصلا آدم حسابمون نمیکنی
خب عزیزم به نظرت ما داریم زندگی میکنیم؟؟؟
من میگم فقط زنده ایم ، زندگی نمیکنیم
بهنام: 1394/8/909:38:42،
14
22
اولا من خودم نه تنها موافق تحریم خودرو هستم بلکه موافق تحریم هر کالای گرونی هستم ولی در جواب شما باید عرض کنم خیلی از اروپائیهای هم سن شما که هم اندازه شما درس خوندن و حتی بهتراز شما درس خوندن با دوچرخه تردد میکنن پس شما هم لزوما نباید خودروی 100 میلیونی سوار شی.دوما برای ما که حتی 100متر بین خطوط حرکت نمیکنیم به حقوق اولیه هم تو رانندگی احترام نمیذاریم تو اتوبان دنده عقب میگیریم خلاصه پشت فرمون هر کاری که دوست داریم انجام میدیم چندان فرقی نداره تویوتا سوار بشیم یا پژو
به بهنام: 1394/8/910:23:36،
22
10
آقا بهنام شعار نده شما دو تا مسیر درست و حسابی برای دوچرخه سواری توی تهرون نشون بده تا ما دوچرخه سواری کنیم . پیاده روها که مال موتورهاست خیابون ها هم جای سوزن انداختن نداره.
بهنام: 1394/8/910:37:37،
13
12
خب برادر گلم منم که همینو گفتم حالا حساب کن همین ادمی که با موتور تو پیاده رو میره بتونه با20 میلیون تویوتا بخره شما فکر نمیکنی وضع از همینم بدتر بشه؟مایی که هنوز فلسفه خط عابر پیاده رو نمیدونیم چطور خودمون رو لایق بهترین ماشینها میدونیم؟
ماشين روز مي خوام: 1394/8/908:36:57،
42
10
ما از اسم اين ماشين متنفريم ( pejo).
دیلم: 1394/8/909:16:27،
14
5
امیدوارم که جنس چراغ عقب پارس وارم پزو که بعداز چندروز زنگ می زند عوض شود این دو قطعه را باارم ماشینهای چینی مقایثه کنید
اميد: 1394/8/909:22:27،
27
6
دادا چي ميگي من كارمند پيماني دولتم شغلم حاكميتي هستن ماهي 1090000تومن ميگيرم يعني 311دلار . در حالس كه ي كارمند در تركيه 4000لير و اروپا 5000دلار ميگيره
کارمند: 1394/8/909:41:54،
21
6
برو خدا رو شکر کن که پیمانی هستی !!
من بعد هفت سال هنوز قرارداد حجمی / پیمانکاری بدون بیمه و 15 درصد مالیات دارم و حقوقمم 700 تومنه
لعنت به ظالمین به ملت و آینده جوانان
مچ گیر: 1394/8/909:55:59،
17
8
حتما هر خودروساز خارجی که بیشتر رشوه روی قرارداد بده جذابتر خواهد بود
مجید: 1394/8/910:01:59،
23
8
اون کسی که داره وام تبلیغ میکنه,بدونید که منافعش در خطر ,با نخریدن خودرو و نگرفتن وام به نابودی این رانت خاری.اقتصاد انحصاری برای همیشه پایان بدیم
ناشناس: 1394/8/910:02:41،
18
10
خوب خدارو شکر تهدید مدیرعامل پژو کارساز شد و ایران خودرو ترسید تا دستش بیشتر رو بشه.
دشمن واقعی مدیران پژو و مزدوران اونها مدیران ایران خودرو هستند. لعنت به مدیرانی که به حق مردم شهید پرور خودشون خیانت می کنند.........
رضا: 1394/8/910:03:22،
20
7
شرکت پژو حق داره چون ما هم داریم عملکرد آقایان را در این مدت سی و چند سال میبینیم.
رامین: 1394/8/910:05:14،
23
9
هر چی بیاد تو ایران ساخته بشه با این مدیریت ما تبدیل به فرغون میشه
علی: 1394/8/910:05:39،
20
9
مردم از برند بی کیفیت پژو متنفرند آقای یکه زارع قرارداد با پژو یعنی نابودی کامل ایران خودرو.مطمئن باش مردم به محصولات پژو "نه" می گویند .با رشوه گرفتن ویلا یی در سواحل نیس جنوب فرانسه منافع ملی و مردم را فدا نکن .مردم برای یکبار هم شده قدمی در جهت مناقع فرزندانمان برداریم.
حسام،: 1394/8/910:21:14،
26
9
نمیخریم
خرید خودروی صفر ممنوع
t: 1394/8/910:25:28،
19
25
یه جوری اه اه میکنن و میگن اه پژو چرا تویوتا نیست.
هرکی ندونه فکر میکنه پول خرید تویوتا رو دارن و یا تویوتا قیمتش 30-40 تومانه.اگه خیلی دلت تویوتا میخواد شرکت ایرتویا وجود داره از همونجا خریداری کن،اگه پول خرید لندکروز رو ندارین ،ارزونترین مدلش هم یاریس هست.
در ضمن ایرانخودرو،مدلهای قدیمی و از رده خارج پژو رو تولید میکنه و
اگه ایرانخودرو بخواد مدلای جدید پؤو رو بیاره خدا تومن باید پول خریدشو داد
امیر: 1394/8/911:36:11،
27
10
به سلامتی در مورد حق کمیسیون توافق شد!!!!
پوریا: 1394/8/912:11:44،
25
8
بنظر من اول ایران باید شرط ملتش رو بپذیره بعد بره با پژو قمار کنه
جواب مهم: 1394/8/912:51:48،
20
7
آقاي مهم نوك دماغتو ميبيني تا حالا هم اين خيانت بزرگ به اين مردم اين مملكت مديون زحمات شما و امثال شماست
دوست عزيز اين رو در نظر نميگيري كه يه محصولي رو سه برابر قيمت داري مي خري با وام
بهتره اينجوري برات توضيح بدم شايد متوجه بشي
دوست عزيز مثلا پارس 15 قيمت داره بهت ميدن 35 تومن
25 تومان وام ميدن طي 7 سال 41 تومن ميگيرن قيمت پارس براي تو چقدر تموم ميشه خودت جوابشو بده
اين فقط براي كساني فرصت هستش كه سالها ميخواستن پرايدشون رو عوض كنن ماشين بهتر بگيرن نمي تونستن و الان مثل شما به شوق اومدن و بال در آوردن تو يا بانكي هستي يا دلال يا مزدور خودروساز ها يا اينكه واقعا ساده هستي
محمدعلی : 1394/8/913:46:36،
18
10
علاوه بر تحریم خودروی صفر داخلی بیایید خودروی فرانسه رو هم تحریم کنیم


یادمون نمیره تنها کشوری که چوب. لای چرخ توافقات هسته‌ای میزاشت فرانسوی ها بودن
محمد: 1394/8/914:26:13،
16
8
تولید جدید ایران فرغون پژو 208 با موتور tu5 تا قیمت و سودش خوب باشه این یعنی گذاشتن پای خر روی اسب
انذار: 1394/8/915:49:37،
15
10
مدیر عامل ایران خودرو برو از خدا بترس!
تحریم خودروی صفر: 1394/8/919:12:17،
12
8
مگر ما از این کشورهای بدنام مثل تایلند !!! عقب افتاده تریم که باید سوار گاری های داغون بشیم ... تو همین تایلند نماینده رسمی مونتاژ تویوتا رو گرفته برای شرق آسیا ... تایلندیها رو بکشی سوار ماشین چینی نمیشن که همسایه و زیر لوای چینی هاست ... بعد ما برای راضی نگه داشتن چینی ها و فرانسوی ها باید باج بدیم گاری های آنها رو با چند برابر قیمت بخریم ... ایران بد بخت شد
ناشناس: 1394/8/920:48:46،
12
9
بعد از این همه حرف و حدیث و خط و نشان کشیدن محصولات سال آینده ایران خودرو بشرح زیر است:
پزوی 206 سال دوسال سه سال و ...
پژوی 405 دولوکس با لامپ محفظه داشبورد و قالپاق پلاستیکی طرح الماس
پژوی پارس xlx که ایکس اول را میتوانید با حرف Gو Lو s جایگزین کنید.
سمند سه گانه سوز گازوئیل گاز بنزین
رانا رعنا سارا مخصوص بانوان و دنا دانا دارا و غضنفر GLXX مخصوص اقایان
ضمنا از اون خانومی که تو سمند حرف میزنه خواسته خواهد شد که در همه ماشینا حرف بزند. خوش آمد گویی به تمامی زبانهای زنده دنیا.
همچنین پدال و هندل اصل فرانسه هم بعنوان آپشن ارائه میشود.
ژاپني نيستم !: 1394/8/920:53:11،
17
10
ديگر پژو نمي خواهيم حتي با قطعات اصلي و ظاهر قديمي ....
محبوبيت پژو در كشور ما تمام شده است ترفندهاي شركت پژو دستش براي ما ايرانيان رو شده خودروي سردسيري كه در كشور ما بخوبي كار نمي كند در هواي گرم كولرش مشكل دارد و موتورش آتش ميگيرد و درهايش هنگام تصادف قفل ميشود و قطعات تقلبي آن به وفور در بازار وجود دارد .
پژو هرگز ....تحريم براي هميشه ...... ژاپن آري ... تويوتا حتي در زمان جنگ هم با لندكروزش به ما خدمت كرد و جان خيلي از رزمنده ها را نجات داده است اين خودرو يك تانك سواري به تمام معنا است و به ماشين سگ جون معروف است و خمپاره و تركش و تيرمستقيم اين خودرو را از پاي در نمي آورد .
فقط تويوتا با قطعات ژاپني با دوام + مستحكم + پر شتاب + قوي + قدرتمند + زيبا و شكيل + دقيق و ظريف در قطعات و در عين حال طول عمر بالا .... اگر اعتقاد داري لايك رو بزن هم وطن .
ناشناس: 1394/8/1007:10:50،
12
9
دوست عزیز اینایی که گفتی همش درسته اما به آبرو و اعتبار تویوتا اشاره نکردی که پرارزش ترین برند خودرویی دنیاست اونوقت فکر میکنی بیاد با دزدهایی مثلا ایرانخودرو شریک بشه ؟ اونایی که فرانسه رفتن حتما دیدن که تاکسی های اونجا هم بیشتر تویوتا بنز و فولکس واگن هست.
دانیال بابلی: 1394/8/1113:38:14،
14
6
حسم بهم میگه باز دارن بازار رو انحصاری میکنن مث سال۱۳۸۰ ۳تا ماشین میارن سرمون رو شیره میمالن قیمتهارو هم نمیذارن شرکتهای خارجی تعیین کنن تا رقابتی نشه و ۳۰٪ ای که تو جیب حکومت میره پا بر جا بمونه.
موافقید؟
آرش: 1394/8/1310:17:10،
10
8
چرا ما مثل ديگر كشورها آزاد در خريد هر مارك توليد خوردرو بصورت رقابتي در نمايشگاه اتومبيل نباشيم آنوقت انحصار و غير انحصار بيان وسط هركه كيفيت و وجدان داشت برنده باشه .

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار