کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

ایران ۱۵ برابر نیازش کارمند دارد

کدخبر:۱۴۷۸۰شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱:۵۵۳۴۱۸ بازدید

هر یک میلیون دلار درآمد گردشگری، تا ۱۵ برابر یک میلیون دلار نفت شغل ایجاد می‌کند/ هرجا دولت در مسائل اقتصادی ورود داشته، ضرر در ضرر بوده/ تا امروز بیش از ۸۰ درصد ...

محسن جلال‌پور گفت: راه برون رفت از وضعیت فعلی، شکوفایی اقتصاد مردمی و اتکا به مردم است. تداوم اتکای کشور به منابع زیرزمینی برای تامین بودجه عمرانی و رسیدن به توسعه نه دیگر ممکن و نه مطلوب است؛ این در حالی است که رکن اول اقتصاد مقاومتی را اتکای به درون، اتکای به دریای پتانسیل های مردم ایران و جغرافیای زرخیز این کشور است.

به گزارش «نسیم»، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، گردشگری را پتانسیل بالقوه ای دانست که براساس رویکرد اقتصاد مردم محور بوده و با پتانسیل بالفعل نفت برابری و از جهاتی برآن ارجحیت  دارد.

وی تصریح کرد: هر یک میلیون دلار درآمد گردشگری، تا پانزده برابر یک میلیون دلار نفت شغل ایجاد می کند و سبب توزیع مویرگی ثروت و توسعه توان انسانی کشور می شود. یا اتفاق مبارکی که در شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های ایران در حال رشد و نمو است، پتانسیل ایجاد یک انقلاب اقتصادی را دارد؛ بنابراین، اتکای به درون، راه نجات ایران است.

رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور ریشه بسیاری از مشکلات را اجرایی نشدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در سال‌های اخیر با به هم خوردن تراز درآمد و هزینه در بودجه کشور عملا بودجه جاری، بودجه عمرانی را بلعید. در کشوری که دولت ابر-بنگاه دار و بزرگ-فعال اقتصادی است، فقدان بودجه عمرانی، مشکلات جدی در اجرایی کردن پروژه های عمرانی، حل معضل اشتغال و وصول به رشد اقتصادی، ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: اصلی ترین دلیل مشکلات موجود نیز وابستگی توسعه کشور به منابع غیرپایداری چون نفت است؛ به این معنا که کوچکی حجم اقتصاد، معافیت‌های مالیاتی گسترده بازیگران دولتی و خصولتی که بخش اعظم اقتصاد را در دست دارند، رکود سنگین و فساد اداری مزمن سبب شده منابع مالیاتی نیز محدود و شکننده باشند.

جلال‌پور گفت: در چند سال گذشته، راه را غلط رفته ایم، چراکه توسعه نفت محور حول سازمان‌های توسعه ای دولتی در هشتاد سال اخیر  و ظهور غول‌های پراشتهای خصولتی در اقتصاد کشور در ربع قرن اخیر، امکان کار و تلاش و رشد را از فعالان مردمی اقصاد گرفته است.  

به اعتقاد وی، منش راه توسعه دولت زده ایران، نه تنها به توسعه اقتصادی مطلوب منجر نشده بلکه دولتی بس بزرگ با بهره وری کم آفریده که با ۴ میلیون کارمند حاکمیت و تعهدات وحشتناک بازنشستگی، سیاه چاله‌ای است که همه امکانات ملی را می بلعد و حجم غیر معقولش مانع توسعه کشور است، این در حالی است که با استاندارد ژاپن، دولت ایران ۱۵ برابر نیازش کارمند دارد و بنابراین از فربهی ۱۰ یا ۳۰ درصدی سخن نمی گوییم و بحث در مورد هزار و چهارصد درصد وزن اضافی است.

جلالپور با تاکید بر لزوم واگذاری امور اجرایی به بخش خصوصی تاکید کرد: هر جا که در مسائل اقتصادی، دولت ورود کرده و ظرفیت‌ها، اختیارات و مسئولیت‌ها را برعهده گرفته، کار به صورت پایدار انجام نشده  و بهره اندکی در پی داشته بلکه خیلی جاها ضرر در ضرر بوده است.

رئیس اتاق ایران تصریح کرد: برای داشتن اقتصادی بهره ور باید فضا را فضای رقابت کنیم؛ اگرنه در اقتصادی که پول‌های بی حساب و کتاب در بخش‌هایی از آن قابل شکار است و درآمدهای بی حساب و کتاب برای افرادی حاصل می گردد، بهره وری و قدرت رقابت به وجود نمی آید.

وی به اتلاف گسترده منابع اشاره کرد و گفت: در سالی که نفت بشکه ای ۱۰۰ دلار بود، اتاق مطالعه ای ارایه کرد که نشان داد ۱۶۰ میلیارد دلار یارانه انرژی داخل کشور می دهیم. در همین سال، تولید به ازای مصرف هر بشکه نفت در ایران ۲۲۵ دلار  ودر کشورهای مورد مطالعه دیگر بین ۱۹۰۰ تا ۳۶۰۰ دلار بود. می خواهم بگویم انرژی ارزان در اقتصاد ما تبدیل به مزیت اقتصادی نشده بلکه هدرعظیم منابع را سبب شده است. از نظر بهره وری انرژی و استفاده از منابع بشدت از دنیا عقب هستیم و رتبه نخست را در هدر دادن  منابع داریم.      

جلال پور افزود : حدود ۴۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه تمام در کشور موجودست که ایران را به بزرگترین کارگاه متروکه منطقه تبدیل و بی تدبیری و بلندپروازی کودکانه،   سرمایه ملی را در قالب این دریای طرح های نیمه کاره، حبس و تلف کرده است. من معتقدم یک سوم این طرح ها را می شود راه انداخت بشرط آنکه نگاه ها را نسبت به واگذاری عوض کنیم. گذار موفق در دنیا بر اساس واگذاری طرح ها و بنگاه های دولتی به بنگاه های صاحب صلاحیت در قبال قبول لیستی از تعهدات بوده است نه صرف ایجاد درآمد فروش واحد.

رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور با نگاهی به اقتصاد سایر کشورها، یادآور شد: برخی از بزرگترین غولهای صنعتی المان شرقی به شرکتهای معظم المان غربی در قبال یک مارک واگذار شد.   اما دولت شرط توسعه و بازسازی تکنولوژیک بنگاه و حفظ اشتغال و ارتقای مهارت نیروی انسانی را می گذاشت. نتیجه هم یک توفیق بزرگ بود. امروز حتی در کشور کوچک بولیوی این بلوغ وجود دارد که طرح‌ها ۸۰ درصد بر اساس اهلیت حرفه ای و قدرت تعهد پذیری متقاضی  و ۲۰ درصد براساس قیمت پیشنهادی واگذار شود، یعنی بولیوی می فهمد تعهد حقوقی سفت و سخت برای حفظ یکصد فرصت شغلی در ده سال آینده را بر  اخذ چند میلیون دلار بیشتر در روز واگذاری مقدم بدارد.

جلال‌پور ادامه داد: بولیوی می‌فهمد اگر یک تولید کننده صنعتی صاحب برند را درگیر تولید داخل بولیوی کند، ارزشش از چانه زنی برای اخذ ۲۰ میلیون دلار اضافی، بیشتر است. اگر دیدگاهمان را در واگذاری طرح های نیمه تمام عوض کنیم، شرکتهای بخش خصوصی قادر می شوند با جذب فاینانس محلی و بین المللی راسا آنها را تمام کنند. سرمایه موجود در کشور، سرمایه ایرانیان در خارج و سرمایه ایرانیان مقیم خارج را دست کم نگیرید.

بر اساس اظهارات وی، تا امروز بیش از ۸۰ درصد واگذاری‌ها به بخش خصوصی نبوده ولی تقریبا تمام دبه ها و پرونده ها و لغو تعهدات دولت، در همین مختصر واگذاری به مردم رخ داده است. خصوصی سازی در عمل خصولتی ها را بزرگ و ضد فلسفه وجودیش عمل کرد. در فضای فاسد اداری و در محیط سیاست زده، کارمند دولت می ترسد به مردم واگذار کند. ترجیح می دهد طرف واگذاری، یک شرکت دولتی، یک نهاد یا یک موسسه نظامی باشد تا بنگاه تعاونی یا خصوصی.

رئیس اتاق ایران ادامه داد: علاوه بر رعایت قاعده به مردم واگذار نکن، مکانیسم حاکم بر فرآیند  انتخاب هم قیمت بالاتر و چانه زنی بازاری است. اهلیت حرفه ای و طراحی قرارداد بر اساس تعهدات توسعه ای، جای مطلوبی در تصمیم ندارد و مالک خصوصی هم هر لحظه باید منتظر دبه دولت و هجوم خصولتی ها باشد؛ بنابراین این وضع راه به جایی نمی برد، دولت و شبه دولت  را بزرگتر و مملکت را زمین گیرتر می کند.  

جلال‌پور با تاکید بر این نکته که اگر این شیوه خصوصی سازی تعطیل شود، بهتر است، توضیح داد: معتقدم هر گامی برای فربه کردن دولت و نهادها و خصولتی ها، گامی بر ضد مصالح جمهوری اسلامی است. اگر این رویکردها عوض شود می شود کارهای بزرگ از مردم خواست. می‌شود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان طرح نیمه تمام را در پنج سال به سرانجام رساند. این شدنی ترین مدل خروج از رکود است که دردسترس است.

وی تصریح کرد: بخش خصوصی طرح واگذاری هوشمند طرح‌های نیمه تمام به بنگاه های اقتصاد مردمی را به دولت پیشنهاد کرده و امیدوار است با توجه به رویکرد رهبری در اعتماد به مردم در اقتصاد و با درایت دولت، بنگاه‌های دولتی و خصولتی، نتوانند این عرصه را تخریب کنند. اینجا می شود دریایی از اشتغال سالم و تحرک بنگاهی پدید آورد و آن تغییر ریل اقتصاد که مطالبه مقام معپم رهبری است، را شکل داد.

رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور با اشاره به مطلب که باید مردم و اقتصاد مردمی را باور کنیمْ، تصریح کرد: به مردم و بنگاه های مردمی، اجازه کار دهیم. هیچ کس از باور واعتماد  به مردم خودش ضرر نکرده است. این راه، سختی دارد اما میوه شیرین می دهد.  

وی اظهار داشت: ملت از اجتماع پشت سر رهبری در پرونده هسته ای و فراهم آوردن زمینه ارتقای سیاست خارجی در این زمینه، نفع برد. این تجربه ایست که باید در اقتصاد هم سدشکنی کند. اقتصاد مقاومتی مبتنی بر اتکای بر درون و نگاه به بیرون را بر مبنای اجازه حضور حداکثری مردم تعقیب کنیم.  فعالان اقتصادی می فهمند که راه نجات کشور از رکود تورمی، جمع شدن حول این مطالبه رهبری است.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

آقاي ايمني: 1394/5/3115:24:15،
241
10
همچنين 150 برابر نيازش اختلاس گر و خائن دارد
پاسخ به آقاي ايمني: 1394/5/3115:53:34،
103
9
احسن به شما
MJK: 1394/5/3116:15:01،
87
7
با این حساب چرا باید جمعیتمون به 150 میلیون برسه.
تو همینش موندیم که
میم: 1394/5/3117:01:50،
20
50
یه سوزن به خودتون بزنید بعد یه جوالدوز به دیگران .. قسم میخورم اگه پراید فردا توو کارخونه ده تومن بشه میخرید و به قیمت الان بازارکه بیست تومنه میفروشید بعد میاد اینجا میگید خودرو باید ارزون بشه ... ما کلا همینیم باید چماق بالا سرمون باشه
طالب: 1394/6/107:50:56،
17
9
همه خبر رو نخوندم ولی تیتر اعلام شده غلط است چون 15 برابر نیست حدودا 30 برابر کارمند اضافه دارد .

من خودم کارمند دولتم اینجا یک سیم پرسنل موجود اگه باقی بمونن همه کارها بهتر انجام می شه

اما این آقای ایمنی میزان اختلاس گر را خوب محاسبه کرده به نظر میرسه ایشون با اختلاسگرها در ارتباط باشه مثل من که با کارمندها در ارتباط هستم
حق: 1394/6/117:56:16،
11
7
هر چی بدبختیه از دولت بزرگ و کارمندای زیاده که الکی حقوق میگیرن مشاغل ازاد هم باید مالیات بدن برا بریز بپاش های دولت
رضا: 1394/5/3115:31:12،
58
12
شما كه قدرت اجرايي داريد از شعار به عمل تبديل كنيد
تحریم کنندگان خودرو: 1394/6/109:10:10،
20
7
قدرت عمل هم داشته باشند کاری نمی کنند

اما ما مردم قدرت تصمیم داریم که خودروی ایرانی را تحریم کنیم و نخریم و ادامه می دهیم.

خودروی صفر ایرانی خریدن خیانت به تصمیم تحریم کنندگان (مردم) و ضرر و زیان به جان و مال خودمان است.
یکی مثل بقیه: 1394/5/3115:31:33،
51
12
خیلی به مردم و نظراتشون احترام میزارید، انتظار اتکا به مردم هم دارید!! عجب..
رضا: 1394/6/123:48:39،
12
7
مشکل کشور ما وجود آقازاده ها هست که فساد آفرینی می کنند.
محسن: 1394/5/3115:32:50،
83
7
چرا کل بحثا مربوط به ضربه زدن به مردمه؟
بیکاریه میگه کارمندا زیادن
سرمایه گذاری میکنی میگن مالیات
پول مردم رو ور میدارن میگن ما که گفتیم ور میدارن؟!!! انگار نه انگار وظیفه ی اقایون جلوگیری از جرم و در صورت وقوع رسیدگیه
ایران 100 برابر وسعتش ثروت داره
ایران 10 برابر جمعیتش سرانه نفت خام داره
ایران بزرگترین فساد های مالی دنیا رو داره
اینا رو چرا نمیگید؟

لطفا منتشر کن
رضامیلانو: 1394/5/3115:39:02،
51
8
واقعیت رابگویید بهتر است یه کم شهامت میخواهد ورشکسته شدن که عیب نیست .
علی: 1394/5/3115:46:08،
39
15
با این وضعیت هرچی پول نفت و مالیات در میاد باز هم کمه. دولت زورش فقط به مردم می رسه به کارمندای خودش کاری نداره .
بردیا: 1394/5/3115:56:41،
52
8
دوستان از بی پولی میخواهند کارمندان را هم اخراج کنند.......وقتی میگم همه چیز به پول نفت ربط داره نگین نه ........درامد مملکت فقط فروش نفت بود اونم تعطیل شد
بیکار: 1394/5/3115:56:52،
45
16
اینهم نا امیدی دیگراز دولت تدبیر وامید.پیش بسوی موج اخراج کارمندان.....با این بهانها میخوان کلا کسی استخدام نشه.....مردم روز به روز از روحانی وعواملش ناراضی تر وناامیدترمیشن


داوود: 1394/5/3115:57:18،
73
9
و نیز 150000 برابر مدیر،مسوول،نایب رییس،نماینده مجلس،مدیرکل،سردار،سرلشگر...
محمد: 1394/5/3116:15:20،
35
7
تعداد مدیران ایران ازتعدادکارمندان زاپن بیشترهست
ماهان: 1394/5/3116:25:45،
26
7
واسه اینکه جمعیتش زیاده. حداکثر جمعیت ایران 40 میلیون. به جای کمیت به کیفیت فکر کنید!
کشکول طلایی: 1394/5/3116:45:19،
40
8
ایران جمعیت 150 ملیونی میخواد کارمند که نمیخواد!!گوشت دم توپ میخواد.سربار و سباز میخوادمیخواد هی میخواد!!!!!!!!!
حسن: 1394/5/3121:48:09،
19
8
هلاک این جمله ام؛ ملت ...در پرونده هسته ای نفع برد!
دارم ذوق مرگ میشم!
حیرت: 1394/5/3116:54:06،
23
8
دلشون خوشه اینا. حرف از گردشگری و توریست می زنن با این وضعیت آزادی اصلا به توریست فکر نباید بکنن و بخودی وقت خودشون را تلف نکنن. برن همون خام فروشی رو بکنند تا یه روزی این منابع هم تموم بشه ببینیم آنوقت می خوان چیکار کن. هرچند که خدا رو شکر قیمت نفت هم نصف شده تا شاید به فکر بیفتند یه تکونی به خودشون و طرز فکر شون تو اداره مملکت و سیاست براساس منافع ملی نه براساس تعصب و راه اندازی منابع پایداری مثل صنعت توریست آزاد بدن
RezaF: 1394/5/3122:37:43،
16
7
درست میگین ، با اینکه توافق شده ولی ما هنوز به عنوان یک کشور حامی‌ تروریست حساب میشیم ، از طرف دیگر یک خانواده غربی برای گردش و توریستی به ایران نه خواهد آمد ، به درست یا غلط این فکر را می‌کنن که نه آزادی هست و نه امنیت ، در ضمن نه هتل خوب داریم نه سرویس و نه امکانات .
توریست های ما فقط عربهای عراقی هستین که به مشهد می‌رن
علیرضا: 1394/5/3117:00:14،
27
7
بعد می گن فرزند بیارین
بابا با این استرسهایی که هرروز یه مدل شو به این مردم وارد می کنین دیگه کی جرات داره ازدواج کنه و صاحت فرزند هم بشه منی که از فردام خبر ندارم با چه جراتی تو این مملکت زندگی کنم؟
یا حق: 1394/5/3117:05:25،
24
7
این حرف ها ناشی از بن بست اقتصاد دولتی است که پدیده ای
بمراتب بدتر از تحریم است و کشور را به نا کجا آباد می برد!
نه این دولت و نه هیچ دولت دیگری قادر به برون رفت از این
وضعیت نیست.
نوکر رجوع : 1394/5/3117:59:18،
32
9
اونم چه کارمندایی از نوع بخور و کم کار کن, رفتم اداره ثبت ساعت 9 تا ده ایستادیم. مثل سرباز تازه صبحانه میل میکنن و نمیشه بهشون حرف زد, رییس هم چیزی نمیگفت!
ناشناس: 1394/5/3118:12:35،
24
9
اتفاقا کارمند کم داره چون کارمندا تو ایران روزی بیست دقیقه کار مفید دارند پس باید دولت 20 برابر نیازش استخدام کنه تا بتونه 8 ساعت کار مفید ازشون بگیره
امير : 1394/5/3118:21:35،
20
8
١توريست مسافرت ميكنه كه راحت باشه من فكر نميكنم بره جايي كه مجبور باشه بره تو ملافه خودشو بپیچونه ۲ در ایران برای خصوصی سازی مشکلهای زیادی هست نه کسی هست که بشه بهش اطمینان کرد بفروشه نه کسی که درامدهارو نگهداری کنه نه کسی که توانایی هدف دادن به سرمایه داشته باشه نه کسی که درامدها رو هزینه کنه. ولی حرفهای قشنگی بود تصورش هم لذت بخش بود و فقط میشه تصور کرد متاسفانه
اکبر: 1394/5/3118:27:12،
27
7
نمیدونم بدشانسی ما مردم است یا خوش شانسی چپاول گران چون دولت قبل که درآمد کشور زیادبود (ازجمله نفت تا150دلار وسنگ اهن 150دلارو...) میگفتند دست چپاول گران باز گذاشته شده بودودراین دولت هم که ادعا میشه دست چپاول گران کوتاه شده نفت ومواد دیگه (نفت45دلاروسنگ اهن 48دلارو...)ودولت پولی نداره که خرج کشور کند پس درهردو برای مردم فرقی حاصل نمیشه
حسین: 1394/5/3118:32:09،
25
7
کشور چین بزرگترین ارتش دنیا را دارد . سربازان چین همزمان خدمت مشغول نوعی جهاد کشاورزی و صنعتی هستند. سربازان در کشت و برداشت و حمل محصول مشارکت دارند . بسیاری کالاهای صادراتی با کامیون ارتش به بنادر ارسال میشود. یک سرباز 20% وقتش میره واسه آموزش و 80% مشارکت در تولید. کشور ما فقط حقوق و مواجب به چند میلیون نفر میده که راست راست راه برن !!!!
راضيه سهيلى نيا : 1394/5/3120:09:27،
12
15
سلام.
در اخبار شنيدم كه تعداد يارانه بگيران ماه مرداد 74ميليون نَفَر بوده .74,000,000را در 41,500 كنيد تا ببنيد در ماه دولت چه مبلغ در هر ماه بعنوان يارانه از درآمد نفت بشكه اى 43$ به مردم مى دهد و با اين مبلغ چند كارخانه و كارگاه كوچك وبزرگ مى توان ساخت كه جوانان ما در آن كار كنند و مسئول ، مستقل ، مفيد و متّكى به نفس بار آيند و توليد كننده باشند نه مصرف كننده
راه ديگرى كه كه به اقتصاد داخلى كمك مى كند اين است كه قيمت دلار آنقدر بالا رود كه ايرانيان خارج از كشور كه مى خواهند أرز به ايران بياورند تشويق به وارد كردن أرز بيشترى شوند ، و پولداران و چپاولگرانى كه مى خواهند ثروت بادآورده اى كه از مردم اين آب و خاك بدست آورده اند ، پول كمترى براى خوشگذرانى هاى خود در آن طرف مرز ها بدست آوردند .
پوشاندن: 1394/6/109:14:45،
17
7
راضیه خانم ما هم می دانیم با این پولها چه کارهایی که می توان در جهت رفاه و بکارگیری و اشتغال مردم انجام داد؛ اما علی الظاهر چیزی را که شما نمیدانید این است که دولت مخصوصاً و عمداً نمیخواهد با این پولها کارهای مد نظر شما و ما را انجام دهد!
چرا نمی گویید با پولهای دزدی و اختلاس های نجومی ، چه کارهایی که نمی توان برای مملکت و مردمش انجام داد؟ اگر این پولها صرف زیرساخت و اشتغال و ... شود ، آنوقت اختلاس کنندگان (دزدان ویژه) چه خاکی بر سرشان باید بکنند؟!
اکبر بخشی: 1394/5/3121:41:04،
16
13
یه چیز دیگه که چندسالی است توی اداره جات ازجمله سیستم درمان رواج پیداکرده کاغذبازی است(یعنی همه چیز روی کاغذ مثل کشورهای پیشرفته باشه اما درعمل افت کیفیت عمل اما روی کاغذ ومدارک عالی) من خودم پرستاربودم واکنون بازنشسته شدم وحشت دارم در این سیستم درمان دریک بیمارستان بستری بشم چون بیمارستان هم بجای درمان شده بنگاه اقتصادی زیبا اما بی خاصیت.
کارمند بانک : 1394/5/3121:46:51،
13
14
خواهشا دو تا از این کارمندهای اضافه بدین به شعبه ما مردم 2ساعت صف نایستند
روستا زاده: 1394/5/3122:42:38،
18
6
چون تو ایران همه دوس دارن کارمند باشن . مهاجرت از روستا ها ا برای پبدا کردن شغل بهتر آخر عاقبتش این میشه . کشاورزی نابود میشه . نیروی با تخصص کم وارد بازار کار میشه . بزهکاری ، فساد و دزدی زیاد میشه
راضيه سهيلى نيا : 1394/6/100:14:56،
15
9
با سلام
در خبر ديروز شبكه خبر صدا و سيما شنيدم كه :
دولت تركيه تصميم دارد 0/35 _0/40 از حقوق كلّيه كارمندان دولتى با حقوق هاى انچنانى بكاهد تا كمك به اقتصاد كشور كند . شايد در دولت ايران هم بايد اين چنين ريزشى از نظر مقدار حقوق كارمندان عاليرتبه در هر پست و مقامى / و تعداد كارمندان عاليرتبه در هر مكانى بكاهد تا جوانان صادق و سالم و وطنپرست بيشترى با حقوق كمتر و مناسبترى وارد چرخه اقتصاد ايران عزيز شوند و به اعتياد پناه نبرند
کارمند: 1394/6/100:20:06،
11
13
از فشار کاری پدرمون دراومده، هر روز دارم با سردرد و سرگیجه خودم رو می رسونم خونه ....
اونوقت می یان همچین آمارهای مزخرفی رو می دن که میانگین کار کارمندان 10 دقیقه در روزه!!!
متاسفم که نه به من کارمند اهمیتی داده می شه و نه به مردم بیچاره ای که باید وقت زیادی رو توی صف ادارات بگذرونن.
محمدخان: 1394/6/107:56:55،
14
11
براي اينكه حقوقتو پايين نگهدارند آقا ...
حسابگر: 1394/6/107:50:51،
20
6
صد برابر نیازش مدیر نا کار آمد دارد
hh: 1394/6/118:35:43،
14
7
هم چنین 20 برابر مردم خودش نان خور دارد در سراسر دنیا
نادر: 1394/6/108:23:25،
14
11
حالا نقشه ريخته ايد براي كارمندان بيچاره همه چيز را خورديد از آب ، خاك ، برق گاز ووووو كارمند چيزي ندارد چرا يك چيز دارد بدهد به شما نقشه كش ها بخوريد0
پوشاندن: 1394/6/109:06:35،
18
7
«ایران 15 برابر نیازش کارمند دارد»

و البته 500 برابر نیازش کم کاری می کند، از کارش می دزد و ...
اسماعيل: 1394/6/109:16:44،
11
7
همين مي گويند كار مفيد كارمند در ايران كمتر از 2 ساعت با اين وضيعت روزانه 7 ساعت كار شده 1 ساعت و 10 دقيقه .
lll: 1394/6/109:58:08،
17
10
اره راست میگه
همه جا باید خصوصی بشه تا به یک دهم قیمت بدن به فامیلاشون
رضا: 1394/6/110:02:33،
17
14
معلومه که 15 برابر نیازش داره . اگر بیشتر نباشه
چیزیه به چشم و به وضوح میشه دید
همشونم بیکار و بیعار
هر روز هم حقوقشون داره میره بالا

آشنا بازی و فامیل بازی و باند بازی که باشه توی استخدام نتیجش همینه
صادق: 1394/6/111:43:18،
15
7
نکته اینجاست که 90 درصد کارها روی دوش 10 درصد کارمندها است.
یعنی یک عده ای هستند که در 8 ساعت به اندازه 12 ساعت کار ميكنند و عده ای دیگر حتی 5 دقیقه هم کار مفيد ندارند
ایران: 1394/6/112:29:22،
15
10
وقتی مشاغل کاذب تو دولت باشه همینه دیگه... شما همین بسیج و سپاه رو ببینین... طرف ماهی 700 تومن میگیره که ظهر یه نفر رو با ماشین ببره تا خونش بیاد.. یا ببره واسه نماز... این همه آدم که پای پیاده میرن مشهد و برای 2 هفته فقط تو راهن... اینا بالاخره باید از یه جایی رسیدگی بشن دیگه
..امثال این مشاغل زیادن
جواد: 1394/6/114:12:45،
11
9
آقاجون اون چیزی که تو ادارات زیاده رئیس و مدیر و مدیر عامل و امام جماعت و مکبر و رئیس بسیج و اعضای فعال بسیج و حلقه صالحین و اینجور چیزاست.
ش: 1394/6/212:49:07،
10
7
بعضی از کارمندان اداری توی دانشگاه کار مفیدش در روز شاید 3ساعت بشه ولی بقیه کارمندان در بخش آموزشی و پژوهشی شاید 6ساعت

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما