کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

کیا موهاوی، تویوتا لندکروزی ارزان قیمت در بازار ایران

کدخبر:۱۶۶۲۱دوشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸:۴۷۱۴۹۷۹ بازدید

كيا موهاوي را ميتوان يكي از وسوسه انگيزترين SUVهاي موجود در بازار خودروي كشورمان ناميد. اتومبيلي كه اگرچه در داخل كشور مي بايست رقم ...

كيا موهاوي را ميتوان يكي از وسوسه انگيزترين SUVهاي موجود در بازار خودروي كشورمان ناميد. اتومبيلي كه اگرچه در داخل كشور مي بايست رقم بالاتري براي مالكيت آن هزينه كنيد، اما هنگامي كه برچسب قيمت آن را با SUVهاي لوكس موجود در بازار مورد مقايسه قرار ميدهيد، رقم 130 تا 140 ميليوني فروش آن در مدل دست دوم 2010 (در جايي كه تويوتا لندكروزر بهاي 500 ميليوني دارد) چندان هم گران به نظر نمي آيد. اما چه فاكتوري موجب شده تا اين اتومبيل در بازار كشور فروش كمتري داشته باشد؟ پاسخ اين پرسش را تنها ميتوان در حضور رقيب اصلي آن يعني هيونداي ix55 (وراكروز) جستوجو نمود.


wprr6v4tfsieylkxmir0.jpg


موهاوي را در سال 88 و پيش از آن كه به بازار كشورمان راه يابد به لطف يكي از کاربران توسط همكارانمان آقايان »حيدري« و »معنوي نژاد« در جزيره زيباي كيش مورد آزمون قرار داديم . اما پرسش هاي مكرري كه در مورد اين اتومبيل مطرح مي شد، ما را بر آن داشت تا باري ديگر ملاقاتي با اين كراس اوور لوكس فول سايز كيا داشته باشيم: موهاوي محصول 29 ماه تلاش طراحان كياموتورز است كه پس از صرف هزينه اي بالغ بر 245 ميليون دلار متولد شده است. البته خود كياموتورز نيز موافق اين سخن است كه موهاوي در زماني نادرست وارد بازار شد. در سال 2009 كه جهان از ركود شديد اقتصادي رنج مي برد، عرضه موهاوي كار چندان مناسبي نبود، اما كياموتورز اين خودرو را روانه بازار كرد تا شايد قيمت كمتر آن نسبت به رقبا بتواند براي آن يك برگ برنده محسوب شود. ديگر آن سال هايي كه اتومبيل هاي كره اي را بدون توجه به برند آن مي توانستيد تشخيص بدهيد، گذشته است. موهاوي و ساير محصولات جديد اين كمپاني كره اي اكنون به خودروهايي با هويت در دنياي خودرو بدل شده اند كه نظر بسياري را به سوي خود جلب مي كنند. نظرات در مورد اين اتومبيل بسيار متنوع است.

بعضي طراحي آن را كاملا قدرتمند و جسور مي دانند و برخي به دليل نبود هيجان در ظاهر آن ترجيح ميدهند به سراغ رقيب آن يعني هيونداي ix55 بروند. شايد در بحث مقايسه اي ظاهري ميان اين دو اتومبيل، هيونداي برنده ميدان باشد، اما توجه داشته باشيد كه اگر زيباترين اتومبيل جهان را نيز هر روز در رنگ هاي گوناگون مشاهده كنيد، جذابيت خود را از دست خواهد داد. به نظر مي آيد اگر چه اين روزها ix55 را بيشتر از موهاوي مي توان در خيابان هاي شهر مشاهده كرد، اما دارندگان کیا موهاوی رضایت بیشتری از این محصول دارند . اين واقعيتي است كه در مورد تويوتا كمري و هيونداي سوناتا نيز در كشورمان اتفاق افتاد.

هنگامي كه طراحي ظاهري موهاوي را مورد نقد و بررسي قرار ميدهيد، كاملا در مقام اتومبيل هاي حاضر در بازار ايالات متحده ظاهر ميشود.


     jrfrtmnrzzv1rp4xsx8t.jpg


از نماي روبرو، چراغ هاي متوازي الاضلاع شكل جلو كه در آن اثري از حجم هاي اغراق انگيز ژاپني نيست، خطوط برجسته بر روي درب موتور، سپري ساده كه چراغ هاي ضد مه را در بر گرفته اند و جلو پنجره كاملا بزرگ با خطوط افقي به كار گرفته شده در آن، چهره اي خشن اما در عين حال قابل اطمينان به اين نما بخشيده است. سادگي در نماي كناري موهاوي نيز تكرار شده و از اين زاويه تنها ماهيچه هاي گلگيرها و چراغ هاي روي آيينه ،چشم را معطوف خود مي كند. علاوه بر اين، ابعاد تايرها كه رينگ هايي 18اينچي آن را دربر گرفته است كمك كرده تا اين اتومبيل كفش هايي مناسب با پوشش خود به پا كند. در انتهاي خودرو محل قرارگرفتن پلاك اتومبيل كه در بالاي آن آرم KIA كاملا خودنمايي ميكند بيش از هرچيزي خود را به رخ ميكشد. چراغ هاي عقب خودرو نيز در دو مدل متفاوت (از جهت نوردهي) در كشورمان عرضه ميشود. ظاهراً مدلهاي شركتي نورپردازي معمولي را نشان ميدهند و مدلهاي غير شركتي از LED براي روشنايي استفاده ميكنند كه بالطبع نورپردازي LED خيره كننده تر خواهد بود. سپر عقب با طراحي خاص خود اين امكان را به مالك ميدهد كه اجسامي طويل تر از طول اتومبيل را نيز به راحتي در صندوق جاي دهد. در كل به آساني ميتوان حدس زد هنگامي كه كياموتورز به طراح معروف خود Peter Schreyer سفارش طراحي موهاوي را داده، اتومبيلي را در نظر داشته كه مخصوص بازار ايالات متحده باشد.

وظيفه اي كه شراير به خوبي از عهده آن برآمده است. در داخل موهاوي وضعيت به شكلي ديگر است. فرمان خوش دست، دسته دنده نيمه چرم و دكمه استارت/استاپ پيشرانه آن، قدري چاشني هيجان را بالا برده است. البته در اين خصوص  بايد اعتراف نمود كه كار طراحي نشان دهنده هاي آن هيچ هيجاني به دنبال ندارد، به ويژه آنكه نورپردازي سفيد و قرمز آن خيلي چشم گير نيست. درهرحال هنگامي كه بر روي صندلي هاي آن قرار گرفته و پيشرانه آن را فعال ميكنيد، ديگر كمتر اين موارد جزئي به چشم مي آيد . در بحث فني بايد بگوييم موهاوي در دو مدل شش و هشت سيلندر در بازار يافت مي شود كه اتومبيل مورد آزمون از نوع شش سيلندر بود. توان اين پيشرانه كه مشابه نمونه مورد استفاده در هيونداي ix55 (با كد "Lambda II) مي باشد با حجم دقيق 3778 سي سي، 276 اسب بخار (206 كيلووات) قدرت را توسط گيربكس شش سرعته تيپ ترونيك ساخت كمپاني مشهور ZF آلمان، به تمامي چرخ هاي آن هدايت ميكند. همين پيشرانه در هيونداي وراکروز (معادل 263 اسب بخار 196كيلووات) نيرو توليد مي كند. البته انتظارات از موهاوي كاملا متفاوت با ix55 ) است و موهاوي بيشتر ترجيح ميدهد تا در رانندگي Offroad توانايي هاي خود را عمال نشان دهد.

با آن كه موهاوي به نسبت رقيب خود 15كيلوگرم اضافه وزن دارد، دهم ثانيه زودتر از وراكروز از اما باز هم با شتاب 8.6ثانيه اي خود عقربه سرعت سنج را 2 عدد 100 عبور خواهد داد. در مقايسه ميزان نيروي تورك نيز باز هم موهاوي با تورك 362 نيوتن متري كه در دور موتور 4400 به دست مي آيد، 14نيوتن متر نيروي بيشتر در اختيار مالك خويش قرار ميدهد. همانطور كه اشاره شد، سطح و نوع انتظارات از موهاوي بسيار متفاوت تر از ix55 است و به دليل آن كه موهاوي بيشتر براي مصارف خارج از جاده طراحي شده است، كيا مخزن سوخت 82 ليتري براي آن تدارك ديده تا با آسودگي خيال به دور دست ها سفر كنيد. البته اين نيروي توليدي بيشتر نسبت به هيونداي، مصرف سوخت آن را نيز در هر 100كيلومتر به 11.8 ليتر رسانده است كه هيونداي با مصرف 11.2ليتر بدون شك كم مصرفتر خواهد بود. 


   fxd4d2r0ul5fekpn6d8.jpg


همان گونه كه می‌دانید موهاوي اكنون با پيشرانه هشت سيلندر نيز در بازار كشورمان يافت ميشود . اين پيشرانه كه با كد Tau بر روي اين اتومبيل نصب شده است، با 4.6 ليتر حجم قدرتي معادل 337 اسب بخار (251كيلووات) توليد مي كند كه كمتر از قدرت موتور جنسيس سدان است، اما در مقايسه با آن تورك بيشتري را ارائه ميدهد. موهاوي با تقسيم وزن 53 و 47درصد (جلو و عقب) و فرمان دندانه و شانه اي خود كه فاصله قفل تا قفل آن 3.5 دور است، اتومبيلي مناسب راه هاي خارج از جاده مي باشد. به ويژه آنكه سيستم تعليق جناغي دوبل به همراه كمك فنرهاي گازي در محور جلو و اتصال چند نقطه اي به همراه سيستم تغيير ارتفاع در عقب، تمامي ناهمواري هاي جاده را هموار مي سازد. گذشته از نكات فني موهاوي، در محيط داخلي اين اتومبيل امكاناتي نظير سيستم صوتي حرفه اي 600 واتي با چنجر شش تايي با برند اينفينيتي، پورت هاي جداگانه USB و iPod براي اتصال پليرهاي شخصي، پدال هاي قابل تنظيم (كه كليدهاي آن در سمت چپ فرمان و بر روي داشبورد قرار دارد)، دوربين ديد عقب، سنسورهاي پارك و صندلي هاي برقي با سيستم گرمايشي پذيراي شما خواهد بود.

اين اتومبيل همچنين اولين SUV ساخت كيا است كه در آن راديوي ماهواره اي سايروس نصب شده است. علاوه بر آنها موهاوي با برخورداري از ايربگ هاي سرنشينان جلو، ايربگ هاي كناري (حتي براي سرنشينان رديف سوم) سواري ايمني را به حاضران در اتومبيل هديه مي دهد و سيستم هايي نظير ABS (ترمزهاي ضدقفل)، EBD (توزيع الكترونيكي نيروي ترمز)، BAS (ترمز كمكي)، ESC (سيستم كنترل پايداري)، TCS (سيستم كنترل كشش)، TPMS (نمايشگر فشار و ميزان باد تايرها)، DAC (كنترل ترمز در سراشيبي) و HAC (كنترل اتومبيل در سربالايي ها) براي كنترل هرچه بهتر اتومبيل در خدمت مالك آن خواهند بود


موهاوی در بازار :

موهاوی 6 سیلندر مدل 2010 بین 130 تا 140 میلیون و موهاوی 8 سیلندر در مدل 2013 که آخرین سری تولیدی از این محصول می باشد بین 200 تا 210 میلیون تومان در بازار دست دوم ها قیمت دارند .


q5kz3j2xoiu5nqrsx3z.jpg

بلیط هواپیمادیدگاه ها

سلام : 1394/8/418:55:36،
159
25
ماشین خوبیه فقط باید با هزینه های جانبیش کنار اومد
یادآوری ...: 1394/8/419:36:37،
61
94
سپر عقبش مثل رنو 5 قدیمی میونه :-)
آفرودر حرفه ای: 1394/8/420:07:06،
62
18
ماشینش که حرف نداره ولی اگه بنا بر آفرود شدید باشه که عمرا موهاوی به پا لندکروز نمی رسه اگرم سن بالا باشی عمرا نرمی لندکروزو موهاوی نداره ولی از اونور اگه بنا بر کفی و آفرود باشه و جوون باشی عمرا لندکروز به پا موهاوی نمی رسه حتی ۶ سیلندش سر پیچام که موهاوی جنسیس نباشه مثل یه سدان می پیچه ولی لندکروز غیر از ۲۰۱۳ فول که سیستم مغناطیسی داره دل و رودتو تو دهنت میاره
FullHD: 1394/8/420:22:25،
100
15
سلام دوستان
پول =آش
شاد و سلامت باشید
شهريار: 1394/8/422:43:41،
57
18
ايرانجيب، خواهشن نگو موهاوي صدو پنجاه ميليون و لندكروز پونصد ميليون، قياست خيلي اشتباست، نميشه اين دوتا رو با هم قياس كرد، داييم اكثر ماشيناي خوب رو داشته و منم چون مغازه داييم كار ميكنم سوار اكثرشون شدم، موهاوي هشت سيلندر ماشين بدي نيست، خيلي پرقدرته، اگه بخواي توي جاده با شاسي بلنداي ديگه كورس بزاري اكثرشون رو قورت ميده، ولي كسي كه شاسي بلند ميخره كه دنبال كورس گذاشتن نيست، موهاوي ماشينيه كه بايد خيلي مراقبش باشي، وگرنه بدنه ش صدا ميافته، حتي ماشين داييم بعد از شيش ماه پلوسش تاب ورداشته بود و كلي هزينه روي دستش گذاشت، اگه ميخوايد موهاوي بگيريد بايد خيلي مراقبش باشيد ولي لندكروز خداي شاسي بلنداست، باهاش كوه و جنگل و دريا و... رفتيم، خيلي هم تازونديمش ولي خم به ابرو نياورده تا حالا، داييم ماشيناي ديگه شو همش عوض ميكنه ولي لندكروزشو از سال 2008 تا حالا داره و همش ميگه تا زنده ام نميفروشمش
شاهین: 1394/8/422:51:20،
32
32
داخلش اصلا کیفیت نداره
دراشو باز و بسته میکنی میفهمی سرت کلا ه رفته
سفید شم که دقیقا شبیه آمبولانس
کاظم: 1394/8/511:35:41،
30
32
مقایسه کره ای با ژاپنی مثل مقایسه مورچه با فیل است.
لندکروز کجا که بیش از 50 ساله داره تولید میشه موهاوی و واراکروز هیوندای کجا که از عمر طراحی و تولیدشون بیشتر از 6 سال نیست که میگزره.
ژاپنی یعنی : **کیفیت**اصالت**زیبایی**تکنولوژی روز** و همه چیز تمام.
حامد: 1394/8/511:48:35،
28
19
8 سیلندرش حرف نداره، ماشین های کره ای اگه خوب ازشون مراقبت کنی هم سواری خوب بهت میدن و هم از نظر زیبایی همچنان بالاتر از بقیه رقیباشون میمونن
حامد: 1394/8/512:52:24،
14
21
ژیان. بنز s500در بازار ایران
سوشا : 1394/8/419:00:59،
90
31
ببین چیو با چی مقایسه میکنن، بهترین 4 در دنیا با یه نوجوون کره ای
بویینگ: 1394/8/419:13:31،
89
29
تویوتا ----فقط لندکروزر . فقط لکسوس . و دیگر هیچ
حسرت: 1394/8/419:16:40،
81
22
حسرت نداشتنش همه رو دیونه کرده دوستان فقط نگاه کنیم
ممد: 1394/8/419:19:29،
72
16
8 سیلندرش خیلی خیلی بهتر از امثال سانتافه و واو 4 و اوتلندر و ... هست برای مصرف کننده ای که ماشین واسه زیر پا می خواد.
آپشن های مناسب و کاربردی, قدرت بالا, آفرود خوب, و شتاب و چالاکی بالا به نسبت هیکلش.
احسان: 1394/8/510:26:06،
20
19
مصرفش و هزینه های موتوریش اشکتو در میاره
علی: 1394/8/513:21:36،
16
11
آقا احسان مصرف و هزینش رو با چی داری مقایسه میکنی؟؟؟ از لندکروز هزینش کمتره!!!!
اگه با پراید مقایسه میکنی آره اشکتو در میاره
سید عمار : 1394/8/419:23:12،
174
20
ملت غیور ایران : تحت هیچ شرایطی خودرو از سایپا و ایرانخودرو خریداری نفرمایید .
وحید: 1394/8/419:27:28،
27
123
فقط سانگ یانگ
آريا مهر: 1394/8/419:28:58،
75
59
يه ٢٠٠٩ گرفتم خيلي اشغال بود
بعد گفتم چون كار كرده هست اينجوريه
پارسال يه صفر خريدم اونم همون بود
حيف لندكروز كه با اين مقايسه بشه
ازنظر قيمتي هم نسبت به لندكروز
همون هفتاد و چهار ميليون سال ٨٨
بيشتر نميارزه
احمد: 1394/8/420:09:34،
22
19
سال88 اين ماشين با صد در صد تعرفه ٧٤ ميليون
مطمءني
زارعی: 1394/8/420:36:08،
46
17
مگه موهاوی صفر موجوده؟؟؟؟
عارف: 1394/8/420:54:21،
65
20
کیا موهاوی چند ساله که وارد نمیشه شما چطور پارسال صفرشو خریدی؟! بگو ماهم بدونیم!
آريا مهر: 1394/8/421:57:11،
27
14
١از قيمت سال88 مطمئن هستم
چون ميخاستم بخرم
٢ گفتم صفر نگفتم مدل٢٠١٦
٣ بعضي نمايشگاه ها دارن
اگر خاستي مدل ٢٠١٣ به ندرت پيدا
ميشه برات بگيرم
پ عارف: 1394/8/422:00:04،
23
19
عزيزم خيلي مدل ها هست كه ديگه
وارد نميشن ولي صفرش موجوده
Saeed: 1394/8/422:09:08،
21
18
قابل توجه دوستانی که میگن موهاوی صفر نداریم یه دونه خاکستریش مدل 2013 تو سایت باما برا فروش هست دوست داشتید میتونید بخرید...
علي: 1394/8/423:22:05،
19
24
دروغ كه هناق نيست....
علی علی: 1394/8/503:56:33،
23
11
دوست عزیز آریا مهر. فرمایشاتون کاملا درسته. اما بعضی ایرانی ها رو نمیشه حالی کرد متاسفانه
رضا: 1394/8/419:30:23،
77
33
موهاوی مشکی.کله کجل.سیاه پوست.کت چرم.عینک رو کله.۲تا کلت .دود ماری جوانا داخل ماشین.بارون.شیشه مه گرفته. خیابونا تگزاس.
محمد: 1394/8/420:10:54،
49
15
باهال بود دمت گرم. فقط اسم فیلم رو نگفتی ما هم ببینیم
جیمز: 1394/8/507:23:00،
28
17
آره خیلی باحاله
دارم میرم این تیپ رو بزنم و یه موهاوی بندازم زیر پام...


دور دور با این تیپ حال میده
محمد: 1394/8/511:33:17،
20
16
ایول دمت گرم عالی بود :)))))
ehsan: 1394/8/419:31:23،
108
31
ژاپنی کجا و کره ای کجا
خریدار: 1394/8/420:29:01،
56
24
یعنی ژاپنی بهتره؟
من میخوام ماشین بخرم
آرشایه: 1394/8/419:47:28،
51
23
مطمئنا دوستان بالطف خودشون جای خالی رو نسبت به یه آدمی مثه تو پر میکنن !!

حتی بیشتر از خودت برای همه نزدیکانتم دعای خیرشون میاد !!!!
حكيم: 1394/8/419:50:23،
45
26
ايرانجيب لطفا نظرات اين شخص را تاييد نكن . اين فرد با اين اسم و نشان مردم را چي فرض كرده ؟ هدفش چيه ؟ واقعا با اين حرف زدنش داره بهم توهين ميشه . دارم خودم را كنترل ميكنم چيزي نگم و ميدونم اگه حرفي از دهنم بيرون رود تاييد نميشه .
ايرانجيب دوستت دارم
zafari: 1394/8/419:55:14،
42
27
با سلام،موهاوی از ix55 خیلی خوشگل تره ،ix 55 چراغ های عقب و جلوش خیلی ضایعست...
korean: 1394/8/423:42:31،
30
17
این کیا سفارش بازار امریکاست مضاف بر اینکه بالکل کیا یه سروگردن از هیوندای ماشیناش تو دل برو ترن.
ماهان: 1394/8/420:02:11،
27
56
خیلی بی ریخته من میتسو بیشی ASX رو ترجیح میدم
حدس: 1394/8/421:01:03،
43
21
ایران جیب، شیطون، معلومه موهاوی داری میخوای فروش برن...
سایپا مطمئن!!!!!: 1394/8/423:41:17،
23
16
دوسش دارم و میخوامش!یعنی خدایی ابهتی داره که دل آدم رو تو همون نگاه اول میبره هر چند مسلما به پای سلطان شاسی بلندهای هیکلی یعنی لندکروزر نمیرسه اما به نسبت قیمتش خداییش می ارزه،البته حیف که دیگه صفرش تو بازار نیست هر چند دست ما به مدل 2010اش هم نمیرسه پس فعلا پرایدو عشقه!!!
علی: 1394/8/500:00:35،
17
29
حجم موتور بالا با مصرف بنزین و عدم قابلیت برای کوجه و خیابان تنگ و بزرگراه داخل شهر با ترافیک سنگین ایا خرید ان توجیه دارد بنده که بیزارم
علی: 1394/8/513:15:21،
16
9
رو چه حساب میگید برابزرگراه قابلیت نداره؟؟؟ اصلا باهاش رانندگی کردید؟؟؟
ممدعهوازي: 1394/8/501:01:22،
29
29
موهاوي محصول شديدا شكست خورده كياموتورزه
كه نه تنها داخل كابين بي كيفيتي داره
بلكه عدم پشتيباني در خدمات مالكان اين خودرو رو به سوي خيلي بيشتر از اونچيزي كه هست زير قيمت ميكشونه
شما كل بازار ايران بتكون اگه يه دست واشر كامل و يا سوپاپ و يا حداقل قطعات مصرفي اعم از لنت جنيون و يا فيلترهاشو پيدا كرديد
بياييد زير كامنت من نظر بديد
آشغال ترين شاسي همرده هاي ممكنه
از نظر ما ايراني ها كه دنياي خودرومون در حد نيسان آبي و سوزوكي نيمه شاسي هستش
آره خيلي شاخه
اما واقعيت رو مشتري و مالكان اين خودرو ميدونن
هيكل لش اين خودرو عمرا به پاي يه چرخ لندكروز برسه
موهاوي و مورانو اتاق قديم عليرغم جذابيت چهره براي عموم مردم در ايران
شكست خورده ترين خودروهاي بازار جهاني بودن
كه توليدشون متوقف شد
و حتي در كشور امارات با تامين قطعه به مشكل برخوردن
حالا هركي اندازه پُري چشمش بيادنظربده و قربون صدقه بره
ali: 1394/8/513:14:07،
19
18
این اطلاعات غلط رو از کجا اوردی اخه؟؟؟؟ حتما نباید نظر بدید وقتی اطلاعاتتون کامل نیست!!!!!
شکست خورده؟؟؟؟!!!!!
یه مدرک معتبر بده.
هیچ کدوم از نشریات معتبر بررسی اتومبیل جرات نکردن همچین حرفی بزنن!!!
شما سرچ کنید kia borghe (تو بیشتر کشور ها با نام borghe به فروش میرسه) ببینید کجا گفته شکست خورده
Payam: 1396/4/1017:40:30،
2
3
برادر من 7 ساله مواویو دارم
هیچکدوم از این چیزایی که شما میگی رو نه دیدم نه داشتم
چرا میکوبی ماشین بدبخترو
سوزوکی سوار: 1394/8/510:09:52،
29
22
متاسفم که اونایی که این همه منفی به سوزوکی دادن. به نظرم تا به حال سوارش نشدن و فقط به خاطر قیافه بی آزارش منفی دادن. من 4 ساله دارمش وبه جز سرویس های روغن با 90000 کار کرد براش خرج نکردم. تو برف و گل و کوه تپه رودخونه هیچ جا منو نذاشته . موتور 2400 با گیربکس اتومات. بالای 50000 تاشم تو جاده خاکی رفتم.
x- man: 1394/8/510:31:17،
24
12
ایران جیب میشه کاری کنی این مثبت و منفی های الکی رو جلوشو بگیری. هنوز هیچی نشده بیش از 179 تا منفی دادن که اینقدر خواننده تو سایت نیومدن. معلومه یکی داره تو منفی دادنا تقلب میکنه !!!
مسعود: 1394/8/512:58:46،
17
8
سلام دوستان
من میخوام موهاوی 6 سیلندر 2011 بخرم ، خواهش میکنم بی اغماض منو راهنمایی کنید مخصوصاً از کسانی که خودشون موهاوی دارن تقاضا میکنم که خالصانه منو در جریان مشکلات و عیوب این ماشین قرار بدن که بینهایت سپاسگزارم
ح: 1394/8/514:29:40،
17
16
دوست عزيز بنده ٢ سال مدل ٢٠١١ رو داشتم ،، تو اين ٢ سال مشكل خاصى نداشت و هزينه فقط مصرفي ، براى جاده هم خيلى خوبه، ولى كيفيت داخلش جالب نيست ... يعنى نسبت به همرده هاش ممكنه حس كنيد كلاه سرتون رفته...ميتونين به سانتافه ٣٥٠٠ كم كاركرد هم فكر كنين با اين هزينه..
در مورد قيمت لند كروز ٢٠١٠ هم ايرانجيب محترم بنده با ٢٨٠ تومن ٦ سيلندر تميزش رو ٩ ماه قبل خريدم... اين ٥٠٠ تومن رو از كجا آوردين ؟ و البته به نظرم خيلى به صرفه تر از ١٤٠ واسه موهاوى هست ...
علی: 1394/8/513:19:23،
16
18
عزیزم شما تا حالا آفرود درست حسابی ندید!!!
اصلن سوزوکی ویتارا حرفی برا گفتن نداره! compact suv رو نمیتونید با لندکروز و موهاوی و ... مقایسه کنید.
ویتارا با rav4 و ix35 و sportage هم کلاسن. باید با اونها مقایسه کنید که باز هم ویتارا در مقابل rav4 هیچ شانسی نداره.
جاده خاکی که نشد آفرود!!!
لطفا با اطلاعات دقیق و تخصصی نظر بدید نه از رو تعصب!!!!
behzad: 1394/8/1021:48:49،
20
4
اطلاعات اشتباه است. من موهاوی 6 سیلندر دارم. گیربکس 5 دنده داره و سیستم اینفینیتی موهاوی نداره. مدل 8 سیلندر آن 6 دنده هستش.
از ix55 خیلی بهتره امکانات بیشتری هم داره
حسین: 1396/5/2622:01:43،
2
1
تو کویت قیمت تقریبی 30تومن داره (ب پول ایران)

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار