کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

كسانی كه می‌گويند تحريم مهم نيست از جيب مردم بی‌خبرند

کدخبر:۱۲۷۲۴یکشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰:۳۲۳۵۴۹ بازدید

در روزهايی كه مراسم سالگرد انتخابات رياست‌جمهوری يازدهم در حال برگزاری است؛ رييس‌جمهور كوله‌بار نوزدهمين سفر استانی‌اش را بست تا در ...
كسانی كه می‌گويند تحريم مهم نيست از جيب مردم بی‌خبرند

در روزهايی كه مراسم سالگرد انتخابات رياست‌جمهوری يازدهم در حال برگزاری است؛ رييس‌جمهور كوله‌بار نوزدهمين سفر استانی‌اش را بست تا در جمع مردم خراسان‌شمالي درباره مهم‌ترين موضوعات روز كشور و روند توسعه اين استان صحبت كند. «حسن روحاني» روز يك‌شنبه در اجتماع مردم خراسان‌شمالي در ورزشگاه تختي بجنورد اظهار كرد: «كساني كه مي‌گويند تحريم مهم نيست، گويي از جيب مردم بي‌خبرند.» مطابق پيش‌بيني‌ها مذاكرات هسته‌يي، لغو تحريم‌هاي اقتصادي، مشكلات اقتصادي، بيكاري و... بخش اصلي صحبت‌هاي روحاني در خراسان‌شمالي را تشكيل مي‌داد.


 هزينه‌هاي تحريم از جيب مردم مي‌رود

رييس‌جمهوري در ابتداي صحبت‌هايش بااشاره به اهميت لغو تحريم‌هاي اقتصادي گفت: كساني كه مي‌گويند ما نبايد با ديپلمات‌هاي زبده با كشورهاي 1+5 مذاكره كنيم، گويي از زندگي مردم بي‌خبرند. روحاني تاكيد كرد: آنها كه به ما ظلم و زنجير تحريم را براي مردم ما آماده كردند؛ اين بدخواهان هر جنسي را از خارج با قيمت 10 تا 15درصد گران‌تر وارد كرده و اين هزينه را از جيب مردم مي‌دادند. رييس شوراي عالي امنيت ملي گفت: ما مي‌توانيم كشور را در مسير حركت و توسعه قرار دهيم و ديگراني كه در سابق باعث شدند تا زنجير تحريم به‌پاي ملت ايران بسته شود، ما با حمايت مردم نخواهيم گذاشت كه زنجير نابجاي تحريم باقي بماند.


 تلاش براي به حركت درآوردن چرخ توليد كشور

روحاني در بخش ديگري از اظهاراتش در جمع مردم خراسان‌شمالي افزود: ما مي‌خواهيم در اين كشور از همسايگان و كشورهاي در حال توسعه كه رقباي اصلي ما بوده‌اند، پيشي بگيريم و به قله‌هاي ترقي برسيم.

رييس دولت يازدهم اظهار كرد: ما بايد اختلافات را كنار بگذاريم و همه مردم كمك كنند تا در اين كشور رونق اقتصادي كه در سال‌هاي91 و 92 با رشد منفي 7درصدي و ركود شديد مواجه شده بود، جبران كرده و بار ديگر چرخ‌هاي توليد را به حركت درآوريم. رييس‌جمهوري گفت: اگر در اين كشور توليد كاسته شود، دست‌مان بايد براي تامين نيازهاي اساسي كشور و مواد غذايي به سوي بيگانگان دراز شود و حتي نان شب و گندم مصرفي خود را هم از كشورهاي بيگانه وارد كنيم. وي يادآور شد: در سال92 ميليون‌ها تن گندم از خارج وارد كرديم و در سال گذشته دولت تدبير و اميد موفق شد تا سه‌ميليون تن كمتر گندم وارد كند. روحاني اظهار كرد: دولت تدبير و اميد توانست در سال93 با برنامه‌ريزي، ميزان واردات كالاهاي اساسي به كشور را كاهش دهد و در اين مدت واردات مواد غذايي از خارج به كشور 8ميليارد دلار كاهش يافت.
 

 بيكاری ؛ بزرگ‌ترين مشكل مردم

رييس‌جمهوري در اجتماع مردم خراسان‌شمالي بزرگ‌ترين مشكل و دغدعه مردم ايران و نيز اين استان را بيكاري جوانان خواند و تصريح كرد: ملت ايران قادر خواهد بود در مسير توسعه حركت كند و ما آماده‌ايم توسعه را در كشور برقرار كنيم و زنجير تحريم را كه در گذشته ظالمانه به پاي ملت ايران بسته‌اند، باز كنيم. روحاني افزود: هر مشكلي كه در راه حق و حقوق ملت ايران در گذشته ايجاد شده را مي‌توان با اتحاد و دست‌به‌دست هم دادن رفع كرد و از 24خرداد سال92 تاكنون مردم ما با انسجام و اتحاد توانسته‌اند گام‌هاي مهمي در راه توسعه بردارند.


 9 ميليون و 200 هزار نفر تحت پوشش بيمه‌هاي درماني

رييس دولت يازدهم بااشاره به اجراي طرح تحول سلامت در اين دولت، گفت: در طول يك سال گذشته سه‌هزار و 900پزشك متخصص به استان‌هاي محروم و نقاط دور افتاده كشور اعزام شدند كه اين پزشكان شبانه‌روزي به مردم خدمات ارايه مي‌كنند. روحاني با بيان اينكه در يك سال گذشته هزاران خانه بهداشت ساخته، تكميل يا تجهيز شده است، خاطرنشان كرد: 11ميليون نفر از حاشيه‌نشينان شهرهاي كشور زير پوشش خدمات درماني قرار گرفته‌اند. وي با بيان اينكه 9ميليون و 200هزار نفر از مردم ايران در يك سال گذشته زيرپوشش بيمه درماني قرار گرفته‌اند، ادامه داد: در اين مدت 11ميليون نفر از مردم زيرپوشش امينت غذايي قرار گرفته‌اند. رييس‌جمهوري با بيان اينكه اين دولت ننشسته تا ديگران در مذاكرات هسته‌يي حق ملت بزرگ ايران را ناديده بگيرند، گفت: اين دولت ننشسته تا تحريم‌ها برطرف شود و سپس كار كند. روحاني تصريح كرد: در شرايط تحريم نيز قدم به قدم براي رفاه مردم برنامه‌ريزي و حركت مي‌كنيم.
 

 برنامه دولت براي محيط‌زيست

رييس كابينه يازدهم افزود: در همين شرايط به فكر خشك شدن درياچه‌ها، رودخانه‌هاي بزرگ، تالاب‌ها و هامون‌ها، اصلاح كيفيت بنزين و گازوييل هستيم و در همين وضعيت براي حل معضل فاضلاب شهري و قطار سريع‌السير برنامه‌ريزي كرده‌ايم. رييس‌جمهور با تاكيد بر اينكه از تحريم نمي‌ترسيم و نمي‌هراسيم، گفت: اما با تحريم مبارزه مي‌كنيم و به حول و قوه الهي و با كمك مردم تحريم‌ها را لغو خواهيم كرد. روحاني با بيان اينكه ما در تهران و بجنورد اين شعارها را نمي‌دهيم، تاكيد كرد: ما در محل سازمان ملل عليه لغو تحريم‌ها اقدام خواهيم كرد.


 برنامه دولت براي نشاط، اشتغال، رونق اقتصادي و رفاه اجتماعي

 رييس شوراي عالي انقلاب فرهنگي با بيان اينكه ما ملتي مي‌خواهيم كه ارزش‌هاي اسلام، ايمان، معنويت و اخلاق را پاس بدارد، گفت: ما ملتي شاد و سرزنده هستيم. روحاني ادامه داد: ما مگر با شادي و نشاط مردم مخالفيم، ما در 15رمضان شاد مي‌شويم و براي 19 و 21رمضان نيز اشك مي‌ريزيم. وي بيان داشت: ما ملتي رشيد شاد، بزرگ و با فرهنگ و باهنر هستيم و روحيه شاد از بجنورد و كشور ايران به آسياي مركزي و قفقاز رسوخ پيدا كرده است. رييس‌جمهوري گفت: ما با نشاط، اشتغال، رونق اقتصادي و رفاه اجتماعي مردم موافق هستيم و براي حقوق ملت به‌پا خاسته‌ايم.

 دستاورد 570 ميليارد توماني رييس‌جمهوري براي خراسان‌شمالي

 اختصاص اعتبار براي راه‌آهن بجنورد- اسفراين- جوين

 تكميل بيمارستان‌هاي استان

 نوسازي ساختمان 80مدرسه در خراسان‌شمالی

 تكميل طرح‌هاي آب‌رساني در خراسان‌شمالی

بلیط هواپیمادیدگاه ها

حمید: 1394/3/2422:28:16،
192
94
همه چیز را گران میکند و بنزین ویارانه را قطع حالا برای دلخوشی مردم از رفع تحریم ها سخن می گوید در حالی که با رفع تحریمها هم اتفاقی نمی افتد
امیدوارم: 1394/3/2423:33:24،
88
50
گران کردن بنزین و قطع یارانه ها یک قانونی هست با اسم قانون هدفمندی یارانه ها که مجلش خودش هم تصویب کرده و دولت فقط قانون و اجرا میکنه،به جای این دولت هر دولتی هم بود بنزین گرون میشد و حالا کاری که این دولت کرد فقط بنزین و تک نرخی کرد و در همون هزار تومان ازاد نگه داشت،دولت تدبیر و امید قبل از توافق یک کار مهمی کرده که ایران هراسی و در مجامع بین المللی کاهش داده به طوری که الان واقعا تحریم ها ترک خورده،انشاالله توافق خواهند کرد،همه ما هدفمون پیشرفت و توسعه و نشاط مردم هست که شاید بعضی از عزیزان خوششان نیاید از بهتر بودن زندگی مردم.
نوین تک: 1394/3/2501:26:51،
79
18
شمایی که به فکر مردمی

دونه دونه برو جلو همایت از مصرف کنند

خودرو ساز های داغون رو جم کن گمرک رو باز کن تا بخوره تو سر ماشین های بی کیفیت داخل
دلواپسان قطع یارانه: 1394/3/2505:31:46،
53
36
به قول دکتر احمدی نژاد

شما اگه برید تو خیابون راجع به تحریم حرف بزنید مردم میگن تحریم چی هست اصلاً ؟ از کجا اومده ؟ تحریم نمنه ده ؟
احمد: 1394/3/2507:25:31،
43
47
خدا وکیلی کدام قسمت حرف
آقا حمید اشتباه هست که نظر منفی میدهید
مردم: 1394/3/2508:23:16،
48
19
آقای رئیس جمهور آنهایی که می گویند تحریمها مهم نیست به درستی از جیب مردم خبر دارند و با این بازار تحریمها ثروتهای باد آورده ای به جیب زدند و بار خودشان را بسته اند به نظر من این شما هستید که از جیب مردم خبر نداری و با وعد درست کردند وضع مردم در 100 روز حکومت را در دست گرفتی خدا وکیلی اگر نمی توانی کاری انجام دهی این قدر بهانه نیاور و به این و آن گیر نده.مردم زیر خط فقر هستند می دونی .
فرزاد: 1394/3/2508:24:50،
53
16
من نمی دونم چرا همش جیب مردم رو به تحریم گره میزنن؟ آقا اون موقع که تحریم نفتی و .... نبودیم جیب مردم خالی نبود؟
بی زحمت جیب مردم رو از همون میلیارد دلارهایی که نقدیم بشار اسد میکنید پر کنید و وعده نسیه به مردم ندید.
پول نقد رو میفرستین اینور اونور نوبت جیب مردم که میرسه بزک نمیر .....
فرد: 1394/3/2509:01:45،
26
14
امیدوارم جان نشاط و تفریح با بگیر و ببند و ارشاد نمی اد.تحریم هم ور دارند فساد اداری میمونه.تو کدام کشور ندگی میکنی شما؟
فرزاد: 1394/3/2511:01:41،
21
15
جناب امیدوارم قیمت گذاری روی بنزین و ..... کار دولته.
اینکه میگین مجلس قانون کرده این همون مجلسیه که زمان احمدی نژاد جلوی مرحله دوم قانونمندی یارانه ها ایستاد و اجازه افزایش قیمت بزنین بیشتر از 700 تومان رو در اون موقع و اجرای فاز 2 یارانه ها رو نداد.
بر فرض که مجلس قانون کرده دولت میتونه به صلاح نبینه روش اعتراض کنه به مقامات بالاتر مراجعه کنه و جلوی گرونی رو بگیره اما دولت تدبیر فقط جاخالی میده.
معین: 1394/3/2513:46:40،
16
10
بدبختی ما همین نظرات عوامانه است که فکر میکنیم با ماهی 40 - 50 هزارتومان اوضاعمون روبراه میشه تا درهای این مملکت بروی دنیا باز نشه اوضاع همینه .نگاه کنین به چین امارات ترکیه مالزی برزیل که چطور دچار شکوفایی شدند .با یارانه ؟ با بنزین ارزون ؟ یا با تعامل با دنیا و خردگرایی ؟
فرهنگ گداپروری چاوز و یارانه نقدی رو اون کسی که باب کرد الان بیاد جواب بده
لولو: 1394/3/2422:47:33،
151
32
جناب رئیس جمهور راست میگه !!چون دولت ازجیب مردم باخبره !واسه همین هم هست همیشه دست دولت برای کسری بودجه توجیب مردمه!!!!
کینگ: 1394/3/2423:05:25،
128
36
خواهشا دولت محترم جیب ملتو نزنه نیازی نیست بازجیب ماها خبر دار باشید
ایرانی: 1394/3/2423:41:26،
28
25
اقای رءیس جمهور با حلوا حلوا گفتن دهن مردم شیرین نمیشه بنده ملیاردر تهرانی هم نیستم پس اندازوپاداش بازنشستگیمو دادم شاسی بلند خریدم فقط همینو دارم چرایارانه ام راقطع کرده اید وبه دروغ میگویید یارانه ثروتمندها قطع شده .واقعا متاسفم.
یکی مثل بقیه: 1394/3/2423:58:49،
45
13
تا اونجا که من فهمیدم، حتی اگر به دنیا بگیم 1 گرم اورانیم میخواهیم غنی کنیم و 1 دونه نیروگاه اتمی داشته باشیم، همونقدر تحت فشار خواهیم بود که این ارقام رو چند صد برابر کنیم. و واقعا این صنعت هسته ای به جزء ضرر هیچی برای ایران نداشته و نخواهد داشت. پس چرا برای هیچ و پوچ اینهمه تحت فشار الکی باشیم؟ کلا چرا این صنعت رو تعصیل نمیکنیم؟ خیلی ادعای صنعتی شدن داریم، لیاقت داشته باشیم یک ماشین سالم بسازیم که قطعاتش وابسته به خارج نباشه. این بساط اتمی فقط شده عامل نفوذ بیگانه به ایران
مصطفی: 1394/3/2500:59:52،
29
14
معلوم نیست با خودشون چند چندن.هر دقیقه یه چیر میگن این وسط ملت بدبخت میشه وگرنه کی شده وزیر فکر قسط و اجاره خونه و ....باشه ....
داغون: 1394/3/2503:06:48،
22
18
خدا کنه اینطور باشه. یعنی واقعا کسی از حال مردم خبر داره .عجب ....خدایا خودت بدادمون برس که بهترین فریادرسی
شش: 1394/3/2506:17:53،
55
14
آقاي روحاني يادتونه ميگفتيد 80درصد مشكلات مال ضعفغ مديريت است و فقط 20درصد ربطي به تحريم ها دارد و يادتون هست ميگفتيد بسياري از مشكلات اقتصادي رو تو 100روز حل ميكنيم پس كو (در ضمن همش هم موجود است.همه ي سخنراني ها و برنامه ي نامزدها) شما جيب مارو نزن پول دادن پيش كشت
نسیم شریفان: 1394/3/2506:29:22،
26
18
عده ای سرمایه خود را غیر نقدی کردند تا گران شود با رفع تحریم ها مخالف هستند
مهدی: 1394/3/2507:47:25،
39
14

فک کنم این آقا منتظره از سیاره عطارد بیان وضع مملکت رو درست کنن.
یه جور انتقاد میکنه و شعار میده انگار هنوز تو مرحله انتخاباته.
عزیزم. وظیفه دولت و زیر مجموعه چند میلیون نفریشه که سرو سامونی به اوضاع بدن و مملکت داری کنن دیگه.

حق شناس: 1394/3/2508:53:51،
36
18
اکثر نظرات احساسی و هیجانی است . این ها توجه ندارند که ساختار دولت و مجلس در این کشور بر چه پایه است !
قدرت اصلی و تعیین کننده نه دولت است ونه مجلس !
وقتی یک امام جمعه نماینده مجلس را تهدید می کند چه انتظاری می شود داشت ! اگر بجای روحانی جناب جلیلی
انتخاب می شد چه وضعی داشتیم ؟! اینقدر در حد آدم های
عامی و بی سواد نباشید!
یکی: 1394/3/2709:39:38،
14
13
کاملا صحیح است
سيد مهدي علوي: 1394/3/2509:01:41،
20
34
روحاني ميدونم اين گراني هاي به بار آمده در دولتت ، تقصير تو نيست و بخش اعظم آن مربوط به دولت قبل است ، همه ملت ميدونيم . ميدونيم كه تو همه تلاشت را براي رفاه و آسايش مردمت خواهي كرد ، اگر دولت قبل تو خاتمي بود و سكاندار كشتي را از او تحويل ميگرفتي مطمئنم قيمت نفت بالا بود و بودجه زيادي رو ميريختي به پاي ملت . من از طرف تمام مردم بانه و مريوان از تك تك زحماتت تشكر ميكنم و اميدوارم دوره بعدي هم تو اين كشتي طوفان خورده را مرمت و هدايت كني به لطف خدا. آقاي روحاني هر چه زودتر به كردستان زيبا سفر كنيد تا قدمهاي مبارك شما خاك كردستان را مديون كند .
فرد: 1394/3/2509:35:22،
34
12
ایا واقعا اگر ما حق انتخاب داشته باشیم رو حانی یا احمدی میشند انتخاب رییس جمهور مردم؟؟؟؟درسته که رتبه اول رو تو فراره نخبه ها داریم ولی باز هم در انتخابات ازاد اینا منتخب نخوا هند بود....خیلی با سواد تر هست که اینا در مقابلشون اکابرند.
وطن پرست: 1394/3/2510:54:33،
20
20
سيد جان .شما سريعا" مشکلات مالي و اقلامي که در زندگيتان جايشان خاليست را ليست کن در سفر استاني به ايشان برسان شايد گشايشي شود.در کل خوش بحالت
ناصر: 1394/3/2509:25:15،
28
14
ماهم از شانس بدمان در ایران افتادیم و با این کارهایی که ایران کرده بدون پول حتی کارگر هم قبول نمی کنه اروپا! ما باید اینجا بسوزیم و بسازیم دیگه جهنم هم آن ترس را ایجاد نمیکنه چون اینجا خودش یه پا جهنمه
دادا: 1394/3/2509:37:27،
38
15
روحاني جان تو چه كار مثبتي كردي؟
من: 1394/3/2509:46:25،
34
18
جناب روحانی تو این مدتی که سر کار بودی جز افزایش نقدینگی, اعلام نرخ تورم سازشی ! تشدید رکود اقتصادی, افزایش جوک مانند قیمت بنزین و گاز و برق و ... و مالیات و خلاصه هر ابزار درآمدی که دولت داشت, و صد البته فرقون فرقون حرف های قشنگ قشنگ, چه کار دیگه ای انجام دادی ؟
303: 1394/3/2510:48:25،
20
17
مگه ديگه كسي از حال و هواي مردم اين مملكت خبر داره ؟
عباس: 1394/3/2511:49:58،
19
13
من با نظر رئیس جمهور در بحث کاسبان تحریم موافقم ولی آقای رئیس جمهور خیلی از کاسبان تحریم دولتی هستند مثل صنایع خودرو سازی لوازم مصرفی خانواده ها ، بنزین ، و خیلی چیزیهای دیگه . لطفا شما اول از دولت و دوستان نزدیک مثل وزارتخانه ها شروع کنید بعد به دیگران
نون: 1394/3/2512:37:08،
19
15
خودش از همه بهتر میدونه . سر مردم چی آورد
mohammad : 1394/3/2513:25:55،
15
22
چپ میریم تحریم راست میریم تحریم
بالا میریم تحریم پایین میریم تحریم
خدا رو شکر يه تبصره ای به نام تحریم هست تا 7دولت بعد از این کلمه برای در رفتن از مشکلات بگن
منم برای ریاست جمهوری بعدی شرکت میکنم قبلا فکر میکردم سخته الان فهمیدم خیلی راحته میشینیم رو صندلی یا هرجا که رفتم ازم از مشکلات پرسیدن ميگم تحریمیم
اگر هم منتقد داشتم ميگم اين دلواپسه و از تحریم سود میبره
شعارمم اينه عقلانيت در مشکلات و برخورد صحیح با منتقدان
خیال: 1394/3/2710:22:34،
15
16
در جواب امیدوارم...

چه خوشخیالی توام .....هنوز توافق هسته ای به نتیجه ای نرسیده دم از ترک خوردن تحریمها میزنی ........کدوم تحیریم ترک خورده...تازه یک سری تحریمها را در حین مذاکرات وضع کردند...

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - شهریور 96
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
شرایط فروش هیوندای اکسنت شرکت کرمان موتور برای اولین بار اعلام شد + قیمت قطعی
اعلام شرايط پيش‌فروش خودروهای رنو تندر90 و رنو ساندرو
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
آغاز دور جدید فروش فوری پژو 207 اتوماتیک جدید - شهریور 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار تهران
شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو - شهریور 96
درآمد متوسط یک نانوایی چقدر است؟
شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 96
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما