کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

گفتگو با راننده کامیونی که 6 لکسوس را از بین برد

کدخبر:۱۳۳۷۹شنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱:۵۴۱۸۹۱۳ بازدید

خبر واژگونی تریلری که 6 تا خودروی صفر و آخرین مدل را در یکی از جاده های پر رفت و آمد مرکز ایران یعنی جاده شهر بابک استان کرمان نقش ...

خبر واژگونی تریلری که 6 تا خودروی صفر و آخرین مدل را در یکی از جاده های پر رفت و آمد مرکز ایران یعنی جاده شهر بابک استان کرمان نقش جاده کرده بود خیلی زود پخش شد.خوشبختانه راننده آسیب جدی ندیده بود اما همه آن ماشین های شاسی بلند و خوش آب و رنگی که روی یدک کش ماشین سنگین لم داده بودند تا به مقصد برسند در یک چشم بر هم زدن به یک مشت آهن پاره تبدیل شدند.

عکس های واژگون شدن لکسوس های یک میلیارد تومانی تند و تند در شبکه های اجتاعی دست به دست می چرخید و مرد مضطربی که داخل یکی از عکس ها ایستاده بود با حسرتی عمیق به ماشین های له شده نگاه می کرد که… حالا دقیقا 10 روز از وقوع این حادثه گذشته. جاده همان دقایق اولیه باز شد و ماشین های خوش آب و رنگ و له و لورده به پارکینک لیس راه منتقل شدند. تریلر واژگون شده که به هم خانواده های آخرین مدلش دهن کجی می کرد با جرثقیل به حالت اول برگشت و همه چیز تمام شد.

حالا که آب ها از آسیاب افتاده است به سراغ مجتبی ضیایی 35 ساله – راننده همان تریلر – که لقب بدشانس ترین راننده ترانزیتی را این روزها در بین همکارهایش به خود اختصاص داده است رفتیم تا ریز و درشت همه اتفاق های آن روز را از زبان خودش برایمان تعریف کند.
 

هنوز توی شوک ماجرا هستم

اولین سوالی که بین مان رد و بدل می شود این است که شماره اش را از کجا به دست آوردیم. بعد هم که خیالش راحت می شود که خبرنگار هستیم و برای شنیدن اصل ماجرا به سراغ خودش رفته ایم، می گوید اصلا حرف روزنامه ها را قبول ندارم. حادثه ساعت 14 و 18 دقیقه اتفاق افتاد، آن وقت همه جا نوشته اند که بر اثر خواب آلودگی ماشین واژگون شده است. آخر آن وقت روز کدام راننده عاقلی پشت فرمان خوابش می برد. سر صبح که نبود. تازه ناهار خورده بودیم و استراحت کرده بودیم. قرارمان این بود که زودتر خودمان را به استراحتگاه برسانیم که خب یکهو این اتفاق افتاد.مجتبی ضیایی 35 ساله است و دیپلم دارد. متاهل است و دوتا بچه دارد. حالا ادامه می دهد: خدا به من رحم کرد هر چند که خیلی خسارت به بارم وارد شد اما خدا یک بار دیگر به من ثابت کرد که آقا مجتبی هوایت را دارم. خیالت راحت. دست خدا درد نکند. اگر کمک حالم نبود من هم راحت مثل آب خوردن زیر بار آن همه آهن پاره له می شدم و داخل آن بیابان هیچ کسی هم به دادم نمی رسید.

ماجرا چه بود؟

مجتبی که از بین حرف هایش معلوم است رابطه خوبی با روزنامه ها ندارد و فقط رادیو گوش می دهد، می گوید: 13 سال است راننده ام. 8 ساله که با ماشین سنگین کار می کنم. ماشین که برای خودم نیست اما راننده خوبی ام که شرکت های حمل و نقل با من قرارداد می بندند و بارهای سنگین و گرانقیمت را به من و همکارانم می سپارند. تازه از یک سرویس سخت برگشته بودم. استراحتم کامل بود. به شرکت که مراجعه کردم گفتند باید بروم بندر لنگه بار دارند.

بارمان ماشین بود. باید ماشین ها را بار می زدیم و طبق نقشه ای که به ما داده بودند، بار را سر زمان مشخص در عراق به صاحب بار که یک بنگاه دار ماشین بود تحویل می دادیم. ۴ تا لکسوس و دوتا تویوتا هاویلوس را من بار زدم. همین بار را هم سرویسم داشت. ساز و کارمان اینطوری بود که چون بار شرکتی هستش و اصولا شاگرد همراه ما نیست در نتیجه با فاصله زمانی مشخص که بین یک ساعت تا یک ساعت و نیم است با هم حرکت می کنیم که اگر خدایی نکرده برای یکی مشکلی پیش آمد همدیگر را کاور کنیم و بار را سر وقت تحویل بدهیم.

آقا مجتبی که انگار دارد فیلم تعریف می کند ادامه می دهد: هنوز هم توی شوک ماجرا هستم. همه آن اتفاق ۴ میلیارد و خرده ای در عرض ۱۰ تا ۲۰ ثانیه افتاد. از اینکه زنده ام خیلی خوشحالم اما ۴ میلیارد خسارت پول کمی نیست. من یک راننده ام. هنوز هم به ماجرا که فکر می کنم مغزم سوت می کشد.

مقصر اصلی؛ «موبایل»

راننده بدشانس ماجرا ادامه می دهد: برای ناهار که توقف کردیم من جلوتر بودم. قرار شد هم سرویسم زودتر راه بیفتد، بعد من راه بیفتم. گفتم که برنامه سفرمان با هم یک ساعت اختلاف داشت و پشت هم را داشتیم. وارد استان کرمان نشدیم. از بندر لنگه که راه افتادیم تا محل حادثه ۵۰۰ کیلومتر را رانندگی کرده بودیم. من تنها رانندگی می کنم. شرکت هم دوست ندارد که کمک راننده داشته باشیم. سفرها بلندمدت است. اجازه و وقت استراحت کامل را داریم، خودم هم ترجیح می دهم که شاگرد راننده نداشته باشم.
ماشین های الان دیگر همه امکانات را دارند. آدم حوصله اش سر نمی رود. برای ما که راننده جاده های مواصلاتی هستیم باید حواس مان شش دانگ باشد هم بهتره که تنها باشیم. داشتم می گفتم، ناهار خوردیم بعد هم اول هم سرویسم راه افتاد. طبق ساعت یک ساعت از رفتنش که گذشت من هم راه افتادم. داخل کمربندی شهر بابک بود که موبایلم زنگ خورد. برای یک شرکتی کار کرده بودم ازشان طلب داشتم اما اختلاف حساب داشتیم. جاده خلوت بود. سرعتم هم زیاد نبود. داشتم رانندگی می کردم که پشت گوشی دعوای مان شد. اونقدر عصبانی بودم که یکهو فرمان از دستم در رفت و دنیا جلوی چشم هایم تیره و تار شد.


تا چند ساعت حالت عادی نداشتم

ضیایی با تشکر از ماموران پلیس راه کرمان می گوید: اولش که فکر می کردم مرده ام. همه دنیا دور سرم چرخید و بعد هم آوار شد. دیگر چیزی یادم نمی آید. بعد هم فقط صدای یا امام حسین و یا ابوالفضل را می شنیدم. بیهوش شده بودم. به هوش که آمدم تازه متوجه شدم برای خودم اتفاقی نیفتاده بود. همانجا سرپایی مداوا شدم اما ماشین ها همه داغون شده بودند. ۴ تا لکسوس صفر تبدیل شده بودندت به آهن پاره. دوتا تویوتا هاویلوکس هم داشتم که اونها هم حسابی خراب شده بودند. از روی تخت آمبولانس که بلند شدم زبانم بند آمده بود. جرأت هم نمی کردم به کسی زنگ بزنم.

چند دقیقه که گذشت به اولین کسی که زنگ زدم و ماجرا را تعریف کردم هم سرویسم بود که خدا پدر و مادرش را بیامرزد، زود برگشت. ماشین ها را از داخل جاده به حاشیه جاده منتقل کردند تا محور بسته نشود. بعد هم دستور دادند که جرثقیل بیاورند و تریلر را به حالت اولش برگردانند. کارشناس اداره راه و پلیس راهنمایی و راننندگی هم خیلی زود آمد. عکس هایی هم که پخش شده توسط مردم گرفته شده. همه حسرت آن عروسک های خوشگل و شاسی بلند را می خوردند که به یک چشم بر هم زدن به آهن پاره تبدیل شدند. من خودم هم که حالم جا آمد و خیالم از زنده ماندن خودم راحت شد، دلم برای آن ماشین های خوشگل که به خاطر اشتباه من نابود شدند خیلی سوخت.

او ادامه می دهد: حادثه خیلی وحشتناک بود. تا دو سه روز هیچی به خانواده ام نگفتم اما بعد هی بیمه و شرکت زنگ زدند و همسرم متوجه ماجرا شد. حالا هم دیگر دوست ندارد که من راننده ترانزیت باشم و اصرار دارد که کارم را عوض کنم.
 

در انتظار جواب بیمه

ضیایی حالا برگشته به خانه اش، هر چند به خاطر اینکه آخرین سرویسش را نتوانسته به دست مالک برساند حسابی دمق است و می گوید: باید کارم را عوض کنم. برای ما اینجور اتفاق ها تاوانش از دست دادن کارمان است. دیگر خیلی سخت می شود آن اعتماد از دست رفته را برگرداند. من هم اگر جای مدیرعامل های شرکت های حمل و نقل باشم به راننده هایی که تصادف های سنگین دارند بار نمی دهم.

بعد از ۸ سال کار با ماشین سنگین باید با این حرفه که دوستش هم دارم خداحافظی کنم و به فکر یک کار جدید باشم. هر چند همسرم هم دیگر راضی نیست راننده جاده باشم. من دوتا بچه دارم، ترجیحش بر این است که کارم را عوض کنم. خودم هم بعد از آن حادثه دیگر دست و دلم به نشستن پشت فرمان نمی رود دارم دنبال یک کار جدید می گردم. شاید هم دوباره از صفر شروع کردم.

این راننده بدشانس ادامه می دهد: خدا را شکر که همه ماشین ها و ماشین کشنده بیمه بودند. خودم هم بیمه بودم. این جور بارهایی که ارزش شان میلیاردی هست باید حتما بیمه سنگین داشته باشند. همه شرکت ها هم بیه این قبیل بارها را قبول نمی کنند چون هم مسیرها طولانی است هم جاده ها زیاد استاندارد نیست. از طرف دیگر این جاده های جنوبی راهزن و اشرار هم دارند که باید حواست شش دانگ باشد که یک وقت خدایی نکرده گرفتارشان نشوی. برای همین ما فقط روزها حرکت می کنیم.او ادامه می دهد: خیلی دوست داشتم یکی از آن لکسوس های خوشگل برای من باشد. خودم آر دی دارم اما خب آرزو که بر جوانان عیب نیست. می توانم آرزو کنم که ای کاش من هم یک دونه از آن ماشین ها داشتم.

ضیایی می گوید: بیمه خسارت را ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برآورد کرده که خیلی زیاده. حالا باید منتظر جواب کارشناسی پلیس راهنمایی و رانندگی باشیم. جدا از آن نماینده بیمه و نماینده شرکت لکسوس و نماینده شرکت حمل و نقل جاده ای و من باید در جلسه مشترک شرکت کنیم تا جریمه من مشخص شود .

mwym71apdo4tucda8f3e.jpg

1l0tot3ywlaq2axcdlbv.jpg
 تریلر حامل شش دستگاه لکسوس در گردنه جوزم کرمان واژگون شد

بلیط هواپیمادیدگاه ها

....: 1394/4/1309:29:42،
323
293
سوای از ماشیناه، حیثیت و رزومه راننده بر باد رفت
درحمایت از راننده کمپین مثبت راه بیندازیم
دقیق: 1394/4/1309:47:37،
169
45
تو متن بجای پارکینگ پلیس راه نوشته پارکینگ لیس راه
اميد: 1394/4/1310:00:12،
300
28
اخه چرا 4800000000? مگه ماشينها عراق نمى رفت؟
پس پلاك ملى نخورده بود كه عوارض بياد روش!ا
اين ماشين صفرش تو دبى 450000 درهم كه ميشه

390000000 *5=1950000000
احتمالا اضاف شو بچه هاى بيمه با هم شرر مى كنن.
حسام: 1394/4/1310:02:42،
252
42
عزیزم چه کمپینی ساده ترین اصول رانندگی که حرف نزن با موبایله رو رعایت نکرده. این همه میگن در حین رانندگی با موبایل صحبت نکنید کو گوش شنوا. باید هم تاوان خطایی که کرده بپردازه.
امیر: 1394/4/1310:10:17،
137
34
خدا رو شکر بیمه بوده ماشین ... راننده ها ماشین سنگین درسته بیشتر اوقات دقت نمیکنن و خیلی حوادث جانی و مالی برای خودشون و بقیه به بار میارن ... اما خودتون رو بذارید همیشه جای طرف اولا که کارش رو از دست داد چون دیگه اعتماد از بین رفت ... دوما با 2 تا بچه و زن تو این اوضاع بیکاری باید بره دنبال کار ... ایشااله که خدا کمکش کنه ...
....: 1394/4/1310:14:41،
61
48
با امیر و حسام و خودم موافقم اگرچه راننده به ما کرمانیها توهین کرده.
لازم ب ذکر است شهربابک جزو استان کرمان می باشد
ايمان : 1394/4/1310:31:53،
45
58
اين همه خودرو صفر اونم بالاي 2500 سي سي !!!!!
ع ج ب ب ب !!!
فرزاد: 1394/4/1310:46:39،
100
63
چی چی رو کمپین راه بندازیم . موقع رانندگی با موبایل حرف میزده ، چند برابر ارزش بیمه داره پول میده و قضیه بو داره ، به مردم جنوب علنا و بی هیچ رو در واسی توهین میکنه بعد کمپین راه بندازیم ؟ اگر شاخ به شاخ یه خانواده رو از بین برده بود چی ؟ خوشحالم همچین آدم بی ارزشی بیکار شده . فقط دلم واسه زن و بچه اش میسوزه . میدونی چرا انقدر موقع رانندگی این راننده ماشین سنگین ها بیخیالن ؟ چون فلسفشون اینه که احتمال کشته و مجروح شدن واسشون کمتره تا ماشینای سواری بیچاره که باهاشون تصادف میکنن . عین واقعیت که با چن سال کار کردن در این رابطه دیدم و میدونم اکثریتشون چه آدمایین . آبروی آدم حسابی هاشونو هم همین تازه بدوران رسیده ها میبرن . هیچ وقت نشده از بیخیالی و بی رحمیشون به ماشینای کوچیک تو جاده بترسی ؟
alireza: 1394/4/1310:49:38،
135
54
ماشینا به درک اگه رفته بود روی یک سواری با 5تا مسافر بازم میخاستین کمپین حمایت راه بندازین!!!!؟؟؟
مهدی: 1394/4/1314:42:24،
31
37
اخرمگر واردات خودروهای بالای2500سی سی ممنوع نیست اینها راکدام اقازاده می اورده که باقیمت 4برابربفروشد
فدای سرش: 1394/4/1314:43:12،
44
35
فدای یک تار موش

خدا را شکر که سالمه، بیمه مال همین وقتاس
بهمن : 1394/4/1314:51:10،
38
27
کمپین حمایت ؟؟!!به گفته فرزاد اگه سواری و مسافراش قربانی سهل انگاری راننده میشدن همین کارو میکردی .درصد زیادی رانندگان ماشین سنگین اوتوبوس فقط فکر خودشون میکنن بالا نشستن میگن خسارت مالی جوانی بیمه میده .بعدازاون طرف یا تازه راننده شده یا جنوب وجنوب شرق نیامده که میگه دزد راهزن داره مگه دوره خلفای عباسیه که دزد راهزن باشه
احمد: 1394/4/1318:26:18،
39
31
بیست برابر دیه ش خسارت وارد کرده تازه میگه خدا هوامو داره ، برادر من اگه خدا هواتو داشت نمیزاشت گوشیت زنگ بخوره نه اینکه ...
حق: 1394/4/1309:35:04،
112
95
راننده حرف بی مورد زده((جاده های جنوبی راهزن و اشرار دارن))

خیلی بی انصافه جاده بندر عباس تا تهران هم جاده خیلی خوبیه هم کاملااااااااااااااا امنه

یک نفر بیاد بگوید تو این جاده مشکل دزد و راهزن دیده
123: 1394/4/1310:49:38،
118
58
مرد حسابی مگه جاده های جنوب فقط بندر عباسه.80درصد جاده های جنوب ومنتهی به جنوب امنیت ندارن .اگه می خوای مطمین شی نصف شب از این جادهها تردد کن تا گرفتار دزدههای مسلح واشرار بشی هیچ کسی هم نیست به دادت برسه اونوقته که هر چی داری میدی تا زنده بمونی.آره داداش تا حالا گرفتار نشدی ببینی چه خبره.
فرزاد: 1394/4/1312:02:32،
56
52
میشه از اون 80 درصد یه 10 درصد ناقابلشو نام ببری ؟ البته با ذکر مورد .
امین: 1394/4/1313:19:03،
55
51
من خودم راننده اداره راه استان کرمانم هر روزم توی جاده های استانم چه شب چه روز یک بارم نا امنی ندیدم چرا جوک میگین؟؟
کارمند تحصیلکرده: 1394/4/1314:50:39،
50
24
من خودم الان 4 ، 5 ساله که با ماشین خودم از بندر میام تهران با خانواده. هر ساعت روز یا شب هم که شده راه افتادم.واقعا این چند سال اخیر جادش عالی شده.اصلا هم از دزد و این چیزا خبری نیست. ولی راجع به جاده های سیستان بلوچستان خیلی شنیدم.
Crystal: 1394/4/1316:08:39،
39
35
شما تهرانیا یا شمالی هم فقط بلدید حرف بی مورد بزنید (البته منظورم با همه نیستا ! یه تعداد محدودی که مفتشون هم گرونه ) والا ما این همه چه شب و یا چه روز داریم از این شهر به اون شهر میریم یدونه راهزن تو عمرمون ندیدیم !!!! منظورم استان خوزستانه

بطفا تا زمانی که چیزی رو ندیدید زود نظر ندید و زود قضاوت نکنید
Vahid: 1394/4/1309:35:12،
43
86
لکسوس تو ایران مگه داریم مگه میشه....
واسه کدوم ارگان بوده چون واسه مردم عادی پلاک نمیشه
........0........: 1394/4/1310:10:21،
59
29
بارمان ماشین بود. باید ماشین ها را بار می زدیم و طبق نقشه ای که به ما داده بودند، بار را سر زمان مشخص در عراق به صاحب بار که یک بنگاه دار ماشین بود تحویل می دادیم.
آفرودر حرفه ای: 1394/4/1309:35:27،
91
36
دادا اگه مال عراق بودن که لکسوساش توربوهم باشن خسارتش با دوتا هایلوکس و تریلی 3 میلیارد می شه چجوری شد که نزدیک 5 در اومد!!! یه جای کار بو داره
ارشیا: 1394/4/1309:47:29،
50
31
توربو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید آفرودر حرفه ای باشی ولی اطلاعاتت از آماتوری هم کمتره!
حسام: 1394/4/1310:15:21،
46
51
من متوجه نشدم ماشین از ایران به عراق میرفته؟ ایران تولید کننده لکسوسه؟فروش لکسوس از ایران به کشورهای دیگه اس؟؟ ایران توضیع کننده اس؟
آفرودر حرفه ای: 1394/4/1310:40:06،
35
39
ای خدا ملت به سوتی آدم گیر می دن به جا اصل مطلب منظورم سوپر بود ولی تو ایران هنوز سوپرشارژ ندیدم گفتم توربو در ضمن تو دوبی به صورت غیر فابریک توربوشم هست قربونت مخصوص حرفه ای ها!!
بهنام: 1394/4/1310:56:18،
53
28
بی سواد از امارات چجوری ببرن عراق؟؟ سوار الاغ کنن از عربستان رد بشه؟
اميد: 1394/4/1317:42:09،
34
28
اقا بهنام باسواد از عمارات با كشتى مياد ايران زمينى ميره عراق
تو نقشه نگاه كن اول عراق بعد سوريه بعدش عربستان
ماشاءالله چقدر با سواد داريم همه مثبت دادن!
mr.hosseini: 1394/4/1309:35:44،
46
29
آخی، چه داستان قشنگی
قصه ما به سر رسید، صاحب ماشینا هم بارش رو نقد کرد
نکته بین: 1394/4/1309:38:16،
76
40
با موبایلت صحبت می کردی بعد می گی وارد استان کرمان نشده بودی بعد می گی جاده شهربابک بودم؟اونقدر غرق در صحبت بودی ک نفهمیدی چیکار کردی حتی الان هم نمیدونی چی می گی
مغرور و طمعکار بودی بعد می گی جنوب دزد و راهزن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی: 1394/4/1310:09:08،
39
44
از یه راننده بیش از این توقع داری آقای نکته بین؟!پس معلوم میشه نکته بین نیستی.
110: 1394/4/1309:39:36،
41
27
خداروشکر من جای تو نیستم , خداروشکر
كوروش: 1394/4/1309:40:23،
147
36
الان اين همه داستان نوشتين كه مثلآ بگين كه اين ماشينا مال يه آقازاده ايراني نبود و داشتن لكسوس ها رو ميبردنشون عراااااق ؟؟؟؟؟ مثلآ ميخواستين بگين خريدارش عراقي بوده و قانون منع ورود خودرو بالاي 2500 سي سي نقض نشده؟؟!!!!! پس آگهي پيش فروش لكسوس 2015 توي سايت خريد و فروش خودرو الكي بوده ديگه ؟؟!!!! آهاااااااا !!!!! شما كه راست ميگين !!!!
محمدرضا777: 1394/4/1311:11:05،
57
28
جالبه دقیقا تو عراق هم قیمت بازار ایران میشه لکسوس ال ایکس حدود یک میلیاردو خورده ای ..بلد هم نیستن ماست مالی کنن..
مير حسن محمودپور: 1394/4/1309:42:38،
49
45
خدا لعنت كند اين موبايل را.
من هر وقت پشت رل با موبايل حرف مي زنم، زمان ياد شده را نمي فهمم كه چطور طي كرده ام.
خدا به آقاي ضيايي رحم كند.
رانتخواریهای یواشکی: 1394/4/1309:43:06،
73
51
هفته دیگه توافق هسته ای صورت میگیره
قیمتهای خودرو بشدت شکسته میشن
و فرضیه تبانی بودن این واژگونی قوت بیشتری میگیره
شما ماشین300میلیون بخر
برای بیمه ارزش گذاریش کن به قیمت1.5میلیارد
بیمه کاری به نرخ ارزش گذاری شما نداره چون طبق اون مبلغ حق بیمه ازشما میگیره
بعد ماشینارو نابود کن
پول نقد جیرینگکی بعد دو سه ماه میاد تو حسابت
یعنی چی؟!
یعنی ماشین آوردی بدون هیچگونه ریسکی و مشتری یابی نقدشون کردی
و رانت بزرگی به جیب زدی
حسین: 1394/4/1309:43:07،
54
50
خیلی براش متاسفم...کاش کارش حل شه...هرچی سنگه پای لنگه....این بلا ها فقط سر این جور آدما میاد نه مایه دارا
حمید: 1394/4/1310:14:27،
41
31
هیچ بنی بشری نمی تونست اینجوری چند تا لکسوس را داغون کنه . باید در کتاب رکوردهای گینس ثبت بشه
ali: 1394/4/1310:17:29،
69
40
راننده میگه از بندر لنگه راه افتادم قرار بود برم عراق
عراق از مرض خسروی میرن نه از شهربابک که مسیر ترانزیت بندرعباس - تهران است
صداش درومده که لکسوس با این موتور پرححم تو ایران ممنوعه اینطوری توجیح می کنند
ن: 1394/4/1310:32:08،
55
26
بندر لنگه کجا ، کرمان کجا، داره الکی میگه. ماشین ها مال آقا زاده بوده. میخاسته بره عراق از لنگه مسیرش اینه: لنگه- عسلویه-کنگان- خورموج-گناوه- ماهشر- آبادان- شلمچه.
هیوا: 1394/4/1311:30:31،
32
33
شاید میخواسه بره کردستان عراق.......
آرش: 1394/4/1310:59:39،
40
29
این عراق رفتنش از اون حرفاس،مسیر از این طولانی تر نبود انتخاب کنه
کرد: 1394/4/1315:53:48،
33
31
چرا وقتی اطلاع نداری حرف میزنی بعد همه هم مثبت میدن؟من کردستانی ام همش از این تریلر ها ماشینهای گرون میره مریوان و بعد سلیمانیه و اینا.به این خاطر از ایران میا که خب بنده های خدا دور تا دور کردستان داعشه بجز ترکیه و ایران در ضمن از دبی اومدنش به ایران واسه شون ارزون تر تموم میشه من شنیدم چن تا تاجر ایرانی از دبی خرید میکنن از عراق براشون میاد براشون پول بشتری داره چقدر ساده اید
nima: 1394/4/1311:35:46،
39
28
راننده محترم بهنره حواس پرتی خودشو گردن جاده نندازه. این مسیر بندرعباس تهران اولین جاده ترانزیتی کشور از زمان شاه بوده و از استانهای هرمزگان کرمان یزد اصفهان و تهران میگذره.. و کاملا مشخصه که هیچ اشنایی با جاده های ایران نداشته چون این اتوبان پرترددترین مسیر ترانزیتی کشور محسوب میشه و فکر میکنم این جاده رو با مسیرهای مرزی پاکستان و افغانستان اشتباه گرفته که یاد راهزن افتاده. ما ایرانیا همیشه جاده رو مقصر میدونیم. شهربابک از قدیمی ترین و باستانی ترین شهرهای ایران محسوب میشه. شهری زیبا با طبیعتی بکر و کوهستانی در استان کرمان
ارمان: 1394/4/1315:14:29،
33
29
آره منم موافقم این جاده اتفاقا امن ترین و پر تردد ترین جاده ایران .اونوقت کجاش راه زن داره یه چیزی گفته ها............
راننده: 1394/4/1311:37:32،
41
36
شما که میگید مقصر راننده است تا حالا یه بار پشت فرمان 8 ساعت نشستی که حرف الکی میزنی ... آدم تک و تنها تو این بیابون چه سر گرمی داشته باشه یا باید با ضبط ور بری یا با موبایل و یا ... من که فکر میکنم سخترین شغله
66: 1394/4/1311:42:25،
41
44
خدا رو شکر پدر دوتا بچه و همسر یک خانم زنده مونده,درسته,ایشون اشتباه کرده که با موبایل صحبت کرده,اما باز هم خدا رو شکر که سایه اش بالای سر دوتا بچشه...لکسوس ها هم به درک,حالا که قرار نیست گیر من بیاد,همون بهتر که له بشه
nima: 1394/4/1311:50:42،
39
32
اگر نقشه را های ایران رو ببینید متوجه میشید که از مسیر بندرعباس اولین شهر استان کرمان شهر سیرجان هستتش و از سیرجان نا شهربابک 110 کیلومتر راهه. جالبه این آقا میگن به استان کرمان نرسیده بودم در صورتی که 150 کیلومتر داخل این استان بوده. آخه موبایا صحبت کردن 10 دقیقست یا 5 کیلومترنه اینکه 150 کیلومتر توهم زده باشه.هرچند منکر این نیستم که سخت تربن شغل رو دارن.اما ما ایرانیا اگه دروغ نگیم میمیریم
ناشناس: 1394/4/1312:31:17،
37
37
اقایونی که بهشون برخورده که چرا راننده گفته جاده های جنوب اشرار داره اگه راست می گند برند با اشرار در بیفتند نه با راننده،اتفاقا این راننده ادم صادقی بوده که گفته با موبایل حرف زدم،کارش درست نبوده اما صداقتش احسنت داره،اگه هر کسی جای اون بود تقصیر و مینداخت گردن جاده و ماشینو....
خدا حفظش کنه
شانس الله: 1394/4/1313:19:02،
30
29
يه سوال از ايران جيب. منظورتون دقيقا از راننده ي بد شانس چيه؟ آها. صحبت كردن با موبايل در حين رانندگي و طول و تفصيل و عصباني شدن و غيره و دلك. بله. اين مشكل مملكت ماست كه هنوز نميدونم دو دوتا ميشه چهار.
امین: 1394/4/1314:49:00،
51
26
فکنم منظورش از نوع ماشیناست مثلا ای کاش بارش 4 تا پراید بود یحتمل چون لکسوس داشته بد شانسه
خسرو: 1394/4/1314:18:17،
39
35
سلام .با احترام به اقای راننده عراق کجا و کرمان کجا ؟؟؟؟؟
شاید منظورش تهران خیابون عباس اباد یا همون اطراف بوده ک ایران جیب اشتباها عراق نوشته
فلفل سیاه: 1394/4/1315:06:51،
36
28
بیشترین آمار سرقت جاده ای از کامیونداران به گفته پلیس آگاهی، جاده ساوه و قم و قزوین و کرج هست، که اکثرا به قتل راننده ختم شده است.
علي: 1394/4/1315:08:54،
25
26
اصلا اينجا كمربندي شهربابك نيست . اينجا مسير جوزم به انار است
بازی: 1394/4/1315:46:35،
27
34
اقا اینا همش دعوای زرگریه که بیمه رو تلکه کنن ملت سادن!!!!!!!!!!!!!!
ممد: 1394/4/1321:41:41،
29
44
چوب خدا صدا نداره
ببینید پلاک دست نویسشو: 23 رو یجوری کرده 33 خونده میشه
پدرام: 1394/4/1610:44:49،
34
30
آفرین ... مشخص شد که واقعاً یه کاسه ای زیر نیم کاسست
شازده : 1394/4/1510:29:05،
34
44
سلام یه لحظه خودتون رو جای راننده بزارید واقعا کار سختی نیست فکر کنید آگه این اتفاق برای شما میافتد فکر کنید مجبور باشید برای نون زن و بچه یه ماه یه ماه بیایید خونه حالا مقصر یا غیر مقصر رو کار ندارم ولی داداش تنت سلامت داشتی کار میکردی و حادثه پیش آمد یا عمدی یا سهوی دزدی که نمی کرده
محمد: 1394/4/2004:40:49،
8
14
خدارو شکر که بیمه بوده وگرنه بیچاره میشد
علی: 1395/8/506:11:45،
13
7
انشاالله خدا مشکلاتشو حل کنه ، فقط میتونم آرزوی موفقیت کنم براش

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما