کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

حذف یارانه‌ 2 میلیون‌ نفر تا پایان مرداد

کدخبر:۱۴۱۹۵یکشنبه، ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵:۱۹۴۳۹۴ بازدید

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حدود 2 میلیون نفر بدون تنش و آرام از دریافت یارانه‌ها حذف شده‌اند، گفت: اینکه برخی‌ می‌گفتند یارانه، پول امام زمان ...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حدود 2 میلیون نفر بدون تنش و آرام از دریافت یارانه‌ها حذف شده‌اند، گفت: اینکه برخی‌ می‌گفتند یارانه، پول امام زمان است، فرهنگ غلطی است.

علی ربیعی در مراسم تودیع و معارفه معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که پیش از ظهر امروز با حضور محمدرضا موالی‌زاده مدیر سابق امور فرهنگی وزارت رفاه و محمد مهدی حیدریان معاون جدید امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهارداشت: بنده فکر می‌کنم که اگر جامعه‌ای می‌خواهد موفق شود نیاز است که کارهای فرهنگی در آن جامعه صورت گیرد و فرهنگ نقش بی‌بدیلی را در توسعه و رشد جامعه دارد.

وی تصریح کرد: مطالعات جهانی نشان می‌دهد که نقش فرهنگ در تحقق و توسعه اجتماعی نقش بی‌بدیلی است.

ربیعی با اشاره به اینکه ما نیاز داریم به چند حوزه توجه ویژه‌ای شود و برنامه‌ریزی‌های دقیقی با همکاری دستگاه‌های فرهنگی انجام شود، گفت: اخیراً تفاهم‌نامه‌ای با صدا و سیما به امضاء رسیده است که در آینده نیز بنا داریم از ظرفیت مطبوعات و رسانه‌ها و آموزش و پرورش و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با امضا تفاهم‌نامه‌هایی از ظرفیت ایجاد شده استفاده کنیم.

وی گفت: حوزه آسیب‌های اجتماعی و خیر جمعی، حوزه تعاون، حوزه رفاهی و مسائل ذیل آن، نشاط اجتماعی و نهایتاً حوزه عمومی فرهنگ مبارزه با مفاسد و نگاه به حق‌الناس از جمله بخش‌هایی است که بایستی مورد توجه و برنامه‌ریزی قرار گیرد.

ربیعی با اشاره به حوزه آسیب‌های اجتماعی و خیر جمعی خاطرنشان کرد: بایستی به خیر جمعی برگردیم به طوریکه این موضوع در حوزه بهزیستی مملوس‌تر است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به بحث تعاون در کشور اشاره کرد و گفت: بایستی به ارزش‌های تعاون برگردیم و می‌توانیم از ظرفیت این بخش برای پیشبرد جامعه به نحو احسن و مطلوب استفاده کنیم.

وی به حوزه رفاهی و مسائل ذیل آن از جمله هدفمندی اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از بخش‌هایی که باید مورد توجه قرار گیرد نشاط اجتماعی و نشاط گروه‌های هدف است.

ربیعی همچنین به برخی از ارزش‌هایی که در سالهای اخیر در حوزه های اشاره شده فراهم شده است اشاره کرد و افزود: برخی از ناهنجاری‌هایی که در جامعه بروز می‌کند می‌توان با برگشت به ارزش‌ها و احیای آن، آنها را برطرف کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: برای پیشبرد هر برنامه بایستی فرهنگ آن در جامعه نهادینه شود و چنانچه این امر محقق نشود در مقابل آن ایستادگی می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت کار گفت: متاسفانه وضعیت کار مناسب نیست و بهره‌وری از نیروهای کار نیاز به تحولات شرکا دارد و با این وضعیت نمی‌توانیم با دنیا رقابت کنیم و بهره‌وری در ذات خودش بخشی فرهنگی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما با مشکلات اساسی در حوزه صادرات روبرو هستیم، گفت: صادرات ما یکبار مصرف شده است و اینها نشان دهنده این است که ما باید در فرهنگ کار تغییراتی را ایجاد کنیم.

ربیعی بیان داشت: ثروت اندوزی از راه آسان باعث فساد می‌شود و رانت‌خواری و بانک‌خواری رشد پیدا می‌کند و اینها از جمله مشکلاتی است که باید به آنها رسیدگی شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: قطعاً اگر بخواهیم جامعه محرک و در مسیر رشد داشته باشیم بدون تغییرات فرهنگی امکان‌پذیر نیست و تا فرهنگ کار درست نشود نمی‌توان امکانات و تسهیلات لازم را فراهم کرد و برای تغییر این رویه بایستی ساختارها اصلاح شود.

ربیعی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در طرح‌های توسعه‌ای پیوست‌های فرهنگی وجود ندارد، گفت: از جمله این طرح‌ها می‌توان به طرح مسکن مهر اشاره کرد که فاقد پیوست فرهنگی بوده.

وی گفت: با توجه به نداشتن پیوست فرهنگی مسکن مهر، تردید ندارم روزی مسکن مهر تبدیل به مخروبه می‌شود زیرا در این پروژه پیوست‌های فرهنگی لحاظ نشده و حتی معماری ایرانی اسلامی در آن وجود ندارد و اینگونه اقدامات هدر دادن پول است.

ربیعی افزود: متأسفانه احترام به عقاید دیگران کمتر شده است و شاهد هستیم که انسانها کمتر گفت‌وگو و گفت‌و شنود می‌کنند حتی گفت و شنود در بعد خانواده نیز کم شده است.

ربیعی اضافه کرد: در حال حاضر ما 2 میلیون زن سرپرست خانوار داریم و تعداد قابل توجهی از آنها نیاز به حمایت مستقیم دارند ولی ما قادر نیستیم همه آنها را تحت حمایت خود قرار دهیم.

وی در ادامه با اشاره به تغییر سبک زندگی و همسرگزینی گفت: ما در این عرصه دچار مشکل شده‌ایم به طوریکه سازمان بهزیستی کشور در این بخش ورود جدی را داشته است و با راه‌اندازی مرکز مشاوره تلفنی خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه خیر جمعی و مسئولیت اجتماعی بایستی در تمامی محیط‌های کار و کارگری، صنعتی و نفتی و ... مورد توجه قرار گیرد، گفت: ما در آینده با پدیده‌ای تحت عنوان سالخوردگی روبرو خواهیم بود و باید جامعه را برای این موضوع آماده کنیم.

وی در ادامه این مراسم با اشاره به مکلف شدن سازمان بازنشستگی جهت فراهم کردن شرایط برای بازنشستگان گفت: بنده سازمان بازنشستگی را مکلف کردم که قبل از ورود سن بازنشستگی افراد تسهیلات و تمهیداتی برای آنها فراهم شود.

وی اضافه کرد: جامعه هدف سازمان بهزیستی روز به روز در حال گستردگی است و ما بایستی توجه جدی را به مسئولیت اجتماعی و تعهد اجتماعی داشته باشیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تعاونی‌ها پدیده‌ اسلامی است و حتی در کشورهای سرمایه‌ای بحث برگشت به تعاونی‌ها جدیست و ما نیز باید از ظرفیت تعاونی‌ها برای توسعه استفاده کنیم.

وی در ادامه این مراسم به بحث تامین اجتماعی و بیمه‌ها اشاره کرد و گفت: سبک مطرح و فرهنگ مصرف دارو سبک نادرستی است و ما مشکل داریم و بایستی سبک مصرف در این زمینه تغییر یابد.

وی گفت: بیمه‌ها روز به روز به رسالت اجتماعی خود عمل می‌کنند اما منابع آنها محدود است و در این زمینه باید فرهنگ‌سازی لازم در بخش دارو و درمان صورت گیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین به ورود بیمه‌ها به بحث پیشگیری و خدمات در این بخش اشاره کرد و گفت: در ابتدا خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه‌ها قرار گرفت و در ادامه خدمات غربالگری تحت حمایت بیمه‌ها قرار می‌گیرد.

وی گفت: بیمه‌ها با تمام وجود در اختیار سلامت جامعه هستند اما بایستی فرهنگ مصرف را تغییر بدهیم.

ربیعی به ارائه خدمات به بازنشستگان اشاره کرد و گفت: سال گذشته 200 هزار نفر از بازنشستگان طبق برنامه‌ریزی برای سفر زیارتی ساماندهی شدند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: با اشاره به ظرفیت و پتانسیل موجود در حوزه بازنشستگان باید از این پتانسیل به نحو مطلوب و در جهت توسعه کشور استفاده کرد.

وی در ادامه به پرداخت یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: این فرهنگ غلطی است که برخی‌ها یارانه‌ را پول امام زمان فرض کرده‌اند چرا که یارانه برای افراد نیازمند است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در فرایند پرداخت یارانه‌ها اشتباهاتی بود که خوشبختانه این اشتباهات در حال اصلاح قرار دارد و ما بدون تنش و با آرامش تا پایان این ماه 2 میلیون نفر را از پرداخت یارانه حذف خواهیم کرد.

وی گفت: البته اعتراضاتی ددر این زمینه وجود دارد که ما هم به آنها رسیدگی کرده‌ایم اما بنا داریم در پرداخت یارانه‌ها به سمت اجرای قانون گام برداریم.

وی یارانه‌ها را حق کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان سوء تغذیه دانست و گفت: بایستی پرداخت یارانه‌ها را به سمت واقعی کردن ببریم.

ربیعی همچنین به موضوع نجات اجتماعی در جامعه اشاره کرد و افزود:  جامعه توسعه یافته جامعه‌ای نیست که بر روی تلی از طلا بخوابد و جامعه توسعه یافته جامعه‌ای است که رضایت در آن وجود داشته باشد.

وی گفت: کسی که برند نمی‌پوشد چرا باید احساس خجالت کند در حالیکه کسی که کالای ایرانی نمی‌پوشد باید احساس خجالت کند و چیزی که جامعه نیاز دارد نشاط اجتماعی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما در بحث ورزش معلولان و کارگران برنامه‌ریزی‌هایی را داشته‌ایمن و امیدواریم در این مسیر به موفقیتهایی دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اعتماد مردم به دولت گفت: این اعتماد در انتخابات مشخص شد و شواهد و سنجش‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که میزان اعتماد مردم به دولت نه تنها کاهش پیدا کرده بلکه رو به صعود است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اموالی که ما در صندوق‌ها و تامین اجتماعی داریم حق‌الناس است و در واقع حق‌الناس از بیت‌المال سخت تر است و چطور برخی‌ها به خود اجازه می‌دادند که مال تامین اجتماعی و صندوق را مصرف کنند چرا که اموال تامین اجتماعی و صندوق برای افرادیست که صدایشان به گوش‌ها نمی‌رسد و قدرت بیانشان کم است.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

فرید: 1394/5/1115:03:10،
121
14
بی مدیریتی و بی کفایتی مدیران ارشد داره فریاد میزنه
ملعون: 1394/5/1115:34:33،
123
11
یارانه خانواده ما را قطع کردن
در سایت اعتراض کردیم
نتیجه نگرفتیم
میزان پس انداز ما را خورد
اعتراض کردیم
نتیجه نگرفتیم
لبنیات و بنزین و ارزاق عمومی قبل و بعد از برداشتن تحریمها گران شد
اعتراض کردیم
نتیجه نگرفتیم
.
.
.
.
و ........
نتیجه نگرفتیم
نیما: 1394/5/1115:52:01،
93
18
آقا داری کلید رو جای اشتباه می کنی !
ممد: 1394/5/1116:07:47،
81
20
این دولت پا گذاشته رو خرخره ی مردم
آلبالو: 1394/5/1116:42:56،
46
16
از حق الناس مگه چیزیشم مونده که بهش توجه کرد
لابد دنبال ته موندش میگردید
بردیا: 1394/5/1116:47:31،
42
17
دوستان از زیاد شدن فساد ......کفر همه جا را گرفته
پاسخ به ملعون: 1394/5/1117:11:18،
38
13
ملعون جان
اینجا ایران است !!!!!!!!!!!!!
حمید: 1394/5/1121:38:42،
39
31
من که دوربعدبه احمدی نژادرای میدم.هرچی احمدی نژاد به مردم دادروحانی داره از مردم میگیره.روحانی توی این دوسال برای مردم کارخاصی نکرد.تورمم خودش داشت می اومدپایین روحانی به نام خودش تمام کرد.هرروزخداروشکرمیکنم که به روحانی رای ندادم.
یکی مثل بقیه: 1394/5/1122:20:32،
33
15
اون روز که طرف گفت پول امام زمان هستش هیچکس جرات نداشت حرف بزنه اما امروز به راحتی میگن اشتباه کرد . فردا هم یکی که الان ساکت هستش جملاتی در باب کلید میگه که امروز جرات نداره بگه
ایران جیب انتشار بده این پیشگویی رو
...: 1394/5/1210:31:56،
27
16
اینکه یارانه پول امام زمان و هزار توجیه دیگه که دولت و نمایندگان مجلس آوردند ، برای این بود که قانون هدفمندی یارانه را تصویب و اجرا کنند و قیمت بنزین و برق و آب و گاز را چند برابر کنند و بعدش هم یارانه را قطع کنند .
خلاصه این داستان کلاه خیلی گشادی بود که سرمون گذاشتند .
کارگر: 1394/5/1115:05:41،
70
15
اموالی که ما در صندوق‌ها و تامین اجتماعی داریم حق‌الناس است و در واقع حق‌الناس از بیت‌المال سخت تر است


بیت المال خوردن داره ولی این حق اناسهههههههههههههههه بقیه حق الناس نیست

مثل اینکه دو الی سه ایه از قران را خونده یه چیزای را میدونه
حقی: 1394/5/1115:08:43،
84
15
برای قطع کردن یارانه این همه صغری وکبری چیدن نمیخواد، یک دفعه پول امام زمان را قطع و خیال همه را راحت واین همه منت وسنت سرمردم نگذارید ومشغول یغما وچپاول خودتون باشید ،مردم ما هم آرامند وهم مطیع
سجاد: 1394/5/1115:16:11،
62
19
ما بدون تنش و با آرامش تا پایان این ماه 2 میلیون نفر را از پرداخت یارانه حذف خواهیم کرد. من چه قدر ارامم این هوا چقدر خوبه اعتراض به حذف یارانه اقای وزیر می خواهی دست مردم را در پوست گردو بزاری
ایران : 1394/5/1115:18:35،
38
14
متاسفانه انعکاس در مردم جای دیگر بروز میکند شما که به اندازه کافی گران کردید پس چرا کارتان را پس می گیرید
ایرانی: 1394/5/1115:27:07،
49
19
بنده از اردیبهشت یارانه ام قطع شده .کسی هم به اعتراضم در سایت رفاهی هیچ توجهی نکرده .همش دروغه.جهت اطلاع مسئولین بنده میلیاردرنبوده وازاده وجانباز این مملکت هم میباشم .
فرهاد: 1394/5/1115:29:37،
38
18
مرسی از این سخنان گوهر بار واقعا شما ها هم از همان برخی ها هستید که بعدی ها شما ها را برخی میگویند
پاسخ به فرهاد: 1394/5/1121:17:48،
26
17
برخی تو هستی . حتمأ حقوقت چاقه . که درد نداری
مسعود: 1394/5/1115:30:55،
43
16
همه چی آرومه -- من چقدر خوشحالم
بهلول حكيم: 1394/5/1117:00:58،
30
8
مسعود يادش بخير كه يكي ميگفت همه چي آرومه
خيلي آرومه وقتي ناهار خيار و ماسته...
ایرانی : 1394/5/1115:31:25،
33
16
اقای وریر راست گفته یارانه امثال من که شرح حال مو گفتم خیلی بی سرو صدا وبدون تنش قطع شده .
محمد: 1394/5/1115:33:37،
50
13
قطع کنید بره دیگه. همه رو قطع کنید که هیچ، نفری 455 هزار تومان ! از هر ایرانی پول زور مالیات تنفس هم بگیرید باز نمیتونید کشور رو اداره کنید. آخه جیبتون خیلی گشادتر از این حرفاست
علی: 1394/5/1115:33:39،
41
13
بله الان بدون تنش و آرامش بگذرانید. امان از وقتی که کارد به استخوان برسد
علی: 1394/5/1115:35:56،
47
16
اقایان محترم لطفا یک کمی کمتر بخورید وبچاپید یک کمی یواشتر واهسته تر اختلاس کنید یک کمی کمتر حرص مال دنیا را بزنید یک کمی کمتر باج به خارجی بدید به اندازه 45500 تومان به فکر مردم خودتون باشیدیعنی به اندازه احمدی نزاد هم نیستید پس ادعانون نشه وحداقل کاری که میتونید انجام بدید سکوت است
نجیب: 1394/5/1115:36:34،
33
9
از ماست که بر ماست ، آب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا می خونه
شهریار: 1394/5/1115:43:43،
47
12
من پول امام زمان را دارم جمع میکنم تا وقتی که خواست قیام کنه درراهش خرج کنم اصلا هم راضی نیستم قطع بشه....
دانا: 1394/5/1115:50:40،
39
51
نهایت ظلمه . پول یارانه با این گرانی که ایجاد کردید باید نفری 250000 شده باشه .یاد دوران احمدی نژاد ب خیر
حمید: 1394/5/1116:33:59،
39
18
اولشو خوب اومدی آخرشو گند زدی
من: 1394/5/1116:15:09،
39
12
نه عزیزم, یارانه پول نفت و گاز و بقیه منابع ملی این سرزمینه که حق تک تک ایرانی هاست.
من به شخصه حاضرم اون پزشک میلیاردر 45 هزار تومن بیشتر بگیره, اما این 45 هزار تومن ها جمع نشه یهو بره تو جیب یه بیسواد آغازاده.
ملك: 1394/5/1116:16:40،
36
11
بيشترين گروني رو تو اين مملكت هدفمندي آورد نه تحريم . كه به حال مردم بينوا هيچ تاثيري هم نداشت. مرگ بر مديريت نادرست.خدا لعنتشون كنه.
پاسخ به ملک: 1394/5/1121:20:59،
27
14
نه این خبرا نی . 45تومن احمدی نژاد خیلی بود .
کریمی: 1394/5/1116:31:27،
28
16
مگه اب و برق و گازو نون و بنزینو گرون نکردن که یارانه بدن حق اونایی که کم مصرف هستن زایع نشه حالا که یارانه قطع میشه قیمتها هم میاد پایین ؟
مجید: 1394/5/1116:55:25،
30
12
بابا جون یه خرده از دزدیهای خودتون کم کنید والله مجبور نمیشید حق مردم رو اینقدر بخورید . فقط جون همتون یه کم یه کم
شاهین : 1394/5/1117:41:00،
30
17
کاش از روی زمین خذف میشدیم با این وضع بدبختی و فلاکت و فرهنگ بد
نوشىن: 1394/5/1117:46:01،
29
15
ميدونم شايد ب نظر بى ربط بياد.ولى دريك سال اخير ٨٠/ از كسانى ك در اطراف من فوت كرده اند در اثر بيمرى سرطان بوده بجز موار سرطان زا از قبيل الودگى هوا.بنزين مشكل دار ،نويزو٠٠٠يكى از مهمترين عوامل ايجاد سرطان استرس وغصه است.تورو ب خدا واسه اين چندر غاز اينقدر فكر نكنيد.اين دولت مال همه رو قطع ميكنه.ب خدا اگه مريض بشيم صدها برابرش رو بايد خرج كنيم.من ك بيمه درست و حسابى هم ندارم فقط همين بيمه سلامته
امید: 1394/5/1118:27:22،
30
13
کی گفته که یارانه پول امام زمان به مردمه؟/؟ یارانه بهانه ای بود برای گران کردن کالا از اول هم معلوم بود که یارانه ها نه افزایش پیدا می کنند نه ادامه می یابند واسه اقشار ضعیف هم که کمیته امداد خدمت رسانی می کرد پس نمیشه گفت یارانه واسه اقشار ضعیفه دیگه نیازی به شناسایی اقشار ضعیف نداشتین
کارمند: 1394/5/1118:28:13،
38
12
آخه مرد حسابی یارانه رو بر چه اساسی قطع کردی؟ تدبیر!امید!
فرزاد: 1394/5/1118:34:38،
37
13
بنده هم بیکار هستم.وهم بدون بیمه .یارانه خانواده 3 نفری من را فطع کرده اند.عجب تدبیری.گذشته از احوال زندگی من .مگه این یارانه تفاوت گران شدن قبوض نبود
امیر: 1394/5/1120:13:53،
31
15
اقای وزیر یارانه رو بدونه تنش با ارامش قطع کردین ما صدامون در نمیاد چون زورمون به شما نمیرسه اعتراض کنیم پدر همه رو در میارین ما که سپردیم به خدا
masoud: 1394/5/1120:21:55،
33
15
آقا یه پیشنهاد از مسیولین محترم خصوصا رییس جمهور و هییت وزیران تقاضا میکنم در هیئت دولت برسی کنن
ما ملت ایران حاضریم هر نفر معادل یارانه ماهیانه رو به حساب دولت بریزیم مشروط به اینکه قیمتها به ابتدای ریاست جمهوری احمدی نژاد برگرده قیمت حاملهای انرژی . مواد غذایی . حمل و نقل و........
بهلول حكيم: 1394/5/1202:08:21،
25
15
آفرين حرفت حكيمانه بود
از چی بگم...: 1394/5/1121:51:41،
30
16
یه کاری کردید مردم همه از دین بریدن،دیگه هیچ کس به چیزی اعتقاد نداره.فقط هر جا میشینیم،به مسعولین لعنت میفرستیم.
ناظم: 1394/5/1122:26:59،
32
21
یارانه ما که قظع کردید بنده با این وضع بیکاری.......فهمیدم عدالت یعنی چه .پناه بر خدا
reza: 1394/5/1200:31:43،
32
18
این هم ازبرکات توافق هسته ای،شماکه میگفتیدمشکل تحریم وامریکاست
روحانی ازاین همه تدبیرمچکریم
سعید: 1394/5/1209:11:45،
27
14
فاجعه بار ترین مواردی که طی دهه اخیر این مملکت رو فلج کرده:
1- پرداخت نقدی یارانه که = تورم
2- ساخت مسکن مهر که حیف کردن بیت المال بود
3- رانت خواری آقا زاده ها و افراد وابسته به آنها که از عدم ثبات اقتصادی مملکت استفاده و بیت المال رو به جیب های خودشون سرازیر کردن
مرتضی: 1394/5/1209:35:20،
32
13
آقای وزیر.انتخابات بعدی هم در کار هست.شب دراز است و قلندر بیدار

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
فروش خودروی ساینا اتوماتیک برای اولین‌بار تا چند روز دیگر - شهریور 96
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما